Złe samopoczucie po treningu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-01-15, 07:15   #1
marika_1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 9

Złe samopoczucie po treningu


Cześć Dziewczyny
Mam taki problem: we wtorek odbyłam intensywny trening interwałowy. Solidnie zmęczyłam się ale uważam, że trening nie był ponad moje siły. Po zajęciach wróciłam do domu, wzięłam prysznic, wyszłam na spacer z psem i zjadłam kolację. Wieczorem źle się poczułam- miałam mdłości i było mi nie dobrze. Pomyślałam, że trochę się przeforsowałam i położyłam się spać. Następnego dnia, czyli wczoraj miałam lekkie zawroty głowy, lekki ból głowy. Pomyślałam, że może lekko się odwodniłam i cały dzień starałam się uzupełniać płyny. Wieczorem czułam się całkiem ok. Dzisiaj od rana znów mam zawroty głowy. Sama nie wiem co mi może być....
Czy któraś z Was miała może podobne objawy po ciężkim treningu? Dodam, że ćwiczę od niedawna... Martwię się.
Dziękuję za pomoc!
marika_1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-15, 08:28   #2
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Złe samopoczucie po treningu

Może zatrucie?
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-15, 08:51   #3
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Złe samopoczucie po treningu

Cytat:
Napisane przez marika_1990 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny
Mam taki problem: we wtorek odbyłam intensywny trening interwałowy. Solidnie zmęczyłam się ale uważam, że trening nie był ponad moje siły. Po zajęciach wróciłam do domu, wzięłam prysznic, wyszłam na spacer z psem i zjadłam kolację. Wieczorem źle się poczułam- miałam mdłości i było mi nie dobrze. Pomyślałam, że trochę się przeforsowałam i położyłam się spać. Następnego dnia, czyli wczoraj miałam lekkie zawroty głowy, lekki ból głowy. Pomyślałam, że może lekko się odwodniłam i cały dzień starałam się uzupełniać płyny. Wieczorem czułam się całkiem ok. Dzisiaj od rana znów mam zawroty głowy. Sama nie wiem co mi może być....
Czy któraś z Was miała może podobne objawy po ciężkim treningu? Dodam, że ćwiczę od niedawna... Martwię się.
Dziękuję za pomoc!

Może normalnie się podziębiłaś, masz jakąś infekcję z która organizm walczy i tyle.

Ja bym nie wiązała tego z treningiem, który był ze wtorek.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-15, 09:06   #4
krystyna77
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 696
Dot.: Złe samopoczucie po treningu

wróciłaś do domu, wzięłaś prysznic i wyszłaś na dwór z psem na zimne powietrze?
krystyna77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-15, 09:16   #5
marika_1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 9
Dot.: Złe samopoczucie po treningu

Cytat:
Napisane przez krystyna77 Pokaż wiadomość
wróciłaś do domu, wzięłaś prysznic i wyszłaś na dwór z psem na zimne powietrze?
W złej kolejności napisałam... Prosto po przyjściu z treningu wyprowadziłam psa na spacer, a po powrocie wzięłam prysznic

Nie sądzę, żeby to była infekcja... Pierwszy raz tak dziwnie się czuję. Mam nadzieję, że mi przejdzie...
marika_1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-15, 11:02   #6
Martva
Zadomowienie
 
Avatar Martva
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 473
Dot.: Złe samopoczucie po treningu

Ja od paru dni nie mogę robić cardio/HIITów, bo jak tylko podskoczę, to zaczyna mnie boleć głowa. Myślę że coś dziwnego się dzieje z pogodą albo innym ciśnieniem i liczę, że kiedyś przejdzie.
Martva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-15, 11:07   #7
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Złe samopoczucie po treningu

Cytat:
Napisane przez Martva Pokaż wiadomość
Ja od paru dni nie mogę robić cardio/HIITów, bo jak tylko podskoczę, to zaczyna mnie boleć głowa. Myślę że coś dziwnego się dzieje z pogodą albo innym ciśnieniem i liczę, że kiedyś przejdzie.

