Dziwne krostki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Forum eksperta Normaderm.

Notka

Forum eksperta Normaderm. Zapraszamy na forum Normaderm. Na Wasze pytania czekają specjaliści z zakresu medycyny estetycznej, dermatologii ogólnej oraz laserowej .

 
 
Narzędzia
Stary 2014-05-05, 15:47   #1
_Matilde_
Biała Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 434

Dziwne krostki


Mam takie pytanie odnośnie dziwnych krostek, które mi się ostatnio zdarzają. Nie są to ani ropne pryszcze, ani typowe zaskórniki, po prostu takie małe grudki, nie puchną, nie czerwienią się, nie bolą. Po prostu są, i nie znikają przez długi czas. na twarzy nie występują, głównie na szyi i na ramionach. Kiedyś jedną próbowałam wydusić, było bardzo trudno, zawartość biała, gęsta. Przy tym też krostka nie zaczerwieniła się, nie było krwi, niczego, nie została po tym dziura, to właśnie nie wyglądało wcale jak zapchany por skóry.
Chciałabym się dowiedzieć, co to może być, dlaczego się pojawia i jak się tego pozbywać
__________________
Weź głęboki wdech
Życie wokół ciebie słodkie jest jak bananowy dżem


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 14:09   #2
biala_czekoladaa
Przyczajenie
 
Avatar biala_czekoladaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 21
Dot.: Dziwne krostki

podejrzewam że to prosaki... jeśli są całe białe to wszystko by się zgadzało mozna usunąć samemu poprzez nacięcie prosaka i wyciśnięcie ale lepiej zrobić to u kosmetyczki, gdzie jest bardziej sterylnie i bezpiecznie

---------- Dopisano o 15:09 ---------- Poprzedni post napisano o 15:05 ----------

dodam jeszcze ,ze prosak powstaje poprzez zaczopowanie ujscia gruczolu lojowego i uwierz mi ze każdy to ma. Głownie prosaki powstaja w okolicach oczu ale widocznie jestes wlasnie tym wyjatkiem gdzie wystepuja tez na szyi i plecach
biala_czekoladaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 16:28   #3
_Matilde_
Biała Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 434
Dot.: Dziwne krostki

Cytat:
Napisane przez biala_czekoladaa Pokaż wiadomość
podejrzewam że to prosaki... jeśli są całe białe to wszystko by się zgadzało mozna usunąć samemu poprzez nacięcie prosaka i wyciśnięcie ale lepiej zrobić to u kosmetyczki, gdzie jest bardziej sterylnie i bezpiecznie

---------- Dopisano o 15:09 ---------- Poprzedni post napisano o 15:05 ----------

dodam jeszcze ,ze prosak powstaje poprzez zaczopowanie ujscia gruczolu lojowego i uwierz mi ze każdy to ma. Głownie prosaki powstaja w okolicach oczu ale widocznie jestes wlasnie tym wyjatkiem gdzie wystepuja tez na szyi i plecach
Pod oczami takie mam, ale na szyi są inne. Nie białe, właściwie nie odróżniają się kolorem od skóry, to po prosty grudka. Wydzielina nie jest w postaci kulki. Właśnie o to chodzi, że to zupełnie co innego niż widziałam do tej pory
__________________
Weź głęboki wdech
Życie wokół ciebie słodkie jest jak bananowy dżem


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-08, 23:35   #4
biala_czekoladaa
Przyczajenie
 
Avatar biala_czekoladaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 21
Dot.: Dziwne krostki

hmmm... to rzeczywiscie dziwne krostki pojdz do dermatologa albo poradni chirurgicznej na pewno dowiesz sie dokladnie co to jest
biala_czekoladaa jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Forum eksperta Normaderm.


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-09 00:35:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:14.