Rozmowa kwalifikacyjna - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-17, 10:40   #601
sentencja
Przyczajenie
 
Avatar sentencja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 18
Dot.: Rozmowa kwalifikacyjna

Witajcie, chciałabym się Was zapytać, czy któraś z Was była na rozmowie kwalifikacyjnej w Urzędzie Pracy (stanowisko - pośrednik pracy)? A może któraś z was pracuje i wie jak takie rozmowy wyglądają? o co najczęściej pytają?
I jeszcze jedno. Jeśli będzie test (a nie rozmowa) to z czego? z rozporządzeń i ustaw czy jak? help..
__________________
Jaki dzień w moim życiu był najpiękniejszy???
To nie był dzień... to była noc !


Kocham Cię Myszko !
sentencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-29, 13:12   #602
polkiloarbuza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 93
kelnerka

czy mozecie napisac nieco o tej robocie. czy dlugo trwa wdrazanie sie czy zamowiejia macie znac na pamiec czy piszecie na kartkach. kiedy bierzecie pieniadze jak przynosicie czy jak goscie skoncza jesc ? czy trzeba umiec obslugiwac jakis program ? co jest najtrodniejsze
polkiloarbuza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-01, 09:08   #603
niuniaaa86
Zadomowienie
 
Avatar niuniaaa86
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: to tu, to tam...
Wiadomości: 1 428
Dot.: kelnerka

Cytat:
Napisane przez polkiloarbuza Pokaż wiadomość
czy mozecie napisac nieco o tej robocie. czy dlugo trwa wdrazanie sie czy zamowiejia macie znac na pamiec czy piszecie na kartkach. kiedy bierzecie pieniadze jak przynosicie czy jak goscie skoncza jesc ? czy trzeba umiec obslugiwac jakis program ? co jest najtrodniejsze
wszystko zalezy czy bedziesz pracowala jako kelner czy jako tzw "podajnik"

jesli jest to restauracja na poziomie, zanim zostaniesz dopuszczona do obslugi musisz pozytywnie zaliczyc test ze znajomosci karty menu oraz karty alkoholi, trzeba wiedziesz ze znajmosc karty, to nie tylko sucha wiedza na temat dan, ale trzeba znac ich gramature i sklad

pieniadze standardowo podaje sie w tzw platniku na zyczenie goscia, kelner musi miec tzw "szosty zmysl", po prostu wyczuwac kiedy podejsc, co zaproponowac...

napewno wbrew pozorom nie jest to praca lekka, latwa i przyjemna

polecam ciekawy artykul do przeczytania: http://kobieta.dlastudenta.pl/artyku...cje,38689.html
__________________
"A żyć możesz tylko dzięki temu, za co mógłbyś umrzeć" -Antoine de Saint-Exupéry

http://www.suwaczki.com/tickers/bfaregz2gb8h75rh.png

Yummy Mummy





niuniaaa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 10:39   #604
kaaasiuleczka
Wtajemniczenie
 
Avatar kaaasiuleczka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 334
rozmowa kwalifikacyjna-simple

witam was kochane. Dostałam na jutro wezwanie na rozmowe kwalifikacyjną do sklepu simple. Czy wiecie może co może być na takiej rozmowie?? jest to moja wogóle pierwsza rozmowa wiec jestem kompletnie zielona.
kaaasiuleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 12:07   #605
mooooonika1
Raczkowanie
 
Avatar mooooonika1
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 43
GLITTER rozmowa kwalifikacyjna

Witam.
Czy może ktoś się podzielić wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w sklepie Glitter? Wiem ze jest to sieć sklepu z biżuterią i różnymi dodatkami i akcesoriami typu torebki, spinki, gumki, kapelusze, paski itp. Niestety nie ma polskiej strony internetowej więc nie ma jak dowiedzieć się więcej o tym sklepie a jutro mam rozmowę.
Gdyby ktoś mógł powiedzieć cokolwiek o tym sklepie/ rozmowie (jakie pytania itp) jakie warunki mniej więcej byłabym bardzo wdzięczna
Pozdrawiam!
__________________
.







stupid.
mooooonika1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 12:26   #606
uparta Marti
Zakorzenienie
 
Avatar uparta Marti
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 033
Dot.: GLITTER rozmowa kwalifikacyjna

jeju, pytania przeciez zależa od pracodawcy a nie od sklepu. wiem tylko tyle,że pół etatu to 700zł BRUTTO czyli ok 560zł na ręke. Mało.
__________________
'We smiling high, watching the good things passing by.
Pretend the feeling fine, but inside we're crying sometimes'
uparta Marti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 12:58   #607
mooooonika1
Raczkowanie
 
