Filtry UV a makijaż - Strona 150 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-05-01, 21:47   #4471
moni25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 9
Dot.: Filtry UV a makijaż

Dziękuję za odpowiedź. A czy znasz moźe inny krem z filtrem mineralnym opócz Bioderma Photoderm Mineral SPF 50+ ? Dodam , że interesują mnie tylko filtry mineralne, nie chce chemii!
moni25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-01, 22:00   #4472
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez moni25 Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź. A czy znasz moźe inny krem z filtrem mineralnym opócz Bioderma Photoderm Mineral SPF 50+ ? Dodam , że interesują mnie tylko filtry mineralne, nie chce chemii!
O filtrach mineralnych

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ltry+mineralne

Nie ma czegos takiego jak filtr bez chemii poniewaz wystarczy przejrzec sklad-to jest niemozliwe Druga sprawa,ze filtry mineralne wymagaja regularnej reaplikacji i trzeba z nimi uwazac,by nie zetrzec i nie oslabic ochrony.Ciezko tez na nich zrobic makijaz-dla mnie to niewykonalne-jedynie tonujacy SVR 50 jest do przyjecia ale bardziej w postaci gotowego makijazu niz ochrony bo nie wyobrazam sobie aby nalozyc go w prawidlowej ilosci
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-02, 12:34   #4473
moni25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 9
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
O filtrach mineralnych

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ltry+mineralne

Nie ma czegos takiego jak filtr bez chemii poniewaz wystarczy przejrzec sklad-to jest niemozliwe Druga sprawa,ze filtry mineralne wymagaja regularnej reaplikacji i trzeba z nimi uwazac,by nie zetrzec i nie oslabic ochrony.Ciezko tez na nich zrobic makijaz-dla mnie to niewykonalne-jedynie tonujacy SVR 50 jest do przyjecia ale bardziej w postaci gotowego makijazu niz ochrony bo nie wyobrazam sobie aby nalozyc go w prawidlowej ilosci
Dziękuje za odp. Ja nie robie makijażu , więc się tym nie przejmuje. Używam tylko tuszu do rzęs i błyszczyka do ust. Czyli mam rozumieć , że ten krem Biodermy jest dla mnie OK. Dziękuje za link już go przerabiałam
moni25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-02, 16:31   #4474
taiwa
Zadomowienie
 
Avatar taiwa
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 080
Dot.: Filtry UV a makijaż

IlonaP, Hexxana, piszecie o barwionym SVR, powiedzcie prosze, czy on robił w waszym przypadku za cały makijaż, czy nakładałyście na niego podkład?
Ja zraziłam się do barwionych filtrów, po takowym Antheliosie LRP, którego zużyłam, a raczej zmęczyłam, kompletnie bez przyjemności. Na mojej twarzy dawał jakiś dziwny szarawy kolor, świecił się niemożliwie i jedynym ratunkiem było położenie na niego cienkiej warstwy podkładu i przypudrowanie. Generalnie wspominam go niemiło
__________________
taiwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-02, 17:28   #4475
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez taiwa Pokaż wiadomość
IlonaP, Hexxana, piszecie o barwionym SVR, powiedzcie prosze, czy on robił w waszym przypadku za cały makijaż, czy nakładałyście na niego podkład?
Ja zraziłam się do barwionych filtrów, po takowym Antheliosie LRP, którego zużyłam, a raczej zmęczyłam, kompletnie bez przyjemności. Na mojej twarzy dawał jakiś dziwny szarawy kolor, świecił się niemożliwie i jedynym ratunkiem było położenie na niego cienkiej warstwy podkładu i przypudrowanie. Generalnie wspominam go niemiło
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...iltry+ochronne

