Włosomaniaczki :D - część IV - Strona 116 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-10, 10:47   #3451
blonndee
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: sopot
Wiadomości: 2 583
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

dzien dobry z rana, w koncu weekend jak przezyje nastepny tydzien to bedzie cud, mam 6 kolosow do zaliczenia...[2 w poniedzialek, jeden w srode, 2 w czwartek i jeszcze jedno nie wiem kiedy, pewnie w piatek...] i musze dzien w dzien chodzic i odrabiac wf
w zyciu osobistym... dziwnie. nie widzielismy sie z miesiac, w tym czasie rozmawialismy kilka razy i dochodze do wniosku, ze to prawda ze faceci wola zdobywac. zawsze jak ja dzwonie to ma zly humor i probuje go na mnie wyladowac, jak sam dzwoni to jest uroczy i kochany. wczoraj dzwonil, wyjechal na weekend do koszalina, ja skolei od niedzieli do czwartku jestem niedostepna. masakra, nie wiem co to bedzie
na pocieszenie zapisalam sie na zaplatanie warkoczykow, bardzo mi sie podoba ta fryzura od dluzszego czasu, boje sie jedynie ze mi bedzie w niej brzydko no i funkcjonalna, nie bede musiala nic z wlosami robic az tak przez jakies 3tyg, a to w czasie sesji moze sie przydac...

Cytat:
Napisane przez atsenka Pokaż wiadomość
A tak ogolnie to sprawy mi sie pokoplikowaly... TZ wykrecil mi taki numer... ze nie jestem w stanie u tego wybaczyc.... W ogole mialam z nim wracac do UK samochodem a on sie nawet nie odezwal... Na Sylwestra oczywiscie tez sie nie odezwal... No wiec jakies 5 dni teu kupilam bilet na samolot i dzis przylecialam... Ale podroz minela poprostu super! I poznalam bardzo milego faceta. Okazalo sie ze mieszka niedaleko mnie w UK a w Polsce na rownoleglej ulicy do mojej bliskiej rodziny w kazdym razie wlasnie z nim rozmawiam na gg... Bardzo mily facet. Zupelne przeciwienstwo TZ... No ale zeby klopotow nie bylo malo... to kiedy ja pogodzilam sie z mysla ze TZ nie chce ze mna byc bo przez 10 dni nie dawal znaku zycia...on jak gdyby nigdy nic od wczoraj nie daje mi spokoju... Pisze, dzwoni, chce do mnie wrocic Jest gorzej niz sie spodziewalam bo neiwiem co robic. Z jednej strony nie moge u wybaczyc a zdrugiej go kocham....
na twoim miejscu spotkalabym sie z nim, ale trzymala go na dystans, niech sobie teraz troche pocierpi i sie postara. i niech ci sie wytlumaczy ze swojego zachowania!
jestesmy w toba
Cytat:
Napisane przez oleczka87 Pokaż wiadomość
Cześć Kochane . Nie mam na nic czasu ! Ale wczoraj skończyłam pisać pracę licencjacką . Dzisiaj idę zanieść ją do promotorki.
Chciałam życzyć Wam wszystkiego dobrego w Nowym Roku I Blonndee wszystkiego najlepszego (spóźnione urodzinowe) . Sama miałam w sobotę urodziny i impreza była przednia
gratulacje!
dziekuje i rowniez skladam najlepsze zyczenia!
Cytat:
Napisane przez paprif Pokaż wiadomość
Hej wszystkim
Ja już standardowo nie w temacie, niby przejrzałam parę stron wątku no ale
Wszystkiego Naj włosomaniaczki
Spóźnione dla Izusi życzonka urodzinowe i noworoczne
no prosze kto nas odwiedzil! dziekuje!
a jak tam ci zycie mija?
Cytat:
Napisane przez Sweet_Jelly Pokaż wiadomość
A ten staż i potem praca byłaby w 1 z kwiaciarni w moim mieście! Byłam tam dziś i..w środku nie mają lodówy-jakbym się spodziewała. Jest bardzo ładnie i schludnie i w miarę ciepło
A kobietę która jest właścicielka tej firmy jest BARDZO SYMPATYCZNA
Zaczęłyśmy rozmawiać o stażu a skończyłyśmy na opowieściach o naszych znajomych i o tipsach hihihi..
Chyba jej się spodobałam bo powiedziała że w takim razie ona już nie będzie dalej szukać. jestem jedną z 2(3) osób które sobie spisała jako osoby potencjalne do stażu. i jeżeli mi tylko Urząd pracy da staż to będę u niej go mieć.
Powiedziała ponadto że 1 z tych spisanych kobiet jej się nie podoba.Spisała ją sobie ale nie podoba jej się za bardzo. Czułam że jest jakaś nic porozumienia między nami dwoma.

EDIT/DOPISEK/

A tak z innej beczki
.
Stwierdzam że po tych świętach i tych wszystkich słodkościach utyłam!

niby tylko 2-3 kg. Waga jest dalej w normie ,a dzięki mojemu utyciu wreszcie mam jakieś "standardowe-pasujące" wymiary. Bo przedtem byłam albo za chuda na L albo miałam za wielki biust na M i mało co na mnie pasowało. A teraz mam wymiary pasujące do rozmiaru L! Cieszę się że wreszcie będę mogła iść do sklepu i będę wiedzieć jakiej rozmiarówki szukać!! Nie będę musiała taszczyć ze sobą pełnej rozmiarówki do szatni.
ALeeee.... nie mieszczę się w dżinsy które kupiłam na początku jesieni
W udach są dobre a w pasie już niee

Będę musiała chyba zrobić selekcje pozimową ciuchów.
kochana, gratulacje a powiedz jeszcze co bedziesz tam robic konkretnie?