Avatar mooooonika1
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 43
Dot.: GLITTER rozmowa kwalifikacyjna

Cytat:
Napisane przez uparta Marti Pokaż wiadomość
jeju, pytania przeciez zależa od pracodawcy a nie od sklepu. wiem tylko tyle,że pół etatu to 700zł BRUTTO czyli ok 560zł na ręke. Mało.
tak pytania zaleza od osoby ktora przeprowadza rekrutacje, ale niektore sklepy moga miec w nawyku jakies specjalne zadania itp. ktore maja wykonac przyszli pracownicy.Dlatego pytam osoby ktore mialy cokolwiek wspolnego z tym sklepem. Kazda informacja jest dla mnie bardzo wazna i na pewno pomoze mi sie lepiej przygotowac do rozmowy
__________________
.







stupid.

Edytowane przez mooooonika1
Czas edycji: 2009-07-02 o 13:15
mooooonika1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-02, 13:23   #608
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: GLITTER rozmowa kwalifikacyjna

A w jakim mieście masz rozmowę?

Mnie pytała czy wiem co to za firma (jakaś Szwedzka czy Skandynawska,poszukaj w necie)
Ile mają sklepów w PL
Przestudiowała każdy punkt CV,pytała co robiłam w danej pracy na danym stanowisku
Czym się interesuje
Ile chciałabym zarabiać
Czy lubię biżuterię itp.
Co chcę robić po LO

U mnie rozmowa trwała ok.40 minut. Kobieta praktycznie sama dużo mówiła o firmie,pracy,jak wygląda obsługa klienta,na co kładą nacisk. Zero podchwytliwych pytań. Tylko,że u mnie szukali osoby,która raczej nie chce kontynuować nauki.
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-06, 16:04   #609
aanitkaa
Zadomowienie
 
Avatar aanitkaa
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 488
Dot.: Rozmowa Kwalifikacyjna ;(

w środe ide na rozmowe prosze napiszcie mi ile sie zarabia na stanowisku opiekun finansowy i na czym ta praca polega miej wiecej wiem ale...

i jeszcze jak byscie mogly to co mozna odpowiedziec jak zapytaja co moja osoba moze wniesc do firmy??
czy jak sie ubiore w czarne spodnie i biała bluzke to bedzie ok
nie mam gdzie wydrukowac CV i LM ale oni maja to czyli nie musze ze soba zabierać tak??

kurcze dzis sie denerwuje a co bedzie w srode

a i jeszcze jedno co mam mówić jak kaza mi powiedziec cos o sobie mam sie przedstawic czy nie a jak tak to co dalej??
__________________
Z czasem słowa stygną, więc odświeżaj je....




Edytowane przez aanitkaa
Czas edycji: 2009-07-06 o 16:19
aanitkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-06, 20:36   #610
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Rozmowa Kwalifikacyjna ;(

Cytat:
Napisane przez aanitkaa Pokaż wiadomość
i jeszcze jak byscie mogly to co mozna odpowiedziec jak zapytaja co moja osoba moze wniesc do firmy??
Powiedz ile bierzesz na klatę i co mają ciężkiego do wniesienia.

Cytat:
(...) a i jeszcze jedno co mam mówić jak kaza mi powiedziec cos o sobie mam sie przedstawic czy nie a jak tak to co dalej??
A jest co do powiedzenia w Twoim wypadku ?

Ręce opadają. I szukaj człowieku pracownika.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-07, 00:22   #611
porzeczki
Zadomowienie
 
Avatar porzeczki
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 093
Dot.: Rozmowa Kwalifikacyjna ;(

Cytat:
Napisane przez hartmanns Pokaż wiadomość
Mam mały problem, będąc na rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisku telemarketera zadano mi pytanie:
Czy chciałabym pracować za 500 złotych?
Jak odpowiedzieć na takie pytanie, jeżeli pójdę na inną rozmowę w sprawie pracy i zadadzą mi takie pytanie z niską stawką i PONIŻEJ ŚREDNIEJ KRAJOWEJ?


