Wszystko o Avonie cz. 19 - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-04-25, 22:23   #4981
Lamarii777
Raczkowanie
 
Avatar Lamarii777
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 304
Dot.: Wszystko o Avonie cz. 19

Cytat:
Napisane przez dokia Pokaż wiadomość
.. teraz ma go więcej młodych ludzi bo odkąd jesteśmy w Unii to jest wystarczającym dokumentem przy podróżach po niej ja nigdy go nie miałam ....
musi legitymować się dokumentem potwierdzajacym ten sam adres zamieszkania.- a imię przy nazwisku może być inne- testowałam to na mężu, który bezproblemowo odbierał za mnie paczki z InPost
Dokiu! Zdaje się, że Ty robiłaś zamówienia na InPost... To prawda, że jak do 11.00 zrobi się zamówienie to ma na następny dzień?
Swoją drogą mam już zafakturowane ale nie można podejrzeć faktury i nie pisze kwoty do zapłaty;/
Lamarii777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-25, 22:25   #4982
musso4
Zakorzenienie
 
Avatar musso4
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 20 759
Dot.: Wszystko o Avonie cz. 19

Cytat:
Napisane przez karinka124 Pokaż wiadomość
znalazłam kategorię "ZDJĘCIA CIENI DO POWIEK" tu : http://www.avon-forum.ru/4images/cat....php?cat_id=20
ale nie wiem czy tam są akurat te odcienie , może przejrzyj
dzięki popatrzę akurat rosyjskiego wogóle nie kumam, w szkole miałam tylko angielski i niemiecki

Edytowane przez musso4
Czas edycji: 2011-04-25 o 22:30
musso4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-25, 22:25   #4983
smerfetka25
Zakorzenienie
 
Avatar smerfetka25
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 6 815
Dot.: Wszystko o Avonie cz. 19

Cytat:
Napisane przez despa Pokaż wiadomość
Smerfetka jak ta maseczka lawendowa? Jakie odczucia po zastosowaniu? Bo zamówiłam zestaw i się zastanawiam czy ja sprzedać czy sobie zostawić.
Możesz zostawić po zaschnięciu jest jak folia i o stokroć lepsza niż Sake i Ryż. Skóra jest po niej świeża i nawilżona. I zużyłam tylko pól próbki bo pisało żeby grubo nie nakładać
__________________
Dieta "cud" czas Start... 91,5 - 87,5 - 85,0 - ??
smerfetka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-25, 22:26   #4984
Oja 84
Zadomowienie
 
Avatar Oja 84
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 591
Dot.: Wszystko o Avonie cz. 19

Cytat:
Napisane przez karinka124 Pokaż wiadomość
to ja pisałam, że mam gdzieś tyle tuszy
a to tani to zamawiam , a to gratis czy dostałam więc odkładam do pudełka i tak się zbiera i powstaje zapas

tuszy mam więcej niż kredek do oczu [ chyba bo z tego co pamiętam kredek mam ok. 8 sztuk ] w tym 2 Avonowe
no ja mam też coś ok tyle tuszy jak nie więcej-nie będę teraz sprawdzać dokładnie ile ich jest w kartonie z zapasami bo bym małą obudziła ale właśnie tuszy mam największy zapas bo jestem wybredna co do tuszy i ciężko było mi znaleźć taki super, którym w końcu okazał się uplifting, poprawiany tym pogrubiającym z color trend-więc zawsze w użyciu miałam 2 tusze naraz ale niestety uplifting został wycofany, więc zanim to nastąpiło zrobiłam spory zapas tego tuszu, potem kiedyś w jakiejś ofercie netto czy IOS był za parę zł więc też wzięłam kilka szt a w między czasie wprowadzili tusz superextend, który okazał się jeszcze lepszym hitem jak uplifting i teraz tego namiętnie kupuję jak jest tylko jakaś fajna promocja (tak jak np w kat 6 ta z tym mleczkiem) no a upliftingi i te pogrubiające leżą nie otwarte i muszę zacząć je zużywać bo je szlag trafi.
A i jeszcze odkryłam ten nowy wydłużający tusz z color trendu i on też jest genialny! a tak się bałam, że jak uplifting zlikwidują to już nie będę miała się czym malować
__________________


