Tabletki opalające, wspomagające opalanie - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-31, 08:03   #91
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: czy to szkodzi?

Cytat:
Napisane przez mentha
W wyszukiwarce trudno cokolwiek znaleźć, bo pełno w niej dubli wątków, które nic nowego nie wnoszą.
Pełno w niej dubli, bo ludzie nie używają wyszukiwarki, a na prośby o korzystanie z niej, reagują jak wyżej.

Znalazłam takie coś :
Działania niepożądane i środki ostrożności:
Osoby palące papierosy przed zastosowaniem preparatów z beta karotenem powinny skonsultować się zlekarzem.
Przeciwwskazania:
Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.
PRZECIWWSKAZANIA: nadwrażliwość na którykolwiek składnik preparatu, hiperwitaminoza A (rzadko występująca).
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-31, 10:29   #92
misia_bella
Zakorzenienie
 
Avatar misia_bella
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: wesołe miasteczko :)
Wiadomości: 3 240
Dot.: czy to szkodzi?

Cytat:
Napisane przez Belladonna7
Po pierwsze zwracam się z prośbą do tych, którzy ciągle odsyłaja do wyszukiwarek. Nie robcie tego, a jeśli nie chcecie udzielić rady komuś kto o nia prosi, to najnormalniej w świecie nic nie piszcie.
Teraz odpowiedź na pytanie zadane w temacie.
Przede wszystkim takie tabletki nie szkodzą.
Nie są to też tabletki "opalające".
Zawierają beta-karoten, czyli pochodną witaminy A, która przy dłuższym stosowaniu sprawia, że skóra nabiera ładnego kolorytu. Witamina A chroni skórę przed szkodliwym oddziaływanie słońca, ale mimo to trzeba pamiętać o filtrach przeciwsłonecznych, poniewaz tabletki to nie wszystko .
Jak juz mówiłam tabletki "słoneczne" nie szkodzą. Warto zacząć je brać juz klka tygodni przed wakacjami, ponieważ nie tylką będą chronić skórę. Dzięki nim szybciej się opalisz, a brązowy kolorek dłużej się utrzyma .
Pozdrawiam .
Belladonna7 a jak długo można przyjmować te tabletki??
__________________
''Starzenie się jest nieuniknione.
Doroślenie jest opcjonalne
.
Śmianie się z samego siebie jest terapeutyczne
."
misia_bella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-01, 15:39   #93
mentha
Zadomowienie
 
Avatar mentha
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 247
Dot.: czy to szkodzi?

Cytat:
Napisane przez Estella
Pełno w niej dubli, bo ludzie nie używają wyszukiwarki, a na prośby o korzystanie z niej, reagują jak wyżej.
Efekt - forum przypomina śmietnik...
mentha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-02, 07:59   #94
alufa
Zakorzenienie
 
Avatar alufa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 873
Dot.: czy to szkodzi?

misia_bella: nie jestem BELLADONA ale stosowalam te tabletki. nie pamietam ich nazwy bo akurat duzo takich w aptece. mialam 30 sztuk. nie mozna ich jesc non stop wiec zamiast tego polecam brzoskwinie i marchewki lub sok mart vit. niektorzy sa po tym pomaranczowi a mi to jakos sprzyja
alufa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-10, 02:45   #95
angel_oo7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 10
Wink Tabletki na opalenizne:D

Wizazanki mam pytanko sa tabletki po ktorych skora robi sie bardziej brazowa, ostatnio o tym czytalam. Moze moglybysmy polecic mi jakies, podac nazwe i cene? A jesli kiedys jakies stosowalyscie to jaki byl efekt? zgory dziexik
angel_oo7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-10, 10:25   #96
Anecia_18
Raczkowanie
 
