Grudniówki 2017 ❤ - cz. II - Strona 58 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-08-29, 09:42   #1711
babeczkabezowa
Raczkowanie
 
Avatar babeczkabezowa
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 415
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

A ja myślę, że mężczyźni mają znacznie gorzej z wczuciem się w sytuacje naszych ciąż. My czujemy codziennie, że coś się zmienia, rośnie nam brzucho, czujemy każdy figiel Malucha. Mężczyźni i empatia to często nie idzie w parze, za to są zadaniowcami. Nawet widać to jak czekają na kopniaka (czyt. czekałem na kopniaka, dostałem kopniaka, okej to idę sobie). Oczywiście nie ma co generalizować, bo jeden Facet jest bardziej wrażliwy , inny mniej ale też trzeba dać im trochę czasu. Kto wie co się rozgrywa emocjonalnie pod tym pancerzem, który my traktujemy jako obojętność.

Mój Mąż bardzo czekał na pierwszego kopniaka i strasznie się cieszył jak go poczuł. Teraz też dotyka brzucha ale widać, że to już nie ten sam zapał i chyba bardziej go interesuje powiększony biust niż brzuch :P
babeczkabezowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-29, 09:49   #1712
Bibson
Raczkowanie
 
Avatar Bibson
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 143
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Właśnie oni to chyba przeżywają na swój sposób... Szkoda

Mój w zakupy się nie angażuje, tzn mówi żebym się sama zajęła wybieraniem i kupowaniem, ale później ogląda i bardzo się z tego cieszy Z kołyski się tak cieszył, że złożył ją od razu i powkładał wszystkie podusie różowe itp stał długo i ją podziwiał i powysyłał zdjęcie do przyjaciół Więc chyba aż tak źle z nim nie jest
Bibson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-29, 09:50   #1713
Flower23
Zakorzenienie
 
Avatar Flower23
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Góry
Wiadomości: 8 059
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Prawda jest taka, że dla kobiet zmienia się wiele w momencie kiedy dowiaduje się o ciąży. Dla faceta jak dziecko jest już na świecie. Mój np rzadko cokolwiek gada do brzucha, co nie znaczy, że nie jest zainteresowany i ma mnie gdzieś. Faceci to zadaniowcy- po porodzie będą mogli działać. Poza tym, dla nich to też będzie ogromna zmiana i możliwe,że trochę ich to przeraża (mnie samą bardzo).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
G.
11.10.2014

______________________

Bloguję
Czasami coś wrzucam
Flower23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-29, 09:51   #1714
Bibson
Raczkowanie
 
Avatar Bibson
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 143
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Dziś mam ambitny plan: zrobić pedicure

Wczoraj dałam radę tylko usunąć hybrydę Malujecie jeszcze paznkcie u stóp? Zastanawiam się czy jak zrobię hybrydy to za miesiąc dam radę je ściągnąć
Bibson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-29, 10:46   #1715
Ola_1988
Raczkowanie
 
Avatar Ola_1988
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 415
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Loulaa Pokaż wiadomość
Poszło o to w głównej mierze, że pochował dziadka, wyrwali mu ząb i boli go od 4 dni i jak to stwierdził - za mało się nim interesuje...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Boli go że dziecko weszło na pierwszy plan😕 przejdzie mu, przemysli i ochlonie😘
Cytat:
Napisane przez latinka Pokaż wiadomość
Mój i wyprawka to hmmm trudny temat. Cały czas mówi mamy czas, po co kupujesz te ciuszki a tak naprawdę nawet tego nie mam jeszcze skompletowanego. No nic jakby co będzie latał i sam kupował przed porodem to co mu każę
Jak bym swojego słyszała😉 przecież to w listopadzie wystarczy kupić. Po co to się tak spieszyć.

A potem będzie latał i sam się męczył kupował. 😝

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:46 ---------- Poprzedni post napisano o 10:44 ----------

Cytat:
Napisane przez babeczkabezowa Pokaż wiadomość
A ja myślę, że mężczyźni mają znacznie gorzej z wczuciem się w sytuacje naszych ciąż. My czujemy codziennie, że coś się zmienia, rośnie nam brzucho, czujemy każdy figiel Malucha. Mężczyźni i empatia to często nie idzie w parze, za to są zadaniowcami. Nawet widać to jak czekają na kopniaka (czyt. czekałem na kopniaka, dostałem kopniaka, okej to idę sobie). Oczywiście nie ma co generalizować, bo jeden Facet jest bardziej wrażliwy , inny mniej ale też trzeba dać im trochę czasu. Kto wie co się rozgrywa emocjonalnie pod tym pancerzem, który my traktujemy jako obojętność.