SVR 50 to zupelnie inny typ filtra tonujacego,daje ladne pudrowe wykonczenie i uzywalam go wylacznie solo-nie ma szans by na niego cos jeszcze nalozyc oprocz np. pudru jedwabnego Hauschki dla wykonczenia.
Podstawowym warunkiem jest spelnienie jednego kryterium-kolor wiem,ze nie kazdemu odpowiada,niestety nie jest on na tyle uniwersalny i polecam zaopatrzenie sie w probki aby potestowac.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-02, 19:23   #4476
taiwa
Zadomowienie
 
Avatar taiwa
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 080
Dot.: Filtry UV a makijaż

Hexanno stokrotne dzięki za tego linka Gdybym tylko nie miała na stanie 3 prawie całych podkładów, kupiłabym odrazu tak mi się z opisów spodobał

W temacie filtrowo-plotkarskim, będę chwalić Bioderme Photoderm Bronz- używam od miesiąca non-stop i coraz bardziej mnie do siebie przekonuje. Co prawda ten efekt Bronz, to dla mnie pic na wode może by się ujawnił gdbym wysmarowana tym filtrem leżała plackiem na plaży, ale napewno nie gdy stosuje w normalnych miejskich warunkach Wchłania się idealnie, porównywalnie z Photodermem AKN Mat, a cenowo wychodzi dużo lepiej, bo w końcu to flacha 200 ml, makijaż trzyma się na nim bez zarzutu i powiniem spodobać się osobom ze skórą tłustą / mieszaną. Ja ostatnio mam lekko przesuszoną, (pewnie wina Diacnealu) i brakuje mi nawilżenia w tym filtrze, chyba w poniedziałek zakupie i będę pod niego kładła Juvit, zobaczymy jak się w takiej kombinacji sprawdzi
__________________
taiwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-02, 20:07   #4477
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Filtry UV a makijaż

Taiwo goraco namawiam do wyprobowania SVR 50 z probek zanim zdecydujesz sie na zakup
Z Biodermy to malo co znam z obecnych filtrow na rynku,testowalam starsze produkty i jakos tak sobie choc Photodermem AKN Mat kusil mnie to nigdy nie kupilam pelnowymiarowego opakowania.
Po okresie zachwytow nad seria Roc Minesol zapragnelam odmiany i siegnelam po emulsje Lirene SPF 50+ ktora calkiem niezle sie spisuje i na nowo wroce do oferty Avene.

Makijazowo zapanowalo u mnie minimum czyli krem tonujacy Bielendy i cos do delikatnego zmatowienia czyli silica/boron nitride/puder bambusowy albo cos innego-w zaleznosci od humoruMineraly calkiem poszly na bok i wroce pewnie do nich pozna jesienia i wiosna.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-03, 13:13   #4478
dodus89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 375
Exclamation Dot.: Filtry UV a makijaż

gordies jak chcesz odkupię od Ciebie tą bioderme AKN? napisz na e-mail: reportermax@tlen.pl
dodus89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-03, 15:12   #4479
gordies
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 85
Dot.: Filtry UV a makijaż

Dodus, napisałam do Ciebie
gordies jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-11, 09:39   #4480
Villemo.
Raczkowanie
 
Avatar Villemo.
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 390
GG do Villemo.
Dot.: Filtry UV a makijaż

Zostałam odesłana do tego wątku, coby nie zasmiecać innego Czy pomółby mi ktoś zebac w kupę informację o stosowaniu podkładów na filtry? na ta chwilę znalazłam takie opcje:
- filtr +filt koloryzujący tej samej firmy
- filtr + podkład tej samej firmy - mam tu na mysli La roche czy Avene (czytalam gdzies ze te podkłady sa specjalnie dostosowane...?)
- filt bez Parsolu + jakikolwiek podklad
- filt z Parsolem + podkład bez miki, talku i filtrów

