Grudniówki 2017 ❤ - cz. II - Strona 98 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-09-13, 04:00   #2911
olciau
Zakorzenienie
 
Avatar olciau
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 8 163
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Ja tez w torbe, taka co na weekend sie z Tz w nia miescimy
Obudzilam sie bo w moim snie ukradlismy z Tz koszulke z lumpeksu
I teraz mam stres ze mnie namierza hahaha

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olciau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-13, 06:43   #2912
kahunia
Zadomowienie
 
Avatar kahunia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 550
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

W torbę, a rzeczy dla dziecka tz przywiezie jak już będziemy wychodzić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Amelka 19.10.2013 r.


kahunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-13, 06:48   #2913
baby blues
Zadomowienie
 
Avatar baby blues
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: tam, gdzie rosną poziomki
Wiadomości: 1 413
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Hej dziewczyny ja dziś robię badania, proszę o kciuki, szczególnie za moje żelazo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:45 ---------- Poprzedni post napisano o 07:44 ----------

Cytat:
Napisane przez olciau Pokaż wiadomość
Ja tez w torbe, taka co na weekend sie z Tz w nia miescimy
Obudzilam sie bo w moim snie ukradlismy z Tz koszulke z lumpeksu
I teraz mam stres ze mnie namierza hahaha

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hahah to ta koszulka miałaby być, co masz ją do porodu założyć?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:48 ---------- Poprzedni post napisano o 07:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Ola_1988 Pokaż wiadomość
Ja zamierzam w torbę. Bo z walizka może być ciężko z miejscem. Musiałaby stać na podłodze a wiem że salowe nie przepadają za rzeczami postawionymi tam bo zle im sprzątać. A torbę to jednak nawet można powiesić przez ramę łóżka.
I z tego co ta położna mówiła to najlepiej w jedną spakować i siebie i dzidzie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja się zdziwilam wczoraj, bo polozna na zajęciach w szkole rodzenia mówiła, że można sobie wziąć rogala do karmienia do szpitala no bez przesady, ja nie zamierzam jeszcze na rogalu targac zarazków ze szpitala. Poza tym sama sobie przeczyla, bo powiedziała ze szczepienie na WZW w pierwszej dobie jest bardzo ważne, bo dziecko się może zarazić w szpitalu. Hmmmmm

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
baby blues jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-13, 06:49   #2914
kahunia
Zadomowienie
 
Avatar kahunia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 550
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Mi się śniło że karmię moja malutka i to była kraina mlekiem płynąca

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Amelka 19.10.2013 r.


kahunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-13, 06:50   #2915
baby blues
Zadomowienie
 
Avatar baby blues
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: tam, gdzie rosną poziomki
Wiadomości: 1 413
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez invi_08 Pokaż wiadomość
Dokladnie tak. Mail zapchany, malo tego, wydzwaniaja i wciskają rozne rzeczy nie tylko dla dziecka, nawet do domu... zwykly marketing, sprzedają dane i przychodza jakies glupoty na mail, poczta nawet jakies ulotki przychodziły, telefony sie nie urywaly, jakies ankiety a pozniej wciskanie a to ksiazeczek a to misiow grających ze niby niezbedne dla rozwoju dziecka a to jakichs gadżetów. Znajoma mowila ze jak juz to najlepiej zmyslony nr i email wpisywac. W tym pudelku były probki plynu, dwa pampersy, probka z chusteczkami. Nic specjalnego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Aaa widzisz. Ja dostałam wczoraj od położnej ankietę do wypełnienia od nich. Niby mówiła, że nie trzeba e-maila podawać. Nie doczytałam, czy telefon jest niezbędny ale jeśli nie to na pewno nie podam. A ulotki... no trudno

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
baby blues jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-13, 06:51   #2916
kahunia
Zadomowienie
 
Avatar kahunia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 550
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez baby blues Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny ja dziś robię badania, proszę o kciuki, szczególnie za moje żelazo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:45 ---------- Poprzedni post napisano o 07:44 ----------


Hahah to ta koszulka miałaby być, co masz ją do porodu założyć?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:48 ---------- Poprzedni post napisano o 07:45 ----------


