Sposoby na przyspieszenie porostu włosów - czyli porostomaniaczki w akcji! cz. IX - Strona 103 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-05-21, 08:33   #3061
MassieDran
Zakorzenienie
 
Avatar MassieDran
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 095
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów - czyli porostomaniaczki w akcji! cz.

Cytat:
Napisane przez moee Pokaż wiadomość
do mnie przyszły kosmetyki które zamówiłam i już pierwsze testy za mną :

1.
Maska na porost w włosów którą wklejałam tu na wątku - co mogę napisać ? Ma w sobie takie maleńkie drobinki pestek -które działają jak peeling na skórę głowy . Po nałożeniu przestraszyłam się jak to się spłucze, całe włosy w tych drobinkach- okazało się że bez problemu . Włosy mięciutkie , zapach bardzo przyjemny który się utrzymuje jakiś czas delikatnie na włosach .
2.
Maska łopaniowa jako gorący okład pobudzająca włosy do wzrostu i przeciw wypadaniu
Po wmasowaniu w skórę głowy zamiast ciepłego okładu mamy...zimno , jak dla mnie fajne uczucie na głowie , wychłodzenie, lekkie mrowienie chyba działa
3.
Szampon koński - rewelacja
pachnie bardzo ładnie, praktycznie nie trzeba by było po umyciu nim używać maski, czy odżywki bo włosy miękkie i dobrze się rozczesują
Faktycznie robi końska grzywę podnosi włosy u nasady , i wydaję się ich bardzo dużo po tym szamponie ( podwoił mi objętość ) i co najważniejsze ! Po umyciu drugi raz nim włosów - połowę mniej włosów poleciało . Polecam jak najbardziej , ale tylko do mycia głowy w wannie , pod prysznic się nie nadaje bo trzeba trzymać go na głowie 15 minut .
( zdziwienie męża i córy rewelacyjne jak postawiłam go w łazience - myśleli że to jakiś/szampon płyn dla konia )

Po użyciu szamponu i maski - powiem jedno -> nigdy chyba nie miałam takiego połysku na włosach , jak tafla , udane zakupy zobaczę jak się będzie kończyło . na razie jestem zadowolona bardzo - wszystko na porost włosów , więc dziewczyny "bójcie się" jak wpadnę za miesiąc z włosami du pasa

i lece testować chne rosyjską
zdjęcia po kolei są :
O kurcze, ale artyleria Ten koński szampon brzmi fajnie :d Zwłaszcza, ze trzyma się go 15 kin an głowie - ma szanse zadziałać Ma SLS/SLeS?

---------- Dopisano o 09:33 ---------- Poprzedni post napisano o 09:31 ----------

Cytat:
Napisane przez stokrotenka18 Pokaż wiadomość
zakupoholiczko!

ja łykam cynk regularnie od ponad tygodnia
za to drożdże wczoraj olałam - olałam a nie zalałam
Zawsze jak zaczynaja mi wypadać włosy to wpadam w zakupowy szał... Gdyby nie wypadanie nie byłabym włosomaniaczką
__________________





MassieDran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-21, 08:40   #3062
karoolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar karoolaaa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Edinburgh/Lbn
Wiadomości: 3 641
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów - czyli porostomaniaczki w akcji! cz.

Dziewczyny,czy ktoras z Was mieszka moze w UK i mogłaby mi polecic jakies skuteczne suplementy na wlosy? Zauważylm,ze ostatnio strasznie mi wypadaja:/ narazie kupiłam cynk,moze chociaz troche pomoże,ale dalej szukam. Jakos tu niezabogato jesli chodzi o szampony,odzywki itd.. A ja zupełnie sie nie orientuje teraz co warto kupic a czego nie...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

karoolaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-21, 09:00   #3063
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów - czyli porostomaniaczki w akcji! cz.

Cytat:
Napisane przez chudelatte Pokaż wiadomość
U każdego ta choroba psychiczna, jaką jest włosomaniactwo, miała kiedyś swój początek witamy



Dokładnie Witamy Amando

Chyba w 6 klasie szkoły podstawowej byłam z mamą u fryzjera zrobić grzywkę. Fryzjerka jak zaczęła dobierać kolejne partie tak dojechała dosłownie do szczytu głowy. Jak to zobaczyłam łzy zaczęły lecieć strumieniami. Co za kretynka, jak można zrobić grzywkę od połowy głowy, gdzie ja od zawsze miałam bardzo gęste włosy Mama zrobiła aferę, ja zeszłam z fotela i nie dałam jej już głowy ruszyć. Włosy do ogólnej długości odrastały mi ze 2 lata.
Teraz jak chciałam zrobić grzywkę zasiadłam do YT, obejrzałam z 50 filmików jak to samem zrobić i jestem bardzo zadowolona .

