A k c j a M o t y w a c j a OBGRYZACZEK skórek, paznokci Przyłącz się i Ty ;) - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-06-18, 12:19   #121
judge
Zadomowienie
 
Avatar judge
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 111
Dot.: A k c j a M o t y w a c j a OBGRYZACZEK skórek, paznokci Przyłącz się i Ty ;)

Cytat:
Napisane przez leszczynska Pokaż wiadomość
Moje skórki i paznokcie wyglądają jak nieszczęście.. Winię za to odżywkę eveline, którą stosują od roku. Paznokcie są totalnie zniszczone, odbarwione.. sesja też zrobiła swoje, poobgryzane skórki wokół wszystkich palców i dobrałam się do paznokci..
Co prawda wątek został założony 3lata temu, ale zdecydowanie się do niego podłączam. Od dzisiaj walczę o piękne paznokcie! : )
wątek rzeczywiście długo przetrwał trzymam kciuki zatem! bezstresowo walczymy o piękne paluszki
__________________
dbam o włosy i skóre - naturalnie )
judge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-24, 08:16   #122
lagunabox
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 55
Dot.: A k c j a M o t y w a c j a OBGRYZACZEK skórek, paznokci Przyłącz się i Ty ;)

Hej, oto moje zmasakrowane paznokcie sprzed około 2 lat i paznokcie aktualne . Nie obgryzam około 1,5 roku.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg stare paznokcie.jpg (57,8 KB, 98 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg paznokcie1.jpg (58,6 KB, 93 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg paznokcie3.jpg (35,0 KB, 81 załadowań)
lagunabox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-24, 17:30   #123
judge
Zadomowienie
 
Avatar judge
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 111
Dot.: A k c j a M o t y w a c j a OBGRYZACZEK skórek, paznokci Przyłącz się i Ty ;)

Cytat:
Napisane przez lagunabox Pokaż wiadomość
Hej, oto moje zmasakrowane paznokcie sprzed około 2 lat i paznokcie aktualne . Nie obgryzam około 1,5 roku.
piękne są gratuluje
__________________
dbam o włosy i skóre - naturalnie )
judge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-24, 18:21   #124
lagunabox
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 55
Dot.: A k c j a M o t y w a c j a OBGRYZACZEK skórek, paznokci Przyłącz się i Ty ;)

Cytat:
Napisane przez judge Pokaż wiadomość
piękne są gratuluje
Dziękuję bardzo! Strasznie miło coś takiego "usłyszeć"po latach chowania rąk w kieszeniach .
lagunabox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-26, 13:38   #125
leszczynska
Raczkowanie
 
Avatar leszczynska
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 83
Dot.: A k c j a M o t y w a c j a OBGRYZACZEK skórek, paznokci Przyłącz się i Ty ;)

Cytat:
Napisane przez lagunabox Pokaż wiadomość
hej, oto moje zmasakrowane paznokcie sprzed około 2 lat i paznokcie aktualne . Nie obgryzam około 1,5 roku.
motywujesz! : )


Załączam zdjęcie moich koszmarków. Dodam, że przyłączyłam się do wątku tydzień temu. Prawie przestałam obgryzać paznokcie i skórki i pomalowałam paznokcie. Tygodniowy marny efekt wrzucam tu, bardziej dla siebie, żeby mocniej się zmotywować : )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg gedf.jpg (53,8 KB, 101 załadowań)
__________________
23.10.2012 - rozpoczęcie pielęgnacji i regeneracji włosów
10.12.2012 - drastyczne cięcie


Zapuszczam:
Start: 30cm
I 32 - 34 - 36 - 38 - 40 - 42 - 44 - 46 - 48 - 50

II 52 - 54 - 56 - 58 - 60 - 62 - 64 - 66 - 68 - 70

Cel: 48kg

Edytowane przez leszczynska
Czas edycji: 2013-06-26 o 14:02
leszczynska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-26, 18:37   #126
lagunabox
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 55
Dot.: A k c j a M o t y w a c j a OBGRYZACZEK skórek, paznokci Przyłącz się i Ty ;)