Ja się zdziwilam wczoraj, bo polozna na zajęciach w szkole rodzenia mówiła, że można sobie wziąć rogala do karmienia do szpitala no bez przesady, ja nie zamierzam jeszcze na rogalu targac zarazków ze szpitala. Poza tym sama sobie przeczyla, bo powiedziała ze szczepienie na WZW w pierwszej dobie jest bardzo ważne, bo dziecko się może zarazić w szpitalu. Hmmmmm

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No niestety szpitale sterylne nie są i wiele syfu można się tam nabawic

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Amelka 19.10.2013 r.


kahunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-13, 07:18   #2917
aknowi88
Wtajemniczenie
 
Avatar aknowi88
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 285
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Witam niewyspana
Córa całą noc wojowała, albo coś się jej śniło i ryczała przez sen. Potem po łóżku się rzucała też przez sen. A ja przez to spać nie mogłam a ona rano wstała wyspana i pełna energii, gorzej z matką
Na szczęście za oknem słoneczko to może ożyję bo trochę rzeczy do zrobienia sobie zaplanowałam na dziś

Cytat:
Napisane przez latinka Pokaż wiadomość
W co bedziecie pakować rzeczy do szpitala? Torba sportowa,walizka? Głowie się bo po wypadałoby wyprać a walizki się nie da


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
W torbę zwykłą podróżną żeby potem spokojnie ją wyprać
Cytat:
Napisane przez baby blues Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny ja dziś robię badania, proszę o kciuki, szczególnie za moje żelazo


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Cytat:
Napisane przez invi_08 Pokaż wiadomość
Dokladnie tak. Mail zapchany, malo tego, wydzwaniaja i wciskają rozne rzeczy nie tylko dla dziecka, nawet do domu... zwykly marketing, sprzedają dane i przychodza jakies glupoty na mail, poczta nawet jakies ulotki przychodziły, telefony sie nie urywaly, jakies ankiety a pozniej wciskanie a to ksiazeczek a to misiow grających ze niby niezbedne dla rozwoju dziecka a to jakichs gadżetów. Znajoma mowila ze jak juz to najlepiej zmyslony nr i email wpisywac. W tym pudelku były probki plynu, dwa pampersy, probka z chusteczkami. Nic specjalnego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja co prawda rodziłam już prawie 6 lat temu ale wtedy jeszcze to niebieskie pudełko nie wiązało się to z jakimś nagabywaniem, ankietami itp. Wtedy jeszcze było drugie różowe. Chyba żadnych danych nie podawałam. Po prostu je dostałam
__________________


Dla całego świata to tylko dziecko, a dla mnie to dziecko jest całym światem!

aknowi88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-09-13, 07:39   #2918
Ola_1988
Raczkowanie
 
Avatar Ola_1988
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 415
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

I ja robiłam dzisiaj badania 😀 tak mi się słabo zrobiło jak nigdy. Dobrze że TZ ze mną był to chociaż samochodem kierował 😜

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola_1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-13, 07:46   #2919
57c4259f21315203964a8ed20878b337431f4de9_625f3ef28e370
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 17 358
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Dzień dobry U mnie dzisiaj nawet lepiej jeśli chodzi o samopoczucie. Zamówiłam wczoraj dwie koszule do szpitala. Mam nadzieję, że będą dobre Także już mam większość rzeczy Teraz muszę w wolnej chwili popisać co jeszcze brakuje.
57c4259f21315203964a8ed20878b337431f4de9_625f3ef28e370 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-13, 07:59   #2920
baby blues
Zadomowienie
 
Avatar baby blues
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: tam, gdzie rosną poziomki
Wiadomości: 1 413
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Ola_1988 Pokaż wiadomość
I ja robiłam dzisiaj badania 😀 tak mi się słabo zrobiło jak nigdy. Dobrze że TZ ze mną był to chociaż samochodem kierował 😜

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja jeszcze dałam rade na pocztę iść po badaniach ale pielęgniarka, która mi pobierala krew, powitała mnie tekstem, czy dobrze się czuję, bo jestem blada jak kreda... a teraz już w końcu po sniadanku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
baby blues jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-13, 08:15   #2921
olciau
Zakorzenienie
 