---------- Dopisano o 10:00 ---------- Poprzedni post napisano o 09:41 ----------

Cytat:
Napisane przez MassieDran Pokaż wiadomość
O rany Kobiety jestem już w domu


---------- Dopisano o 08:28 ---------- Poprzedni post napisano o 08:28 ----------
Cytat:
Napisane przez MassieDran Pokaż wiadomość

Kochana wszystkiego najlepszego Spóźnione ale szczere

---------- Dopisano o 08:44 ---------- Poprzedni post napisano o 08:28 ----------

Własnie zamówiłam tą Biotynę 7500, mam nadzieje że szybko przyjdzie bo kończy mi się SOLGAR a włosy od paru dni jakoś bardziej mi wypadają W ogóle to zrobię kurację uderzeniową - wcierka z kozieradki i ekstrakty z drożdży, biotyna i rozcieńczanie szamponu z rzepy 100% sokiem z czarnej rzepy Mam nadzieje że ruszy włosy i wzmocni cebulki, bo szlag mnie trafia jak zaczynają wypadać
No Mass gdzie Ty się podziewałaś? Już myślałam, że wyszłaś do Biedry po maść, w pierwszej nie było- poszłaś do drugiej... i tak krążysz Dziękuję kochana za życzenia
No i co z tymi Twoimi włosami? Znów wypadają? A może właśnie za bardzo je nadwyrężasz, może lepiej by było zrobić przerwę chociaż kilka dni i zaraz zacząć nową kurację? Czego teraz używałaś, może dojdziesz do tego co im nie pasuje?
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-21, 09:10   #3064
moee
Zakorzenienie
 
Avatar moee
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 6 544
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów - czyli porostomaniaczki w akcji! cz.

Cytat:
Napisane przez stokrotenka18 Pokaż wiadomość

kusisz
co nie ?

Cytat:
Napisane przez MassieDran Pokaż wiadomość
O kurcze, ale artyleria Ten koński szampon brzmi fajnie :d Zwłaszcza, ze trzyma się go 15 kin an głowie - ma szanse zadziałać Ma SLS/SLeS?[COLOR="Silver"]
ma w składzie SLeS , co mnie nie dziwi w sumie bo każdy szampon na wypadanie włosów ma w składzie SLS bądź SLeS Ten koński szampon to taki bardziej leczniczy jest niż do mycia głowy ot tak Tak mi się wydaje przynajmniej , co jeszcze o nim piszą :

Szampon wspomaga dostarczanie substancji odżywczych do mieszków włosowych. Stymuluje wzrost włosów, dzięki czemu stają się one lśniące i mocne jak końska grzywa.
Składniki aktywne
Kolagen pozostawia ochronną warstwę na powierzchni włosów, daje im blask, nawilża skórę głowy
Ekstrakt z łopianu wykazuje efekt detoksykacyjny i tonizujący, usprawnia proces regeneracji komórek skóry głowy
Ekstrakt z zarodków pszenicy stanowi roślinne źródło witamin, zawiera karotenoidy, tokoferol i antyoksydanty
Serum wzmacniające włosy (fitokompleks z pszenicy, szyszek chmielu, soi, owsa i żeń-szenia) zawiera zbilansowany kompleks witamin, który korzystnie działa na skórę głowy. Biologicznie aktywny kompleks roślinnych ekstraktów posiada unikalne właściwości immunostymulujące i chroni przed szkodliwym działaniem światła słonecznego
Prowitamina B5 nadaje blask i nawilża włosy

porównywałam jeszcze i szukałam jakiś substancji szkodzących etc , nie dopatrzyłam się w składzie , no ale ja się nie znam- otworzyłam stronę gotowca z wymienionymi i leciałam po składzie
__________________
"Lubię być kurą domową
Do pralki wrzucić problem wraz z głową
Pralka pierze, ja nie wierzę w nic
Słodko jest nie myśleć o niczym
Się zgubić we własnej spódnicy.."

Edytowane przez moee
Czas edycji: 2014-05-21 o 09:12
moee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-21, 09:12   #3065
MassieDran
Zakorzenienie
 
Avatar MassieDran
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 095
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów - czyli porostomaniaczki w akcji! cz.

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
No Mass gdzie Ty się podziewałaś? Już myślałam, że wyszłaś do Biedry po maść, w pierwszej nie było- poszłaś do drugiej... i tak krążysz :hahaha: Dziękuję kochana za życzenia
No i co z tymi Twoimi włosami? Znów wypadają? A może właśnie za bardzo je nadwyrężasz, może lepiej by było zrobić przerwę chociaż kilka dni i zaraz zacząć nową kurację? Czego teraz używałaś, może dojdziesz do tego co im nie pasuje?


no jak to gdzie? Na Termach byłam

No właśnie o to chodzi że nie stosowałam od paru dni niczego, bo skończył mi się Capitavit, kozieradke zaparzyłam, ale albo zapomminałam wetrzeć, albo w ogóle zapomnialam zabrać na wyjazd, także mają już jakiś tygodniowy (może troche mniej) detoks. Już nie wiem od czego mi te kłaki lecą
__________________





MassieDran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-21, 09:12   #3066
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów - czyli porostomaniaczki w akcji! cz.

