czesc moze wy bedziecie wiedziec - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-05-29, 00:29   #1
ilovecarrotcake
Rozeznanie
 
Avatar ilovecarrotcake
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: las vegas
Wiadomości: 687
Talking

czesc moze wy bedziecie wiedziec


a wiec robilam sobie balejaz jasny blond jednak koncowki wlosow nie byly tak jasne jak reszta a jak wiadomo przy kolejnym farbowaniu robi sie tylko odrosty wiec po pewnym czasie wybłagałam fryzjerke zeby zrobila mi na całych kosmykach tak jak za 1 razem no i kolorek wyszedl jak marzenie białe wloski o jakich marzyłam ale problem w tym ze pol moich wlosow wypadlo ho jak nie wiecej i co teraz robic dalej jak farbowac je zeby byly caly czas cale biale mniej wiecej jak u ewy szabatin bo moja fryzjerka mowi ze sie nie da
a mi strasznie szybko rosna wlosy i odrosty mam prawie czarne wiec farbowac musze bardzo czesto i denerwuje mnie jak farbuje mi fryzjerka odrosty same bo wtedy mam odrosty biale a reszte nieeee a chce całe od ogry do dolu
dodajmy ze nie chce ich myc szamponem ani tym welli fioletowym ani innym bo on mi je przyciemnia macie jakoms rade dla mnie?
__________________

What is love?The need to escape from oneself.
Life's simple. You make choices and don't look back.
Don't cry because it's over, smile because it happened

ilovecarrotcake jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-29, 11:18   #2
kokuryu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 828
Dot.: czesc moze wy bedziecie wiedziec

Jeśli wypadło Ci "pół włosów" powinnaś natychmiast zaprzestać farbowań i zgłośić się do dermatologa. Uszkodzenie mieszków włosowych, zbyt agresywnymi rozjaśniaczami, sprawi, że będziesz miała problemy z przywróceniem gęstości czuprynie.
kokuryu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-29, 11:22   #3
kasiasiar
Zakorzenienie
 
Avatar kasiasiar
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 530
Dot.: czesc moze wy bedziecie wiedziec

Sadzę, że po prostu fryzjerka użyła zbyt silnego stężenia rozjaśniacza, zbyt długo trzymała Ci go na włosach i po prostu popaliła Ci włosy.Taką fryzjerkę to tylko potraktować czymś podobnym w odwecie.
Moja rada :
musisz przestać rozjaśniać włosy,
obciac jak najkrócej się da te zniszczone i popalone włosy
nakładać masę odżywek
kasiasiar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-29, 13:18   #4
ilovecarrotcake
Rozeznanie
 
Avatar ilovecarrotcake
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: las vegas
Wiadomości: 687
Dot.: czesc moze wy bedziecie wiedziec

ponoc to ze pol mi wypadlo to normalne przy rozjasnianiu a fryzjerka powiedziala ze i tak myslala ze bedzie gorzej bo nie da sie miec bialych wlosów i jednoczesnie dbac o nie
owszem uzywam maski i odzywki ale wlosy wogule na to nie ida nawet po odzywce nie robia sie takie gladkie i rozczesac ich nie moge chyba zostaje tylko obciac ale przez toze tyle ich mi wypadlo mam juz dosc krotkie a nie widze sie w krotkich wlosach ;( a tym bardziej nie wiem jak moge przestac farbowac jak po tygodniu mam bardzo widoczne odrosty bo jakies pol roku temu scigalam kolor z wlosow bo mialam czarne ale moje wlasne to blond a odrost i tak mam czarny ;(
__________________

What is love?The need to escape from oneself.
Life's simple. You make choices and don't look back.
Don't cry because it's over, smile because it happened

ilovecarrotcake jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-29, 13:53   #5
kokuryu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 828
Dot.: czesc moze wy bedziecie wiedziec

To nie jest normalne, jako nastolatka rozjaśniałam włosy na platynowo i nie doświadczyłam takich skutków. Może Twoje włosy nie są stworzone do aż tak intensywnych zabiegów. Warto pomyśleć o kolorze bardziej naturalnym, który nie wymaga tak silnyh środków. Jeśli włosy intensywnie wypadają wraz z cebulkami, to należy iść do dermatologa.