---------- Dopisano o 20:04 ---------- Poprzedni post napisano o 19:56 ----------

Telemarketer - Płaca wynosi od 5 do 8 zł brutto za godzinę, przy systemie godzinowym. Ale wiele firm również wynagradza tekemarketerów stałą płacą miesięczną plus premią. Zarobki wynoszą od 1200- 2200, na pełnym etacie.
W takim razie jak poradzić sobie z pytaniem
Czy chcesz pracować za 500 zł.?
w dodatku od poniedziałku do piątku od 8 do 16:00 i koszty dojazdu wyniosłyby mnie miesięcznie 150zł
To jest tak naprawdę pytanie sprawdzające Twoją motywację, a raczej orientację na wynik. Wiadomo, że bardzo dużą częścią wynagrodzenia w sprzedaży jest prowizja od wyników. Jeżeli kogoś satysfakcjonują nawet bardzo małe zarobki, to nie będzie miał wysokiej motywacji do tego aby się trudzić i pracować na wynik gwarantujący wyższą pensję.
__________________

porzeczki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-25, 19:37   #612
Magda9876
Rozeznanie
 
Avatar Magda9876
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 548
GG do Magda9876 Send a message via Skype™ to Magda9876
Dot.: Rozmowa kwalifikacyjna - Inglot :)

To może ja powiem, bo w zeszłym tygodniu zostałam zatrudniona
Rozmowa była najlepsza w moim życiu. Żadnego wydziwiania, żadnych podchwytliwych i bezsensownych pytań. Po prostu zwyczajna rozmowa stricte o pracy. Tzn. powiedziano od razu jaki zarobek, że praca zmianowa, że na 3/4etatu. Ja miałam opowiedzieć coś o sobie, więc bardzo krótko powiedziałam, m.in. o tym, że będę studiować zaocznie. Wtedy już pani która ze mną rozmawiała zaczęła się dopytywać jak często zjazdy. I w sumie to tyle. Pytała się czy mam pytania, więc się tylko spytałam kiedy uzyskam odp. a ona na to, że jeszcze tego samego dnia. I faktycznie wieczorem dostałam telefon, że następnego dnia zapraszają mnie do odbioru skierowana na badania.
Magda9876 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-10, 19:43   #613
jadorotka22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5
Dot.: Rozmowa kwalifikacyjna

Hej. Ja mam takie pytanko odnosnie tego co zalozyc na rozmowe kwalifikacyjna, chce pracowac jako sprzedawca w sklepie kosmetycznym. No i nie wiem, czy tez mam sie tak elegancko ubrac?? Czy normalnie...... Pomozcie......
jadorotka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-10, 19:49   #614
iizabelaa
Zakorzenienie
 
Avatar iizabelaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 12 927
Dot.: Rozmowa kwalifikacyjna

Cytat:
Napisane przez jadorotka22 Pokaż wiadomość
Hej. Ja mam takie pytanko odnosnie tego co zalozyc na rozmowe kwalifikacyjna, chce pracowac jako sprzedawca w sklepie kosmetycznym. No i nie wiem, czy tez mam sie tak elegancko ubrac?? Czy normalnie...... Pomozcie......

elegancko

to będzie oznaczać, że ci zależy na tej pracy, że masz szacunek dla przeprowadzającego rozmowę oraz że masz klasę
__________________
iizabelaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-10, 19:50   #615
asia27100
Zakorzenienie
 
Avatar asia27100
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 771
Dot.: Rozmowa kwalifikacyjna

a co to znaczy normalnie? t-shirt i jeansy?
oczywiscie ze elegancko! jesli czujesz sie w takim stroju zle, to dodaj do tego jakis akcent ( kolorowy naszyjnik). pracodawca moze w innym przypadku pomyslec ze zawsze jestes niechlujna i nie podchodzisz na powaznie do obowiazkow.
asia27100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-11, 18:27   #616
etkar
Raczkowanie
 
Avatar etkar
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 49
Dot.: Rozmowa kwalifikacyjna

Tak mi się przypomina, że gdzieś w necie czytałam, że jeden gostek na rozmowę w charakterze przedstawiciela handlowego przyszedł w bermudach i klapeczkach (było akurat lato) a na zdziwienie rekrutującej odpowiedział, że przecież to jeszcze nie praca, potem będzie się inaczej ubierać ...
etkar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-12, 13:02   #617
lennyGIRL
Raczkowanie
 
Avatar lennyGIRL
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 246
Dot.: Rozmowa kwalifikacyjna

Niedługo mam pierwszą rozmowe kwalifikacyjną, miałabym byc kelnerką w dużej pizzerii. Będą pytać pewnie o wcześniejsze doświadczenie, ale co poza tym? Jakich pytań jeszcze sie spodziewać??

