Mamusie kwietniowe 2022 - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-12-07, 20:27   #601
Krychulec89
Zadomowienie
 
Avatar Krychulec89
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 137
Dot.: Mamusie kwietniowe 2022

Gratulacje za udane połówkowe my mamy dopiero 20.12. w domu same wirusy pracuje z dwójką chorych... hardcore

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy czyjeś szczęście staje się twoim szczęściem, to jest miłość.
- Lana del Ray
Krychulec89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-08, 11:26   #602
felliciti
Wtajemniczenie
 
Avatar felliciti
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 415
Dot.: Mamusie kwietniowe 2022

Hej Dobrze, że jutro mam wizytę, bo spina mi się brzuch od kilku dni, i czuję dyskomfort (bo to nie ból) w dole brzucha. Chyba trochę za wcześnie na takie akcje
__________________
Look, if you had one shot, or one opportunity
To seize everything you ever wanted in one moment
Would you capture it? Or just let it slip?
felliciti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-08, 18:20   #603
paninowakowa
Zakorzenienie
 
Avatar paninowakowa
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 3 729
Dot.: Mamusie kwietniowe 2022

Heej

Byłam dziś z mężem na połówkowych. Lilka zdrowo rośnie, dostaliśmy wyraźne zdjęcie buzi, nóżek i rączki 🥰
Na następne prenatalne bierzemy pendrive żeby rodzicom na komputerze pokazać, bo wyraźniej widać

Coraz bliżej święta dziewczyny!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.
paninowakowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-08, 19:38   #604
Manka157
Raczkowanie
 
Avatar Manka157
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 340
Dot.: Mamusie kwietniowe 2022

Dziewczyny super, że wszystkie badania połówkowe udane

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Manka157 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-08, 20:55   #605
seesunrise
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 281
Dot.: Mamusie kwietniowe 2022

Gratulacje udanych wizyt
Cytat:
Napisane przez felliciti Pokaż wiadomość
Hej Dobrze, że jutro mam wizytę, bo spina mi się brzuch od kilku dni, i czuję dyskomfort (bo to nie ból) w dole brzucha. Chyba trochę za wcześnie na takie akcje
Kciuki za wizytę! U mnie też pojawiło się takie spinanie, ale nie często i krótkie. W poprzedniej ciąży też tak w podobnym momencie się zaczęło i było do końca. Nie lubię tego brzuch robi się jak kamień. Wtedy brałam na to magnez i doraźnie nospę jak była większa seria spięć. Pytałam kilku lekarzy, wniosek był taki że taka moja uroda i nic z tym się nie da zrobić 🤦☠♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
seesunrise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-09, 07:38   #606
Juli_Juli
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 221
Dot.: Mamusie kwietniowe 2022

Cześć dziewczyny w czwartek Powiedzcie mi proszę - co oznacza takie dość mocne, regularne pulsowanie na środku brzucha (przy pępku)? Miałam takie odczucie wczoraj oraz dzisiaj rano (bardzo zbliżona godzina) - zaraz po obudzeniu się lub właśnie to mnie obudziło. Za każdym razem ustało gdy wstałam z łóżka. Może jakoś niewłaściwie układam się podczas snu? Troszkę się martwię tym, że dziecko coś ma nie tak gdy śpię czy coś.
Juli_Juli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-09, 08:02   #607
felliciti
Wtajemniczenie
 
Avatar felliciti
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 415
Dot.: Mamusie kwietniowe 2022

Cytat:
Napisane przez seesunrise Pokaż wiadomość
Gratulacje udanych wizyt
Kciuki za wizytę! U mnie też pojawiło się takie spinanie, ale nie często i krótkie. W poprzedniej ciąży też tak w podobnym momencie się zaczęło i było do końca. Nie lubię tego brzuch robi się jak kamień. Wtedy brałam na to magnez i doraźnie nospę jak była większa seria spięć. Pytałam kilku lekarzy, wniosek był taki że taka moja uroda i nic z tym się nie da zrobić 🤦☠♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja tak nigdy nie miałam, dopiero pod koniec ciąży zaczynał mi twardnieć brzuch i pojawiały się małe skurcze. W pierwszej ciąży w ogóle nie miałam przepowiadających, w drugiej jak dostałam to myślałam, że rodzę Dlatego teraz jak wieczorem tak mi się spina brzuch i czuję w podbrzuszu jakby miał okres przyjść to trochę się martwię, ale pewnie tak jak u Ciebie dostanę magnez i tyle.