Odrosty zawsze wydają się ciemniejsze, kontrastują bowiem z włosem rozjaśnionym.
kokuryu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-29, 14:06   #6
kasiasiar
Zakorzenienie
 
Avatar kasiasiar
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 530
Dot.: czesc moze wy bedziecie wiedziec

Nie widzę innego ratunku jak obciąć i nadać włosom ciemniejszy odcień(zbliżony do naturalnego) i czekać aż odrosną.
Innego wyjścią z tej sytuacji nie ma chyba, że wolisz żeby Ci wszystkie wypadły.
poza tym nie sądzę, żeby Twoje popalone, poniszczone i rzadkie włosy wygladały ładnie.
kasiasiar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-29, 14:58   #7
ilovecarrotcake
Rozeznanie
 
Avatar ilovecarrotcake
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: las vegas
Wiadomości: 687
Dot.: czesc moze wy bedziecie wiedziec

taaa ale twoje napewno sa super hahaahah bo nie masz pojecia jak wygladaja moje wlosy a przyszlam na to forum po rade a widze ze to kolejne forum gdzie proszac o pomoc dowiadujesz sie ze masz brzydkie wlosy i ochydne od kogos kto nawet nie widzial twojego zdjecia lol
__________________

What is love?The need to escape from oneself.
Life's simple. You make choices and don't look back.
Don't cry because it's over, smile because it happened

ilovecarrotcake jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-29, 15:30   #8
kasiasiar
Zakorzenienie
 
Avatar kasiasiar
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 530
Dot.: czesc moze wy bedziecie wiedziec

Cytat z Twojej wypowiedzi ilovecarrotcake:"ale problem w tym ze pol moich wlosow wypadlo ho jak nie wiecej i co teraz robic "

Czy ktoś komu cytuję "wypadło pół a nawet i więcej włosów" może powiedzieć,że ma piękne włosy????

Moim zdaniem raczej nie przyszłaś tutaj po poradę ale pocieszenie.I zdaje mi się, że najbardziej chciałabyś usłyszeć,żebyś się nie martwiła bo znamy magiczny eliksir po którym twoje włoski będą jak marzenie.
kasiasiar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-29, 17:36   #9
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: czesc moze wy bedziecie wiedziec

Cytat:
Napisane przez ilovecarrotcake Pokaż wiadomość
ponoc to ze pol mi wypadlo to normalne przy rozjasnianiu a fryzjerka powiedziala ze i tak myslala ze bedzie gorzej bo nie da sie miec bialych wlosów i jednoczesnie dbac o nie
owszem uzywam maski i odzywki ale wlosy wogule na to nie ida nawet po odzywce nie robia sie takie gladkie i rozczesac ich nie moge chyba zostaje tylko obciac ale przez toze tyle ich mi wypadlo mam juz dosc krotkie a nie widze sie w krotkich wlosach ;( a tym bardziej nie wiem jak moge przestac farbowac jak po tygodniu mam bardzo widoczne odrosty bo jakies pol roku temu scigalam kolor z wlosow bo mialam czarne ale moje wlasne to blond a odrost i tak mam czarny ;(
Fryzjerka wciska Ci kit i tyle. Miałam robione pasemka u fryzjerki i jakoś mi pół włosów nie wypadło, tylko tyle, ile po zwykłej koloryzacji, a efekt był świetny. Fryzjerka co kilka minut mi patrzyła czy wszystko OK. Część robioną na początku potem spłukała i czekała na dalsze pasemka aż "dojdą". Po co niszczysz sobie włosy za własne pieniądze u byle kogo? I nikt nie farbuje co tydzień włosów nawet jak ma już leciutkie odrosty. Nic nie poradzisz na to, że masz czarne włosy. Będziesz takie miała póki nie osiwiejesz. Pogódź się z tym. Nie rozumiem, czemu chcesz koniecznie zniszczyć sobie włosy...
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-29, 19:11   #10
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: czesc moze wy bedziecie wiedziec

ja też nie rozumiem czemu musisz tak często je farbować?

