"Bo w oczach tkwi siła duszy" – ukaż ją razem z marką Rimmel - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Rimmel na każdy dzień

Notka

Rimmel na każdy dzień 30 Ambasadorek testuje on-line kosmetyki marki Rimmel i innowacyjną maskarę 1-2-3 LOOKS. Zobacz piękne makijaże, filmy, pomysłowe blogi... Oceń je lub sama przyłącz się do konkursu.

 
 
Narzędzia
Stary 2010-08-06, 10:15   #121
Monikonsa89
Zakorzenienie
 
Avatar Monikonsa89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 550
Dot.: "Bo w oczach tkwi siła duszy" – ukaż ją razem z marką Rimmel

Delikates różowo- łososiowy przepiękny, jak Ty w nim cudnie wyglądasz!! Zieleń boska, również Ci w niej pięknie ! Ostatni makijaż wykonany świetnie, ale nie do twarzy Ci w nim ,niszczy Twoją subtelną urodę! ale talenta to Ty masz na pewno
__________________
Mówcie do mnie Moniś

ja na maxmodels
http://www.maxmodels.pl/monikonsa.html
Monikonsa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-06, 10:33   #122
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: "Bo w oczach tkwi siła duszy" – ukaż ją razem z marką Rimmel

Uwielbiam te mroczne makijaże w Twoim wykonaniu Piękne oko Tylko poliki bym ciut bardziej podkreśliła, bo teraz to taki gothic look jest
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-06, 11:28   #123
Ciemnooka_
Raczkowanie
 
Avatar Ciemnooka_
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 405
Dot.: "Bo w oczach tkwi siła duszy" – ukaż ją razem z marką Rimmel

Ferrou fantastyczne makijaże! Jestem przede wszystkim pod wrażeniem precyzji wykonania, gratuluję umiejętności.

Też mam problemy z cerą... Po leczeniu... Ciągle nie mogę się z tym uporać a ostatnio po pobycie nad morzem to była istna katastrofa. Jak dobrze, że są kosmetyki i można wszystko zamalować i ukryć!

Pozdrawiam
__________________


Kobiety mają wiele wad, mężczyźni tylko dwie - wszystko co robią i mówią, robią i mówią źle...

Ciemnooka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-06, 12:18   #124
boszenka69
Zakorzenienie
 
Avatar boszenka69
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4 278
Dot.: "Bo w oczach tkwi siła duszy" – ukaż ją razem z marką Rimmel

Twoje piękne oczy prezentują się rewelacyjnie w tym ostatnim makijażu
boszenka69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-06, 13:26   #125
limonka__1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 71
GG do limonka__1985
Dot.: "Bo w oczach tkwi siła duszy" – ukaż ją razem z marką Rimmel

Cytat:
Napisane przez Ferrou Pokaż wiadomość
Makeup #7 - wspomnienie wiosny


Dzisiaj prawie cały dzień byłam poza domem Połaziłam trochę po sklepach, a następnie siedzieliśmy na dworze i odpoczywaliśmy Szukałam szafy Rimmel'a, aby zobaczyć co tam fajnego mają - w którymś wątku zaciekawił mnie korektor w płynie i chciałam obmacać co to i czy fajne Ale niestety moje miasto jest jakieś dziwne - znalazłam jedynie w rossmannie, tylko że tam było mało kosmetyków... Szkoda, bo w sumie nakręciłam się. Jutro jeszcze idę do innej drogerii, może tam będzie

Rano stwierdziłam, że dawno nie miałam na sobie zieleni. Mały spał, więc mogłam się pobawić. Kiedyś tam słyszałam, że nie powinno się używać takich kolorów jak się ma tęczówkę - jakoś w to nigdy nie wierzyłam, a tym bardziej do tego się nie stosowałam. Zatem dzisiaj zielony makeup do zielonych oczu