Avatar olciau
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 8 163
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez baby blues Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny ja dziś robię badania, proszę o kciuki, szczególnie za moje żelazo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:45 ---------- Poprzedni post napisano o 07:44 ----------


Hahah to ta koszulka miałaby być, co masz ją do porodu założyć?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:48 ---------- Poprzedni post napisano o 07:45 ----------


Ja się zdziwilam wczoraj, bo polozna na zajęciach w szkole rodzenia mówiła, że można sobie wziąć rogala do karmienia do szpitala no bez przesady, ja nie zamierzam jeszcze na rogalu targac zarazków ze szpitala. Poza tym sama sobie przeczyla, bo powiedziała ze szczepienie na WZW w pierwszej dobie jest bardzo ważne, bo dziecko się może zarazić w szpitalu. Hmmmmm

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Trzymam kciuki

Haha to nie ta koszulka tz sie wybrudzil gdzies w drodze wiec weszlismy po nowa, jeszcze sie jawnie przebral, swoja zawiesil na wieszak i wyszlismy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olciau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-13, 08:58   #2922
latinka
Zadomowienie
 
Avatar latinka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Zagłębie
Wiadomości: 1 088
GG do latinka
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Babyblues kciuki

Dzięki za rady odnośnie torby. Tak zrobię


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
latinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-13, 09:16   #2923
Ola_1988
Raczkowanie
 
Avatar Ola_1988
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 415
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez baby blues Pokaż wiadomość
Ja jeszcze dałam rade na pocztę iść po badaniach ale pielęgniarka, która mi pobierala krew, powitała mnie tekstem, czy dobrze się czuję, bo jestem blada jak kreda... a teraz już w końcu po sniadanku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja zjadłam kanapki z miodem i kakao 😉 i od razu lepiej. Nawet Małemu posmakowalo bo od razu zaczął wierzgać 😀

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola_1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-13, 09:27   #2924
latinka
Zadomowienie
 
Avatar latinka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Zagłębie
Wiadomości: 1 088
GG do latinka
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Ola_1988 Pokaż wiadomość
Ja zjadłam kanapki z miodem i kakao i od razu lepiej. Nawet Małemu posmakowalo bo od razu zaczął wierzgać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


O mniam chyba mnie zainspirowalas na jutro
U mnie piękne słońce a ja zombie. Spałam pierwszy raz na poduszce tej c i nawet mój chłop w szoku ze potrafię tak się na niej obrócić ze i tak na plecach ląduje. I skutek taki ze nie spałam pół nocy zmieniając pozycje


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
latinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-13, 09:52   #2925
Wiedma
Zadomowienie
 
Avatar Wiedma
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 215
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Hej dziewczynki a ja staram sie dzis aktywnie. Zauwazylam ze poranki mam najlepsze, popoludniu jyz powoli firma spada, a wieczor koncze jak detka....wczoraj ciagalam nogami po 19....no coments i kilka dni z rzedu to samo wiec nie wiem czy to nie robi sie jakas regula.
Dzis pokosilam trawnik- jakies 40 metrow i teraz robie sobie przerwe. Szczyt formy normalnie
Mam do Was pytanie o termometr w smoczku, to dziala?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:48 ---------- Poprzedni post napisano o 10:47 ----------

Aaa i jeszcze jedno pyt. Jak w lumpeksach jest dostawa w poniedzialek to czy do następnego poniedzialku już nic nie dokladaja? Bo nie wiem czy jest sens dzisiaj jechac.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:50 ---------- Poprzedni post napisano o 10:48 ----------

Cytat:
Napisane przez latinka Pokaż wiadomość
O mniam chyba mnie zainspirowalas na jutro
U mnie piękne słońce a ja zombie. Spałam pierwszy raz na poduszce tej c i nawet mój chłop w szoku ze potrafię tak się na niej obrócić ze i tak na plecach ląduje. I skutek taki ze nie spałam pół nocy zmieniając pozycje


