VISAXINUM- czy te tabletki działająna trądzik??? - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-01-05, 12:29   #361
Grani
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 18
Dot.: VISAXINUM- czy te tabletki działająna trądzik???

Też kupiłam pod wpływem reklamy i na mnie nie działa
szkoda kasy. Już lepiej zainwestować w kilka kg jabłek
Grani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-07, 15:58   #362
groszekmareczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1
Dot.: VISAXINUM- czy te tabletki działająna trądzik???

Tez walczylam z tradzikiem, jeszcze troche krostek mi zostalo, ale nie jest tak tragicznie , jak bylo wczesniej..
Po 1. Pomaga uwolnienie hormonow z organizmu, czyli tzw orgazm.
Po 2. Radze poznac wlasciwosci kwiata nagietka, dziala !!!
Po 3. Zmieniaj czesto recznik do wycierania twarzy, oraz poszewke od poduszki ( tam gromadzi sie najwiecej tzw syfu, poniewaz kazdy sie poci)
Po 4. Jesli masz stresowe zycie, postaraj sie rozladowywac napiecie np. uprawiajac sport lub chodzac czesto na spacery,
Po 5. Nakladaj podklad, zanim wyjdziesz na miasto( poniewaz na powietrzu , jest najwiecej brudu i on osadzi sie na podkladzie, ktory wieczorem zmyjesz, a nie na skorze, w ktora ten brud wniknie)
Po 6. Nie dotykaj tych pryszczy, bo roziesiesz bakterie na twarzy. Jesli chcesz wyciskac, bo sa okropnie wielkie, rob to chusteczkami, lub przez rekawiczki i pozniej umyj twarz.
POWODZENIA !!!!!!!!!
groszekmareczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-12, 15:26   #363
mrtest
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1
Dot.: VISAXINUM- czy te tabletki działająna trądzik???

Szkoda kasy na to cale Visaxinum, jak dla mnie jest przereklamowane , mialam kiedys silny tradzik, pozniej jakos to wyleczylam ale pojedyncze malutkie pryszcze wyskakuja mi codziennie lub co kilka dni, a co tydzien dwa pojawi sie jakis wiekszy.
Po kilku tygodniach od zazywania Visaxinum zaczely mi wychodzic codziennie wielkie grube krosty podskorne na szyi . Myslalam, ze to przejsciowe, wiec bralam jeszcze 2 tygodnie ten szajs, a grube pryszcze zaczely mi wychodzic rowniez na twarzy , wiec szybko przestalam brac to przereklamowane Visaxinum i po tygodniu stan mojej skory zaczal sie stabilizowac , a grube pryszcze podskorne na szyi zniknely dopiero po 3 tygodniach, a czerwone plamki po nich dopiero po 5 tygodniach! Stan skory wrocil do tego samego co poprzednio, czyli male pryszcze co jakis czas i rzadziej jakis wiekszy.
Podsumowujac pieniadze stracone, a pryszcze nie wyleczone .
Visaxinum jak najbardziej NIE polecam .
mrtest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-19, 19:16   #364
OlciaMSP
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1
Dot.: VISAXINUM- czy te tabletki działająna trądzik???

Wiesz co ja też miałam kiedyś taki trądzik i teraz używam Visaxinum i wiesz jak mi sie polepszyło ? używam go 3 dzień a po pryszczach ani śladu

---------- Dopisano o 20:16 ---------- Poprzedni post napisano o 20:14 ----------

Działa ale nie na wszystkich na mnie np działa :3
i jestem z tego bardzo zadowolona używam tego 3 dzień i jest o 100% lepiej
OlciaMSP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-11, 14:58   #365
Angelika236
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5
Dot.: VISAXINUM- czy te tabletki działająna trądzik???

witam,

chciałam sie dołaczyć do dyskusji ponieważ sama używałam visaxiunum i mi pomógł. Używałam go regularnie myślę ,że z min. pół roku . Od 3 lat mam spokój tzn. czasami mi coś wyskoczy ale to nie jest to co było kiedyś. teraz 3 razy w roku chodzę do kosmetyczki na czyszczenie twarzy dodatkowo stosuje żel aloesowy Gervita oraz przestałam uzywać kosmetyków z SLS-głównie chodz mi o kremy i podkłady. Podklad mineralny z firmy e.l.f. polecam wraz z korektorem ponieważ nie kryje zbyt mocno-raczej wyrównuje koloryt ,matuje, ale myślę że warto sie troche przemeczyć bo szybko widać rezulaty gładkiej zdrowej cery i wtedy nawet korektor nie będzie nam potrzebny
Angelika236 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-11, 20:11   #366
emulsja88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 2
Dot.: VISAXINUM- czy te tabletki działająna trądzik???

