Egipt - zbiorczy - Strona 245 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-06-24, 17:48   #7321
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Egipt - zbiorczy cz.II

Cytat:
Napisane przez miss90 Pokaż wiadomość
hmm... kilka postów wyżej dałam zdjęcie z pokoju.. pokój nr. 1242 ;-)
A to w tej starszej części ale lepszej . Mój nr był 2808
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 11:19   #7322
ruda1984m
Raczkowanie
 
Avatar ruda1984m
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Z-cie
Wiadomości: 383
Dot.: Egipt - zbiorczy cz.II

Cytat:
Napisane przez trinity124 Pokaż wiadomość
Iberotel Aquamarine
2-10 sierpnień
2600 zł /os

---------- Dopisano o 11:47 ---------- Poprzedni post napisano o 11:42 ----------




Też mnie interesuje ta kwestia, czytałam trochę o różnych hotelach i butelki wody powinny być na wyposażeniu pokoju, także dostępne w restauracjach dla wszystkich. Niestety zdażają się sytuacje (nawet w hotelach 5*), że goście muszą prosić o wodę. Ale chyba nie trzeba kupować??
Siotra była dwa lata temu w Hiltonie w Hughadzie i butelki były dostępne dla wszystkich gości.
Hej. Ja z TŻtem planujemy coś na wrzesień i tez bierzemy pod uwage Iberotel Aqua więc będę czekać na opinie szukamy czegoś z aquaparkiem żeby się nie nudzić

Cytat:
Napisane przez Fureyka Pokaż wiadomość
Witam Jade do Park Inn z opcja all inclusive i mam troche glupie pytanie. To nie jest moj pierwszy raz, zawsze z all inclusive, ale wczesniej nie potrafilam pic wody. Teraz bez picia wody nie moge sie obejsc, stad pytanie: w all inclusive daja wode w butelkach? W necie nie moge znalezc tej informacji, znalazlam kilka wypowiedzi ze nie daja i trzeba kupowac. Ile kosztuje w takim razie?
Wszystko zależy od hotelu. Najlepiej zapytać u organizatora
__________________
Kochaj i szalej i nie pytaj co dalej !!
ruda1984m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 12:03   #7323
amber19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2
Dot.: Egipt - zbiorczy cz.II

Witam. W Lipcu wybieram się ze znajomymi do hotelu Shores Golden w Shaarmie
Może ktoś tam był i mógłby coś napisać o pobycie tam?
Z góry dziękuję i pozdrawiam
amber19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 19:02   #7324
eve_malutka
Zadomowienie
 
Avatar eve_malutka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 332
GG do eve_malutka
Dot.: Egipt - zbiorczy cz.II

Wrocilam wczoraj z Lillyland bylo super )) Zdjęcia i relacja na dniach
eve_malutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 09:29   #7325
madameNancy
Przyczajenie
 
Avatar madameNancy
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: stolica
Wiadomości: 28
Dot.: Egipt - zbiorczy cz.II

Buty do wody, żeby spełniały swoją funkcję pod wodą, a nie tylko ładnie wyglądały powinny być pełne i z troczkiem do ściśnięcia w kostce. Wtedy nie wpadają kamyki, piach i takie tam ( potrzebne są w większości hotelów w Sakkali - centrum Hurghady). Ale też nie zawsze warto je wieźć, można je kupić za około 30-40 LE(15-20zł) na miejscu. Woda kosztowała kiedyś 1,5-1,75 LE (ahh piękne czasy), teraz 2,5LE-3LE /1,5l w sklepie, np. w Luksorze przy Dolinie Królów 10 LE/1,5l Są to ceny optymalne, które normalnie się płaci dla osoby, która tam mieszka, więc luz jeżeli usłyszycie cenę 3 razy większą jedynie trzeba się targować. Egipcjanie są dość sprytni i jeżeli ktoś nie jest opalony, to wiedzą, że "świeży" i jeszcze nie wie o co chodzi, więc naciągają. W razie jakiś pytań odnośnie Egiptu służę pomocą

Edytowane przez madameNancy
Czas edycji: 2012-06-26 o 09:31
madameNancy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 21:47   #7326
ania p
Zakorzenienie
 
Avatar ania p
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 451
Dot.: Egipt - zbiorczy cz.II

[1=57c4259f21315203964a8ed 20878b337431f4de9_625f3ef 28e370;34839778]U mnie woda była w pokoju w lodówce, codziennie zostawiali Nam dwie. Gdy brakowało, chodziłam do baru i prosiłam o wodę, bez problemu dawali.[/QUOTE]

U nas za dolara na łó,zku pan potrafił zostawić 7 w lodówce . Także nie było problemów . Potem już tylko dopełniał żeby zawsze te 7 było . A wypijaliśmy np. 3.
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
ania p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 21:52   #7327
Fureyka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 2 863
Dot.: Egipt - zbiorczy cz.II

Dzieki za odopowiedzi dot. wody. Mam nadzieje, ze tez dostane, jak nie to sie kupi w centrum, bo widze ze nie jest droga.

Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
Witajcie!wylatujemy do Egiptu 26.06 do Sharmu Royal Grand Sharm ktoś leci?
Prosilabym o polecenie jakiegoś biura lokalnego w Sharmie. Interesuje nas Petra, Jerozolima, chcemy zeby było bezpiecznie.
e-Sharm, Aaba-Sharm
__________________
Wystarczy tylko wierzyć, że się uda...
A uda się na pewno jak sie szczerze wierzy...

Edytowane przez Fureyka
Czas edycji: 2012-06-26 o 21:53
Fureyka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-27, 07:34   #7328
madameNancy
Przyczajenie
 
Avatar madameNancy
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: stolica
Wiadomości: 28
Dot.: Egipt - zbiorczy cz.II

Cytat:
Napisane przez ania p Pokaż wiadomość
U nas za dolara na łó,zku pan potrafił zostawić 7 w lodówce . Także nie było problemów . Potem już tylko dopełniał żeby zawsze te 7 było . A wypijaliśmy np. 3.
To zależy oczywiście od standardu hotelu. Niektórzy potrafią dawać ludziom na stół zlewki wody (i każdego napoju) z poprzedniego dnia lub z baru na plaży. Dlatego ważne jest żeby woda miała takie plastikowe zabezpieczenie - oznaka, że nikt jej wcześniej nie tknął. Jeżeli chodzi o firmy to najlepiej Nestle, nie polecam Baraki i Hayat.
madameNancy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 07:58   #7329
57c4259f21315203964a8ed20878b337431f4de9_625f3ef28e370
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 17 358
Dot.: Egipt - zbiorczy cz.II

Cytat:
Napisane przez ania p Pokaż wiadomość
U nas za dolara na łó,zku pan potrafił zostawić 7 w lodówce . Także nie było problemów . Potem już tylko dopełniał żeby zawsze te 7 było . A wypijaliśmy np. 3.
To u Nas nie było tak dobrze, raz nie zostawiliśmy dolara i dali Nam przy sprzątaniu tylko jeden ręcznik, a byli w pokojach obok i Tż poszedł i powiedział, udawali głupich aby tylko napiwek dostać. A w przedostatni dzień też im nie zostawiliśmy to zrobili Nam łabędzia z ręcznika ( na zdjęciach wyżej).
57c4259f21315203964a8ed20878b337431f4de9_625f3ef28e370 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-28, 21:14   #7330
ania p
Zakorzenienie
 
Avatar ania p
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 451
Dot.: Egipt - zbiorczy cz.II

Cytat:
Napisane przez madameNancy Pokaż wiadomość
To zależy oczywiście od standardu hotelu. Niektórzy potrafią dawać ludziom na stół zlewki wody (i każdego napoju) z poprzedniego dnia lub z baru na plaży. Dlatego ważne jest żeby woda miała takie plastikowe zabezpieczenie - oznaka, że nikt jej wcześniej nie tknął. Jeżeli chodzi o firmy to najlepiej Nestle, nie polecam Baraki i Hayat.
Nigdy nie dostaliśmy wody bez zabezpieczenia . Napoje zawsze wlewałam sobie sama z dystrybutora nikt mi nic nie nalewał . .
Woda to dla mnie woda , czy nestle czy inna . jak dla mnie jedno i to samo . ważne że czysta .