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
A to lubisz pozycje na plecach? Ja czuje ciężar jakby mi worek z maka polozyli na brzuchu i mi zaraz ciezko oddychac. Zaluje troche ze nie wzielam typ U ale nadal uwazam ze 200 zeta to przesada

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:52 ---------- Poprzedni post napisano o 10:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Ola_1988 Pokaż wiadomość
Ja zjadłam kanapki z miodem i kakao 😉 i od razu lepiej. Nawet Małemu posmakowalo bo od razu zaczął wierzgać 😀

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie dzis owsianka z chia i bananem...szkoda tylko ze po takim sniadaniu za godzine jestem głodna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiedma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-13, 09:52   #2926
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 846
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez latinka Pokaż wiadomość
O mniam chyba mnie zainspirowalas na jutro
U mnie piękne słońce a ja zombie. Spałam pierwszy raz na poduszce tej c i nawet mój chłop w szoku ze potrafię tak się na niej obrócić ze i tak na plecach ląduje. I skutek taki ze nie spałam pół nocy zmieniając pozycje


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
U mnie też piękna pogoda 😍 na termometrze w słońcu 30 stopni! Siedzę na podwórku z psem i zajadam winogrona na przemian z suszona żurawina i popijam wodą 😊

Co do koszul to w ogóle nie mam pojęcia jaki mam wziąć rozmiar. Boję się, że M będzie za mała na koniec ciąży, bo już teraz kupiłam w pepco bezrękawniki w rozmiarze M i są dobre, a brzuch jeszcze mały. Z drugiej strony mam tendencje do kupowania za dużych rozmiarów. Cały czas czekam aż brzuch będzie duży wtedy może w jakimś sklepie przymierze i będę wiedziała jaką zamówić.

Z biustonoszy zwykłych najzwyklejszych do karmienia koleżanka mówiła, że teraz jest jakaś przecena w textil markecie i są po niecałe 8zl, także nawet do szpitala może taki wezmę, nie będzie szkoda wyrzucić, a później kupię jakieś dwa porzadniejsze może z Alles, bo lubię staniki z tej firmy. Tylko to właśnie musze przymierzyć, nie lubię tak w ciemno brać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
meeedzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-13, 09:54   #2927
czechowiczanka89
Raczkowanie
 
Avatar czechowiczanka89
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 360
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Dziewczyny mam jakiś taki opor przed zakupem wózka i mebli dla małej. Nie wiem czemu, to głupie, ale mam poczucie że jest jeszcze za wcześnie. Nie dopuszczam myśli ze mogłoby byc coś nie tak a jednak do rozwiązania jeszcze 3 pełne miesiące... też macie czasami takie głupie myśli?

Sent from my SM-J500FN using Wizaz Forum mobile app
__________________
czechowiczanka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-13, 09:59   #2928
Wiedma
Zadomowienie
 
Avatar Wiedma
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 215
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Ja jyz coraz mniej mam takich mysli ale w glowie mi brzeczy ze kazda ciaza to stan wyjatkowy dla organizmu i do ostatniej sekundy nic nie wiadomo. Staram sie mimo wszystko cieszyc tym co w chwili obecnej, glaszcze brzuszek i szykuje wyprawke. Wez pod uwage ze czasem na wozek sie czeka...czytalam ze nawet 2 miesiace wiec lepiej zapytac jesli masz cos upatrzonego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiedma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-13, 10:04   #2929
latinka
Zadomowienie
 
Avatar latinka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Zagłębie
Wiadomości: 1 088
GG do latinka
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Wiedma Pokaż wiadomość

[/COLOR]
A to lubisz pozycje na plecach? Ja czuje ciężar jakby mi worek z maka polozyli na brzuchu i mi zaraz ciezko oddychac. Zaluje troche ze nie wzielam typ U ale nadal uwazam ze 200 zeta to przesada

Nigdy przed ciążą nie spałam na plecach więc nie kumam dlaczego teraz tak się budzę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
U mnie też piękna pogoda �� na termometrze w słońcu 30 stopni! Siedzę na podwórku z psem i zajadam winogrona na przemian z suszona żurawina i popijam wodą ��

Co do koszul to w ogóle nie mam pojęcia jaki mam wziąć rozmiar. Boję się, że M będzie za mała na koniec ciąży, bo już teraz kupiłam w pepco bezrękawniki w rozmiarze M i są dobre, a brzuch jeszcze mały. Z drugiej strony mam tendencje do kupowania za dużych rozmiarów. Cały czas czekam aż brzuch będzie duży wtedy może w jakimś sklepie przymierze i będę wiedziała jaką zamówić.

