Wszystko o Avonie - część 13! :D - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-08-22, 13:39   #31
zalotnica83
Zakorzenienie
 
Avatar zalotnica83
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 370
Dot.: Wszystko o Avonie - część 13! :D

Cytat:
Napisane przez dokia Pokaż wiadomość
ja nie zapraszam do domu ludzi których nie znam.... ogólnie to mi sie już robiła "siatka" zamawiających- katalogi zawsze dostają moje koleżanki (w katalogu jest wydrukowana karteczka na co zwrócić uwagę oraz terminy zamówień i dostaw) i potem oddają mi kartkę a na niej są wyszczególnione ich zamówienia, oraz ich koleżanek, mam, cioć, sióstr, chłopaków, mężów... w efekcie, cały czas spotykam się z moimi koleżankami im dostarczam kosmetyki popakowane w torebeczki pozszywane zszywaczem z małą fiszką "imienia i nazwiska nieznajomej mi osoby oraz wartością zamówienia" dorzucam za to sporo próbek i jakoś to się toczy .... tak samo jakoś....

boję się ludzi z "łapanki" ... tak jak w przychodni.. zamówią i nie odbiorą?? i co wtedy?? zwroty??
Ja zapraszam do domku, bo na razie są to same moje koleżanki. Co do osób obcych ja też nie zaczepiam, ale jak ktoś ma więcej odwagi i nie boi się takiego ryzyka to czemu nie...

---------- Dopisano o 14:39 ---------- Poprzedni post napisano o 14:34 ----------

Cytat:
Napisane przez tonia85 Pokaż wiadomość
Niestety te szminki już są wycofane (ostatnio były chyba w netto). Ale jest szminka nabłyszczająca z perłowym połyskiem- efekt lepszy niż po błyszczyku Ja mam prawie wszystkie odcienie
W Karcie Kolorów wyglądają one super!!! Chyba poczekam do kat. 14 i sobie zamówię Spotlight Coral Dzięki za podpowiedź...
zalotnica83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-22, 14:21   #32
crescent
Zakorzenienie
 
Avatar crescent
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 931
Dot.: Wszystko o Avonie - część 13! :D

Cytat:
Napisane przez Viola_ Pokaż wiadomość
J

Ja daje upominki przy zakupach powyżej 70 zł. Ostatnio rozdawałam kremy do rąk. Były miło zaskoczone. A w tym katalogu mój kolega zamówił sobie wodę toaletową signature, to zamówie mu do tego kulke w tym samym zapachu. Mam dwie korzysci - po pierwsze kolega bedzie zadowolonym klientem, bedzie zamawiac i poleci mnie innym, a po drugie dostane kolczyki
jakie kolczyki?

juz wiem nie bylo pytania wszystko ten upal


dziewczyny, a jakie kolory eyelinera przysylaja?
__________________

Edytowane przez crescent
Czas edycji: 2010-08-22 o 14:24
crescent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-22, 14:30   #33
Jusztynka89
Rozeznanie
 
Avatar Jusztynka89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: ENGLANDia
Wiadomości: 971
GG do Jusztynka89
Dot.: Wszystko o Avonie - część 13! :D

Cześć dziewczyny A nie wiecie czy przy zakupach w COKu też dostanę ten gwarantowany prezent dla klientki?
Jusztynka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-22, 14:38   #34
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Wszystko o Avonie - część 13! :D

eyelinery turkusowe są tyklko (przynajmniej tak mi się wydaje)
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-22, 14:38   #35
tonia85
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: de
Wiadomości: 5 313
GG do tonia85
Dot.: Wszystko o Avonie - część 13! :D

Cytat:
Napisane przez Jusztynka89 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny A nie wiecie czy przy zakupach w COKu też dostanę ten gwarantowany prezent dla klientki?
Tak
tonia85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-22, 14:40   #36
smerfetka25
Zakorzenienie
 
Avatar smerfetka25
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 6 815
Dot.: Wszystko o Avonie - część 13! :D

Cytat:
Napisane przez tonia85 Pokaż wiadomość
Aktualnie jest na str 42 bez promocji, ale w katalogu 14 bedzie w promocji na str.43. W katalogu zdjęcie wogóle nie odzwierciedla koloru. We wtorek będę w domu i zrobie zdjecia
Jakbyś mogła wrzucić fotki to będę wdzięczna
__________________
Dieta "cud" czas Start... 91,5 - 87,5 - 85,0 - ??
smerfetka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-22, 14:40   #37
Viola_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 29
Dot.: Wszystko o Avonie - część 13! :D