Szczęśliwi nie muszą zerkać do innych ogródków a tym bardziej zrywać tam kwiatów

Oja 84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-25, 22:38   #4985
dokia
Zakorzenienie
 
Avatar dokia
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 8 050
GG do dokia
Dot.: Wszystko o Avonie cz. 19

Cytat:
Napisane przez Lamarii777 Pokaż wiadomość
I rzeczywiście w ciągu 48h jest paczka i nie wiesz czy ma znaczenie to, do której godziny złożę zamówienie???
tak do 48h, nie ma znaczenia godzina złożenia.. jak złożysz jutro to najpóźniej we czwartek odbierzesz i też dostaniesz sms-a.. tylko że do mnie sms przychodzi najczęściej w 15min po osobistym odbiorze paczki, bo jakoś tak się zdarza że zwykle jestem tam wcześniej osobiście

---------- Dopisano o 23:36 ---------- Poprzedni post napisano o 23:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Lamarii777 Pokaż wiadomość
Dokiu! Zdaje się, że Ty robiłaś zamówienia na InPost... To prawda, że jak do 11.00 zrobi się zamówienie to ma na następny dzień?
Swoją drogą mam już zafakturowane ale nie można podejrzeć faktury i nie pisze kwoty do zapłaty;/
tak, tzn raczej tak, aczkolwiek nie jest to regułą.. właśnie 30min temu wysłałam zamówienie na odbiór własny i mam nadzieję odebrać paczkę we środę po pracy najgorzej z tym InPostem jest na starcie katalogu, gdy się doczekac nawet na fakturę na strefie ciężko- to i InPost ma około dnia poślizgu- a poza tym to nie narzekam- wszystkich już tam w moim oddziale znam i się zrobiła taka rodzinna atmosfera- jak tylko mnie widzą to lecą z paczką lub szefowa oddziału wysyła pracownika ze mną do mojego bagaznika aby mi paczki pakował

---------- Dopisano o 23:38 ---------- Poprzedni post napisano o 23:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Oja 84 Pokaż wiadomość
no ja mam też coś ok tyle tuszy jak nie więcej-nie będę teraz sprawdzać dokładnie ile ich jest w kartonie z zapasami bo bym małą obudziła ale właśnie tuszy mam największy zapas bo jestem wybredna co do tuszy i ciężko było mi znaleźć taki super, którym w końcu okazał się uplifting, poprawiany tym pogrubiającym z color trend-więc zawsze w użyciu miałam 2 tusze naraz ale niestety uplifting został wycofany, więc zanim to nastąpiło zrobiłam spory zapas tego tuszu, potem kiedyś w jakiejś ofercie netto czy IOS był za parę zł więc też wzięłam kilka szt a w między czasie wprowadzili tusz superextend, który okazał się jeszcze lepszym hitem jak uplifting i teraz tego namiętnie kupuję jak jest tylko jakaś fajna promocja (tak jak np w kat 6 ta z tym mleczkiem) no a upliftingi i te pogrubiające leżą nie otwarte i muszę zacząć je zużywać bo je szlag trafi.
A i jeszcze odkryłam ten nowy wydłużający tusz z color trendu i on też jest genialny! a tak się bałam, że jak uplifting zlikwidują to już nie będę miała się czym malować
te nasze tusze tak szybko wysychają że właściwie co katalog mam okazję kupić kolejny - aj te moje zakupy
dokia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-25, 22:40   #4986
Lamarii777
Raczkowanie
 
Avatar Lamarii777
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 304
Dot.: Wszystko o Avonie cz. 19

Cytat:
Napisane przez dokia Pokaż wiadomość
tak do 48h, nie ma znaczenia godzina złożenia.. jak złożysz jutro to najpóźniej we czwartek odbierzesz i też dostaniesz sms-a.. tylko że do mnie sms przychodzi najczęściej w 15min po osobistym odbiorze paczki, bo jakoś tak się zdarza że zwykle jestem tam wcześniej osobiście