Aha! I czy w ogóle przyjmą mnie gdziekolwiek do pracy jeśli nie mam odrobionego stażu?
PS: To moje pierwsze starania o prace wiec narazie jeszcze nie wiem co i jak
__________________

Life is like a coin
you can spend it any way you want to
but you can only spend it once
l o o k i n g f o r a n i n s p i r a t i o n . . .

Edytowane przez lennyGIRL
Czas edycji: 2009-08-12 o 13:15
lennyGIRL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-12, 14:00   #618
etkar
Raczkowanie
 
Avatar etkar
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 49
Dot.: Rozmowa kwalifikacyjna

Cytat:
Napisane przez lennyGIRL Pokaż wiadomość
Niedługo mam pierwszą rozmowe kwalifikacyjną, miałabym byc kelnerką w dużej pizzerii. Będą pytać pewnie o wcześniejsze doświadczenie, ale co poza tym? Jakich pytań jeszcze sie spodziewać??

Aha! I czy w ogóle przyjmą mnie gdziekolwiek do pracy jeśli nie mam odrobionego stażu?
PS: To moje pierwsze starania o prace wiec narazie jeszcze nie wiem co i jak
Najlepiej jak prześledzisz cały wątek, jest tu dużo pytań standardowych, które padają w rozmowie o pracę, niezależnie od tego, na jakie stanowisko aplikujesz. Oczywiście, że Cię mogą przyjąć, staż nie jest wymogiem koniecznym, by uzyskać zatrudnienie. Oczywiście są pracodawcy, u których to punktuje, ale nie wszyscy się tym sugerują.
etkar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-12, 14:05   #619
lennyGIRL
Raczkowanie
 
Avatar lennyGIRL
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 246
Dot.: Rozmowa kwalifikacyjna

Dzięki za odp, prześledze cały wątek
__________________

Life is like a coin
you can spend it any way you want to
but you can only spend it once
l o o k i n g f o r a n i n s p i r a t i o n . . .
lennyGIRL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-25, 20:16   #620
Atoska
Zakorzenienie
 
Avatar Atoska
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 4 024
GG do Atoska
Rozmowa kwalifikacyjna w restauracji + pyt dot specjalista ds marketingu

Za parę dni wybieram się na rozmowę kwalifikacyjną w sprawie pracy na tym stanowisku. Nie mam żadnego doświadczenia, ale mam nadzieję, że dadzą mi szansę
Moje pytanie jest takie: po 1 ide na rozmowę do restauracji. Czy wcześniej wypada jakoś zadzwonić i potwierdzić datę i godzinę czy po prostu się pojawić? Po2 nie wiem jak osoba, z którą się spotykam wygląda Czy więc jeśli nie uda mi się jej znaleźć to mam zadzwonić czy jak się zachować? Czy pojawić się wcześniej czy punktualnie, bo jeśli będę wcześniej to chyba muszę pierwsza zająć stolik? Wiem, że pytania są dziwne, ale nie wiem - może są jakieś określone reguły w biznesie jak powinno się zachować?

Poza tym, czy któraś z Was pracowała może jako osoba sprzedająca powierzchnie reklamowe?



Z góry dziękuję za pomoc
__________________

Wymianka
Atoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-28, 13:40   #621
corka_rosy
Wtajemniczenie
 
Avatar corka_rosy
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: dom-niedom
Wiadomości: 2 500
Dot.: Rozmowa kwalifikacyjna w restauracji + pyt dot specjalista ds marketingu

Kilka dni temu byłam na rozmowie kwalifikacyjnej w kawiarni. Byłąm kilka minut przed wyznaczoną godziną, do razu poznałam panią, z którą byłam umówiona, bo miała w ręku plik wydrukowanych CV. Nie potwierdzałam wcześniej godziny i miejsca.
Rozmowa trwała zaledwie kilka minut, więc ani ona ani ja niczego nie zamawiałyśmy. Natomiast mój TŻ był kiedyś w restauracji na rozmowie, która trwała ok godziny i w tym czasie zjadł obiad ze swoim przyszłym szefem.
__________________
zgodnie z planem, zgodnie z logika, zgodnie z ogólnie przyjętymi zasadami,
zgodnie z Biblią, Koranem, Torą i komiksami


21.04.2013.