Może tak, wyszłam wczoraj biegać i po prostu tragedia. Nie mogłam złapać tchu mimo ze wolno biegłam, a potem w ogóle dostałam czkawki. ;/ Fatalnie mi się biegło, jakby mi ołowiu do butów nasypał.
Po 5 km czułam się zmęczona jakbym z 15 przebiegłą a raptem 5 wymęczyłam. :/
Normalnie chodzę spać koło 23, wczoraj już 21.30 siedziałam w łóżku i koło 22 na 100% spałam. :/
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-15, 14:55   #8
phideaux
Wtajemniczenie
 
Avatar phideaux
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 700
Dot.: Złe samopoczucie po treningu

Kurczę, chyba wczoraj coś faktycznie wisiało w powietrzu, bo ja również byłam wykończona po treningu, który nie był dla mnie pierwszyzną. Po nim byłam też na abs i nie dałam rady zrobić większości ćwiczeń, sama nie wiedziałam, co się ze mną dzieje Kompletnie nie miałam pary. Dziś odpoczywam
__________________
Wymienię https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835239 Proszę, odpisuj u mnie
phideaux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-16, 08:21   #9
marika_1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 9
Dot.: Złe samopoczucie po treningu

Dziękuję Dziewczyny za wszystkie odpowiedzi
Dzisiaj czuję się już dobrze. Na razie odpuszczę sobie ćwiczenia interwałowe... może nie są dla mnie
marika_1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-16, 09:22   #10
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Złe samopoczucie po treningu

Cytat:
Napisane przez marika_1990 Pokaż wiadomość
Dziękuję Dziewczyny za wszystkie odpowiedzi
Dzisiaj czuję się już dobrze. Na razie odpuszczę sobie ćwiczenia interwałowe... może nie są dla mnie

Nie zniechęcaj się , tylko dlatego ze źle się poczułaś.


Mnie się zdarzało wychodzić w 3/4 treningu słaniając się na nogach z mroczkami przed oczami.
Ale to zawsze miało jakiś powód i z czasem ogarnęłam, ze nie mogę robić większego wysiłku tak już ze 2-3 dni przed miesiączką i pierwsze 2 dni w trakcie.

Ewentualnie, miałam infekcje o której jeszcze nie wiedziałam bo organizm już walczył, ale objawów jeszcze nie było.


Twoje dolegliwości pojawiły się na tyle późno po zakończeniu treningu, ze w ogóle bym ich z nim nie wiązałą.
Ewentualnie, być może za mało jesz a był to spory wydatek kaloryczny którego nie pokryłaś odpowiednio wcześnie.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-16, 11:04   #11
DrTangela2935
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 5
Dot.: Złe samopoczucie po treningu

Właśnie nie możesz mieć słomianego zapału. Tutaj pokaż, że jesteś twarda i po prostu zaciśnij pięści i ćwicz dalej to prosta sprawa. Jak ja podchodziłam po raz pierwszy raz do wspinaczki górskiej też nie chciałam już więcej razy iść na to ale jakoś się przemogłam i już było potem lepiej. Pierwszy raz zawsze najgorszy hihi
DrTangela2935 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-17, 09:25   #12
franeczka34
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2
Dot.: Złe samopoczucie po treningu

Moim zdaniem, jeśli Ci nie przejdzie w jeden dzień powinnaś pójść do lekarza, niezależnie, czy to trening był powodem, czy coś innego. Głowę mamy w końcu tylko jedno.

Edytowane przez AnnaVanDort
Czas edycji: 2015-01-17 o 09:45 Powód: Spam/reklama
franeczka34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-17, 09:32   #13
anne_mary
Rozeznanie
 
Avatar anne_mary
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 836
Dot.: Złe samopoczucie po treningu

Cytat:
Napisane przez DrTangela2935 Pokaż wiadomość
Właśnie nie możesz mieć słomianego zapału. Tutaj pokaż, że jesteś twarda i po prostu zaciśnij pięści i ćwicz dalej to prosta sprawa. Jak ja podchodziłam po raz pierwszy raz do wspinaczki górskiej też nie chciałam już więcej razy iść na to ale jakoś się przemogłam i już było potem lepiej. Pierwszy raz zawsze najgorszy hihi
Przeciez tu nie chodzi o slomiany zapal, tylko o troske o wlasne zdrowie i samopoczucie, co jest w pelni zrozumiale...

Autorko probuj cwiczyc, moze najpierw troche delikatniej, obserwuj wlasne cialo i to jak sie czujesz moze to faktycznie zwykle zatrucie albo infekcja i nie ma powodow do obaw

---------- Dopisano o 10:32 ---------- Poprzedni post napisano o 10:31 ----------

Cytat:
Napisane przez franeczka34 Pokaż wiadomość
Moim zdaniem, jeśli Ci nie przejdzie w jeden dzień powinnaś pójść do lekarza, niezależnie, czy to trening był powodem, czy coś innego. Głowę mamy w końcu tylko jedno.
Zgadzam sie
__________________
positive energy
positive results









anne_mary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-17 10:32:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:43.