Mamusie kwietniowe 2022 - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-10-13, 16:49   #271
Zenon104
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 76
Dot.: Mamusie kwietniowe 2022

Mi było wszytsko jedno jeżeli chodzi o plec, chociaż dziewczynka byłaby dla nas bardziej "ekonomiczna".


Łendi była parę dni cicho i już miałam schize, a dziś takiego kopa mi zasnęła było widać przez brzuch
Zenon104 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-13, 19:13   #272
gosiulam185
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 3 003
Dot.: Mamusie kwietniowe 2022

Cytat:
Napisane przez pequenininha Pokaż wiadomość
Pewnie ze fajne! Super fajne! Ale założę się że córeczki są równie fajne... Chciałabym przeżyć bycie mama córki również... Dziękuję




Przyzwyczajona jestem. W robocie faceci w domu faceci w rodzinie kobiet bliskich względnie sztuk całe dwie. Przyjaciółki ratują sytuację no ale miałam nadzieję....
Znajoma mi dziś podesłała fotę znajomej jej. 7 chłopaków i w ciąży. W brzuchu chłopak





Wiesz może to i lepiej. Mój szybko mówi ale w moim przypadku 2 razy trafił i raz chybil. Oj trudno było się pozbierać po tym jak pół ciąży miało się córeczkę…
I dziękuje powoli się godzę z myślą o 3 chłopcach i układam plan na następne tylko jak przekonać męża

---------- Dopisano o 15:14 ---------- Poprzedni post napisano o 15:13 ----------



Pewnie ze fajne! Super fajne! Ale założę się że córeczki są równie fajne... Chciałabym przeżyć bycie mama córki również... Dziękuję




Przyzwyczajona jestem. W robocie faceci w domu faceci w rodzinie kobiet bliskich względnie sztuk całe dwie. Przyjaciółki ratują sytuację no ale miałam nadzieję....
Znajoma mi dziś podesłała fotę znajomej jej. 7 chłopaków i w ciąży. W brzuchu chłopak





Wiesz może to i lepiej. Mój szybko mówi ale w moim przypadku 2 razy trafił i raz chybil. Oj trudno było się pozbierać po tym jak pół ciąży miało się córeczkę…
I dziękuje powoli się godzę z myślą o 3 chłopcach i układam plan na następne tylko jak przekonać męża
U mnie w domu tez jest trójka chłopców, dlatego też tak liczę na dziewczynkę. Poza swoim synkiem zajmuję się dwójką moich siostrzeńców, ale oni już bardziej odchowani. Ale jak się nie uda to... będziemy próbować dalej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gosiulam185 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-13, 19:18   #273
felliciti
Wtajemniczenie
 
Avatar felliciti
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 415
Dot.: Mamusie kwietniowe 2022

Cytat:
Napisane przez gosiulam185 Pokaż wiadomość
Próbować do skutku, albo przyzwyczaić się do męskiego grona

U nas z imionami straszny problem, zwłaszcza dla chłopca. Tż ma wątpliwości do tego co nam się podobało, a żadne inne nie trafia w nasze gusta, więc mam nadzieję, że będzie dziewczynka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:04 ---------- Poprzedni post napisano o 11:03 ----------

Ja teraz mam wizytę 25 października. Spytam lekarza, ale jak nie będzie nic widzial to chyba wybiorę się do innego bo nie wytrzymam do połówkowych

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja podobnie, bo 28.10 i to będzie 16+6, nawet nie liczę, że mi powie, szczerze to nawet nie chcę, jeśli byłby niepewny.

