By osiągnąć sukces - DT nolose - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-06-22, 12:45   #31
nolose
Rozeznanie
 
Avatar nolose
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 534
Dot.: By osiągnąć sukces - DT nolose

21.06.13r., piątek
Wrzucam miskę.
W soboty zwykle ćwiczyłam, ale od wczoraj mam @, a poza tym leje się ze mnie przez upał, więc myślę, że siłówki dzisiaj nie zrobię.
edit:
22.06.13r., sobota
Dorzucam miskę z dziś. Widzę, że wychodzi mi najwięcej kcal na kolację. To bardzo źle?
+ ponawiam pytanie: Po jakim czasie od przyjęcia danego rozkładu B/T/W się zmierzyć?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg dieta_2013_06_21.jpg (80,0 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dieta_2013_06_22.jpg (79,1 KB, 15 załadowań)

Edytowane przez nolose
Czas edycji: 2013-06-22 o 20:53
nolose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-23, 08:34   #32
martuskaoo4
Raczkowanie
 
Avatar martuskaoo4
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 165
Dot.: By osiągnąć sukces - DT nolose

Ja bym trochę tłuszczu z kolacji wrzuciła do wczesniejszego posiłku Ja bym się zmierzyła po 2 tyg od zmiany, a potem cyklicznie co tydzień.
martuskaoo4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-23, 10:08   #33
nolose
Rozeznanie
 
Avatar nolose
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 534
Dot.: By osiągnąć sukces - DT nolose

Dzięki za odpowiedź Właśnie akurat wczoraj miski nie planowałam i wyszło mi potem za mało i w sumie nie wiedziałam, czy dobijać... ale to zrobiłam xF Żeby jednak rozkład zachować.
Tak myślałam, że może 2 tygodnie, szczególnie, że teraz mam @, ale z drugiej strony w tym tygodniu jeden w dzień będę raczej miała rozwaloną miskę, a w jeszcze jeden niedokładnie policzoną. No zobaczę.
23.06.13r., niedziela
Miska.
I komentarz: jakoś bardziej mi spodnie przylegają w biodrach i ciasno mi w udach, raczej tak nie miałam nawet przy @. I ostatnio strasznie mi gorąco, ja wiem, że są upały, ale tyle to się nigdy nie pociłam - plecy mokre, pod pachami wielkie plamy (używam antyperspirantu) :|
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg dieta_2013_06_23.jpg (77,2 KB, 5 załadowań)

Edytowane przez nolose
Czas edycji: 2013-06-23 o 22:11
nolose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-26, 14:28   #34
nolose
Rozeznanie
 
Avatar nolose
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 534
Dot.: By osiągnąć sukces - DT nolose

Uzupełniam:
24.06.13r., poniedziałek

Dzisiaj progres ciężaru, oprócz przyciągania drążka, to w każdym ćwiczeniu! Zdradzę „tajemnicę sukcesu” – zrobiłam 3 serie zamiast 4. To i większa moc. Te cztery zawsze mi się strasznie dłużyły, a poza tym i z siłą średnio po tych trzech lepszych. Bardziej mi odpowiada taka metoda... tylko czy będzie skuteczna?
25.06.13r., wtorek
Jeden posiłek niedokładnie policzony->makaron. Jednak reszta chyba jako tako wygląda? Szczególnie, że zakładałam, że ten dzień pod względem żywieniowym będzie gorszy
26.06.13r., środa

Progres w przysiadach (ciężko) i uginaniu uchwytem młotkowym (chyba jeszcze ciężej). Znowu 3 serie. Mam nadzieję, że to nie zmniejszy skuteczności treningu?
Potem dorzucę miskę z dziś.
Edit: Aha, już nie jest gorąco, a moja koszulka nadal wilgotna, pod pachami plamy Niby miałam jeszcze sweter, ale bez niego byłoby mi sporo za zimno. Są jakieś skuteczne metody na zmniejszenie potliwości? Jakie mogą być tego przyczyny?
Edit2: Dorzucam miskę.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg dieta_2013_06_24.jpg (80,3 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg treningi_24-06-2013.jpg (69,2 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dieta_2013_06_25.jpg (84,6 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg treningi_26-06-2013.jpg (60,7 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dieta_2013_06_26.jpg (82,7 KB, 4 załadowań)

Edytowane przez nolose
Czas edycji: 2013-06-26 o 22:34
nolose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-26, 14:52   #35
wkroplideszczu
Rozeznanie
 
Avatar wkroplideszczu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: pokój o ścianach w kolorze kanarkowym ;)
Wiadomości: 533
GG do wkroplideszczu Send a message via Skype™ to wkroplideszczu
Dot.: By osiągnąć sukces - DT nolose

Co do potliwości to nie doradzę, bo nie znam się.

