Drobne ciałem, wielkie duchem - część II - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-03, 20:22   #961
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Drobne ciałem, wielkie duchem - część II

Cytat:
Napisane przez Kachaaa Pokaż wiadomość
eeee nie ze zaslanialam

tu nie ma imienin czy takich dni nawet TZ sie smieje ze Polacy wynajduja dni by swietowac
bo polaki lubią pić, nie
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-03, 20:31   #962
2018070520180950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 58 878
Dot.: Drobne ciałem, wielkie duchem - część II

jak i w kazdym kraju sa colubia i sa co nie lubia
2018070520180950 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-03, 21:13   #963
*Niki*
Zakorzenienie
 
Avatar *Niki*
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: KrK
Wiadomości: 4 767
Dot.: Drobne ciałem, wielkie duchem - część II

Cytat:
Napisane przez virka Pokaż wiadomość
Mówisz i masz
dziękuję Ci




Cytat:
Napisane przez virka Pokaż wiadomość
O czym jest ta "Arabska żona"?
O tej "Spalonej żywcem" coś czytałam, że dobra
"Wstrząsająca historia Polki, która poślubiła muzułmanina.

Dorota, uczennica szkoły średniej, poznaje Ahmeda, w którym zakochuje się bez pamięci. Jej najbliższe otoczenie nie kryje swojego negatywnego nastawienia do tego związku, mimo to młodzi spotykają się dalej – dziewczyna zachodzi w ciążę, w końcu biorą ślub. Po pewnym czasie wyjeżdżają do jego rodziny do Libii. Tam ukochany pokazuje swoje prawdziwe oblicze – znika na całe dnie z domu, jest chorobliwie zazdrosny, nie stroni od rękoczynów. Dorota zaślepiona miłością nie zdaje sobie sprawy, że mąż jest zagrożeniem dla niej i jej córeczek – kiedy się orientuje, jest już za późno."


aż ok. 2 miesiące na nią czekałam w bibliotece, takie kolejki
bardzo wciągająca książka, tym bardziej, że a lubię o krajach arabskich, o życiu kobiet tam itp

Spalona Żywcem opowiada o dziewczynie (arabce) która się zakochała, zaszła w ciążę, chłopak obiecał ślub, potem zniknął, a ona została "hańbą rodziny" i po rodzinnej naradzie postanowiono ją spalić żywcem, ona przeżyła świetna choć smutna książka, na autentycznych faktach


Cytat:
Napisane przez virka Pokaż wiadomość
A widzisz, to moje książki koniecznie musisz mi przywieść OSOBIŚCIE z Rodzinką jak najszybciej
przywiozę, przywiozę na pewno tylko widzisz, jak my się wybieramy jak sójki za morze (albo tak jak Wy do nas ). Na razie mam dość podróży wczoraj przejechaliśmy ponad 500 km, 8 godzin w samochodzie prawie bez żadnej przerwy wróciliśmy po północy, tak wymęczeni, że dziś czuję się cały dzień jak po całonocnej imprezie


Cytat:
Napisane przez virka Pokaż wiadomość
Czy to źle...?
Jeśli tylko daje możliwość zwiększenia radości...
Choć i tak my Polacy z natury to "smutasy" jesteśmy
i "narzekacze"



uwierzycie że ja dziś ani jednego pączka nie zjadłam???? po tej podróży wczoraj tak się paskudnie czuję, że nie mogłabym przełknąć pączka dziś. Oponki domowe tylko zjadłam
__________________
Nie rzucaj słów na wiatr, jeśli nie wiesz, dokąd je zaniesie...
*Niki* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-03, 21:27   #964
2018070520180950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 58 878
Dot.: Drobne ciałem, wielkie duchem - część II

tez chce przeczytac spalona zywcem teraz :O
2018070520180950 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-04, 19:20   #965
virka
Zakorzenienie
 
Avatar virka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 410
Dot.: Drobne ciałem, wielkie duchem - część II

Cytat:
Napisane przez *Niki* Pokaż wiadomość
"Wstrząsająca historia Polki, która poślubiła muzułmanina.