Cytat:
Napisane przez moee Pokaż wiadomość
do mnie przyszły kosmetyki które zamówiłam i już pierwsze testy za mną :

1.
Maska na porost w włosów którą wklejałam tu na wątku - co mogę napisać ? Ma w sobie takie maleńkie drobinki pestek -które działają jak peeling na skórę głowy . Po nałożeniu przestraszyłam się jak to się spłucze, całe włosy w tych drobinkach- okazało się że bez problemu . Włosy mięciutkie , zapach bardzo przyjemny który się utrzymuje jakiś czas delikatnie na włosach .
Fajna ta maska, przydałoby mi się coś w ramach gotowego peelingu. Podrzuć link do nazwy i sklepu Poczytam trochę o niej. Rodzinka pewnie się uśmiała z tego szamponu, mojej już te wszystkie wynalazki nie dziwią. Ostatnio nawet namówiłam TŻta na maskę ze spiruliny, ale miałam ubaw jak taki zielony stworek łaził po domu
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-21, 09:16   #3067
MassieDran
Zakorzenienie
 
Avatar MassieDran
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 095
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów - czyli porostomaniaczki w akcji! cz.

Cytat:
Napisane przez moee Pokaż wiadomość
co nie ?



ma w składzie SLeS , co mnie nie dziwi w sumie bo każdy szampon na wypadanie włosów ma w składzie SLS bądź SLeS Ten koński szampon to taki bardziej leczniczy jest niż do mycia głowy ot tak Tak mi się wydaje przynajmniej , co jeszcze o nim piszą :

Szampon wspomaga dostarczanie substancji odżywczych do mieszków włosowych. Stymuluje wzrost włosów, dzięki czemu stają się one lśniące i mocne jak końska grzywa.
Składniki aktywne
Kolagen pozostawia ochronną warstwę na powierzchni włosów, daje im blask, nawilża skórę głowy
Ekstrakt z łopianu wykazuje efekt detoksykacyjny i tonizujący, usprawnia proces regeneracji komórek skóry głowy
Ekstrakt z zarodków pszenicy stanowi roślinne źródło witamin, zawiera karotenoidy, tokoferol i antyoksydanty
Serum wzmacniające włosy (fitokompleks z pszenicy, szyszek chmielu, soi, owsa i żeń-szenia) zawiera zbilansowany kompleks witamin, który korzystnie działa na skórę głowy. Biologicznie aktywny kompleks roślinnych ekstraktów posiada unikalne właściwości immunostymulujące i chroni przed szkodliwym działaniem światła słonecznego
Prowitamina B5 nadaje blask i nawilża włosy

porównywałam jeszcze i szukałam jakiś substancji szkodzących etc , nie dopatrzyłam się w składzie , no ale ja się nie znam- otworzyłam stronę gotowca z wymienionymi i leciałam po składzie
Dobrze, że ma SLeS, ja wolę silniejsze detergenty Jeśli Ci pomoże w dłuższym okresie czasu to może jak też się skuszę Gdzie go kupiłaś?

---------- Dopisano o 10:16 ---------- Poprzedni post napisano o 10:13 ----------

Dziewczyny trochę offtopowo Kupiłam wczoraj na przecenie w SF gotową pastę cukrową do depilacji (no nie mogłam nie kupć jak była przeceniona z 25 na 12 ) - stosowała któraś coś takiego? Niby już nie raz o paście cukrowej czytałam, że jest świetna, ale muszę poczekać aż odrosną mi włosy na nogach - wtedy wypróbuję. Chciałam spróbować na nogach TŻta ale uciekł
__________________





MassieDran jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-21, 09:23   #3068
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów - czyli porostomaniaczki w akcji! cz.

Cytat:
Napisane przez MassieDran Pokaż wiadomość


no jak to gdzie? Na Termach byłam

No właśnie o to chodzi że nie stosowałam od paru dni niczego, bo skończył mi się Capitavit, kozieradke zaparzyłam, ale albo zapomminałam wetrzeć, albo w ogóle zapomnialam zabrać na wyjazd, także mają już jakiś tygodniowy (może troche mniej) detoks. Już nie wiem od czego mi te kłaki lecą
No tak. Może za dużo się moczyłaś w gorących źródłach?
Nie a tak serio to może brak kozieradki? Bo przecież suplementy ciągle zmieniasz.