U nas zawsze był problem z imionami, ale teraz starsza jest przekonana, że będzie chłopak i imię ma już wybrane 😂 Jestem ciekawa kto jej zasugerował, bo wątpię, że sama je wymyśliła 🙈

Cytat:
Napisane przez pequenininha Pokaż wiadomość
Pewnie ze fajne! Super fajne! Ale założę się że córeczki są równie fajne... Chciałabym przeżyć bycie mama córki również... Dziękuję

Przyzwyczajona jestem. W robocie faceci w domu faceci w rodzinie kobiet bliskich względnie sztuk całe dwie. Przyjaciółki ratują sytuację no ale miałam nadzieję....
Znajoma mi dziś podesłała fotę znajomej jej. 7 chłopaków i w ciąży. W brzuchu chłopak


Wiesz może to i lepiej. Mój szybko mówi ale w moim przypadku 2 razy trafił i raz chybil. Oj trudno było się pozbierać po tym jak pół ciąży miało się córeczkę…
I dziękuje powoli się godzę z myślą o 3 chłopcach i układam plan na następne tylko jak przekonać męża [COLOR="Silver"]
Zobaczymy co ja będę mówić jak wyjdzie 3 dziewczyna 😅 Nie wiem, jak to jest być mamą chłopca, ale pewnie z początku nie ma dużej różnicy 😁 Mówi się, że córeczki są tatusiów i u nas się to sprawdza, starsza świata nie widzi poza tatą, młodsza po tym jak teraz dużo leżałam to też zrobiła się tatusiowa
__________________
Look, if you had one shot, or one opportunity
To seize everything you ever wanted in one moment
Would you capture it? Or just let it slip?
felliciti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-13, 20:09   #274
gosiulam185
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 3 003
Dot.: Mamusie kwietniowe 2022

Cytat:
Napisane przez felliciti Pokaż wiadomość
Ja podobnie, bo 28.10 i to będzie 16+6, nawet nie liczę, że mi powie, szczerze to nawet nie chcę, jeśli byłby niepewny.

U nas zawsze był problem z imionami, ale teraz starsza jest przekonana, że będzie chłopak i imię ma już wybrane Jestem ciekawa kto jej zasugerował, bo wątpię, że sama je wymyśliła



Zobaczymy co ja będę mówić jak wyjdzie 3 dziewczyna Nie wiem, jak to jest być mamą chłopca, ale pewnie z początku nie ma dużej różnicy Mówi się, że córeczki są tatusiów i u nas się to sprawdza, starsza świata nie widzi poza tatą, młodsza po tym jak teraz dużo leżałam to też zrobiła się tatusiowa
Jakie imię wymyśliła? 🥰

U nas synek to typowy synuś mamusi, dla niego nikt inny może nie istnieć
Ja znowu słyszałam, że chlopiec "jest prostszy w obsludze". Nie wiem czy to prawda, ale nasz nam problemów nie przysporzył.

Z synem wiedzieliśmy już w 12 tygodniu, lekarz byl pewny. Za to prowadzący chyba dopiero w 23 czy 27 tygodniu "zaczął podejrzewac" dlatego na niego i jego sprzęt nie liczę, choć zapytam jak nie będzie nic widzial to pójdę do tego co badał nas z synkiem. Ten teraz od prenatalnych powiedział, że płeć rozpoznaje na połówkowym, ale gdzie tu do grudnia

Dziewczyny, a jak się czujecie? Ja myślałam, że w drugim trymestrze będzie trochę lepiej, a tu kompletnie żadnej poprawy cały czas mi słabo, mam mdłości I czuje się fatalnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gosiulam185 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-13, 20:34   #275
pequenininha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-10
Wiadomości: 63
Dot.: Mamusie kwietniowe 2022

Ja widzę różnicę między chłopcami a dziewczynkami przyjaciół. W zachowaniu, tym co ich ciekawi. To normalne

Moi chłopcy nie są ani mamusiowi ani tatusiowi. Do obu nas ciągnie ich tak samo. Ale to ja zabieram na rolki rower i zdobywamy góry ;-) a tata buduje roboty z klocków i lepiej orientuje się w bajkach ;-) Jakoś się uzupełniamy.
Jestem niemal pewna że corke traktowałabym tak samo. Jakoś nie wyobrażam sobie żeby mogło być inaczej
Jednocześnie ciągle mnie dziwi jak dzieciaki są różne nawet tej samej płci. Mimo ze ci sami rodzice a podobieństw brak!