Cytat:
Napisane przez Juli_Juli Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny w czwartek Powiedzcie mi proszę - co oznacza takie dość mocne, regularne pulsowanie na środku brzucha (przy pępku)? Miałam takie odczucie wczoraj oraz dzisiaj rano (bardzo zbliżona godzina) - zaraz po obudzeniu się lub właśnie to mnie obudziło. Za każdym razem ustało gdy wstałam z łóżka. Może jakoś niewłaściwie układam się podczas snu? Troszkę się martwię tym, że dziecko coś ma nie tak gdy śpię czy coś.
Nie wiem za bardzo o jakie pulsowanie chodzi. Jeśli co kilka sekund pojawia się "puknięcie" to może maluch ma czkawkę, moje dziewczyny miały często czkawkę w brzuchu 😊
__________________
Look, if you had one shot, or one opportunity
To seize everything you ever wanted in one moment
Would you capture it? Or just let it slip?
felliciti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-12-09, 10:23   #608
pequenininha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-10
Wiadomości: 63
Dot.: Mamusie kwietniowe 2022

Moje skurcze już trzecią ciąże ujawniają się jako taka fala przyspieszonego bicia serca, uczucia napięcia koło szyi i w głowie.... Dziwne uczucie łatwe do wyłapania - ale żaden ból czy dyskomfort, po prostu vos niecodziennego. Tak jakby brzuch się spiął i podjechał do góry. Skapnęłam się że to są skurcze dopiero przy pierwszym porodzie kiedy tak się właśnie zaczął - tymi falami a potem na ktg pokrywał się wykres z tymi falami właśnie. Szkoda że potem ewoluują w zwykle skurcze
I od niedawna mam takie właśnie skurcze raz po raz - to normalne, organizm ćwiczy już. Byle nie były regularne i nasilające się :p
pequenininha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-09, 10:45   #609
gosiulam185
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 3 003
Dot.: Mamusie kwietniowe 2022

Cytat:
Napisane przez paninowakowa Pokaż wiadomość
Heej

Byłam dziś z mężem na połówkowych. Lilka zdrowo rośnie, dostaliśmy wyraźne zdjęcie buzi, nóżek i rączki 🥰
Na następne prenatalne bierzemy pendrive żeby rodzicom na komputerze pokazać, bo wyraźniej widać

Coraz bliżej święta dziewczyny!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pokażesz zdjęcie? 🥰

U mnie też brzuch się spina i twardnieje. Dla mnie nic niepokojącego. W pierwszej ciąży tez tak miałam.

Wiem o jakie pulsowanie chodzi. To nie jest czkawka. Nie wiem co to jest, ale też to mam i z synem też miałam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gosiulam185 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-09, 12:15   #610
Juli_Juli
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 221
Dot.: Mamusie kwietniowe 2022

Dzięki za szybkie odpowiedzi - uspokoiłyście mnie i już się nie martwię
Chyba chłopczyka mam na razie tylko ja? Czekamy na resztę połówkowych
Juli_Juli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-09, 12:41   #611
paninowakowa
Zakorzenienie
 
Avatar paninowakowa
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 3 729
Dot.: Mamusie kwietniowe 2022

Cytat:
Napisane przez gosiulam185 Pokaż wiadomość
Pokażesz zdjęcie? 🥰

U mnie też brzuch się spina i twardnieje. Dla mnie nic niepokojącego. W pierwszej ciąży tez tak miałam.