A jak Tygrysek ci doradziła co do serii? Bo z tego co pamiętam to ona ci zaproponowała ten trening? Moim zdaniem jeśli nie wyrabiasz się w godzinie z czterema seriami to dałabym 3 na większych ciężarach - tylko tutaj juz technika musi być ok. Ja jestem za krótkim (do godziny) i intensywnym treningiem. Przy dobrej technice wykonywania ćwiczeń i wystarczającym obciążeniu to nawet 3 serie zrobią swoje.
Ale jesli z czterema wyrabiasz sie około godziny to wal 4 moim zdaniem.
Ale poczekaj co Ci doradzi Tygryskowym-okiem.

Co do michy, nie za dużo tego kefiru wczoraj? ;>
Widzę że lubisz nabiał tak jak ja
__________________
Po Turbo Fire ...
...ZUZKA LIGHT

69 -> 68 -> 67 -> 66 -> 65 -> 64 -> 63 -> 62 -> 61 -> 60 -> 59 -> 58
wkroplideszczu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-26, 15:21   #36
nolose
Rozeznanie
 
Avatar nolose
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 534
Dot.: By osiągnąć sukces - DT nolose

No właśnie wolę zrobić 3 serie lepiej, niż zmuszać się do 4. Poczekam na opinię jeszcze kogoś doświadczonego
Co do wczoraj, to napisałam, że i tak miało być gorzej A na co dzień nie jem tyle nabiału - często nawet wcale.
nolose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-26, 22:44   #37
tygryskowym_okiem
Wtajemniczenie
 
Avatar tygryskowym_okiem
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: busz :P
Wiadomości: 2 883
Dot.: By osiągnąć sukces - DT nolose

Hmmm, generalnie skoro ćwiczyłaś 4x8 i nie mogłaś zwiększyć, odpuściłaś jedną serię i zwiększyłaś, to mam wrażenie, że Twoja siła nie poszła wcale do przodu. Po prostu tą energię, którą dawałaś w tą 4 serię, Ty przełożyłaś na to, żeby minimalnie więcej kg sobie dołożyć. Trochę bezsensu, zwłaszcza, że chcesz robić 3x8, a obciążenie masz w ogóle nie pasujące do takiej liczby powtórzeń i serii. Podsumowując, nie wiem gdzie masz ten progres
Nie podobają mi się przede wszystkim przysiady i wyciskania - jeśli masz możliwość nagrania filmików to dobrze by było to zrobić.
__________________

"Because what doesn't kill you makes you a fighter"
Mój blog: Tygryskowym okiem ; baza wiedzy o treningu siłowym kobiet: Kobieta na siłowni
tygryskowym_okiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-26, 23:00   #38
nolose
Rozeznanie
 
Avatar nolose
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 534
Dot.: By osiągnąć sukces - DT nolose

Hm, to ja chyba wcale nie mam siły bo to jest dla mnie ciężkie.. Czyli progresu nie ma. Chyba łatwiej zostać meduzą, szczególnie, jak się nie ma efektów mimo [w sumie nieprawidłowego] treningu.
Nie wiem jeszcze, czy uda mi się to nagrać, ale zobaczę, co da się zrobić - to w piątek. Mam pytanie: dlaczego akurat te dwa ćwiczenia Cię niepokoją?
nolose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-26, 23:11   #39
tygryskowym_okiem
Wtajemniczenie
 
Avatar tygryskowym_okiem
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: busz :P
Wiadomości: 2 883
Dot.: By osiągnąć sukces - DT nolose

Cytat:
Napisane przez nolose Pokaż wiadomość
Hm, to ja chyba wcale nie mam siły bo to jest dla mnie ciężkie.. Czyli progresu nie ma. Chyba łatwiej zostać meduzą, szczególnie, jak się nie ma efektów mimo [w sumie nieprawidłowego] treningu.
Nie wiem jeszcze, czy uda mi się to nagrać, ale zobaczę, co da się zrobić - to w piątek. Mam pytanie: dlaczego akurat te dwa ćwiczenia Cię niepokoją?
Ja nie kwestionuję tego czy jest ciężkie czy nie. Na logikę oceniłam tylko zabieg zmniejszenia ilości serii z 4 do 3 i minimalny wzrost obciążenia.
Praca nad sylwetką to ciężki i długotrwały proces, a nie hop siup i już, a efekty to wypadkowa nie tylko treningu.
Jeżeli uważasz, że trening jest nieprawidłowy to zrób sobie prawidłowy.