Standardowo makijaż rozpoczęłam od korektora, następnie podkład - dzisiaj wybrałam Rimmel Lasting Finish
#103 , przypudrowałam się Stay Matte #004. Kompozycja dla mnie idealna Puder nie gryzie się z podkładem i dzięki temu nic ze mnie zbyt szybko nie spływa - makijaż bez poprawek utrzymywał się naprawdę długo Kości policzkowe podkreśliłam oczywiście bronzerem a usta moim najulubieńszym błyszczykiem Rimmel Stay Glossy #120 Non-Stop Glamour. Kolor bardzo mi pasuje, długo takiego odcienia szukałam po różnych firmach teraz już znalazłam

Oczy tutaj zaszalałam - użyłam aż 3 odcieni zieleni brązu oraz kolorów fioletowego, pomarańczowego oraz żółtego na dolnej powiece Nie zabrakło oczywiście czegoś z Rimmela W kąciku wewnętrznym górnej powieki nałożyłam piękny cień Rimmel Colour Rush #102 Backstage - dzięki niemu oczy błyszczały . Wzdłuż linii rzęs nałożyłam kreskę kredką ale tak, aby nie była do końca wyraźna - nie zależało mi na ostrym look'u Rzęsy oczywiście wytuszowałam maskarą Rimmel 1-2-3 Looks na poziomie "3".

EFEKTY:
Ferrou super ta zieleń ci wyszła, bardzo mi się podoba Jak dla mnie Lasting Finish i Stay Matte to też idealna kompozycja Myślę, że wiele dziewczyn byłoby z tego zestawu zadowolonych A propos dzieci, to tak słyszałam, że jak się ma takiego malucha to dopiero człowiek dostaje power Wygląda na to, że u Ciebie się to sprawdziło Pozdrawiam
limonka__1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-06, 20:10   #126
Ferrou
Zakorzenienie
 
Avatar Ferrou
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: gdzieś tam...
Wiadomości: 3 723
Dot.: "Bo w oczach tkwi siła duszy" – ukaż ją razem z marką Rimmel

Cytat:
Napisane przez Monikonsa89 Pokaż wiadomość
Delikates różowo- łososiowy przepiękny, jak Ty w nim cudnie wyglądasz!! Zieleń boska, również Ci w niej pięknie ! Ostatni makijaż wykonany świetnie, ale nie do twarzy Ci w nim ,niszczy Twoją subtelną urodę! ale talenta to Ty masz na pewno
Moniko, dziękuję ślicznie Kurcze, ja jakoś nie widzę w sobie tej delikatnej urody

Cytat:
Napisane przez YenneferD Pokaż wiadomość
Uwielbiam te mroczne makijaże w Twoim wykonaniu Piękne oko Tylko poliki bym ciut bardziej podkreśliła, bo teraz to taki gothic look jest
wiem, wiem z tymi polikami - dopiero na zdjęciach zobaczyłam że lepiej by to wyglądało z czymś krwiście czerwonym

Cytat:
Napisane przez Ciemnooka_ Pokaż wiadomość
Ferrou fantastyczne makijaże! Jestem przede wszystkim pod wrażeniem precyzji wykonania, gratuluję umiejętności.

Też mam problemy z cerą... Po leczeniu... Ciągle nie mogę się z tym uporać a ostatnio po pobycie nad morzem to była istna katastrofa. Jak dobrze, że są kosmetyki i można wszystko zamalować i ukryć!