Edytowane przez corka_rosy
Czas edycji: 2009-08-28 o 13:42
corka_rosy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-30, 08:47   #622
-mała-
Raczkowanie
 
Avatar -mała-
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: śląsk ;)
Wiadomości: 248
Dot.: Rozmowa kwalifikacyjna w restauracji + pyt dot specjalista ds marketingu

Cytat:
Napisane przez Atoska Pokaż wiadomość
Za parę dni wybieram się na rozmowę kwalifikacyjną w sprawie pracy na tym stanowisku. Nie mam żadnego doświadczenia, ale mam nadzieję, że dadzą mi szansę
Moje pytanie jest takie: po 1 ide na rozmowę do restauracji. Czy wcześniej wypada jakoś zadzwonić i potwierdzić datę i godzinę czy po prostu się pojawić? Po2 nie wiem jak osoba, z którą się spotykam wygląda Czy więc jeśli nie uda mi się jej znaleźć to mam zadzwonić czy jak się zachować? Czy pojawić się wcześniej czy punktualnie, bo jeśli będę wcześniej to chyba muszę pierwsza zająć stolik? Wiem, że pytania są dziwne, ale nie wiem - może są jakieś określone reguły w biznesie jak powinno się zachować?

Poza tym, czy któraś z Was pracowała może jako osoba sprzedająca powierzchnie reklamowe?



Z góry dziękuję za pomoc




napiszesz jak było na tej rozmowie?
-mała- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-08, 15:53   #623
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: Rozmowa kwalifikacyjna

Dziękuję za wszystkie wypowiedzi w tym wątku .. sporo się dowiedziałam
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-12, 09:27   #624
redrose89
Zadomowienie
 
Avatar redrose89
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 1 310
GG do redrose89
Dot.: Rozmowa kwalifikacyjna

Witam wszystkich
Od paru miesięcy szukam pracy. Na razie nic nie udało mi się znaleźć nie wiem dlaczego Złożyłam, powysyłałam cv do kilkunastu firm. Od większości miałam telefon i rozmowę kwalifikacyjną, ale na tym się kończyło Wydaje mi się, że źle rozmawiam z pracodawcami Proszę pomóżcie mi! Ubiegałam się o pracę na stacji benzynowej, jako pracownik produkcji, sprzedawca w cukierni, zoologicznym, ... W tych punktach miałam rozmowy kwalifikacyjne. Ostatnią (w środę) miałam w cukierni. Babeczka zadawała mnóstwo pytań. Niektóre były trudne. W dodatku się jeszcze stresowałam i wydaje mi się, że nie odpowiedziałam dobrze na niektóre pytania Napiszcie mi jak argumentujecie pytania typu:
Dlaczego tyle i tyle pieniędzy chciałaby Pani/Pan zarabiać? Dlaczego akurat w naszej firmie chciałaby Pani/Pan pracować? Dlaczego do tej pory pracowała Pani/Pani dorywczo a teraz szuka stałej pracy? Jakie marzy się Pani/Panu stanowisko?
Słyszałam, że powinno się mówić, że stanowisko które nam proponuje pracodawca powinno się traktować jako najlepsze, że to jest coś co chcielibyśmy robić, ale jeżeli tak nie jest to jak odpowiadacie??? Zaznaczam, że jestem studentką. Uczę się w trybie zaocznym. I niestety szukam jakiejkolwiek pracy Tym bardziej, że teraz ciężko jest znaleźć dobrą pracę... Z góry dzięki za pomoc
__________________
...czerp z życia to co najlepsze...


redrose89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-13, 10:17   #625
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Rozmowa kwalifikacyjna

Cytat:
Napisane przez redrose89 Pokaż wiadomość
Napiszcie mi jak argumentujecie pytania typu:
Dlaczego tyle i tyle pieniędzy chciałaby Pani/Pan zarabiać? Dlaczego akurat w naszej firmie chciałaby Pani/Pan pracować? Dlaczego do tej pory pracowała Pani/Pani dorywczo a teraz szuka stałej pracy? Jakie marzy się Pani/Panu stanowisko?
Słyszałam, że powinno się mówić, że stanowisko które nam proponuje pracodawca powinno się traktować jako najlepsze, że to jest coś co chcielibyśmy robić, ale jeżeli tak nie jest to jak odpowiadacie???
A co Cię powstrzymuje przed mówieniem PRAWDY ? Inna sprawa, że pytanie typu "dlaczego tyle i tyle chcialabyś zarabiać?" jest pytaniem z deka debilnym.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-13, 11:27   #626
redrose89
Zadomowienie
 