[1=57c4259f21315203964a8ed 20878b337431f4de9_625f3ef 28e370;34956888]To u Nas nie było tak dobrze, raz nie zostawiliśmy dolara i dali Nam przy sprzątaniu tylko jeden ręcznik, a byli w pokojach obok i Tż poszedł i powiedział, udawali głupich aby tylko napiwek dostać. A w przedostatni dzień też im nie zostawiliśmy to zrobili Nam łabędzia z ręcznika ( na zdjęciach wyżej).[/QUOTE]

Gościu który nam sprzatał ręczników zostawiał zwykle dwa razy tyle niż być powinno . Raz go poprosiłam żeby dał nam 4 poduszkę bo mamy tylko trzy ( tak było od początku ) źle mnie zrozumiał i na drugi dzień dostałam trzy poduszki . Myślał że chcemy trzy , a nie że mamy trzy . Prawie codziennie zostawiał nam kwiaty w szklance na stoliku . Dzieciakom układał zabawki na łóżkach . Woda jak pisałam- zawsze pełno . Łabędzie i inne cuda układa raz na 2-3 dni ( pewnie jak miał na to czas ) .

No i nie spotkałam się w tytanicu żeby ktoś domagał się ode mnie napiwku . Zawsze jak go dawałam tylko z własnej woli .
Koledze raz zrobił barman problem że za dużo bierze drinków ( a chodził kilka razy dla 3 osób ) chyba ktoś go przylukał , bo na drugi dzień już nie stał za barem , tylko stoły sprzątał . Daliśmy też kilka razy barmanowi przy basenach , bo zawsze wychodził do moich dzieci i podawał im napoje , czy frytki ( a robić tego nie musiał ) . Dawaliśmy też panu od leżaków , bo jak przychodziliśmy to na nas czekały ( wiedział że codziennie przy aqua parku dla dzieci siedzimy ) ale też nigdy się nie domagał .
W tym hotelu tego chyba bardzo pilnują . Kilka razy też nalaliśmy pracownikom aqua parku coli i zanieśliśmy z baru , bo im nie wolno pić było takiego picia . Za ten drobny gest byliśmy super traktowani . Zresztą mój mąż często gadał z paroma pracownikami ( o sytuacji w kraju itp ) , więc jak tylko się zbliżaliśmy to zaraz nas wołali , brali od nas karty na ręczniki , szli po nie i nam wszystko rozkładali .
Tom się rozpisała



Nie wiem czy znacie ten zwyczaj , ale egipcjanie bardzo lubią długopisy ( takie zwykłe reklamówki jakich kazdy z nas ma pełno ) nie wiem czy oni je zbierają . ale leżał taki u nas na stoliku i kelner spytał czy to dla niego na pamiątkę . Mówię mu że tak , pewnie . Potem jak tylko nas widziała , zaraz do nas leciał . Potem gdzieś doczytałam że oni lubią dostawać długopisy czy kolorowe mazaki . ale czemu to nie wiem
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny

Edytowane przez ania p
Czas edycji: 2012-06-28 o 21:23
ania p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-29, 07:59   #7331
madameNancy
Przyczajenie
 
Avatar madameNancy
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: stolica
Wiadomości: 28
Dot.: Egipt - zbiorczy cz.II

Cytat:
Napisane przez ania p Pokaż wiadomość
Nigdy nie dostaliśmy wody bez zabezpieczenia . Napoje zawsze wlewałam sobie sama z dystrybutora nikt mi nic nie nalewał . .
Woda to dla mnie woda , czy nestle czy inna . jak dla mnie jedno i to samo . ważne że czysta .
Nie chodzi o nalewanie, tylko o to, że zlewają napoje do butelek zakręcają, a niektórzy spragnieni turyści nie patrzą, czy butelka jest nowa, czy już odkręcana. Poza tym woda butelkowana w Egipcie nie oznacza tego samego co w Polce ( przez to nie zaleca się turystom płukać zęby wodą z kranu, ponieważ woda tam zawiera naturalne bakterie normalne dla turystów, których my w Europie nie mamy powodując np. zemstę faraona). Baraka i Hayet nie są wodami dobrze oczyszczonymi i tyle.

Cytat:
Napisane przez ania p Pokaż wiadomość
Nie wiem czy znacie ten zwyczaj , ale egipcjanie bardzo lubią długopisy ( takie zwykłe reklamówki jakich kazdy z nas ma pełno ) nie wiem czy oni je zbierają . ale leżał taki u nas na stoliku i kelner spytał czy to dla niego na pamiątkę . Mówię mu że tak , pewnie . Potem jak tylko nas widziała , zaraz do nas leciał . Potem gdzieś doczytałam że oni lubią dostawać długopisy czy kolorowe mazaki . ale czemu to nie wiem
Haha, myślę, że to nie jest żaden zwyczaj, po prostu Pan sobie przygarną długopis - gdyby mieli zbierać pamiątki po każdym turyście to było by trochę ciężko. Ale za to zwiedzając Luksor albo Kair warto mieć paczkę długopisów, cukierków i dawać je dzieciom, bardzo się zawsze z tego cieszą.
madameNancy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-29, 20:25   #7332
ania p
Zakorzenienie
 