Dorota, uczennica szkoły średniej, poznaje Ahmeda, w którym zakochuje się bez pamięci. Jej najbliższe otoczenie nie kryje swojego negatywnego nastawienia do tego związku, mimo to młodzi spotykają się dalej – dziewczyna zachodzi w ciążę, w końcu biorą ślub. Po pewnym czasie wyjeżdżają do jego rodziny do Libii. Tam ukochany pokazuje swoje prawdziwe oblicze – znika na całe dnie z domu, jest chorobliwie zazdrosny, nie stroni od rękoczynów. Dorota zaślepiona miłością nie zdaje sobie sprawy, że mąż jest zagrożeniem dla niej i jej córeczek – kiedy się orientuje, jest już za późno."
Ciekawe, ja bardzo lubię książki na faktach
A czytałaś "Tylko razem z córką" i "Z miłości do dziecka"?
To też taka tematyka.

Cytat:
Napisane przez *Niki* Pokaż wiadomość
przywiozę, przywiozę na pewno tylko widzisz, jak my się wybieramy jak sójki za morze (albo tak jak Wy do nas ). Na razie mam dość podróży wczoraj przejechaliśmy ponad 500 km, 8 godzin w samochodzie prawie bez żadnej przerwy wróciliśmy po północy, tak wymęczeni, że dziś czuję się cały dzień jak po całonocnej imprezie
To gdzie Wy byliście? Bo w tyle kilometrów to już byś zdążyła objechać do mnie tam i z powrotem

Cytat:
Napisane przez *Niki* Pokaż wiadomość
uwierzycie że ja dziś ani jednego pączka nie zjadłam???? po tej podróży wczoraj tak się paskudnie czuję, że nie mogłabym przełknąć pączka dziś. Oponki domowe tylko zjadłam

Ja też wczoraj nie zjadłam ani jednego pączka, nie miałam ochoty na słodycze A te oponki domowe bardzo lubię Robisz z serem białym?

Jakie plany na weekend Dziewczyny?
__________________



virka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-04, 19:40   #966
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Drobne ciałem, wielkie duchem - część II

Cytat:
Napisane przez virka Pokaż wiadomość
Ciekawe, ja bardzo lubię książki na faktach
A czytałaś "Tylko razem z córką" i "Z miłości do dziecka"?
To też taka tematyka.



To gdzie Wy byliście? Bo w tyle kilometrów to już byś zdążyła objechać do mnie tam i z powrotem




Ja też wczoraj nie zjadłam ani jednego pączka, nie miałam ochoty na słodycze A te oponki domowe bardzo lubię Robisz z serem białym?

Jakie plany na weekend Dziewczyny?
Oponki robi się właśnie z twarogu i mąki Bardzo dobre tylko tak jak dobre tak tłuste i ciężkie.

O weekend pytasz? SPAAAAAĆ
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-04, 20:03   #967
2018070520180950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 58 878
Dot.: Drobne ciałem, wielkie duchem - część II

jutro off i szukanie mieszknaia, niedziela praca;/
2018070520180950 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-04, 20:55   #968
2018070520180950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 58 878
takze nic ciekawego

Edytowane przez 2018070520180950
Czas edycji: 2011-03-04 o 21:00
2018070520180950 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-05, 09:27   #969
virka
Zakorzenienie
 
Avatar virka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 410
Dot.: Drobne ciałem, wielkie duchem - część II

Cytat:
Napisane przez karolca Pokaż wiadomość
Oponki robi się właśnie z twarogu i mąki Bardzo dobre tylko tak jak dobre tak tłuste i ciężkie.
Słyszałam o różnych sposobach robienia oponek.
Nie ważne, że pyyyyszne, nie ważne, że tłuste

Cytat:
Napisane przez karolca Pokaż wiadomość
O weekend pytasz? SPAAAAAĆ
O Ty śpiochu!
Słodkich snów