Avatar Anecia_18
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 381
Dot.: Tabletki na opalenizne:D

beta karoten czyli prowitamina A , przedwczoraj kupowalam i jest tego naprawde duuuuzo w kazdej aptece roznia sie tylko cena. Ja wzielam najtansze (9 zl za 90 kapsulek) bo nie widzialam potrzeby brania drozszych
Anecia_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-10, 10:38   #97
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Tabletki na opalenizne:D

tabletki nie powodują opalenizny ,takiej jak samoopalacze na przykład. poprawiają koloryt sóry, gromadzą sie w naskórku dzięki najczęsciej zastosowanemu beta karotenowi w tabletce. powoduje ona jakby lekko "pomarańczowy " odcień skóry , brzoskwiniowy taki. dzieki temu skłądnikowi skóra jest lepiej chroniona , wzmorzona jest fotoochrona, dodatkowo są wzbogacone w antyoxyganty ,a jeśli nie to beta karoten też sam z siebie wykazuje właśnciwości antyrodnikowe. alternatywą może być świeży sok z marchwii taki w szklanych butelkach comają ważność 1 dzień i łykanie np capivitu. pamietaj ze te tabletki są suplementami diety i musisz przyjmować je kilka mieś żeby zauważyć cokolwiek
kosztują od 15 do 60 zł , czasami droższe można spotkać
np beta karoten olimpa
solarin
beta karoten curtis healthcare
karowit
betabronz walmark
solarvita zdrowit
na allegro są ale do większości trzeba sceptycznie podchodzić
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-10, 15:18   #98
SyskA_a
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 73
Dot.: Tabletki na opalenizne:D

a czy te tabletki sa zdrowe nie ma po nich skutkow ubocnzych?? i ktore polecacie?
__________________
''Kiedy ranek zbiera tęczę, chcę bwiedział : Ja jestem tęczą t.....''
SyskA_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-10, 15:43   #99
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Tabletki na opalenizne:D

Cytat:
Napisane przez SyskA_a
a czy te tabletki sa zdrowe nie ma po nich skutkow ubocnzych?? i ktore polecacie?
Hmm ktos ci tu juz napisal, ze to jest PROWITAMINA A, od kiedy to witaminy maja skutki uboczne i sa niezdrowe? czytaj tez to co ludzie pisza a nie tylko swoje pytania.
Te tabletki wrecz powinno sie zazywac, i to caly rok (a jesli nie tabletki to prod.bogate w beta karoten:marchew, warzywa zielone...), bo opoznia proces starzenia sie skory, sprawia ze jej struktura nie jest zaburzona, jest zdrowa i gladka.
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-10, 20:01   #100
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Dot.: Tabletki na opalenizne:D

Cytat:
Napisane przez SyskA_a
a czy te tabletki sa zdrowe nie ma po nich skutkow ubocnzych??
jeśli nie palisz papierosów, to można przyjąć, że są "zdrowie". jeśli palisz- omijaj z daleka tabletki z beta-karotenem.
wybierz takie, które mają ok. 10mg beta karotenu; dobrze, jeśłi zawierają też inne witaminy.
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-10, 21:22   #101
Amelkaaaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1
Dot.: Tabletki na opalenizne:D

Cytat:
Napisane przez Maripossa
Hmm ktos ci tu juz napisal, ze to jest PROWITAMINA A, od kiedy to witaminy maja skutki uboczne i sa niezdrowe? czytaj tez to co ludzie pisza a nie tylko swoje pytania.
Te tabletki wrecz powinno sie zazywac, i to caly rok (a jesli nie tabletki to prod.bogate w beta karoten:marchew, warzywa zielone...), bo opoznia proces starzenia sie skory, sprawia ze jej struktura nie jest zaburzona, jest zdrowa i gladka.
To jest moj pierwszy post na tym forum tak wiec witam Wszystkich No wiec syntetyczne witaminy moga byc jednak niezdrowe! Coraz wiecej badan temu dowodzi. Moga powodowac raka i roznego rodzaju mutacje. Najlepiej wiec spozywac naturalne produkty bogate w witaminy oraz prowitaminy zamiast faszerowac sie chemia.
Amelkaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-10, 21:40   #102
netka09
Raczkowanie
 
