Trixx masuje, masę do lata buduje!;D - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-07-31, 12:48   #331
Trixxi
Zadomowienie
 
Avatar Trixxi
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 201
Dot.: Trixx masuje, masę do lata buduje!;D

Może to też dlatego że ostatnio nie zbyt pilnowałam miski i na pewno zdażały się dni kiedy nie przekraczałam nawet 2000 kcal. Jak jestem w domu to bez problemu dobijam nawet do 2500 ale jak wychodze gdzieś na pół dnia to ciężko tyle zjeść nie mówiąc już o tym że nie jest to zbyt wartościowe jedzenie. No ale ze wszystkiego nie zrezygnuje dla wyglądu a już na pewno nie z życia towarzyskiego bo to bez sensu Białko zawsze się staram dobijać wieczorem choćby nawet odżywką jak nie mam ochoty nic jeść przed snem. W zimę się łatwiej robiło masę
Trixxi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-01, 09:54   #332
Trixxi
Zadomowienie
 
Avatar Trixxi
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 201
Dot.: Trixx masuje, masę do lata buduje!;D

Trening 01-08-2013



+ wspięcia na palce ze sztangą 39,5 kg - 20/20/20 powt.

i mój nowy nabytek:


Byłam niesamowicie ciekawa jak wygląda trening z takim wspomagaczem i musiałam spróbować. Dawkowanie jakie podaje producent jest chyba lekko przesadzone, ja wzięłam przed śniadaniem 2 kapsułki, przed treningiem 3 iiii.... nic. Żadnego wzrostu energii, żadnej pompy a na forach niby wszyscy chwalili ten produkt. Ciężko mi się ćwiczyło jeszcze tak duszno w domu. Zobaczę czy może po paru dniach będzie jakiś efekt jak nie to sprzedam i tyle
Trixxi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-01, 11:28   #333
shiba28
Raczkowanie
 
Avatar shiba28
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 145
Dot.: Trixx masuje, masę do lata buduje!;D

Może właśnie nie działa od razu tylko po kilku dniach Już i tak silna z ciebie dziewczyna, a co dopiero jak podziała
shiba28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-02, 09:23   #334
Trixxi
Zadomowienie
 
Avatar Trixxi
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 201
Dot.: Trixx masuje, masę do lata buduje!;D

Trening 02-08-2013

Trixxi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-04, 08:57   #335
Trixxi
Zadomowienie
 
Avatar Trixxi
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 201
Dot.: Trixx masuje, masę do lata buduje!;D

Trening 04-08-2013

Zwow 78

uff... cinżko było. Do przysiadów wzięłam dwa hantle po 10 kg i może nie tyle zmęczył mnie ciężar co ich ilość... 100 powtórzeń

A poza tym rozmyślam znowu nad nowym planem. Jak na razie ułożyłam coś takiego:

Pn: Push I

1.Wyciskanie sztangi płasko 4s
2.Wyciskanie hantli płasko 4s
3.Rozpiętki 4s
4.Wyciskanie hantli nad głowę z supinacją 3s
5.Wznosy hantli do brody 3s
6.Wyciskanie francuskie 3s

Wt: Pull I

1. MC 4s
2. Wiosło sztangą nachwyt 4s
3. Wiosło sztangą podchwyt 4s
4.Wiosłowanie w leżeniu na ławce 4s
5.Uginanie ramion młotkowo
6.Uginanie ramion w oparciu o kolano

Cz: Push II
1.Wyciskanie sztangi płasko 4s
2.Wyciskanie hantli złączonych młotkowo 4s
3.Przenoszenie hantli za głowę 4s
4.Wznosy ramion na boki w opadzie 3s
5.Wznosy hantli na boki stojąc 3s
6.Pompki triceps 3s

Pt Pull II
1.Przysiad 4s
2.Wykroki 4s
3.MC na jednej nodze 4s
4.Wiosłowanie hantlem w oparciu o ławkę 4s
5. Uginanie ramion z supinacją 3s