Czemu te dwa - bo jeżeli podajesz łączną ilość kg w danym ćwiczeniu, to wydaje mi się dziwnym tyle samo w wyciskaniu co w bicepsie. I relatywnie mało w przysiadzie.

EDIT: dopisuję, bo wcześniej już padłam

doczytałam, że teraz chyba podajesz wagę 1 hantelki ??
jeżeli tak, to przysiad 2x10 wygląda lepiej, ale tak czy inaczej zerknij do innych dziewczyn, tam są filmiki i komentarze Rzabby, więc skontroluj się. A jak dasz radę nagrać to będzie okej. I przy tej wadze nie myślałaś o sztandze ?
A co do wyciskania, to generalnie pracują tam większe partie mięśniowe niż przy bicepsie, więc powinnaś być w stanie jednak więcej nimi wypracować. Wyjątkiem może być sytuacja, w której faktycznie nie ma obciążenia żeby zmienić, ale po Twoich wypiskach widzę, że możesz trochę się nim pobawić. Próbowałaś w wyciskaniu coś zmieniać ?

I jeszcze co do progresu. Nie musisz na upartego zwiększać od razu w trzech seriach kg. Jeżeli zrobiłaś dwie i czujesz, że masz siłę w 3 czy tam 4 serii powalczyć, to dołóż więcej. Bo widzę, że u Ciebie wzrosty są od razu w trzech seriach. Czyli tak naprawdę te 10 kg w przysiadzie być może byłabyś już w stanie wcześniej wziąć. Z tego co widzę po wypiskach to masz możliwość w miarę płynnego zwiększania kg, więc możesz sobie inaczej w seriach rozkładać obciążenie, niekoniecznie 3x tyle samo.
__________________

"Because what doesn't kill you makes you a fighter"
Mój blog: Tygryskowym okiem ; baza wiedzy o treningu siłowym kobiet: Kobieta na siłowni

Edytowane przez tygryskowym_okiem
Czas edycji: 2013-06-27 o 08:45
tygryskowym_okiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-27, 14:46   #40
nolose
Rozeznanie
 
Avatar nolose
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 534
Dot.: By osiągnąć sukces - DT nolose

Na początek zaznaczę, że nie chodzi o nieprawidłowy trening jako dobrane ćwiczenia, tylko moje wykonanie - żeby to jakoś inaczej nie zabrzmiało
Tak, waga 1 hantelki. Dotychczas ćwiczyłam 2 razy na siłowni i 1 raz w domu, gdzie właśnie nie mam możliwości zmieniania obciążenia, więc i na siłowni próbuję przyzwyczajać się do jak najmniejszego zmieniania, żeby potem w domu nie mieć gorzej (ostatnie treningi są tylko z siłowni, bo raz w domu nie ćwiczyłam, dlatego te różne obciążenia). Teraz, w wakacje, jeszcze niestety nie wiem, ile razy będę mogła chodzić na siłownię..
Patrzę właśnie na poprawne wykonanie i wydaje mi się, że u mnie jest w miarę w porządku. Aczkolwiek postaram się nagrać, zawsze to ktoś inny oceni.
Wyciskanie próbowałam, ale następne po 6kg mam 8kg i tego nie dam rady.
Co do Twoich ostatnich słów to już nie ogarniam - to mogę te 3 serie a nie 4?
I jeszcze pytanie: na tym etapie, na którym teraz jestem, mogę robić siłowe 2 razy w tygodniu? Bo trzeci mam w domu, a tu z obciążeniami jest o wiele gorzej
nolose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-27, 15:07   #41
tygryskowym_okiem
Wtajemniczenie
 
Avatar tygryskowym_okiem
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: busz :P
Wiadomości: 2 883
Dot.: By osiągnąć sukces - DT nolose