---------- Dopisano o 23:36 ---------- Poprzedni post napisano o 23:30 ----------


tak, tzn raczej tak, aczkolwiek nie jest to regułą.. właśnie 30min temu wysłałam zamówienie na odbiór własny i mam nadzieję odebrać paczkę we środę po pracy najgorzej z tym InPostem jest na starcie katalogu, gdy się doczekac nawet na fakturę na strefie ciężko- to i InPost ma około dnia poślizgu- a poza tym to nie narzekam- wszystkich już tam w moim oddziale znam i się zrobiła taka rodzinna atmosfera- jak tylko mnie widzą to lecą z paczką lub szefowa oddziału wysyła pracownika ze mną do mojego bagaznika aby mi paczki pakował
Dziękuję Ci Kochana za odpowiedź Zastanawia mnie tylko dlaczego jak złożyłam zamówienie na InPost w piątek to mam napisane datę odbioru na czwartek a to prawie tydzień.. może przez święta?:confuse d:
A nie wiesz ile może leżeć u nich ta paczka - dzień, dwa..?
Lamarii777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-25, 22:42   #4987
sheryl
szeryfcio
 
Avatar sheryl
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: waw
Wiadomości: 12 072
Dot.: Wszystko o Avonie cz. 19

Cytat:
Napisane przez kraska12345 Pokaż wiadomość
Mam do Was pytanko ... nie daje mi ono spokoju już od jakiegoś czasu ... Mianowicie, za każdym razem gdy otwieram katalog na jednej ze stron zastanawiam się czy ta modelka to ... Agnieszka Szulim - prezenterka w TVP 2. W katalogu 7 jest na stronie 25. Czy to ona czy na pewno nie ona? Może któraś z Was wie? Albo może tylko mi się ubzdurało, że ta modelka jest do niej baaaardzo podobna.
Pozdrawiam światecznie
Niee, gdzie tam ona modelka podobna do niej.

Cytat:
Napisane przez theMonique Pokaż wiadomość
uzywalyscie moze kremu na przebarwienia z solutions? tego w rozowym opakowaniu? kupilam sobie ostatnio ta mini wersje i dopiero w piatek uzylam pierwszy raz, ale starsznie piecze mnie po nim skora - i po tym na dzien i po tym na noc... konsystencja i zapach bardzo mi odpowiada, nie swiece sie az tak strasznie i jestem troche zawiedziona bo myslalam, ze bedzie ok (a po tym mini kremie z Anew Clinical nic nie piecze) nie wiem czy to wina kremu czy moze toniku, bo zaczelam tez uzywac teraz Clearskin, tego niebieskiego i jest mocny!
Może skład kremu/kwasy tak na ciebie działaja? Ja po niektórych preparatach z kwasem glikolowym odczuwam swędzenie/mrowienie na początku, tylko, że w miarę znośne i nie przeszkadza mi to , czuję właśnie, że działa. Tylko, ze to musi być do wytrzymania. JAk bardzo piecze, to raczej nie da się stosować.
Cytat:
Napisane przez bunia23 Pokaż wiadomość
... na temat kremu z solution tego z granulkami koloryzującymi. Mam pytanie czy po nim świeci się skóra??
Mnie po nim skóra się nie świeci jakoś bardzo (jestem raczej przetłuszczająca się), daje mi takie zdrowe rozświetlenie.
Cytat:
Napisane przez honey_16 Pokaż wiadomość
Czy jesli konsultantka jest niepełnoletnia (17 lat) jej rodzic ma obowiązek odbierac paczki w COK-u? Czy moze sama?
Najlepiej by było upewnić się w danym Coku. U nas jest tak, że może odebrać osoba mająca to samo nazwisko/adres w dowodzie tożsamości.
__________________
Cosmesfera
sheryl jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-25, 22:42   #4988
Oja 84
Zadomowienie
 