Wiem o jakie pulsowanie chodzi. To nie jest czkawka. Nie wiem co to jest, ale też to mam i z synem też miałam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pokazałabym ale nie potrafię wstawiać zdjęć przez aplikację, wyskakuje mi jakiś błąd

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.
paninowakowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-12-09, 12:53   #612
gosiulam185
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 3 003
Dot.: Mamusie kwietniowe 2022

Cytat:
Napisane przez paninowakowa Pokaż wiadomość
Pokazałabym ale nie potrafię wstawiać zdjęć przez aplikację, wyskakuje mi jakiś błąd

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Trzeba zmniejszyć zdjęcie i dodać jako załącznik. Ja to robię przez apke w telefonie ale są chyba też strony do tego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gosiulam185 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-09, 15:38   #613
felliciti
Wtajemniczenie
 
Avatar felliciti
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 415
Dot.: Mamusie kwietniowe 2022

Ja już po wizycie, wszystko jest dobrze 🥰 Bobas waży już 600 g. Tym razem lekarz nie miał żadnych wątpliwości, będzie syn na 100 % Starał się zrobić dobre zdjęcie dla męża, ale ciężko mi było powstrzymać emocje i cały brzuch mi latał 🙈

Cytat:
Napisane przez Juli_Juli Pokaż wiadomość
Dzięki za szybkie odpowiedzi - uspokoiłyście mnie i już się nie martwię
Chyba chłopczyka mam na razie tylko ja? Czekamy na resztę połówkowych
Jeszcze ja i pequenininha z tego co pamiętam

---------- Dopisano o 16:38 ---------- Poprzedni post napisano o 16:32 ----------

Oczywiście dostałam magnez na te spięcia brzucha, ale nie miało to wpływu na szyjkę, cały czas długa i zamknięta, także się cieszę.
__________________
Look, if you had one shot, or one opportunity
To seize everything you ever wanted in one moment
Would you capture it? Or just let it slip?
felliciti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-09, 16:07   #614
seesunrise
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 281
Dot.: Mamusie kwietniowe 2022

Cytat:
Napisane przez felliciti Pokaż wiadomość
Ja już po wizycie, wszystko jest dobrze 🥰 Bobas waży już 600 g. Tym razem lekarz nie miał żadnych wątpliwości, będzie syn na 100 % Starał się zrobić dobre zdjęcie dla męża, ale ciężko mi było powstrzymać emocje i cały brzuch mi latał



Jeszcze ja i pequenininha z tego co pamiętam

---------- Dopisano o 16:38 ---------- Poprzedni post napisano o 16:32 ----------

Oczywiście dostałam magnez na te spięcia brzucha, ale nie miało to wpływu na szyjkę, cały czas długa i zamknięta, także się cieszę.
Super wieści, ale już duży bobas
Ja też po wizycie, połówkowe, wszystko ok, 382g zdrowej dziewczynki 🥰🥰🥰

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
seesunrise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-09, 17:24   #615
Juli_Juli
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 221
Dot.: Mamusie kwietniowe 2022

Gratulacje dziewczyny
Czyli na razie jesteśmy we 3 z chłopcami. Mój trochę lżejszy - 460g.
Juli_Juli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-09, 17:45   #616
felliciti
Wtajemniczenie
 
Avatar felliciti
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 415
Dot.: Mamusie kwietniowe 2022

Syn wyszedł prawie równo w terminie, więc się nie martwię, że duży. Idzie podobnie jak moje dziewczyny, jestem przygotowana na więcej niż 3500
__________________
Look, if you had one shot, or one opportunity
To seize everything you ever wanted in one moment
Would you capture it? Or just let it slip?
felliciti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-09, 18:28   #617
pequenininha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-10
Wiadomości: 63
Dot.: Mamusie kwietniowe 2022

Cytat:
Napisane przez felliciti Pokaż wiadomość
Syn wyszedł prawie równo w terminie, więc się nie martwię, że duży. Idzie podobnie jak moje dziewczyny, jestem przygotowana na więcej niż 3500

