Sposoby na przyspieszenie porostu włosów - czyli porostomaniaczki w akcji! cz. IX - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-02-24, 13:24   #121
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów - czyli porostomaniaczki w akcji! cz.

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Pokaż wiadomość
kocham kocham ten mój makowy
nie dość że śpię po nim jak lala to włoski super
za 2 tygodnie chyba litr kupię
O właśnie a gdzie go kupiłaś? Jakie inne lubisz? Ciekawe czy pokrywają się z moim.

---------- Dopisano o 14:21 ---------- Poprzedni post napisano o 14:15 ----------

Cytat:
Napisane przez MassieDran Pokaż wiadomość
[/COLOR]Już o nim poczytałam :d Drogi skubaniec ! 250 ml kosztuje 50zł No i jest to olej z przewagą omega-6 (aż 70%) więc teoretycznie powinien działać podobnie jak sezamowy, arganowy czy ryżowy

---------- Dopisano o 14:12 ---------- Poprzedni post napisano o 14:09 ----------

Postanowione Kupuję Khadi Jasny brąz i zafarbuje te dziady Przy tej długości 1 opakowanie powinno mi wystarczyć na 2 razy, więc koszt nie jest aż taki duży A wyczytałam na KWC że Jasny i Orzechowy brąz trzymają się dobrze, a ten Ciemny brąz się tak szybko wypłukuje No zobaczymy
Spokojnie wystarczy Ci na 3 farbowania, na mój gąszcz pół paczki to było za dużo, szkoda, że aż tyle na raz rozrobiłam no ale cóż. Ja mam ten orzechowy brąz, trzyma się całkiem spoko. Na fotkach z encanto byłam po 1,5 miesiąca i widziałaś jakie są ciemne, trudno mi powiedzieć ile się trzyma ale długo, no i schodzi delikatnie i równomiernie.

Makowy 50 zł Niby sporo ale jak za 250 ml to nie tak źle, jak wymarnuję te to kupię makowy albo ryżowy

---------- Dopisano o 14:24 ---------- Poprzedni post napisano o 14:21 ----------

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Pokaż wiadomość
kocham kocham ten mój makowy
nie dość że śpię po nim jak lala to włoski super
za 2 tygodnie chyba litr kupię
To na ile Ci wystarczy ten 250 ml?
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "

Edytowane przez scrabble1
Czas edycji: 2014-02-24 o 13:22
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-24, 13:26   #122
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów - czyli porostomaniaczki w akcji! cz.

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Zrobiłam fotkę mich zapasów a przy okazji próbek, też trochę ich nazbierałam. Najlepsze, że nigdy ich nie używam A i jeszcze mój dzisiejszy green smoothie, w końcu też dla włosów Byłam na zakupach po warzywa i owoce do przecierów, ledwie się z nimi doczłapałam, bo jestem jeszcze chora, ale na zdrowie mi wyjdzie. Tylu zdrowych rzeczy na raz moja lodówka jeszcze nie widziała
O piękne zbiory

Wlasnie siedzę z sesa i alterra na klaczyskach byłam dzis na badaniach, machnelam sobie prolaktyne i kreatynine - to musiałam bo w piątek mam rezonans.
__________________
27.07.2008 r. Olcia
01.02.2015 r. Kamilek

Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-24, 13:45   #123
MassieDran
Zakorzenienie
 
Avatar MassieDran
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 095
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów - czyli porostomaniaczki w akcji! cz.

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Spokojnie wystarczy Ci na 3 farbowania, na mój gąszcz pół paczki to było za dużo, szkoda, że aż tyle na raz rozrobiłam no ale cóż. Ja mam ten orzechowy brąz, trzyma się całkiem spoko. Na fotkach z encanto byłam po 1,5 miesiąca i widziałaś jakie są ciemne, trudno mi powiedzieć ile się trzyma ale długo, no i schodzi delikatnie i równomiernie.

Makowy 50 zł Niby sporo ale jak za 250 ml to nie tak źle, jak wymarnuję te to kupię makowy albo ryżowy
Ooo dobrze wiedzieć A miałaś to opakowanie 100g czy 150g? Myślałam że Ty miałaś ciemny brąz i byłam zdziwiona że tak dobrze Cię się trzymał Ale jak orzechowy to dobrze Ciekawe czy miedzy orzechowym a jasnym brązem jest jakas roznica

Ryżowy jest tani, w Piotrze i Pawle za 250ml płaciłam chyba 10zł (ale moge sie muylic bo to juz bylo sporo czasu temu, tak czy siak tani)

Ja np już wiem że makowy pewnie się u mnie nie sprawdzi bo ryżowy mi nie podpasował, tzn efektów prawie nie bylo.. W ogole to wydaje mi sie ze jesli chodzi o dlugosc wlosow to efekty mam jedynie po kokosowym