Trixxi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-04, 11:11   #336
tygryskowym_okiem
Wtajemniczenie
 
Avatar tygryskowym_okiem
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: busz :P
Wiadomości: 2 883
Dot.: Trixx masuje, masę do lata buduje!;D

Kontrola, bo dawno mnie tu nie było

Znowu nowy plan

Co do masy, to tak mi się zdaje, że lepiej na jesień-zimę, teraz ciężko czasem wskakiwać na wysokie kcal przy takich temperaturach
__________________

"Because what doesn't kill you makes you a fighter"
Mój blog: Tygryskowym okiem ; baza wiedzy o treningu siłowym kobiet: Kobieta na siłowni
tygryskowym_okiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-04, 11:14   #337
nolose
Rozeznanie
 
Avatar nolose
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 534
Dot.: Trixx masuje, masę do lata buduje!;D

Cytat:
Napisane przez Trixxi Pokaż wiadomość
Trening 04-08-2013

Zwow 78

uff... cinżko było. Do przysiadów wzięłam dwa hantle po 10 kg i może nie tyle zmęczył mnie ciężar co ich ilość... 100 powtórzeń
(...)
Ale Ty masz moc

Co do planu, to się nie wypowiem, bo się nie znam na tyle ale wydaje mi się ciężki I 4 dni, nieźle Mam pytanie: Dlaczego część ćwiczeń 4s (to serie, prawda?), a część 3?
__________________
Człowiek niewiele wie, zanim umrze. Åsa Larsson, "Aż gniew twój przeminie"
nolose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-04, 11:32   #338
Trixxi
Zadomowienie
 
Avatar Trixxi
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 201
Dot.: Trixx masuje, masę do lata buduje!;D

Cytat:
Napisane przez nolose Pokaż wiadomość
Ale Ty masz moc

Co do planu, to się nie wypowiem, bo się nie znam na tyle ale wydaje mi się ciężki I 4 dni, nieźle Mam pytanie: Dlaczego część ćwiczeń 4s (to serie, prawda?), a część 3?
Czy ja wiem czy taka moc, czas nie był powalający

Na duże partie takie jak np plecy klatka powinno się robić więcej serii niż na mniejsze czyli bicepsy tricepsy.

Cytat:
Napisane przez tygryskowym_okiem Pokaż wiadomość
Kontrola, bo dawno mnie tu nie było

Znowu nowy plan

Co do masy, to tak mi się zdaje, że lepiej na jesień-zimę, teraz ciężko czasem wskakiwać na wysokie kcal przy takich temperaturach
No lepiej na zimę, ale rzeźby nie chce mi się robić, jak jestem na masie to mam cały czas tę fajną świadomość że nie muszę się ograniczać a wręcz przeciwnie niczego sobie nie żałuję

Nowy, bo tamten już był za długo i zaczął być nudny
I może jak połączę nogi z plecami i ramionami to ruszy ten zastój na bicepsach
Trixxi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-04, 19:27   #339
tygryskowym_okiem
Wtajemniczenie
 
Avatar tygryskowym_okiem
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: busz :P
Wiadomości: 2 883
Dot.: Trixx masuje, masę do lata buduje!;D

Cytat:
Napisane przez Trixxi Pokaż wiadomość
No lepiej na zimę, ale rzeźby nie chce mi się robić, jak jestem na masie to mam cały czas tę fajną świadomość że nie muszę się ograniczać a wręcz przeciwnie niczego sobie nie żałuję

Nowy, bo tamten już był za długo i zaczął być nudny
I może jak połączę nogi z plecami i ramionami to ruszy ten zastój na bicepsach
He he, Tobie się co rusz nudzą te zestawy
Hmmm, a to nie jest tak, że żeby te bicepsy ruszyły to muszą mieć z czego ? W sensie no, że może doszłaś do maksa tego co mogłaś osiągnąć bez masy albo konkretniejszych zmian w misce. (tak se gdybam tylko )
__________________