Ja ostatnio czuje się jakbym w ogóle nie była w ciąży. Nawet brzuch nie jest już taki spuchnięty. Jedynie mam chęć wymiotować przy myciu zębów. Ale to od paru dni mam tak dobrze. No i zupełnie nie wchodzą mi typowe obiady typu schabowy i ziemniaki. Musi być bardziej zdrowo może dzięki temu też lepiej się czuję.
Za to myślami i psychicznie jestem zupełnie w innym świecie i skupienie się na czymkolwiek jest prawie niemożliwe :/ głupie hormony...
pequenininha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-13, 20:38   #276
felliciti
Wtajemniczenie
 
Avatar felliciti
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 415
Dot.: Mamusie kwietniowe 2022

Cytat:
Napisane przez gosiulam185 Pokaż wiadomość
Jakie imię wymyśliła? 🥰

U nas synek to typowy synuś mamusi, dla niego nikt inny może nie istnieć
Ja znowu słyszałam, że chlopiec "jest prostszy w obsludze". Nie wiem czy to prawda, ale nasz nam problemów nie przysporzył.

Z synem wiedzieliśmy już w 12 tygodniu, lekarz byl pewny. Za to prowadzący chyba dopiero w 23 czy 27 tygodniu "zaczął podejrzewac" dlatego na niego i jego sprzęt nie liczę, choć zapytam jak nie będzie nic widzial to pójdę do tego co badał nas z synkiem. Ten teraz od prenatalnych powiedział, że płeć rozpoznaje na połówkowym, ale gdzie tu do grudnia

Dziewczyny, a jak się czujecie? Ja myślałam, że w drugim trymestrze będzie trochę lepiej, a tu kompletnie żadnej poprawy cały czas mi słabo, mam mdłości I czuje się fatalnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Igor Nie zna żadnego, nie ma w przedszkolu takiego kolegi, wśród znajomych i rodziny też nie, ale nie chciała powiedzieć jak na to wpadła 🙈 Tż nie protestował, ja w sumie też. Myślałam o Tomku, ale tu już usłyszałam sprzeciw 😂

A jak się czuję? Od około 2 tygodni jest dobrze, mdłości się zdarzają, ale do opanowania. Już sporo nadrobiłam na wadze, także apetyt zaczął dopisywać, zostało mi jakieś 2 kg do wagi sprzed ciąży, ciekawe kiedy nadrobię 😂
A Tobie kochana współczuję, nie wiem skąd bierzesz siły na ogarnianie codziennych spraw, ja leżałam cały pierwszy trymestr...
__________________
Look, if you had one shot, or one opportunity
To seize everything you ever wanted in one moment
Would you capture it? Or just let it slip?
felliciti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-14, 06:41   #277
seesunrise
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 281
Dot.: Mamusie kwietniowe 2022

Cześć można dołączyć? U mnie dzisiaj 12+4. W domu dwulatek, a w brzuchu zdrowa córeczka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
seesunrise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-10-14, 08:18   #278
Manka157
Raczkowanie
 
Avatar Manka157
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 340
Dot.: Mamusie kwietniowe 2022

Cytat:
Napisane przez pequenininha Pokaż wiadomość
Oooh. Zaraz będziesz tulić następne maleństwo całe szczęście ze Róża dobrze znosi. Jak sobie przypomnę mojego starszaka. … brrr


A do mnie dzwonili ze wyniki genetycznych będą jutro! Wszystkie kciuki kwietniowek za dziewczynkę mile widziane!




Już nie trzeba. Będzie kolejny chłopak
Ej chłopcy są fajni najważniejsze, że maluch zdrowy. Ja mam dwóch synków i w sumie jestem za tym, żeby trzecie też było chłopcem
Cytat:
Napisane przez seesunrise Pokaż wiadomość
Cześć można dołączyć? U mnie dzisiaj 12+4. W domu dwulatek, a w brzuchu zdrowa córeczka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pewnie zapraszamy 🥰
Gratulacje córeczki 🥰 u mnie 12+2 więc idziemy prawie równo




A jak się czuję? Nadal niezmiennie tak samo czyli tragicznie. Wieczne mdłości, od dwóch miesięcy nie jadłam mięsa, bo nie jestem w stanie 🤦☠♀️ dodatkowo dzisiaj obudziłam się z bólem gardła. Na prawdę nie chce narzekać ale to co się dzieje to jakaś masakra....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Manka157 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-14, 10:00   #279
gosiulam185
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 3 003
Dot.: Mamusie kwietniowe 2022