Avatar Oja 84
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 591
Dot.: Wszystko o Avonie cz. 19

kurde nie dawało mi to spokoju i poszłam po cichutku do szafki z kartonem z zapasami i policzyłam:
1 super shock ( został z jakiegoś zestawu świątecznego ale liczę na to, że go sprzedam bo były 2 a 1 już poszedł)
2 wydłużające z CT
2 pogrubiające z CT
1 astonishing lengths (pamięta go ktoś jeszcze?)
3 super extend (kupione w 6stce razem z mleczkami)
6 upliftingów
i tak się nazbierało....15! no i plus 2 otwarte którymi się maluję
na szczęście innych kosmetyków z zapasów jest w rozsądnych ilościach.
Gdy malowałam się codziennie to tusz (lub 2 jeśli malowałam się dwoma) mi starczał na ok miesiąc (bo ogólnie wszystkie tusze szybko mi wysychają) więc ten zapas starczyłby mi na rok góra półtorej-a teraz nie maluję się codziennie, więc na trochę dłużej
__________________


Szczęśliwi nie muszą zerkać do innych ogródków a tym bardziej zrywać tam kwiatów


Edytowane przez Oja 84
Czas edycji: 2011-04-25 o 22:44
Oja 84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-25, 22:43   #4989
dokia
Zakorzenienie
 
Avatar dokia
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 8 050
GG do dokia
Dot.: Wszystko o Avonie cz. 19

Cytat:
Napisane przez Lamarii777 Pokaż wiadomość
Dziękuję Ci Kochana za odpowiedź Zastanawia mnie tylko dlaczego jak złożyłam zamówienie na InPost w piątek to mam napisane datę odbioru na czwartek a to prawie tydzień.. może przez święta?:confuse d:
A nie wiesz ile może leżeć u nich ta paczka - dzień, dwa..?
eee... na środę będziesz miała .. na 99% Avon nam tak pisze abyśmy nie robiły scen

a paczka u nich leżeć będzie 2 tygodnie więc nie stresuj się -InPost to najbardziej chyba przyjazny odbiór, bo paczkomat dręczy smsami bo skrytek mało i jak nie odbierasz w 5 godzin to wysyłają kolejny sms

Smerfetka25 włącz gg

Edytowane przez dokia
Czas edycji: 2011-04-25 o 22:48
dokia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-25, 22:50   #4990
Lamarii777
Raczkowanie
 
Avatar Lamarii777
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 304
Dot.: Wszystko o Avonie cz. 19

Cytat:
Napisane przez dokia Pokaż wiadomość
eee... na środę będziesz miała .. na 99% Avon nam tak pisze abyśmy nie robiły scen

a paczka u nich leżeć będzie 2 tygodnie więc nie stresuj się -InPost to najbardziej chyba przyjazny odbiór, bo paczkomat dręczy smsami bo skrytek mało i jak nie odbierasz w 5 godzin to wysyłają kolejny sms
A zdarzyło Ci się, że miałaś na następny dzień paczkę do odbioru? Zakładając, że wysłałaś rano zamówienie
Lamarii777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-25, 22:54   #4991
karinka124
Wtajemniczenie
 
Avatar karinka124
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Podlasie;)
Wiadomości: 2 036
Dot.: Wszystko o Avonie cz. 19

Cytat:
Napisane przez Oja 84 Pokaż wiadomość
kurde nie dawało mi to spokoju i poszłam po cichutku do szafki z kartonem z zapasami i policzyłam:
1 super shock ( został z jakiegoś zestawu świątecznego ale liczę na to, że go sprzedam bo były 2 a 1 już poszedł)
2 wydłużające z CT
2 pogrubiające z CT
1 astonishing lengths (pamięta go ktoś jeszcze?)
3 super extend (kupione w 6stce razem z mleczkami)
6 upliftingów
i tak się nazbierało....15! no i plus 2 otwarte którymi się maluję
na szczęście innych kosmetyków z zapasów jest w rozsądnych ilościach.
Gdy malowałam się codziennie to tusz (lub 2 jeśli malowałam się dwoma) mi starczał na ok miesiąc (bo ogólnie wszystkie tusze szybko mi wysychają) więc ten zapas starczyłby mi na rok góra półtorej-a teraz nie maluję się codziennie, więc na trochę dłużej
hehe mi też nie dawało to spokoju i wszystkich tych tuszy na widoku naliczyłam 13 szt reszty nie chce mi się szukać , więc pewnie jeszcze jakieś tam mam
muszę się ograniczyć co do tych tuszy bo nigdy ich nie zużyję
karinka124 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-25, 22:56   #4992
dokia
Zakorzenienie
 