"Because what doesn't kill you makes you a fighter"
Mój blog: Tygryskowym okiem ; baza wiedzy o treningu siłowym kobiet: Kobieta na siłowni
tygryskowym_okiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-04, 20:07   #340
nolose
Rozeznanie
 
Avatar nolose
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 534
Dot.: Trixx masuje, masę do lata buduje!;D

Cytat:
Napisane przez Trixxi Pokaż wiadomość
Czy ja wiem czy taka moc, czas nie był powalający

Na duże partie takie jak np plecy klatka powinno się robić więcej serii niż na mniejsze czyli bicepsy tricepsy.(...)
Jaka skromna Samo zrobienie i tak uważam za wyczyn
O, nie wiedziałam..

Cytat:
Napisane przez tygryskowym_okiem Pokaż wiadomość
He he, Tobie się co rusz nudzą te zestawy
Hmmm, a to nie jest tak, że żeby te bicepsy ruszyły to muszą mieć z czego ? W sensie no, że może doszłaś do maksa tego co mogłaś osiągnąć bez masy albo konkretniejszych zmian w misce. (tak se gdybam tylko )
Trixxi chyba lubi urozmaicenie
Tygrysek Cię tak jakby napuszcza na masę
__________________
Człowiek niewiele wie, zanim umrze. Åsa Larsson, "Aż gniew twój przeminie"
nolose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-04, 21:27   #341
Trixxi
Zadomowienie
 
Avatar Trixxi
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 201
Dot.: Trixx masuje, masę do lata buduje!;D

Jak się wkurzę to dowalę do michy ze 3000 kcal i będą miały z czego rosnąć
Trixxi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-05, 15:36   #342
Trixxi
Zadomowienie
 
Avatar Trixxi
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 201
Dot.: Trixx masuje, masę do lata buduje!;D

Trening 05-08-2013



+ Wspięcia na palce ze sztangą 39,5 kg - 20/20/20 powt.
30 pompek
Trixxi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-05, 16:03   #343
shiba28
Raczkowanie
 
Avatar shiba28
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 145
Dot.: Trixx masuje, masę do lata buduje!;D

30 pompek ? Przerażasz mnie Ja jeszcze kilka miechów temu jednej nie mogłam zrobić
shiba28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-06, 15:31   #344
Trixxi
Zadomowienie
 
Avatar Trixxi
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 201
Dot.: Trixx masuje, masę do lata buduje!;D

Pompek gdzieś mogę trzaskać ile wlezie i nawet ich za bardzo nie odczuwam. Ale spodobały mi się tzw. pompki pogłębione na krzesłach, tych już tak dużo nie zrobię

Trening 06-08-2013




+ uginanie nadgarstków podchwytem 15kg - 20/20 powt.
Trixxi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-08, 08:10   #345
Trixxi
Zadomowienie
 
Avatar Trixxi
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 201
Dot.: Trixx masuje, masę do lata buduje!;D

Trening 08-08-2013



+ wspięcia na palce ze sztangą 39,5 kg - 20/20/20/20 powt.
brzuch



mam dość upałów, zimo przyjdź
Trixxi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-08, 10:56   #346
nolose
Rozeznanie
 
Avatar nolose
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 534
Dot.: Trixx masuje, masę do lata buduje!;D

Co do treningu, to się nie wypowiem, bo jak zwykle kosmiczne dla mnie obciążenia i ilość powtórzeń z nimi
Cytat:
Napisane przez Trixxi Pokaż wiadomość
mam dość upałów, zimo przyjdź
Nom, masakra... Chociaż jak pomyślę o tym, ile czasu zajmuje choćby ubranie się w zimie lub przebrnięcie przez zaspy, to już sama nie wiem
I pytanie: Jak wstawiasz trening w postaci obrazka w post?
__________________
Człowiek niewiele wie, zanim umrze. Åsa Larsson, "Aż gniew twój przeminie"
nolose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-08, 11:04   #347
shiba28
Raczkowanie
 
