Opuchlizna wokół pieprzyka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-04, 17:11   #1
qqwert1234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1

Opuchlizna wokół pieprzyka


Witam, jestem na tym forum pierwszy raz więc proszę o wyrozumiałość, jeśli podobny temat się już pojawił.

Mianowicie mam na twarzy pieprzyka- niemały, lekko odstający. 2 dni temu delikatnie mi spuchły okolice pieprzyka, jednak tylko z prawej strony- nie widać nic, jednak miejsce to boli, gdy dotykam i nie wiem co to jest. Dopiero jutro idę się zapisać do dermatologa, jednak chciałabym wiedzieć, co to jest. Pieprzyk ten jest dość nietypowy, ponieważ jest o zabarwieniu jasnobrązowym a na środku jest ciemniejsza kropka. Dermatolog oglądał wcześniej tego pieprzyka i mówił że taki jest i tyle, jednak chciałabym się pilnie dowiedzieć czy mam się obawiać że coś jest nie tak, czy to tylko jakaś drobna zmiana skórna.. Wspomnę też, że często mam na twarzy takie 'bolące' gulki, jednak znikają one po kilku dniach i to najczęściej w okolicach skroni. Ostatnio zaczęły mi wyskakiwać na twarzy wypryski, może to nic strasznego? Proszę o pilną odpowiedź...

Edytowane przez qqwert1234
Czas edycji: 2012-01-04 o 17:13
qqwert1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-05, 10:33   #2
joannajj
Wtajemniczenie
 
Avatar joannajj
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: okolice Lublina
Wiadomości: 2 647
Dot.: Opuchlizna wokół pieprzyka

jeśli wcześniej lekarz stwierdził, że ten pieprzyk nie jest groźny to najprawdopodobniej to nic groźnego, pewnie to zbieg okoliczności, że akurat w tym miejscu pojawiła Ci sie ta gulka, zwłaszcza, że wcześniej tak miałaś.
jeśli pieprzyki zaczynają robić się większe lub mają nieregularny kształt i nierównomierny rozkład barwy, rozlany to wtedy jest powód do niepokoju
dobrze, że zapisałaś sie do lekarza, on rozwieje wszystkie wątpliwości
joannajj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:45.