Avatar dokia
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 8 050
GG do dokia
Dot.: Wszystko o Avonie cz. 19

Cytat:
Napisane przez Lamarii777 Pokaż wiadomość
A zdarzyło Ci się, że miałaś na następny dzień paczkę do odbioru? Zakładając, że wysłałaś rano zamówienie
tak, ale zwykle to się nie zdarza.. mi się zdarzało jak moja sąsiadka byłą kierowniczką mojego oddziału InPost, ale raczej to była przysługa sąsiedzka - bowiem z tym wydaniem jest taki problem, że oni muszą wydrukować listy paczek z plików dosłanych w jakiśtam sposób przez Avon (chyba email, lub z dystrybucji logistyki InPostu w regionie- tego już nie wiem).. odkąd w moim oddziale jest nowa kierowniczka to bez podpisu listy raczej nie wydają.. czasem na prywatną prośbę ( z oczkami kotka Shreek'a ) wydadzą jak już mają bez listy, ale odklejają wszystkie naklejki z kartonika
dokia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-25, 22:57   #4993
karinka124
Wtajemniczenie
 
Avatar karinka124
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Podlasie;)
Wiadomości: 2 036
Dot.: Wszystko o Avonie cz. 19

Cytat:
Napisane przez musso4 Pokaż wiadomość
dzięki popatrzę akurat rosyjskiego wogóle nie kumam, w szkole miałam tylko angielski i niemiecki
spoko, ja w szkole miałam[ruski to już dawnoo ] te 3 języki niby i jakoś znalazłam ale tych odcieni raczej tam nie ma bo jednak przejrzałam
karinka124 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-25, 22:59   #4994
Lamarii777
Raczkowanie
 
Avatar Lamarii777
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 304
Dot.: Wszystko o Avonie cz. 19

Cytat:
Napisane przez dokia Pokaż wiadomość
tak, ale zwykle to się nie zdarza.. mi się zdarzało jak moja sąsiadka byłą kierowniczką mojego oddziału InPost, ale raczej to była przysługa sąsiedzka - bowiem z tym wydaniem jest taki problem, że oni muszą wydrukować listy paczek z plików dosłanych w jakiśtam sposób przez Avon (chyba email, lub z dystrybucji logistyki InPostu w regionie- tego już nie wiem).. odkąd w moim oddziale jest nowa kierowniczka to bez podpisu listy raczej nie wydają.. czasem na prywatną prośbę ( z oczkami kotka Shreek'a ) wydadzą jak już mają bez listy, ale odklejają wszystkie naklejki z kartonika
A zdarzyło Ci się, że miałaś zafakturowane ale nie dało się wziąć podglądu i nie pisało kwoty.. bo ja już w piątek zamówiłam a nadal mam taką sytuację..
Bardzo dziękuję Ci za to info, nigdzie nie mogłam znaleźć odpowiedzi
Lamarii777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-25, 22:59   #4995
dokia
Zakorzenienie
 
Avatar dokia
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 8 050
GG do dokia
Dot.: Wszystko o Avonie cz. 19

Cytat:
Napisane przez karinka124 Pokaż wiadomość
hehe mi też nie dawało to spokoju i wszystkich tych tuszy na widoku naliczyłam 13 szt reszty nie chce mi się szukać , więc pewnie jeszcze jakieś tam mam
muszę się ograniczyć co do tych tuszy bo nigdy ich nie zużyję
szalone kobiety Wy chyba wszystkie swoje włoski i wszędzie nimi tuszujecie

ja trzymam się zasady własnej, że tusz otwarty muszę najpierw zużyć, a resztę wrzucam do torby po 8zł/szt jeśli kupiłam je w jakiejś super ofercie
dokia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-25, 23:00   #4996
Oja 84
Zadomowienie
 
Avatar Oja 84
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 591
Dot.: Wszystko o Avonie cz. 19