Avatar netka09
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: z komputera^^
Wiadomości: 140
GG do netka09
Dot.: Tabletki na opalenizne:D

Nie pamietam juz nazwy ale bralam przez jakis czas tabletki z beta-karotenem i witamina E.Na poczatku nie zauwazalam zadnej roznicy,ale po odstawieniu tabletek doszlam do wniosku,ze gdy zazywalam je, moja skora szybciej sie opalala a opalenizna byla bardziej intensywnaDlatego powrocilam do kapsulek i polecam zazywac (wiadomo nie caly czas,zeby nie ucierpiala na tym watroba) ale np.latem,gdy chodzi sie na plaze i nasze cialko jest bardziej narazone na promienie slonecznepozdrawiam:cmo k:
__________________
Jak rdza zjada żelazo,tak zazdrosnych zjada własne usposobienie.


Antystenes
netka09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-10, 22:03   #103
martinka_m
BAN stały
 
Avatar martinka_m
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 577
Dot.: Tabletki na opalenizne:D

wszytko w nadmierniej dawce szkodzi - nawet witaminy! ostatnio coraz czesciej prowadzi sie badania na ten temat poniewaz coraz wielksza liczba ludzi zamiast szukac witamin w naturalnych produktach, lyka sztucznie wytworzone witaminy. nie tak dawno w tv mowili ze beta-karoten w nadmierniej dawce szkodzi nie pamietam dokladnie na co, ale chyba zwieksza prawdopodobienstwo raka. sama zastanwialam sie nad lykaniem beta-karotenu ale na razie sie jednak wstrzymam, chyba lepiej juz pic sok z marchewki.
martinka_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-11, 00:16   #104
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Dot.: Tabletki na opalenizne:D

beta-karoten w tabletkach zwiększa ryzyko raka u palaczy. odkryto to ok. 6 lat temu, a ostatnio odświeżono tę informację.

wniosek: trzeba zachować umiar w tabletkach; żadna tabletka nie zastąpi rozsądnego odżywiania i zdrowego stylu życia- w sumie żadna nowość..
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-11, 00:18   #105
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Tabletki na opalenizne:D

ja kiedys bralam beta karoten i nic mi to nie dalo.
moge zaproponowac prostsza formule stosowania beta karotenu mianowcie moja kolezanka smarowala sie marchewka i wtedy, a jakze jej skora zmieniala kolor
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-11, 13:28   #106
zuni
Rozeznanie
 
Avatar zuni
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: z Wieliczki
Wiadomości: 993
GG do zuni Send a message via Skype™ to zuni
Dot.: Tabletki na opalenizne:D

Ja stosuje takie tabletki używam capivit a+e suncare one kosztują chyba 14 złotych jush nie pamięatm sczerze ale sa bardzo skueczne jestem jasno skóra i mam bardzo ładny brzoskwiniowy odcień
zuni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-11, 13:59   #107
ka-inka
Raczkowanie
 
Avatar ka-inka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 104
GG do ka-inka
Dot.: Tabletki na opalenizne:D

Cytat:
Napisane przez bess
ja kiedys bralam beta karoten i nic mi to nie dalo.
moge zaproponowac prostsza formule stosowania beta karotenu mianowcie moja kolezanka smarowala sie marchewka i wtedy, a jakze jej skora zmieniala kolor

Ciekawe jak to wyglądało, to smarowanie sie marchewką ??
ka-inka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-11, 14:06   #108
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Tabletki na opalenizne:D

bardzo prosto,obierasz marchewke i smarujesz sie kawalkiem
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-11, 15:42   #109
spilka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 191
Dot.: Tabletki na opalenizne:D

Cytat:
Napisane przez Maripossa
Hmm ktos ci tu juz napisal, ze to jest PROWITAMINA A, od kiedy to witaminy maja skutki uboczne i sa niezdrowe? czytaj tez to co ludzie pisza a nie tylko swoje pytania.
Te tabletki wrecz powinno sie zazywac, i to caly rok (a jesli nie tabletki to prod.bogate w beta karoten:marchew, warzywa zielone...), bo opoznia proces starzenia sie skory, sprawia ze jej struktura nie jest zaburzona, jest zdrowa i gladka.