Cytat:
Napisane przez nolose Pokaż wiadomość
Na początek zaznaczę, że nie chodzi o nieprawidłowy trening jako dobrane ćwiczenia, tylko moje wykonanie - żeby to jakoś inaczej nie zabrzmiało
Tak, waga 1 hantelki. Dotychczas ćwiczyłam 2 razy na siłowni i 1 raz w domu, gdzie właśnie nie mam możliwości zmieniania obciążenia, więc i na siłowni próbuję przyzwyczajać się do jak najmniejszego zmieniania, żeby potem w domu nie mieć gorzej (ostatnie treningi są tylko z siłowni, bo raz w domu nie ćwiczyłam, dlatego te różne obciążenia). Teraz, w wakacje, jeszcze niestety nie wiem, ile razy będę mogła chodzić na siłownię..
Patrzę właśnie na poprawne wykonanie i wydaje mi się, że u mnie jest w miarę w porządku. Aczkolwiek postaram się nagrać, zawsze to ktoś inny oceni.
Wyciskanie próbowałam, ale następne po 6kg mam 8kg i tego nie dam rady.
Co do Twoich ostatnich słów to już nie ogarniam - to mogę te 3 serie a nie 4?
I jeszcze pytanie: na tym etapie, na którym teraz jestem, mogę robić siłowe 2 razy w tygodniu? Bo trzeci mam w domu, a tu z obciążeniami jest o wiele gorzej
Aha, to już wszystko wiem
Hmmm, mogą być 3, tylko to już musi być na błysk, nie ma opier..., no w sensie lenistwa I w trzeciej serii jak zrobisz 8 (czy 10 bo gdzieniegdzie o ile dobrze widziałam robiłaś 10) powtórzeń i czujesz, że 1, 2 powt. jeszcze zrobisz to rób. Nie patrz na zasadzie, że ma być 8 to jest 8. Tak samo, jak czujesz, że w trzeciej serii mogłabyś wziąć więcej i np. tylko 6 wyjdzie, to okej. Tym razem będzie 6, następnym wyjdzie 8.
Co jeszcze ? A no i technika, ma być poprawnie, kontroluj się. Jeżeli nawet nie chcesz wrzucać filmików tutaj, to nagrywaj dla samej siebie, na filmikach po prostu można zobaczyć to czego nie widać gołym okiem będąc na sali.

Jak nie masz wyjścia, to i tak muszą zostać 2 dni siłówki. Ale coś tam chyba masz w domu z obciążenia ? To albo wtedy dołożyć 3 dzień z innymi ćwiczeniami, w których obejdziesz się bez dużych ciężarków. Albo wybrać np. Zuzkę, któryś zwow z obciążeniem. Nie jest to sytuacja idealna, ale jak nie masz innego wyjścia.
__________________

"Because what doesn't kill you makes you a fighter"
Mój blog: Tygryskowym okiem ; baza wiedzy o treningu siłowym kobiet: Kobieta na siłowni
tygryskowym_okiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-27, 20:02   #42
nolose
Rozeznanie
 
Avatar nolose
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 534
Dot.: By osiągnąć sukces - DT nolose

Dziękuję bardzo bardzo bardzo
OK, nagram, tylko jutro chyba nie da rady - w przyszłym tygodniu. Ewentualnie mogę Ci wtedy przesłać na priva?
Mam hantle bitumiczne, obciążenie: 4x2,5kg, 4x1,25kg, 4x1kg. Chodzi o to, że mam takie "wkręcane" zmienianie obciążenia i to zajmuje trochę czasu. Jaki mniej więcej typ ćwiczeń na ten trzeci dzień by się nadawał?
Z Zuzką jest taka sprawa, że ona ma w prawie wszystkich ZWOWach, które widziałam, albo burpees, albo inne skakanie, do którego trzeba więcej miejsca i bardziej stabilne podłoże, którego ja nie mam =( Patrzyłam tutaj: http://litealloy.com/workouts/tags?u...2%9C%93&search , doszłam do ZWOWa 54. Najlepszy, jaki znalazłam, to na razie tylko 63, jak ulepszę siłę w rękach, to jeszcze z pompkami - 60 i 59 (ten ostatni jest z takim czymś gumowym jak część piłki, na którym się przeskakuje<--przepraszam za głupi opis, ale nie wiem, jak to się nazywa więc jeszcze to albo coś w zamian skombinować). W wolnej dłuższej chwili poszukam jeszcze.
Jestem Ci bardzo wdzięczna za te rady, tego potrzebowałam
A jutro na siłownię bez opier... wiadomo czego
nolose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-28, 19:25   #43
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: By osiągnąć sukces - DT nolose