Pozdrawiam
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez boszenka69 Pokaż wiadomość
Twoje piękne oczy prezentują się rewelacyjnie w tym ostatnim makijażu
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez limonka__1985 Pokaż wiadomość
Ferrou super ta zieleń ci wyszła, bardzo mi się podoba Jak dla mnie Lasting Finish i Stay Matte to też idealna kompozycja Myślę, że wiele dziewczyn byłoby z tego zestawu zadowolonych A propos dzieci, to tak słyszałam, że jak się ma takiego malucha to dopiero człowiek dostaje power Wygląda na to, że u Ciebie się to sprawdziło Pozdrawiam
Cieszę się że się podoba Czy się dostaje power'a? hmm.. mi się chce ciągle spać i z miłą chęcią oddaję małego dziadkom
__________________
Ferrou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-06, 21:41   #127
Ferrou
Zakorzenienie
 
Avatar Ferrou
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: gdzieś tam...
Wiadomości: 3 723
Dot.: "Bo w oczach tkwi siła duszy" – ukaż ją razem z marką Rimmel

Makeup #9 - Pharea


Dzisiaj dość nietypowy makeup Chodził on za mną chyba z rok - dość dawno gdzieś coś podobnego widziałam i tak mi się to spodobało, że postanowiłam, że kiedyś go "skopiuję". Szacowny małżonek dzisiaj małego księciunia wziął na spacer, więc miałam godzinę spokoju - szukając pomysłu co by tutaj Wam wrzucić, stwierdziłam, że chyba jestem gotowa na ten makijaż

Pomalowałam tylko jedno oko, bo na dwa to by nie bylo czasu - w godzinę miałam zrobić ten mejkap, mejkap normalny na wyjście, trochę posprzątać, poprać, pomyć Nawet z czasem się zmieściłam

Buzię wysmarowałam podkładem Rimmel Lasting Finish #103 , przypudrowałam się Stay Matte #004. Nie mam żadnego fajnego róży, więc odgapiłam od Agabil i spróbowałam cieniem Rimmel Colour Rush #030 Siren - technikę skopiowałam od Costy ,czyli wklepałam placami Jak dla mnie wyszło trochę za różowo, więc przejechałam jeszcze bronzerem. Teraz oczy Nałożyłam bazę pod cienie, następnie na górną i dolną powiekę cień Rimmel Colour Rush #102 Backstage górną granicę roztarłam beżem. I teraz zaczęła się zabawa. Miałam mało czasu, spieszyłam się i kreski mi nie wychodziły - chciałam trochę inaczej ale nie jest chyba aż tak tragicznie Kreski oczywiście malowałam czarną kredką, choć w pewnej chwili chciałam wyciągać linera Rzęsy wytuszowałam maskarą Rimmel 1-2-3 Looks na poziomie "3". Usta maznęłam błyszczykiem #120 Non-Stop Glamour choć i tak na zdjęciach ich nie widać

I jak się podoba?
__________________
Ferrou jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-06, 22:21   #128
MissHeledore
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 507
Dot.: "Bo w oczach tkwi siła duszy" – ukaż ją razem z marką Rimmel

Ferrou, Ty kłamco lustracyjny!!!
Czego piszesz, że Ci kocie oko nie pasuje?!? Wyglądasz BOSKO! Więcej kocich kresek!
__________________


MissHeledore jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-06, 22:44   #129
Ciemnooka_
Raczkowanie
 
Avatar Ciemnooka_
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 405
Dot.: "Bo w oczach tkwi siła duszy" – ukaż ją razem z marką Rimmel

Widzę, że nie tylko ja zdecydowałam się dziś na coś nietypowego. Bardzo ciekawy pomysł i pasuje do Ciebie ten makijaż, szkoda, że nie na obu oczkach. Ja zawsze bałam się takich kresek ale w Twojej aranżacji wygląda to bardzo ciekawie.
__________________


Kobiety mają wiele wad, mężczyźni tylko dwie - wszystko co robią i mówią, robią i mówią źle...