Po pierwsze jest różnica między Witaminą a prowitaminą:

Prowitaminy, związki chemiczne, które pod wpływem enzymów lub energii promienistej przekształcają się w organizmie w witaminy. Np. prowitaminą witaminy A jest β-karoten.

Po drugie witaminy można przedawkować i mają skutki uboczne, ciężko przedawkowac je z produktów naturalnych ale z tabletek juz łatwiej zwłaszcza jesli sie je miesza.

"...nadmiar witaminy A wywołać może wzrost ciśnienia śródczaszkowego, powodującego dokuczliwe bóle głowy co prowadzi do nudności i wymiotów. Hiperwitaminozę usuwamy przerywając przyjmowanie przez chorego witaminy."

"Z decydowanie niebezpieczne może być jedynie przedawkowanie witaminy A, czyli retinolu. Może powodować ona nawet ostre lub chroniczne zatrucie objawiające się bólami głowy, biegunką, ogólnie złym samopoczuciem. Aby jednak to nastąpiło, trzeba by regularnie przyjmować co najmniej dziesięciokrotną zalecaną dawkę, czyli przynajmniej 40 000 do 50 000 j.m/dzień. Większość przypadków hiperwitaminozy występowała także przy nadmiernym spożyciu tranu z wątroby ryb, posiadającego bardzo wysoką zawartość witaminy A. Nadmierne suplementowanie tej witaminy jest też szczególnie niewskazane dla kobiet w ciąży. Może bowiem dojść do zaburzeń rozwoju płodu na skutek przedawkowania tego składnika. Uważa się, że kobiety w ciąży nie powinny nawet spożywać zbyt dużych ilości wątróbki - szczególnie bogatej w witaminę A."

beta karoten natomiast przedawkowac trudno, jest on bezpieczniejszą formą zaspokajania zapotrzebowania na wit A

Tak więć Maripossa zanim coś napiszesz, zwłaszcza "takim tonem" miej chociaż pewnosc, ze masz racje i nie wymądrzaj się.Radze Ci poczytac sobie o przedawkowaniu innych witamin i skutkach ubocznych, nie tylko A, jeśli w szkole na biologii opuściłaś tę lekcję :P
spilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-11, 21:55   #110
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Tabletki na opalenizne:D

w sumie nic dodać nic ująć bo spilka napisała wszystko o witaminach i prowitaminach . jeśli chodzi o przedawkowania. jak bedzie się suplementy przyjmować jak w ulotce jest zazwyczaj 1 to jak któś nie bedzie żarł samej wątróbki , marchwii i innych tylko normalnie to nie przedawkuje się.
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-12, 08:59   #111
hogatk@
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 468
Dot.: Tabletki na opalenizne:D

JA jestem blada, po capivicie sun nabrałam takiego odcienia pomarańzowego lekko. Dalikatny, ładny. Nie wiem jak to z opalaniem bo narazie sie nie opalałam ;p Ale po wakacjach w Chorwacji zobaczymy
hogatk@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-12, 11:34   #112
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Tabletki na opalenizne:D

nie zapomnij o filtrach
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-12, 12:08   #113
hogatk@
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 468
Dot.: Tabletki na opalenizne:D