Taaak ja też, syn i pewno znowu ze 4kg
Ale ostatnio poszło mega łatwo mimo że ja nominalnie nie mam nawet 50kg ani 160cm wiec jakoś zupełnie się nie martwię
Bardziej mnie interesuje żeby moje prawa były respektowane tj żeby wpuścili męża i mi dziecka nie zabrali z jakiegokolwiek powodu...
pequenininha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-09, 19:49   #618
felliciti
Wtajemniczenie
 
Avatar felliciti
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 415
Dot.: Mamusie kwietniowe 2022

Cytat:
Napisane przez pequenininha Pokaż wiadomość
Taaak ja też, syn i pewno znowu ze 4kg
Ale ostatnio poszło mega łatwo mimo że ja nominalnie nie mam nawet 50kg ani 160cm wiec jakoś zupełnie się nie martwię
Bardziej mnie interesuje żeby moje prawa były respektowane tj żeby wpuścili męża i mi dziecka nie zabrali z jakiegokolwiek powodu...
Ja też z tych szczupłych (ale wiecznie na diecie ) ale jestem typową gruszką, więc też łatwo idzie 😂
Teraz się słyszy takie historie, że głowa mała. Ja wspominam dobrze mój pobyt na oddziale, wszystkie położne były bardzo wspierające i pomocne, mam nadzieję że przez pandemię się to nie zmieniło. Ale jak moja młodsza skończyła rok i dostała skierowanie do szpitala to już wizytę na izbie przyjęć wolałabym wymazać z pamięci, dlatego najbardziej się boję przyjęcia żeby nie trafić na jakąś pi*e...
__________________
Look, if you had one shot, or one opportunity
To seize everything you ever wanted in one moment
Would you capture it? Or just let it slip?
felliciti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-10, 05:58   #619
f4dc90dff2e2b615c19266a8122ebdaa1aaf3285_639bb50290b9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 3 487
Dot.: Mamusie kwietniowe 2022

Cytat:
Napisane przez Juli_Juli Pokaż wiadomość
Gratulacje dziewczyny
Czyli na razie jesteśmy we 3 z chłopcami. Mój trochę lżejszy - 460g.
Halo halo u mnie też syn Po połówkowych 407g czyli dość duży jak ma mój przyrost wagi. Od początku ciąży 2 kg i choćbym całą pizze zjadła na noc nie przytyje chyba już więcej


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f4dc90dff2e2b615c19266a8122ebdaa1aaf3285_639bb50290b9a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-12-10, 06:17   #620
felliciti
Wtajemniczenie
 
Avatar felliciti
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 415
Dot.: Mamusie kwietniowe 2022

[1=f4dc90dff2e2b615c19266a 8122ebdaa1aaf3285_639bb50 290b9a;89030935]Halo halo u mnie też syn Po połówkowych 407g czyli dość duży jak ma mój przyrost wagi. Od początku ciąży 2 kg i choćbym całą pizze zjadła na noc nie przytyje chyba już więcej


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Zazdrość wielka 🙈 ja mimo, że pilnuję co jem i na prawdę zdrowo się odżywiam to waga idzie w górę mniej więcej o 2 kg od wizyty do wizyty 😱 Jedyny plus wymiotów i mdłości na początku ciąży to taki, że teraz to nie wygląda tak źle do wagi początkowej, bo mam jakieś 6 kg na plusie, ale i tak będę miała co zrzucać po porodzie 🙈

Chyba już wszystkie wiemy kto tam siedzi w brzuszkach prawda? To może aktualizacja pierwszej strony? 😊
__________________
Look, if you had one shot, or one opportunity
To seize everything you ever wanted in one moment
Would you capture it? Or just let it slip?
felliciti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-10, 08:06   #621
Zenon104
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 76
Dot.: Mamusie kwietniowe 2022

Cytat:
Napisane przez felliciti Pokaż wiadomość
Hej Dobrze, że jutro mam wizytę, bo spina mi się brzuch od kilku dni, i czuję dyskomfort (bo to nie ból) w dole brzucha. Chyba trochę za wcześnie na takie akcje
Ja miałam takie spięcia w 15/16tc alen przeszło jak odpuściłam pracę. Teraz niby już powinnam czuć przepowiadające ale cisza