rozumiem to, ja dzis weszlam na wage i sie przestraszylam, nie wiedzialam, ze mozna az tyle przytyc! ostatni raz tyle wazylam... ja wiem, z 1,5roku temu tylko w moim przypadku to zawsze bylo takie S-M i mam tylko kilka ciuchow ze stylu 'oversize', ktore aktualnie sa dla mnie normalne, bo wszystkie ciuchy za male... zalamalam sie i postanowilam przejsc na stara dobra diete MZ. od dzis!
Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
ojej dziewczyny padam, jeszcze jutro do szkoły, bo coś odrabiamy i będzie 7 lekcji
a na jutro musze wiersz na polski napisac
bardzo się ciesze z 4 z polskiego, miesiąc temu postanowiłam, ze na koniec będe miec 5, narazie na półrocze dałam rade wyciągnąć na 4, ale wiem ze na koniec dam rade na 5 a nauczycielka w kółko mówi o moim ostatnim wypracowaniu
i wreszcie skapowałam chemie z spr z całego roku dostałam 4 i na koniec mam 3 to nie jakas rewelacja, ale nie przykładałam się do nauki, tak ze jutro ostaneczne wystawienie ocen i spokój
to ponarzekałam i się pochwaliłam i biore się do pisania
trzymajcie się
gratulejszyn dasz rade!
Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
PS. Coś nam wątek zdycha
tez to widze, ale jesli to sie nie zmieni przez najblizszy tydzien to nie bede plakac
Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Od rana mam tak przeokropną migrenę, że na oczy nie patrzę i już mnie zdążyło
zemdlić. Pewnie szaleństwo ciśnieniowe. Zaraz prognozy poczytam.
Postaram się zajrzeć później, idę legnąć w ciemnicy.
pewnie tak, ja tez dzis od rana nie do zycia
Cytat:
Napisane przez oleczka87 Pokaż wiadomość
Wczoraj kupiłam sobie pierwszy raz polskiego Waxa(sobie samej sprawiłam w końcu prezent razem z peelingiem cukrowym do rąk i balsamem tisane - moje usta ostatnio są jak papier ścierny ), tego z cynamonem i idę zaraz zrobić dobrze moim włosom - na skórę zagraniczny, a na resztę polski . Z tym czymś na głowie będę siedziała i robiła prezentacje na ochronę środowiska, później muszę jechać na studium, jak wrócę do od razu pędzę na urodziny do znajomego, a o 6 wstaje do szkoły i mam kolosa, na którego będę się uczyła w pociągu . Ostatnio zachowuję się jak robot, nie wiem skąd mam energię .
tak samo teraz siedze, zagraniczny na skalp, polski dla blondynek na reszte
jak sie dowiesz skad to masz to daj znac, chetnie skorzystam
__________________
-Sometimes I think you talk just to make sounds.
-Well, sometimes I do...

Edytowane przez blonndee
Czas edycji: 2009-01-10 o 10:52
blonndee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-10, 11:52   #3452
201604211131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 693
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

To fakt, trudno znaleźć na tym świecie męskie perełki, ale takowe się zdarzają (czyt. mój M, mój przyjaciel i EP - etatowy pocieszacz). U mnie jeszcze tydzień i wielka sesja nadchodzi, więc będę tu rzadziej bywać, zaraz zmykam uczyć się ekonomii (na studiach humanistycznych jestem, a ekonomię mam ).
Estelle - merci za polecenie Seboradinu - dobre to, to kolejną butelkę będę musiała sobie kupić..
201604211131 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-10, 13:18   #3453
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Tej wątkowej "cichości" nie ma się co dziwić : nowy rok, wiele zajęć i - jak czytam - masakra z egzaminami, sprawdzianami itp.

Jelly - szczerze życzę, żeby z ta pracę Ci się udało. A tyś florystka ?! Ja, która nie ma za grosz talentów kreatywnych, zawsze podziwiam kunszt . Zresztą, wszyscy artyści wprowadzają mnie w osłupienie i podziw.

wirlandia - witaj !


Mirelkaaa - chapeau bas ! Mnie mogliby bardzo długo i najróżniejszymi sposobami naukę : chemią zwaną próbować do głowy wcisnąć ! Syzyfowa praca ! Gratuluję.


'Estelle' - twórz, twórz ! Niech chociaż popatrzę.


U mnie za oknem trochę lepiej : śnieg topnieje i drogi mojej metropolii robią się
jeszcze mniej przejezdne . Błoto i maź prawie do połowy łydek. Nic to : gumiaczki
tylko mogą nas uratować.
Od rana mam tak przeokropną migrenę, że na oczy nie patrzę i już mnie zdążyło
zemdlić. Pewnie szaleństwo ciśnieniowe. Zaraz prognozy poczytam.
Postaram się zajrzeć później, idę legnąć w ciemnicy.


A jak tam u Was balowe plany karnawałowe ?! Długi latość mamy ...
Wypadałoby się pokazać.
mi mogą wcisksc do głowy matme i nic

Ola dzisiaj spóźnione życzenie ode mnie
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-10, 13:48   #3454
paprif
Zakorzenienie
 
Avatar paprif
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 435
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Dzięki Izuś, wszystko powoli do przodu
Ok zmykam na obiadek
paprif jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-10, 13:48   #3455
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Tej wątkowej "cichości" nie ma się co dziwić : nowy rok, wiele zajęć i - jak czytam - masakra z egzaminami, sprawdzianami itp.
W sumie też prawda mam nadzieję jednak że się wszystkie maniaczki po tych sesjach zmobilizuję
Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
'Estelle' - twórz, twórz ! Niech chociaż popatrzę.
Dziękować
Może uda mi się "ukraść" trochę czasu na dziubaninę, bo ten weekend jakiś taki niezorganizowany... w dodatku na księdza czekam i przez to cały dzień jestem "wyłączona", warsztat schowany i lipa...
Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
U mnie za oknem trochę lepiej : śnieg topnieje i drogi mojej metropolii robią się jeszcze mniej przejezdne . Błoto i maź prawie do połowy łydek. Nic to : gumiaczki tylko mogą nas uratować.