Właśnie...co do filtrów. Podajcie swoje ulubione?? jakiś o lekkiej konsystencji, żeby nie zapychał ;/ Znacie jakieś które nie zapychają, nie za drogie??
hogatk@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-12, 13:47   #114
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Tabletki na opalenizne:D

od razu przypomniał mi się cytat jednej wizażanki jak takie pytanie padło "takie rzeczy to tylko w erze " najlżejszą konsystencje z wszystkich ma vichy dla cer tłustych , ale ma duzo alkoholu w składzie, jednak, jeśli ktoś nie ma wraliwego pyszczka i problemów z naczynkami to nie powinien nic zrobic.
ja używam iwostinu 50+ , mam tłustą cerę, przed ciotką wyskakuje mi zawsze coś , ale tak jest ok i ten iwostin nie lepi się bardzo , mnie nie zapycha. kosztuje ok 30 zł. ale trzeba pamiętać że zawiera parsol , który ulega destabilizacji przy micce, talku, tlenku cynku., czyli nie można wszystkiego kłaść na niego zeby nie zmiejszyć ochroiny. na avene można wszystko bo są wolne od parsolu 1789 . anthelios ma też przyjemną komsystencje. a przy używaniu filtów trzeba poprpostu przyzwyczaic się do lekkiego glow'a (po zmatowieniu oczywiście)
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-18, 19:51   #115
rzastin
Zakorzenienie
 
Avatar rzastin
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 478
Dot.: czy to szkodzi?

Cytat:
Napisane przez mentha
Efekt - forum przypomina śmietnik...
I będzie przypominało, tak długo, jak na każde wspomnienie o wyszukiwarce będa sie podnosiły głosy sprzeciwu i apele, żeby tego nie robić.
Moderatorzy nie są maszynami, żaden człowiek nie jest w stanie ogarnąć tego, co tu zastał- w tydzień, a nawet miesiąc. Na to trzeba czasu, pierwsze kroki juz zostały poczynione /sprzątanie forum/, ale jest tutaj jeszcze masa roboty.

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=137588
__________________

rzastin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-18, 21:37   #116
rzastin
Zakorzenienie
 
Avatar rzastin
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 478
Dot.: czy to szkodzi?

Cytat:
Napisane przez Belladonna7
Po pierwsze zwracam się z prośbą do tych, którzy ciągle odsyłaja do wyszukiwarek. Nie robcie tego, a jeśli nie chcecie udzielić rady komuś kto o nia prosi, to najnormalniej w świecie nic nie piszcie.
Po pierwsze, jestem na forum od tego, żeby nie powstawał tu zbędny rozgardiasz. Przypominanie o wyszukiwarce to jeden ze środków zapobiegawczych.
Przyjmij to proszę do wiadomości.
__________________

rzastin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-25, 20:30   #117
marcinn12
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 128
Tebletki opalające na alllegro

Czy to działa?? Nie chce mi się zbytnio w to wierzyć no ale może. Jeśli ktoś miał z tym do czynienia proszę o info! Kupiłem ostatnio też krem za 15 zł i efekt jest bardzo dobry ale szybko to znika 3-4 dni i nie ma śladu
Może znacie jakieś inne skuteczne metody na opalenizne?
marcinn12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-25, 20:34   #118
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Tebletki opalające na alllegro

Kup sobie beta-karoten w aptece albo jeszcze lepiej worek marchewki Wydzie taniej,a efekt taki sam
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-25, 20:39   #119
marcinn12
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 128
Dot.: Tebletki opalające na alllegro

Słucham?? Po marchewkach skóra ciemnieje?? xDxD Hehe no ale może akurat takie tabletki coś dają?? Do solarium pójść nie mogę, niestety. Samoopalacze są nietrwałe, wiec pomyślałem o tabletkach
marcinn12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-25, 21:13   #120
goldfish3000
Wtajemniczenie
 
Avatar goldfish3000
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 543
Dot.: Tebletki opalające na alllegro

Z tymi tabletkami to należy ostrożnie. Działają,fakt ale efekt może być,hmm.. zaskakujący. Znajoma wyszla po nich pomarańczowa,i to dosłownie. Obiło mi się również o uszy,że mogą uszkodzić wątrobę.No chyba,że to tylko beta-karoten,tylko oferowany jako cud-opalające tabletki. Lepiej zainwestować w dobry samoopalacz.
goldfish3000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-22 22:06:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:21.