Jakie ćwiczenia z Ewą lub innymi wybrać gdy.. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-01-08, 12:01   #1
__dsskadssadfaAA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 343

Jakie ćwiczenia z Ewą lub innymi wybrać gdy..


Cześć mam grube, masywne nogi - w szczególnoście łydki (po mamie) ale brzuch mam szczupły o dziwo. Moje piersi to B80 . Chciałabym najbardziej schudnąć z nóg, nastepnie wymodelowac pupę i ogolnie zeszczuplec, ale boje sie ze piersi mi jeszcze bardziej zmaleją tak czytalam opisy zestawów Ewy Chadakowskiej ale tam wszedzie miesnie miesnie miesnie.. i sie boje ze jeszcze bardziej moje nogi beda okropnie wygladac.. chce miec szczuplutkie . Poza tym Ewa powiekszala biust i sie boje ze od jej cwiczen drastycznie mi zmaleje (wiem, glupie) :P . Jaki zestaw byscie mi polecily z Ewa czy kimkolwiek innym ?

---------- Dopisano o 13:01 ---------- Poprzedni post napisano o 12:31 ----------

bardzo prosze o wskazowki a najlepiej to od razu wybor, bo zupelnie nie wiem co i gdzie
__dsskadssadfaAA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-08, 12:06   #2
fitnessiara
Raczkowanie
 
Avatar fitnessiara
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 46
Dot.: Jakie ćwiczenia z Ewą lub innymi wybrać gdy..

Cytat:
Napisane przez Megwal8 Pokaż wiadomość
Cześć mam grube, masywne nogi - w szczególnoście łydki (po mamie) ale brzuch mam szczupły o dziwo. Moje piersi to B80 . Chciałabym najbardziej schudnąć z nóg, nastepnie wymodelowac pupę i ogolnie zeszczuplec, ale boje sie ze piersi mi jeszcze bardziej zmaleją tak czytalam opisy zestawów Ewy Chadakowskiej ale tam wszedzie miesnie miesnie miesnie.. i sie boje ze jeszcze bardziej moje nogi beda okropnie wygladac.. chce miec szczuplutkie . Poza tym Ewa powiekszala biust i sie boje ze od jej cwiczen drastycznie mi zmaleje (wiem, glupie) :P . Jaki zestaw byscie mi polecily z Ewa czy kimkolwiek innym ?
ja bym Ci nic z Ewy nie poleciłano cóż, przeważnie jak chudniemy to z piersi leci najszybciej więc coś za coś jeżeli chcesz schudnąć spalaj jak najwięcej, biegaj albo maszeruj, pływaj(ponoć b. dobre na łydki i ogólne wysmuklenie ciała) rower, poszukaj sobie jakichś ćwiczen typu 'fat burning' (na necie jest tego full) na lydki dobry jest też 'rowerek w powietrzu' i rozciąganie, no i najważniejsze-dieta, zdrowo,lekko.
Jeśli chodzi o modelowanie pupy no to juz jest kwestia konkretnych cwiczen, możesz spróbować z Mel B trening posladków, no i oczywiscie przysiady. Jeżeli dopiero zaczynasz sie ruszac to spokojnie,bez szalenstw, zacznij od wdrażania zdrowego zywienia bo bez tego ani rusz
__________________
Your body is a reflection of your lifestyle

Edytowane przez fitnessiara
Czas edycji: 2015-01-08 o 12:07
fitnessiara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-08, 12:31   #3
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Jakie ćwiczenia z Ewą lub innymi wybrać gdy..

bieganie, pływanie, callanetics, ćwiczenia baletowe- to wyszczupla nogi
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-09, 12:02   #4
__dsskadssadfaAA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 343
Dot.: Jakie ćwiczenia z Ewą lub innymi wybrać gdy..

dziekuje za odpowiedzi )

Moze ktos jeszcze sie wypowie ?
__dsskadssadfaAA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-09, 13:03   #5
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Jakie ćwiczenia z Ewą lub innymi wybrać gdy..

80B to jesteś szeroka i płaska? Musisz mieć mega szeroką klatę, nawet ja mając 85 POD biustem noszę 75
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-09, 14:35   #6
pam_c
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 73
Dot.: Jakie ćwiczenia z Ewą lub innymi wybrać gdy..