Pewnie pisałam to już wiele razy, ale się powtórzę - uwielbiam Twoje teksty i styl a już jak przeczytam takie złote myśli, to przez cały dzień mam banana na twarzy
Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Od rana mam tak przeokropną migrenę, że na oczy nie patrzę i już mnie zdążyło zemdlić. Pewnie szaleństwo ciśnieniowe. Zaraz prognozy poczytam.
Postaram się zajrzeć później, idę legnąć w ciemnicy.


Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
A jak tam u Was balowe plany karnawałowe ?! Długi latość mamy ...
Wypadałoby się pokazać.
Wypadałoby... ale nie ma gdzie [zupełnie się nie orientuję co to teraz grają po klubach i generalnie gdzie w ogóle warto iść]
Trochę ciągnie mnie na jakieś "dance"... ale nie ma z kim [bo z samym TŻ to skromnie, chciałoby się większego towarzystwa].
Zatęskniłam za barówą tam w sumie całkiem fajnie , można było przy okazji zaprezentować kreacje, które na co dzień leżą w szafie, bo nie nadają się "do ludzi"... no i byłam boss
Z drugiej strony jednak miło mieć wolną sobotę

Cytat:
Napisane przez oleczka87 Pokaż wiadomość
Wczoraj kupiłam sobie pierwszy raz polskiego Waxa(sobie samej sprawiłam w końcu prezent razem z peelingiem cukrowym do rąk i balsamem tisane - moje usta ostatnio są jak papier ścierny ), tego z cynamonem i idę zaraz zrobić dobrze moim włosom - na skórę zagraniczny, a na resztę polski . Z tym czymś na głowie będę siedziała i robiła prezentacje na ochronę środowiska, później muszę jechać na studium, jak wrócę do od razu pędzę na urodziny do znajomego, a o 6 wstaje do szkoły i mam kolosa, na którego będę się uczyła w pociągu . Ostatnio zachowuję się jak robot, nie wiem skąd mam energię .
O rany... jak tak sobie przypomnę, to... nie dałabym chyba rady, mimo całego mojego poczucia obowiązku. Masz siłę Kobieto

A z ustami to prawie zawsze mam problem... ile bym nie smarowała to i tak zawsze potem obgryzam jakieś suche skórki

Cytat:
Napisane przez oleczka87 Pokaż wiadomość
A w ogóle kiedy karnawał się kończy ?
Ja w tym roku nawet na sylwestra się ubrałam zwyczajnie - znaczy totalnie fioletowo, żeby było inaczej. Byłam na domówce i tam raczej nie wypadało w sukience .
Ja też na Sylwka byłam ubrana normalnie... wzięłam co prawda rzeczy na przebranie, ale jak przyszło co do czego, to nawet nie chciało mi się zmieniać
Karnawał kończy się 24 lutego.

Cytat:
Napisane przez blonndee Pokaż wiadomość
dzien dobry z rana, w koncu weekend jak przezyje nastepny tydzien to bedzie cud, mam 6 kolosow do zaliczenia...[2 w poniedzialek, jeden w srode, 2 w czwartek i jeszcze jedno nie wiem kiedy, pewnie w piatek...] i musze dzien w dzien chodzic i odrabiac wf
Jak patrzę na Wasze rozpiski, to dochodzę do wniosku, że miałam jakieś takie lajtowe studia , jakoś tak mniej wszystkiego...
Albo nie pamiętam już ile czego miałam naraz

Cytat:
Napisane przez blonndee Pokaż wiadomość
w zyciu osobistym... dziwnie. nie widzielismy sie z miesiac, w tym czasie rozmawialismy kilka razy i dochodze do wniosku, ze to prawda ze faceci wola zdobywac. zawsze jak ja dzwonie to ma zly humor i probuje go na mnie wyladowac, jak sam dzwoni to jest uroczy i kochany. wczoraj dzwonil, wyjechal na weekend do koszalina, ja skolei od niedzieli do czwartku jestem niedostepna. masakra, nie wiem co to bedzie
Ech... skomplikowane to... trzymaj się

Cytat:
Napisane przez blonndee Pokaż wiadomość
na pocieszenie zapisalam sie na zaplatanie warkoczykow, bardzo mi sie podoba ta fryzura od dluzszego czasu, boje sie jedynie ze mi bedzie w niej brzydko no i funkcjonalna, nie bede musiala nic z wlosami robic az tak przez jakies 3tyg, a to w czasie sesji moze sie przydac...
Pokażesz się nam, co
Cytat:
Napisane przez blonndee Pokaż wiadomość
[...] zalamalam sie i postanowilam przejsc na stara dobra diete MZ. od dzis!
Izunia, tylko ostrożnie, martwię się o to
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...


Edytowane przez 'Estelle'
Czas edycji: 2009-01-10 o 22:03 Powód: zeżarło mi kawałek posta
'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-10, 20:18   #3456
Jolie2601
Zakorzenienie
 
Avatar Jolie2601
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 408
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez wirlandia Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny!
Z tej strony Werka, pod zmienionym nickiem (przyczyny prywatne). Chciałabym do was wrócić, a z drugiej strony przeprosić za moje złe słowa w waszą stronę, już nie mówcie o panu S. to było minęło i nie wróci...
I najbardziej przepraszam: Estelle, Jolie, Heroldin i Atsenkę... sorki dziewczyny to się nie powtórzy.
Jolie - miałaś rację, biorę świat nazbyt - czarno-biało, a zapominam o szarościach, muszę o tym pamiętać.
przeprosiny przyjętę
wiesz- ja bardzo cenię sobie ludzi dojrzałych, którzy potrafią docenić konstruktywną krytykę i są cennym kompanem do rozmow. A Ty zamiast przemyśleć to co napisalam, poleciałaś do profilu i wywaliłaś mnie z listy znajomych- i nie tylko mnie- wszystkie włosomaniaczki. Sory- ale ja zawsze mówię to co myślę i moim zdaniem była to zwykła dziecinada. Mimo wszystko chcę być wobec Ciebie fair- dlatego mówię otwarcie- przeprosiny przyjmuję- ale nie licz na przychylność z mojej strony- nie będziemy sobie plotkować jak stare psiapsióły. Ale coś Ci poradzę- tak na zaś- żyj tak żebyś nigdy nie musiała nikogo przepraszać