---------- Dopisano o 14:45 ---------- Poprzedni post napisano o 14:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Kasiulka22 Pokaż wiadomość
O piękne zbiory

Wlasnie siedzę z sesa i alterra na klaczyskach byłam dzis na badaniach, machnelam sobie prolaktyne i kreatynine - to musiałam bo w piątek mam rezonans.
Ja w sobotę będę robić badanie prolaktyny i tarczycy... Aż mam stracha bo ostatni raz badalam się pół roku temu Rezonans już zawsze będzie kojarzył mi się z momentem jak pielęgnarka chciala mi założyć wenflon na wierzchu dłoni aaaaaaaaaaa
__________________





MassieDran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-24, 15:02   #124
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów - czyli porostomaniaczki w akcji! cz.

Cytat:
Napisane przez MassieDran Pokaż wiadomość
Ooo dobrze wiedzieć A miałaś to opakowanie 100g czy 150g? Myślałam że Ty miałaś ciemny brąz i byłam zdziwiona że tak dobrze Cię się trzymał Ale jak orzechowy to dobrze Ciekawe czy miedzy orzechowym a jasnym brązem jest jakas roznica

Ryżowy jest tani, w Piotrze i Pawle za 250ml płaciłam chyba 10zł (ale moge sie muylic bo to juz bylo sporo czasu temu, tak czy siak tani)

Ja np już wiem że makowy pewnie się u mnie nie sprawdzi bo ryżowy mi nie podpasował, tzn efektów prawie nie bylo.. W ogole to wydaje mi sie ze jesli chodzi o dlugosc wlosow to efekty mam jedynie po kokosowym

---------- Dopisano o 14:45 ---------- Poprzedni post napisano o 14:43 ----------



Ja w sobotę będę robić badanie prolaktyny i tarczycy... Aż mam stracha bo ostatni raz badalam się pół roku temu Rezonans już zawsze będzie kojarzył mi się z momentem jak pielęgnarka chciala mi założyć wenflon na wierzchu dłoni aaaaaaaaaaa
Aaaaa to zawsze tak zakładają? Ja ide na rezonans w przychodni tzn. To taki szpital przychodnia, ale ja sie zapisywalam i czekałam ponad dwa miesiące, dlatego tez nie musiałam iść leżeć do szpitala . Ciekawe jak to u mnie bedzie
__________________
27.07.2008 r. Olcia
01.02.2015 r. Kamilek

Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-24, 15:31   #125
MassieDran
Zakorzenienie
 
Avatar MassieDran
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 095
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów - czyli porostomaniaczki w akcji! cz.

Cytat:
Napisane przez Kasiulka22 Pokaż wiadomość
Aaaaa to zawsze tak zakładają? Ja ide na rezonans w przychodni tzn. To taki szpital przychodnia, ale ja sie zapisywalam i czekałam ponad dwa miesiące, dlatego tez nie musiałam iść leżeć do szpitala . Ciekawe jak to u mnie bedzie
W przypadku rezonansu głowy chyba zawsze podają kontrast, a żeby go podać musi być założony wenflon W przypadku innych części ciała raczej kontrastu się nie stosuje. Ja miałam całe skute ręce dlatego mierzyła mi w dłoń Ale tak to dają w zgięciu łokcia
__________________





MassieDran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-24, 16:20   #126
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów - czyli porostomaniaczki w akcji! cz.

Cytat:
Napisane przez Kasiulka22 Pokaż wiadomość
O piękne zbiory

Wlasnie siedzę z sesa i alterra na klaczyskach byłam dzis na badaniach, machnelam sobie prolaktyne i kreatynine - to musiałam bo w piątek mam rezonans.
Rezonans? Aż tak poważnie ? Co Ci ptaszyno dolega ?

---------- Dopisano o 17:20 ---------- Poprzedni post napisano o 17:16 ----------

Cytat:
Napisane przez MassieDran Pokaż wiadomość
Ooo dobrze wiedzieć A miałaś to opakowanie 100g czy 150g? Myślałam że Ty miałaś ciemny brąz i byłam zdziwiona że tak dobrze Cię się trzymał Ale jak orzechowy to dobrze Ciekawe czy miedzy orzechowym a jasnym brązem jest jakas roznica

Ryżowy jest tani, w Piotrze i Pawle za 250ml płaciłam chyba 10zł (ale moge sie muylic bo to juz bylo sporo czasu temu, tak czy siak tani)

Ja np już wiem że makowy pewnie się u mnie nie sprawdzi bo ryżowy mi nie podpasował, tzn efektów prawie nie bylo.. W ogole to wydaje mi sie ze jesli chodzi o dlugosc wlosow to efekty mam jedynie po kokosowym

---------- Dopisano o 14:45 ---------- Poprzedni post napisano o 14:43 ----------



Ja w sobotę będę robić badanie prolaktyny i tarczycy... Aż mam stracha bo ostatni raz badalam się pół roku temu Rezonans już zawsze będzie kojarzył mi się z momentem jak pielęgnarka chciala mi założyć wenflon na wierzchu dłoni aaaaaaaaaaa
Wyszły mi takie ciemne po tym Khadi, że sobie wmówiłam, że to był cemny, dziś sprawdziłam opakowanie a tam orzechowy Ładny orzechowy jak prawie czarny był przez pierwsze kilka dni, no ale trzymałam ze 3 godziny, bo się zagadałam przez telefon

Ja też uwielbiam kokos na włosach, od samego początku super im pasuje ale ostatnio świetny jest też ze słodkich migdałów i pestek moreli.

