Do dziewczyn, które używały lub używają tuszu Volume Flash Rimmel:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-02, 17:40   #1
elmilinden
Raczkowanie
 
Avatar elmilinden
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 325
Wink

Do dziewczyn, które używały lub używają tuszu Volume Flash Rimmel:)


Mam takie pytanie: czy wersja z prostą szczotką tak samo dobrze unosi rzesy jak ta z wygieta??

Bo ona mi baaaaaardzo odpowiadała, tyle że miała problemy z obsługą tej szczoty Czy wobec tego wersja z prostą szczoteczką będzie lepsza?
elmilinden jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-02, 18:54   #2
ajali
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 192
Dot.: Do dziewczyn, które używały lub używają tuszu Volume Flash Rimmel:)

Cytat:
Napisane przez elmilinden
Mam takie pytanie: czy wersja z prostą szczotką tak samo dobrze unosi rzesy jak ta z wygieta??

Bo ona mi baaaaaardzo odpowiadała, tyle że miała problemy z obsługą tej szczoty Czy wobec tego wersja z prostą szczoteczką będzie lepsza?
Ja uzywalam wersji podkręcającej, tez na początku mialam problemy, ale się przywyczaiłam. Po pewnym czasie sie przyzwyczaisz
ajali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-02, 21:15   #3
elmilinden
Raczkowanie
 
Avatar elmilinden
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 325
Dot.: Do dziewczyn, które używały lub używają tuszu Volume Flash Rimmel:)

Ale ja juz zużyłam dwie tubki tego tuszu I wcale się nie przyzwyczaiłam... Jakoś chyba ten kształt nie pasuje do mojego oka, straszliwie brudzę sobie powiekę wszędzie naokoło Musze to potem wycierać dłużej niż się maluję...

Myślałam, że może te wersja z prostą szczotką da podobny efekt, zwłaszcza podoba mi się całodzienne uniesienie rzęs, z którym praktycznie się wcześniej nie spotkałam, a przynajmniej się tak nie wysmaruję.
elmilinden jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-03, 19:06   #4
elmilinden
Raczkowanie
 
Avatar elmilinden
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 325
Dot.: Do dziewczyn, które używały lub używają tuszu Volume Flash Rimmel:)

No.... Może jeszcze ktoś się wypowie na temat tego tuszu?
elmilinden jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-05, 23:48   #5
anew
Raczkowanie
 
Avatar anew
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Europa
Wiadomości: 162
Dot.: Do dziewczyn, które używały lub używają tuszu Volume Flash Rimmel:)

Hej. Mam kilka tuszy Rimmela-kiedys kupiłam ich kilka, bo wydawały mi się świetne (5 lat temu!) no i są tanie. Teraz staram się je zmordować. nie polecam i nie polecam-> żadnych. Szybko schną-nawet mocno zakręcone i w torebce foliowej. Nie,tu nie chodzi o kształt-nawet te rzadkie z grzebykiem kleją rzęsy. Same zobaczycie za jakiś czas..A rzęs rzaden dobrze nie unosi. Najlepiej kupić jeden tusz za więcej a starczy na dłuuuuuuugo i będzie cudny-nawet bez zalotki i trików malowania. Polecam tusz YSL Sprawdzony przez kilkanaście znanych mi osób i wszystkie twierdzą to samo!!! (w tym wykwalifikowane wizażystki)
anew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-06, 15:08   #6
elmilinden
Raczkowanie
 
Avatar elmilinden
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 325
Dot.: Do dziewczyn, które używały lub używają tuszu Volume Flash Rimmel:)

Hmmmm... To mnie zbiłaś z tropu Bo ja używałam juz różnych maskar, np.: Maybelline, Rimmel, Astor, MF, Loreal, Bourjois, Isa Dora, Clinique, Dior, Lancome. I jakoś te najdroższe wcale mnie nie zachwyciły. Np. po Diorshole szczypały mnie oczy A nie jestem ani alergiczką, ani nie mam wrażliwych oczu... Lancome dawał ok efekt, miałam L'extreme, ale rzęsy były w zasadzie normalne a tusz po miesiącu wysechł i zaczął się osypywać, trudno było pomalować równo rzęsy, bo tusz zgęstaniał i dolne rzęsy kleiły się do górnych, były takie chropowate, bez przerwy musiałam gmerać przy oczach, bo miałam dolne rzęsy przyczepione do górnych No i w końcu doszłam do wniosku, że daruję sobie takie wydatki, bo każdy tusz spełnia swoje zadanie tylko jak jest śiweży. Wiem, że Volume Flash da się użytkować tylko miesiąć ale mi to nie przeszkadza. Extra Super Lash mam juz trzeci miesiąć i nadal sprawuje się bardzo dobrze. Wcześniej przez kilka długich lat używałam MF 2000cal, ale ten tusz tak się zmienił, że więcej go nie kupię. Schnie dosłownie po dwóch tygodniach, osypuje się, kruszy, robi takie grudy jak żaden inny, skleja rzęsy. Koszmar Kupiłam trzy tubki, zawsze w Sephorze lub GC a wszystkie były takie same. A tusze rimmmel dla mnie są bardzo dobre. Na pewnoe lepsze od tych, które stosowałam. Sama nie wiem, czemu
elmilinden jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:55.