Cytat:
Napisane przez Jusztynka89 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny A nie wiecie czy przy zakupach w COKu też dostanę ten gwarantowany prezent dla klientki?
na pewno dostaniesz, w końcu jest gwarantowany.

nie mogę się doczekać paczki!!!
Viola_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-22, 14:43   #38
crescent
Zakorzenienie
 
Avatar crescent
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 931
Dot.: Wszystko o Avonie - część 13! :D

Cytat:
Napisane przez Agnieszka987 Pokaż wiadomość
eyelinery turkusowe są tyklko (przynajmniej tak mi się wydaje)
szkoda

enchanted pachnie strasznie slabo?
__________________
crescent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-22, 14:50   #39
eternitymoment
Zadomowienie
 
Avatar eternitymoment
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: olimp
Wiadomości: 1 626
Dot.: Wszystko o Avonie - część 13! :D

ja Wam sie wyzale o szafirowej emulsi ;-/ nie jestem zadowolona,nalozylam duzo mniej,a i tak buzia tlusta,niemozna sie obrioc na lozku,bo wetrze sie w poduszke,pozatym od kad uzywam pogorszyl mi sie stan cery,gula na policzku,i bolace syfki ;-/ a niemailam tego przed tem ;-/ chyba wroce do mojego garniera ;-/
eternitymoment jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-22, 14:54   #40
smerfetka25
Zakorzenienie
 
Avatar smerfetka25
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 6 815
Dot.: Wszystko o Avonie - część 13! :D

Cytat:
Napisane przez Viola_ Pokaż wiadomość
nie mogę się doczekać paczki!!!
Ja też u mnie kurier będzie jutro i aż 16kg towaru przywiezie oraz w środę.
__________________
Dieta "cud" czas Start... 91,5 - 87,5 - 85,0 - ??
smerfetka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-22, 15:02   #41
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Wszystko o Avonie - część 13! :D

Cytat:
Napisane przez smerfetka25 Pokaż wiadomość
W HT jest napisane, że można zamówić po jednym odcieniu z każdego produktu
Ja rozumiem, ale makeanangel napisała, że po 1 z każdego odcienia
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-22, 15:24   #42
zlotqo
Zadomowienie
 
Avatar zlotqo
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 358
Dot.: Wszystko o Avonie - część 13! :D

Cytat:
Napisane przez myszka1706 Pokaż wiadomość
ja mam ten melonowy błyszczyk jak dla mnie fantastyczny - zawsze zamawiałam w Oriflame odcień Sugar Glaze i był super ale ten też jest fajniutki A ten melonowy jest jeszcze lepszy dzięki drobinkom, które pięknie błyszczą na szczęście nie są to drobinki brokatu, które bardzo widać < a tego się obawiałam>. Zapach obłędny, konsystencja jak w tego typu błyszczykach kleista :P ale ja tam lubię takie, choć mój Tż niekoniecznie

dziękuję teraz to napewno zamówię bo Sugar Glaze też bardzo lubię tylko zgubiłam...
__________________
Moje serduszko - Hania 3.08.13

szczęśliwa mężatka od 3.09.11

zapraszam na mój blog o tematyce urodowej -
http://merczens.blogspot.com
zlotqo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-22, 15:40   #43
smerfetka25
Zakorzenienie
 
Avatar smerfetka25
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 6 815
Dot.: Wszystko o Avonie - część 13! :D

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Ja rozumiem, ale makeanangel napisała, że po 1 z każdego odcienia
Ja tak samo zrozumiałam jak makeangel i zamówiłam 2 szminki z demo

---------- Dopisano o 16:40 ---------- Poprzedni post napisano o 16:38 ----------

Dziewczyny pędzli do pudru w k12 nie ma, zgadza się czy już ślepnąć zaczynam?
I czy rozświetlający korektor w pędzelku jest z jakimiś drobinkami błyszczącymi?
__________________
Dieta "cud" czas Start... 91,5 - 87,5 - 85,0 - ??