Avatar shiba28
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 145
Dot.: Trixx masuje, masę do lata buduje!;D

Tylko nie zimno i nie zima. Ostatnio w TV leciał jakiś odcinek zimowy jakiegoś serialu i aż mi się niedobrze zrobiło widząc tą ohydną pogodę i wszystkich poubieranych w kurtki Upały też znowu niedobre :P
Nie da się dogodzić ludziom niestety, zawsze jest powód do narzekania
shiba28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-08, 11:10   #348
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Trixx masuje, masę do lata buduje!;D

Cytat:
Napisane przez shiba28 Pokaż wiadomość
Tylko nie zimno i nie zima. Ostatnio w TV leciał jakiś odcinek zimowy jakiegoś serialu i aż mi się niedobrze zrobiło widząc tą ohydną pogodę i wszystkich poubieranych w kurtki Upały też znowu niedobre :P
Nie da się dogodzić ludziom niestety, zawsze jest powód do narzekania
ja myślę, że jakby było tak 22-26 stopni to by mało kto narzekał

kurcze, a ja się przez te upały nie mogę zmobilizować do ćwiczeń. Jakbym ćwiczyła cały czas to bym i w upały ćwiczyła, a tak to trochę osłabiona jestem i ciężko się zabrać.
Trixxi, za wytrwałość
xzora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-08, 13:54   #349
Trixxi
Zadomowienie
 
Avatar Trixxi
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 201
Dot.: Trixx masuje, masę do lata buduje!;D

Mi też jest bardzo ciężko się zebrać, ćwiczę najpóźniej o 9 bo koło południa to już w ogóle bym nie dała rady. Otwieram okno, włączam wiatrak i to nic nie daje. Jak w zimę się spociłam to przynajmniej było wiadomo że trening udany a teraz to nie wiem czy pocę się z gorąca czy z przemęczenia ale biorąc pod uwagę że leje się ze mnie już przy rozgrzewce to chyba bardziej to pierwsze...

Cytat:
Napisane przez nolose Pokaż wiadomość
Co do treningu, to się nie wypowiem, bo jak zwykle kosmiczne dla mnie obciążenia i ilość powtórzeń z nimi

Nom, masakra... Chociaż jak pomyślę o tym, ile czasu zajmuje choćby ubranie się w zimie lub przebrnięcie przez zaspy, to już sama nie wiem
I pytanie: Jak wstawiasz trening w postaci obrazka w post?
jakie tam kosmiczne, nie rób ze mnie terminatora jakiegoś bo ciężary nie są takie duże znowu wszystkie dziewczyny na tym forum mają ostatnio konkretne obciążenia

robię tabelke w wordzie, wrzucam zrzut ekranu do irfana, wycinam ją, zapisuje, wrzucam na http://imageshack.us/ a następnie na forum
Trixxi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-09, 10:39   #350
Trixxi
Zadomowienie
 
Avatar Trixxi
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 201
Dot.: Trixx masuje, masę do lata buduje!;D

Trening 09-08-2013




Udało mi się przymocować sztangę miedzy biurkiem a ławką więc w końcu mogłam zrobić inverted low. Ciężkie to ćwiczenie ledwo kilka razy się podciągłam a i nie były to nawet pełne powtórzenia bo brodą nie dostałam do gryfu chociaż było blisko

Wreszcie się robi chłodniej jednak podczas tego treningu to nawet nie pomogło zrobienie przeciągu w pokoju...