moja koleżanka ma naturalne czarne włosy i też robi na nich balejaż jasny blond, ale nie farbuje ich co chwila, tylko co 4-5 miesięcy a odrosty ma czarne jak smoła i jakoś jej to nie przeszkadza

powiem więcej - mnie nawet nie rażą jej czarne odrosty, a jeszcze lepiej - uważam, że lepiej nawet wygląda jej fryzra jak już ma odrosty - bardzo fajnie generalnie upina włoski albo ma je rozpuszczone i to,że ma po ok. 4 miesiącach ok. 5 cm odrost NIKOMU nie przeszkadza, a już jej najmniej

na wizażu jest kilka wątków jak poradzić sobie z odrostami, jakie fryzurki można robić,żeby fajnie się wyglądało itp. - poszukaj w wyszukiwarce bo chyba lepiej już jakoś upinac włoski niż w krótkich odstępach czasu katować je rozjaśnianiem....
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-29, 20:12   #11
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: czesc moze wy bedziecie wiedziec

wdg mnie jesli chcesz mieć jasne włosy i w stanie min takim przy którym twoje włosy nie będą wypadaćx garsciami to albo rozjasniac je na dobrych produktach albo wogole zrezygnowac z rozjasniania
__________________
"Pokusa to perfumy, które wdycha się tak długo, az człowiek zapragnie mieć flakon"
Jean-Paul Belmondo


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094
Soft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-29, 22:10   #12
ilovecarrotcake
Rozeznanie
 
Avatar ilovecarrotcake
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: las vegas
Wiadomości: 687
Dot.: czesc moze wy bedziecie wiedziec

jeju pisalam ze mam cale wlosy juz jasne a nie ze robie na czarnych pasemka to po 1
po drugie pisalam ze moje naturalne wlosy to blond
po 3 nie farbuje co tydzien tylko pisalam ze po tygodniu mam juz takie odrosty jak po miesiacu normalna osoba
po 4 jak teraz robiłam wlosy fryzjerka zrobila mi po moich prosbach balejaz na calych pasmach a nie na odrostach tylko i tez mi sprawdzala co chwiele czy sie nie ciagna i był git ale jak mi je suszyła i czesała wlosy latały wkoło i nawet nie mogla ich wyprostowac prostownica bo zostawaly na niej
i pytalam sie a w sumie zastanawilam sie jak zrobic zeby miec jednak te biale wlosy bo moja fryzjerka napewno nie zrobi mi juz na calych pasmach wlosow
po 5 dzis obcielam wlosy i jestem bardzo zadowolona i narazie wygladaja spoko
po 6 zastanawiam sie czy nie lepiej byloby zafarbowac calosc farba ale ponoc kazda farba blond i tak wyjdzie w odcieniu zblizonym do zołtego/zlotego a ja takich nie przezyje
i pytam sie o zdanie a nie prosze o pisanie "tak tak tak masz super wlosy jeah"
__________________

What is love?The need to escape from oneself.
Life's simple. You make choices and don't look back.
Don't cry because it's over, smile because it happened

ilovecarrotcake jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-29, 22:12   #13
ilovecarrotcake
Rozeznanie
 
Avatar ilovecarrotcake
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: las vegas
Wiadomości: 687
Dot.: czesc moze wy bedziecie wiedziec

a i wogule dzieki za jakiekolwiek opinie
__________________

What is love?The need to escape from oneself.
Life's simple. You make choices and don't look back.
Don't cry because it's over, smile because it happened

ilovecarrotcake jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-30, 05:32   #14
blekitneoczy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 232
Dot.: czesc moze wy bedziecie wiedziec