Edytowane przez smerfetka25
Czas edycji: 2010-08-22 o 15:50 Powód: lit
smerfetka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-22, 15:42   #44
meakeangel
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Sulmierzyce
Wiadomości: 512
GG do meakeangel
Dot.: Wszystko o Avonie - część 13! :D

Cytat:
Napisane przez smerfetka25 Pokaż wiadomość
Ja tak samo zrozumiałam jak makeangel i zamówiłam 2 szminki z demo

---------- Dopisano o 16:40 ---------- Poprzedni post napisano o 16:38 ----------

Dziewczyny pędzli do pudru w k12 nie ma, zgadza się czy już ślepnąć zaczynam?

no własnie :p mogli w ogole nic nie pisać to byloby jasne, że to demo więc limit, po jednej sztuce, a tak napalilam się na cienie, których już nie dostanę w takiej cenie, choć jest minimalna szansa, że kol. KK mi zamówi, jesli nie zamawia dla siebie.
__________________
W prezencie urodzinowym dostałam Jego,
http://suwaczki.slub-wesele.pl/200802183338.html
meakeangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-22, 15:53   #45
krooolewna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: z daleka:D
Wiadomości: 1 938
Dot.: Wszystko o Avonie - część 13! :D

Cytat:
Napisane przez zalotnica83 Pokaż wiadomość
Ja zapraszam do domku, bo na razie są to same moje koleżanki. Co do osób obcych ja też nie zaczepiam, ale jak ktoś ma więcej odwagi i nie boi się takiego ryzyka to czemu nie...
Ja też obcych ludzi nie zaczepiam,choć zawsze w każdej rozmowie zaznaczam ''przypadkiem'' że jestem konsultantką avonu.Kiedyś mama rozmawiała z fryzjerką o mnie i bracie i ogólnie o wszystkim i fryzjerka dowiedziała się,że jestem konsultantką i powiedziała,że uwielbia avon i jej koleżanki i bardzo by chciała katalog,bo by zamawiały one i jeszcze leżałby dla klientek.Ucieszyłam się jak głupia,bo wydawało mi się,że będzie to kura znosząca jaja Od razu poleciałam zostawić katalog.Przyszedł czas zamawiania i nici,myślę wiadomo nie musi byc utarg od razu.Ale przy 3 katalogu nic z tego nie było to olałam i już nigdy nie zaniosłam,a fryzjera zmieniłyśmy z mama
__________________

krooolewna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-22, 15:59   #46
201702060926
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 93
Dot.: Wszystko o Avonie - część 13! :D

Cytat:
Napisane przez myszka1706 Pokaż wiadomość
ja mam ten melonowy błyszczyk jak dla mnie fantastyczny - zawsze zamawiałam w Oriflame odcień Sugar Glaze i był super ale ten też jest fajniutki A ten melonowy jest jeszcze lepszy dzięki drobinkom, które pięknie błyszczą na szczęście nie są to drobinki brokatu, które bardzo widać < a tego się obawiałam>. Zapach obłędny, konsystencja jak w tego typu błyszczykach kleista :P ale ja tam lubię takie, choć mój Tż niekoniecznie

A czy ten błyszczyk zostawia jakiś kolor na ustach? Bo w katalogu wygląda jakby rozjaśniał usta i zostawiał różową poświatę.
201702060926 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-22, 16:06   #47
smerfetka25
Zakorzenienie
 
Avatar smerfetka25
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 6 815
Dot.: Wszystko o Avonie - część 13! :D

Cytat:
Napisane przez brownsugar13 Pokaż wiadomość
A czy ten błyszczyk zostawia jakiś kolor na ustach? Bo w katalogu wygląda jakby rozjaśniał usta i zostawiał różową poświatę.
On powinien być prawie biały, mleczno różowy
__________________
Dieta "cud" czas Start... 91,5 - 87,5 - 85,0 - ??
smerfetka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-22, 16:15   #48
tonia85
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: de
Wiadomości: 5 313
GG do tonia85
Dot.: Wszystko o Avonie - część 13! :D

Cytat:
Napisane przez brownsugar13 Pokaż wiadomość
A czy ten błyszczyk zostawia jakiś kolor na ustach? Bo w katalogu wygląda jakby rozjaśniał usta i zostawiał różową poświatę.
Tego też jestem ciekawa. Czy daję jakiś kolor czy jest raczej neutralny?? (nie chce miec białych ust )
tonia85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-22, 16:15   #49
crescent
Zakorzenienie
 
Avatar crescent
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 931
Dot.: Wszystko o Avonie - część 13! :D