---------- Dopisano o 11:39 ---------- Poprzedni post napisano o 09:49 ----------

Zrobiłam sobie nowe zdjęcia żeby zaprezentować nie do końca zależny ode mnie powrót do glutenowych produktów, niekiedy syfiastego jedzenia i cotygodniowych imprez (pijaństwa) Ale chyba nie jest aż tak źle, wydaje mi się że dzięki temu że przez jakiś czas trzymałam idealną miskę i ćwiczyłam to organizm daje sobie rade z nadprogramowymi i nawet tymi bezwartościowymi kaloriami. Jednak nie da się ukryć że mięśnie brzucha chowają się coraz to głębiej i nie jest już taki płaski. Waga stoi w miejscu, cały czas 56 kg przy 171


Trixxi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-09, 11:02   #351
shiba28
Raczkowanie
 
Avatar shiba28
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 145
Dot.: Trixx masuje, masę do lata buduje!;D

Bardzo ładna sylwetka, super plecki a brzuszek jeszcze dopracujesz
A od kiedy waga stoi w miejscu? Nie myślałaś o tym żeby zwiększyć kalorie? Wydaje mi się, że twoje zapotrzebowanie to jakieś 2000-2100 kcal, więc może zwiększ do 2500 kcal (w DNT i DT), bo na razie to mało troszkę jesz na tej masie Czasem jak czytam kfd to widzę, że niektóre dziewczyny jedzą po 3000

---------- Dopisano o 12:02 ---------- Poprzedni post napisano o 11:58 ----------

Aa i grzeszki też są czasem potrzebne, nikt nie jest idealny Ja ostatnio grzeszę podjadając miód ze słoika bo taki pyszny i nie żaden sklepowy
Ale wliczam do bilansu i mam nadzieję że to jakoś bardzo nie wpłynie na redukcje Ale jednak muszę go ograniczyć, bo nie chce mieć żadnych nałogów
shiba28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-09, 11:16   #352
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Trixx masuje, masę do lata buduje!;D

Cytat:
Napisane przez Trixxi Pokaż wiadomość
... nie do końca zależny ode mnie powrót do glutenowych produktów, niekiedy syfiastego jedzenia i cotygodniowych imprez (pijaństwa)
na pewno? No, ale jak tak ładnie jest to chyba nie ma co na siłę rezygnować z tego typu przyjemności . No i skoro organizm się nie buntuje przy mniej jakościowym jadłospisie, to chyba sobie rzeczywiście radzi

Masz ekstra nogi i ramiona! Ostatnio namiętnie oglądam Mentalistę i tam gra taka aktorka Amanda Righetti. Masz podobną do niej figurę, ale sylwetkowo u Ciebie dużo lepiej, bo widać mięśnie
xzora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-09, 12:44   #353
Trixxi
Zadomowienie
 
Avatar Trixxi
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 201
Dot.: Trixx masuje, masę do lata buduje!;D

Cytat:
Napisane przez shiba28 Pokaż wiadomość
Bardzo ładna sylwetka, super plecki a brzuszek jeszcze dopracujesz
A od kiedy waga stoi w miejscu? Nie myślałaś o tym żeby zwiększyć kalorie? Wydaje mi się, że twoje zapotrzebowanie to jakieś 2000-2100 kcal, więc może zwiększ do 2500 kcal (w DNT i DT), bo na razie to mało troszkę jesz na tej masie Czasem jak czytam kfd to widzę, że niektóre dziewczyny jedzą po 3000

---------- Dopisano o 12:02 ---------- Poprzedni post napisano o 11:58 ----------