Mój Mąż bardzo czekał na pierwszego kopniaka i strasznie się cieszył jak go poczuł. Teraz też dotyka brzucha ale widać, że to już nie ten sam zapał i chyba bardziej go interesuje powiększony biust niż brzuch :P
Święta prawda ☺ urodzą się dzieciaczki to będą mieli swoje zadania i się odnajdą w nowej roli.

I mojego też bardziej interesuje biust 😜

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola_1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-29, 10:51   #1716
aknowi88
Wtajemniczenie
 
Avatar aknowi88
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 285
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Bibson Pokaż wiadomość


Powiedzice mi własnie jak rozwiązujecie kwestię pokoiku dziecięcego?
Czy wszystkie zdecydowałyście sie na łóżeczko w sypialni? A co z komodą/szafą z dziecięcymi rzeczami?

U nas będzie łóżeczko w sypialni, półkę na ciuszki mamy (kupiliśmy w tamtym roku częściowo zamknięty regał i to już wtedy z myślą że na rzeczy dziecka ) a jak Mała podrośnie to przeprowadzi się do pokoju siostry
Cytat:
Napisane przez Loulaa Pokaż wiadomość
A żeby było miłej to usłyszałam, że to moja wina, że jest taka sytuacja i to ja ciągle mówiłam o dziecku itd... Brak mi już słów i siły, wszystkiego mi się odechciało

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przykro mi że usłyszałaś takie słowa chamskie wyżywanie się na Tobie
Cytat:
Napisane przez Flower23 Pokaż wiadomość
Prawda jest taka, że dla kobiet zmienia się wiele w momencie kiedy dowiaduje się o ciąży. Dla faceta jak dziecko jest już na świecie. Mój np rzadko cokolwiek gada do brzucha, co nie znaczy, że nie jest zainteresowany i ma mnie gdzieś. Faceci to zadaniowcy- po porodzie będą mogli działać. Poza tym, dla nich to też będzie ogromna zmiana i możliwe,że trochę ich to przeraża (mnie samą bardzo).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dokładnie. Kobiety mają inną wrażliwość, inne emocje, a do tego hormony. Faceci też wszystko przeżywają ale na swój sposób czasem ciężki do zrozumienia dla nas (bo przecież zupełnie odmienny). Trzeba to zaakceptować. Mój interesuje się brzuchem umiarkowanie, wieczorem jak leżymy czeka na kopniaki, gada do brzucha, wita się i żegna. Mi to wystarcza. A co do zakupów to tez średnio się angażuje ale mi to nie przeszkadza bo akurat zakupy sprawiają mi ogromną frajdę jak się nie mogę zdecydować czy coś to doradza.
Tak samo jak z pomocą w domu, zawsze się wkurzałam że nie widzi co trzeba w domu zrobić, aż w końcu mi powiedział że on nie zamierza czytać w myślach. I jak coś trzeba zrobić to mam mówić i wtedy bez problemu wszystko robi. Także teraz mniej fochów, a więcej rzeczy zrobionych. My czasem same robimy problemy bo oczekujemy żeby sami się domyślili o co nam chodzi, a u nich tak to nie działa. Muszą mieć czarno na białym Zresztą czasem ja sama siebie nie rozumie a co tu dopiero żeby mąż mnie wtedy zrozumiał
Cytat:
Napisane przez Bibson Pokaż wiadomość
Dziś mam ambitny plan: zrobić pedicure

Wczoraj dałam radę tylko usunąć hybrydę Malujecie jeszcze paznkcie u stóp? Zastanawiam się czy jak zrobię hybrydy to za miesiąc dam radę je ściągnąć
Ja dziś zrobiłam pedicure, o dziwo bez problemu mi poszło
__________________


Dla całego świata to tylko dziecko, a dla mnie to dziecko jest całym światem!

aknowi88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-29, 10:57   #1717
baby blues
Zadomowienie
 
