Mamusie kwietniowe 2022 - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-12-11, 11:20   #631
felliciti
Wtajemniczenie
 
Avatar felliciti
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 415
Dot.: Mamusie kwietniowe 2022

Cześć dziewczyny
My od rana już biegaliśmy z sankami po lesie, korzystamy z ostatnich śnieżnych dni. Teraz odpoczywam z kawką.
Co do ciuszków to ja oglądam na vinted na razie, ale nie kupuję, wstrzymam się do nowego roku. Koleżanka pisała, że odda mi te neutralne, przejrzę co tak naprawdę mam i dopiero zacznę zamawiać Myślałam, że gorzej to będzie wyglądać, ale tak naprawdę wszystko mamy, czeka mnie tylko kupno wyposażenia wózka i łóżeczka pod chłopca i apteczne rzeczy.
__________________
Look, if you had one shot, or one opportunity
To seize everything you ever wanted in one moment
Would you capture it? Or just let it slip?
felliciti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-11, 15:08   #632
pequenininha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-10
Wiadomości: 63
Dot.: Mamusie kwietniowe 2022

Cytat:
Napisane przez felliciti Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
My od rana już biegaliśmy z sankami po lesie, korzystamy z ostatnich śnieżnych dni. Teraz odpoczywam z kawką.
Co do ciuszków to ja oglądam na vinted na razie, ale nie kupuję, wstrzymam się do nowego roku. Koleżanka pisała, że odda mi te neutralne, przejrzę co tak naprawdę mam i dopiero zacznę zamawiać Myślałam, że gorzej to będzie wyglądać, ale tak naprawdę wszystko mamy, czeka mnie tylko kupno wyposażenia wózka i łóżeczka pod chłopca i apteczne rzeczy.

My też właśnie wróciliśmy z lasu z sanek jutro za to na górkę ogromną zamierzam bo obok nas bieda i plasko
Mnie czeka w sumie tylko pranie i naprawa łóżeczka. Niestety :p

Cytat:
Napisane przez Zenon104 Pokaż wiadomość
Hej ja wczoraj miałam wyniki krzywej i wszystko idealnie dziś ogarnęłam już pierniczki ale chyba zrobię jeszcze jedna podwójna porcje bo połowa już zjedzona

Mam ten sam plan! Od razu potrójna porcja będzie

Cytat:
Napisane przez paninowakowa Pokaż wiadomość
Witam w sobotę
Ja dopiero wstałam, zaraz biorę się za porządki, a po popołudniu wybieramy się do z Wrocławia na jarmark mamy ok 2h jazdy samochodem

Wczoraj byłam w galerii i z ciekawości weszłam do H&m na dział dla niemowlaków, stwierdziłam że jak mi się coś spodoba to kupię dla Lilki pierwszą rzecz, ale wyszła bez niczego! Jestem w szoku! Przed ciążą jak przechodziłam obok takich rzeczy to oczy na sam widok mi się świeciły w życiu bym nie powiedziała że w 5 miesiącu pierwszej ciąży wyjdę ze sklepu z pustymi rękoma

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Drogie czy brzydkie?


Já dziś od 4 rano ogarnelam prezenty i nawet znalazłam cudny stol dla mojej mamy na olx. Jutro idziemy na jej urodziny więc będę go zaraz odnawiac to te pierniki to chyba jutro z rana
pequenininha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-12, 08:48   #633
paninowakowa
Zakorzenienie
 
Avatar paninowakowa
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 3 729
Dot.: Mamusie kwietniowe 2022

Cytat:
Napisane przez pequenininha Pokaż wiadomość
My też właśnie wróciliśmy z lasu z sanek jutro za to na górkę ogromną zamierzam bo obok nas bieda i plasko
Mnie czeka w sumie tylko pranie i naprawa łóżeczka. Niestety




Mam ten sam plan! Od razu potrójna porcja będzie




Drogie czy brzydkie?