spokojnie, nikt ci nie powiedzial ze masz brzydkie wlosy z natury, poprostu fryzjerka ci je zchrzanila, dziwie sie jednak twojej bohaterskiej postawie, dlaczego chcesz dobic swoje wlosy dalszym farobowanie, znalam kiedys dziewczyne jeszcze w czasach licealnych ktora zafarbowala sobie wlosy na czarno ( miala naturalne kasztanowe, piekne dlugie) i dostala strasznego uczulenia na farbe ktore totalnie zniszczylo jej wiekszosc cebulek, musiala sciac wlosy odrazu na krociotko, byla zalamana...wiec bierz sie dziewczyno za swoje poniszczone wlosy i zafunduj im jakies dobre odzywki, powodzenia.
blekitneoczy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-30, 08:30   #15
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: czesc moze wy bedziecie wiedziec

napisałabym coś adekwatnego do twoich wypowiedzi,ale chyba sie powstrzymam
__________________
"Pokusa to perfumy, które wdycha się tak długo, az człowiek zapragnie mieć flakon"
Jean-Paul Belmondo


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094
Soft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-30, 14:37   #16
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: czesc moze wy bedziecie wiedziec

Cytat:
Napisane przez ilovecarrotcake Pokaż wiadomość
jeju pisalam ze mam cale wlosy juz jasne a nie ze robie na czarnych pasemka to po 1
po drugie pisalam ze moje naturalne wlosy to blond
po 3 nie farbuje co tydzien tylko pisalam ze po tygodniu mam juz takie odrosty jak po miesiacu normalna osoba
po 4 jak teraz robiłam wlosy fryzjerka zrobila mi po moich prosbach balejaz na calych pasmach a nie na odrostach tylko i tez mi sprawdzala co chwiele czy sie nie ciagna i był git ale jak mi je suszyła i czesała wlosy latały wkoło i nawet nie mogla ich wyprostowac prostownica bo zostawaly na niej
i pytalam sie a w sumie zastanawilam sie jak zrobic zeby miec jednak te biale wlosy bo moja fryzjerka napewno nie zrobi mi juz na calych pasmach wlosow
po 5 dzis obcielam wlosy i jestem bardzo zadowolona i narazie wygladaja spoko
po 6 zastanawiam sie czy nie lepiej byloby zafarbowac calosc farba ale ponoc kazda farba blond i tak wyjdzie w odcieniu zblizonym do zołtego/zlotego a ja takich nie przezyje
i pytam sie o zdanie a nie prosze o pisanie "tak tak tak masz super wlosy jeah"
moja odp. miała się tyczyć tego,żebyś nie martwiła odrostami i nie przejmowała nimi az tak bardzo, bo skoro masz jasne odrosty (a nie czarne jak np.moja koleżanka) to ja osobiście nie widzę powodów do zmartwień...
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-30, 22:11   #17
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: czesc moze wy bedziecie wiedziec

Cytat:
Napisane przez ilovecarrotcake Pokaż wiadomość
jeju pisalam ze mam cale wlosy juz jasne a nie ze robie na czarnych pasemka to po 1
po drugie pisalam ze moje naturalne wlosy to blond
po 3 nie farbuje co tydzien tylko pisalam ze po tygodniu mam juz takie odrosty jak po miesiacu normalna osoba
Sorki, myślałam, że tak się przejmujesz odrostami bo masz ciemne lub czarne włosy (niedokładnie przeczytałam) . Jak masz jasne włoski z natury, to tym bardziej nie masz się czym martwić! A teraz najlepiej, jeśli skupisz się na odżywianiu i regenerowaniu włosów.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-31, 00:57   #18
ilovecarrotcake
Rozeznanie
 
Avatar ilovecarrotcake
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: las vegas
Wiadomości: 687
Dot.: czesc moze wy bedziecie wiedziec

własnie działam działam maseczkami ale ze bardzo obciełam wlosy to w sumie same z siebie czuja sie zapewne lepiej chodz brakuje mi moich dlugich ale te tez sa spoko loko
__________________

What is love?The need to escape from oneself.
Life's simple. You make choices and don't look back.
Don't cry because it's over, smile because it happened

ilovecarrotcake jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:23.