Avatar baby blues
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: tam, gdzie rosną poziomki
Wiadomości: 1 413
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Mój jeśli chodzi o wyprawkę i samo podejście do tematu, spisał się na medal. Razem oglądaliśmy wózki i foteliki, i na żywo i w internecie, sprawdzaliśmy opinie etc. Ubranka i inne ☠☠☠☠☠☠☠y od początku były kwestią przeznaczoną dla mnie, ja latam po szmateksach i buszuję w necie, bo to 'babska' robota zresztą nie wyobrażam sobie, żebym wybierała z nim wzory bodziakow temat się skończył na 'weź co uważasz' i tyle
Zabiegany jest chlopina i pomimo pracy na pełen etat, popołudniami wykańcza pokój małego. ALe zawsze się mnie pyta jak tam Tymuś i nieraz poglaszcze mi brzuszek i mi to wystarcza. Na samym początku jak czułam kopniaki to tez raz mu się udało poczuć bo Tymek jak się przykłada rękę do brzucha to momentalnie się uspokaja
I powtarza mi ze będzie bardzo dumny ze będzie miał syna ze juz jest dumny, a jak się urodzi, to już w ogóle

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
baby blues jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-08-29, 11:59   #1718
klaudianawizazu
Raczkowanie
 
Avatar klaudianawizazu
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 57
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Hej laseczki

Loulaa przykro mi ze Twoj Tz tak cię potraktował, musi przyjść, przeprosic Cię i ukochać!

Kurcze czy tylko ja tak slabo czuje kopniaki mlidego. Niby mam najdalej termin bo na 26.12 ale czułam kopniaczki tylko 4 razy 😪😪 A wy wszystkie piszecie ze czujecie caly czas. Smutno mi troche. Pójdę w Pl na badanie, zeby sie upewnic ze wszystko dobrze
klaudianawizazu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-29, 12:06   #1719
baby blues
Zadomowienie
 
Avatar baby blues
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: tam, gdzie rosną poziomki
Wiadomości: 1 413
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez klaudianawizazu Pokaż wiadomość
Hej laseczki

Loulaa przykro mi ze Twoj Tz tak cię potraktował, musi przyjść, przeprosic Cię i ukochać!

Kurcze czy tylko ja tak slabo czuje kopniaki mlidego. Niby mam najdalej termin bo na 26.12 ale czułam kopniaczki tylko 4 razy 😪😪 A wy wszystkie piszecie ze czujecie caly czas. Smutno mi troche. Pójdę w Pl na badanie, zeby sie upewnic ze wszystko dobrze
Spokojnie teraz jeszcze ruchy są nieregularne. Mój gin dał mi taką książeczkę do mierzenia ruchów dziecka i tam tabelki się zaczynają od 28 tygodnia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
baby blues jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-29, 12:21   #1720
babeczkabezowa
Raczkowanie
 
Avatar babeczkabezowa
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 415
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Dziewczyny trzymajcie kciuki, za godzine mamy wizytę. Liczę, że w końcu Maluch pokaże na 100% czy jest Frankiem czy Emilką choć najważniejsze by zdrowotnie wszystko było dobrze. Jak zwykle się stresuje.
babeczkabezowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-29, 12:26   #1721
latinka
Zadomowienie
 
Avatar latinka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Zagłębie
Wiadomości: 1 088
GG do latinka
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez babeczkabezowa Pokaż wiadomość
Dziewczyny trzymajcie kciuki, za godzine mamy wizytę. Liczę, że w końcu Maluch pokaże na 100% czy jest Frankiem czy Emilką choć najważniejsze by zdrowotnie wszystko było dobrze. Jak zwykle się stresuje.


Kciuki


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
latinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-29, 12:32   #1722
aknowi88
Wtajemniczenie
 
Avatar aknowi88
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 285
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez babeczkabezowa Pokaż wiadomość
Dziewczyny trzymajcie kciuki, za godzine mamy wizytę. Liczę, że w końcu Maluch pokaże na 100% czy jest Frankiem czy Emilką choć najważniejsze by zdrowotnie wszystko było dobrze. Jak zwykle się stresuje.
__________________


Dla całego świata to tylko dziecko, a dla mnie to dziecko jest całym światem!

aknowi88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-29, 12:41   #1723
57c4259f21315203964a8ed20878b337431f4de9_625f3ef28e370
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 17 358
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez babeczkabezowa Pokaż wiadomość
Dziewczyny trzymajcie kciuki, za godzine mamy wizytę. Liczę, że w końcu Maluch pokaże na 100% czy jest Frankiem czy Emilką choć najważniejsze by zdrowotnie wszystko było dobrze. Jak zwykle się stresuje.
57c4259f21315203964a8ed20878b337431f4de9_625f3ef28e370 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-29, 12:47   #1724
Bibson
Raczkowanie
 
Avatar Bibson
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 143
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

klaudianawizazu nie martw się, ja też na początku czułam ruchy tylko koło godziny 23, niestety nie zawsze do tej pory wytrzymywałam bez snu Może Twoja dzidzia też jest najaktywniejsza w nocy? Poza tym kopniaki Zosi też nie są jakieś super mocne i musiałam się nauczyć rozróżniać je od jelit... a który to dokładnie tydzień?

babeczkabezowa
kciuki!