Já dziś od 4 rano ogarnelam prezenty i nawet znalazłam cudny stol dla mojej mamy na olx. Jutro idziemy na jej urodziny więc będę go zaraz odnawiac to te pierniki to chyba jutro z rana
Właśnie w ogóle nie patrzyłam na ceny tych ciuszków, tylko na wygląd i lipa ale podejrzewam że ceny też mogłyby mnie odrzucić 🤣

Powiem Wam laski, że nie polecam jarmarków odwiedzać w środek weekendu! Krążyliśmy ponad godzinę w około rynku żeby znaleźć miejsce parkingowe a na samym jarmark takie tłumy, zero przyjemności z chodzenia. Lepiej wybrać się w środku tygodnia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.
paninowakowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-12, 09:31   #634
Juli_Juli
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 221
Dot.: Mamusie kwietniowe 2022

paninowakowa - potwierdzam, że lepiej wybrać się w tygodniu, ponieważ jarmark jest prawie pusty. A akurat z miejscami parkingowymi zawsze jest problem w okolicy rynku, choć domyślam się co dzieje się tam w weekend.

A w temacie wagi - jeśli o mnie chodzi to póki co jest +3 kg i lekarz ostatnio mnie trochę zjechał że powinnam bardziej tyć. No i chyba wykrakał, bo od kilku dni jest masakra. MUSZĘ wstawać w nocy zjeść, bo jestem bardzo głodna - niezależnie od tego jak późno zjem kolację. Z kolei w ciągu dnia kiedyś musiałam jadać co ok. 4 h, to teraz MUSZĘ zjeść po 2 h. Nigdy bym nie pomyślała, że przy mojej wadze 5o kg będę miała kiedyś taki apetyt. Za miesiąc w takim tempie to chyba będzie + 10 kg i się załamię
No i budząc się w nocy na toaletę, nie mogę potem zasnąć przez jakieś 2 h. Myślałam, że to z głodu, ale dzisiaj i wczoraj w nocy po zjedzeniu nadal nie mogłam spać
Miłej niedzieli

Edytowane przez Juli_Juli
Czas edycji: 2021-12-12 o 09:32
Juli_Juli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-12, 17:01   #635
felliciti
Wtajemniczenie
 
Avatar felliciti
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 415
Dot.: Mamusie kwietniowe 2022

Cytat:
Napisane przez Juli_Juli Pokaż wiadomość

No i budząc się w nocy na toaletę, nie mogę potem zasnąć przez jakieś 2 h. Myślałam, że to z głodu, ale dzisiaj i wczoraj w nocy po zjedzeniu nadal nie mogłam spać
Miłej niedzieli
Niestety, ale to się często zdarza w ciąży, ja tak miałam w poprzednich ciążach, ale pod koniec już. Pewnie niedługo też mnie dopadnie.

Cytat:
Napisane przez paninowakowa Pokaż wiadomość
Właśnie w ogóle nie patrzyłam na ceny tych ciuszków, tylko na wygląd i lipa ale podejrzewam że ceny też mogłyby mnie odrzucić 🤣

Powiem Wam laski, że nie polecam jarmarków odwiedzać w środek weekendu! Krążyliśmy ponad godzinę w około rynku żeby znaleźć miejsce parkingowe a na samym jarmark takie tłumy, zero przyjemności z chodzenia. Lepiej wybrać się w środku tygodnia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My mamy niedaleko do Świątecznej Krainy z iluminacjami świątecznymi, ale odpuściliśmy.