Zresztą widząc odzew na Twój post [albo jego brak] większość maniaczek jest tego samego zdania
__________________
Sacred is the gift that they
have without knowing
Serenity is knowing it's safe
from destruction of time

"Sacred Serenity" Death

Edytowane przez Jolie2601
Czas edycji: 2009-01-10 o 20:21
Jolie2601 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-11, 09:11   #3457
201604211131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 693
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Jolie - rozumiem, wszystko przemyślałam.. dobrze do zasad się zastosuję
201604211131 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-11, 10:07   #3458
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez blonndee Pokaż wiadomość
dzien dobry z rana, w koncu weekend jak przezyje nastepny tydzien to bedzie cud, mam 6 kolosow do zaliczenia...[2 w poniedzialek, jeden w srode, 2 w czwartek i jeszcze jedno nie wiem kiedy, pewnie w piatek...] i musze dzien w dzien chodzic i odrabiac wf
w zyciu osobistym... dziwnie. nie widzielismy sie z miesiac, w tym czasie rozmawialismy kilka razy i dochodze do wniosku, ze to prawda ze faceci wola zdobywac. zawsze jak ja dzwonie to ma zly humor i probuje go na mnie wyladowac, jak sam dzwoni to jest uroczy i kochany. wczoraj dzwonil, wyjechal na weekend do koszalina, ja skolei od niedzieli do czwartku jestem niedostepna. masakra, nie wiem co to bedzie
na pocieszenie zapisalam sie na zaplatanie warkoczykow, bardzo mi sie podoba ta fryzura od dluzszego czasu, boje sie jedynie ze mi bedzie w niej brzydko no i funkcjonalna, nie bede musiala nic z wlosami robic az tak przez jakies 3tyg, a to w czasie sesji moze sie przydac...


na twoim miejscu spotkalabym sie z nim, ale trzymala go na dystans, niech sobie teraz troche pocierpi i sie postara. i niech ci sie wytlumaczy ze swojego zachowania!
jestesmy w toba

gratulacje!
dziekuje i rowniez skladam najlepsze zyczenia!

no prosze kto nas odwiedzil! dziekuje!
a jak tam ci zycie mija?

kochana, gratulacje a powiedz jeszcze co bedziesz tam robic konkretnie?

rozumiem to, ja dzis weszlam na wage i sie przestraszylam, nie wiedzialam, ze mozna az tyle przytyc! ostatni raz tyle wazylam... ja wiem, z 1,5roku temu tylko w moim przypadku to zawsze bylo takie S-M i mam tylko kilka ciuchow ze stylu 'oversize', ktore aktualnie sa dla mnie normalne, bo wszystkie ciuchy za male... zalamalam sie i postanowilam przejsc na stara dobra diete MZ. od dzis!

gratulejszyn dasz rade!

tez to widze, ale jesli to sie nie zmieni przez najblizszy tydzien to nie bede plakac

pewnie tak, ja tez dzis od rana nie do zycia

tak samo teraz siedze, zagraniczny na skalp, polski dla blondynek na reszte
jak sie dowiesz skad to masz to daj znac, chetnie skorzystam
dzięki
pokaż się nam jak zrobisz sobie warkoczyki


tą tragiczną sobote jakoś przeżyłam potem spędziłam swietnie reszte dnia z przyjaciółką no i na małyh ciuszkowych zakupach byłam, a o 22 juz poszłam spać, bo byłam tak zmęczona
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-11, 11:20   #3459
blonndee
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: sopot
Wiadomości: 2 583
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Mirelka, jak zobaczylam twoj av za pierwszym razem nie patrzac na nick to zdebialam myslalam, ze moze jaki rodzynek do nas zawital, w koncu dredy tez swiadcza o wlosowym maniactwie

taak, tez bylam ostatnio na takich zakupach ciuszkowych, podstepnie namowiona przez kolezanke, teraz bede pokutowac do konca miesiaca...

ps.ano baa, ze sie pokaze, bede czekac na ochy i achy mam nadzieje, ze zlapiecie nawiazanie...
__________________
-Sometimes I think you talk just to make sounds.
-Well, sometimes I do...

Edytowane przez blonndee
Czas edycji: 2009-01-11 o 11:21
blonndee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-11, 11:21   #3460
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Dzień dobry

Sweet Jelly trzymam kciuki za pracę i życze powodzenia jak już ją dostaniesz (a napewno dostaniesz)

Atsenka mam nadzieję, że wszystko się ułoży. Przesyłam wirtualne uściski, bo więcej nie mogę zrobić

Oleczka wszystkiego najlepszego z okazji urodzin ("troche" spóźnione, ale jak najbardziej szczere) Powodzenia w nauce i na egzaminach

Blonde również życzę owocnej nauki i przede wszystkim chęci i siły do tego

Mirelka gratuluje i oby w przyszłym semestrze było podobnie, a najlepiej jeszcze lepiej

Werka witamy z powrotem Mam nadzieję, że teraz Twoja wizyta nie zakończy się tak jak ostatnio


