Szukam nowych kumpelek 37+ - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-01-29, 15:59   #1
Anka_KK
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-01
Wiadomości: 1

Szukam nowych kumpelek 37+


Cześć dziewczyny,
praca w korposzczurowni i ten tryb funkcjonowania nie służy podtrzymywaniu kontaktów, bo każdy (włącznie ze mną) gdzieś gna, jest zestresowany, zarobiony. Bleee… Mówi się „z nowym rokiem nowym krokiem”, dlatego chciałabym wrócić do bardziej towarzyskiej siebie, bo taka zawsze byłam, a w ferworze dnia codziennego trochę zeszło to na dalszy plan. A co za dużo, to niezdrowo.

Tak więc może wśród Was są jakieś fajne babeczki, które mają ochotę na poszerzenie kręgu znajomych i nowe towarzystwo? Nie jestem nudziarą ani typem „księgowej”. Sama nie wiem co robię na tym portalu, ale taki chyba teraz life. A fajni ludzie z błyskiem w oku i z otwartą głową mogą wpaść na siebie wszędzie.

Jeśli czytasz ten wpis i myślisz podobnie, masz poczucie humoru, jesteś w przedziale 37-45 l. i mieszkasz w Warszawie … napisz . Może przy bliższym poznaniu na kawie czy przy winku okaże się, że nadajemy na tych samych falach i zyskam/y nową fajną koleżankę.

Anka
Anka_KK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-13, 19:01   #2
442a9ab14e211690eae27a2ba8eb102e6d8bfd0f_6594a3d1db31b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2023-04
Wiadomości: 3
Dot.: Szukam nowych kumpelek 37+

Chętnie poznam koleżankę, bratnią duszę, spotkać się, pogadać na różne tematy.

Jestem z Warszawy, po czterdziestce.

A.
442a9ab14e211690eae27a2ba8eb102e6d8bfd0f_6594a3d1db31b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-06-13 20:01:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:47.