Cytat:
Napisane przez karinka124 Pokaż wiadomość
hehe mi też nie dawało to spokoju i wszystkich tych tuszy na widoku naliczyłam 13 szt reszty nie chce mi się szukać , więc pewnie jeszcze jakieś tam mam
muszę się ograniczyć co do tych tuszy bo nigdy ich nie zużyję
ufff...to nie jestem sama z tą przypadłością tylko jak tu się powstrzymać od zakupów jak ulubiony tusz jest w super promocji razem z mleczkiem do demakijażu? a mleczko też jest potrzebne i tak by je trzeba było kupić i tak
__________________


Szczęśliwi nie muszą zerkać do innych ogródków a tym bardziej zrywać tam kwiatów

Oja 84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-25, 23:03   #4997
dokia
Zakorzenienie
 
Avatar dokia
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 8 050
GG do dokia
Dot.: Wszystko o Avonie cz. 19

Cytat:
Napisane przez Lamarii777 Pokaż wiadomość
A zdarzyło Ci się, że miałaś zafakturowane ale nie dało się wziąć podglądu i nie pisało kwoty.. bo ja już w piątek zamówiłam a nadal mam taką sytuację..
Bardzo dziękuję Ci za to info, nigdzie nie mogłam znaleźć odpowiedzi
oj tak tak kiedyś (chyba w listopadzie zeszłego roku) miałam sytuację że na strefie miałam nadal zafakturowane a paczkę posiadałam już fizycznie w domu!!
raz było też tak że nie mogłam otworzyć faktury i napisałam w związku z tym reklamację i Pani odpisała że przekazała do działu informatycznego ten problem i mam cierpliwie czekać na plik czekałam 3 kolejne dni

kiedy składałaś zamówienie?? bo może trzeba już tę reklamację składać??
dokia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-25, 23:09   #4998
Lamarii777
Raczkowanie
 
Avatar Lamarii777
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 304
Dot.: Wszystko o Avonie cz. 19

Cytat:
Napisane przez dokia Pokaż wiadomość
oj tak tak kiedyś (chyba w listopadzie zeszłego roku) miałam sytuację że na strefie miałam nadal zafakturowane a paczkę posiadałam już fizycznie w domu!!
raz było też tak że nie mogłam otworzyć faktury i napisałam w związku z tym reklamację i Pani odpisała że przekazała do działu informatycznego ten problem i mam cierpliwie czekać na plik czekałam 3 kolejne dni

kiedy składałaś zamówienie?? bo może trzeba już tę reklamację składać??
Zamówienie złożyłam 22 kwietnia po południu no a dzisiaj jest już 26... ale może to przez święta..? choć jak jest zafakturowane to przecież powinno się otworzyć hmm
Lamarii777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-25, 23:17   #4999
dokia
Zakorzenienie
 
Avatar dokia
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 8 050
GG do dokia
Dot.: Wszystko o Avonie cz. 19

Cytat:
Napisane przez Lamarii777 Pokaż wiadomość
Zamówienie złożyłam 22 kwietnia po południu no a dzisiaj jest już 26... ale może to przez święta..? choć jak jest zafakturowane to przecież powinno się otworzyć hmm
tak, już powinno sie otworzyć - zapewne też w danych finansowych widzisz wartość faktury . Jeśli ją widzisz to już pisz reklamację że nie otwiera się faktura i że to będzie przeszkodą w wysłaniu przelewu za nią gdyż nie masz wszystkich potrzebnych danych- bo powinna otworzyć się już w sobotę- tak jak u mnie - wszystkie nowe dane zamówień dla lidera widziałam dopiero w sobotę ale widziałam , więc i Ty powinnaś widzieć już w sobotę! pisz już reklamację że nie otwiera Ci się faktura
dokia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-25, 23:42   #5000
Ewlyn
Zakorzenienie
 
Avatar Ewlyn
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Portugalia
Wiadomości: 3 483
Dot.: Wszystko o Avonie cz. 19

ile Wy macie tuszy do rzes!? jejciu...kiedy Wy to zuzywacie?
Ja mam jeden SuperShock otwarty i jakis jeden w zapasie (bo mi sie SS skonczy niedlugo) I mi starczy. W Zyciu nie mialam na stanie wiecej niz 2




(Lakiery do paznokci to inna bajka )