Cytat:
Napisane przez Manka157 Pokaż wiadomość
Ej chłopcy są fajni najważniejsze, że maluch zdrowy. Ja mam dwóch synków i w sumie jestem za tym, żeby trzecie też było chłopcem Pewnie zapraszamy 🥰
Gratulacje córeczki 🥰 u mnie 12+2 więc idziemy prawie równo




A jak się czuję? Nadal niezmiennie tak samo czyli tragicznie. Wieczne mdłości, od dwóch miesięcy nie jadłam mięsa, bo nie jestem w stanie 🤦♀️ dodatkowo dzisiaj obudziłam się z bólem gardła. Na prawdę nie chce narzekać ale to co się dzieje to jakaś masakra....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czyli to samo co u mnie

Mam przez to straszny spadek psychiczny bo nawet nie mogę iść z synkiem na dłuższy spacer nie mówiąc o podstawowych rzeczach jak sprzątnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gosiulam185 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-14, 10:10   #280
f4dc90dff2e2b615c19266a8122ebdaa1aaf3285_639bb50290b9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 3 487
Dot.: Mamusie kwietniowe 2022

Dziewczyny a was też tak bardzo boli kręgosłup? Ja nawet nie mam jeszcze widocznego brzuszka a plecy z rana momentami bolą mnie tak że nogi uginają się pode mną.. teraz akurat mam taki atak i nie pozostaje mi nic tylko leżeć (

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f4dc90dff2e2b615c19266a8122ebdaa1aaf3285_639bb50290b9a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-14, 14:50   #281
felliciti
Wtajemniczenie
 
Avatar felliciti
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 415
Dot.: Mamusie kwietniowe 2022

Dziewczyny życzę Wam szybkiego powrotu do dobrego samopoczucia U mnie odkąd wymioty odpuściły to psychicznie się bardzo podniosłam. Ja ogólnie jestem domatorem i lubię moją codzienną rutynę z młodszą jak starsza jest w przedszkolu. Ale też relacje z tż się mocno pogorszyły, bo nie miałam siły ani ochoty nawet na rozmowę, to mnie mocno dołowało ostatnio, ale na szczęście już jest ok ��

taka_ona witaj Ja nigdy nie miałam kłopotów z kręgosłupem ani przed ciążą ani w ciąży. Wiadomo jak długo stałam przy garach albo za dlugi spacer to bolały plecy ale wystarczyło trochę odpocząć i było ok wybierz się może do fizjoterapeuty z Twoim problemem jak tak utrudnia życie ?
__________________
Look, if you had one shot, or one opportunity
To seize everything you ever wanted in one moment
Would you capture it? Or just let it slip?

Edytowane przez felliciti
Czas edycji: 2021-10-14 o 14:52
felliciti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-10-15, 08:13   #282
Zenon104
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 76
Dot.: Mamusie kwietniowe 2022

Cytat:
Napisane przez gosiulam185 Pokaż wiadomość
Jakie imię wymyśliła? 🥰

U nas synek to typowy synuś mamusi, dla niego nikt inny może nie istnieć
Ja znowu słyszałam, że chlopiec "jest prostszy w obsludze". Nie wiem czy to prawda, ale nasz nam problemów nie przysporzył.

Z synem wiedzieliśmy już w 12 tygodniu, lekarz byl pewny. Za to prowadzący chyba dopiero w 23 czy 27 tygodniu "zaczął podejrzewac" dlatego na niego i jego sprzęt nie liczę, choć zapytam jak nie będzie nic widzial to pójdę do tego co badał nas z synkiem. Ten teraz od prenatalnych powiedział, że płeć rozpoznaje na połówkowym, ale gdzie tu do grudnia

Dziewczyny, a jak się czujecie? Ja myślałam, że w drugim trymestrze będzie trochę lepiej, a tu kompletnie żadnej poprawy cały czas mi słabo, mam mdłości I czuje się fatalnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nadal źle a leci 17tc....