Jak nie będziesz trenowała robienia pompek..to się ich nie nauczysz. Także nie ma to tamto rób burbeesy..na początek damskie, w wolniejszym tempie ale rób!.
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-29, 14:03   #44
nolose
Rozeznanie
 
Avatar nolose
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 534
Dot.: By osiągnąć sukces - DT nolose

hania811: Może nie doprecyzowałam: bez pompek chciałam na początek, potem jasne, że z nimi. A co do burpees to nie chodzi o to, że ich nie umiem (chociaż pewnie tak jest ), ale o to, że w pokoju, w którym bym ćwiczyła, mam dywan na części podłogi, reszta to parkiet, więc bym się ślizgała albo na parkiecie, albo ten dywan by ze mną jeździł.
Uzupełniam:
27.06.13r., czwartek
Wrzucam miskę, ale jest niedokładnie liczona->ten makaron.
28.06.13r., piątek
Miska - muszę jeść wcześniej i chodzić spać wcześniej. Ten ostatni tydzień roku szkolnego był trochę "rozwalony", teraz raczej się bardziej ustatkuję
Trening - i jak? 3 serie, ale 2-3 ostatnie powtórzenia to była masakra - ciężko!
Pytanie: zaczynam od słabszej ręki/nogi i jak robiłam wyciskanie francuskie, to lewą już nie mogłam, ale prawą dałoby radę więcej. W takim przypadku robić różną ilość powtórzeń czy ma być tyle samo lewą i prawą?
I bonus: na ten moment mogę jednak chodzić 3 razy w tygodniu na siłownię
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg dieta_2013_06_27.jpg (83,6 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dieta_2013_06_28.jpg (84,0 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg treningi_28-06-2013.jpg (69,3 KB, 4 załadowań)
nolose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-29, 19:22   #45
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: By osiągnąć sukces - DT nolose

Cytat:
Napisane przez nolose Pokaż wiadomość
hania811: Może nie doprecyzowałam: bez pompek chciałam na początek, potem jasne, że z nimi. A co do burpees to nie chodzi o to, że ich nie umiem (chociaż pewnie tak jest ), ale o to, że w pokoju, w którym bym ćwiczyła, mam dywan na części podłogi, reszta to parkiet, więc bym się ślizgała albo na parkiecie, albo ten dywan by ze mną jeździł.
ja zwijam dywan...ogólnie robię w pokoju przemeblowanie lekkie żeby móc ćwiczyć.
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-29, 20:32   #46
Mała!
Zakorzenienie
 
Avatar Mała!
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 4 923
Dot.: By osiągnąć sukces - DT nolose

A ja przykleiłam dywan taśmą samoprzylepną żeby się nie ślizgał i na razie git i tak na dywan kładę jeszcze koc bo jak mam plank czasami to łokcie bolą (szorstki jest)!
__________________
"I nawet kiedy będzie gęsta mgła... Ja w tej mgle do Ciebie będę szła"

Kocham Cię syneczku...moja gwiazdo na niebie...
Mała! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-29, 21:50   #47
nolose
Rozeznanie
 
Avatar nolose
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 534
Dot.: By osiągnąć sukces - DT nolose

hania811, Mała!: Dzięki za podpowiedzi U mnie to co najwyżej mogłabym zwinąć dywany, tylko i tak nie wiem, czy na długość bym nie waliła w ścianę/meble

29.06.13r., sobota

Wrzucam miskę.