Edytowane przez Ewlyn
Czas edycji: 2011-04-26 o 00:12
Ewlyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-25, 23:49   #5001
Lamarii777
Raczkowanie
 
Avatar Lamarii777
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 304
Dot.: Wszystko o Avonie cz. 19

Cytat:
Napisane przez dokia Pokaż wiadomość
tak, już powinno sie otworzyć - zapewne też w danych finansowych widzisz wartość faktury . Jeśli ją widzisz to już pisz reklamację że nie otwiera się faktura i że to będzie przeszkodą w wysłaniu przelewu za nią gdyż nie masz wszystkich potrzebnych danych- bo powinna otworzyć się już w sobotę- tak jak u mnie - wszystkie nowe dane zamówień dla lidera widziałam dopiero w sobotę ale widziałam , więc i Ty powinnaś widzieć już w sobotę! pisz już reklamację że nie otwiera Ci się faktura
Dzięki Dokiu za radę, i już do nich piszę a wiesz jak jest liczona sobota i niedziela? Gdy zamówię w czwartek to będę miała w sobotę teoretycznie?
Lamarii777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 02:12   #5002
smerfetka25
Zakorzenienie
 
Avatar smerfetka25
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 6 815
Dot.: Wszystko o Avonie cz. 19

Sarunieczka pytałaś chyba o maseczkę truskawkową z netto...
Niestety

3652-5 MASECZKA JOG/TWARZY TRUSK 1
Brak w magazynie. Produkcja zakończona - prosimy nie zamawiać.

06 3711-9 IRONMAN ANTYP.DEZOD.KULKA 1
Brak w magazynie. Produkcja zakończona - prosimy nie zamawiać.

---------- Dopisano o 03:00 ---------- Poprzedni post napisano o 02:57 ----------

Cytat:
Napisane przez dokia Pokaż wiadomość
Smerfetka25 włącz gg
Przepraszam kochana mój tż wyłączył gg

---------- Dopisano o 03:03 ---------- Poprzedni post napisano o 03:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Ewlyn Pokaż wiadomość
ile Wy macie tuszy do rzes!? jejciu...kiedy Wy to zuzywacie?
Ja mam jeden SuperShock otwarty i jakis jeden w zapasie (bo mi sie SS skonczy niedlugo) I mi starczy. W Zyciu nie mialam na stanie wiecej niz 2
Ja np mam tylko 4 piąty rozleciał mi ostatnio w rękach i wylądował w koszu

---------- Dopisano o 03:06 ---------- Poprzedni post napisano o 03:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Oja 84 Pokaż wiadomość
ufff...to nie jestem sama z tą przypadłością tylko jak tu się powstrzymać od zakupów jak ulubiony tusz jest w super promocji razem z mleczkiem do demakijażu? a mleczko też jest potrzebne i tak by je trzeba było kupić i tak
Mnie to oczy pieką od tego mleczka więc stoi dwa razy użyte w szafce

---------- Dopisano o 03:12 ---------- Poprzedni post napisano o 03:06 ----------

Cytat:
Napisane przez karinka124 Pokaż wiadomość
spoko, ja w szkole miałam[ruski to już dawnoo ] te 3 języki niby i jakoś znalazłam ale tych odcieni raczej tam nie ma bo jednak przejrzałam
Ja też miałam ruski w podstawówce ale już niewiele z tego pamiętam... Jednak jak coś potrzebuje to i po chińsku znajdę
__________________
Dieta "cud" czas Start... 91,5 - 87,5 - 85,0 - ??
smerfetka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 05:28   #5003
Sarunieczka
vel Turkusoowa :)
 
Avatar Sarunieczka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Krakuska
Wiadomości: 11 112
Dot.: Wszystko o Avonie cz. 19

Cytat:
Napisane przez karinka124 Pokaż wiadomość
jeśli chodzi o tusze to już tyle różnych przetestowałam [róznych firm , różne ceny ] i polecam 2 tusze z konkurencji z Or..
Też mam jeden ukochany z konkurencji

Cytat:
Napisane przez karinka124 Pokaż wiadomość
tuszy mam więcej niż kredek do oczu [ chyba bo z tego co pamiętam kredek mam ok. 8 sztuk ] w tym 2 Avonowe
ja kredek mam mało,jakieś 4 w sumie