Cytat:
Napisane przez krooolewna Pokaż wiadomość
Ja też obcych ludzi nie zaczepiam,choć zawsze w każdej rozmowie zaznaczam ''przypadkiem'' że jestem konsultantką avonu.Kiedyś mama rozmawiała z fryzjerką o mnie i bracie i ogólnie o wszystkim i fryzjerka dowiedziała się,że jestem konsultantką i powiedziała,że uwielbia avon i jej koleżanki i bardzo by chciała katalog,bo by zamawiały one i jeszcze leżałby dla klientek.Ucieszyłam się jak głupia,bo wydawało mi się,że będzie to kura znosząca jaja Od razu poleciałam zostawić katalog.Przyszedł czas zamawiania i nici,myślę wiadomo nie musi byc utarg od razu.Ale przy 3 katalogu nic z tego nie było to olałam i już nigdy nie zaniosłam,a fryzjera zmieniłyśmy z mama
tez bym zmienila
a przypominalas im jakos o zlozeniu zamowienia? bo ja mam takie klientki ze cisza, a jak przypomne smsem to sie sypia zamowienia


ja mam zawsze "przypadkiem" katalog na wierzchu a to na stoliku poloze, a to jak szperam w torebce to na chwile wyjme tez "przypadkiem" duzo klientek tak zdobylam
__________________
crescent jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-22, 16:22   #50
paulinka009
Zadomowienie
 
Avatar paulinka009
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 139
Dot.: Wszystko o Avonie - część 13! :D

Cytat:
Napisane przez crescent Pokaż wiadomość
tez bym zmienila
a przypominalas im jakos o zlozeniu zamowienia? bo ja mam takie klientki ze cisza, a jak przypomne smsem to sie sypia zamowienia


ja mam zawsze "przypadkiem" katalog na wierzchu a to na stoliku poloze, a to jak szperam w torebce to na chwile wyjme tez "przypadkiem" duzo klientek tak zdobylam
niezły sposób musze coś pokombinować bo ubywa mi klientek coś ostatnio...
__________________
"...Tobie przed Bogiem obiecać,
że nie opuszczę Cię..."
--> 30 czerwca 2012 )

paulinka009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-22, 16:40   #51
krooolewna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: z daleka:D
Wiadomości: 1 938
Dot.: Wszystko o Avonie - część 13! :D

Cytat:
Napisane przez crescent Pokaż wiadomość
tez bym zmienila
a przypominalas im jakos o zlozeniu zamowienia? bo ja mam takie klientki ze cisza, a jak przypomne smsem to sie sypia zamowienia


ja mam zawsze "przypadkiem" katalog na wierzchu a to na stoliku poloze, a to jak szperam w torebce to na chwile wyjme tez "przypadkiem" duzo klientek tak zdobylam

Tak tak przypominałam,nawet specjalnie chodziłam do fryzjera
Taki trochę żal pozostał,bo co innego gdybym wciskała na siłę,a to sama babka się napaliła i zawracała głowę.Jednak myślę,że miała swoją konsultantkę i tamta nie dawała jej katalogów i przez to ona była na bieżąco i mogła u kumpeli zamawiać.

Hehehe tak ''przypadek''jest najlepszy
__________________

krooolewna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-22, 17:01   #52
Yennifer47
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 74
Dot.: Wszystko o Avonie - część 13! :D

Cytat:
Napisane przez Viola_ Pokaż wiadomość
Ja nawijam, jeśli ktoś ma pytania, albo lubi jak przedstawiam ofertę. Większość jednak nie lubi takich rozmów - mi się wydaje że oni odnoszą wówczas wrażenie że próbuje im coś wcisnąć na siłę (a tak nie jest). Zamiast tego do katalogu wkładam małe kolorowe karteczki z opisami, to takie mniej nachalne.
Mam taką klientkę która sama by nie otworzyła katalogu i wszytsko jej trzeba pokazac paluchem :P Jest też taka, która ma jakąś fobie odnośnie pocierania stron zapachowych - sama tego nie zrobi, musze jej pokazywac na swoim nadgarstku o_O
No ale są ludzie i ludziska - ważne że zamawiają

Lepiej zostawić katalog klientce żeby sobie obejrzała kilka razy, albo chociaz wysłać na maila e-katalog. Ja osobiście po pol godziny z katalogiem nie mam pojecia co zamówić Im dłuższy czas maja na zastanowienie i zamówienie tym chętniej zamawiają - mało kto lubi presję typu "zamów dzisiaj albo wcale"

zabieranie kosmetyków to dobry pomysł - ale bierz takie które ona może użyć odrazu (perfumy, krem, balsam), wg mnie zabieranie żelu do mycia twarzy, peelingu, maseczki sie nie sprawdzi, bo wypróbowanie tego typu specyfików jest w tej sytuacji kłopotliwe - chyba ze chcesz pokazac tylko zapach. Perfumy - jak najbardziej. Ja kolekcjonuję próbki, chciałabym miec taka kosmetyczkę z próbkami wszystkich zapachów - to wygodniejsze niz targanie 10 dużych flakonów.