Ciemnooka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-07, 00:08   #130
Ferrou
Zakorzenienie
 
Avatar Ferrou
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: gdzieś tam...
Wiadomości: 3 723
Dot.: "Bo w oczach tkwi siła duszy" – ukaż ją razem z marką Rimmel

Cytat:
Napisane przez MissHeledore Pokaż wiadomość
Ferrou, Ty kłamco lustracyjny!!!
Czego piszesz, że Ci kocie oko nie pasuje?!? Wyglądasz BOSKO! Więcej kocich kresek!
Ze co? ja? kłamca? E tam... dalej uważam, że kocie oko mi nie pasuje, tzn kreski pasują tylko nie cienie tak powyciągane - tutaj niewyjściowy mejkap to może dlatego tak fajnie wygląda Dziękuję

Cytat:
Napisane przez Ciemnooka_ Pokaż wiadomość
Widzę, że nie tylko ja zdecydowałam się dziś na coś nietypowego. Bardzo ciekawy pomysł i pasuje do Ciebie ten makijaż, szkoda, że nie na obu oczkach. Ja zawsze bałam się takich kresek ale w Twojej aranżacji wygląda to bardzo ciekawie.
Dziękuję Nie zdążyłabym, gdybym zdecydowała się na dwa oka, wszystko i tak w pośpiechu robiłam
__________________
Ferrou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-07, 09:24   #131
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: "Bo w oczach tkwi siła duszy" – ukaż ją razem z marką Rimmel

wow, super pomysł z tymi kreseczkami. Pasuje mi do Ciebie jedno słowo: perfekcja
__________________

aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-07, 10:28   #132
aneczkkaa
Zakorzenienie
 
Avatar aneczkkaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 353
Dot.: "Bo w oczach tkwi siła duszy" – ukaż ją razem z marką Rimmel

znakomity napatrzeć sie nie moge
__________________
'...Życie nie daje nam tego, czego chcemy, lecz to, co dla nas ma..."
Maciuś 10-04-10
7-06-05 11 tc
20-12-14 10 tc
aneczkkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-07, 10:53   #133
ania p
Zakorzenienie
 
Avatar ania p
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 451
Dot.: "Bo w oczach tkwi siła duszy" – ukaż ją razem z marką Rimmel

Mi te kreski jakoś do ciebie nie pasują co nie zmienia faktu że sam makijaż jest przepiekny .
Ale bardziej wole Cię w takich jak robiłas ten ciemno - zielony czy ten czarno czerwony itp . Idealnie do Ciebie pasują . Choć piekne są oczywiście wszystkieklask i:
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
ania p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-07, 10:56   #134
sweetpinky
Zakorzenienie
 
Avatar sweetpinky
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z tamtego świata :)
Wiadomości: 6 212
Dot.: "Bo w oczach tkwi siła duszy" – ukaż ją razem z marką Rimmel

Wow ale równiutkie te kreski nieźle
bardzo fajny efekt
__________________




sweetpinky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-07, 11:01   #135
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: "Bo w oczach tkwi siła duszy" – ukaż ją razem z marką Rimmel

Cytat:
Napisane przez ania p Pokaż wiadomość
Mi te kreski jakoś do ciebie nie pasują co nie zmienia faktu że sam makijaż jest przepiekny .
Ale bardziej wole Cię w takich jak robiłas ten ciemno - zielony czy ten czarno czerwony itp . Idealnie do Ciebie pasują . Choć piekne są oczywiście wszystkieklask i:
Odniosłam podobne wrażenie Ale makijaż z kreskami jest jednak piękny, nie ma co!
__________________

aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-07, 18:32   #136
nefernefer35
Zakorzenienie
 
Avatar nefernefer35
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 395
GG do nefernefer35
Dot.: "Bo w oczach tkwi siła duszy" – ukaż ją razem z marką Rimmel

jestes NIESAMOWITA!!!!!!!!!!!!Ws zystkie makijaze piekne i perfekcyjnie wykonaneMnie powalil nr 2 łaka i zielony
nefernefer35 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-07, 19:16   #137
kycia1
Wtajemniczenie
 
Avatar kycia1
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Z łóżeczka ;)
Wiadomości: 2 845
Dot.: "Bo w oczach tkwi siła duszy" – ukaż ją razem z marką Rimmel

