Jak urosnąć po 20. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-01-31, 12:59   #1
Liskowe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 36

Jak urosnąć po 20.


Cześć dziewczyny! Zapewne niejedna z was ma taki sam kompleks jak ja - niski wzrost, a wiek już nie ten do rośnięcia.

Ostatnio poszperałam trochę w internecie i znalazłam ćwiczenia, dzięki którym można urosnąć w przeciągu dwóch miesięcy do 6 centymetrów więcej. Michel Jordan też się wyciągnął przecież, więc czemu i nie my możemy sprobować?
Ćwiczenia polegają na rozciąganiu. Stretching, pilates, Joga, wyciąganie kończyn na drążku. Teoretycznie, kości już nie rosną, ale między nimi jest przestrzeń i mięśnie, które można rozciągnąć i zyskać do tych kilku cm więcej.

Ja akurat mam skoliozę, więc jest nadzieja, że te ćwiczenia przyniosą takie rezultaty. Ćwiczę od tygodnia. Efektami podzielę się za miesiąc.
Mój obecny wzrost: 161,5 cm.



A może któraś z was już uzyskała taki efekt i podzieli się opinią?
Liskowe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-31, 14:14   #2
Agafitness
Wtajemniczenie
 
Avatar Agafitness
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 2 323
Dot.: Jak urosnąć po 20.

6 cm w ciągu dwóch miesięcy wydaje mi się kompletnie nierealne,chyba,że chirurgicznie wydłużono kości czy coś w tym stylu

Na pewno warto robić ćwiczenia wzmacniające kręgosłup i korygujące wady postawy,rozciągające kręgosłup,bo to faktycznie spowoduje wyprostowaną postawę i wizualnie "doda" wzrostu,ale raczej nie ma co liczyć na efekt w postaci kilku centymetrów...
Agafitness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-31 15:14:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:21.