Ja kupiłam rano ciuszki dla bobasa, no nie mogłam się powstrzymać 🙈 A później koleżanka przyniosła mi 3 wielkie papierowe torby ubranek 50-62. Oddała mi nasze ciuszki, dołożyła jeszcze od siebie i załatwiła od koleżanki po synku 🙈 I jak ja mam się jej teraz odwdzięczyć? Dla niej coś wymyślę, ale dla jej koleżanki?
__________________
Look, if you had one shot, or one opportunity
To seize everything you ever wanted in one moment
Would you capture it? Or just let it slip?
felliciti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-12, 21:41   #636
f4dc90dff2e2b615c19266a8122ebdaa1aaf3285_639bb50290b9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 3 487
Dot.: Mamusie kwietniowe 2022

Cytat:
Napisane przez Juli_Juli Pokaż wiadomość
paninowakowa - potwierdzam, że lepiej wybrać się w tygodniu, ponieważ jarmark jest prawie pusty. A akurat z miejscami parkingowymi zawsze jest problem w okolicy rynku, choć domyślam się co dzieje się tam w weekend.

A w temacie wagi - jeśli o mnie chodzi to póki co jest +3 kg i lekarz ostatnio mnie trochę zjechał że powinnam bardziej tyć. No i chyba wykrakał, bo od kilku dni jest masakra. MUSZĘ wstawać w nocy zjeść, bo jestem bardzo głodna - niezależnie od tego jak późno zjem kolację. Z kolei w ciągu dnia kiedyś musiałam jadać co ok. 4 h, to teraz MUSZĘ zjeść po 2 h. Nigdy bym nie pomyślała, że przy mojej wadze 5o kg będę miała kiedyś taki apetyt. Za miesiąc w takim tempie to chyba będzie + 10 kg i się załamię
No i budząc się w nocy na toaletę, nie mogę potem zasnąć przez jakieś 2 h. Myślałam, że to z głodu, ale dzisiaj i wczoraj w nocy po zjedzeniu nadal nie mogłam spać
Miłej niedzieli
Jak budzisz się tylko raz to wręcz zazdroszczę Ja przed zaśnięciem chodzę mniej więcej 10-15 razy w odstępach 5-10 minut. W ciągu dnia minimum raz na godzinę. W samochodzie wytrzymuje max 30 minut. W tym temacie mam akurat tragedię a to dopiero 5-6 miesiąc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f4dc90dff2e2b615c19266a8122ebdaa1aaf3285_639bb50290b9a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-13, 10:25   #637
Manka157
Raczkowanie
 
Avatar Manka157
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 340
Dot.: Mamusie kwietniowe 2022

Hej
Zaktualizowałem pierwszy post, zobaczcie sobie czy nie ma pomyłek, a jak ktoś nie ma wpisanej płci to napiszcie jaka. Kurde muszę wchodzić na kompa żeby aktualizować post, bo inaczej nie chce mi się zapisywać 🤦☠♀️

Weekend minął szybko, choinkę ubrałam nawet. Maluch ciągle ściąga z niej ozdoby, mimo, że i tak powiesiłam ich niewiele żeby nie kusiły. Jestem jakaś zmęczona. Powiedzieliśmy rodzince najbliższej, że będziemy mieć córkę i szał radości jest. Bo w mojej rodzinie są dosłownie sami chłopcy, a rodzice Tż też mają samych wnuków

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Manka157 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-12-13, 12:02   #638
kedziorka09
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-11
Wiadomości: 10
Dot.: Mamusie kwietniowe 2022

Jestem po połówkowych.
436g SYN

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kedziorka09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-13, 14:31   #639
felliciti
Wtajemniczenie
 
Avatar felliciti
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 415
Dot.: Mamusie kwietniowe 2022

Cytat:
Napisane przez Manka157 Pokaż wiadomość
Hej
Zaktualizowałem pierwszy post, zobaczcie sobie czy nie ma pomyłek, a jak ktoś nie ma wpisanej płci to napiszcie jaka. Kurde muszę wchodzić na kompa żeby aktualizować post, bo inaczej nie chce mi się zapisywać 🤦☠♀️

Weekend minął szybko, choinkę ubrałam nawet. Maluch ciągle ściąga z niej ozdoby, mimo, że i tak powiesiłam ich niewiele żeby nie kusiły. Jestem jakaś zmęczona. Powiedzieliśmy rodzince najbliższej, że będziemy mieć córkę i szał radości jest. Bo w mojej rodzinie są dosłownie sami chłopcy, a rodzice Tż też mają samych wnuków