Witam. Czy podczas stosowania VISAXINUM można chodzić na solarium?
emulsja88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-12, 09:16   #367
Angelika236
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5
Dot.: VISAXINUM- czy te tabletki działająna trądzik???

ja chodziłam na solarium , podczas brania visaxiunum , nawet na wakacjach stosowałam go regularnie podczas opalania także na pewno nic Ci nie będzie
Angelika236 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-12, 09:53   #368
EmmKaa
Przyczajenie
 
Avatar EmmKaa
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 9
Dot.: VISAXINUM- czy te tabletki działająna trądzik???

Na Visaxinum mnie nie zadziałały... Swego czasu zjadłam chyba 3 opakowania i nic. Zero zmian. Za to mogę polecić inne - Normatabs - nie, żeby jakieś cuda od razu, ale moją cerę na pewno uspokaja Od razu dodam, że to nie jest żadna reklama - sprawdziłam na sobie, więc dzielę się doświadczeniami. Może akurat kogoś wspomoże w walce z tym okropieństwem.

Edytowane przez EmmKaa
Czas edycji: 2014-03-12 o 10:07
EmmKaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-25, 15:46   #369
KasiaKart
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10
Dot.: VISAXINUM- czy te tabletki działająna trądzik???

U mnie tak samo - dawno temu brałam Visaxinum bez większych efektów.

Potem trochę poszukałam po necie i natknęłam się na ten test tabletek na trądzik. Zdecydowałam się kupić zwycięski preparat, chociaż tani nie był ;/, ale warto było zainwestować. Teraz to kupuję już tylko sprawdzone preparaty, zawsze szukam najpierw jakiś testów, rankingów itp.
__________________
Polecam biżuterię, kolczyki, bransoletki ze sklepu aberis.pl
KasiaKart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-25, 17:54   #370
Marlenaa94
Raczkowanie
 
Avatar Marlenaa94
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 87
Dot.: VISAXINUM- czy te tabletki działająna trądzik???

mi nie pomogło.. codziennie brałam i nic.. ciągle jest masakra. Nie polecam.
Marlenaa94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-26, 19:40   #371
Divalicious
Raczkowanie
 
Avatar Divalicious
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 42
Dot.: VISAXINUM- czy te tabletki działająna trądzik???

i zdrowe odżywianie, nie jeść/pić produktów które zakwaszają organizm, np mleko, kawa
__________________
Zapraszam na http://whitepulery.blogspot.com/



Divalicious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-06, 17:23   #372
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: VISAXINUM- czy te tabletki działająna trądzik???

Po jakim czasie mogę sie spodziewać efektów?
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-28, 12:00   #373
mirela23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1
Dot.: VISAXINUM- czy te tabletki działająna trądzik???

derminax


tabletki drogie ale pomagaja polecam
mirela23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-08, 14:24   #374
Apatia_87
Przyczajenie
 
Avatar Apatia_87
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 10
Dot.: VISAXINUM- czy te tabletki działająna trądzik???

Cytat:
Napisane przez OlciaMSP Pokaż wiadomość
Wiesz co ja też miałam kiedyś taki trądzik i teraz używam Visaxinum i wiesz jak mi sie polepszyło ? używam go 3 dzień a po pryszczach ani śladu

---------- Dopisano o 20:16 ---------- Poprzedni post napisano o 20:14 ----------

Działa ale nie na wszystkich na mnie np działa :3
i jestem z tego bardzo zadowolona używam tego 3 dzień i jest o 100% lepiej
Visaxinum działa... do czasu:/ Poprawa następuje mniej-więcej w drugim tygodniu stosowania, ale efekt nie jest niestety tak spektakularny, jakbyśmy chcieli, tzn. trądzik się zmniejsza, lecz NIE ZNIKA całkowicie Wszystko byłoby OK, gdyby dłuższa kuracja dawała lepsze rezultaty, niestety wygląda na to, że z czasem organizm się przyzwyczaja i trądzik wraca pełną mocą.

Rzecz jasna zdaję sobie sprawę, że trądzik to problem na lata i nie sposób się z niego wyleczyć - można jedynie łagodzić objawy i byłabym szczęśliwa, gdyby Visaxinum zapewniał taki rezultat, ale to jedynie pobożne życzenie...
Apatia_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-04, 21:58   #375
radkon
Przyczajenie
 
Avatar radkon
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1
Arrow Dot.: VISAXINUM- czy te tabletki działająna trądzik???