---------- Dopisano o 10:23 ---------- Poprzedni post napisano o 10:20 ----------

Cytat:
Napisane przez MassieDran Pokaż wiadomość
[/COLOR]Dziewczyny trochę offtopowo Kupiłam wczoraj na przecenie w SF gotową pastę cukrową do depilacji (no nie mogłam nie kupć jak była przeceniona z 25 na 12 ) - stosowała któraś coś takiego? Niby już nie raz o paście cukrowej czytałam, że jest świetna, ale muszę poczekać aż odrosną mi włosy na nogach - wtedy wypróbuję. Chciałam spróbować na nogach TŻta ale uciekł
Też o niej czytałam , nawet gdzieś jest filmik jak ją zrobić w domu ale nigdy nie stosowałam. Po plastrach miałam dość i wróciłam do depilatora.
Biedny TŻ, po urodzinach terrorystka chciała go oskalpować
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-21, 09:27   #3069
moee
Zakorzenienie
 
Avatar moee
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 6 544
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów - czyli porostomaniaczki w akcji! cz.

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Fajna ta maska, przydałoby mi się coś w ramach gotowego peelingu. Podrzuć link do nazwy i sklepu Poczytam trochę o niej. Rodzinka pewnie się uśmiała z tego szamponu, mojej już te wszystkie wynalazki nie dziwią. Ostatnio nawet namówiłam TŻta na maskę ze spiruliny, ale miałam ubaw jak taki zielony stworek łaził po domu
Planeta Organica Morze Martwe - Maska Do Włosów - Masaż- Pobudzenie Wzrostu

ja się zdecydowałam na zakup po ocenach w sklepie - miała 29 ocen na maks gwiazdek


Cytat:
Napisane przez MassieDran Pokaż wiadomość
Dobrze, że ma SLeS, ja wolę silniejsze detergenty Jeśli Ci pomoże w dłuższym okresie czasu to może jak też się skuszę Gdzie go kupiłaś?
zakupy robiłam na Lewandowa Szafa
__________________
"Lubię być kurą domową
Do pralki wrzucić problem wraz z głową
Pralka pierze, ja nie wierzę w nic
Słodko jest nie myśleć o niczym
Się zgubić we własnej spódnicy.."
moee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-21, 09:38   #3070
daggmara
Z deszczem w butach
 
Avatar daggmara
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 5 764
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów - czyli porostomaniaczki w akcji! cz.

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Dokładnie Witamy Amando

Chyba w 6 klasie szkoły podstawowej byłam z mamą u fryzjera zrobić grzywkę. Fryzjerka jak zaczęła dobierać kolejne partie tak dojechała dosłownie do szczytu głowy. Jak to zobaczyłam łzy zaczęły lecieć strumieniami. Co za kretynka, jak można zrobić grzywkę od połowy głowy, gdzie ja od zawsze miałam bardzo gęste włosy Mama zrobiła aferę, ja zeszłam z fotela i nie dałam jej już głowy ruszyć. Włosy do ogólnej długości odrastały mi ze 2 lata.
Teraz jak chciałam zrobić grzywkę zasiadłam do YT, obejrzałam z 50 filmików jak to samem zrobić i jestem bardzo zadowolona
Ja tez sama dobieram grzywke, ale nie jestem jakos super zadowolona, masz moze zapisany jakis jeden albo kilka najlepszych filmikow? Na tych, ktore ja ogladalam to wlasnie czubka glowy dobieraja...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Nie powinniśmy budować życia z gwiazd, morza i piasku."

daggmara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-21, 09:48   #3071
moee
Zakorzenienie
 
Avatar moee
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 6 544
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów - czyli porostomaniaczki w akcji! cz.

Cytat:
Napisane przez MassieDran Pokaż wiadomość

[/COLOR]Dziewczyny trochę offtopowo Kupiłam wczoraj na przecenie w SF gotową pastę cukrową do depilacji (no nie mogłam nie kupć jak była przeceniona z 25 na 12 ) - stosowała któraś coś takiego? Niby już nie raz o paście cukrowej czytałam, że jest świetna, ale muszę poczekać aż odrosną mi włosy na nogach - wtedy wypróbuję. Chciałam spróbować na nogach TŻta ale uciekł
kiedyś dawnoo temu sama robiłam w domu nadawała się jak najbardziej, depilowała, tylko.. nie łapała króciutkich włosów - ot na odrost trzeba było ją stosować dość duży co mnie zniechęciło skutecznie w okresie letnim może gotowa , sklepowa działa lepiej
__________________
"Lubię być kurą domową
Do pralki wrzucić problem wraz z głową
Pralka pierze, ja nie wierzę w nic
Słodko jest nie myśleć o niczym
Się zgubić we własnej spódnicy.."
moee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-21, 10:17   #3072
zmisia
Raczkowanie
 
Avatar zmisia
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: A czy to ważne? gdzieś na dolnym śląsku ;0
Wiadomości: 193
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów - czyli porostomaniaczki w akcji! cz.