Mam nadzieję, że o niczym nie zapomniałam.
Życzę miłego dnia

Edytowane przez karla_92
Czas edycji: 2009-01-11 o 11:25
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-11, 11:39   #3461
201604211131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 693
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

mam też taką nadzieję
201604211131 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-11, 12:28   #3462
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez blonndee Pokaż wiadomość
ps.ano baa, ze sie pokaze, bede czekac na ochy i achy mam nadzieje, ze zlapiecie nawiazanie...
Już Ty ode mnie za te warkoczyki na "ochy" i "achy" nie licz !!!
Sorry !
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-11, 12:50   #3463
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez blonndee Pokaż wiadomość
Mirelka, jak zobaczylam twoj av za pierwszym razem nie patrzac na nick to zdebialam myslalam, ze moze jaki rodzynek do nas zawital, w koncu dredy tez swiadcza o wlosowym maniactwie

taak, tez bylam ostatnio na takich zakupach ciuszkowych, podstepnie namowiona przez kolezanke, teraz bede pokutowac do konca miesiaca...

ps.ano baa, ze sie pokaze, bede czekac na ochy i achy mam nadzieje, ze zlapiecie nawiazanie...
cóż za rozczarowania to nadal ja
a ja jestem z siebie dumna, ze wreszcie sobie coś kupiłam(wiem, ze to smiesznie brzmi, ale ja mam wielki problem z kupieniem sobie czegokolwiek, nic mi się nigdy nie podoba)
będę pamiętać o tych ochach i achach
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-11, 18:44   #3464
tigresska
Zakorzenienie
 
Avatar tigresska
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Między Niebem a Piekłem :)
Wiadomości: 3 668
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez Sweet_Jelly Pokaż wiadomość
Nie dziękuję

.....................

Dzień Dobry wszystkim
uf uf.. chyba dobrze mi poszło! No więc ... praca o której mówiłam to byłby przez pół roku staż z urzędu pracy a potem ..po tym pół roku, ta firma zapewniłaby mi zatrudnienie na okres minimum pół roku do roku.Więc z moich obliczeń wynika że min. rok był pracowała, doświadczenie zdobywała i miała kaskę

A ten staż i potem praca byłaby w 1 z kwiaciarni w moim mieście! Byłam tam dziś i..w środku nie mają lodówy-jakbym się spodziewała. Jest bardzo ładnie i schludnie i w miarę ciepło
A kobietę która jest właścicielka tej firmy jest BARDZO SYMPATYCZNA
Zaczęłyśmy rozmawiać o stażu a skończyłyśmy na opowieściach o naszych znajomych i o tipsach hihihi..
Chyba jej się spodobałam bo powiedziała że w takim razie ona już nie będzie dalej szukać. jestem jedną z 2(3) osób które sobie spisała jako osoby potencjalne do stażu. i jeżeli mi tylko Urząd pracy da staż to będę u niej go mieć.
Powiedziała ponadto że 1 z tych spisanych kobiet jej się nie podoba.Spisała ją sobie ale nie podoba jej się za bardzo. Czułam że jest jakaś nic porozumienia między nami dwoma.

za 6 dni mogę już iść do Urzędu pracy po druki.

To za tydzień też będziecie musiały trzymać kciuki za mnie!!!!

........................

EDIT/DOPISEK/

A tak z innej beczki.
Stwierdzam że po tych świętach i tych wszystkich słodkościach utyłam!

niby tylko 2-3 kg. Waga jest dalej w normie ,a dzięki mojemu utyciu wreszcie mam jakieś "standardowe-pasujące" wymiary. Bo przedtem byłam albo za chuda na L albo miałam za wielki biust na M i mało co na mnie pasowało. A teraz mam wymiary pasujące do rozmiaru L! Cieszę się że wreszcie będę mogła iść do sklepu i będę wiedzieć jakiej rozmiarówki szukać!! Nie będę musiała taszczyć ze sobą pełnej rozmiarówki do szatni.
ALeeee.... nie mieszczę się w dżinsy które kupiłam na początku jesieni
W udach są dobre a w pasie już niee

Będę musiała chyba zrobić selekcje pozimową ciuchów.
Gratuluję i życzę dalszego powodzenia! no i oczywiście


Cytat:
Napisane przez oleczka87 Pokaż wiadomość
Cześć Kochane . Nie mam na nic czasu ! Ale wczoraj skończyłam pisać pracę licencjacką . Dzisiaj idę zanieść ją do promotorki.
Chciałam życzyć Wam wszystkiego dobrego w Nowym Roku I Blonndee wszystkiego najlepszego (spóźnione urodzinowe) . Sama miałam w sobotę urodziny i impreza była przednia
Mnie czeka 5 egzaminów w sesji, i w ciągu dwóch najbliższych tygodni przed sesją jakieś 4 kolosy, więc nieciekawie

Olu - wszystkiego najlepszego! Dopiero teraz - ale niestety nie wiedziałam wcześniej że miałaś urodziny


Muszę się Wam pochwalić - kupowałam sobie w piątek spodnie - jeansy - takie same jak miałam tylko te się ściorały i musiałam kupić drugie. Tak więc firma identyczna a spodnie o numer mniejsze! bardzo się cieszę, tym bardziej, że były święta, ze nie ćwiczyłam za bardzo itd... Aż chce mi się jutro zagościć na siłowni!
tigresska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-11, 18:48   #3465
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez tigresska Pokaż wiadomość
Gratuluję i życzę dalszego powodzenia! no i oczywiście





Olu - wszystkiego najlepszego! Dopiero teraz - ale niestety nie wiedziałam wcześniej że miałaś urodziny


Muszę się Wam pochwalić - kupowałam sobie w piątek spodnie - jeansy - takie same jak miałam tylko te się ściorały i musiałam kupić drugie. Tak więc firma identyczna a spodnie o numer mniejsze! bardzo się cieszę, tym bardziej, że były święta, ze nie ćwiczyłam za bardzo itd... Aż chce mi się jutro zagościć na siłowni!
gratuluje
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-11, 18:57   #3466
tigresska
Zakorzenienie
 
Avatar tigresska
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Między Niebem a Piekłem :)
Wiadomości: 3 668
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
gratuluje
A dziękuję!
tigresska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-11, 19:07   #3467
paprif
Zakorzenienie
 
Avatar paprif
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 435
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Hej

Ja też składam spóźnione ale szczere życzenia Oli
Co tam dziewczynki ? ;>
paprif jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-11, 19:10   #3468
tigresska
Zakorzenienie
 
Avatar tigresska
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Między Niebem a Piekłem :)
Wiadomości: 3 668
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Witaj!