Przede wszystkim - nie da się schudnąć miejscowo z wybranej części ciała, niestety. Istnieje więc spora szansa, że jeśli schudniesz to biust zmaleje. Na spalanie tłuszczu najlepsze są ćwiczenia siłowe połączone z kardio, najlepiej jeśli masz możliwość chodzenia na siłownię, lub ćwiczenia z obciążeniem w domu. Ale podstawą, tak jak zostało już napisane, jest właściwa dieta, to 70% sukcesu.
pam_c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-10, 08:11   #7
Agafitness
Wtajemniczenie
 
Avatar Agafitness
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 2 323
Dot.: Jakie ćwiczenia z Ewą lub innymi wybrać gdy..

Też nie polecam ćwiczeń z Ewą

Najlepsza siłownia.Biust może objętościowo troche poleci,ale za to wzmocnią się mięśnie klatki piersiowej,podtrzymujące biust i będzie jędrniejszy i ładnie "podniesiony".Przecie ż nie wielkość się liczy a jakość
Agafitness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-14, 11:16   #8
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Jakie ćwiczenia z Ewą lub innymi wybrać gdy..

Cytat:
Napisane przez Megwal8 Pokaż wiadomość
Cześć mam grube, masywne nogi - w szczególnoście łydki (po mamie) ale brzuch mam szczupły o dziwo. Moje piersi to B80 . Chciałabym najbardziej schudnąć z nóg, nastepnie wymodelowac pupę i ogolnie zeszczuplec, ale boje sie ze piersi mi jeszcze bardziej zmaleją tak czytalam opisy zestawów Ewy Chadakowskiej ale tam wszedzie miesnie miesnie miesnie.. i sie boje ze jeszcze bardziej moje nogi beda okropnie wygladac.. chce miec szczuplutkie . Poza tym Ewa powiekszala biust i sie boje ze od jej cwiczen drastycznie mi zmaleje (wiem, glupie) :P . Jaki zestaw byscie mi polecily z Ewa czy kimkolwiek innym ?

---------- Dopisano o 13:01 ---------- Poprzedni post napisano o 12:31 ----------

bardzo prosze o wskazowki a najlepiej to od razu wybor, bo zupelnie nie wiem co i gdzie

Kiedys tez mialam problem podobny do Ciebie - niezbyt duzy biust+ dosc masywne, nieporpocjonalne do sylwetki uda :d Ale powiem Ci, ze Twoje obawy choc uzasadnione to sa troche bezpodstawne. Bo jak bedziesz chudla to i tak ostatecznie wszystko sie jakos podopasowuje do sylwetki Przynajmniej u mnie tak bylo.

Ze swojej strony i z mojego doswiadczenia - na poczatek moge Ci polecic fat burning albo odchudzajaca joge czy aerobik polaczony ze strechingiem.

Treningi znanych terenek bym sobie odpuscila, bo one w jakis tam sposob wplywaja na te mase udowa i w sumie nie wiadomo w jaki sposob Twoje cialo zareaguje. Poza tym spacery - duzo spacerowania. To byla moja pierwsza aktywnosc ruchowa - schudlam, tkanka zeszla mi w miare rownomiernie i zyskalam szczuple, proporcjonalne do sylwetki nogi do tego OBOWIAZKOWO dodaj rozciaganie nog i posladkow- ale takie dluzsze i w miare potrzeby i mozliwosci powtorzyc.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-14, 11:42   #9
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Jakie ćwiczenia z Ewą lub innymi wybrać gdy..

Kobiety, które mają masywniejsze uda (Gruszki) mają tam więcej mięśni właśnie, dlatego nawet bez siłowych moga przypakować uda. Laski z długimi, szczupłymi nogami i sylwetką typu szersza góra takiego problemu z rguły nie mają (niedawno przeczytałam na sfd). Mięśni z ud nie spalisz, no chyba że głodówką
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-14, 11:56   #10
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Jakie ćwiczenia z Ewą lub innymi wybrać gdy..

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Kobiety, które mają masywniejsze uda (Gruszki) mają tam więcej mięśni właśnie, dlatego nawet bez siłowych moga przypakować uda. Laski z długimi, szczupłymi nogami i sylwetką typu szersza góra takiego problemu z rguły nie mają (niedawno przeczytałam na sfd). Mięśni z ud nie spalisz, no chyba że głodówką
W koncu jaka konkretna i merytoryczna wypowiedz

A co w przypadku ograniczenia wegli i spozycie bialka przed treningiem aerobowym, czy miesnie z ud wtedy tez nie ulegna spaleniu?
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843

Edytowane przez pseudofeministka
Czas edycji: 2015-01-14 o 12:00
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-14, 15:31   #11
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Jakie ćwiczenia z Ewą lub innymi wybrać gdy..