Aaaaa przecież Wy z tą tarczycą walczycie biedulki. Wszystko będzie dobrze, na pewno
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-24, 17:22   #127
MassieDran
Zakorzenienie
 
Avatar MassieDran
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 095
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów - czyli porostomaniaczki w akcji! cz.

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Wyszły mi takie ciemne po tym Khadi, że sobie wmówiłam, że to był cemny, dziś sprawdziłam opakowanie a tam orzechowy Ładny orzechowy jak prawie czarny był przez pierwsze kilka dni, no ale trzymałam ze 3 godziny, bo się zagadałam przez telefon

Ja też uwielbiam kokos na włosach, od samego początku super im pasuje ale ostatnio świetny jest też ze słodkich migdałów i pestek moreli.

Aaaaa przecież Wy z tą tarczycą walczycie biedulki. Wszystko będzie dobrze, na pewno
Zamówiłam jasny brąz i mam nadzieję że nie wyjdzie bardzo ciemny Już bym wolała żeby odrosty złapało na jasny a te czarne pozostaną czarne bo nie chce kurcze ciemnych No nic, zobaczymy, pewnie w sobotę będę farbować

3h to nie tak długo, ja trzymałam chyba 5 albo i 6

Ja już się modlę żeby z moją tarczycą było ok... Wcześniej robiłam badania tak co 2-3 miesiące, a teraz już wskoczyłam na ten etap badania się 2x w roku i mam stracha że hej

Rezonans nie jest straszny Kasiulka nie ma się co bać
__________________





MassieDran jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-24, 18:35   #128
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów - czyli porostomaniaczki w akcji! cz.

Cytat:
Napisane przez MassieDran Pokaż wiadomość
W przypadku rezonansu głowy chyba zawsze podają kontrast, a żeby go podać musi być założony wenflon W przypadku innych części ciała raczej kontrastu się nie stosuje. Ja miałam całe skute ręce dlatego mierzyła mi w dłoń Ale tak to dają w zgięciu łokcia


Aaaaaa to pocieszylas mnie. A jak podadzą kontrast to od razu ściągają wenflon? Z góry dzięki za odpowiedzi kochana i wybacz, ze Cię molestuje. Do tej pory miałam dwa razy rezonans głowy i nie dawali mi kontrastu

Moja mama miała rezonans odcinka lędźwiowego kręgosłupa i tez miała z kontrastem
Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Rezonans? Aż tak poważnie ? Co Ci ptaszyno dolega ?

---------- Dopisano o 17:20 ---------- Poprzedni post napisano o 17:16 ----------



Wyszły mi takie ciemne po tym Khadi, że sobie wmówiłam, że to był cemny, dziś sprawdziłam opakowanie a tam orzechowy Ładny orzechowy jak prawie czarny był przez pierwsze kilka dni, no ale trzymałam ze 3 godziny, bo się zagadałam przez telefon

Ja też uwielbiam kokos na włosach, od samego początku super im pasuje ale ostatnio świetny jest też ze słodkich migdałów i pestek moreli.

Aaaaa przecież Wy z tą tarczycą walczycie biedulki. Wszystko będzie dobrze, na pewno
Dzięki kochana, napisze w klubie dlaczego mam skierowanie
__________________
27.07.2008 r. Olcia
01.02.2015 r. Kamilek

Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-24, 19:29   #129
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów - czyli porostomaniaczki w akcji! cz.

Cytat:
Napisane przez Kasiulka22 Pokaż wiadomość
Aaaaaa to pocieszylas mnie. A jak podadzą kontrast to od razu ściągają wenflon? Z góry dzięki za odpowiedzi kochana i wybacz, ze Cię molestuje. Do tej pory miałam dwa razy rezonans głowy i nie dawali mi kontrastu

Moja mama miała rezonans odcinka lędźwiowego kręgosłupa i tez miała z kontrastem


Dzięki kochana, napisze w klubie dlaczego mam skierowanie
Zbłądziłam Zamówiłam sobie pędzle do farbowania (nakładania olei), bo mam jeden wąski. Zamówiłam od razu dwie szczoty po 5,5 cm szerokości, no i co? Znowu miałam zapłacić za przesyłkę gdy zamówienie wyszło za 5 zł? Zamówiłam maskę Kallosa Kurcze jakie ma dobre oceny
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...iltrem-uv.html Na usprawiedliwienie powiem, że nigdy nie miałam nic z Kallosa.