Z biustonoszy zwykłych najzwyklejszych do karmienia koleżanka mówiła, że teraz jest jakaś przecena w textil markecie i są po niecałe 8zl, także nawet do szpitala może taki wezmę, nie będzie szkoda wyrzucić, a później kupię jakieś dwa porzadniejsze może z Alles, bo lubię staniki z tej firmy. Tylko to właśnie musze przymierzyć, nie lubię tak w ciemno brać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiedma nigdy przed ciążą nie spałam na plecach, nie wiem dlaczego teraz tak sie budzę

Muszę się przejść do textila w wolnej chwili.
Ja za to cały czas wciskam się w s-ki a raczej próbuję i szybko lecę po większe

Cytat:
Napisane przez czechowiczanka89 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam jakiś taki opor przed zakupem wózka i mebli dla małej. Nie wiem czemu, to głupie, ale mam poczucie że jest jeszcze za wcześnie. Nie dopuszczam myśli ze mogłoby byc coś nie tak a jednak do rozwiązania jeszcze 3 pełne miesiące... też macie czasami takie głupie myśli?

Sent from my SM-J500FN using Wizaz Forum mobile app
Wiesz juz mi przeszedł ten etap. Miałam tak na początku. Trzeba być dobrej myśli i już

Edytowane przez latinka
Czas edycji: 2017-09-13 o 10:06
latinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-13, 10:12   #2930
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 846
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez latinka Pokaż wiadomość
Muszę się przejść do textila w wolnej chwili.
Ja za to cały czas wciskam się w s-ki a raczej próbuję i szybko lecę po większe
Ja też wiele ciuchów noszę w rozmiarze S, bo te rozmiary z sieciowek np sweterkow są całkiem spore. Chyba na całą ciążę mi wystarcza, ale jednak takie bokserki czy koszulki z krótkim wolę luzniejsze 😀

A co do spania to ja też często budzę się na plecach nie wiem czemu 😁

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
meeedzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-13, 10:27   #2931
Ola_1988
Raczkowanie
 
Avatar Ola_1988
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 415
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez czechowiczanka89 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam jakiś taki opor przed zakupem wózka i mebli dla małej. Nie wiem czemu, to głupie, ale mam poczucie że jest jeszcze za wcześnie. Nie dopuszczam myśli ze mogłoby byc coś nie tak a jednak do rozwiązania jeszcze 3 pełne miesiące... też macie czasami takie głupie myśli?

Sent from my SM-J500FN using Wizaz Forum mobile app
A ja jestem już tej myśli co mój TZ ze to już taki tydzień u nas że nawet jakby coś się działo to już tak medycyna poszła do przodu że takie maleństwo już odratuje☺ trzeba się cieszyć z brzuchola i szykować powoli.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola_1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-13, 11:57   #2932
czechowiczanka89
Raczkowanie
 
Avatar czechowiczanka89
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 360
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Macie rację. Muszę sie jakoś przestawić na pozytywne myślenie 😊 dobrze sie czuje, wyniki są ok, mała szaleje w brzuchu ❤

Byłam dzis na lumpkach ale nie moge znaleźć ciepłych ubranek. Jak do listopada nic nie wyhacze to kombinezon bede musiała kupić nowy...

Zamówiłam oryginalne woombie za 80 zł z przesyłką. Jest nowe z metką bo kobiecina nie miała potrzeby zakładania go dziecku. Stwierdziłam że jak i nam sie nie przyda to sprzedam po tej samej cenie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
czechowiczanka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-13, 12:13   #2933
olciau
Zakorzenienie
 
Avatar olciau
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 8 163
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez czechowiczanka89 Pokaż wiadomość
Macie rację. Muszę sie jakoś przestawić na pozytywne myślenie 😊 dobrze sie czuje, wyniki są ok, mała szaleje w brzuchu ❤

Byłam dzis na lumpkach ale nie moge znaleźć ciepłych ubranek. Jak do listopada nic nie wyhacze to kombinezon bede musiała kupić nowy...