bardzo prosze o porawkę jak coś jest źle, a pewnie coś mamieszama
aha pisze o filtrach chemicznych
Villemo. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-11, 10:40   #4481
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Villemo. Pokaż wiadomość
Zostałam odesłana do tego wątku, coby nie zasmiecać innego Czy pomółby mi ktoś zebac w kupę informację o stosowaniu podkładów na filtry? na ta chwilę znalazłam takie opcje:
- filtr +filt koloryzujący tej samej firmy
- filtr + podkład tej samej firmy - mam tu na mysli La roche czy Avene (czytalam gdzies ze te podkłady sa specjalnie dostosowane...?)
- filt bez Parsolu + jakikolwiek podklad
- filt z Parsolem + podkład bez miki, talku i filtrów

bardzo prosze o porawkę jak coś jest źle, a pewnie coś mamieszama
aha pisze o filtrach chemicznych
O destabilizacji Parsolu wiemy bardzo malo wiec wybierz sama czy staniesz sie ortodoksyjna czy realistka-poniewaz ciezko jest dobrac filtr tak aby pasowal przede wszystkim Naszej skorze nie wspominajac juz o makijazu.

Mozesz mieszac filtry w obrebie jednej firmy-czyli np.tonujaca Avene + zwykla Avene

Nie wiem za bardzo o co Ci chodzi z tym specjalnym dostosowaniem sie podkladow do filtrow z tej samej firmy

Na filtry,ktore nie zawieraja Parsolu teoretycznie mozna nalozyc kazdy puder i podklad,ktory ma w sobie talk,mike itd.

Poczytaj
http://www.pinezka.pl/content/view/2137/203/
http://www.laboratoriumurody.pl/foru...-faq,t280.html
__________________

Edytowane przez Hexxana
Czas edycji: 2009-05-11 o 10:46
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-11, 11:11   #4482
Villemo.
Raczkowanie
 
Avatar Villemo.
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 390
GG do Villemo.
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość

Nie wiem za bardzo o co Ci chodzi z tym specjalnym dostosowaniem sie podkladow do filtrow z tej samej firmy
Gdzies w wątku - tylko nie pamietam w którym ktoś napisał ze podkłady La roche i Avene (które mają w sobie filtry) mają je w specjalnych otoczkach ?? i przez to nie wpływają na sam filtr.... i chyba mogą być jednak używane na filtry innych firm. ale moze coś xle zrozumiałam

Edytowane przez Villemo.
Czas edycji: 2009-05-11 o 11:13 Powód: dopisek
Villemo. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-11, 11:28   #4483
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Villemo. Pokaż wiadomość
Gdzies w wątku - tylko nie pamietam w którym ktoś napisał ze podkłady La roche i Avene (które mają w sobie filtry) mają je w specjalnych otoczkach ?? i przez to nie wpływają na sam filtr.... i chyba mogą być jednak używane na filtry innych firm. ale moze coś xle zrozumiałam

Tutaj byla mowa o otoczkach silikonowych itd.
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=3025

Sama sie tym za bardzo nie interesowalam wiec nie pomoge wiecej niz poza wrzuceniem linka do wczesniejszych wypowiedzi
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 13:06   #4484
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
O destabilizacji Parsolu wiemy bardzo malo wiec wybierz sama czy staniesz sie ortodoksyjna czy realistka-poniewaz ciezko jest dobrac filtr tak aby pasowal przede wszystkim Naszej skorze nie wspominajac juz o makijazu.

Mozesz mieszac filtry w obrebie jednej firmy-czyli np.tonujaca Avene + zwykla Avene

Nie wiem za bardzo o co Ci chodzi z tym specjalnym dostosowaniem sie podkladow do filtrow z tej samej firmy

Na filtry,ktore nie zawieraja Parsolu teoretycznie mozna nalozyc kazdy puder i podklad,ktory ma w sobie talk,mike itd.