Placebo.

44 zł za 60 tabletek. Po 60 dniach nie widzę poprawy stanu skóry jeśli chodzi o intensywność łojotoku, zaczerwień, pryszczy czy krostek.

Tabletki pomimo, iż są jedynie suplementem diety dość niekorzystnie wpłynęły na mój metabolizm oraz samopoczucie.

Produkt stosowałem po lekkim śniadaniu popijając dwoma, czasem trzema szklankami wody. Powód? Tabletki trudno przełknąć a co gorsza, powodują okropny ból brzucha i uczucie "napompowania". Zdaje sobie sprawę, że może to być spowodowane indywidualnymi predyspozycjami i zachowaniem organizmu. Pomijam to.

Suplement diety jakim jest VISAXINUM ma w składzie wiele preparatów mających na celu oczyszczenie skóry, regulowanie sebum etc. Niestety, jest to bujda na resorach i wyrzucenie ponad 40zł w błoto. Tabletki nie mi kompletnie nie pomogły. Pomimo stosowania ich regularnie w połączeniu z lekką dieta, sportem i unikaniem używek moje problemy skórne nie zniknęły.

Produkt przepisany przez dermatologa - podejrzewam, że po prostu ma w tym jakiś zysk. Uprzedzono mnie, że przez pierwsze 12-16 dni skóra może zacząć intensywnie się "oczyszczać". Jest to zupełnie normalna reakcja organizmu dostarczany codziennie rano wyciąg z nagietka lekarskiego, który jest lekiem na całe zło.

Skóra się zepsuła i już nie wróciła do dawnego stanu. Czy polecam? Nie, nie polecam a wręcz namawiam aby nie kupować tego produktu. Oczywiście jest to moja skromna opinia, jednak w moim przypadku straciłem pieniądze, pogorszyła mi się cera i nie nastraja mnie ten fakt pozytywnie.

Uratowała mnie wcześniej wspomniany nagietek lekarski. W aptece saszetki to koszt około 5zł. Codziennie rano i wieczorem pije napar (obrzydliwy ale cóż) z nagietka. Zdarza się, że zimne torebki kładę na twarz tam gdzie straszę łojotokiem czy jakimś zapaleniem. Działa

Wracając do tabletek; dno, klops i kicha. Lepiej zainwestować w dobre kosmetyki, których recenzji tutaj nie brakuje. Czasem warto zmienić dermatologa, lub po prostu wsłuchać się w potrzeby własnego organizmu.
radkon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-26, 11:43   #376
zuza 28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1
Dot.: VISAXINUM- czy te tabletki działająna trądzik???

Ja natomiast mam problem z trądzikiem jeździłam do dermatologa. Jego kuracja nie była zadawalająca dopiero siostra poleciła mi żel do mycia twarzy jest on dla mężczyzn ponieważ jest bardziej skoncentrowany i przynosi większe efekty które już po trzech dniach widać i to znacznie ja używam z firmy perfecta
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20140826_105431.jpg (90,6 KB, 26 załadowań)

Edytowane przez zuza 28
Czas edycji: 2014-08-26 o 11:45
zuza 28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-26, 12:51   #377
robiecochce
Przyczajenie
 
Avatar robiecochce
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 19
Dot.: VISAXINUM- czy te tabletki działająna trądzik???

Pomaga i nie. Ja biore juz od pol roku i nie jest zle. Nie biore ich codzinnie jak jest w ulotce, kiedy zauwaze ze cos sie dzieje z moja cera. Tabletke zazywam najczescuej wieczorem i nastepnego dnia zauwazam ze cos sie poprawia. Ale to zalezy od Ciebie. niedlugo mi sie skoncza i jade po kolejne.
__________________
Przestan mowic: chce to zrobic...
Zacznij mowic: tak zrobie
robiecochce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-30, 13:19   #378
Wizaz_boy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 7
Dot.: VISAXINUM- czy te tabletki działająna trądzik???

Ja brałem visaxinum przez 3 miesiące więc się wypowiem

Według mnie warto kupić te tabletki ale tylko wtedy gdy ktoś nie ma dużego trądziku , ja mam mały trądzik parę krost na nosie i brodzie więc na mnie działały.