Cytat:
Napisane przez moee Pokaż wiadomość
do mnie przyszły kosmetyki które zamówiłam i już pierwsze testy za mną :

Szampon koński - rewelacja
pachnie bardzo ładnie, praktycznie nie trzeba by było po umyciu nim używać maski, czy odżywki bo włosy miękkie i dobrze się rozczesują
Faktycznie robi końska grzywę podnosi włosy u nasady , i wydaję się ich bardzo dużo po tym szamponie ( podwoił mi objętość ) i co najważniejsze ! Po umyciu drugi raz nim włosów - połowę mniej włosów poleciało . Polecam jak najbardziej , ale tylko do mycia głowy w wannie , pod prysznic się nie nadaje bo trzeba trzymać go na głowie 15 minut .

Po użyciu szamponu i maski - powiem jedno -> nigdy chyba nie miałam takiego połysku na włosach , jak tafla , udane zakupy zobaczę jak się będzie kończyło . na razie jestem zadowolona bardzo - wszystko na porost włosów , więc dziewczyny "bójcie się" jak wpadnę za miesiąc z włosami du pasa
:
Boże dlaczego ?? dlaczego mi to robicie...

Nie , nie, nie NIE, nie kupię, nie mogę, nie mam pieniędzy, szafka mi się nie domyka, muszę to wykończyć, nie chce (o matko jak bardzo chcę)
Nie kupię, nie, kupię, nie kupię.. eh... kupię ..

Silna wolo gdzie jesteś ?
__________________
Walka o czarną czerwień na głowie - 24.08
Wierzbownica drobnokwiatowa - 01.08
44/52
BooBoo z nami od 10.07.2014
Kocham żyć ..!
zmisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-21, 10:21   #3073
stokrotenka18
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotenka18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 11 185
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów - czyli porostomaniaczki w akcji! cz.

Cytat:
Napisane przez zmisia Pokaż wiadomość
Boże dlaczego ?? dlaczego mi to robicie...

Nie , nie, nie NIE, nie kupię, nie mogę, nie mam pieniędzy, szafka mi się nie domyka, muszę to wykończyć, nie chce (o matko jak bardzo chcę)
Nie kupię, nie, kupię, nie kupię.. eh... kupię ..

Silna wolo gdzie jesteś ?
Spokojnie
ja też już się opanowywuję... a niedawno w ręku miałam dwa razy Jantar i po SP latałam jak oszalała czy kupić czy nie nie kupiłam
__________________
Dobro wraca


"Matka nie musi wszystkiego rozumieć – wystarczy, żeby kochała i ochraniała. No i była dumna."
Paulo Coelho
stokrotenka18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-21, 10:28   #3074
zmisia
Raczkowanie
 
Avatar zmisia
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: A czy to ważne? gdzieś na dolnym śląsku ;0
Wiadomości: 193
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów - czyli porostomaniaczki w akcji! cz.

Cytat:
No Mass gdzie Ty się podziewałaś? Już myślałam, że wyszłaś do Biedry po maść, w pierwszej nie było- poszłaś do drugiej... i tak krążysz
Ty się nie śmiej ja tak ostatnio miałam. Mama kupiła sobie serum na rzęsy w biedronce i kobita zachwycona, no to poleciałam, 3 Biedronki w moim mieście obleciałam, nie znalazłam, tego samego dnia pojechałam na uczelnię do innego miasta i tak kolejne 4 biedronki obeszłam i znalazłam . I faktycznie jest boskie ! Mam małe rzęski . Po tygodniu stosowania dwa razy dziennie i pod tusz się super sprawdza jako baza. Szykuje się KWC.

---------- Dopisano o 11:28 ---------- Poprzedni post napisano o 11:24 ----------

Cytat:
Napisane przez stokrotenka18 Pokaż wiadomość
Spokojnie
ja też już się opanowywuję... a niedawno w ręku miałam dwa razy Jantar i po SP latałam jak oszalała czy kupić czy nie nie kupiłam
Ja mam taktykę. Zawszę biorę ze sobą wyliczoną ilość pieniędzy i mojego Tż na zakupy. Tylko to działa Gorzej jest z zakupami przez internet tu mnie nikt nie kontroluje. a to takie proste. klik, klik, przelew, klik, klik, pare dni Zmisia bankrut, listonosz załamany, Tż wściekły bo nie ma miejsca w szafce na swój żel pod prysznic a ja zamiast zużywać dokupuję... (Czas pomyśleć o nowej szafce)
__________________
Walka o czarną czerwień na głowie - 24.08
Wierzbownica drobnokwiatowa - 01.08
44/52
BooBoo z nami od 10.07.2014
Kocham żyć ..!
zmisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-21, 11:51   #3075
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów - czyli porostomaniaczki w akcji! cz.