Cytat:
Napisane przez seesunrise Pokaż wiadomość
Cześć można dołączyć? U mnie dzisiaj 12+4. W domu dwulatek, a w brzuchu zdrowa córeczka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hej

[1=f4dc90dff2e2b615c19266a 8122ebdaa1aaf3285_639bb50 290b9a;88947447]Dziewczyny a was też tak bardzo boli kręgosłup? Ja nawet nie mam jeszcze widocznego brzuszka a plecy z rana momentami bolą mnie tak że nogi uginają się pode mną.. teraz akurat mam taki atak i nie pozostaje mi nic tylko leżeć (

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]


Kręgosłup nie, ale mam znowu żylaka na sromie i dłuższe stanie, chodzenie to masakra...
Zenon104 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-16, 16:45   #283
pequenininha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-10
Wiadomości: 63
Dot.: Mamusie kwietniowe 2022

Cytat:
Napisane przez seesunrise Pokaż wiadomość
Cześć można dołączyć? U mnie dzisiaj 12+4. W domu dwulatek, a w brzuchu zdrowa córeczka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Cześć! Córeczka



Właśnie wróciłam ze spaceru. Krzyż boli :-( jednak jak leżę cały dzień i pracuje to nic nie boli ale psychicznie już ciężko mi udźwignąć pracę ciąże dwójkę chorujących maluchów i wieczny syf w domu... Myślę że od przyszłego miesiąca odpuszczę i zajmę się bardziej sobą niż pracą


Macie już typy imion? U nas mega ciężko... Nic się nam nie podoba na tyle żeby nazwać syna. To co się mężowi podoba (jeden typ) to ja nie akceptuję dziwnie mi z tym bez młody w brzuchu jest bezimienny. Bracia mieli imię od razu jak poznaliśmy płeć a tu nic...
pequenininha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-17, 09:40   #284
paninowakowa
Zakorzenienie
 
Avatar paninowakowa
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 3 729
Dot.: Mamusie kwietniowe 2022

Hej dziewczyny, chyba 2 tyg się nie odzywałam ale ciągle podczytuję co się u Was dzieje
U nas dziś 13+3 i minęły w końcu mdłości.
W ubiegłym tyg byliśmy na prenatalnych, wszystko jest w porządku, prawdopodobieństwo wad bardzo niskie, będzie dziewczynka
Wczoraj trochę debatowaliśmy z mężem na temat imienia. Najładniejsze imiona wg nas tj. Julka, Laura, Oliwia już w rodzinie zajęte a nie chcemy się powtarzać... Bardzo mi się też podoba Zuzia, Hania ale to imiona topowe ostatnio więc dzieci z tym imieniem będzie multum. Póki co stanęło na tym, że będzie Lilianna, ale czy to będzie do końca?
Nie wiedziałam że wybór imienia będzie tak skomplikowany. Btw wydaje mi się że dla chłopców więcej jest ładnych imion

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.
paninowakowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-17, 09:49   #285
Zenon104
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 76
Dot.: Mamusie kwietniowe 2022

Cytat:
Napisane przez pequenininha Pokaż wiadomość
Cześć! Córeczka



Właśnie wróciłam ze spaceru. Krzyż boli :-( jednak jak leżę cały dzień i pracuje to nic nie boli ale psychicznie już ciężko mi udźwignąć pracę ciąże dwójkę chorujących maluchów i wieczny syf w domu... Myślę że od przyszłego miesiąca odpuszczę i zajmę się bardziej sobą niż pracą


Macie już typy imion? U nas mega ciężko... Nic się nam nie podoba na tyle żeby nazwać syna. To co się mężowi podoba (jeden typ) to ja nie akceptuję dziwnie mi z tym bez młody w brzuchu jest bezimienny. Bracia mieli imię od razu jak poznaliśmy płeć a tu nic...
U nas już wybrane dawno nnawet mamy drugie
Dla chłopca miał być Remik, Feliks albo Florek, w końcu stanęło na tym ostatnim ale nic nie urosło wiec będzie Wanda Paulina
Zenon104 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-17, 11:04   #286
gosiulam185
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 3 003
Dot.: Mamusie kwietniowe 2022