Makijażu nie proponuję, bo nie za bardzo potrafie. ale jesli Ty masz wyjatkowe zdolności to czemu nie - jesli klientka wykazuje zainteresowanie to pokaz jej jak powinna sie malowac i jakimi kolorami. Ja bym sobie nie dała pomalowac rzęs i zrobic kreski na dolnej powiece ale wiem że większość nie ma takich oporów ;D

duże zamównie, hmm - nadziane klientki, które maja obsesje na punkcie kosmetyków. do tego jakis mały rabacik, prezent, próbki i na bank taka kobietka u Ciebie zostanie

Zupełnie obcych osób nie mam, zawsze są to osoby z mojej rodziny, przyjaciółki, bądz przyjaciółki przyjaciólek, albo znajome mojej mamy. Może kiedyś zacznę zbiera zamówienie od obcych ludzi, chociaz znając mnie po pierwszym zamówieniu będe juz miała nowe koleżanki :P

Ja daje upominki przy zakupach powyżej 70 zł. Ostatnio rozdawałam kremy do rąk. Były miło zaskoczone. A w tym katalogu mój kolega zamówił sobie wodę toaletową signature, to zamówie mu do tego kulke w tym samym zapachu. Mam dwie korzysci - po pierwsze kolega bedzie zadowolonym klientem, bedzie zamawiac i poleci mnie innym, a po drugie dostane kolczyki

Mam jeszcze taki sposób: kiedy AVON organizuje program zarobkowy, daje dodatkowy opust na produkty. np -10% na koronkowa kolekcje, to kusi a ja mam większa szanse na podkład

mam nadzieje ze pomogłam chociaz troszeczkę

Dokładnie ja do 13 w ramach regularnych zamówień u mnie dałam po 10% taniej do koronkowej kolekcji a przy zakupie 2 produktów z lini SPA w prezencie ode mnie otrzymają jeden produkt z SPA dodatkowo. Dostałam w programie, a mam taki zapas kosmetyków, ze do przyszłego roku pewnie starczy

---------- Dopisano o 18:01 ---------- Poprzedni post napisano o 17:55 ----------

Cytat:
Napisane przez Viola_ Pokaż wiadomość
na pewno dostaniesz, w końcu jest gwarantowany.

nie mogę się doczekać paczki!!!

Tak, zawsz sie dostaje. Ja na zapas juz kupiłam 2 meskie dezodoranty w kulkach i dostałam 2 komplety bizuteri nie mogę sie z nia teraz rozstać ale żałuje ze tak mało kupiłam chyba sie jeszcze przejade do Coku
Yennifer47 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-22, 17:45   #53
Selinka26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 78
Dot.: Wszystko o Avonie - część 13! :D

Hej! Czy któraś z Was ma może bransoletkę Leora lub komplet biżuterii Cosette,które można było kupić za 9,90 w katalogu 12 przy zakupie emulsji?? Jeśli tak,to byłabym wdzięczna za foto )
__________________
Urok-sposób uzyskiwania odpowiedzi bez wyraźnego formułowania pytania.
Selinka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-22, 17:49   #54
smerfetka25
Zakorzenienie
 
Avatar smerfetka25
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 6 815
Dot.: Wszystko o Avonie - część 13! :D

Cytat:
Napisane przez Yennifer47 Pokaż wiadomość
Tak, zawsz sie dostaje. Ja na zapas juz kupiłam 2 meskie dezodoranty w kulkach i dostałam 2 komplety bizuteri nie mogę sie z nia teraz rozstać ale żałuje ze tak mało kupiłam chyba sie jeszcze przejade do Coku
I ja chcę zrobić zapas dezodorantów, mam nadzieję że mają jeszcze dużo tej biżuterii
__________________
Dieta "cud" czas Start... 91,5 - 87,5 - 85,0 - ??