Cytat:
Napisane przez leszczynska Pokaż wiadomość
motywujesz! : )


Załączam zdjęcie moich koszmarków. Dodam, że przyłączyłam się do wątku tydzień temu. Prawie przestałam obgryzać paznokcie i skórki i pomalowałam paznokcie. Tygodniowy marny efekt wrzucam tu, bardziej dla siebie, żeby mocniej się zmotywować : )
Jest dobrze, jak na początek. Jak widzisz, moje wyglądały o wiele, wiele gorzej... :P.
Obecnie próbuję wyhodować jak najdłuższe paznokcie. Staram się wytrzymać bez piłowania długości :P. Już mi trochę niewygodnie, nie jestem przyzwyczajona do dłuższych paznokci. Ale ostatnio słyszałam, że przyrost różowej płytki odbywa się szybciej przy krótkich, milimetrowych paznokciach. Prawda to??
lagunabox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-26, 22:37   #127
Tysiiia93
Raczkowanie
 
Avatar Tysiiia93
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 40
GG do Tysiiia93
Dot.: A k c j a M o t y w a c j a OBGRYZACZEK skórek, paznokci Przyłącz się i Ty ;)

Widzę, że wątek dla mnie Mogłabym do Was dołączyć?
Paznokcie obgryzałam od zawsze, miałam bardzo malutką płytkę od tego. 2 lata temu pokonałam swój nałóg dzięki temu, że codziennie je malowałam (przez co obgryzałam lakier a nie paznokcie) Udało mi się wychodować dłuuugie paznokcie, były piękne niestety bardzo się łamały. Aktualnie staram się je wzmocnić i walczę z obgryzaniem skórek.
__________________
*Nigdy nie narzekaj, że masz w życiu pod górę, jeżeli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt*
pazurkowo Moje początki:
http://tysiiia.blogspot.com/


Tysiiia93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-27, 08:15   #128
lagunabox
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 55
Dot.: A k c j a M o t y w a c j a OBGRYZACZEK skórek, paznokci Przyłącz się i Ty ;)

Cytat:
Napisane przez Tysiiia93 Pokaż wiadomość
Widzę, że wątek dla mnie Mogłabym do Was dołączyć?
Paznokcie obgryzałam od zawsze, miałam bardzo malutką płytkę od tego. 2 lata temu pokonałam swój nałóg dzięki temu, że codziennie je malowałam (przez co obgryzałam lakier a nie paznokcie) Udało mi się wychodować dłuuugie paznokcie, były piękne niestety bardzo się łamały. Aktualnie staram się je wzmocnić i walczę z obgryzaniem skórek.
Pokaż, pokaż jak najszybciej . Ja nie lubię swoich paznokci w kolorze - ale u kogoś uwielbiam. Może to kwestia tego, że nie umiem malować porządnie. No, łamanie to też moja zmora, niestety...
lagunabox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-29, 22:24   #129
Misiaczek727
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 25
Dot.: A k c j a M o t y w a c j a OBGRYZACZEK skórek, paznokci Przyłącz się i Ty ;)

Przez około 15 lat obgryzałam paznokcie, wreszcie nie muszę chować rąk i się wstydzić, nie obgryzam już 2 miesiące, dla porównania dodaję zdjęcia jakie mam, może później dodam jak zapuszczę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1030866.jpg (61,3 KB, 61 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1030867.jpg (27,8 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20130626_124517.jpg (35,4 KB, 73 załadowań)
Misiaczek727 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-30, 22:17   #130
Dziangva
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2
Dot.: A k c j a M o t y w a c j a OBGRYZACZEK skórek, paznokci Przyłącz się i Ty ;)

Super zdjęcia, gratuluj wam! Muszę coś wrzucić i ja, bo ostatnio obcięłam paznokcie i pokusa znów bardzo wzrosła...
__________________
LadyDziangva
Dziangva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-01, 18:00   #131
Misiaczek727
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 25
Dot.: A k c j a M o t y w a c j a OBGRYZACZEK skórek, paznokci Przyłącz się i Ty ;)