Zmierzyłam się, pierwsze pomiary to 15.06.13r., drugie - 29.06.13r.:
Obwód w biuście(1) : 90cm / 91-92
Obwód pod biustem :
75cm / 76
Obwód talii w najwęższym miejscu (2):
75cm (mierzyłam się wieczorem, wtedy mam czas i mogę to zrobić na spokojnie) /74
Obwód na wysokości pępka :
79cm / 85
Obwód bioder (3):
102cm / 102
Obwód uda w najszerszym miejscu:
L 60cm, P 61cm / L 61, P 61
Obwód łydki :
L 38cm, P 38cm / L 38, P 38

2 tygodnie rozkładu B/T/W 135/84/150, 1900 kcal. To powinna być niby redukcja, bo zapotrzebowanie obliczyłam sobie na ok. 2500 kcal. Wcześniej jadłam więcej węglowodanów, nieuporządkowanie białko i tłuszcze, wymiary były bez zmian.
Zostawić ten rozkład i kaloryczność czy coś zmienić? 2 tygodnie to za mało czy już mogłoby coś ruszyć?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg dieta_2013_06_29.jpg (74,5 KB, 6 załadowań)

Edytowane przez nolose
Czas edycji: 2013-06-30 o 14:23
nolose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-30, 21:20   #48
nolose
Rozeznanie
 
Avatar nolose
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 534
Dot.: By osiągnąć sukces - DT nolose

30.06.13r., niedziela
Miska.
Doradzi mi ktoś co do rozkładu B/T/W?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg dieta_2013_06_30.jpg (65,7 KB, 9 załadowań)
nolose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-30, 22:39   #49
tygryskowym_okiem
Wtajemniczenie
 
Avatar tygryskowym_okiem
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: busz :P
Wiadomości: 2 883
Dot.: By osiągnąć sukces - DT nolose

Oba te pomiary wykonywałaś wieczorem ?
__________________

"Because what doesn't kill you makes you a fighter"
Mój blog: Tygryskowym okiem ; baza wiedzy o treningu siłowym kobiet: Kobieta na siłowni
tygryskowym_okiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-01, 08:32   #50
nolose
Rozeznanie
 
Avatar nolose
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 534
Dot.: By osiągnąć sukces - DT nolose

Tak.
nolose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-01, 09:25   #51
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: By osiągnąć sukces - DT nolose

Leć jeszcze 2 tygodnie z tym rozkładem, wygląda jakbyś spuchła, może od pełni

Możesz robić 3 serie
na następnym treningu zrób 3 serie ale postaraj się zrobić maksymalną ilość powtórzeń w każdej, chcę zobaczyć ile wyjdzie
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-01, 12:37   #52
tygryskowym_okiem
Wtajemniczenie
 
Avatar tygryskowym_okiem
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: busz :P
Wiadomości: 2 883
Dot.: By osiągnąć sukces - DT nolose

Od pełni, albo po prostu opuchlizna po całym dniu funkcjonowania.
Dlatego chyba relatywnie lepiej jest mierzyć się rano

Poza tym równie dobrze jeśli przed pomiarami jadłaś to ta różnica w pępku może wynikać właśnie z tego, albo np. coś cię wzdęło. Więc na to też zwróć uwagę, bo może się okazać, że coś zamazuje Tobie pomiar
__________________

"Because what doesn't kill you makes you a fighter"
Mój blog: Tygryskowym okiem ; baza wiedzy o treningu siłowym kobiet: Kobieta na siłowni
tygryskowym_okiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-01, 13:34   #53
nolose
Rozeznanie
 
Avatar nolose
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 534
Dot.: By osiągnąć sukces - DT nolose

Dzięki dziewczyny Oby to była pełnia, bo brak efektów jest dołujący Dotychczas mierzyłam się wieczorem, bo wtedy miałam czas, rano zwykle gdzieś wychodziłam i zazwyczaj się spieszyłam. Co do brzucha to spoko, tutaj zawsze mam inny obwód Bardziej zwracam uwagę na te części, których nie da się "wciągnąć", które raczej mają stałe wymiary.
1.07.13r., poniedziałek
Mogę już wrzucić trening, miska potem.
Edit: Dołączam miskę. (plus w sumie ok. 13g cukru->tabletki na gardło. Dzisiaj już w porządku, płukałam też ziołami )

A w ogóle to chyba się zaziębiłam, tzn. boli mnie gardło. Nie pamiętam, żebym była chora w ciągu ostatnich dwóch lat (zażywam Cholinex, ma 1,8g sacharozy i 1,5g glukozy na tabletkę. Więc w sumie już wzięłam 10 g cukru. Może dziwne pytanie, ale: wliczać to? )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg treningi_01-07-2013.jpg (60,7 KB, 5 załadowań)