Wyrzuciłam mój poranny green smothie, jednak seler naciowy to nie był dobry pomysł
Teraz zrobiłam nowy i wcinam na kolację.
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-24, 20:21   #130
MassieDran
Zakorzenienie
 
Avatar MassieDran
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 095
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów - czyli porostomaniaczki w akcji! cz.

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Zbłądziłam Zamówiłam sobie pędzle do farbowania (nakładania olei), bo mam jeden wąski. Zamówiłam od razu dwie szczoty po 5,5 cm szerokości, no i co? Znowu miałam zapłacić za przesyłkę gdy zamówienie wyszło za 5 zł? Zamówiłam maskę Kallosa Kurcze jakie ma dobre oceny
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...iltrem-uv.html Na usprawiedliwienie powiem, że nigdy nie miałam nic z Kallosa.

Wyrzuciłam mój poranny green smothie, jednak seler naciowy to nie był dobry pomysł
Teraz zrobiłam nowy i wcinam na kolację.

Pamiętaj o limicie! Nie ma zmiłuj!

Kallos ma dobre produkty, na pewno będziesz zadowolona Sama mam smaki na te maski, najlepiej wszystkie 3 kolory Teraz mam wersję mleczną, chyba już po raz 3 w życiu - jest genialna
__________________





MassieDran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-24, 20:38   #131
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów - czyli porostomaniaczki w akcji! cz.

Scrabble1 - teraz miałam tylko 100 ml bo nie wiedziałam czy się sprawdzi
lubię orzecha włoskiego , laskowego , winogrono , morelę
Indyjskie śmierdziele też lubię
__________________
wszystkowątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-24, 20:46   #132
chudelatte
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 305
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów - czyli porostomaniaczki w akcji! cz.

Cytat:
Napisane przez MassieDran Pokaż wiadomość
Pamiętaj o limicie! Nie ma zmiłuj!

Kallos ma dobre produkty, na pewno będziesz zadowolona Sama mam smaki na te maski, najlepiej wszystkie 3 kolory Teraz mam wersję mleczną, chyba już po raz 3 w życiu - jest genialna
Nie wszystkie Kallosy są dobre, ale te kolorowe (w moich ulubionych litrowych baniakach ) są najlepsze, polecam wszystkim, bierzcie w ciemno

Nie nadążam Was czytać ostatnio
Pojawiły się jakieś nowe cudowne metody na przyspieszenie porostu? Bo zatrzymałam się na wiszeniu, w które nie wierzę
Wcierek mam już dość, suplementów też... jakieś czarodziejskie zaklęcia by się przydały czy coś
Ja właściwie nie chcę już dłuższych, ale mam tyle zniszczeń do ścięcia, że...lepiej żeby szybko rosły
__________________


Edytowane przez chudelatte
Czas edycji: 2014-02-24 o 20:47
chudelatte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-24, 21:02   #133
MassieDran
Zakorzenienie
 
Avatar MassieDran
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 095
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów - czyli porostomaniaczki w akcji! cz.

Cytat:
Napisane przez chudelatte Pokaż wiadomość
Nie wszystkie Kallosy są dobre, ale te kolorowe (w moich ulubionych litrowych baniakach ) są najlepsze, polecam wszystkim, bierzcie w ciemno

Nie nadążam Was czytać ostatnio
Pojawiły się jakieś nowe cudowne metody na przyspieszenie porostu? Bo zatrzymałam się na wiszeniu, w które nie wierzę
Wcierek mam już dość, suplementów też... jakieś czarodziejskie zaklęcia by się przydały czy coś
Ja właściwie nie chcę już dłuższych, ale mam tyle zniszczeń do ścięcia, że...lepiej żeby szybko rosły
A które nie są godne uwagi? Wolę wiedzieć wcześniej Chociaż z tego co pamiętam to na KWC niezbyt dobre noty jak na Kallosa zbierała ta wersja waniliowa, arganowa i jakaś tam jeszcze (w białych baniakach).

Ja się czaję na szampon i maskę z keratyną Ale to po wykorzystaniu zbiorów czyli za jakieś 4 lata

Tak apropo denka to udało mi się zużyć już dwa produkty

Zrobiłam dziś moim włosom jajeczne spa Naolejowane babką Agafią włosy umyłam szamponem, nałożyłam na nie rozbyrane całe jajko z łyżką miodu i paroma kroplami cytryny na czerep na 15 minut (dłużej nie wytzymałam bo mi z każdej strony jaja leciały!). Zmyłam wodą, na to odżywka Nivea Long Repair i teraz po wysuszeniu są boskie
__________________





MassieDran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-24, 22:24   #134
chudelatte
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 305
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów - czyli porostomaniaczki w akcji! cz.