Cytat:
Napisane przez daggmara Pokaż wiadomość
Ja tez sama dobieram grzywke, ale nie jestem jakos super zadowolona, masz moze zapisany jakis jeden albo kilka najlepszych filmikow? Na tych, ktore ja ogladalam to wlasnie czubka glowy dobieraja...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Nie mam zapisanego ale ja robię na zasadzie trójkąta. Mniej więcej kończy się nad łukami brwiowymi a górny róg tak wysoko jak chcę. Musisz zrobić kilka wersji i zobaczysz ile włosów Ci "wystarczy". Zacznij niżej a potem ewentualnie dobierzesz więcej, u mnie zawsze się to sprawdza

---------- Dopisano o 12:45 ---------- Poprzedni post napisano o 12:43 ----------

Cytat:
Napisane przez zmisia Pokaż wiadomość
Boże dlaczego ?? dlaczego mi to robicie...

Nie , nie, nie NIE, nie kupię, nie mogę, nie mam pieniędzy, szafka mi się nie domyka, muszę to wykończyć, nie chce (o matko jak bardzo chcę)
Nie kupię, nie, kupię, nie kupię.. eh... kupię ..

Silna wolo gdzie jesteś ?
Nie kupuj Masz w torebce zakładkę : Chcę mieć ?
Ja tam wrzucam różne wynalazki, z czasem część wyrzucam a część kupię, różnie bywa ale jakąś kontrolę mi daje

---------- Dopisano o 12:47 ---------- Poprzedni post napisano o 12:45 ----------

Cytat:
Napisane przez stokrotenka18 Pokaż wiadomość
Spokojnie
ja też już się opanowywuję... a niedawno w ręku miałam dwa razy Jantar i po SP latałam jak oszalała czy kupić czy nie nie kupiłam
No i brawo, tak trzymaj, wszystkiego na raz i tak się nie da wykorzystać a zawsze jest szansa, że odkryjemy coś lepszego

---------- Dopisano o 12:51 ---------- Poprzedni post napisano o 12:47 ----------

Cytat:
Napisane przez zmisia Pokaż wiadomość
Ty się nie śmiej ja tak ostatnio miałam. Mama kupiła sobie serum na rzęsy w biedronce i kobita zachwycona, no to poleciałam, 3 Biedronki w moim mieście obleciałam, nie znalazłam, tego samego dnia pojechałam na uczelnię do innego miasta i tak kolejne 4 biedronki obeszłam i znalazłam . I faktycznie jest boskie ! Mam małe rzęski . Po tygodniu stosowania dwa razy dziennie i pod tusz się super sprawdza jako baza. Szykuje się KWC. [COLOR="Silver"]
O matko a jednak ! Chyba większość tak ma. Jak nawet jedziemy na normalne zakupy TŻ pyta do której Biedronki czy marketu, zamiast jechać do najbliższego. Wie, że wiem gdzie jakaś promocja czy specyfik wystawili :D
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-21, 11:56   #3076
agnieszka_2612
Zakorzenienie
 
Avatar agnieszka_2612
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 22 858
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów - czyli porostomaniaczki w akcji! cz.

Ja dzisiaj kupiłam 2 rzeczy z Green Pharmacy
Ale ja jestem początkująca, więc mam mało kosmetyków do włosów
__________________

agnieszka_2612 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-21, 12:19   #3077
MassieDran
Zakorzenienie
 
Avatar MassieDran
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 095
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów - czyli porostomaniaczki w akcji! cz.

Wyskoczyłam na chwilę z pracy do apteki i widziałam tą maść końską... Opamiętałam się i nie wzięłam
__________________





MassieDran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-21, 12:29   #3078
zmisia
Raczkowanie
 
Avatar zmisia
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: A czy to ważne? gdzieś na dolnym śląsku ;0
Wiadomości: 193
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów - czyli porostomaniaczki w akcji! cz.

Cytat:
Nie kupuj Masz w torebce zakładkę : Chcę mieć ?
Ja tam wrzucam różne wynalazki, z czasem część wyrzucam a część kupię, różnie bywa ale jakąś kontrolę mi daje
To jest dobry patent ...
Aczkolwiek hmm boję się że załamię się psychicznie po ujrzeniu ile chce mieć. Ale co mi szkodzi. Z siedmiu szamponów które bym chciała wybiore jeden i tak z każdym kosmetykiem .. hmm stwierdzam że to dobry pomysł ) dziękuję

A jak wam minęły ostatnie dni pielęgnacji?