Przez pierwszy miesiąc nie widziałem efektów, lecz w 2 miesiącu stosowania tych tabletek zauważyłem poprawę i to dużą bo większość krost na nosie i brodzie zniknęła Pojawiały się tylko małe niespodzianki raz na miesiąc i cera mniej się przetłuszczała . Ale gdy przestałem je łykać to powoli wszystko wracało

Więc polecam tym osobom które nie mają ogromnego problemu z trądzikiem .

Edytowane przez Wizaz_boy
Czas edycji: 2015-03-30 o 13:19 Powód: zapomniałem o interpunkcji
Wizaz_boy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-29, 10:16   #379
niesza
Raczkowanie
 
Avatar niesza
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 31
Dot.: VISAXINUM- czy te tabletki działająna trądzik???

Jakiś czas temu sama uległam natrętnym reklamom Visaxinum i guzik mi pomógł. Dopiero kosmetyczka uratowała moją twarz ( a szkoda było mi kasy na zabiegi ech) . Doradziła mi kupno Nonacne ale jeszcze tego nie zrobiłam, słyszałyście coś o tym Nonacne? Czy to jakaś nowość?
niesza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-30, 12:43   #380
pavlo911
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1
Dot.: VISAXINUM- czy te tabletki działająna trądzik???

Cytat:
Napisane przez niesza Pokaż wiadomość
Doradziła mi kupno Nonacne ale jeszcze tego nie zrobiłam, słyszałyście coś o tym Nonacne? Czy to jakaś nowość?
Nonacne nie jest nowością na polskim rynku, ale jest bardzo skuteczny jeśli porównać z innymi środkami pochodzenia naturalnego. Jak będziesz zainteresowana zakupem, to tutaj masz 20% rabatu na Nonacne:
Kod:
http://ti ny.pl/gxdhx

Edytowane przez pavlo911
Czas edycji: 2015-07-30 o 13:00
pavlo911 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-30, 16:11   #381
Sylwia1900r
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia1900r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 464
Dot.: VISAXINUM- czy te tabletki działająna trądzik???

Cytat:
Napisane przez groszekmareczka Pokaż wiadomość
Tez walczylam z tradzikiem, jeszcze troche krostek mi zostalo, ale nie jest tak tragicznie , jak bylo wczesniej..
Po 1. Pomaga uwolnienie hormonow z organizmu, czyli tzw orgazm.
Po 2. Radze poznac wlasciwosci kwiata nagietka, dziala !!!
Po 3. Zmieniaj czesto recznik do wycierania twarzy, oraz poszewke od poduszki ( tam gromadzi sie najwiecej tzw syfu, poniewaz kazdy sie poci)
Po 4. Jesli masz stresowe zycie, postaraj sie rozladowywac napiecie np. uprawiajac sport lub chodzac czesto na spacery,
Po 5. Nakladaj podklad, zanim wyjdziesz na miasto( poniewaz na powietrzu , jest najwiecej brudu i on osadzi sie na podkladzie, ktory wieczorem zmyjesz, a nie na skorze, w ktora ten brud wniknie)
Po 6. Nie dotykaj tych pryszczy, bo roziesiesz bakterie na twarzy. Jesli chcesz wyciskac, bo sa okropnie wielkie, rob to chusteczkami, lub przez rekawiczki i pozniej umyj twarz.
POWODZENIA !!!!!!!!!
Z tym się nie zgodzę, że znika po orgazmie trądzik.
To ze zmienianiem ręcznika działa, jak czysty to dobrze dla skóry.
Sylwia1900r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-12, 14:35   #382
daniel200811
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 1
Dot.: VISAXINUM- czy te tabletki działająna trądzik???

tabletki VISAXINUM bralem przez dlugi czas, ok roku. nie zauwazylem nawet malego efektu. zadne dostepne bez recepty środki nie wyleczą trądziku, mogą jedynie go podleczyć ale i tak po niedługim czasie przestają działać , antybiotyki też raz brałem , męczą wątrobę i zaraz po ich odstawieniu miałem jeszcze większy wysyp. metodą sklepową nie da się wyleczyć trądziku bo farmaceutyka to wielka ściema i nawet jak by mieli skuteczne leki to i tak ich nie wprowadzą bo ludzie zdrowi nie przynoszą dochodu .
Jedyną, skuteczną i darmową motodą okazała się urynoterapia
ale jak się okazuje żadko się o tym mówi
daniel200811 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-05, 15:50   #383
niesza
Raczkowanie
 
Avatar niesza
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 31
Dot.: VISAXINUM- czy te tabletki działająna trądzik???