Cytat:
Napisane przez MassieDran Pokaż wiadomość
A które nie są godne uwagi? Wolę wiedzieć wcześniej Chociaż z tego co pamiętam to na KWC niezbyt dobre noty jak na Kallosa zbierała ta wersja waniliowa, arganowa i jakaś tam jeszcze (w białych baniakach).
Mi osobiście mleczna maska nie bardzo podchodzi, ale ona ma tłumy wielbicielek więc co ja tam wiem...
Waniliową i arganową mam też i one akurat są całkiem całkiem Może nie zachwycają jakoś specjalnie, ale są dość przyzwoite.

Badziewna jest ta: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...aged-hair.html i jeszcze jedna w podobnym opakowaniu, ale nie pamiętam dokładnie jak ona się nazywała, w każdym razie wyglądała prawie identycznie i też nic dobrego nie robiła, do tego śmierdziała jak tani proszek do prania o mamuniu, nigdy więcej
__________________


Edytowane przez chudelatte
Czas edycji: 2014-02-24 o 22:26
chudelatte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-24, 22:27   #135
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów - czyli porostomaniaczki w akcji! cz.

dla mnie mleczny kallos na dłuższą metę nie do wytrzymania - zapach mnie drażni
za to keratin i argan bardzo lubię
__________________
wszystkowątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-24, 22:32   #136
blackhairkate
Raczkowanie
 
Avatar blackhairkate
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 339
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów - czyli porostomaniaczki w akcji! cz.

Cytat:
Napisane przez chudelatte Pokaż wiadomość
Pisałyście ile czego macie, więc podliczyłam swoje zapasy i aktualnie mam:

3 wcierki
4 oleje
1 naftę
14 szamponów
8 x serum na końcówki
22 ! (słownie: dwadzieścia dwie ) maski/odżywki

Najlepsze, że stale muszę to uzupełniać, bo naprawdę się zużywa. To nie jest tak, że mi to gdzieś zalega, o niiie
Dwadzieścia dwie ! a ja moimi skromnymi litrami się przejmowałam teraz to dopiero mogę zacząć gromadzić
14 szamponów jaki wybór


widziałam że przewinął się wątek kallosów, zużyłam 3 litrowe opakowania latte, później kupiłam keratin który ma też proteiny mleczne i bardzo sobie go chwalę , mam pół litra kallos color i jestem nim zachwycona mam na wykończeniu kallos placenta ale tego raczej średnio polecam męczę te opakowanie chyba z rok... miałam też odlewkę kallosa silk ale nie pamiętam jak się spisywał 22

Ja olej nakładam na dłonie rozgrzewam go w nich i nakładam czasem po kilka kropelek ale zawsze wszędzie dotrę

co do kulpola od czasu do czasu alkoholowe wcierki mi krzywdy nie robią a przyśpieszają conieco
__________________
*długość ok. 53 cm
*do wymarzonej brakuje ok. 30 cm
*xlash
*07.14r makijaż pernamentny brwi
*07.14r princess volume
blackhairkate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-24, 23:05   #137
chudelatte
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 305
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów - czyli porostomaniaczki w akcji! cz.

Cytat:
Napisane przez blackhairkate Pokaż wiadomość
Dwadzieścia dwie ! a ja moimi skromnymi litrami się przejmowałam teraz to dopiero mogę zacząć gromadzić
14 szamponów jaki wybór
Powinnam dodać na końcu tamtego posta: "Nie róbcie tego w domu"
__________________

chudelatte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-24, 23:51   #138
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów - czyli porostomaniaczki w akcji! cz.

Cytat:
Napisane przez MassieDran Pokaż wiadomość
Pamiętaj o limicie! Nie ma zmiłuj!

Kallos ma dobre produkty, na pewno będziesz zadowolona Sama mam smaki na te maski, najlepiej wszystkie 3 kolory Teraz mam wersję mleczną, chyba już po raz 3 w życiu - jest genialna
26 zł ani grosza więcej! Do 50 mogę jeszcze szaleć Też chciałam wziąć jeszcze 2, bo tanie ale stwierdziłam że allegro nie zamykają to zdążę

---------- Dopisano o 00:48 ---------- Poprzedni post napisano o 00:46 ----------

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Pokaż wiadomość
Scrabble1 - teraz miałam tylko 100 ml bo nie wiedziałam czy się sprawdzi
lubię orzecha włoskiego , laskowego , winogrono , morelę
Indyjskie śmierdziele też lubię
No to może u mnie też się sprawdzi? Czaję się też na amlę, ale Massie patrzy a limit mały więc wiesz, nie w tym miesiącu

---------- Dopisano o 00:51 ---------- Poprzedni post napisano o 00:48 ----------