Kacha w niedzielę praca? To czym Ty się zajmujesz?
__________________



virka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-05, 09:45   #970
*Niki*
Zakorzenienie
 
Avatar *Niki*
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: KrK
Wiadomości: 4 767
Dot.: Drobne ciałem, wielkie duchem - część II

Cytat:
Napisane przez virka Pokaż wiadomość
Ciekawe, ja bardzo lubię książki na faktach
A czytałaś "Tylko razem z córką" i "Z miłości do dziecka"?
To też taka tematyka.
nie czytałam, zapisałam sobie tytuły i w przyszłym tyg. skoczę do biblioteki
Teraz czytam "Daleko od burzy" czasy wojny widziane oczami dziecka, ale jakoś mnie szczególnie nie wciąga (czytam ją już miesiąc a ma tylko ok 150 stron), czytałam lepsze


Cytat:
Napisane przez virka Pokaż wiadomość
To gdzie Wy byliście? Bo w tyle kilometrów to już byś zdążyła objechać do mnie tam i z powrotem
w Przemyślu tam i z powrotem 4 godz w jedną stronę, 8 godz w aucie, miałam dość . A do Ciebie ile jest?




Cytat:
Napisane przez virka Pokaż wiadomość
Ja też wczoraj nie zjadłam ani jednego pączka, nie miałam ochoty na słodycze A te oponki domowe bardzo lubię Robisz z serem białym?

Jakie plany na weekend Dziewczyny?
tak z białym serem, jak chcesz to podrzucę Ci przepis szybko i łatwo się robi


a co do weekendu.... wczoraj wieczorem kolega dzwonił żebyśmy wpadli na ostatki, więc chyba pojedziemy. Jutro pewnie się gdzieś wybierzemy z dzieciakami... A Wy jakie plany macie??
__________________
Nie rzucaj słów na wiatr, jeśli nie wiesz, dokąd je zaniesie...
*Niki* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-05, 09:55   #971
virka
Zakorzenienie
 
Avatar virka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 410
Dot.: Drobne ciałem, wielkie duchem - część II

Cytat:
Napisane przez *Niki* Pokaż wiadomość
w Przemyślu tam i z powrotem 4 godz w jedną stronę, 8 godz w aucie, miałam dość . A do Ciebie ile jest?
Do mnie jest z Krakowa niecałe 200. Koniecznie musicie kiedyś wpaść


Cytat:
Napisane przez *Niki* Pokaż wiadomość
tak z białym serem, jak chcesz to podrzucę Ci przepis szybko i łatwo się robi
Ja mam, znam go , tylko pytałam, czy właśnie wg tego robiłaś

Cytat:
Napisane przez *Niki* Pokaż wiadomość
a co do weekendu.... wczoraj wieczorem kolega dzwonił żebyśmy wpadli na ostatki, więc chyba pojedziemy. Jutro pewnie się gdzieś wybierzemy z dzieciakami... A Wy jakie plany macie??
Oj będzie impreza
U nas planów brak, ja się jeszcze trochę kuruję, Julcia już wczoraj nocowała u koleżanki (i podobno dzisiaj też ma zostać) - ale pusty i cichy jest dom jak Jej nie ma

Ostatnio zaczęłam sobie oglądać serial "Brzydula", nie oglądałam go jak leciał w tv, i teraz oglądam na vod
__________________



virka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-05, 15:04   #972
2018070520180950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 58 878
Dot.: Drobne ciałem, wielkie duchem - część II

znalezlismy mieszkanko z TZ cos z glowy ufff
2018070520180950 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-06, 21:26   #973
*Niki*
Zakorzenienie
 
Avatar *Niki*
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: KrK
Wiadomości: 4 767
Dot.: Drobne ciałem, wielkie duchem - część II

virka o ile się nie mylę to oponki wszystkie chyba są z dodatkiem sera białego, przynajmniej ja nie widziałam bez sera, no ale może takie istnieją


Kacha cieszę się że mieszkanko znalezione, udało się znalezc na tej samej ulicy ??