Edytowane przez smerfetka25
Czas edycji: 2010-08-22 o 17:50 Powód: lit
smerfetka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-22, 18:14   #55
crescent
Zakorzenienie
 
Avatar crescent
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 931
Dot.: Wszystko o Avonie - część 13! :D

patrze na te cienie z demo i patrze...fiolety w moim przypadku odpadaja...i jedyne, ktore bym kupila to bylyby lace hues..tylko nie wiem jak wygladaja na zywo..czy ktoras z Was byla moze w COKu i je widziala?

ja to widze tak : gora: bez i jasny hm...roz? dol: odcienie szarosci?
__________________
crescent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-22, 18:36   #56
meakeangel
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Sulmierzyce
Wiadomości: 512
GG do meakeangel
Dot.: Wszystko o Avonie - część 13! :D

Cytat:
Napisane przez crescent Pokaż wiadomość
patrze na te cienie z demo i patrze...fiolety w moim przypadku odpadaja...i jedyne, ktore bym kupila to bylyby lace hues..tylko nie wiem jak wygladaja na zywo..czy ktoras z Was byla moze w COKu i je widziala?

ja to widze tak : gora: bez i jasny hm...roz? dol: odcienie szarosci?

bede miala je jutro, wiec uda mi sie wrzucic zdjecia

EDIT: pomyliłam sie, jdnak będe miała lace luxe
__________________
W prezencie urodzinowym dostałam Jego,
http://suwaczki.slub-wesele.pl/200802183338.html

Edytowane przez meakeangel
Czas edycji: 2010-08-22 o 18:55
meakeangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-22, 18:45   #57
krooolewna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: z daleka:D
Wiadomości: 1 938
Dot.: Wszystko o Avonie - część 13! :D

Cytat:
Napisane przez Selinka26 Pokaż wiadomość
Hej! Czy któraś z Was ma może bransoletkę Leora lub komplet biżuterii Cosette,które można było kupić za 9,90 w katalogu 12 przy zakupie emulsji?? Jeśli tak,to byłabym wdzięczna za foto )
Dopiero jutro będę miała i to i to.
__________________

krooolewna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-22, 18:58   #58
Agatheska
Zadomowienie
 
Avatar Agatheska
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 494
Dot.: Wszystko o Avonie - część 13! :D

Cytat:
Napisane przez myszka1706 Pokaż wiadomość
ja mam ten melonowy błyszczyk jak dla mnie fantastyczny - zawsze zamawiałam w Oriflame odcień Sugar Glaze i był super ale ten też jest fajniutki A ten melonowy jest jeszcze lepszy dzięki drobinkom, które pięknie błyszczą na szczęście nie są to drobinki brokatu, które bardzo widać < a tego się obawiałam>. Zapach obłędny, konsystencja jak w tego typu błyszczykach kleista :P ale ja tam lubię takie, choć mój Tż niekoniecznie
Mnie tak samo zainteresował ten błyszczyk melonowy Dobrze się składa, że jesteś jego posiadaczką jestem wdzięczna za opinie. A mogłabyś jeszcze podzielić się tym, jaki daje efekt kolorystyczny na ustach? Lubię delikatne odcienie, takie blado-różowe, bardzo naturalne, dlatego jeśli ten byłby chociaż zbliżony to go biorę
__________________
"Gdybyś mógł zajrzeć w głębie mojej duszy, znalazłbyś bezcenne skarby. Gdybyś mógł spojrzeć na mnie raz jeszcze, ujrzałbyś wyjątkowość. Gdybyś mógł posłuchać mojego umysłu, usłyszałbyś bicie serca. Gdybyś tylko zechciał, mogłbyś mieć taką moc, gdybyś tylko chciał, mógłbyś ..."
Agatheska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-22, 19:22   #59
Smynio
Raczkowanie
 
Avatar Smynio
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 374
GG do Smynio
Dot.: Wszystko o Avonie - część 13! :D

Cytat:
Napisane przez crescent Pokaż wiadomość
jakie kolczyki?

juz wiem nie bylo pytania wszystko ten upal


dziewczyny, a jakie kolory eyelinera przysylaja?
nie wiem czy o to samo chodzi, ale ja jako prezent dostane jutro brokatowy tusz do kresek gold shimmer...
__________________
And You see I cannot be forsaken...
Klikaj codziennie:
http://www.polskieserce.pl/
http://www.pustamiska.pl/
http://www.pajacyk.pl/
http://www.okruszek.org.pl/
Smynio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-22, 19:23   #60
crescent
Zakorzenienie
 
Avatar crescent
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 931
Dot.: Wszystko o Avonie - część 13! :D

Cytat:
Napisane przez meakeangel Pokaż wiadomość
bede miala je jutro, wiec uda mi sie wrzucic zdjecia

EDIT: pomyliłam sie, jdnak będe miała lace luxe


szkoda...nie wiem czy sie kusic czy nie


tak smynio o to chodzilo dzieki
__________________

Edytowane przez crescent
Czas edycji: 2010-08-22 o 19:25
crescent jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:27.