Cytat:
Napisane przez felliciti Pokaż wiadomość
Ja już po wizycie, wszystko jest dobrze 🥰 Bobas waży już 600 g. Tym razem lekarz nie miał żadnych wątpliwości, będzie syn na 100 % Starał się zrobić dobre zdjęcie dla męża, ale ciężko mi było powstrzymać emocje i cały brzuch mi latał 🙈



Jeszcze ja i pequenininha z tego co pamiętam

---------- Dopisano o 16:38 ---------- Poprzedni post napisano o 16:32 ----------

Oczywiście dostałam magnez na te spięcia brzucha, ale nie miało to wpływu na szyjkę, cały czas długa i zamknięta, także się cieszę.
Wagowo przegonił moją

Cytat:
Napisane przez seesunrise Pokaż wiadomość
Super wieści, ale już duży bobas
Ja też po wizycie, połówkowe, wszystko ok, 382g zdrowej dziewczynki 🥰🥰🥰

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super

Cytat:
Napisane przez pequenininha Pokaż wiadomość
Taaak ja też, syn i pewno znowu ze 4kg
Ale ostatnio poszło mega łatwo mimo że ja nominalnie nie mam nawet 50kg ani 160cm wiec jakoś zupełnie się nie martwię
Bardziej mnie interesuje żeby moje prawa były respektowane tj żeby wpuścili męża i mi dziecka nie zabrali z jakiegokolwiek powodu...
Mi mówią że młoda idzie w takie 3 kg, ale wątpię żeby tak zostało. Moje dzieci pakują w ostatnim miesiącu.

[1=f4dc90dff2e2b615c19266a 8122ebdaa1aaf3285_639bb50 290b9a;89030935]Halo halo u mnie też syn Po połówkowych 407g czyli dość duży jak ma mój przyrost wagi. Od początku ciąży 2 kg i choćbym całą pizze zjadła na noc nie przytyje chyba już więcej


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]


Ja też 2kg przytyłam od początku, liczę że jeszcze max 8 i byłoby supeer.

Wlansie siedzę na krzywej, za 40 min drugie pobranie i do domu na śniadanie
Zenon104 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-10, 14:15   #622
Manka157
Raczkowanie
 
Avatar Manka157
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 340
Dot.: Mamusie kwietniowe 2022

Hej
No i w końcu ja też jestem po połówkowych. Dzisiaj 20+3 i 377g zdrowej dziewczynki moje przekonanie, że to chłopiec jednak zawiodło 🤣 mała szalała na USG zasłaniała się pępowiną, a jak już ją łaskawie puściła to kładła sobie ręce na twarz
Jakoś tak mi dziwnie, że to dziewczynka. Muszę się oswoić, że to jednak nie chłopiec

Co do wagi, to ja jestem jakieś 3kg na minusie. W poprzedniej ciąży nie przytyłam nic. Co sobie schudłam 2kg to sobie tyle samo przytyłam i tak skakało całą ciążę, teraz zapowiada się na taką samą akcję. Za to w pierwszej ciąży przytyłam 11kg
Dobra to piszcie, kto ma jaką płeć, to zrobię aktualizację na pierwszej stronie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Manka157 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-10, 15:49   #623
paninowakowa
Zakorzenienie
 
Avatar paninowakowa
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 3 729
Dot.: Mamusie kwietniowe 2022

Cytat:
Napisane przez Manka157 Pokaż wiadomość
Hej
No i w końcu ja też jestem po połówkowych. Dzisiaj 20+3 i 377g zdrowej dziewczynki moje przekonanie, że to chłopiec jednak zawiodło 🤣 mała szalała na USG zasłaniała się pępowiną, a jak już ją łaskawie puściła to kładła sobie ręce na twarz
Jakoś tak mi dziwnie, że to dziewczynka. Muszę się oswoić, że to jednak nie chłopiec