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziękujemy

Cytat:
Napisane przez kedziorka09 Pokaż wiadomość
Jestem po połówkowych.
436g SYN

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratulacje 😘
__________________
Look, if you had one shot, or one opportunity
To seize everything you ever wanted in one moment
Would you capture it? Or just let it slip?
felliciti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-13, 20:09   #640
felliciti
Wtajemniczenie
 
Avatar felliciti
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 415
Dot.: Mamusie kwietniowe 2022

Dziewczyny kiedy wybieracie się na krzywą? Ja chyba między świętami a sylwestrem, bo mąż ma wtedy wolne, ale nie wiem czy ludzie nie rzucą się wtedy do labu, właśnie przez wolne dni
__________________
Look, if you had one shot, or one opportunity
To seize everything you ever wanted in one moment
Would you capture it? Or just let it slip?
felliciti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-13, 21:24   #641
gosiulam185
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 3 003
Dot.: Mamusie kwietniowe 2022

Cytat:
Napisane przez felliciti Pokaż wiadomość
Dziewczyny kiedy wybieracie się na krzywą? Ja chyba między świętami a sylwestrem, bo mąż ma wtedy wolne, ale nie wiem czy ludzie nie rzucą się wtedy do labu, właśnie przez wolne dni
Ja też między świętami tylko muszę się upewnić, że nasza przychodnia wtedy czynna.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gosiulam185 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-12-14, 07:13   #642
Krychulec89
Zadomowienie
 
Avatar Krychulec89
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 137
Dot.: Mamusie kwietniowe 2022

Cześć dziewczyny, czy tylko ja jestem przed połówkowymi? Muszę zadzwonić i się zapisać na 20.12 lub 21.12
Mnie na szczęście omija kolejna krzywa bo cukrzycę mam już stwierdzoną 🤣 współczuję wam bo to okropne badanie, to siedzenie i czekanie mnie irytuje 🤦


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy czyjeś szczęście staje się twoim szczęściem, to jest miłość.
- Lana del Ray
Krychulec89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-14, 09:30   #643
Zenon104
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 76
Dot.: Mamusie kwietniowe 2022

Cytat:
Napisane przez felliciti Pokaż wiadomość
Dziewczyny kiedy wybieracie się na krzywą? Ja chyba między świętami a sylwestrem, bo mąż ma wtedy wolne, ale nie wiem czy ludzie nie rzucą się wtedy do labu, właśnie przez wolne dni

Ja już jestem po na szczęście wynik ok. W razie czego i tak masz pierwszeństwo, więc niech spadają na drzewo. U mnie mąż się ostatnio wyklócał, bo ludzie jednak nie maja w ogóle wyobraźni
Zenon104 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-14, 09:38   #644
Juli_Juli
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 221
Dot.: Mamusie kwietniowe 2022

Cytat:
Napisane przez Zenon104 Pokaż wiadomość
Ja już jestem po na szczęście wynik ok. W razie czego i tak masz pierwszeństwo, więc niech spadają na drzewo. U mnie mąż się ostatnio wyklócał, bo ludzie jednak nie maja w ogóle wyobraźni
Miałam niestety identyczną sytuację, z tym że byłam bez męża i "spór" był z kobietą, która sama przyznała, że jest matką Ludzie nie przestają mnie zadziwiać...