Zrobiłam stopy
Może nie jest to najdokładniejsze pedi w życiu, ale musi wystarczyć Nawet dałam radę, ale musiałam wyglądać przekomicznie wyginając się
Bibson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-29, 12:49   #1725
lubieCie
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 926
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez babeczkabezowa Pokaż wiadomość
Dziewczyny trzymajcie kciuki, za godzine mamy wizytę. Liczę, że w końcu Maluch pokaże na 100% czy jest Frankiem czy Emilką choć najważniejsze by zdrowotnie wszystko było dobrze. Jak zwykle się stresuje.
Kciuki!

Bibson ja w sobotę walczyłam z pedi, ciężko było, zasapalam się przy tym 😄
__________________
Tylko M.
lubieCie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-29, 12:55   #1726
baby blues
Zadomowienie
 
Avatar baby blues
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: tam, gdzie rosną poziomki
Wiadomości: 1 413
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez babeczkabezowa Pokaż wiadomość
Dziewczyny trzymajcie kciuki, za godzine mamy wizytę. Liczę, że w końcu Maluch pokaże na 100% czy jest Frankiem czy Emilką choć najważniejsze by zdrowotnie wszystko było dobrze. Jak zwykle się stresuje.
Kciuki!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
baby blues jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-29, 13:01   #1727
Bibson
Raczkowanie
 
Avatar Bibson
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 143
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez anita-p Pokaż wiadomość
acapella Zgadzam się z Tobą w 100 %. Producenci nabijają nas w butelkę, kuszą wspaniałymi reklamami. Niestety to że coś jest dopuszczone do sprzedaży nie oznacza, że jest zdrowe.

Jeśli znajdziecie czas zerknijcie na bloga http://www.srokao.pl/ szybko przekonacie się, że kosmetyki dla dzieci i dla mam z wysokiej półki to dziadostwo.

A jeszcze odnośnie do zachwalanego przez Was palmersa... Też się dałam nabrać, owszem kupiłam, ale skład przeczytałam dopiero w domu i podziękowałam. Ma pewien składnik - fenoksyetanol. Jeśli chcecie być świadome to przeczytajcie ten artykuł https://www.perlanegra.pl/blog/2014/...ach-dla-dzieci To dziadostwo jest niemal w większości kosmetyków dla malutkich dzieci, a zaleca się jego używanie dopiero od 3 roku życia. "od dłuższego czasu podejrzewano, że może on mieć toksyczny wpływ na rozwój i rozmnażanie."
Sorki, że wygrzebuję tak stary post, ale własnie sobie przypomniałam, że już wtedy chciałam sie do tego odnieść i...zapomniałam

To co polcacie co będzie miało dobry skład (w sensie zdrowy, ale też działający)?

Ja już głupieje!
Mam zapas podstawowego balsamu palmersa dla kobiet w ciąży, olej kokosowy i oliwkę babydream fur mama...
Balsam palmersa kupiłam na początku ciąży, później wyczytałam opinię właśnie na blogu sroki i stwierdziłam, że nie jest zła i będę używać...

Później wyczytałam, że oliwki babydream nie można używać, bo ma olej sojowy, teraz znowu nie można palmersa... To co ja mam używać?!
Czytam tego bloga sroki, ale tam wszystko prawie ma złe opinie, lub pół na pół...
Bibson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-29, 13:17   #1728
Ola_1988
Raczkowanie
 
Avatar Ola_1988
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 415
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez klaudianawizazu Pokaż wiadomość
Hej laseczki

Loulaa przykro mi ze Twoj Tz tak cię potraktował, musi przyjść, przeprosic Cię i ukochać!