---------- Dopisano o 22:26 ---------- Poprzedni post napisano o 22:22 ----------

Cytat:
Napisane przez virka Pokaż wiadomość

Oj będzie impreza
U nas planów brak, ja się jeszcze trochę kuruję, Julcia już wczoraj nocowała u koleżanki (i podobno dzisiaj też ma zostać) - ale pusty i cichy jest dom jak Jej nie ma
impreza to nie, bo znajomym się urodził dzidziuś miesiąc temu, więc nawet nie byłoby jak imprezować tak tylko posiedzieliśmy, pogadaliśmy, faceci cos tam sie napili, ja jako kierowca nie piłam, koleżanka karmi piersią więc też nie piła
__________________
Nie rzucaj słów na wiatr, jeśli nie wiesz, dokąd je zaniesie...
*Niki* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-06, 22:52   #974
2018070520180950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 58 878
W tym samym miasteczku ale na high street czyli nawet lepiej blizej wszedzie



Kawalerka ale duza w sam raz na poczatek


Teraz musze myslec o meblach bo nic nie mamy
2018070520180950 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-07, 13:20   #975
2018070520180950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 58 878
9stopni sloneczko
2018070520180950 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-07, 20:34   #976
virka
Zakorzenienie
 
Avatar virka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 410
Dot.: Drobne ciałem, wielkie duchem - część II

Cytat:
Napisane przez *Niki* Pokaż wiadomość
virka o ile się nie mylę to oponki wszystkie chyba są z dodatkiem sera białego, przynajmniej ja nie widziałam bez sera, no ale może takie istnieją
Wiesz co, byłam pewna, że taki przepis bez sera gdzieś widziałam, ale bardzo możliwe, że i mnie się coś pomyliło

Cytat:
Napisane przez *Niki* Pokaż wiadomość
impreza to nie, bo znajomym się urodził dzidziuś miesiąc temu, więc nawet nie byłoby jak imprezować tak tylko posiedzieliśmy, pogadaliśmy, faceci cos tam sie napili, ja jako kierowca nie piłam, koleżanka karmi piersią więc też nie piła
Ale posiedzieć w sympatycznym towarzystwie też miło

A co w ogóle robiliście w Sylwestra?
I jakie macie plany na wakacje?

Niki jeszcze chciałam zapytać Cię o nogę? Już wszystko wróciło do normy po zabiegu? Ja się kurcze dalej waham...
W sensie chciałabym a boję się...

Kacha gratuluję mieszkanka - widzisz, wyszło na moje, że w sumie nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło
__________________



virka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-07, 22:34   #977
*Niki*
Zakorzenienie
 
Avatar *Niki*
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: KrK
Wiadomości: 4 767
Dot.: Drobne ciałem, wielkie duchem - część II

Kacha fajnie że z mieszkankiem się udało, cieszę się razem z Tobą

virka co do oponek, to możliwe że widziałaś bez sera, tyle tych przeróżnych przepisów dziś jest, że wierzę że i oponki bez sera są

pytasz o Sylwestra.... byliśmy z rodzinką i znajomym z hiszpanii w Mszanie Dolnej w restauracji Foksal (mają stronkę internetową "restauracjafoksal", możesz sobie zobaczyc, linka tu nie wklejam żeby nie było że reklamę robię ), taka impreza w stylu dzikiego zachodu, bardzo fajnie było, nie bardzo chciałam jechać, bo po zabiegu jakoś sobie nie wyobrażałam całonocnej imprezy, no ale namówili mnie i nie żałuję, chyba mój najlepszy Sylwester to był . A jak u Was Sylwester?