Cytat:
Napisane przez Ferrou Pokaż wiadomość
Makeup #9 - Pharea



I jak się podoba?
Dzieło sztuki
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
kycia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-08, 00:45   #138
Ferrou
Zakorzenienie
 
Avatar Ferrou
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: gdzieś tam...
Wiadomości: 3 723
Dot.: "Bo w oczach tkwi siła duszy" – ukaż ją razem z marką Rimmel

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
wow, super pomysł z tymi kreseczkami. Pasuje mi do Ciebie jedno słowo: perfekcja
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez aneczkkaa Pokaż wiadomość
znakomity napatrzeć sie nie moge
dziękuję ślicznie

Cytat:
Napisane przez ania p Pokaż wiadomość
Mi te kreski jakoś do ciebie nie pasują co nie zmienia faktu że sam makijaż jest przepiekny .
Ale bardziej wole Cię w takich jak robiłas ten ciemno - zielony czy ten czarno czerwony itp . Idealnie do Ciebie pasują . Choć piekne są oczywiście wszystkieklask i:
Aniu, bo to taki niewyjściowy makijaż jest Trochę się pobawiłam ale cieszę się, że inne się Tobie podobają

Cytat:
Napisane przez sweetpinky Pokaż wiadomość
Wow ale równiutkie te kreski nieźle
bardzo fajny efekt
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
Odniosłam podobne wrażenie Ale makijaż z kreskami jest jednak piękny, nie ma co!


Cytat:
Napisane przez nefernefer35 Pokaż wiadomość
jestes NIESAMOWITA!!!!!!!!!!!!Ws zystkie makijaze piekne i perfekcyjnie wykonaneMnie powalil nr 2 łaka i zielony
Cieszę się, że się podoba

Cytat:
Napisane przez kycia1 Pokaż wiadomość
Dzieło sztuki
Dziękuję

--------------------------------------------------------------------

Właśnie wróciłam z wesela.... powiedzmy że było ok Trochę się pobawiłam, ale trzeba było wracać do dziecka Już dzisiaj nie mam siły nic wrzucać ... zdjęcia dzisiejszego mejkapu są, trzeba tylko przejrzeć i obrobić Postaram się jak najszybciej to zrobić. A teraz idę lulu spać

Buziaki
__________________
Ferrou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-08, 09:31   #139
siulka
Zakorzenienie
 
Avatar siulka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 688
GG do siulka
Dot.: "Bo w oczach tkwi siła duszy" – ukaż ją razem z marką Rimmel

Prawdę mówiąc to ta maskara nawet na 3 poziomie szału nie robi myślałam, że będzie fajniej wychodzić... jakiś teatralny efekt ale nic z tego
siulka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-08, 11:15   #140
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: "Bo w oczach tkwi siła duszy" – ukaż ją razem z marką Rimmel

pikne kreseczki
gothika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-08, 21:19   #141
Ferrou
Zakorzenienie
 
Avatar Ferrou
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: gdzieś tam...
Wiadomości: 3 723
Dot.: "Bo w oczach tkwi siła duszy" – ukaż ją razem z marką Rimmel

Cytat:
Napisane przez siulka Pokaż wiadomość
Prawdę mówiąc to ta maskara nawet na 3 poziomie szału nie robi myślałam, że będzie fajniej wychodzić... jakiś teatralny efekt ale nic z tego
hmm... to zależy o jaki efekt teatralny Tobie chodzi - jeżeli taki o jakim myślę, to żadna maskara tego nie dokona - potrzebne są sztuczne rzęsy [zauważ że wszystkie firmy kosmetyczne, które reklamują swoje maskary robią to na sztucznych rzęsach, jeszcze nie widziałam żadnej modelki z pokazanymi naturalnymi rzęsiskami pomalowanymi danym tuszem. ] Moim zdaniem z 1-2-3 Looks naprawdę nie jest tak źle - fajnie pogrubia i podkręca rzęsy, nie robią się grudki, łatwo się zmywa, jest to dobra maskara a przetestowałam naprawdę wiele. Dodatkowo cena też przyzwoita Nie wiem, może za delikatnie się maluję na "3"