Cytat:
Napisane przez Oja 84 Pokaż wiadomość
kurde nie dawało mi to spokoju i poszłam po cichutku do szafki z kartonem z zapasami i policzyłam:
1 super shock ( został z jakiegoś zestawu świątecznego ale liczę na to, że go sprzedam bo były 2 a 1 już poszedł)
2 wydłużające z CT
2 pogrubiające z CT
1 astonishing lengths (pamięta go ktoś jeszcze?)
3 super extend (kupione w 6stce razem z mleczkami)
6 upliftingów
i tak się nazbierało....15! no i plus 2 otwarte którymi się maluję
na szczęście innych kosmetyków z zapasów jest w rozsądnych ilościach.
Gdy malowałam się codziennie to tusz (lub 2 jeśli malowałam się dwoma) mi starczał na ok miesiąc (bo ogólnie wszystkie tusze szybko mi wysychają) więc ten zapas starczyłby mi na rok góra półtorej-a teraz nie maluję się codziennie, więc na trochę dłużej
Pamiętam Astronishing,zużywam ressztki ostatniego zapasu

Cytat:
Napisane przez smerfetka25 Pokaż wiadomość
Sarunieczka pytałaś chyba o maseczkę truskawkową z netto...
Niestety

3652-5 MASECZKA JOG/TWARZY TRUSK 1
Brak w magazynie. Produkcja zakończona - prosimy nie zamawiać.
Sarunieczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 07:03   #5004
keine_angst
Wtajemniczenie
 
Avatar keine_angst
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Z fotela:)
Wiadomości: 2 244
GG do keine_angst
Dot.: Wszystko o Avonie cz. 19

Cytat:
Napisane przez Oja 84 Pokaż wiadomość
ufff...to nie jestem sama z tą przypadłością tylko jak tu się powstrzymać od zakupów jak ulubiony tusz jest w super promocji razem z mleczkiem do demakijażu? a mleczko też jest potrzebne i tak by je trzeba było kupić i tak
Nie znoszę mleczek Zdecydowanie wolę płyny i wody micelarne.

Cytat:
Napisane przez smerfetka25 Pokaż wiadomość
Ja też miałam ruski w podstawówce ale już niewiele z tego pamiętam... Jednak jak coś potrzebuje to i po chińsku znajdę
Za chiński zamierzam się zabrać za kilka lat Ale najpierw trzeba będzie napisać certyfikaty z ang, niem i franc

Z tymi tuszami to zawsze mam jeden otwarty i jeden w zapasie
Sorry za głupie pytanie, ale po czym poznać, że tusz wysechł?
__________________
Nie dyskutuj z idiotą, bo najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Quidquid latine dictum sit, altum videtur.

keine_angst jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 07:26   #5005
bunia23
Raczkowanie
 
Avatar bunia23
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Kłodawa Wlkp
Wiadomości: 319
Dot.: Wszystko o Avonie cz. 19

Cytat:
Napisane przez keine_angst Pokaż wiadomość
Sorry za głupie pytanie, ale po czym poznać, że tusz wysechł?
po prostu jest suchy i ciężko się nim maluje
bunia23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 07:27   #5006
dokia
Zakorzenienie
 
Avatar dokia
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 8 050
GG do dokia
Dot.: Wszystko o Avonie cz. 19

Cytat:
Napisane przez Lamarii777 Pokaż wiadomość
Dzięki Dokiu za radę, i już do nich piszę a wiesz jak jest liczona sobota i niedziela? Gdy zamówię w czwartek to będę miała w sobotę teoretycznie?
tak, ale pod warunkiem że Twój oddział InPost ma pracującą sobotę - i mają wydrukowane listy do tych paczek, w przecwinym wypadku niestety nie... oni w soboty i niedziele jakośtam pracują ale nie zawsze na obsłudze klienta, ale pracują bowiem paczkomaty zapełniają w soboty i w niedziele
dokia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 07:29   #5007
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Wszystko o Avonie cz. 19

nowa część:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=26538916
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:27.