Poczytaj
http://www.pinezka.pl/content/view/2137/203/
http://www.laboratoriumurody.pl/foru...-faq,t280.html
Hexx poczytałam sobie te linki,naprawdę są super i dużo można się dowiedziećDzięki
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-21, 11:40   #4485
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Hexx poczytałam sobie te linki,naprawdę są super i dużo można się dowiedziećDzięki

Nie sposob wszystkiego zebrac w jedna calosc ale jest sporo artykulow,ktore sa przydatne i warto czytac/szperac i szukac info

Pozdrawiam
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-21, 14:46   #4486
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Filtry UV a makijaż

Hexx teraz nie bardzo kiedy mam szperać ale jak tylko łapię chwilkę czasu to czytam i się dokształcam
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-21, 21:12   #4487
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Filtry UV a makijaż

Linki wklejane na Wizażu jakoś wydają mi się bardziej wiarygodne niż pierwsze-lepsze, które wypluwa wujek Google
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-21, 23:49   #4488
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Filtry UV a makijaż

Malla ale wez pod uwage,ze na Wizazu funkcjonuje bardzo duza ilosc linkow zyskana dzieki wujkowi poza tym warto szukac efektywnie przez sortowanie informacji-wiem,ze dla osoby stawiajacej pierwsze kroki w tych tematach to czarna magia ale...wszystko do zrealizowania.
Mam tez nadzieje,ze niebawem wszystkie linki beda dzialac poprawnie
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-22, 10:04   #4489
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Filtry UV a makijaż

Nie ma się co oszukiwać....większości się nie chce szukać.Ale jest też dużo osób które naprawdę nie mają czasu na szperanie dlatego zadają tu pytania.Fajne są takie fora bo to skarbnica wiedzy.Jak mam wolne to zawsze staram się znaleźć trochę czasu na szperanie choć jak się czyta za dużo to można się pogubić
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-14, 01:16   #4490
annamariar
Raczkowanie
 
Avatar annamariar
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 72
GG do annamariar
Dot.: Filtry UV a makijaż

Może to już gdzieś było, ale przeczytałam dużo Waszych postów o parsolu i makijażu, ale nie znalazłam odp na moje pytanie.
Kupiłam dziś spray spf 50 z La Roche Posay ( http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=18948 ) i on w składzie ma i parsol, i dwutlenek tytanu, który filtr podobno destabilizuje. Mój podkład też ma dwutlenek tytanu, myślałam, że będę musiała zmieniać, ale teraz nie wiem, może jednak mogę stosować razem??
annamariar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-14, 19:07   #4491
aksalotl
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 767
Dot.: Filtry UV a makijaż

ja też z pytaniem
w zimie "się złuszczam", więc używam filtra 40-50, ale latem przechodzę na coś lżejszego. I tak w zeszłym roku używałam kremu intensywnie nawilżającego spf 20 iwostin. W tym roku również, ale teraz mi nie służy zapchał mnie
i tu moje pytanie:
czy mogłybyście polecić mi jakiś dobry filtr do cery mieszanej z tendencją do trądziku, lekko odwodnionej? Najchętniej apteczny, do 50 zł. I żeby się pod makijaż nadawał
mam nadzieję, że nie odeślecie mnie do ery
aksalotl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-15, 18:55   #4492
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Filtry UV a makijaż

aksalotl - Bioderma ma świetne recenzje. Pewnie niejedną zgłosiłaś do usunięcia
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-15, 20:37   #4493
aksalotl
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 767
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
aksalotl - Bioderma ma świetne recenzje. Pewnie niejedną zgłosiłaś do usunięcia
niezmierne dzięki
aksalotl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-15, 21:04   #4494
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez aksalotl Pokaż wiadomość
niezmierne dzięki
serio doceniam Twoją działalność i sama regularnie dorzucam swoje trzy grosze
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 14:06   #4495
jewel83
Przyczajenie
 
Avatar jewel83
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cześć dziewczyny.
Mam do Was pytanie.
CZy któraś z Was używała/używa kremy La Roche-Posay Anthelios AC? jeśli tak to jakie są wasze odczucia co do tego kermu?

Druga sprawa to czy, któraś z Was stosowała, bądź zna krzemionke-SILICA?