Avatar ania p
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 451
Dot.: Egipt - zbiorczy cz.II

Cytat:
Napisane przez madameNancy Pokaż wiadomość
Nie chodzi o nalewanie, tylko o to, że zlewają napoje do butelek zakręcają, a niektórzy spragnieni turyści nie patrzą, czy butelka jest nowa, czy już odkręcana. Poza tym woda butelkowana w Egipcie nie oznacza tego samego co w Polce ( przez to nie zaleca się turystom płukać zęby wodą z kranu, ponieważ woda tam zawiera naturalne bakterie normalne dla turystów, których my w Europie nie mamy powodując np. zemstę faraona). Baraka i Hayet nie są wodami dobrze oczyszczonymi i tyle.


Haha, myślę, że to nie jest żaden zwyczaj, po prostu Pan sobie przygarną długopis - gdyby mieli zbierać pamiątki po każdym turyście to było by trochę ciężko. Ale za to zwiedzając Luksor albo Kair warto mieć paczkę długopisów, cukierków i dawać je dzieciom, bardzo się zawsze z tego cieszą.
Nie wiem jak jest z tymi długopisami ale na wielu forach o tym piszą więc coś w tym musi być .

Nie wiem jaką miałam tam wodę . pamiętam że była granatowa etykietka na niej .
Zemsty nie dostałam
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
ania p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-29, 20:45   #7333
vanessa1781
Zakorzenienie
 
Avatar vanessa1781
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 54 024
Dot.: Egipt - zbiorczy cz.II

Cytat:
Napisane przez ania p Pokaż wiadomość
Nie wiem jak jest z tymi długopisami ale na wielu forach o tym piszą więc coś w tym musi być .

Nie wiem jaką miałam tam wodę . pamiętam że była granatowa etykietka na niej .
Zemsty nie dostałam
co do długopisu, to zgodzę się że mają na ich punkcie jakiegoś hopla, przy meldowaniu w hotelu wypełnialiśmy w recepcji jakieś papiery no i wyciągnęłam sobie swój długopis, taki ładny bordowo-srebrny, facet wziął go ode mnie niby zrobić jakąć parafkę na tych papierach, coś tam namaział i długopis zwinął do kieszonki w koszuli i tyle go widziałam bo momentlnie się ulotnił. Za parę dni zapisywaliśmy się w holu na wycieczkę fakultatywną i rezydent-Arab-też wziął ode mnie długopis, ale przynajmniej zapytał czy moze go sobie zatrzymać, tak więc zostałam bez długopisa
__________________
K&K 💙
vanessa1781 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-01, 13:23   #7334
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Egipt - zbiorczy cz.II

Witajcie, we wrześniu wybieram się do Egiptu, jakie kremy do opalania zabrać, z jak wysokim filtrem? Jeśli pytanie nie w tym wątku to przepraszam
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-01, 15:15   #7335
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Egipt - zbiorczy cz.II

Jestem aktualnie w Egipcie,często jeździmy wszystko zależy od skory,ale ja zawsze pierwsze 4dni faktor 50, potem 30 i 15. Na wycieczki 50faktor. Nigdy nie byłam poparzona, zawsze ładna ciemna opalenizna. i Tobie step życzę.
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-01, 21:39   #7336
ania p
Zakorzenienie
 
Avatar ania p
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 451
Dot.: Egipt - zbiorczy cz.II

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
Witajcie, we wrześniu wybieram się do Egiptu, jakie kremy do opalania zabrać, z jak wysokim filtrem? Jeśli pytanie nie w tym wątku to przepraszam
Ja się smarowałam 30 stką , potem to już 10 tką .