U mnie cimno i zimno
tigresska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-11, 19:18   #3469
paprif
Zakorzenienie
 
Avatar paprif
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 435
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez tigresska Pokaż wiadomość
Witaj!

U mnie cimno i zimno
To prawie jak u Mnie ;>
paprif jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-11, 19:48   #3470
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Jolie mam do ciebie prośbe, bo dopiero teraz mam kase na zakup mp4 i wybrałam iaudio i7, moglabys zapytac barata czy może wie czy ten odtwarzacz ma możliwość rozbudowania pamięci?
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-11, 20:36   #3471
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez blonndee Pokaż wiadomość
Mirelka, jak zobaczylam twoj av za pierwszym razem nie patrzac na nick to zdebialam myslalam, ze moze jaki rodzynek do nas zawital, w koncu dredy tez swiadcza o wlosowym maniactwie

Ja też tak sobie pomyślałam
Mirelka, skądeś Ty takiego zbója wytrzasnęła na ava?

Cytat:
Napisane przez blonndee Pokaż wiadomość
ps.ano baa, ze sie pokaze, bede czekac na ochy i achy mam nadzieje, ze zlapiecie nawiazanie...


Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Już Ty ode mnie za te warkoczyki na "ochy" i "achy" nie licz !!!
Sorry !


Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
cóż za rozczarowania to nadal ja
a ja jestem z siebie dumna, ze wreszcie sobie coś kupiłam(wiem, ze to smiesznie brzmi, ale ja mam wielki problem z kupieniem sobie czegokolwiek, nic mi się nigdy nie podoba)
będę pamiętać o tych ochach i achach
Mi też... 100 lat nie kupowałam już w sklepie... teraz znów szaleję na e-bay. Kompletuję kolekcję gorsetów

Cytat:
Napisane przez tigresska Pokaż wiadomość
Muszę się Wam pochwalić - kupowałam sobie w piątek spodnie - jeansy - takie same jak miałam tylko te się ściorały i musiałam kupić drugie. Tak więc firma identyczna a spodnie o numer mniejsze! bardzo się cieszę, tym bardziej, że były święta, ze nie ćwiczyłam za bardzo itd... Aż chce mi się jutro zagościć na siłowni!
graulacje

Cytat:
Napisane przez paprif Pokaż wiadomość
Hej
Ja też składam spóźnione ale szczere życzenia Oli
Co tam dziewczynki ? ;>
Robota dziś jeszcze przede mną [sypneły się zamówienia] więc przez najbliższe dni dłubię...
A w wolnej chwili Jarę sobie przerobiłam [oszalałam na punkcie tych oczu ]
[Virka, Karla i Mirelka NIE PATRZEĆ ]
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Jara oczy1.jpg (41,1 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Jara włosy1.jpg (45,3 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Jara cale1.jpg (34,2 KB, 10 załadowań)
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 10:34   #3472
atsenka
Zadomowienie
 
Avatar atsenka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 411
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Witam dziewczyny

Najpierw chcialam zlozyc spoznione ale naprawde szczere zyczenia urodzinowe dla OLi jako ze mnie nie bylo ostatnio na watku nie mialam kiedy tego zrobic.

Po drugie tigresska gratuluje! wiem jaka to radosc kiedy kobieta wciska sie w ubranie o rozmiar mniejsze

Po 3 Estelle sliczne kombinacje z lalkami

Wiecej nie jestem w stanie nadrobic.

Chcialam wam jeszcze podziekowac za mile slowa w sprawie z TZem:
Estelle, blonndee, karla, Sweet_Jelly Heroldin (Jesi kogos pominelam to bardzo przepraszam). No wiec moj zwiazek mozna podsumowac tylko jednym krotkim zdaniem: It's over! wyobrazcie sobie ze nalegal na spotkanie na ktore po dluzszych namowach sie zgodzilam a on... nie przyszedl!!!! Tlumaczyl ze szukal mieszkania... Noo ludzie trzymajcie mnie! To juz definitywny koniec! Niewiem jak przez pol roku moglam byc taka slepa...Za to powoli i spokojnie rozwija sie moja znajomosc z nowo poznanym przesympatycznym chlopakiem... Nie chce sie narazie pakowac w nowy zwiazek, ale chlopak jest naprawde bardzo fajny i milo z nim spedzam czas...

No i czas na dobre wiesci... Znacie powiedzenie ze co cie nie zabije to cie wzmocni? W moi przyadku sprawdza sie znakomicie Nabralam pewnosci siebie i nastepnego dnia po przyjezdzie umowilam sie na interview... No i dostalam te prace! Dzisiaj bedzie moj 3 dzien w pracy ktora uwielbiam i do ktorej ide cale 2 minuty! Koniec z godzinnymi przejzdzkami w metrze! Koniec z niesatysfakcjonujaca mnie praca! Koniec z facetem ktory byl skonczonym idiota o czym na szczescie sie predko dowiedzialam! Zaczynam zyc na nowo... I mam nadzieje ze wszystko sie ulozy.