Avatar redrose89
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 1 310
GG do redrose89
Dot.: Rozmowa kwalifikacyjna

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
A co Cię powstrzymuje przed mówieniem PRAWDY ? Inna sprawa, że pytanie typu "dlaczego tyle i tyle chcialabyś zarabiać?" jest pytaniem z deka debilnym.
Z tego co słyszałam powinno się mówić o przyszłej firmie jakby to było spełnienie naszych marzeń lub coś podobnego. Przecież nie powiem, że szukam jakiejkolwiek pracy, dlatego że chcę się sama utrzymywać...
__________________
...czerp z życia to co najlepsze...


redrose89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-13, 12:03   #627
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Rozmowa kwalifikacyjna

Cytat:
Napisane przez redrose89 Pokaż wiadomość
Z tego co słyszałam powinno się mówić o przyszłej firmie jakby to było spełnienie naszych marzeń lub coś podobnego.
Jeśli studiujesz prawo, a jesteś na rozmowie kwalifikacyjnej w cukierni, to jeśli powiesz, że ta praca to spelnienie Twoich marzeń to nikt Ci nie uwierzy. Nie ma czegoś takiego "co powinno się mówić na rozmowie kwalifikacyjnej". Mówi się zawsze prawdę.

Cytat:
Przecież nie powiem, że szukam jakiejkolwiek pracy, dlatego że chcę się sama utrzymywać...
Nie "jakiejkolwiek" tylko tej. "Szukam takiej pracy jak ta, ponieważ pozwoli mi się usamodzielnić. ". Jeśli masz problemy z ujęciem pewnych myśli w slowa to zapewne jest to widoczne i slyszalne na rozmowach kwalifikacyjnych. Obslugując klientów trzeba być sprytnym, bystrym i wygadanym i przygotowanym na nawet najdziwniejsze pytania klientów.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.

Edytowane przez szugarbejb
Czas edycji: 2009-09-13 o 12:06
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-13, 12:36   #628
redrose89
Zadomowienie
 
Avatar redrose89
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 1 310
GG do redrose89
Dot.: Rozmowa kwalifikacyjna

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Jeśli studiujesz prawo, a jesteś na rozmowie kwalifikacyjnej w cukierni, to jeśli powiesz, że ta praca to spelnienie Twoich marzeń to nikt Ci nie uwierzy. Nie ma czegoś takiego "co powinno się mówić na rozmowie kwalifikacyjnej". Mówi się zawsze prawdę.

Nie "jakiejkolwiek" tylko tej. "Szukam takiej pracy jak ta, ponieważ pozwoli mi się usamodzielnić. ". Jeśli masz problemy z ujęciem pewnych myśli w slowa to zapewne jest to widoczne i slyszalne na rozmowach kwalifikacyjnych. Obslugując klientów trzeba być sprytnym, bystrym i wygadanym i przygotowanym na nawet najdziwniejsze pytania klientów.
Dzięki
Mam jeszcze takie pytani: Jak uargumentować dlaczego się wybrało akurat takie a nie inne stanowisko? Oczywiście nie licząc tego, że wybraliśmy taką pracę, ponieważ chcemy się usamodzielnić, bo to jest za mało. Bo przecież nieraz pada takie pytanie czym się kierujemy wybierając daną ofertę pracy.
__________________
...czerp z życia to co najlepsze...


redrose89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-13, 16:08   #629
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Rozmowa kwalifikacyjna

Cytat:
Napisane przez redrose89 Pokaż wiadomość
Dzięki
Mam jeszcze takie pytani: Jak uargumentować dlaczego się wybrało akurat takie a nie inne stanowisko?
Ty się serio pytasz ? My mamy Ci powiedzieć dlaczego wybralas to a nie inne stanowisko ?
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-13, 17:00   #630
redrose89
Zadomowienie
 
Avatar redrose89
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 1 310
GG do redrose89
Dot.: Rozmowa kwalifikacyjna

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Ty się serio pytasz ? My mamy Ci powiedzieć dlaczego wybralas to a nie inne stanowisko ?
Wysyłam wszędzie cv, gdzie tylko nie patrzą na doświadczenie zawodowe.
__________________
...czerp z życia to co najlepsze...


redrose89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-06-28 20:03:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:36.