Co do wagi, to ja jestem jakieś 3kg na minusie. W poprzedniej ciąży nie przytyłam nic. Co sobie schudłam 2kg to sobie tyle samo przytyłam i tak skakało całą ciążę, teraz zapowiada się na taką samą akcję. Za to w pierwszej ciąży przytyłam 11kg
Dobra to piszcie, kto ma jaką płeć, to zrobię aktualizację na pierwszej stronie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super ze wszystko w porządku
Możesz mi całość zaktualizować - > 27 lat, TP 22.04.2022 dziewczynka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.
paninowakowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-10, 16:55   #624
felliciti
Wtajemniczenie
 
Avatar felliciti
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 415
Dot.: Mamusie kwietniowe 2022

Mi proszę dopisać chłopca 🥰
__________________
Look, if you had one shot, or one opportunity
To seize everything you ever wanted in one moment
Would you capture it? Or just let it slip?
felliciti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-10, 17:28   #625
Juli_Juli
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 221
Dot.: Mamusie kwietniowe 2022

Chłopiec
Juli_Juli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-10, 17:45   #626
sophie_12
Raczkowanie
 
Avatar sophie_12
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 348
Dot.: Mamusie kwietniowe 2022

Hej, ja też już po połówkowych. Wszystko ok, będzie parka - chłopiec i dziewczynka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sophie_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-10, 22:40   #627
gosiulam185
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 3 003
Dot.: Mamusie kwietniowe 2022

Mnie możesz dopisać dziewczynkę 🥰

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gosiulam185 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-11, 03:16   #628
pequenininha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-10
Wiadomości: 63
Dot.: Mamusie kwietniowe 2022

[1=f4dc90dff2e2b615c19266a 8122ebdaa1aaf3285_639bb50 290b9a;89030935]Halo halo u mnie też syn Po połówkowych 407g czyli dość duży jak ma mój przyrost wagi. Od początku ciąży 2 kg i choćbym całą pizze zjadła na noc nie przytyje chyba już więcej


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]


Spokojnie, ja w ostatnim miesiącu przytyłam 9kg, a że się przeterminowałam to do 38tyg waga wyglądała spoko.... i tak za każdym razem tylko drugi raz jeszcze gorzej nie ludze się żeby teraz miało być inaczej. Ten ostatni miesiąc to masakra. Dosłownie czuć jak się puchnie i nabiera się wody bo to nie jest przybieranie od jedzenia - przynajmniej ja. I to dopiero wtedy wyskoczyly mi rozstępy. Oczywiście nie zniknęły więc w drugiej ciąży i teraz były już od samego początku tylko pod koniec ich przybywa do kolekcji ale miło wiedzieć że niektóre to omija :p
pequenininha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-11, 09:00   #629
paninowakowa
Zakorzenienie
 
Avatar paninowakowa
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 3 729
Dot.: Mamusie kwietniowe 2022

Witam w sobotę
Ja dopiero wstałam, zaraz biorę się za porządki, a po popołudniu wybieramy się do z Wrocławia na jarmark 🥰 mamy ok 2h jazdy samochodem

Wczoraj byłam w galerii i z ciekawości weszłam do H&m na dział dla niemowlaków, stwierdziłam że jak mi się coś spodoba to kupię dla Lilki pierwszą rzecz, ale wyszła bez niczego! Jestem w szoku! Przed ciążą jak przechodziłam obok takich rzeczy to oczy na sam widok mi się świeciły w życiu bym nie powiedziała że w 5 miesiącu pierwszej ciąży wyjdę ze sklepu z pustymi rękoma

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.
paninowakowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-11, 10:33   #630
Zenon104
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 76
Dot.: Mamusie kwietniowe 2022

Hej ja wczoraj miałam wyniki krzywej i wszystko idealnie dziś ogarnęłam już pierniczki ale chyba zrobię jeszcze jedna podwójna porcje bo połowa już zjedzona
Zenon104 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-12-29 21:05:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:02.