Kurcze czy tylko ja tak slabo czuje kopniaki mlidego. Niby mam najdalej termin bo na 26.12 ale czułam kopniaczki tylko 4 razy 😪😪 A wy wszystkie piszecie ze czujecie caly czas. Smutno mi troche. Pójdę w Pl na badanie, zeby sie upewnic ze wszystko dobrze
No ja mam termin na 2.12 z usg to 3 tygodnie różnicy. Nie przejmuj się tak, moje dziecię to dopiero z tydzień tak dobrze bryka że to często czuje. Wcześniej to sporadycznie coś tam czułam. Jeszcze z tydzien, dwa i będziesz na pewno lepiej czuła ☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola_1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-29, 13:42   #1729
latinka
Zadomowienie
 
Avatar latinka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Zagłębie
Wiadomości: 1 088
GG do latinka
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Hej mam wyniki krzywej. Chyba jest Ok po godz 150 a po dwóch 126. To dobrze?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
latinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-29, 14:03   #1730
kahunia
Zadomowienie
 
Avatar kahunia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 550
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Bibson Pokaż wiadomość
Sorki, że wygrzebuję tak stary post, ale własnie sobie przypomniałam, że już wtedy chciałam sie do tego odnieść i...zapomniałam

To co polcacie co będzie miało dobry skład (w sensie zdrowy, ale też działający)?

Ja już głupieje!
Mam zapas podstawowego balsamu palmersa dla kobiet w ciąży, olej kokosowy i oliwkę babydream fur mama...
Balsam palmersa kupiłam na początku ciąży, później wyczytałam opinię właśnie na blogu sroki i stwierdziłam, że nie jest zła i będę używać...

Później wyczytałam, że oliwki babydream nie można używać, bo ma olej sojowy, teraz znowu nie można palmersa... To co ja mam używać?!
Czytam tego bloga sroki, ale tam wszystko prawie ma złe opinie, lub pół na pół...
Olejek ze słodkich migdałów zwykły, czysty, bez dodatkow, ja mam z nacomi.

A prawda taka ze jak ci maja wyjsc rozstepy to i tak wyjda, chocbys nie wiem czym sie smarowala. Ja w pierwszej ciazy smarowalam sie raz na ruski rok i nie mam wcale. Tu bardziej geny wchodza w gre.
__________________
Amelka 19.10.2013 r.


kahunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-29, 14:29   #1731
babeczkabezowa
Raczkowanie
 
Avatar babeczkabezowa
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 415
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Dziękuję Dziewczyny za kciuki Wszystko zdrowotnie w porządku
i najlepsze jak lekarz próbuje określić płeć i stwierdza, że nic tu nie ma co mogłoby świadczyć że chłopak po czym Maluch odwrócił się i pokazał cały sprzęcior i już nie ma wątpliwości, będzie Franciszek
babeczkabezowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-29, 14:32   #1732
Flower23
Zakorzenienie
 
Avatar Flower23
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Góry
Wiadomości: 8 059
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez babeczkabezowa Pokaż wiadomość
Dziękuję Dziewczyny za kciuki Wszystko zdrowotnie w porządku
i najlepsze jak lekarz próbuje określić płeć i stwierdza, że nic tu nie ma co mogłoby świadczyć że chłopak po czym Maluch odwrócił się i pokazał cały sprzęcior i już nie ma wątpliwości, będzie Franciszek
Super!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
G.
11.10.2014

______________________

Bloguję
Czasami coś wrzucam
Flower23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-29, 14:47   #1733
invi_08
Zakorzenienie
 
Avatar invi_08
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 5 935
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Ja po pierwszej ciazy tez mam mega duzo rozstępów. Jak maja wyjsc to i tak wyjdą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invi_08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-29, 14:51   #1734
Flower23
Zakorzenienie
 
Avatar Flower23
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Góry
Wiadomości: 8 059
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez invi_08 Pokaż wiadomość
Ja po pierwszej ciazy tez mam mega duzo rozstępów. Jak maja wyjsc to i tak wyjdą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja po okresie dojrzewania mam na piersiach, udach i tyłku. I ani trochę się tym nie przejmuję.
__________________
G.
11.10.2014

______________________

Bloguję
Czasami coś wrzucam
Flower23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-29, 14:59   #1735
babeczkabezowa
Raczkowanie
 
Avatar babeczkabezowa
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 415
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez kahunia Pokaż wiadomość
Olejek ze słodkich migdałów zwykły, czysty, bez dodatkow, ja mam z nacomi.