Cytat:
Napisane przez pequenininha Pokaż wiadomość
Cześć! Córeczka



Właśnie wróciłam ze spaceru. Krzyż boli :-( jednak jak leżę cały dzień i pracuje to nic nie boli ale psychicznie już ciężko mi udźwignąć pracę ciąże dwójkę chorujących maluchów i wieczny syf w domu... Myślę że od przyszłego miesiąca odpuszczę i zajmę się bardziej sobą niż pracą


Macie już typy imion? U nas mega ciężko... Nic się nam nie podoba na tyle żeby nazwać syna. To co się mężowi podoba (jeden typ) to ja nie akceptuję dziwnie mi z tym bez młody w brzuchu jest bezimienny. Bracia mieli imię od razu jak poznaliśmy płeć a tu nic...
U nas dla chłopca ciężko coś wybrać, więc póki co mówimy Lila, licząc, że zostanie dziewczynką

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gosiulam185 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-17, 13:56   #287
paninowakowa
Zakorzenienie
 
Avatar paninowakowa
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 3 729
Dot.: Mamusie kwietniowe 2022

Cytat:
Napisane przez gosiulam185 Pokaż wiadomość
U nas dla chłopca ciężko coś wybrać, więc póki co mówimy Lila, licząc, że zostanie dziewczynką

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My też obstawimy Lilkę z myślą, że nie będzie to częste imię wśród dzieci z tego rocznika. Widzę, że możemy się zdziwić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.
paninowakowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-17, 14:10   #288
Zenon104
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 76
Dot.: Mamusie kwietniowe 2022

Cytat:
Napisane przez paninowakowa Pokaż wiadomość
My też obstawimy Lilkę z myślą, że nie będzie to częste imię wśród dzieci z tego rocznika. Widzę, że możemy się zdziwić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas właśnie z tego powodu Lilia odpadła
Przynajmniej dwie dziewczynki w przedszkolu czy klasie w podstawówce.
Z Hania zdążyliśmy się wyrobić zanim nastał bum na to imię.
Zenon104 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-17, 14:20   #289
paninowakowa
Zakorzenienie
 
Avatar paninowakowa
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 3 729
Dot.: Mamusie kwietniowe 2022

Cytat:
Napisane przez Zenon104 Pokaż wiadomość
U nas właśnie z tego powodu Lilia odpadła
Przynajmniej dwie dziewczynki w przedszkolu czy klasie w podstawówce.
Z Hania zdążyliśmy się wyrobić zanim nastał bum na to imię.
A z którego rocznika są te Lilki? bo nie widziałam ich w rankingu top imion 2019-2021

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.
paninowakowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-10-17, 14:24   #290
felliciti
Wtajemniczenie
 
Avatar felliciti
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 415
Dot.: Mamusie kwietniowe 2022

Nie ma co patrzeć na popularność imion, bo nic nie wybierzemy. My wybraliśmy imię dla pierwszej córki już kilka lat przed zajściem w ciążę, niby jest bardzo popularne a w całym przedszkolu jest jedyną Julką na 120 dzieci.
Ja myślę, że przy trzecim u nas znowu się skończy na imieniu wybranym na sali porodowej jak przy drugiej A teraz kogo nie spotykam i wie o ciąży to zaraz pytanie o płeć...
My z dziewczynami zostałyśmy same do środy, bo tż na wyjeździe służbowym 🙈 Póki co są kochane ale przez 3 dni może się dużo zmienić 😂
__________________
Look, if you had one shot, or one opportunity
To seize everything you ever wanted in one moment
Would you capture it? Or just let it slip?
felliciti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-17, 14:27   #291
Zenon104
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 76
Dot.: Mamusie kwietniowe 2022

Cytat:
Napisane przez paninowakowa Pokaż wiadomość
A z którego rocznika są te Lilki? bo nie widziałam ich w rankingu top imion 2019-2021