Z moją nogą już ok, boli jeszcze przy dotyku i ślady minimalne są, ale ogólnie cieszę się że mam to juz za sobą, naprawdę nie ma się czego bać, najgorsze to te parę dni po zabiegu, potem jak już normalnie chodzisz to jest ok. Rozumiem że się boisz i wahasz, ja też się ogromnie bałam, a przed samą operacją jak po mnie jechali to płakałam jak głupia no ale jak pomyślałam o zagrożeniach jakie na mnie czekają gdy tego nie zrobię, to strach był słabszy . Potem już przed samą operacją dostaniesz na sali operacyjnej "głupiego jasia" w żyłę i odpływasz, wszystko staje się obojętne, zero strachu... Także idź i nie zwlekaj, moja mama tak zwlekała i potem miała więcej nacięć na nogach, dłużej zabieg i w ogóle gorzej zniosła

Ja się jeszcze wybieram na laserową korekcję wzroku, szukam tylko dobrej sprawdzonej kliniki i na 99% idę. Może razem pojdziemy ??? bo widzę że podobne schorzenia mamy

aha, pytałaś o wakacje, wybieramy się do Grecji z dziećmi, w styczniu wykupiliśmy wczasy, martwię się tylko o Nikolkę, bo ona to taki żywioł chodzący jest no ale może do wakacji trochę spoważnieje.
__________________
Nie rzucaj słów na wiatr, jeśli nie wiesz, dokąd je zaniesie...
*Niki* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-08, 00:31   #978
2018070520180950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 58 878
Mszana dolna?! Zartujesz mam tam rodzine skad jestes dokladnie?
2018070520180950 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 20:43   #979
virka
Zakorzenienie
 
Avatar virka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 410
Dot.: Drobne ciałem, wielkie duchem - część II

Cytat:
Napisane przez *Niki* Pokaż wiadomość
pytasz o Sylwestra.... byliśmy z rodzinką i znajomym z hiszpanii w Mszanie Dolnej w restauracji Foksal (mają stronkę internetową "restauracjafoksal", możesz sobie zobaczyc, linka tu nie wklejam żeby nie było że reklamę robię ), taka impreza w stylu dzikiego zachodu, bardzo fajnie było, nie bardzo chciałam jechać, bo po zabiegu jakoś sobie nie wyobrażałam całonocnej imprezy, no ale namówili mnie i nie żałuję, chyba mój najlepszy Sylwester to był . A jak u Was Sylwester?
Mieliście jakieś przebrania jak w dzikim zachodzie?
No to jak nawet znajomi z Hiszpanii przyjechali to musiało być super?
Ci co ich na wakacjach poznaliście?

Cytat:
Napisane przez *Niki* Pokaż wiadomość
Z moją nogą już ok, boli jeszcze przy dotyku i ślady minimalne są, ale ogólnie cieszę się że mam to juz za sobą, naprawdę nie ma się czego bać, najgorsze to te parę dni po zabiegu, potem jak już normalnie chodzisz to jest ok. Rozumiem że się boisz i wahasz, ja też się ogromnie bałam, a przed samą operacją jak po mnie jechali to płakałam jak głupia no ale jak pomyślałam o zagrożeniach jakie na mnie czekają gdy tego nie zrobię, to strach był słabszy . Potem już przed samą operacją dostaniesz na sali operacyjnej "głupiego jasia" w żyłę i odpływasz, wszystko staje się obojętne, zero strachu... Także idź i nie zwlekaj, moja mama tak zwlekała i potem miała więcej nacięć na nogach, dłużej zabieg i w ogóle gorzej zniosła
No chcę iść, tylko nie wiem czy iść na tradycyjny jak Ty, czy laserowy? Była szwagierki znajoma na tym laserowym i zachwycona. Już sama nie wiem co robić Myślę, żeby na jesień może w końcu to dziadostwo usunąć, bo strasznie wygląda (już jest dużo większy i dodatkowo na drugiej nodze też wylazł)

Cytat:
Napisane przez *Niki* Pokaż wiadomość
Ja się jeszcze wybieram na laserową korekcję wzroku, szukam tylko dobrej sprawdzonej kliniki i na 99% idę. Może razem pojdziemy ??? bo widzę że podobne schorzenia mamy
Słyszałam o tym i podobno w Katowicach jest klinika, która się w tym specjalizuje. Ja nawet gdybym usunęła wadę wzroku to i tak chciałabym chodzić w okularach, bo lepiej się w nich czuję pod względem wyglądu

Cytat:
Napisane przez *Niki* Pokaż wiadomość
aha, pytałaś o wakacje, wybieramy się do Grecji z dziećmi, w styczniu wykupiliśmy wczasy, martwię się tylko o Nikolkę, bo ona to taki żywioł chodzący jest no ale może do wakacji trochę spoważnieje.
To super Na ile jedziecie? Jak zwykle autokarem? Byliście już kiedyś w Grecji czy tam pierwszy raz?