Felliciti mnie jeszcze lekarz nie kierował na krzywą - zapewne zrobi to na wizycie w przyszłym tygodniu. Punkty pobrań lubią się zamykać/skracać godziny pracy w okresach świątecznych, także obczaj sobie wcześniej czy nic się nie zmieniło
Juli_Juli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-14, 10:15   #645
Manka157
Raczkowanie
 
Avatar Manka157
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 340
Dot.: Mamusie kwietniowe 2022

Cytat:
Napisane przez kedziorka09 Pokaż wiadomość
Jestem po połówkowych.
436g SYN

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratulacje
Już dopisuję w pierwszym poście 🥰
Cytat:
Napisane przez Krychulec89 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, czy tylko ja jestem przed połówkowymi? Muszę zadzwonić i się zapisać na 20.12 lub 21.12
Mnie na szczęście omija kolejna krzywa bo cukrzycę mam już stwierdzoną 🤣 współczuję wam bo to okropne badanie, to siedzenie i czekanie mnie irytuje 🤦


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kilka dni i też będziesz już po połówkowych znasz płeć? Żebym mogła dopisać, coś mi świta, że dziewczynka ale nie jestem pewna


Ja na krzywą dostanę skierowanie pewnie teraz w poniedziałek na wizycie. Zrobię pewnie na spokojnie po nowym roku. Ja tam mogę siedzieć, wezmę czytnik i będę miała przynajmniej chwilę spokoju 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Manka157 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-14, 10:29   #646
felliciti
Wtajemniczenie
 
Avatar felliciti
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 415
Dot.: Mamusie kwietniowe 2022

Tak, wiem, że bez kolejki, to nie mój pierwszy raz 😂 I u nas na szczęście przypominają o tym na każdych drzwiach, ostatnio akurat babka wyszła z gabinetu jak przyszłam i sama mnie zgarnęła za sobą, nie musiałam się wykłócać
Mi chodzi o to, żeby 2 razy więcej ludzi się wtedy nie przewijało przez poczekalnie, ale pewnie jak będę miała coś złapać to i tak złapie... Ja mam zaraz po nowym roku wizytę, więc nie mam innej opcji za bardzo niż ta przerwa świąteczna, teraz mi się wydaje trochę za szybko, zresztą 24+0 będę miała dopiero w piątek.
I już mnie lekarz uprzedził, że na następnej wizycie dostanę skierowanie na przeciwciała i kolejna wizyta w przychodni 😬 Któraś też będzie musiała iść?
__________________
Look, if you had one shot, or one opportunity
To seize everything you ever wanted in one moment
Would you capture it? Or just let it slip?
felliciti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-14, 10:56   #647
Juli_Juli
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 221
Dot.: Mamusie kwietniowe 2022

Cytat:
Napisane przez felliciti Pokaż wiadomość
Tak, wiem, że bez kolejki, to nie mój pierwszy raz 😂 I u nas na szczęście przypominają o tym na każdych drzwiach, ostatnio akurat babka wyszła z gabinetu jak przyszłam i sama mnie zgarnęła za sobą, nie musiałam się wykłócać
Mi chodzi o to, żeby 2 razy więcej ludzi się wtedy nie przewijało przez poczekalnie, ale pewnie jak będę miała coś złapać to i tak złapie... Ja mam zaraz po nowym roku wizytę, więc nie mam innej opcji za bardzo niż ta przerwa świąteczna, teraz mi się wydaje trochę za szybko, zresztą 24+0 będę miała dopiero w piątek.
I już mnie lekarz uprzedził, że na następnej wizycie dostanę skierowanie na przeciwciała i kolejna wizyta w przychodni 😬 Któraś też będzie musiała iść?
A no racja, ludzi może być dużo i pod tym względem być może łatwiej coś złapać.

Masz na myśli przeciwciała we krwi? Ja robiłam niedawno i przy okazji stwierdziłam, że wyrobię sobie kartę grupy krwi. Jakie macie grupy krwi z TŻ?
Juli_Juli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-14, 11:07   #648
felliciti
Wtajemniczenie
 
Avatar felliciti
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 415
Dot.: Mamusie kwietniowe 2022

Cytat:
Napisane przez Juli_Juli Pokaż wiadomość
A no racja, ludzi może być dużo i pod tym względem być może łatwiej coś złapać.