Ja jak zawsze wtorek-środa dopieszczam na maxa moje włosy i ciało (wolne od szkoły jest na to czas)
Wczoraj po szkole wtarłam wcierkę, (kozieradka+siemię lniane+kawusia) wymasowałam skalp moim elekrycznym masażerkiem, na długość nafta + olej z orzechów laskowych, wieczorem znowu wcierka, z samego rana ta sama wcierka tylko z dodatkiem octu jabłkowego(na łupież) i masażer.
Przed chwilą zmyłam z włosów olej z naftą, zrobiłam peeling kawowo-solno-cukrowy, i właśnie siedzę z maską z żelatyny, siemieniowego glutka, alterry i kallosa mlecznego na głowie.

Zmyję i nie będę suszyć, ciekawa jestem jak mi się same włosy ułożą po cieniowaniu
__________________
Walka o czarną czerwień na głowie - 24.08
Wierzbownica drobnokwiatowa - 01.08
44/52
BooBoo z nami od 10.07.2014
Kocham żyć ..!
zmisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-21, 12:30   #3079
Amanda_O
Raczkowanie
 
Avatar Amanda_O
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 54
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów - czyli porostomaniaczki w akcji! cz.

Cytat:
Napisane przez chudelatte Pokaż wiadomość
U każdego ta choroba psychiczna, jaką jest włosomaniactwo, miała kiedyś swój początek witamy
Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Dokładnie Witamy Amando
Dziękuje za miłe przywitanie!

Ale kusicie tą maścią końską.. Zastanawiam się czy jej nie kupić. Kiedyś widziałam takie coś w Drogerii Natura, ale nie wiem czy dalej jest bo dawno nie byłam. A powiedźcie mi, jak ją stosować? Tak po prostu wetrzeć w skalp palcami?

Edytowane przez Amanda_O
Czas edycji: 2014-05-21 o 12:31
Amanda_O jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-21, 12:54   #3080
MassieDran
Zakorzenienie
 
Avatar MassieDran
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 095
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów - czyli porostomaniaczki w akcji! cz.

Cytat:
Napisane przez Amanda_O Pokaż wiadomość
Dziękuje za miłe przywitanie!

Ale kusicie tą maścią końską.. Zastanawiam się czy jej nie kupić. Kiedyś widziałam takie coś w Drogerii Natura, ale nie wiem czy dalej jest bo dawno nie byłam. A powiedźcie mi, jak ją stosować? Tak po prostu wetrzeć w skalp palcami?
Tak normalnie wcierać w skalp palcami na 30 min. albo i dłużej (wg uznania) przed umyciem w skalp, niektóre Dziewczyny podobno zostawiają na cała noc - tyle wyczytałam na wątku
__________________





MassieDran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-21, 13:31   #3081
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów - czyli porostomaniaczki w akcji! cz.

Doszla moja biotyna !!! Pierwsza dawka łyknieta juz czuje jak rosna !!!

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
__________________
wszystkowątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-21, 13:35   #3082
MassieDran
Zakorzenienie
 
Avatar MassieDran
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 095
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów - czyli porostomaniaczki w akcji! cz.

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Pokaż wiadomość
Doszla moja biotyna !!! Pierwsza dawka łyknieta juz czuje jak rosna !!!

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
Kobieto ciągle czujesz że rosną Sięgają już pasa?
__________________





MassieDran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-21, 13:36   #3083
chudelatte
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 305
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów - czyli porostomaniaczki w akcji! cz.

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Pokaż wiadomość
Doszla moja biotyna !!! Pierwsza dawka łyknieta juz czuje jak rosna !!!

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
Dobrze, że tu wchodzę, to mi przypominacie o suplach, bo sama to za cholerę nie pamiętam żeby brać
__________________

chudelatte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-21, 13:37   #3084
MassieDran
Zakorzenienie
 
Avatar MassieDran
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 095
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów - czyli porostomaniaczki w akcji! cz.

Cytat:
Napisane przez chudelatte Pokaż wiadomość
Dobrze, że tu wchodzę, to mi przypominacie o suplach, bo sama to za cholerę nie pamiętam żeby brać
Za każdym razem rozwala mnie Twój avatar Oddawaj te włosy
__________________





MassieDran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-21, 13:47   #3085
agnieszka_2612
Zakorzenienie
 
Avatar agnieszka_2612
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 22 858
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów - czyli porostomaniaczki w akcji! cz.

Cytat:
Napisane przez MassieDran Pokaż wiadomość
Kobieto ciągle czujesz że rosną Sięgają już pasa?
Kiedy moje sięgną pasa
Jak się doczekam, to będę miała radochę jak nie wiem
__________________

agnieszka_2612 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-21, 13:51   #3086
MassieDran
Zakorzenienie
 
Avatar MassieDran
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 095
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów - czyli porostomaniaczki w akcji! cz.