Cytat:
Napisane przez gothika Pokaż wiadomość
pikne kreseczki
Fajnie, że się podobają
__________________
Ferrou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-08, 21:27   #142
boszenka69
Zakorzenienie
 
Avatar boszenka69
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4 278
Dot.: "Bo w oczach tkwi siła duszy" – ukaż ją razem z marką Rimmel

Bardzo oryginalny pomysł A kreseczki jakie równiutkie!
boszenka69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-08, 21:57   #143
Ferrou
Zakorzenienie
 
Avatar Ferrou
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: gdzieś tam...
Wiadomości: 3 723
Dot.: "Bo w oczach tkwi siła duszy" – ukaż ją razem z marką Rimmel

Makeup #10 -hot mammy

Witam

I jak to mój mąż stwierdził, mój kuzyn popełnił małżeństwo
Imprezka powiedzmy że była ok, kapela taka sobie - ciągle grali disco polo i dziwne, poniżej granicy przyzwoitości, przyśpiewki. Panna Młoda oczywiście piękna, Pan Młody przystojny Pobawiłam się trochę, potańczyłam. Z mężem umiemy tańczyć tylko i wyłącznie rumbę i jak tylko słyszeliśmy odpowiedni rytm to szaleliśmy na parkiecie Nawet do "Bo do tanga trzeba dwojga" ją tańczyliśmy taką dość szybką Musimy jakiegoś innego tańca się nauczyć, aby tak nie być ciągle monotonnym.

Jeżeli chodzi o makijaż na weselicho - hmm... średnio mi wyszedł, potrafię lepiej Mimo, że dość długo rozcierałam cienie to jakoś to nie wygląda na zdjęciach... chyba że mi się coś zdaje...


Makijaż miał się trzymać cały dzień i noc więc postaram się dokładnie opisać jak tego dokonałam
Na buźkę nałożyłam bazę silikonową, aby wygładzić cerę, a następnie kamuflażem zakryłam wszelkie wypryski i przebarwienia. Nałożyłam podkład - wiem, jestem okropną ambasadorką , ale nie użyłam Rimmela, wolałam użyć podkładu, który już był sprawdzony w takich warunkach, czyli na moim weselu Wolę mieć pewność, że wszystko będzie na swoim miejscu i utrzyma się bardzo długo. Po nałożeniu podkładu naniosłam bardzo jasny korektor pod oczy, koło nosa, pod ustami i między brwiami, przypudrowałam się
Rimmel Stay Matte #004 - tutaj puder fajnie współgrał z podkładem, utrwalił go, a także zmatowił cerę. Wymodelowałam twarz bronzerem a policzki podkreśliłam różem oraz kulkami rozświetlającymi.
Teraz czas na oczy. Oczywiście aby utrwalić i wzmocnić cienie nałożyłam bazę. Biały cień zaaplikowałam na całą powiekę aż po brwi szarym i czarnym podkreśliłam wewnętrzne i zewnętrzne kąciki, roztarłam granice, na środek powieki dodatkowo dałam platynowy cień. Linię górnych rzęs podkreśliłam czarną kredką. Na dolnej powiece w zewnętrznym kąciku znajduje się czerń a w wewnętrznym biel. Linia wody przyciemniona czarną kredką. Rzęsy wytuszowałam maskarą Rimmel 1-2-3 Looks na poziomie "3", dodatkowo rozczesałam grzebykiem, brwi wzmocniłam kolorem. Na usta nałożyłam błyszczyk
Rimmel 120 Non-Stop Glamour . Cały makijaż spryskałam odpowiednim utrwalaczem (ponoć można to też zrobić zwykłym lakierem do włosów ale nie sprawdzałam tej metody, wolę jednak użyć na twarz kosmetyków do tego przeznaczonych)

Makijaż się trzymał dość długo, tak około 23 jedynie lekko się przypudrowałam.