Masz na myśli przeciwciała we krwi? Ja robiłam niedawno i przy okazji stwierdziłam, że wyrobię sobie kartę grupy krwi. Jakie macie grupy krwi z TŻ?
Mam na myśli immunoglobulinę anty-D. Ja mam grupę krwi rh-, a tż rh+, dlatego występuje konflikt serologiczny i muszę przyjąć zastrzyk po 28 tygodniu. W pierwszej ciąży dostałam po porodzie, w drugiej już byłam zrobić zastrzyk w 28 tygodniu. Moje obie dziewczyny mają grupę krwi po tacie.
__________________
Look, if you had one shot, or one opportunity
To seize everything you ever wanted in one moment
Would you capture it? Or just let it slip?
felliciti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-14, 16:00   #649
Krychulec89
Zadomowienie
 
Avatar Krychulec89
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 137
Dot.: Mamusie kwietniowe 2022

Cytat:
Napisane przez Manka157 Pokaż wiadomość
Gratulacje
Już dopisuję w pierwszym poście 🥰Kilka dni i też będziesz już po połówkowych znasz płeć? Żebym mogła dopisać, coś mi świta, że dziewczynka ale nie jestem pewna


Ja na krzywą dostanę skierowanie pewnie teraz w poniedziałek na wizycie. Zrobię pewnie na spokojnie po nowym roku. Ja tam mogę siedzieć, wezmę czytnik i będę miała przynajmniej chwilę spokoju 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Taaak córeczka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:00 ---------- Poprzedni post napisano o 16:59 ----------

Cytat:
Napisane przez felliciti Pokaż wiadomość
Mam na myśli immunoglobulinę anty-D. Ja mam grupę krwi rh-, a tż rh+, dlatego występuje konflikt serologiczny i muszę przyjąć zastrzyk po 28 tygodniu. W pierwszej ciąży dostałam po porodzie, w drugiej już byłam zrobić zastrzyk w 28 tygodniu. Moje obie dziewczyny mają grupę krwi po tacie.
Ja już miała robione przeciwciała na ostatniej wizycie. Też moje chłopaki wszystkie + po tatusiu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy czyjeś szczęście staje się twoim szczęściem, to jest miłość.
- Lana del Ray
Krychulec89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-12-15, 06:38   #650
Krychulec89
Zadomowienie
 
Avatar Krychulec89
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 137
Dot.: Mamusie kwietniowe 2022

Dzień dobry, chwaliłam się w że kupiliśmy z mężem wózek freestyle twins za 450 zł? Dobra okazja, jedynie rączka ma trochę zniszczony uchwyt ale mój mąż to ogarnie. Potrzebuje go do tras do żłobka i przedszkola z Młodą.
I dostałam dwa worki z ubraniami dla Młodej od urodzenia do 92 rozmiar i zaraz dostanę kolejne dwa wory od sąsiadki
Ja to mam szczęście 🤦 tak to chociaż od czegoś można zacząć wyprawkę bo od zera ciężko jest
Miłego dnia dziewczyny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy czyjeś szczęście staje się twoim szczęściem, to jest miłość.
- Lana del Ray
Krychulec89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-15, 08:21   #651
pequenininha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-10
Wiadomości: 63
Dot.: Mamusie kwietniowe 2022

U nas w lab nigdy nie ma kolejki a ludzi to kilka na godzinę wiec się nie martwię o to. Ale faktycznie dzięki za wskazówkę żeby sprawdzić godziny pracy w tamte dni. Ja mam wizytę na początku stycznia, nie pamietam ile się czeka na wyniki ale być może wystarczy ze przyjdę w nowym roku

U mnie cała rodzina 0rh+ wiec tu tez nic nie muszę robić ale i tak do lab chodzę co wizytę, lekarz zawsze daje mi skierowanie przynajmniej na krew i mocz, myślałam ze to standard…
pequenininha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-15, 10:54   #652
felliciti
Wtajemniczenie
 
Avatar felliciti
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 415
Dot.: Mamusie kwietniowe 2022