Aa i grzeszki też są czasem potrzebne, nikt nie jest idealny Ja ostatnio grzeszę podjadając miód ze słoika bo taki pyszny i nie żaden sklepowy
Ale wliczam do bilansu i mam nadzieję że to jakoś bardzo nie wpłynie na redukcje Ale jednak muszę go ograniczyć, bo nie chce mieć żadnych nałogów
Nie pamiętam kiedy ostatnio się ważyłam ale jakoś przed wakacjami jeszcze. Chyba bym musiała dobić do tych 3000 bo jak jem 2500 to czuje już taki mały niedosyt.
Tylko chodzi o to że mnie w ogóle nie ciągnie do tych grzeszków, na słodycze nawet nie patrzę, jakbym cały czas siedziała w domu i sama sobie gotowała to nie byłoby problemu z trzymaniem diety. Ale jak jestem ze znajomymi albo u kogoś przez pół dnia to trudno żebym brała pojemnik ze swoim jedzeniem, muszę jeść to czym częstują chociaż wiem że to syf i nawet mi nie smakuje. Co innego piwko od czasu do czasu

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
na pewno? No, ale jak tak ładnie jest to chyba nie ma co na siłę rezygnować z tego typu przyjemności . No i skoro organizm się nie buntuje przy mniej jakościowym jadłospisie, to chyba sobie rzeczywiście radzi

Masz ekstra nogi i ramiona! Ostatnio namiętnie oglądam Mentalistę i tam gra taka aktorka Amanda Righetti. Masz podobną do niej figurę, ale sylwetkowo u Ciebie dużo lepiej, bo widać mięśnie
Zima przyjdzie to łatwiej będzie trzymać dietę, mam taką nadzieje przynajmniej. O wiele lepiej się wtedy czułam.
Dziękuje, zaraz zobaczę co to za aktorka


Postanowiłam że robię 5 dniową regenerację. Ponad pół roku ćwiczę non stop 5-6 razy w tygodniu więc na pewno dobrze mi zrobi tym bardziej że ostatnio czuje jakby brak chęci do treningów i zmęczenie, to chyba przetrenowanie... Obym tylko wytrzymała do czwartku, ciężko będzie

---------- Dopisano o 13:44 ---------- Poprzedni post napisano o 12:48 ----------

Albo tydzień od razu, a co do przyszłego poniedziałku. Jak ktoś ma jakiś sprawdzony sposób jak wytrwać bez ćwiczeń tyle czasu to proszę o rady
Trixxi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-09, 15:19   #354
nolose
Rozeznanie
 
Avatar nolose
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 534
Dot.: Trixx masuje, masę do lata buduje!;D

Cytat:
Napisane przez Trixxi Pokaż wiadomość
(...)jakie tam kosmiczne, nie rób ze mnie terminatora jakiegoś bo ciężary nie są takie duże znowu wszystkie dziewczyny na tym forum mają ostatnio konkretne obciążenia

robię tabelke w wordzie, wrzucam zrzut ekranu do irfana, wycinam ją, zapisuje, wrzucam na http://imageshack.us/ a następnie na forum
No, takie tam 34,5kg w wyciskaniu I jeszcze tyle serii
A, ja właśnie nie mogłam z imageshacka wstawić, bo zamiast obrazka, była tylko kwadratowa ikonka - pozostanę przy załącznikach.
Cytat:
Napisane przez Trixxi Pokaż wiadomość
(...)Jak ktoś ma jakiś sprawdzony sposób jak wytrwać bez ćwiczeń tyle czasu to proszę o rady
Co do Twojej regeneracji, to mam niesprawdzony sposób - zająć się czymś Na przykład wypożycz sobie sporo książek, poszukaj jakichś przepisów (na masę ) i je wypróbuj, kup mulinę i pleć bransoletki No, coś fajnego wybierz - i czasochłonnego
__________________
Człowiek niewiele wie, zanim umrze. Åsa Larsson, "Aż gniew twój przeminie"
nolose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-10, 08:18   #355
Trixxi
Zadomowienie
 
Avatar Trixxi
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 201
Dot.: Trixx masuje, masę do lata buduje!;D

Cytat:
Napisane przez nolose Pokaż wiadomość
No, takie tam 34,5kg w wyciskaniu I jeszcze tyle serii
A, ja właśnie nie mogłam z imageshacka wstawić, bo zamiast obrazka, była tylko kwadratowa ikonka - pozostanę przy załącznikach.