Edytowane przez nolose
Czas edycji: 2013-07-02 o 12:28
nolose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-01, 14:51   #54
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: By osiągnąć sukces - DT nolose

Za szybko te pomiary. Ja siłowo nie ćwiczę- tylko zuzkę- a przez pierwszy miesiąc czułam się cały czas jak zakwaszona bania. Szczególnie jak wprowadziłam zwowy z obciążeniem. Moim zdaniem póki co to opuchlizna . Dopiero po miesiącu jest sens się mierzyć.
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-01, 18:45   #55
nolose
Rozeznanie
 
Avatar nolose
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 534
Dot.: By osiągnąć sukces - DT nolose

Z tym, że to tak naprawdę już 11. tydzień tego treningu Ale zobaczę. I dziękuję za uspokojenie i pocieszenie
Jak z tym wliczaniem leków? Cukier to cukier? I jeszcze jeśli chodzi o fasolkę szparagową - martuska004 na low carb nie wlicza, ale to w sumie strączkowe (nie mogę tego znaleźć, napisała, że to "nieobierane" i dlatego), więc nie jestem pewna - wypowie się ktoś?

Edytowane przez nolose
Czas edycji: 2013-07-02 o 12:31
nolose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-02, 21:26   #56
nolose
Rozeznanie
 
Avatar nolose
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 534
Dot.: By osiągnąć sukces - DT nolose

2.07.13r., wtorek
Wrzucam miskę. Widzę, że trochę za mało węgli, ale to dzień nietreningowy, a poza tym wczoraj miałam ich więcej, a więc z dwóch dni po kolei średnia jest ok, więc chyba nie ma tragedii (w ogóle ostatnio mi się strasznie potreningu.pl wolno ładuje i się zacina ;/)

Chyba z okazji wakacji "wypróbuję" bieganie Zbiorę się raz, a jak mi się spodoba i co, najważniejsze, chociaż trochę dam radę, to skorzystam chyba z tego planu http://www.bieganie.pl/?show=1&cat=19&id=547 W Lidlu niedługo mają być buty do biegania, zobaczę, czy będą sensowne. Mam nadzieję, że mogę na początek pobiec w adidasach? Nie chcę sobie zaszkodzić, ale nie jestem do końca zdecydowana, więc wolałabym od razu nie kupować butów. W ogóle to jeszcze coś do mierzenia czasu by się przydało, jak bym chciała robić ten plan. A podobno do biegania nie potrzeba specjalnego sprzętu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg dieta_2013_07_02.jpg (75,6 KB, 8 załadowań)
__________________
Człowiek niewiele wie, zanim umrze. Åsa Larsson, "Aż gniew twój przeminie"

Edytowane przez nolose
Czas edycji: 2013-07-02 o 22:09
nolose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-04, 13:52   #57
nolose
Rozeznanie
 
Avatar nolose
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 534
Dot.: By osiągnąć sukces - DT nolose

3.07.13r., środa
Wrzucam miskę i trening. Wyciskanie sztangielek i wyciskanie francuskie na stojąco. Ściąganie drążka z 5 sztukami obciążników, które nie wiem, ile ważą (być może po 5kg) i nie mam możliwości sprawdzenia.
potreningu.pl przestało mi już tak zamulać Oby trwale.
1. Ponawiam pytanie o fasolkę szparagową - wliczać ją?
2. Jak liczyć wywar z łopatki i udźca z indyka? Jeśli na tym była gotowana kapusta, to jakoś powinnam ją wliczyć, tylko nie mam pomysłu, jak
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg dieta_2013_07_03.jpg (87,1 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg treningi_03-07-2013.jpg (69,6 KB, 2 załadowań)
__________________
Człowiek niewiele wie, zanim umrze. Åsa Larsson, "Aż gniew twój przeminie"
nolose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-05, 21:52   #58
nolose
Rozeznanie
 
Avatar nolose
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 534
Dot.: By osiągnąć sukces - DT nolose

4.07.13r., czwartek
Miska.
5.07.13r., piątek
Miska i trening. W reverse fly nie wiem, czy dobrze stoję, bo czasem bolą mnie wtedy plecy nad biodrami. Uginanie chwytem młotkowym - wcześniej nie do końca opuszczałam ręce, więc teraz bardziej to czuję. Btw, tutaj http://www.kulturystyka.pl/atlas/ramiona.asp na gifie ten pan przy uniesieniu ręki przechyla się w jej stronę - myślałam, że trzeba stać prosto? Ja robię obiema rękami równocześnie, więc to mnie nie dotyczy, tak tylko zauważyłam.