Cytat:
Napisane przez Krychulec89 Pokaż wiadomość
Dzień dobry, chwaliłam się w że kupiliśmy z mężem wózek freestyle twins za 450 zł? Dobra okazja, jedynie rączka ma trochę zniszczony uchwyt ale mój mąż to ogarnie. Potrzebuje go do tras do żłobka i przedszkola z Młodą.
I dostałam dwa worki z ubraniami dla Młodej od urodzenia do 92 rozmiar i zaraz dostanę kolejne dwa wory od sąsiadki
Ja to mam szczęście �� tak to chociaż od czegoś można zacząć wyprawkę bo od zera ciężko jest
Miłego dnia dziewczyny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, to dużo ułatwia jak nagle ktoś oferuje tyle ciuszków i wystarczy dokupić pojedyncze rzeczy Też myślałam, że będziemy mieć tylko kilka zestawów, a tu prawie wszystko od 50-68 mam. Te 50 takie malutkie, że córka już porwała kilka sztuk dla swojej baby born, ale moje dzieci i tak raczej zaczynały od 56.

Cytat:
Napisane przez pequenininha Pokaż wiadomość
U nas w lab nigdy nie ma kolejki a ludzi to kilka na godzinę wiec się nie martwię o to. Ale faktycznie dzięki za wskazówkę żeby sprawdzić godziny pracy w tamte dni. Ja mam wizytę na początku stycznia, nie pamietam ile się czeka na wyniki ale być może wystarczy ze przyjdę w nowym roku

U mnie cała rodzina 0rh+ wiec tu tez nic nie muszę robić ale i tak do lab chodzę co wizytę, lekarz zawsze daje mi skierowanie przynajmniej na krew i mocz, myślałam ze to standard…
Mój kiedyś mnie wysyłał częściej, w tej ciąży to będą dopiero moje drugie badania w labie �� (nie licząc tych na własną rękę)
__________________
Look, if you had one shot, or one opportunity
To seize everything you ever wanted in one moment
Would you capture it? Or just let it slip?

Edytowane przez felliciti
Czas edycji: 2021-12-15 o 10:55
felliciti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-15, 14:17   #653
gosiulam185
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 3 003
Dot.: Mamusie kwietniowe 2022

Dziewczyny, w jakiej firmy smoczki celujecie? Synek akceptował tylko avent, ale te ultra. Niestety na początku były mu sporo za duże. Lovi od początku powodowały wysypkę wokół usteczek. Wypadłam z obiegu i nie wiem jakie teraz są polecane, fajne firmy?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gosiulam185 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-15, 15:40   #654
felliciti
Wtajemniczenie
 
Avatar felliciti
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 415
Dot.: Mamusie kwietniowe 2022

Cytat:
Napisane przez gosiulam185 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, w jakiej firmy smoczki celujecie? Synek akceptował tylko avent, ale te ultra. Niestety na początku były mu sporo za duże. Lovi od początku powodowały wysypkę wokół usteczek. Wypadłam z obiegu i nie wiem jakie teraz są polecane, fajne firmy?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My od początku jesteśmy wierni tylko Lovi 😊 U nas żadna wysypka się nie pojawiła 😯

---------- Dopisano o 16:40 ---------- Poprzedni post napisano o 16:31 ----------

Krychulec89 pochwal się wózkiem My myśleliśmy nad wózkiem dla dwójki, bo młodsza będzie miała 2 lata, ale spróbujemy najpierw z dostawką z krzesełkiem, jak jej nie podpasuje to kupimy wózek. Mamy dostawkę po starszej, ale ona w ogóle nie była nią zainteresowana, wszędzie po nóżkach doszła, a młodsza już za daleko sama nie dojdzie
__________________
Look, if you had one shot, or one opportunity
To seize everything you ever wanted in one moment
Would you capture it? Or just let it slip?
felliciti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-15, 16:38   #655
gosiulam185
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 3 003
Dot.: Mamusie kwietniowe 2022

Cytat:
Napisane przez felliciti Pokaż wiadomość
My od początku jesteśmy wierni tylko Lovi U nas żadna wysypka się nie pojawiła