Zamówiłam oryginalne woombie za 80 zł z przesyłką. Jest nowe z metką bo kobiecina nie miała potrzeby zakładania go dziecku. Stwierdziłam że jak i nam sie nie przyda to sprzedam po tej samej cenie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super okazja

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olciau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-13, 12:17   #2934
aknowi88
Wtajemniczenie
 
Avatar aknowi88
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 285
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Wiedma Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki a ja staram sie dzis aktywnie. Zauwazylam ze poranki mam najlepsze, popoludniu jyz powoli firma spada, a wieczor koncze jak detka....wczoraj ciagalam nogami po 19....no coments i kilka dni z rzedu to samo wiec nie wiem czy to nie robi sie jakas regula.
Dzis pokosilam trawnik- jakies 40 metrow i teraz robie sobie przerwe. Szczyt formy normalnie
Mam do Was pytanie o termometr w smoczku, to dziala?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:48 ---------- Poprzedni post napisano o 10:47 ----------

Aaa i jeszcze jedno pyt. Jak w lumpeksach jest dostawa w poniedzialek to czy do następnego poniedzialku już nic nie dokladaja? Bo nie wiem czy jest sens dzisiaj jechac.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też najwięcej rzeczy robię do popołudnia bo potem padam i nie chce mi się ruszyć. Dziś ogarnęłam pokój córki. Wcześniej zrobiłam porządek w jej szafie a dziś w zabawkach i ogólnie we wszystkich zakamarkach.
Mam jeszcze ambitny plan zrobić generalne sprzątanie kuchni bo w szafkach już bałagan, wszystko przydałoby się porządnie wyczyścić, a jeśli nie zrobię tego we wrześniu to potem dłuugo nie zrobię I jakoś ciągle mi ta kuchnia w głowie siedzi. Ale jutro biorę się zaprasowanie ubranek
Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
U mnie też piękna pogoda 😍 na termometrze w słońcu 30 stopni! Siedzę na podwórku z psem i zajadam winogrona na przemian z suszona żurawina i popijam wodą 😊

Co do koszul to w ogóle nie mam pojęcia jaki mam wziąć rozmiar. Boję się, że M będzie za mała na koniec ciąży, bo już teraz kupiłam w pepco bezrękawniki w rozmiarze M i są dobre, a brzuch jeszcze mały. Z drugiej strony mam tendencje do kupowania za dużych rozmiarów. Cały czas czekam aż brzuch będzie duży wtedy może w jakimś sklepie przymierze i będę wiedziała jaką zamówić.

Z biustonoszy zwykłych najzwyklejszych do karmienia koleżanka mówiła, że teraz jest jakaś przecena w textil markecie i są po niecałe 8zl, także nawet do szpitala może taki wezmę, nie będzie szkoda wyrzucić, a później kupię jakieś dwa porzadniejsze może z Alles, bo lubię staniki z tej firmy. Tylko to właśnie musze przymierzyć, nie lubię tak w ciemno brać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas do południa było ładnie, a teraz pochmurno i strasznie zimny wiatr wieje
Co do koszul one są ciut większe niż zwykłe M tzn na pewno mają więcej miejsca na brzuch i biust.
Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
Ja też wiele ciuchów noszę w rozmiarze S, bo te rozmiary z sieciowek np sweterkow są całkiem spore. Chyba na całą ciążę mi wystarcza, ale jednak takie bokserki czy koszulki z krótkim wolę luzniejsze 😀

A co do spania to ja też często budzę się na plecach nie wiem czemu 😁

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O tak teraz rozmiarówka w sieciówkach to masakra. Pamiętam jak kiedyś brałam rozmiar M to mogłam wziąć bez przymierzania bo zawsze było dobre. A teraz coraz częściej kupuję rozmiar S, a czasem nawet XS a schudnąć wcale nie schudłam
__________________


Dla całego świata to tylko dziecko, a dla mnie to dziecko jest całym światem!

aknowi88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-13, 12:23   #2935
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 846
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez aknowi88 Pokaż wiadomość
U nas do południa było ładnie, a teraz pochmurno i strasznie zimny wiatr wieje
Co do koszul one są ciut większe niż zwykłe M tzn na pewno mają więcej miejsca na brzuch i biust.