Cytat:
Napisane przez agnieszka_2612 Pokaż wiadomość
Kiedy moje sięgną pasa
Jak się doczekam, to będę miała radochę jak nie wiem
Ja to pewnie w połowie zawrócę No ale bądźmy dobrej mysli - ja moim daje 2 lata na dotarcie do talii
__________________





MassieDran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-21, 13:58   #3087
agnieszka_2612
Zakorzenienie
 
Avatar agnieszka_2612
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 22 858
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów - czyli porostomaniaczki w akcji! cz.

Cytat:
Napisane przez MassieDran Pokaż wiadomość
Ja to pewnie w połowie zawrócę No ale bądźmy dobrej mysli - ja moim daje 2 lata na dotarcie do talii
Ja moim też daję 2 lata
Moje wchodzą na zapięcie od stanika... Więc na prawdę mają dużo czasu Będzie to dziwne, jesli nawet wspomagacze nie pomogą na osiągniecie celu
__________________

agnieszka_2612 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-21, 14:03   #3088
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów - czyli porostomaniaczki w akcji! cz.

Cytat:
Napisane przez zmisia Pokaż wiadomość
To jest dobry patent ...
Aczkolwiek hmm boję się że załamię się psychicznie po ujrzeniu ile chce mieć. Ale co mi szkodzi. Z siedmiu szamponów które bym chciała wybiore jeden i tak z każdym kosmetykiem .. hmm stwierdzam że to dobry pomysł ) dziękuję

A jak wam minęły ostatnie dni pielęgnacji?
Nawet nie wiesz jak przeglądanie listy ochładza zapędy do zakupów Ostatnio wchodzę a tam 118 produktów Przeleciałam, pokasowałam co mi się odwidziało i spis jest już dwucyfrowy Poza tym to dobry sposób, kobitki dorzucają opinie, można zobaczyć co jak się sprawuje i ruszać na łowy konkretnych produktów. Teraz po pielęgnację czy szampony, wcierki wybieram się tylko kiedy konkretnie wiem czego chcę, gorzej jest z kolorówką, bo czasem zbaczam z toru ale podsumowując nie kupuję na wariata i nie wkurzam się potem jak wracam z produktem, sprawdzam na KWC a tam 1,5 gwiazdki od 100 osób

Siedzę z maską z aspiryny, niesamowita jest na podrażniony skalp a i podejrzewam, że pomaga na wypadanie. ostatnio czerep mnie swędział, przed myciem nakładałam specyfik (na godzinę lub noc) i dziś mi się przypomniało, że miałam ten problem Nałożyłam profilaktycznie i żeby podtrzymać rezultat.
Na długość Equilibra i olej sezamowy, niech coś mają od życia.

---------- Dopisano o 15:03 ---------- Poprzedni post napisano o 15:02 ----------

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Pokaż wiadomość
Doszla moja biotyna !!! Pierwsza dawka łyknieta juz czuje jak rosna !!!

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
To taka autosugestia Powiadają, że działa....
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-21, 14:14   #3089
zmisia
Raczkowanie
 
Avatar zmisia
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: A czy to ważne? gdzieś na dolnym śląsku ;0
Wiadomości: 193
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów - czyli porostomaniaczki w akcji! cz.

Cytat:

Siedzę z maską z aspiryny, niesamowita jest na podrażniony skalp a i podejrzewam, że pomaga na wypadanie. ostatnio czerep mnie swędział, przed myciem nakładałam specyfik (na godzinę lub noc) i dziś mi się przypomniało, że miałam ten problem Nałożyłam profilaktycznie i żeby podtrzymać rezultat.
Na długość Equilibra i olej sezamowy, niech coś mają od życia.
Aspiryna? Na twarz słyszałam - podobno działa super, ale na skalp to nie. a jak ją przygotowujesz? może i na mój skalp pomoże.
__________________
Walka o czarną czerwień na głowie - 24.08
Wierzbownica drobnokwiatowa - 01.08
44/52
BooBoo z nami od 10.07.2014
Kocham żyć ..!
zmisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-21, 14:25   #3090
cassie91910
Zadomowienie
 
Avatar cassie91910
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 476
GG do cassie91910
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów - czyli porostomaniaczki w akcji! cz.

Dzięki za rady. Zakupiłam już nożyczki fryzjerskie i czekam na przesyłkę Za filmiki na yt też się zabieram. Nie chce zbyt dużo skrócić, jedynie chciałabym im nadać polkolisty kształt, obecnie mam ścięte na równo.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
You are not alone dear loneliness.
cassie91910 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-02 11:32:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:02.