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
W koncu jaka konkretna i merytoryczna wypowiedz

A co w przypadku ograniczenia wegli i spozycie bialka przed treningiem aerobowym, czy miesnie z ud wtedy tez nie ulegna spaleniu?
Aeroby i tak spalaja miesnie (w nadmiarze, czylu ponad godzine dziennie), ale nie ma tak latwo: to jak ze schudnieciem, poleci zewszad, nie tylko z ud, a najgorzej, ze z ud w ostatniej kolejnosci.
Niewarto palic miesni, lepiej je rozciagac (joga, pilates) i cwiczyc umiarkowanie cardio.
Poza tym, chcialabym zobaczyc te "umiesnione uda".
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-15, 09:23   #12
krystyna77
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 696
Dot.: Jakie ćwiczenia z Ewą lub innymi wybrać gdy..

nawet nie mozna palić mieśni. trzeba zachować rozsądek, wtedy lepiej się na tym wyjdzie.
krystyna77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-15, 12:51   #13
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Jakie ćwiczenia z Ewą lub innymi wybrać gdy..

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Aeroby i tak spalaja miesnie (w nadmiarze, czylu ponad godzine dziennie), ale nie ma tak latwo: to jak ze schudnieciem, poleci zewszad, nie tylko z ud, a najgorzej, ze z ud w ostatniej kolejnosci.
Niewarto palic miesni, lepiej je rozciagac (joga, pilates) i cwiczyc umiarkowanie cardio.
Poza tym, chcialabym zobaczyc te "umiesnione uda".
Tez wychodze z zalozenia, ze wszelkie takie ekstreamalne dzialania typu glodowki, palenie miesni w dalszej perspektywie czasowej nie zadza egzaminu, wiec szkoda czasu na takie kombinacje . Dlatego tak jak napisalas u mnie sprawdzilo sie dopiero solidne rozciaganie + spacery i zajecia z aerobicu.

Co do "umiesnionych ud" i ogolnie problematyki ud w kontekscie roznych treingow To tutaj nie chodzi o przyrost masy miesniowej i umiesnienie, tylko o to ze jak juz ktos ma masywniejsze uda "z natury, z budowy" , torche tluszczu na nich,wzmocni je cwiczeniami i do tego nie jest jakos specjalnie wysoki to wtedy ta dysproporcja staje sie jeszcze wieksza.Ja tez zrezygnowalam z cwiczen z Jill bo nogi po jej treningach zrobily mi sie kolkowate i jakies takie ociezale . Dlatego rozumiem osoby, ktore chca uniknac efektu dysproporcji do ktorej czasami nie trzeba wiele, bo sama przez dluzszy czas borykalam sie z tym problemem.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843

Edytowane przez pseudofeministka
Czas edycji: 2015-01-15 o 12:52
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-15, 13:34   #14
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Jakie ćwiczenia z Ewą lub innymi wybrać gdy..

Ale nie katowałaś się długimi aerobami codziennie
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-16, 11:10   #15
lovebefit
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 41
Dot.: Jakie ćwiczenia z Ewą lub innymi wybrać gdy..

Cytat:
Napisane przez Megwal8 Pokaż wiadomość
Cześć mam grube, masywne nogi - w szczególnoście łydki (po mamie) ale brzuch mam szczupły o dziwo. Moje piersi to B80 . Chciałabym najbardziej schudnąć z nóg, nastepnie wymodelowac pupę i ogolnie zeszczuplec, ale boje sie ze piersi mi jeszcze bardziej zmaleją tak czytalam opisy zestawów Ewy Chadakowskiej ale tam wszedzie miesnie miesnie miesnie.. i sie boje ze jeszcze bardziej moje nogi beda okropnie wygladac.. chce miec szczuplutkie . Poza tym Ewa powiekszala biust i sie boje ze od jej cwiczen drastycznie mi zmaleje (wiem, glupie) :P . Jaki zestaw byscie mi polecily z Ewa czy kimkolwiek innym ?