Dla dzieciaków polecam 50tkę lirene . kosztuje 25 zł a naprawdę jest super . Moja córa wróciła dość blada , a synek mimo że opalony nigdy nie był poparzony . Także jak ktoś bladzioch i się boi to polecam ten kremik .
Ja sobie nim nos smarowałam , bo miałam jak rudolf po pierwszym dniu
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
ania p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-02, 17:29   #7337
nadus
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: MAZOWSZE
Wiadomości: 173
Dot.: Egipt - zbiorczy cz.II

Ktoś pytał o Golden Shores w Sharm.
Byłam w tym hotelu w styczniu tego roku i wróciłam bardzo zadowolona!
Pokój duży, z balkonikiem i widokiem na basem, czysty. Obsługa przemiła i chętna do pomocy. Pierwszego dnia nie mieliśmy ciepłej wody, ale usterka została od razu naprawiona. Jedzenia duuużo i każdy mógł coś dla siebie znaleźć, pyszne owoce i lody. Alkohole jak to w Egipcie-nie powalały , ale za to napoje bezalkoholowe bardzo dobre.
Plaża oddalona jakieś 500 m, ale spacerkiem można było spokojnie dojść. Kursował też bezpłatnie bus. Na plaży bar serwujący pizzę, hot-dogi, frytki w ramach all inclusive bezpłatnie.
Polecam wszystkim
__________________
more than yesterday. less than
tomorrow.
nadus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-02, 20:25   #7338
eve_malutka
Zadomowienie
 
Avatar eve_malutka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 332
GG do eve_malutka
Dot.: Egipt - zbiorczy cz.II

Ja na początku też samarowałam sie 30 później 20 i ostatnie dni 10 i 6 zero poparzeń i ładna opalenizna.
Jeśli ktoś wybiera się do Hurgady na zakupy spożywcze polecam wybrać się do Senzo Mall ceny naprawdę tanie Cola 2 litry 3,50 chipsy 2zł chałwa pyszna z pistacjami 7zł )
eve_malutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-02, 20:39   #7339
ania p
Zakorzenienie
 
Avatar ania p
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 451
Dot.: Egipt - zbiorczy cz.II

Cytat:
Napisane przez eve_malutka Pokaż wiadomość
Ja na początku też samarowałam sie 30 później 20 i ostatnie dni 10 i 6 zero poparzeń i ładna opalenizna.
Jeśli ktoś wybiera się do Hurgady na zakupy spożywcze polecam wybrać się do Senzo Mall ceny naprawdę tanie Cola 2 litry 3,50 chipsy 2zł chałwa pyszna z pistacjami 7zł )
BYłam tam niestety w piątek . Piątek to taki dzień kiedy ludzie z okolicznych wiosek walą na zakupy także po południu jest straszny tłok . Nie można też płacić w dolarach , trzeba mieć ich walutę . jest tam taki bankomat gdzie można wymienić dolary czy euro na funty .
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
ania p jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-03, 00:29   #7340
kamilciaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 71
Dot.: Egipt - zbiorczy cz.II

jeżeli ktoś wybiera się do hotelu Al diwan, w Sharm.
to z chęcia o Nim opowiem.
kamilciaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-04, 11:05   #7341
ruda1984m
Raczkowanie
 
Avatar ruda1984m
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Z-cie
Wiadomości: 383
Dot.: Egipt - zbiorczy cz.II

No i mamy kolejną upadłość -SkyClub
__________________
Kochaj i szalej i nie pytaj co dalej !!
ruda1984m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-04, 11:11   #7342
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Egipt - zbiorczy cz.II

A ja własnie wrocilam z Sham - hotel Dreams Beach Resort
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-04, 13:46   #7343
Esti10
Zakorzenienie
 
Avatar Esti10
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12 807
Dot.: Egipt - zbiorczy cz.II

Cytat:
Napisane przez ania p Pokaż wiadomość
BYłam tam niestety w piątek . Piątek to taki dzień kiedy ludzie z okolicznych wiosek walą na zakupy także po południu jest straszny tłok . Nie można też płacić w dolarach , trzeba mieć ich walutę . jest tam taki bankomat gdzie można wymienić dolary czy euro na funty .
Mozna tez placic karta i chyba nawet bardziej sie nam to oplacilo jak nam juz zabrali kase po przeliczeniu My tam skoczylismy w czwartek kolo 20 tak sobie tylko zobaczyc a w piatek byl wylot no i jak zobaczylam niektore produkty ktorych u nas nie ma a jadlma je w USA to musialam zrobic spore zakupy dobrze, ze mielismy blisko hotel bo myslelismy, ze mozna placic $ a tu zonk wiec szybko polecielismy po karte sklep jest czynny do 2 w nocy wiec spokojnie mozna zrobic zakupy bez tlumow Ogolem polecam fajny sklepik
__________________
Jesteśmy razem od 01.06.2001
Zaręczyny były 06.06.2007
Nasz Ślub odbył się 05.06.2010
Esti10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-04, 16:31   #7344
vanessa1781
Zakorzenienie
 