W ogóle to ostatnio jakoś źle się czuję: najpierw kilka dni bolało mnie gardło-zaleczone ziołową płukanką, potem powoli przestało, ale zaczęłam chrypieć. Dzisiaj koniec z gardłem, za to najpierw czułam ból w okolicach prawej nerki, a potem przeniósł się on gdzieś na jajnik
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg dieta_2013_07_04.jpg (87,4 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dieta_2013_07_05.jpg (79,5 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg treningi_05-07-2013.jpg (60,8 KB, 2 załadowań)
__________________
Człowiek niewiele wie, zanim umrze. Åsa Larsson, "Aż gniew twój przeminie"
nolose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-05, 22:23   #59
tygryskowym_okiem
Wtajemniczenie
 
Avatar tygryskowym_okiem
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: busz :P
Wiadomości: 2 883
Dot.: By osiągnąć sukces - DT nolose

Cytat:
Napisane przez nolose Pokaż wiadomość
1. Ponawiam pytanie o fasolkę szparagową - wliczać ją?
2. Jak liczyć wywar z łopatki i udźca z indyka? Jeśli na tym była gotowana kapusta, to jakoś powinnam ją wliczyć, tylko nie mam pomysłu, jak
Ad. 1
nie wliczać szparagówki
(wliczasz tylko samo ziarno np. fasola Jasiek, czyli to co masz suche, które zwykle najpierw moczysz, wtedy to jest traktowane jako strączek, ale normalna szparagówka, to po prostu warzywko, bo jeszcze wtedy ziarenek za bardzo to ona nie ma)

Ad. 2
Yyyy, rozumiem, że masz na myśli sytuację, w której ugotowałaś mięso, wyciągnęłaś je z wody i została ta woda. Wrzuciłaś do niej samą kapuchę i zagotowałaś. Jeśli tak to nie liczysz i nie komplikujesz sobie aż tak życia
Inaczej jest jak zrobiłaś coś w stylu bigosu lub kapuchy z mięchem. Ale to nawet wtedy liczysz jedynie te składniki, które się zwykle wlicza (np. mięcho, marchew, jeżeli było więcej, itp.).
__________________

"Because what doesn't kill you makes you a fighter"
Mój blog: Tygryskowym okiem ; baza wiedzy o treningu siłowym kobiet: Kobieta na siłowni
tygryskowym_okiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-07, 13:21   #60
nolose
Rozeznanie
 
Avatar nolose
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 534
Dot.: By osiągnąć sukces - DT nolose

Dziękuję

6.07.13r., sobota

Wklejam miskę - nie jestem z niej zadowolona, bo podbiłam węgle jogurtem i bananem, a potem wieczorem bardziej mi się chciało więcej tego łososia i już zero węgli...ale przynajmniej rozkład się w miarę zgadza. (nie zawsze wpisuję wszystkie warzywa, ale mam je praktycznie do każdego posiłku)
Za to pochwalę się, że pierwszy raz w życiu poszłam 'biegać' Oczywiście, dużo więcej było marszu, a jak wróciłam i zobaczyłam moją twarz w lustrze, to się aż przestraszyłam - była dosłownie bordowa Ale i tak jestem dumna, że wreszcie się spięłam i wyszłam.

Już mi został mniej niż tydzień tej miski, i dobrze, ponieważ chcę jak najszybciej przestać liczyć, bo tak naprawdę każdy dzień mam inny godzinowo i pod względem aktywności, więc i zapotrzebowanie różne. Jednak dla efektów (żeby jeszcze były ) wytrzymuję, ale szczerze mówiąc czasem mam już dość.
Aha, ostatnio (gdzieś od 2 tygodni?) wypada mi sporo włosów i nie wiem, jak temu zapobiec. Zaczęłam pić drożdże, lecz na ewentualne rezultaty jeszcze trochę poczekam.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg dieta_2013_07_06.jpg (69,4 KB, 7 załadowań)
__________________
Człowiek niewiele wie, zanim umrze. Åsa Larsson, "Aż gniew twój przeminie"
nolose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-26 12:09:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:03.