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Najstarsza rocznik mojego syna więc 2015 były dwie w grupie ale nie znam za to żadnej malej Hani prócz swojej a podobno imię w czołówce
Zenon104 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-17, 14:35   #292
paninowakowa
Zakorzenienie
 
Avatar paninowakowa
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 3 729
Dot.: Mamusie kwietniowe 2022

Cytat:
Napisane przez felliciti Pokaż wiadomość
Nie ma co patrzeć na popularność imion, bo nic nie wybierzemy. My wybraliśmy imię dla pierwszej córki już kilka lat przed zajściem w ciążę, niby jest bardzo popularne a w całym przedszkolu jest jedyną Julką na 120 dzieci.
Ja myślę, że przy trzecim u nas znowu się skończy na imieniu wybranym na sali porodowej jak przy drugiej A teraz kogo nie spotykam i wie o ciąży to zaraz pytanie o płeć...
My z dziewczynami zostałyśmy same do środy, bo tż na wyjeździe służbowym Póki co są kochane ale przez 3 dni może się dużo zmienić
No tak, może i nie ma co patrzeć na popularność imion, ale moja kuzynka Oliwia poszła do szkoły i okazało się że dziewczynek z jej imieniem jest w klasie 6 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.
paninowakowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-17, 16:41   #293
gosiulam185
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 3 003
Dot.: Mamusie kwietniowe 2022

To chyba zalezy tez od regionu. U nas żadnej Lili nie ma, za to Hania co druga może gdyby nasza sasiadka nie miała Hani to i u nas by tak zostało. Bardzo nam się podoba tez Laura, ale znamy dziewczynkę o tym imieniu, która nas naprawdę zniechęciła i wątpliwości nas przerosły

Do synka wybraliśmy naprawdę mało popularne imię- Maksymilian. A teraz wydaje mi się, że co trzeci chłopiec, którego spotykam to Maks

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gosiulam185 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-17, 18:40   #294
felliciti
Wtajemniczenie
 
Avatar felliciti
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 415
Dot.: Mamusie kwietniowe 2022

U nas królują Antosie i Antki, to z całą pewnością
Tż by chciał dla córki Wiktoria, ale mi się średnio podoba. W ogóle nie mam pomysłu na dziewczynkę, dla chłopca jeszcze może coś znajdę chociaż pamiętam, że w drugiej ciąży żadne imię dla chłopca mi się nie podobało i ucieszyłam się, że będzie dziewczynka Tak się gusta zmieniają 🙈
__________________
Look, if you had one shot, or one opportunity
To seize everything you ever wanted in one moment
Would you capture it? Or just let it slip?
felliciti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-17, 18:53   #295
gosiulam185
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 3 003
Dot.: Mamusie kwietniowe 2022

Cytat:
Napisane przez felliciti Pokaż wiadomość
Nie ma co patrzeć na popularność imion, bo nic nie wybierzemy. My wybraliśmy imię dla pierwszej córki już kilka lat przed zajściem w ciążę, niby jest bardzo popularne a w całym przedszkolu jest jedyną Julką na 120 dzieci.
Ja myślę, że przy trzecim u nas znowu się skończy na imieniu wybranym na sali porodowej jak przy drugiej A teraz kogo nie spotykam i wie o ciąży to zaraz pytanie o płeć...
My z dziewczynami zostałyśmy same do środy, bo tż na wyjeździe służbowym Póki co są kochane ale przez 3 dni może się dużo zmienić
Ja od wtorku zostaję sama na tydzień bo tz idzie do szpitala. Nie wiem jak dam radę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gosiulam185 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-17, 20:54   #296
felliciti
Wtajemniczenie
 
Avatar felliciti
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 415
Dot.: Mamusie kwietniowe 2022

Cytat:
Napisane przez gosiulam185 Pokaż wiadomość
Ja od wtorku zostaję sama na tydzień bo tz idzie do szpitala. Nie wiem jak dam radę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam nadzieję, że to nic poważnego z tż A Wy dacie radę, tydzień szybko zleci 😊 Nasze dziewczyny jak jest tż to przeważnie przed 20 już śpią, a dzisiaj dopiero o 21.30 udało mi się je uśpić, także ten
__________________
Look, if you had one shot, or one opportunity
To seize everything you ever wanted in one moment
Would you capture it? Or just let it slip?
felliciti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-17, 21:12   #297
pequenininha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-10
Wiadomości: 63
Dot.: Mamusie kwietniowe 2022