---------- Dopisano o 20:43 ---------- Poprzedni post napisano o 20:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Kachaaa Pokaż wiadomość
Mszana dolna?! Zartujesz mam tam rodzine skad jestes dokladnie?
Niki nie jest z Mszany Dolnej
__________________



virka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-10, 22:10   #980
*Niki*
Zakorzenienie
 
Avatar *Niki*
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: KrK
Wiadomości: 4 767
Dot.: Drobne ciałem, wielkie duchem - część II

Cytat:
Napisane przez Kachaaa Pokaż wiadomość
Mszana dolna?! Zartujesz mam tam rodzine skad jestes dokladnie?
ja jestem dokładnie spod Krakowa (Skawina), w Mszanie nie mam rodzinki, taty znajomy ma tam restaurację (może znasz Foksal? ),organizował Sylwestra i w ten sposób się tam znalazłam.
Tż miał tam dziewczynę kiedyś

Cytat:
Napisane przez virka Pokaż wiadomość
Mieliście jakieś przebrania jak w dzikim zachodzie?
No to jak nawet znajomi z Hiszpanii przyjechali to musiało być super?
Ci co ich na wakacjach poznaliście?
niektórzy mieli, ja akurat nie był potem konkurs na najlepsze przebranie kowbojskie
A o których znajomych piszesz których na wakacjach poznaliśmy? Bo nie kojarzę . Tego znajomego poznaliśmy w te wakacje on nas po Hiszpanii woził, zaprosił do siebie na grilla, tak się zaprzyjazniliśmy i teraz w zimie on przyjechał nas odwiedzić, pierwszy raz był w PL, zobaczył sobie śnieg, mrozy hahaha (na n-k mam fotkę z nim, więc pewnie widziałaś)



Cytat:
Napisane przez virka Pokaż wiadomość
No chcę iść, tylko nie wiem czy iść na tradycyjny jak Ty, czy laserowy? Była szwagierki znajoma na tym laserowym i zachwycona. Już sama nie wiem co robić Myślę, żeby na jesień może w końcu to dziadostwo usunąć, bo strasznie wygląda (już jest dużo większy i dodatkowo na drugiej nodze też wylazł)
ja byłam na tradycyjnym, miałam niewielkiego żylaczka, więc zabieg nie był skomplikowany, szczerze powiem szkoda mi było kasy na laser, wolałam sobie na to konto oczka zreperować bo mam dość soczewek a okularów wręcz nieznoszę . No ale jak tylko masz fundusze to czemu nie idź sobie na laser, na pewno szybciej dojdziesz do siebie po laserze, niż po cięciu (do 6 mies goi się noga, ja nadal przy dotyku czuję ból i stwardnienia na całej nodze tu gdzie szła żyła)


Cytat:
Napisane przez virka Pokaż wiadomość
Słyszałam o tym i podobno w Katowicach jest klinika, która się w tym specjalizuje. Ja nawet gdybym usunęła wadę wzroku to i tak chciałabym chodzić w okularach, bo lepiej się w nich czuję pod względem wyglądu
poważnie?? to ja tak jak wyżej pisałam, niecierpię okularów nawet przeciwsłoneczne mi przeszkadzają i rzadko je noszę . Klinika jest w Katowicach, ale robią to już też w Krakowie, Poznaniu itp... Właśnie wyszukuję informacji o tej klinice Lexummedica w Krk, pytam ludzi na forum którzy tam robili, są zadowoleni, muszę tylko strach schować do kieszeni wreszcie