Silica Powder Spheres firmy Coastal Scents

Krzemionka jest naturalnym absorbentem sebum. Jej cząsteczki odbijają światło, optycznie wygładzając skórę i zmniejszając widoczność zmarszczek.
Może być stosowana jako primer, puder wykańczający lub dodatek do kosmetyków mineralnych.
Zastosowana jako primer, ułatwi aplikację podkładu mineralnego - nadając mu większy "poślizg" - i przedłuży trwałość makijażu. Użyta jako puder wykańczający, zapewni długotrwały mat. Dodana do kosmetyków mineralnych, sprawi że nabiorą jedwabistej konsystencji.


Specyfikacja:
Appearance Spherical Shaped White Powder
Odor None
Loss on Drying, % Min : 0 - Max : 7
Microbiology Less Than 100 Organisms Per Gram
With No Pathogens
Loss on Ignition, % Min : 0 - Max : 18
Average Particle Size, µm Min : 10 - Max : 14
Particle Size Range, µm Min : 2 - Max : 20
Arsenic, ppm Min : 0 - Max : 2
Lead, ppm Min : 0 - Max : 10
Oil Absorption, g. / 100g. Min : 125 - Max : 140
Linseed Oil
SiO2, % Min : 98 - Max : 100
Specific Surface Area, m2/g Min : 728 - Max : 928


Czy któraś z Was orientuje się czy nadaję się ona do matowienia wyżej wymienionego przeze mnie filtru?

Proszę o pomoc, bo zaczynam stosować filtr a nie bardzo wiem czym go matowić by skóra wyglądała ładnie.
jewel83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 14:13   #4496
gabriela29
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 319
Dot.: Filtry UV a makijaż

ja używałam silica z coastal scents, wymieszane z boron nitride i magnesium mysteriate (żeby nie było takie lotne). Osobiście nie podzielam zachwytów nad krzemionką, mam wrażenie, że trochę gryzie skórę. Natomiast jestem zachwycona pudrem ryżowym z Coastal Scents, który rewelacyjnie wygładza i twarz po nim wygląda jakoś tak promiennie. Mam bardzo tłustą cerę i używam fluidu Anthelios 30 i na to ryżowy i mam matową twarz przez 5-6 godzin.

A jeszcze chciałam się upewnić, czy ryżowy nie detsabilizuje filtrów..?
gabriela29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 16:06   #4497
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Filtry UV a makijaż

Polecam zajrzec tutaj
http://www.wizaz.pl/forum/forumdisplay.php?f=113

Wiele juz zostalo napisane na temat pudru ryzowego,krzemionki,boron nitride itd. z oferty CS

Krzemionka ma to do siebie,ze nie kazdej skorze bedzie odpowiadac,moze tez wysuszac a to matowienia puder ryzowy z CS jest jednak najlepszy i patrzac na niego pod katem destabilizacji to nie widze w nim nic takiego,co mogloby przeszkadzac.

Oprocz oferty CS duzo osob chwali sobie pudry z BU.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 16:53   #4498
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Filtry UV a makijaż

Ja sobie chwalę bambusowy z BU
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-14, 18:35   #4499
benia1169
Zadomowienie
 
Avatar benia1169
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 162
Dot.: Filtry UV a makijaż

Pomóżcie, proszę, bo jestem już wykończona po przeczytaniu tego wątku i nie mam pewności, czy aby na pewno żaden z podkładów dostępnych w drogeriach i aptekach nie nadaje się na filtr inny niż Avene? Ja akurat używam emulsji Lirene i nie wiem, czy mogę użyć jakiegoś podkładu, czy tylko skrobii? Jeśli są takie podkłady nie destabilizujące fitra (czyli bez miki i talku) to błagam, napiszcie, bo juz nie mam siły szukać.
benia1169 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-14, 21:07   #4500
marcheweczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 239
Dot.: Filtry UV a makijaż

Polecam korzystanie z wyszukiwarki i Kompendium Filtromaniaczki
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=115134
marcheweczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:22.