Avatar vanessa1781
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 54 024
Dot.: Egipt - zbiorczy cz.II

Cytat:
Napisane przez ruda1984m Pokaż wiadomość
No i mamy kolejną upadłość -SkyClub
a ja miałam upatrzoną ofertę z ich biura dzięki Bogu ze nie kupiłam
__________________
K&K 💙
vanessa1781 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-04, 21:08   #7345
ania p
Zakorzenienie
 
Avatar ania p
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 451
Dot.: Egipt - zbiorczy cz.II

Cytat:
Napisane przez Esti10 Pokaż wiadomość
Mozna tez placic karta i chyba nawet bardziej sie nam to oplacilo jak nam juz zabrali kase po przeliczeniu My tam skoczylismy w czwartek kolo 20 tak sobie tylko zobaczyc a w piatek byl wylot no i jak zobaczylam niektore produkty ktorych u nas nie ma a jadlma je w USA to musialam zrobic spore zakupy dobrze, ze mielismy blisko hotel bo myslelismy, ze mozna placic $ a tu zonk wiec szybko polecielismy po karte sklep jest czynny do 2 w nocy wiec spokojnie mozna zrobic zakupy bez tlumow Ogolem polecam fajny sklepik
A te przyprawy w beczkach na wagę co były . dużo fajnych rzeczy było . ja karty przy sobie nie miałam , spędziła 2 tyg w hotelowym sejfie .

Rypnął się komuś urlopik ? mam nadzieję że nie .
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
ania p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-05, 12:30   #7346
miss90
Zadomowienie
 
Avatar miss90
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 388
Dot.: Egipt - zbiorczy cz.II

ja lecę znów do egiptu we wrześniu na 2 tyg do hurghady.. z koleżanką i dwóch braci bliźniaków (przedział 22- 27) jesteśmy jak najbardziej imprezowi
może ktoś chce dołączyć?
termin prawdopodobnie 13-27.09

Edytowane przez miss90
Czas edycji: 2012-07-12 o 17:14
miss90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-05, 13:04   #7347
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Egipt - zbiorczy cz.II

Ja na razie za Egipt podziekuje
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-05, 16:14   #7348
Esti10
Zakorzenienie
 
Avatar Esti10
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12 807
Dot.: Egipt - zbiorczy cz.II

Cytat:
Napisane przez ania p Pokaż wiadomość
A te przyprawy w beczkach na wagę co były . dużo fajnych rzeczy było . ja karty przy sobie nie miałam , spędziła 2 tyg w hotelowym sejfie .

Rypnął się komuś urlopik ? mam nadzieję że nie .
No my tez trzymalimsy w sejfie w pokoju no ale gdy byla potrzeba to wyciagalismy Zgadzam sie ogolem duzo fajnych rzeczy ktore do nas pewnie nigdy nie dotra
__________________
Jesteśmy razem od 01.06.2001
Zaręczyny były 06.06.2007
Nasz Ślub odbył się 05.06.2010
Esti10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-07, 06:45   #7349
201607150859
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 851
Dot.: Egipt - zbiorczy cz.II

1 sierpnia lecę pierwszy raz do Sharm El Sheikh Czy ktoś może też się tam wybiera w tym terminie, albo był w hotelu Three Corners Palmyra. Najbardziej interesują mnie plaża. Wylot z Bydgoszczy. Już nie mogę się doczekać
201607150859 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-07, 08:51   #7350
201608051010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 381
Dot.: Egipt - zbiorczy cz.II

Cytat:
Napisane przez ilonacb Pokaż wiadomość
1 sierpnia lecę pierwszy raz do Sharm El Sheikh Czy ktoś może też się tam wybiera w tym terminie, albo był w hotelu Three Corners Palmyra. Najbardziej interesują mnie plaża. Wylot z Bydgoszczy. Już nie mogę się doczekać
Ja byłam w tym hotelu w czerwcu 2010 r
Plaża hotelowa nie znajduje się bezpośrednio przy hotelu, dowozi do niej hotelowy bus, można też iść spacerem ok 15 min
plaża całkiem ładna, choć nieduża, niestety podczas naszego 7 dniowego pobytu ze względu na wiatry wstęp do morza był często zakazany
201608051010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-17 13:13:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:25.