Cytat:
Napisane przez chudelatte Pokaż wiadomość
Nie wszystkie Kallosy są dobre, ale te kolorowe (w moich ulubionych litrowych baniakach ) są najlepsze, polecam wszystkim, bierzcie w ciemno

Nie nadążam Was czytać ostatnio
Pojawiły się jakieś nowe cudowne metody na przyspieszenie porostu? Bo zatrzymałam się na wiszeniu, w które nie wierzę
Wcierek mam już dość, suplementów też... jakieś czarodziejskie zaklęcia by się przydały czy coś
Ja właściwie nie chcę już dłuższych, ale mam tyle zniszczeń do ścięcia, że...lepiej żeby szybko rosły
Mówisz i masz lepszej metody nigdy ne znajdziesz!
http://www.youtube.com/watch?v=wJJT7KQj_RE

Właśnie widziałam Twoją recenzję tej maski, namówiłaś mnie do złego
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-24, 23:53   #139
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów - czyli porostomaniaczki w akcji! cz.

no ja już limit miesięczny przekroczyłam kurde nie mogę wchodzić do żadnych kosmetycznych - bo same oczka mi latają co by tu do koszyka włożyć
dziś dałam makowy na suche włosy zobaczymy jak się tak spisze
__________________
wszystkowątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-25, 00:03   #140
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów - czyli porostomaniaczki w akcji! cz.

Cytat:
Napisane przez MassieDran Pokaż wiadomość
Ja się czaję na szampon i maskę z keratyną Ale to po wykorzystaniu zbiorów czyli za jakieś 4 lata

Tak apropo denka to udało mi się zużyć już dwa produkty

Zrobiłam dziś moim włosom jajeczne spa Naolejowane babką Agafią włosy umyłam szamponem, nałożyłam na nie rozbyrane całe jajko z łyżką miodu i paroma kroplami cytryny na czerep na 15 minut (dłużej nie wytzymałam bo mi z każdej strony jaja leciały!). Zmyłam wodą, na to odżywka Nivea Long Repair i teraz po wysuszeniu są boskie
Za 4 lata

Maskę z jajem robiłam z samym żółtkiem żeby mi te białe fafluny na włosach nie zostały, fuj, a na marginesie to nawet nie wiem czy białko ma coś pożytecznego dla włosów?

Ja też miałam jedno denko,ale niestety żelu pod prysznic .

---------- Dopisano o 00:56 ---------- Poprzedni post napisano o 00:55 ----------

Cytat:
Napisane przez chudelatte Pokaż wiadomość
Mi osobiście mleczna maska nie bardzo podchodzi, ale ona ma tłumy wielbicielek więc co ja tam wiem...
Waniliową i arganową mam też i one akurat są całkiem całkiem Może nie zachwycają jakoś specjalnie, ale są dość przyzwoite.

Badziewna jest ta: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...aged-hair.html i jeszcze jedna w podobnym opakowaniu, ale nie pamiętam dokładnie jak ona się nazywała, w każdym razie wyglądała prawie identycznie i też nic dobrego nie robiła, do tego śmierdziała jak tani proszek do prania o mamuniu, nigdy więcej
Na takie maluchy po 500 ml nawet nie zwracałam uwagi, biorę przykład i zaopatruję się litrami

---------- Dopisano o 00:58 ---------- Poprzedni post napisano o 00:56 ----------

Cytat:
Napisane przez blackhairkate Pokaż wiadomość
Dwadzieścia dwie ! a ja moimi skromnymi litrami się przejmowałam teraz to dopiero mogę zacząć gromadzić
14 szamponów jaki wybór


widziałam że przewinął się wątek kallosów, zużyłam 3 litrowe opakowania latte, później kupiłam keratin który ma też proteiny mleczne i bardzo sobie go chwalę , mam pół litra kallos color i jestem nim zachwycona mam na wykończeniu kallos placenta ale tego raczej średnio polecam męczę te opakowanie chyba z rok... miałam też odlewkę kallosa silk ale nie pamiętam jak się spisywał 22

Ja olej nakładam na dłonie rozgrzewam go w nich i nakładam czasem po kilka kropelek ale zawsze wszędzie dotrę

co do kulpola od czasu do czasu alkoholowe wcierki mi krzywdy nie robią a przyśpieszają conieco
Wszyscy mają Kallosa, mam i ja

---------- Dopisano o 01:00 ---------- Poprzedni post napisano o 00:58 ----------

Cytat:
Napisane przez chudelatte Pokaż wiadomość
Powinnam dodać na końcu tamtego posta: "Nie róbcie tego w domu"
Raczej "przed zastosowaniem skonsultuj się z lekarzem (na farmaceutę za późno )...