---------- Dopisano o 16:40 ---------- Poprzedni post napisano o 16:31 ----------

Krychulec89 pochwal się wózkiem My myśleliśmy nad wózkiem dla dwójki, bo młodsza będzie miała 2 lata, ale spróbujemy najpierw z dostawką z krzesełkiem, jak jej nie podpasuje to kupimy wózek. Mamy dostawkę po starszej, ale ona w ogóle nie była nią zainteresowana, wszędzie po nóżkach doszła, a młodsza już za daleko sama nie dojdzie
My kupiliśmy podstawkę stojąca, ale czuję że nam się nie sprawdzi. Raczej nastawiamy się, że synek będzie na nóżkach chodził. Ewentualnie na spacery z psami jak będę sama to mała w chuste a synek w spacerówkę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gosiulam185 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-15, 18:10   #656
seesunrise
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 281
Dot.: Mamusie kwietniowe 2022

Hej, jakie bierzecie suplementy?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
seesunrise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-15, 18:37   #657
pequenininha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-10
Wiadomości: 63
Dot.: Mamusie kwietniowe 2022

Suplementów w tej ciąży nie biorę. Wyniki mam dobre i lekarz też nie naciska że czegoś brakuje.

Dostawka nam si sprawdziła w mieście czy transporcie do przedszkola jak młode spało a starsze średnio słuchało żeby trzymać się wózka ;-) mamy dzieci co 2.5 roku więc teraz pewnie do tego samego posłuży. Mój młody w sumie wózka nie używa od dawna, ma dwa lata. Biorę malutki wozek tylko jak logostycznie jest potrzebny np w Ikei (byłam z nim raz ). Ale w lesie dostawka nie daje rady więc mało była używana.

Smoczek na początek nie pamiętam jakiej był firmy ale pamiętam że był tylko jeden na tyle mały aby nie wyglądał karykaturalnie przykrywając pół nosa. Dzieci akceptowały smoczki każdej firmy ale tylko etapowo tj były miesiące kiedy smoczek był ok a były takie gdzie nie był ok

9 dni do świąt dziewczyny! Jaram się! Znów mam zamiar nagiąć czasoprzestrzeń i zrobić tyle co normalnie robię cały rok
pequenininha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-15, 18:52   #658
felliciti
Wtajemniczenie
 
Avatar felliciti
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 415
Dot.: Mamusie kwietniowe 2022

Ja też pisałam już kiedyś, że nie biorę żadnych suplementów. Trzymam zdrową dietę i póki co wyniki są ok.
Jedynie co to lekarz zapisał mi magnez, ale wstrzymuję się z nim, próbuje podnieść go samym jedzeniem, zobaczymy po badaniach jaki jest poziom i najwyżej zacznę brać... Ale widzę różnicę, bo brzuch mi się już tak nie spina.
__________________
Look, if you had one shot, or one opportunity
To seize everything you ever wanted in one moment
Would you capture it? Or just let it slip?

Edytowane przez felliciti
Czas edycji: 2021-12-15 o 18:57
felliciti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-15, 22:01   #659
gosiulam185
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 3 003
Dot.: Mamusie kwietniowe 2022

Cytat:
Napisane przez seesunrise Pokaż wiadomość
Hej, jakie bierzecie suplementy?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja biorę doppelherz mama premium i od jutra zaczynam brać magnez bo w nocy łapią mnie takie kurcze w nogi, że mi spac nie dają.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gosiulam185 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-16, 06:15   #660
Krychulec89
Zadomowienie
 
Avatar Krychulec89
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 137
Dot.: Mamusie kwietniowe 2022

Cześć, ja biorę tylko pregme dha i plus. Magnez też biorę na noc to mam lepszy brzuch. Dla nas dostawką to za wcześnie bo Młodszy ma 1,5 roku więc odpada

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy czyjeś szczęście staje się twoim szczęściem, to jest miłość.
- Lana del Ray
Krychulec89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-12-29 21:05:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:39.