W pierwszej ciąży dla dziewczynki mieliśmy Julianna (ja) lub Zosia (tz), w drugiej była Marysia przez pół ciąży a w trzeciej tym razem ja chciałam Zosię a tz nadal Marysię (dla mnie Marysia już jakby była więc już nie). No ale jest chłopak więc cóż począć.
pequenininha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-18, 06:54   #298
gosiulam185
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 3 003
Dot.: Mamusie kwietniowe 2022

Cytat:
Napisane przez felliciti Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że to nic poważnego z tż A Wy dacie radę, tydzień szybko zleci Nasze dziewczyny jak jest tż to przeważnie przed 20 już śpią, a dzisiaj dopiero o 21.30 udało mi się je uśpić, także ten
Tz ma nawrót choroby autoimmunologicznej i od pół roku walczy z diagnostyką. Może w szpitalu mu coś powiedzą szybciej.

Od wczoraj znowu mam nawrót wymiotów, więc zaczynam wątpić w to jak ogarnę przede wszystkim siebie
Cytat:
Napisane przez pequenininha Pokaż wiadomość
W pierwszej ciąży dla dziewczynki mieliśmy Julianna (ja) lub Zosia (tz), w drugiej była Marysia przez pół ciąży a w trzeciej tym razem ja chciałam Zosię a tz nadal Marysię (dla mnie Marysia już jakby była więc już nie). No ale jest chłopak więc cóż począć.
U nas Julianna była typem w pierwszej ciąży

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gosiulam185 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-18, 07:25   #299
Krychulec89
Zadomowienie
 
Avatar Krychulec89
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 137
Dot.: Mamusie kwietniowe 2022

Cześć, dzwoniłam do kliniki i już są wyniki Nifty... nie jadę bo o 16 tam mam prenatalne to odbiorę przed wizytą. Dziewczyny nie wiem czy mam płakać czy coś zrobić. Jestem strzepkiem nerwów, brzuch mnie boli... Boziu... Jak ja marzę żeby wszystko okazało się idealne pracuje w domu, ale ni jak się nie skupie na niczym...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy czyjeś szczęście staje się twoim szczęściem, to jest miłość.
- Lana del Ray
Krychulec89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-18, 08:58   #300
seesunrise
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 281
Dot.: Mamusie kwietniowe 2022

Cytat:
Napisane przez pequenininha Pokaż wiadomość
Cześć! Córeczka



Właśnie wróciłam ze spaceru. Krzyż boli :-( jednak jak leżę cały dzień i pracuje to nic nie boli ale psychicznie już ciężko mi udźwignąć pracę ciąże dwójkę chorujących maluchów i wieczny syf w domu... Myślę że od przyszłego miesiąca odpuszczę i zajmę się bardziej sobą niż pracą


Macie już typy imion? U nas mega ciężko... Nic się nam nie podoba na tyle żeby nazwać syna. To co się mężowi podoba (jeden typ) to ja nie akceptuję dziwnie mi z tym bez młody w brzuchu jest bezimienny. Bracia mieli imię od razu jak poznaliśmy płeć a tu nic...
My z synkiem od razu wybraliśmy imię, teraz nie siedliśmy jeszcze z listą imion, ale na dniach musimy to zrobić bo chcę mówić o małej po imieniu a nie tak ogólnikowo
Cytat:
Napisane przez Krychulec89 Pokaż wiadomość
Cześć, dzwoniłam do kliniki i już są wyniki Nifty... nie jadę bo o 16 tam mam prenatalne to odbiorę przed wizytą. Dziewczyny nie wiem czy mam płakać czy coś zrobić. Jestem strzepkiem nerwów, brzuch mnie boli... Boziu... Jak ja marzę żeby wszystko okazało się idealne pracuje w domu, ale ni jak się nie skupie na niczym...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ogromne kciuki!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
seesunrise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-12-29 21:05:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:51.