Cytat:
Napisane przez virka Pokaż wiadomość
To super Na ile jedziecie? Jak zwykle autokarem? Byliście już kiedyś w Grecji czy tam pierwszy raz?
na 13 dni jedziemy autokarem (mój mężulek i synek nie wsiądą w samolot za nic , choć tż mówi że w końcu musi się przełamać). W Grecji ja już byłam 2 razy w tych rejonach (na Riwierze Olimpijskiej), także mamy sprawdzone miejsce, plaża bardzo fajna, wielka piaszczysta i w morzu bardzo daleko trzeba się oddalić żeby było głęboko, także dla dzieci super). A Wy się wybieracie gdzies? Fajnie by było tak sobie razem kiedyś pojechać, dawniej planowałyśmy chyba, no nie?
__________________
Nie rzucaj słów na wiatr, jeśli nie wiesz, dokąd je zaniesie...

Edytowane przez *Niki*
Czas edycji: 2011-03-10 o 22:13
*Niki* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 22:21   #981
2018070520180950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 58 878
Dot.: Drobne ciałem, wielkie duchem - część II

ile kosztowal zabieg laserowy na oczy? ach tez bym chciala bez okularow widziec dobrze :[
2018070520180950 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 22:36   #982
*Niki*
Zakorzenienie
 
Avatar *Niki*
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: KrK
Wiadomości: 4 767
Dot.: Drobne ciałem, wielkie duchem - część II

Cytat:
Napisane przez Kachaaa Pokaż wiadomość
ile kosztowal zabieg laserowy na oczy? ach tez bym chciala bez okularow widziec dobrze :[
widzę na stronkach różnych klinik że ceny mają od 1900 do 3600 za jedno oko, to 3600 to jest najnowsza metoda i najdroższa, ale przeważnie widzę robią ten Lasek albo Lasik on jest tanszy (2 tyś za oko), ja tak liczę ok. 4,5- 5 tyś ze wszystkimi badaniami, wizytami kontrolnymi itp. Ja sięwybieram na zabieg, tylko chyba dopiero po wakacjach, bo dziewczyny piszą, że ok 3 miesiące się goi rogówka więc raczej odpadają kąpiele w morzu, jeziorze itp... Oczywiście o ile się załapię, czasem się zdarza że na badaniach kwalifikacyjnych wyjdzie coś nie tak i odrzucą.
Kachaa a Ty jesteś dalekowidz czy krótkowidz? Dużą masz wadę?
__________________
Nie rzucaj słów na wiatr, jeśli nie wiesz, dokąd je zaniesie...
*Niki* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 22:43   #983
2018070520180950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 58 878
Dot.: Drobne ciałem, wielkie duchem - część II

ja mam jakos 1,5 i 1,25 chyba krotkowidz [tzn widze blisko ,daleko nie jak autobus jedzie czy cos cyfry etc] zle nejest lubie sie w okularach przywyklam i pasuja mi ale czasem tez przeszkadzaja ;[

nie sta mie na takie cos niestety
2018070520180950 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 23:09   #984
*Niki*
Zakorzenienie
 
Avatar *Niki*
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: KrK
Wiadomości: 4 767
Dot.: Drobne ciałem, wielkie duchem - część II

Cytat:
Napisane przez Kachaaa Pokaż wiadomość
ja mam jakos 1,5 i 1,25 chyba krotkowidz [tzn widze blisko ,daleko nie jak autobus jedzie czy cos cyfry etc] zle nejest lubie sie w okularach przywyklam i pasuja mi ale czasem tez przeszkadzaja ;[

nie sta mie na takie cos niestety
to jesteś krótkowidz tak jak ja, z tym że ja mam wadę -4
Nie mam też kasy żeby tak od ręki wydać 5 tyś na zabieg, ale postanowiłam sobie że będę zbierać z każdej wypłatki (i lewych dochodów ), może w tym roku się uda, strasznie się napaliłam na taki zabieg
__________________
Nie rzucaj słów na wiatr, jeśli nie wiesz, dokąd je zaniesie...