---------- Dopisano o 13:01 ---------- Poprzedni post napisano o 12:31 ----------

bardzo prosze o wskazowki a najlepiej to od razu wybor, bo zupelnie nie wiem co i gdzie

Na YT znajdziesz doskonałe zestawy na nogi i pupę razem. Na wysmuklenie nóg świetne sa takie ćwiczenia jak- squady, wypady nóg, unoszenie nóg, stawanie na palce, i tzw. krzesełko.
lovebefit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-18, 15:59   #16
__dsskadssadfaAA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 343
Dot.: Jakie ćwiczenia z Ewą lub innymi wybrać gdy..

o jej a tak mi sie fajnie cwiczylo z Ewką
dziekuje za wszystkie odpowiedzi

Moze ktos sie jeszcze wypowie czy cwiczenia z Ewka wyszczuplily komus masywne uda i lydki ?

ja w udach mam 56 a w lydkach 36.. brzucha nie mierzylam ale jestem ogolnie z niego zadowolona
__dsskadssadfaAA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-18, 16:28   #17
kocim
Rozeznanie
 
Avatar kocim
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 778
Dot.: Jakie ćwiczenia z Ewą lub innymi wybrać gdy..

Cytat:
Napisane przez Megwal8 Pokaż wiadomość
o jej a tak mi sie fajnie cwiczylo z Ewką
dziekuje za wszystkie odpowiedzi

Moze ktos sie jeszcze wypowie czy cwiczenia z Ewka wyszczuplily komus masywne uda i lydki ?

ja w udach mam 56 a w lydkach 36.. brzucha nie mierzylam ale jestem ogolnie z niego zadowolona
Załamałaś mnie
Mam dokładnie tyle i wszyscy uważają takie nogi za szczupłe. Chyba że to kwestia wzrostu bo mam 172.
Jeżeli już coś może w takiej objętości przeszkadzać, to może wewnętrzna część uda i tzw. bryczesy.
Testuję właśnie różne ćwiczenia, więc może coś dla Ciebie znajdę. Ale za jakiś czas.
kocim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-18, 18:46   #18
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Jakie ćwiczenia z Ewą lub innymi wybrać gdy..

Ja mam podobną budowę do Ciebie. Bardzo fajnie na mnie zadziałały ćwiczenia Ewy, ale ten program wyłącznie na nogi. Ćwiczyłam co drugi dzien minimum i faktycznie nogi zeszczuplały i się zrobiły bardziej kształtne i dużo chudsze (była zdrowa diera)... Już nawet nie były tak masywne pierwszy raz w życiu.

Potem ćwiczyłam pilates takie ćwiczenia z youtuba...i muszę powedzieć że teraz jestem zadolowolona z moich nog (nawet). Bo ok, objętość jest nieproporcjonalna, ale jak te nogi są fajnie wykształcone, mięśnie rozciągnięte pilatesem to jednak ogólny wygląd poprawia się bardzo na plus... i są zgrabne, mogą się podobać

daje link do tych dwoch programow, oba wykonywalam co 2 dzien, zaczelam od Ewy 3-4 miesiace, potem inne programy, ktore nie dadza Ci efektow ktore oczekujesz więc nie polecam, a teraz pilates od jakis 2 miesięcy.

https://www.youtube.com/watch?v=nAoM-nVbbhA
https://www.youtube.com/watch?v=JHBLwB3hh9A

Oczywiscie to nie byla moja jedyna aktywnosc, ja ćwiczę prawie codziennie, ale mam na tyle spore doswiadczenie że mogę stwoerdzić że te 2 treningi podzialaly najlepiej na moje nogi
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-21, 20:12   #19
Malfoyy
Raczkowanie
 
Avatar Malfoyy
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 128
Dot.: Jakie ćwiczenia z Ewą lub innymi wybrać gdy..

Cytat:
Napisane przez Megwal8 Pokaż wiadomość
o jej a tak mi sie fajnie cwiczylo z Ewką
dziekuje za wszystkie odpowiedzi

Moze ktos sie jeszcze wypowie czy cwiczenia z Ewka wyszczuplily komus masywne uda i lydki ?

ja w udach mam 56 a w lydkach 36.. brzucha nie mierzylam ale jestem ogolnie z niego zadowolona
I uważasz, że takie wymiary są za duże i chcesz spalać mięśnie? Ok, nie mam już żadnych innych pytań... Załamało mnie to XD
__________________
WŁOSY
Długość 65 cm
Objętość 8,5 cm
Malfoyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-23, 15:54   #20
__dsskadssadfaAA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 343
Dot.: Jakie ćwiczenia z Ewą lub innymi wybrać gdy..

mam 164 dla scislosci. Kurcze moze zle sie miesze alw widze ze np kolezanka ktora ogolnie jest cieza, brzzuch ma duzo wiekszy i tylek a nogi ma szczuplejsze

hmm a do codziennych cwiczen z Ewką mozna dodawac jeszcze te na nogi czy to juz 'niebezpieczne' bedzie ?
__dsskadssadfaAA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-23 16:54:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:15.