---------- Dopisano o 01:03 ---------- Poprzedni post napisano o 01:00 ----------

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Pokaż wiadomość
no ja już limit miesięczny przekroczyłam kurde nie mogę wchodzić do żadnych kosmetycznych - bo same oczka mi latają co by tu do koszyka włożyć
dziś dałam makowy na suche włosy zobaczymy jak się tak spisze
Kobieto,zła kusicielko, zamilcz z tym makowym, bo nie wytrzymam, przekroczę limit i będą baty ! Strach tu wchodzić, bo tylko kusicie

ps: daj znać, tak przyszłościowo
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 07:21   #141
chudelatte
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 305
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów - czyli porostomaniaczki w akcji! cz.

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Mówisz i masz lepszej metody nigdy ne znajdziesz!
http://www.youtube.com/watch?v=wJJT7KQj_RE


zaczynam energetyzować posiłki

o i jeszcze rozmowy z aniołami

bo duszki i skrzaty igrają z moimi włosami
__________________


Edytowane przez chudelatte
Czas edycji: 2014-02-25 o 07:34
chudelatte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 08:13   #142
MassieDran
Zakorzenienie
 
Avatar MassieDran
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 095
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów - czyli porostomaniaczki w akcji! cz.

Cytat:
Napisane przez chudelatte Pokaż wiadomość
Mi osobiście mleczna maska nie bardzo podchodzi, ale ona ma tłumy wielbicielek więc co ja tam wiem...
Waniliową i arganową mam też i one akurat są całkiem całkiem Może nie zachwycają jakoś specjalnie, ale są dość przyzwoite.

Badziewna jest ta: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...aged-hair.html i jeszcze jedna w podobnym opakowaniu, ale nie pamiętam dokładnie jak ona się nazywała, w każdym razie wyglądała prawie identycznie i też nic dobrego nie robiła, do tego śmierdziała jak tani proszek do prania o mamuniu, nigdy więcej
Oooo dobrze wiedzieć Tą której nie polecasz widziałam w Hebe i nawet miałam ją brać, ale stwierdziłam że nie wiem jakie ma opinie na KWC więc wzielam sprawdzoną mleczną wersję Trzeba wypróbować wszystkie polecane przez Was banaiczki, bo są tanie

---------- Dopisano o 08:57 ---------- Poprzedni post napisano o 08:55 ----------

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
26 zł ani grosza więcej! Do 50 mogę jeszcze szaleć Też chciałam wziąć jeszcze 2, bo tanie ale stwierdziłam że allegro nie zamykają to zdążę
No to może u mnie też się sprawdzi? Czaję się też na amlę, ale Massie patrzy a limit mały więc wiesz, nie w tym miesiącu


No patrzę, patrzę Ja kupiłam spray z Pottersa i hennę Khadi i wyszło 43zł za 7 zł to raczej nie poszaleje

---------- Dopisano o 09:00 ---------- Poprzedni post napisano o 08:57 ----------

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Pokaż wiadomość
no ja już limit miesięczny przekroczyłam kurde nie mogę wchodzić do żadnych kosmetycznych - bo same oczka mi latają co by tu do koszyka włożyć
dziś dałam makowy na suche włosy zobaczymy jak się tak spisze

Skup się na zużywaniu zapasów

---------- Dopisano o 09:05 ---------- Poprzedni post napisano o 09:00 ----------

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Za 4 lata

Maskę z jajem robiłam z samym żółtkiem żeby mi te białe fafluny na włosach nie zostały, fuj, a na marginesie to nawet nie wiem czy białko ma coś pożytecznego dla włosów?

Ja też miałam jedno denko,ale niestety żelu pod prysznic .
Raczej "przed zastosowaniem skonsultuj się z lekarzem (na farmaceutę za późno )...
Szukałam jajkowych inspiracji na YT i laski robiły maseczki z całego jaja, także ma jakiś wpływ mówiąc szczerze mnie się nie chcialo bawic w rozdzielanie żółtka od bialka, więc zmiksowałam całość Powiem Wam że włosy są extra Raz w tygodniu będę im fundować taki zabieg

A czy któraś z Was próbowała myć włosy jajkiem?

Zdecydowanie za późno

---------- Dopisano o 09:13 ---------- Poprzedni post napisano o 09:05 ----------

Wczoraj pierwszy raz naolejowałam włosy olejem babki Agafi - powiem Wam że ładnie pachnie i już widzę że będzie cholernie wydajny, bo nalałam go na spodeczek tyle co każdego oleju i jak nałożyłam na skalp i włosy to dosłownie ociekały olejem! Dziś muszę nałożyć z połowę mniej! A tak poza tym to skalp jest zadowolony Oby utrzym,ał efekty w postaci minimalmnego wyadania po Nami i kozieradce
__________________






Edytowane przez MassieDran
Czas edycji: 2014-02-25 o 08:15
MassieDran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 08:42   #143
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów - czyli porostomaniaczki w akcji! cz.