Na chwilę obecną wygląda to tak
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20130701_184257.jpg (31,0 KB, 44 załadowań)
Misiaczek727 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-16, 17:49   #132
Deneuves
Raczkowanie
 
Avatar Deneuves
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 30
Dot.: A k c j a M o t y w a c j a OBGRYZACZEK skórek, paznokci Przyłącz się i Ty ;)

ah dołączam się do wątku od dziś dziewczyny.. też nieszczęsnie obgryzam skórki, od zawsze miałam taki nałóg. Jakoś z rok temu powstrzymałam się na miesiąc, dwa ah miałam takie piękne paznokcie wtedy!!! macie może jakieś rady żeby nie obgryzać? wiem wiem, napewno kontrolowanie się, ale ja to już robie nieświadomie!
Deneuves jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-16, 19:39   #133
ananonda191
Zadomowienie
 
Avatar ananonda191
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: A k c j a M o t y w a c j a OBGRYZACZEK skórek, paznokci Przyłącz się i Ty ;)

Mi pomogło wcieranie olejków i balsamu 2x5 Zamiast dłubać przy nich albo skubać pensetą (to moje ulubione zajęcia przy których mogłam spędzić nawet godzinę zamiast robic coś bardziej konstruktywnego), wmasowuje, wcieram, masuje paluchy olejkami - w pewien sposób moja potrzeba kombinowania przy skórkach jest nadal zaspokajana, ale problemów z nimi już nie mam, nie narastają się, nie zadzierają, jest coraz lepiej.
ananonda191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-17, 08:53   #134
Deneuves
Raczkowanie
 
Avatar Deneuves
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 30
Dot.: A k c j a M o t y w a c j a OBGRYZACZEK skórek, paznokci Przyłącz się i Ty ;)

Chyba też będę zmuszona zakupić jakiś olejek i wcierać, może to pomoże.. niedługo wyjeżdżam nad morze i chciałabym w końcu ładnie pomalować paznokcie, bez wstydzenia się ich i ukrywania
Deneuves jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-19, 22:19   #135
didaska
Raczkowanie
 
Avatar didaska
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 452
Dot.: A k c j a M o t y w a c j a OBGRYZACZEK skórek, paznokci Przyłącz się i Ty ;)

Hej dziewczyny
Jak byłam mała to obgryzałam paznokcie- teraz nie mam z tym problemu,ale płytka nie jest przez to zbyt długa. Mam nadzieję,że olejowanie paznokci coś pomoże
Za to mam problemu ze skórkami - zwłaszcza jak rysuję to nałogowo obgryzam skórki. Ah,jak z tym walczyć....
__________________
'Jeśli myślisz,że potrafisz lub jeśli myślisz,że nie potrafisz-masz rację'


didaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-20, 18:49   #136
lagunabox
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 55
Dot.: A k c j a M o t y w a c j a OBGRYZACZEK skórek, paznokci Przyłącz się i Ty ;)

Cześć Kochane, tu znowu ja . Czytam regularnie nasze forum i doszłam do wniosku, że obgryzanie paznokci to największa głupota, jaką mogłam zrobić . Pamiętam, że było mi straaasznie ciężko przestać, ale wiecie co mi pomogło? Może to dziecinny i głupi pomysł, ale sprawdzony :P. Pomyślałam sobie, że przecież chodzę za rękę z moim chłopakiem, kiedyś nałoży mi obrączkę. I jak to tak, na taką brzydką rękę? Uwierzcie, podziałało! Moim paznokietkom daleko do ideału, ale teraz przynajmniej wizja wkładania obrączki na palec nie sprawia, że dostaję dreszczy . Zadbane dłonie były dla mnie zawsze synonimem kobiecości, moja babcia miała piękne paznokcie, mama superowe, tylko ja zjadałam :P. Warto Dziewczynki się pomęczyć kilka tygodni, przezwyciężyć chęć sięgnięcia palcami do buzi. Trzymam mocno kciuki!!
lagunabox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-28, 20:58   #137
Tysiiia93
Raczkowanie
 