Jako bonus wrzucam zdjęcie całej mnie Tylko proszę nie zwracać uwagi na moją dziwną minę oraz na dodatkowe kg, ciągle z nimi walczę po porodzie

PS. Spróbuję jeszcze wrzucić dzisiejszy poprawinowy makijaż, tylko troszkę czasu potrzebuję
__________________
Ferrou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-08, 22:59   #144
siulka
Zakorzenienie
 
Avatar siulka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 688
GG do siulka
Dot.: "Bo w oczach tkwi siła duszy" – ukaż ją razem z marką Rimmel

Cytat:
Napisane przez Ferrou Pokaż wiadomość
hmm... to zależy o jaki efekt teatralny Tobie chodzi - jeżeli taki o jakim myślę, to żadna maskara tego nie dokona - potrzebne są sztuczne rzęsy [zauważ że wszystkie firmy kosmetyczne, które reklamują swoje maskary robią to na sztucznych rzęsach, jeszcze nie widziałam żadnej modelki z pokazanymi naturalnymi rzęsiskami pomalowanymi danym tuszem. ] Moim zdaniem z 1-2-3 Looks naprawdę nie jest tak źle - fajnie pogrubia i podkręca rzęsy, nie robią się grudki, łatwo się zmywa, jest to dobra maskara a przetestowałam naprawdę wiele. Dodatkowo cena też przyzwoita Nie wiem, może za delikatnie się maluję na "3"



Fajnie, że się podobają
No w tym nowym makijażu prezentuje się znacznie lepiej może po prostu się spieszyłaś. Wiem, że używają sztucznych rzęs. Ale ja posiadam tusz, który daje mi taki efekt (nie chcę tu robić reklamy) toteż czegoś podobnego oczekiwałam od trójfazowej maskary Rimmela. Łatwo się zmywa... a jak z wodoodpornością? Jest jakakolwiek? Czy byle łezka i spływa?

BTW: bardzo mi przypominasz na tych zdjęciach Izabelę Kunę zwłaszcza na pierwszym

Edytowane przez siulka
Czas edycji: 2010-08-08 o 23:00
siulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-08, 23:19   #145
Ferrou
Zakorzenienie
 
Avatar Ferrou
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: gdzieś tam...
Wiadomości: 3 723
Dot.: "Bo w oczach tkwi siła duszy" – ukaż ją razem z marką Rimmel

Cytat:
Napisane przez boszenka69 Pokaż wiadomość
Bardzo oryginalny pomysł A kreseczki jakie równiutkie!
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez siulka Pokaż wiadomość
No w tym nowym makijażu prezentuje się znacznie lepiej może po prostu się spieszyłaś. Wiem, że używają sztucznych rzęs. Ale ja posiadam tusz, który daje mi taki efekt (nie chcę tu robić reklamy) toteż czegoś podobnego oczekiwałam od trójfazowej maskary Rimmela. Łatwo się zmywa... a jak z wodoodpornością? Jest jakakolwiek? Czy byle łezka i spływa?