O tak teraz rozmiarówka w sieciówkach to masakra. Pamiętam jak kiedyś brałam rozmiar M to mogłam wziąć bez przymierzania bo zawsze było dobre. A teraz coraz częściej kupuję rozmiar S, a czasem nawet XS a schudnąć wcale nie schudłam
U mnie to samo. Taki wiatr się zerwał masakra 😲 od razu stopnie spadły i zimno się zrobiło.
No ja bluzek też mam pełno w takich rozmiarach, a tak jak mówisz kiedyś M było ok i można było brać w ciemno. W Lidlu to samo, mam pełno sweterkow takich luźnych a rozmiar xs, ale tam rozmiarówka to chyba pod jakaś niemiecka podchodzi.

A co do porządków to i mnie by się przydało ogarnąć kuchnie i szuflady. Planuje to już od "po ślubie" czyli od połowy lipca i zabrać się za to nie mogę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
meeedzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-13, 12:36   #2936
olciau
Zakorzenienie
 
Avatar olciau
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 8 163
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

A u mnie troszke wieje ale jest slonecznie i 20 stopni wiec super odebralam wlasnie wyniki badan a popoludniu mam wizyte u ginekolog.

Wiedma to chyba zalezy od lumpeksu. U mnie przewaznie jest tak ze jest mega duza dostawa np w poniedzialek a pozniej sie zdarzy ze doloza jakies pojedyncze sztuki no ale nie wiadomo kiedy wiec lepiej isc na dostawe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olciau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-13, 12:40   #2937
Flower23
Zakorzenienie
 
Avatar Flower23
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Góry
Wiadomości: 8 059
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Byłam na wizycie. Mam trochę podwyższone ciśnienie. Następna wizyta w poniedziałek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
G.
11.10.2014

______________________

Bloguję
Czasami coś wrzucam
Flower23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-13, 12:56   #2938
Iza0808
Rozeznanie
 
Avatar Iza0808
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 915
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Hejka. U mnie wieje zaraz będzie lało. Syn leniwy dziś, ale matka też. Jesień jak nic 😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Iza0808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-13, 13:02   #2939
Ola_1988
Raczkowanie
 
Avatar Ola_1988
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 415
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Mój się dzisiaj tak uparł na obijanie mojego pęcherza że muszę co pół godziny chodzić do łazienki.... Drań mały 😜

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola_1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-13, 14:36   #2940
Wiedma
Zadomowienie
 
Avatar Wiedma
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 215
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Ola_1988 Pokaż wiadomość
Mój się dzisiaj tak uparł na obijanie mojego pęcherza że muszę co pół godziny chodzić do łazienki.... Drań mały 😜

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czy poza tym ze chce się częściej do toalety to jakos te czuc fizycznie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:36 ---------- Poprzedni post napisano o 15:32 ----------

Cytat:
Napisane przez olciau Pokaż wiadomość
A u mnie troszke wieje ale jest slonecznie i 20 stopni wiec super odebralam wlasnie wyniki badan a popoludniu mam wizyte u ginekolog.

Wiedma to chyba zalezy od lumpeksu. U mnie przewaznie jest tak ze jest mega duza dostawa np w poniedzialek a pozniej sie zdarzy ze doloza jakies pojedyncze sztuki no ale nie wiadomo kiedy wiec lepiej isc na dostawe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W ten poniedziałek bylam pierwszy raz w życiu na dostawie. ....sklep maly w srodku 15 osob i szybko mi sie zribilo duszno, za to jakiwgo miłego gestu doświadczyłam. . .chlopak ok 30 zobaczyl moj brzuch i nnie przeprowadził przez całą kolejkę ze mam natychmiast stanac pierwsza i kobietki tez ustapily...normalnie dżentelmen w lumpie się trafil

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiedma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-12-15 09:15:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:15.