A prawda taka ze jak ci maja wyjsc rozstepy to i tak wyjda, chocbys nie wiem czym sie smarowala. Ja w pierwszej ciazy smarowalam sie raz na ruski rok i nie mam wcale. Tu bardziej geny wchodza w gre.

Liczę, że geny mam po mamie, ona miała dosłownie z 2 rozstępy po ciąży a przytyła 30 kg.
Ja smarowałam się najpierw palmersem, później babydream, teraz znowu palmersem. Pewnie jak będą miały wyjść te paskudy to wyjdą ale nie będę miała później żalu do siebie, że kompletnie nic nie robiłam żeby przeciwdziałać.

---------- Dopisano o 14:59 ---------- Poprzedni post napisano o 14:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Flower23 Pokaż wiadomość
Ja po okresie dojrzewania mam na piersiach, udach i tyłku. I ani trochę się tym nie przejmuję.
i ja mam i jakoś tez mnie to nie rusza oraz dawno przekonałam się, że idealne ciała nie istnieją. Polecam pochodzić na basen miejski, a wszelakie kompleksy znikają
babeczkabezowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-29, 15:09   #1736
anita-p
Raczkowanie
 
Avatar anita-p
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 199
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Bibson,
najlepszy olejek ze słodkich migdałów, najlepiej NACOMI. Z tej samej firmy jest Body OilOlejek do pielęgnacji skóry dla kobiet w ciąży. Ja używam Firming body butter z Petal fresh pure. Można go dostać w tesco lub rossmannie. Ma naturalny skład, póki co rozstępów nie zauważyłam...
__________________

anita-p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-29, 15:18   #1737
invi_08
Zakorzenienie
 
Avatar invi_08
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 5 935
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Flower23 Pokaż wiadomość
Ja po okresie dojrzewania mam na piersiach, udach i tyłku. I ani trochę się tym nie przejmuję.
Ja tak samo. Mam wszedzie nawet pod pacha. A przytylam z synem 20 kg.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invi_08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-29, 15:22   #1738
Bibson
Raczkowanie
 
Avatar Bibson
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 143
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Ja też mam rozstępy z wcześniejszych lat dość spore plecach, udach, pośladkach i małe na boczkach i łydkach...Długo zeszło zanim je zaakceptowałam. Rozstępów nie miałam tylko na chyba brzuchu i piersiach. Niestety na piesiach już w 3 miesiącu ciąży wyszły ogromne, nie dwa trzy, a kilkadziesiąt głębokich...

Wiem, że pewnie pielęgnacja niewiele da, ale tak samo jak babeczkabezowa, nie chce sobie wyrzucać, że nie zrobiłam dość by im przeciwdziałać.

Olejek ze słodkich migdałów brzmi super, ale ja ledwo daje radę olejować ciało (kokosowym) co 2 dni, a co dopiero 2 ray dziennie Ja jestem z tych osób, które przed ciążą balsamu używały max raz w tygodniu

babeczko, gratuluje synka
Bibson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-29, 15:23   #1739
57c4259f21315203964a8ed20878b337431f4de9_625f3ef28e370
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 17 358
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez babeczkabezowa Pokaż wiadomość
Dziękuję Dziewczyny za kciuki Wszystko zdrowotnie w porządku
i najlepsze jak lekarz próbuje określić płeć i stwierdza, że nic tu nie ma co mogłoby świadczyć że chłopak po czym Maluch odwrócił się i pokazał cały sprzęcior i już nie ma wątpliwości, będzie Franciszek
No i fajnie


To ja nadal sama żyje w niepewności co do płci maluszka czy został ktoś jeszcze?
57c4259f21315203964a8ed20878b337431f4de9_625f3ef28e370 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-29, 15:25   #1740
Bibson
Raczkowanie
 
Avatar Bibson
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 143
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez anita-p Pokaż wiadomość
Bibson,
najlepszy olejek ze słodkich migdałów, najlepiej NACOMI. Z tej samej firmy jest Body OilOlejek do pielęgnacji skóry dla kobiet w ciąży. Ja używam Firming body butter z Petal fresh pure. Można go dostać w tesco lub rossmannie. Ma naturalny skład, póki co rozstępów nie zauważyłam...
Dzięki! Obadam temat
Czy ten olejek ze słodkich migdałów się wchłania lepiej niż taki zwykły olej kokosowy?

TŻ jak zobaczy jeszcze jeden olej nie na patelnię dostanie zawału
Bibson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-12-15 09:15:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:07.