Edytowane przez *Niki*
Czas edycji: 2011-03-10 o 23:10
*Niki* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 23:09   #985
2018070520180950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 58 878
Dot.: Drobne ciałem, wielkie duchem - część II

ja na razie zbieram na PL w maju , a wgl przed tym na meble stale cos ale zycie co zrobic
2018070520180950 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-11, 17:14   #986
*Niki*
Zakorzenienie
 
Avatar *Niki*
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: KrK
Wiadomości: 4 767
Dot.: Drobne ciałem, wielkie duchem - część II

tak to jest niestety, że same wydatki człowiek tylko ma. Najbardziej mnie wkurza to, że non stop tylko podwyżki wszystkiego, a wypłat, zasiłków, emerytur i innych świadczeń ludziom nie podniosą
jak usłyszałam ile bezrobotny dostaje zasiłku teraz to nie wiedziałam czy się śmiać czy płakać, no powiedzcie mi ludzie co zrobić z 500 zł w ciągu miesiąca??? Opłacić prąd gaz i co dalej? Co ma zrobić taka samotna matka wychowująca dzieci, wynajmująca mieszkanie, która nagle straci pracę i dostanie bezrobocia 500 zł ???? to jest paranoja dla mnie, jakieś zacofanie, Polska jest 20 lat do tyłu pod tym względem, ale za to podwyżkami paliw, żywności itp idzie równo z unią !!

to sobie ponarzekałam
__________________
Nie rzucaj słów na wiatr, jeśli nie wiesz, dokąd je zaniesie...
*Niki* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-11, 18:46   #987
2018070520180950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 58 878
Tu tez podwyzki w listopadzie sie kupilo za te 10 funtow wiecej niz teraz :/ co miesiac drozej:/ paliwo tez;/

Tu za oko jakos 350 funtow sobie zycza, konsultacje free tez drogo
2018070520180950 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-11, 20:02   #988
*Niki*
Zakorzenienie
 
Avatar *Niki*
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: KrK
Wiadomości: 4 767
Dot.: Drobne ciałem, wielkie duchem - część II

Cytat:
Napisane przez Kachaaa Pokaż wiadomość
Tu tez podwyzki w listopadzie sie kupilo za te 10 funtow wiecej niz teraz :/ co miesiac drozej:/ paliwo tez;/

Tu za oko jakos 350 funtow sobie zycza, konsultacje free tez drogo
to i tak taniej tam wychodzi jak 350 funtów (nie wiem ile dokładnie funt teraz stoi) w porównainu do ich zarobków a do naszych marnych złotówek
__________________
Nie rzucaj słów na wiatr, jeśli nie wiesz, dokąd je zaniesie...
*Niki* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-11, 21:05   #989
2018070520180950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 58 878
4,6 czy 4,5 jakos pewnie. Ale nie zarabiam kokosow za najnizsza stawje jade dla mnie ta kwota ogromna.


Za tyle to ja mam tyg wczasy na kanarach
2018070520180950 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-11, 22:10   #990
*Niki*
Zakorzenienie
 
Avatar *Niki*
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: KrK
Wiadomości: 4 767
Dot.: Drobne ciałem, wielkie duchem - część II

Cytat:
Napisane przez Kachaaa Pokaż wiadomość
4,6 czy 4,5 jakos pewnie. Ale nie zarabiam kokosow za najnizsza stawje jade dla mnie ta kwota ogromna.


Za tyle to ja mam tyg wczasy na kanarach
no tak, za taką kwotę to wiele można kupić, lub jechać na fajne wczasy (kanary jak piszesz ), ale ja bym tam wolała sobie oczka zreperować od czasów podstawówki nie pamiętam jak to jest obudzić się rano i widzieć dobrze godzinę na zegarze

a gdzie nasz virosław się podziewa???
__________________
Nie rzucaj słów na wiatr, jeśli nie wiesz, dokąd je zaniesie...
*Niki* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-20 19:50:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:48.