Co do Twojej regeneracji, to mam niesprawdzony sposób - zająć się czymś Na przykład wypożycz sobie sporo książek, poszukaj jakichś przepisów (na masę ) i je wypróbuj, kup mulinę i pleć bransoletki No, coś fajnego wybierz - i czasochłonnego
w sumie to ja mam zajęcie bo w tygodniu pracuje (specjalnie wstawałam o 6 żeby zdążyć poćwiczyć przed pracą) tylko tu chodzi o psychikę żeby wytrzymać bo treningi stały się moim uzależnieniem jak się tak zcioram rano to od razu lepiej się czuje i ten ból na drugi dzień... po wczorajszym ledwo mogę chodzić nawet bicepsy dają się we znaki. Do czwartku na pewno wytrzymam a co dalej się okażę. Ale wiem że przerwa w moim przypadku jest wskazana bo jestem coraz bardziej osłabiona, rozdrażniona i mam problemy z zasypianiem mam tylko nadzieje że to nie typowe przetrenowanie bo z tego co czytałam to przy takim trzeba nawet do pół roku przerwy robić...
Trixxi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-10, 14:33   #356
nolose
Rozeznanie
 
Avatar nolose
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 534
Dot.: Trixx masuje, masę do lata buduje!;D

A no widzisz, masz co robić To sobie pośpij dłużej Uzależnienie to jedno, ale świadomość tego to drugie - także skoro wiesz, że przerwa dobrze Ci zrobi, to tym bardziej prawdopodobne, że wytrwasz Pomyśl, że potem ćwiczenia będą efektywniejsze
(Pół roku przerwy? Łał, to sporo...)
__________________
Człowiek niewiele wie, zanim umrze. Åsa Larsson, "Aż gniew twój przeminie"

Edytowane przez nolose
Czas edycji: 2013-08-10 o 14:34
nolose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-10, 14:42   #357
shiba28
Raczkowanie
 
Avatar shiba28
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 145
Dot.: Trixx masuje, masę do lata buduje!;D

Też mi się wydaje, że taka przerwa dobrze Ci zrobi, więc nic tylko relaksować się
shiba28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-10, 14:47   #358
Trixxi
Zadomowienie
 
Avatar Trixxi
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 201
Dot.: Trixx masuje, masę do lata buduje!;D

Kiedyś czytałam na jakimś forum wypowiedź faceta który trenował długi czas 6/7 x w tygodniu a w końcu zachorował i przez 2 tygodnie nie mógł ćwiczyć i pisał że chyba za małe przerwy na regeneracje robi bo przez te 2 tygodnie mięśnie mu o kilka cm urosły pewnie przesadzał albo chodziło o to że jak leżał to więcej jadł i przytył ale wmawiam sobie że mi też może urosną jak im dam więcej czasu i te ścięgna się będą cały czas odbudowywać czy jakoś tak
Trixxi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-10, 16:43   #359
shiba28
Raczkowanie
 
Avatar shiba28
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 145
Dot.: Trixx masuje, masę do lata buduje!;D

Jak nie sprawdzisz to nie będziesz wiedzieć
shiba28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-13, 12:10   #360
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: Trixx masuje, masę do lata buduje!;D

Trixxi ale masz ramiona piękne i nogi też Ogólnie ładna sylwetka.


Ja ostatnio miałam przerwę 12 dni- też mi się zdarzyło zjeść kawałek ciasta czy bułki z jagodami, nawet raz pizzę jadłam i makaron - no i piłam alko- ciało nic, a nic się nie zmieniło. Pierwsza Zuzka po powrocie do starych dobrych nawyków to był saigon- załamka- zero powera, druga zuzka już OK..a wczoraj maks mocy i serio jakoś mi mięśnie na nogach wyskoczyły Także chyba coś w tym jest że czasem dobrze trochę odpuścić.
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:41.