Buziaki
__________________
Świat jest książką i ci, którzy nie podróżują, czytają tylko jedną stronę 💖


Instagram
http://instagram.com/through_the_world_
atsenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 10:44   #3473
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Atsenko, Aniu gratuluję!
Zawsze cieszymy się, kiedy ktoś na wątek dobre wieści przynosi
A zdradzisz nam jakieś szczegóły nowej pracy?
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 11:27   #3474
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez atsenka Pokaż wiadomość

Chcialam wam jeszcze podziekowac za mile slowa w sprawie z TZem:
Estelle, blonndee, karla, Sweet_Jelly Heroldin (Jesi kogos pominelam to bardzo przepraszam). No wiec moj zwiazek mozna podsumowac tylko jednym krotkim zdaniem: It's over! wyobrazcie sobie ze nalegal na spotkanie na ktore po dluzszych namowach sie zgodzilam a on... nie przyszedl!!!! Tlumaczyl ze szukal mieszkania... Noo ludzie trzymajcie mnie! To juz definitywny koniec! Niewiem jak przez pol roku moglam byc taka slepa...Za to powoli i spokojnie rozwija sie moja znajomosc z nowo poznanym przesympatycznym chlopakiem... Nie chce sie narazie pakowac w nowy zwiazek, ale chlopak jest naprawde bardzo fajny i milo z nim spedzam czas...

No i czas na dobre wiesci... Znacie powiedzenie ze co cie nie zabije to cie wzmocni? W moi przyadku sprawdza sie znakomicie Nabralam pewnosci siebie i nastepnego dnia po przyjezdzie umowilam sie na interview... No i dostalam te prace! Dzisiaj bedzie moj 3 dzien w pracy ktora uwielbiam i do ktorej ide cale 2 minuty! Koniec z godzinnymi przejzdzkami w metrze! Koniec z niesatysfakcjonujaca mnie praca! Koniec z facetem ktory byl skonczonym idiota o czym na szczescie sie predko dowiedzialam! Zaczynam zyc na nowo... I mam nadzieje ze wszystko sie ulozy.

Buziaki
Dzięki Bogu że to już koniec.Teraz Nie będziesz miała przez niego takich huśtawek..Cieszę się że zaczyna Ci się układać..i oczywiście cieszę się że znalazłaś pracę którą lubisz!

Cytat:
Napisane przez tigresska Pokaż wiadomość
Gratuluję i życzę dalszego powodzenia! no i oczywiście
nie dzięki...


kochane babszyle..jutro mam następną rozmowę kwalifikacyjną. Ale ta praca byłaby jeszcze lepsza od drugiej.Będziecie znowu trzymać kciuki?
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 11:47   #3475
atsenka
Zadomowienie
 
Avatar atsenka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 411
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Atsenko, Aniu gratuluję!
Zawsze cieszymy się, kiedy ktoś na wątek dobre wieści przynosi
A zdradzisz nam jakieś szczegóły nowej pracy?
Dziekuje
Jestem barmanka w przyjaznym pubie na mojej ulicy Wszyscy przesympatyczni, do pracy ide 2 minuty


Sweet_Jelly dziekuje Kciuki oczywiscie trzymane!

Uciekam do pracy.

Buziaki
__________________
Świat jest książką i ci, którzy nie podróżują, czytają tylko jedną stronę 💖


Instagram
http://instagram.com/through_the_world_
atsenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 12:45   #3476
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez Sweet_Jelly Pokaż wiadomość
kochane babszyle..jutro mam następną rozmowę kwalifikacyjną. Ale ta praca byłaby jeszcze lepsza od drugiej.Będziecie znowu trzymać kciuki?
BeNdziem

Cytat:
Napisane przez atsenka Pokaż wiadomość
Dziekuje
Jestem barmanka w przyjaznym pubie na mojej ulicy Wszyscy przesympatyczni, do pracy ide 2 minuty
Oooooo
Wiecie co, zaczynam trochę tęsknić za tą moją dawną pracą
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 13:18   #3477
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość

Ja też tak sobie pomyślałam
Mirelka, skądeś Ty takiego zbója wytrzasnęła na ava?








Mi też... 100 lat nie kupowałam już w sklepie... teraz znów szaleję na e-bay. Kompletuję kolekcję gorsetów


graulacje


Robota dziś jeszcze przede mną [sypneły się zamówienia] więc przez najbliższe dni dłubię...
A w wolnej chwili Jarę sobie przerobiłam [oszalałam na punkcie tych oczu ]
[Virka, Karla i Mirelka NIE PATRZEĆ ]
to jest ras luta z zespołu east west rockers
ja na ebayu nie mam konta a na allegro wszystko mi się takie tandetne wydaje, albo duzo za drogie

Cytat:
Napisane przez atsenka Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny

Najpierw chcialam zlozyc spoznione ale naprawde szczere zyczenia urodzinowe dla OLi jako ze mnie nie bylo ostatnio na watku nie mialam kiedy tego zrobic.

Po drugie tigresska gratuluje! wiem jaka to radosc kiedy kobieta wciska sie w ubranie o rozmiar mniejsze

Po 3 Estelle sliczne kombinacje z lalkami

Wiecej nie jestem w stanie nadrobic.

Chcialam wam jeszcze podziekowac za mile slowa w sprawie z TZem:
Estelle, blonndee, karla, Sweet_Jelly Heroldin (Jesi kogos pominelam to bardzo przepraszam). No wiec moj zwiazek mozna podsumowac tylko jednym krotkim zdaniem: It's over! wyobrazcie sobie ze nalegal na spotkanie na ktore po dluzszych namowach sie zgodzilam a on... nie przyszedl!!!! Tlumaczyl ze szukal mieszkania... Noo ludzie trzymajcie mnie! To juz definitywny koniec! Niewiem jak przez pol roku moglam byc taka slepa...Za to powoli i spokojnie rozwija sie moja znajomosc z nowo poznanym przesympatycznym chlopakiem... Nie chce sie narazie pakowac w nowy zwiazek, ale chlopak jest naprawde bardzo fajny i milo z nim spedzam czas...