Już kiedyś się tu wypowiadałam ale wrócę do tematu. Tak naprawdę firma nie są aż tak ważna, najwazniejszy jest sklad tabletek. Trafiłam na artykuł na dzienniku zachodnim o składnikach jakie powinny zawierać dobre tabletki http://www.dziennikzachodni.pl/artyk...brze,id,t.html Wydaje mi się, że autor wybrał te najlepsze. Warto zwracać uwage na skład
niesza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-02, 08:03   #384
yenneferven
Raczkowanie
 
Avatar yenneferven
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 31
Dot.: VISAXINUM- czy te tabletki działająna trądzik???

Jakoś wątpię by takie tabletki dały cokolwiek. Jedyne co mi pomogło przy trądziku to był izotek. Tylko no właśnie on jest mocarny w szkodliwości i wysuszeniu. 30 mg to była dla mnie zabójcza dawka. Takie tabletki jak ty podajesz wyżej @crtisteresa raczej średnio by zadziałały u kogoś kto ma zaawansowany trądzik. Nie przeczę, że nie pomogły, ale jeżeli ja musiałam muszę mieć powtórzoną terapię izo to tym bardziej taki śmieszysław by nie pomógł przy cerze baaardzo problematycznej ;/ Sorry.
yenneferven jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-05, 12:40   #385
Fraczka88
Raczkowanie
 
Avatar Fraczka88
 
Zarejestrowany: 2019-05
Lokalizacja: Miłobądź
Wiadomości: 72
Dot.: VISAXINUM- czy te tabletki działająna trądzik???

znam ten problem. w mojej rodzinie tez trądzik jest.. ja mam dość mocny problem, ale mi sie polepsza stan, ale juz na przykład moja siostra miała też terapie izotekiem.. nie pamiętam dokładnie czy to tak się nazywało, ale coś co izotrotenoinę w środku i pamiętam jakie miała rany przy ustach i suchość. no i oczywiście huśtawki nastroju, problemy z poczuciem własnej wartości przez to jak chodziła z takim stanem cery, a to też pewne nie jest czy za pierwszym razem się tego człowiek pozbędzie. poza tym pół roku nawet po terapii widzi się nadal te uczucie suchości i przykrych efektów ubocznych ale u niej sevolium mocno pomogło.

Edytowane przez Fraczka88
Czas edycji: 2021-08-12 o 18:53
Fraczka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-13, 13:30   #386
jjkowalczyk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 44
Dot.: VISAXINUM- czy te tabletki działająna trądzik???

Wspomagam się tabletkami na tradzik praktycznie od zawsze. Visaxinum brałam jakieś 3 lata temu i pomagały. Raczej nie wyeliminuję trądziku całkowicie, bo taką mam cerę, jednak mi takie suplementy pomagają i mam wrazenie,ze w takim samym stopniu co pielęgnacja. Musicie jednak uświadomić sobie, ze działanie takich środków nie jest natychmiastowe. Po pierwsze trzeba być tutaj bardzo konsekwentnym oraz przyjmować tabletki regularnie, codziennie i nie robic sobie przerw bo efekt bedzie zerowy. Po drugie pierwsze efekty działania pojawiają się minimum po miesiącu czy po dwóch.
Aktualnie biore Normatabs, jak dla mnie lepszy zamiennik Visaxinum. Nie twierdzę, ze te drugie są złe, bo składy w sumie są podobne, jednak Normatabs mają w sobie kilka skłądników, których Visaxinum nie mają, jak selen. Cenowo wychodzi również korzystniej. Fakt, ze raptem kilka złotych, ale i tak zostaje to w kieszeni.
jjkowalczyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-02, 20:24   #387
jagnapik
Raczkowanie
 
Avatar jagnapik
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 149
Dot.: VISAXINUM- czy te tabletki działająna trądzik???

Wiesz co, wiadomo ,ze najlepiej wspomagać się dietą. Jednak czasmai trzeba uzupełnić te witaminy.
jagnapik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-11, 08:26   #388
wizazanka16
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-09
Wiadomości: 4
Dot.: VISAXINUM- czy te tabletki działająna trądzik???

Sama brałam visaxinum, wybrałam dwa opakowania a nawet jeden pryszcz nie zniknął... Także jak dla mnie to pieniądze wydane w błoto i nigdy więcej nie dam się namówić na magiczne tabletki reklamowane w tv. Aktualnie szukam maści na trądzik, nie wiem co kupić bo jest ich na rynku mnóstwo, a nie chce znowu kupić bubla
wizazanka16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-09-11 09:26:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:19.