Avatar Tysiiia93
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 40
GG do Tysiiia93
Dot.: A k c j a M o t y w a c j a OBGRYZACZEK skórek, paznokci Przyłącz się i Ty ;)

Mój jedyny sposób na nieobgryzanie paznokci to ciągłe malowanie ich lakierem lub odżywką Wtedy zamiast paznokci w stresujących chwilach najpierw muszę się przebić przez warstwę lakieru

Jednak na skórki nie znalazłam jeszcze metody
__________________
*Nigdy nie narzekaj, że masz w życiu pod górę, jeżeli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt*
pazurkowo Moje początki:
http://tysiiia.blogspot.com/


Tysiiia93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-14, 00:04   #138
nereidkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19
Dot.: A k c j a M o t y w a c j a OBGRYZACZEK skórek, paznokci Przyłącz się i Ty ;)

Ja nie obgryzam od 3 dni. Daję radę bo maluję odżywką złotą z sally hansen i to jest naprawdę cuudo bo paznokcie rosną jak szalone. Chociaż mi o dziwo zawsze rosły szybko. Jeszcze sporo przede mną. Mam nadzieję, że za miesiąc, półtora będę mieć paznokcie wszystkie równe z opuszkiem (na niektórych brakuje ponad 0,5 mm ;/) pójdę wtedy do kosmetyczki, żeby nadać im kształt i będę je chować pod lakierami licząc na to, że ta różowa płytka się wydłuży i wyrówna. Najgorszy okres jest teraz bo nie podobają mi się, są nierówne i nie da się z nimi nic sensownego zrobić i się przez to denerwuję, ale powtarzam sobie, że to okres przejściowy i że potem schowam je pod lakierem i nie będę musiała na nie patrzeć. Mam o tyle dobrze, że mam wąską z natury płytkę, tyle że przez obgryzanie na większości paznokci krótką...

Co do skórek - nawilżać, nawilżać i jeszcze raz nawilżać. Stosowałam różne rzeczy. Ostatnio nawet masło shea nie dawało rady, ale kupiłam krem z neutrogeny taki granatowy do rąk i paznokci i powiem Wam, że jest świetny. Moje skórki są nawilżone wreszcie, a cierpię na przesuszanie się dłoni.
nereidkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-22, 17:05   #139
alyssaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 3
Dot.: A k c j a M o t y w a c j a OBGRYZACZEK skórek, paznokci Przyłącz się i Ty ;)

Ja przez wiele lat obgryzałam skórki i myślałam szczerze powiedziawszy, że ten problem tylko mnie dotyczy. A tu widzę, że inni też mają podobny problem. Teraz od kwietnia już nie obgryzam, tylko ostatnio trochę stresu było to przy 3 palcach trochę nadgryzłam. Chyba nigdy nie wyleczę się z tego całkowicie. Ale i tak ręce wyglądają o niebo lepiej
alyssaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-22, 18:21   #140
niiiuniiiusiiia
Raczkowanie
 
Avatar niiiuniiiusiiia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 147
Dot.: A k c j a M o t y w a c j a OBGRYZACZEK skórek, paznokci Przyłącz się i Ty ;)

No dziewczyny, to i ja się dołącze może kogoś zmotywuje

Paznokcie przestałam obgryzać 5 lat temu, a dziś nikt by nie powiedział, że kiedykolwiek obgryzałam w załączniku zdjęcie moich naturalków

Na pierwszym zdjęciu ok. 2 tygodni po zaprzestaniu obgryzania, na drugim stan obecny
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pazurki4.jpg (47,0 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0762.jpg (98,0 KB, 31 załadowań)
niiiuniiiusiiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-24, 23:50   #141
Filipinka95
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 142
Dot.: A k c j a M o t y w a c j a OBGRYZACZEK skórek, paznokci Przyłącz się i Ty ;)

też dołącze. Właśnie zamierzam przestać, w sumie dla mnie to nic trudnego, nie korci mnie, ale wciąż zapominam i wszystko sie zaczyna od nowa
__________________
Czas leczy rany a skur***yństwo otwiera oczy
http://wiecznieniedojrzala.bloa.pl/
Filipinka95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:52.