No i czas na dobre wiesci... Znacie powiedzenie ze co cie nie zabije to cie wzmocni? W moi przyadku sprawdza sie znakomicie Nabralam pewnosci siebie i nastepnego dnia po przyjezdzie umowilam sie na interview... No i dostalam te prace! Dzisiaj bedzie moj 3 dzien w pracy ktora uwielbiam i do ktorej ide cale 2 minuty! Koniec z godzinnymi przejzdzkami w metrze! Koniec z niesatysfakcjonujaca mnie praca! Koniec z facetem ktory byl skonczonym idiota o czym na szczescie sie predko dowiedzialam! Zaczynam zyc na nowo... I mam nadzieje ze wszystko sie ulozy.

Buziaki
gratuluje


Swet_Jelly trzymamy kciuki

Edytowane przez Mirelkaaa
Czas edycji: 2009-01-12 o 13:51
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 17:21   #3478
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

wirlandia -Fajne avatarki !!!

Cytat:
Napisane przez paprif Pokaż wiadomość
Co tam dziewczynki ?
Jam nie dziewczynka, ale u mnie wszystko o.k. A co u Ciebie ?!

Cytat:
Napisane przez atsenka Pokaż wiadomość
No i czas na dobre wiesci... I mam nadzieje ze wszystko sie ulozy.
Sama widzisz, że jednak można ... "Dla chcącego nie ma nic trudnego !"
Tak trzymaj !!! Musisz się nauczyć - jeśli jeszcze nie umiesz - serwować piwo na sposób angielski . Lubiącym piwo aż się brzucho przewraca, jak widzą w jaki sposób Anglicy piwo serwują.

Cytat:
Napisane przez Sweet_Jelly Pokaż wiadomość
kochane babszyle..jutro mam następną rozmowę kwalifikacyjną. Ale ta praca byłaby jeszcze lepsza od drugiej.Będziecie znowu trzymać kciuki?


Gdzieś mi się w cytowaniu tigresska i jej nowe spodnie - zapodziały.
Nadrabiam : tigresska
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 18:22   #3479
virka
Zakorzenienie
 
Avatar virka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 410
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
U mnie za oknem trochę lepiej : śnieg topnieje i drogi mojej metropolii robią się
jeszcze mniej przejezdne . Błoto i maź prawie do połowy łydek. Nic to : gumiaczki
tylko mogą nas uratować.
A jak jeszcze gumiaczki będą z filcem, to będzie do tego jeszcze cieplutko

Cytat:
Napisane przez tigresska Pokaż wiadomość
Muszę się Wam pochwalić - kupowałam sobie w piątek spodnie - jeansy - takie same jak miałam tylko te się ściorały i musiałam kupić drugie. Tak więc firma identyczna a spodnie o numer mniejsze! bardzo się cieszę, tym bardziej, że były święta, ze nie ćwiczyłam za bardzo itd... Aż chce mi się jutro zagościć na siłowni!
Gratulacje

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
A w wolnej chwili Jarę sobie przerobiłam [oszalałam na punkcie tych oczu ]
[Virka, Karla i Mirelka NIE PATRZEĆ ]
Popatrzyłam....wszak zakazany owoc najlepiej smakuje

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Wiecie co, zaczynam trochę tęsknić za tą moją dawną pracą
A czemu z niej zrezygnowałaś ?
__________________



virka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 20:09   #3480
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
A w wolnej chwili Jarę sobie przerobiłam [oszalałam na punkcie tych oczu ]
[Virka, Karla i Mirelka NIE PATRZEĆ ]
I tak spojrzałam ...Będe miała nauczke na drugi raz

Cytat:
Napisane przez atsenka Pokaż wiadomość
Chcialam wam jeszcze podziekowac za mile slowa w sprawie z TZem:
Estelle, blonndee, karla, Sweet_Jelly Heroldin (Jesi kogos pominelam to bardzo przepraszam). No wiec moj zwiazek mozna podsumowac tylko jednym krotkim zdaniem: It's over! wyobrazcie sobie ze nalegal na spotkanie na ktore po dluzszych namowach sie zgodzilam a on... nie przyszedl!!!! Tlumaczyl ze szukal mieszkania... Noo ludzie trzymajcie mnie! To juz definitywny koniec! Niewiem jak przez pol roku moglam byc taka slepa...Za to powoli i spokojnie rozwija sie moja znajomosc z nowo poznanym przesympatycznym chlopakiem... Nie chce sie narazie pakowac w nowy zwiazek, ale chlopak jest naprawde bardzo fajny i milo z nim spedzam czas...

No i czas na dobre wiesci... Znacie powiedzenie ze co cie nie zabije to cie wzmocni? W moi przyadku sprawdza sie znakomicie Nabralam pewnosci siebie i nastepnego dnia po przyjezdzie umowilam sie na interview... No i dostalam te prace! Dzisiaj bedzie moj 3 dzien w pracy ktora uwielbiam i do ktorej ide cale 2 minuty! Koniec z godzinnymi przejzdzkami w metrze! Koniec z niesatysfakcjonujaca mnie praca! Koniec z facetem ktory byl skonczonym idiota o czym na szczescie sie predko dowiedzialam! Zaczynam zyc na nowo... I mam nadzieje ze wszystko sie ulozy.

Buziaki
Bardzo się ciesze Bo burzy zawsze wychodzi słońce Teraz już musi być sexy

Cytat:
Napisane przez Sweet_Jelly Pokaż wiadomość
kochane babszyle..jutro mam następną rozmowę kwalifikacyjną. Ale ta praca byłaby jeszcze lepsza od drugiej.Będziecie znowu trzymać kciuki?
Jak nie jak tak
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:33.