Cytat:
Napisane przez chudelatte Pokaż wiadomość


zaczynam energetyzować posiłki

o i jeszcze rozmowy z aniołami

bo duszki i skrzaty igrają z moimi włosami
Pamiętaj, że możesz naenergizować każdą odżywkę, teraz nie będzie złej czy dobrej, każda będzie działała

---------- Dopisano o 09:42 ---------- Poprzedni post napisano o 09:36 ----------

Cytat:
Napisane przez MassieDran Pokaż wiadomość



No patrzę, patrzę Ja kupiłam spray z Pottersa i hennę Khadi i wyszło 43zł za 7 zł to raczej nie poszaleje

---------- Dopisano o 09:00 ---------- Poprzedni post napisano o 08:57 ----------






Szukałam jajkowych inspiracji na YT i laski robiły maseczki z całego jaja, także ma jakiś wpływ mówiąc szczerze mnie się nie chcialo bawic w rozdzielanie żółtka od bialka, więc zmiksowałam całość Powiem Wam że włosy są extra Raz w tygodniu będę im fundować taki zabieg

A czy któraś z Was próbowała myć włosy jajkiem?


---------- Dopisano o 09:13 ---------- Poprzedni post napisano o 09:05 ----------

[/COLOR]Wczoraj pierwszy raz naolejowałam włosy olejem babki Agafi - powiem Wam że ładnie pachnie i już widzę że będzie cholernie wydajny, bo nalałam go na spodeczek tyle co każdego oleju i jak nałożyłam na skalp i włosy to dosłownie ociekały olejem! Dziś muszę nałożyć z połowę mniej! A tak poza tym to skalp jest zadowolony Oby utrzym,ał efekty w postaci minimalmnego wyadania po Nami i kozieradce
Nawet nie oglądałam filmików o maskach domowych, chyba się tym zajmę
U mnie też po jajku (cebuli i ziemniaku) włosy były milutkie w dotyku, może jaja tak działają, dziś zrobię drugi raz.
Za 7 zł jeszcze coś znajdziesz, dla chcącego nic trudnego
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 08:48   #144
_agg_
Zakorzenienie
 
Avatar _agg_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 6 543
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów - czyli porostomaniaczki w akcji! cz.

ja mam zawsze po jajku masakrę, za duża dawna protein jak dla moich włosów
_agg_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 08:55   #145
chudelatte
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 305
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów - czyli porostomaniaczki w akcji! cz.

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Pamiętaj, że możesz naenergizować każdą odżywkę, teraz nie będzie złej czy dobrej, każda będzie działała
Piep***ć odżywki wodę sobie naenergizuję kurde we wannie będę się tylko zanurzać i wynurzać, co dzień piękniejsza jak mi to życie ułatwi taka oszczędność
__________________


Edytowane przez chudelatte
Czas edycji: 2014-02-25 o 08:57
chudelatte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 09:04   #146
MassieDran
Zakorzenienie
 
Avatar MassieDran
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 095
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów - czyli porostomaniaczki w akcji! cz.

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Nawet nie oglądałam filmików o maskach domowych, chyba się tym zajmę
U mnie też po jajku (cebuli i ziemniaku) włosy były milutkie w dotyku, może jaja tak działają, dziś zrobię drugi raz.
Za 7 zł jeszcze coś znajdziesz, dla chcącego nic trudnego
Będę musiała przekroczyć limit o 3 zł bo ta wcierka pokrzywowa starczy mi na max2 tygodnie

---------- Dopisano o 10:04 ---------- Poprzedni post napisano o 10:00 ----------

Cytat:
Napisane przez _agg_ Pokaż wiadomość
ja mam zawsze po jajku masakrę, za duża dawna protein jak dla moich włosów
Może to przez encanto? Maja już tyle wprasowanej keratyny że więcej protein nie potrzebują
__________________





MassieDran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 09:06   #147
_agg_
Zakorzenienie
 
Avatar _agg_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 6 543
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów - czyli porostomaniaczki w akcji! cz.

nieeeeee, ja zawsze tak miałam, nawet 100 lat przed naszą erą
_agg_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 09:07   #148
MassieDran
Zakorzenienie
 
Avatar MassieDran
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 095
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów - czyli porostomaniaczki w akcji! cz.

Nawet zanim włosy Ci wykiełkowały
__________________





MassieDran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 09:09   #149
_agg_
Zakorzenienie
 
Avatar _agg_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 6 543
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów - czyli porostomaniaczki w akcji! cz.

na początku była ciemność... i już wtedy było wiadomo, że nie lubią
_agg_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 09:16   #150
MassieDran
Zakorzenienie
 
Avatar MassieDran
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 095
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów - czyli porostomaniaczki w akcji! cz.

Na początku było słowo... Aaaaaaaaaaaahahahaha
__________________





MassieDran jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-02 11:32:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:50.