Nowe miejsce życia - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2024-03-03, 06:39   #1
Klaraaleks88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2024-03
Wiadomości: 3

Nowe miejsce życia


Witam. Przychodzę do was z takim tematem . Jestem w szczęśliwym związku od roku . Postanowiliśmy zamieszkać razem dość szybko bo po pół roku znajomości. Wcześniej mieszkałam z rodzicami , dosc spory dom oddzielony na dwa mieszkania . Mój facet ma wybudowany dom , piękny w cichym miejscu. Niestety ja się tam źle czuję . Mimo że facet jest dla mnie naprawdę dobry ja po prostu nie lubię tego miejsca, nie czuję się tam dobrze jestem przygnębiona kiedy po pracy mam tam wracać. Chciałabym wrócić do swojej miejscowości i nie chodzi tu koniecznie o mieszkanie w domu rodziców gdzie są do tego dobre warunki ale o te okolice gdzie mam swoich znajomych , swoje miejsca , bliżej do sklepow i innych miejsc . Czy ja jestem samolubna ? Nie potrafię się przekonać do tego miejsca , ale też boję się stracić faceta . Jeśli chodzi o faceta jemu wszystko jedno gdzie , tak przynajmniej twierdzi że może sprzedać dom i wybudować tam gdzie ja chce ale sama nie wiem
Klaraaleks88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-03 07:39:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:00.