BTW: bardzo mi przypominasz na tych zdjęciach Izabelę Kunę zwłaszcza na pierwszym

Łatwo się zmywa mleczkiem do demakijażu, natomiast do tego czasu trzyma się fajnie na rzęsach - zdarzyło mi się zapłakać mając ten tusz i nie zauważyłam aby się rozmył. Także często od słońca łzawią mi oczy. Jednak trzeba pamiętać, że nie jest wodoodporny i swoją granicę wytrzymałości oczywiście ma
Jak używam 3 zawsze się boję że przegnę i otrzymam posklejane rzęsy Także staram się nie szaleć z ilością
hmm... wiesz, trzeba jeszcze wziąć pod uwagę kondycję rzęs - próbowałaś może u siebie pomalować się na 3? może u Ciebie da się uzyskać teatralny look
Aż musiałam wygooglować kto to Izabela Kuna Jakos tak podobieństwa nie widzę
__________________
Ferrou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-08, 23:30   #146
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: "Bo w oczach tkwi siła duszy" – ukaż ją razem z marką Rimmel

Ferrou, mi też przypominasz Izabelę Kunę :P - Taką, którą widzieliśmy w Lejdis - aktorka ma "wiele twarzy" :P Długo się Tobie przyglądałam i nie mogłam wymyślić, skąd znam Twoją twarz:P Aż w końcu zaskoczyło :P Ale tylko na zdjęciu z avatara mi ją przypominasz.
Nie mogłam się doczekać zdjęć makjażu weselnego, spodziewałam się, że zrobi wrażenie I sukienka bardzo mi się podoba Fajna długość, super dekolt.
__________________

aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-09, 10:04   #147
boszenka69
Zakorzenienie
 
Avatar boszenka69
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4 278
Dot.: "Bo w oczach tkwi siła duszy" – ukaż ją razem z marką Rimmel

Make up pierwsza klasa! A jaka sukienka cudna
boszenka69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-09, 11:26   #148
Nektarynka
Zadomowienie
 
Avatar Nektarynka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 447
Dot.: "Bo w oczach tkwi siła duszy" – ukaż ją razem z marką Rimmel

Ferrou - a możesz mi napisać jakiej bazy silikonowej i korektora na początku używasz i na końcu jakiego utrwalacza ?
__________________
To miłość nawraca nasze serca i daruje pokój ludzkości, która wydaje się czasem zagubiona i zdominowana przez siły zła, egoizmu i strachu
- Jan Paweł II

http://kropelka-wiary.pl/

Nektarynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-09, 12:10   #149
Ferrou
Zakorzenienie
 
Avatar Ferrou
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: gdzieś tam...
Wiadomości: 3 723
Dot.: "Bo w oczach tkwi siła duszy" – ukaż ją razem z marką Rimmel

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
Ferrou, mi też przypominasz Izabelę Kunę :P - Taką, którą widzieliśmy w Lejdis - aktorka ma "wiele twarzy" :P Długo się Tobie przyglądałam i nie mogłam wymyślić, skąd znam Twoją twarz:P Aż w końcu zaskoczyło :P Ale tylko na zdjęciu z avatara mi ją przypominasz.
Nie mogłam się doczekać zdjęć makjażu weselnego, spodziewałam się, że zrobi wrażenie I sukienka bardzo mi się podoba Fajna długość, super dekolt.
No niech Wam będzie, że jestem do niej podobna A może ona jest podobna do mnie?
Cieszę się, że makijaż się podoba , w sumie mi tak średnio podszedł, ale już nie miałam czasu aby zmywać i się malować jeszcze raz. Miałam przesunięcie prawie godzinne - byłam umówiona do fryzjera o 13 a babka zaczęła mnie czesać o 13.45 - i sobie bezproduktywnie czekałam

Cytat:
Napisane przez boszenka69 Pokaż wiadomość
Make up pierwsza klasa! A jaka sukienka cudna
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez Nektarynka Pokaż wiadomość
Ferrou - a możesz mi napisać jakiej bazy silikonowej i korektora na początku używasz i na końcu jakiego utrwalacza ?
Wysłałam do Ciebie PW
__________________
Ferrou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-09, 12:17   #150
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: "Bo w oczach tkwi siła duszy" – ukaż ją razem z marką Rimmel

śliczny klasyczny makijaż i ty całościowo super się prezentowałaś!
gothika jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Rimmel na każdy dzień


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:55.