Reklamacja wózka na zakupy z Lidla - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-23, 10:10   #1
gosiaa122
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 15

Reklamacja wózka na zakupy z Lidla


Witam, 19.07.10kupiłam wózek na zakupy w Lidlu http://www.lidl.pl/static_content/li...46238_01_b.jpg
i... dwa razy byłam z nim na zakupach, nigdy więcej!!! Rączka odpada, więc co chwila musiałam przystawać, żeby ją wkręcić i ledwo się do domu doczłapałam. Poza tym, wózek ma za małe kółka, więc po prostu "szoruję" nim po chodniku, co skutkuje tym, że wózek robi ogromny hałas i jest brudny od spodu, tkanina też się przeciera. Kupiłam go, bo chciałam ulżyć sobie i nie nosić zakupów w rękach, ale tego wózka nie da się używać zgodnie z przeznaczeniem. Jak uważacie, warto go reklamować(24,99 zł mnie kosztował)?? na co się powołać przy zgłaszaniu reklamacji(ustawy/przepisy)na niezgodność towaru z umową?Czy muszę im udowodnić, że wózka nie mozna zgodnie z przeznaczeniem użytkować? Czego mogę żądać? I wogóle, czy reklamowałyście kiedyś już coś w Lidlu? Z góry dziękuję za odp.
P.S. Nie wiem, czy czy jest to odpowiednie forum dla tego zapytania, bo jestem nowa na wizażu i jescze go poznaję, więc-jesli nie-wybaczcie.
gosiaa122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-23, 16:56   #2
guuma
Raczkowanie
 
Avatar guuma
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Limerick
Wiadomości: 187
Dot.: Reklamacja wózka na zakupy z Lidla

Po pierwsze ja bym w zyciu czegos takiego nie kupila.
Po drugie z tego co wiem,nie ma chyba wiekszych problemow z Lidlem,jesli chodzi o zwrot produktu.Do 30 po zakupie,musza Ci zwrocic pieniadze,łachy nie robia.Ponad 30 dni-nie wiem.Powiedz,ze sie rozwalil po prostu,ze chcesz go oddac.
Wiesz ja mieszkam za granica,tu mozesz zwrocic wszystko,zawsze i wszedzie(wyjatkiem jest bielizna,ale to akurat logiczne).Ale mysle,ze zwrot to Twoje prawo,a przyjecie zwrotu to ich obowiazek.Kłóć sie jakby co-ja zawsze tak robie
guuma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-23, 21:05   #3
gosiaa122
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 15
Dot.: Reklamacja wózka na zakupy z Lidla

Dziękuję za odp. hehe-kłótliwa Tyy. Nie wiem, co mnie podkusiło, najpewniej chęć wygody, a tu NIC. I dom mi to zagraca.
gosiaa122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:49.