Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67. - Strona 77 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2023-01-15, 13:21   #2281
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

Cytat:
Napisane przez Dobranka Pokaż wiadomość
Czu uważacie, że to normalne, kiedy piersi bolą mnie po dotknięciu? Ale nie takim lekkim, tylko bardziej intensywnym - w sensie w gruczołach wyczuwam, nie wiem jak to nazwać, rozrosty, zgrubienia (nie pojedyncze, ale zrośnięte z całym gruczołem), zarówno w lewej, jak i w prawej piersi, i kiedy intensywnie je dotykam, próbując ocenić te rozrosty (mam duży biust), to czuję później lekki dyskomfort, nawet po kilku godzinach. Szczególnie w lewej.
Koniecznie pójdź na USG piersi, zawsze lepiej skonstruować takie rzeczy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-15, 13:51   #2282
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-15, 14:19   #2283
72f264f1cd165e2b94e38888adc60ec5afe5a0b8_658382a5e67ad
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 256
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Może chodzi o Ustroń, bo tam jest / był McDonalds ubrany w wełnę
https://www.wirtualnemedia.pl/artyku...jsza-zime-ever
72f264f1cd165e2b94e38888adc60ec5afe5a0b8_658382a5e67ad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-15, 15:30   #2284
Dobranka
Wtajemniczenie
 
Avatar Dobranka
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 2 502
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Koniecznie pójdź na USG piersi, zawsze lepiej skonstruować takie rzeczy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez PumpkinEyes Pokaż wiadomość
Tkliwość piersi może wynikać ze zmian hormonalnych, na przykład związanych z menstruacją. Natomiast piersi powinno się regularnie badać, więc jeśli coś cię niepokoi lub w przeciągu roku nie byłaś u lekarza to może warto się wybrać na USG lub mammografię (jeśli jesteś po 40).
Dziękuję za odpowiedzi .
__________________
"Gdy byłam małym chłopcem, myślałam, że poznam cię po kawałku chałwy."

Edytowane przez Dobranka
Czas edycji: 2023-01-15 o 15:41
Dobranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-15, 15:46   #2285
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

Cytat:
Napisane przez Dobranka Pokaż wiadomość
Czu uważacie, że to normalne, kiedy piersi bolą mnie po dotknięciu? Ale nie takim lekkim, tylko bardziej intensywnym - w sensie w gruczołach wyczuwam, nie wiem jak to nazwać, rozrosty, zgrubienia (nie pojedyncze, ale zrośnięte z całym gruczołem), zarówno w lewej, jak i w prawej piersi, i kiedy intensywnie je dotykam, próbując ocenić te rozrosty (mam duży biust), to czuję później lekki dyskomfort, nawet po kilku godzinach. Szczególnie w lewej.
Dla pewności poszłabym na USG piersi.

Na pocieszenie - ostatnio byłam na USG, też wspominałam o bólu i babka mi powiedziała, że zmiany rakowe zwykle nie bolą. Ale nie znaczy to, że trzeba bagatelizować , może to być kwestia hormonow, może to być kwestia innych zmian, na pewno warto regularnie się badać, czasem usg co pół roku bywa za rzadko...
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem


Edytowane przez Vivienne
Czas edycji: 2023-01-15 o 18:29
Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-15, 16:02   #2286
meliandra
Zakorzenienie
 
Avatar meliandra
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6 222
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

Cytat:
Napisane przez lightangel Pokaż wiadomość
W zasadzie każde większe miasto jest fajną opcją, ale osobiście po dwutygodniowej objazdowej wycieczce najchętniej wróciłabym na dłużej do Rzymu, te 3 dni to tak fajnie żeby sobie różne miejsca pozwiedzać na spokojnie. Plus mnie bardzo urzekły muzea watykańskie, chętnie bym do nich wróciła. Dla mnie wysoki standard to coś co kiedyś nazywano apartamentami, czyli np. nowy budynek w centrum miasta, wysokie piętro, duże okna, siłownia i basen w budynku, garażowiec. Do tego wykończone według projektu porządnego architekta, z systemami dźwięku, oświetlenia czy ogrzewania sterowanymi z aplikacji. Na pewno też ciche, takie w którym nie słychać za bardzo sąsiadów ani mnie sąsiedzi nie będą słyszeć.
Teraz to mam wrażenie że już byle klitkę nazywają apartamentem i wystarczy że ktoś odmaluje ściany a już szumnie nazywa się to wysokim standardem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Dokładnie, teraz wszystko co nie jest ruderą pamiętającą prl jest nazywane apartamentem o wysokim standardzie.


Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
Ja byłam na Sardynii i to jest dla mnie raj na ziemi. Nie byłam w innym miejscu we Włoszech, więc nie mam porównania, ale plaże, woda, miasteczka, ludzie, jedzenie (!!!) tam... Zapiera dech. Jak włączysz zdjęcia google to na żywo wygląda to dokładnie tak samo, niewiele są podrasowane

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka

Mam Sardynię na swojej liście miejsc do zobaczenia i przekonałaś mnie, że muszę to zrobić czym prędzej


Cytat:
Napisane przez Justine1989 Pokaż wiadomość
Mieszkanie z ogrzewaniem elektrycznym czy ma sens? Kiedyś zawsze kojarzyło się z czymś drogim, ale inne źródła energii również podskoczyły w górę cenowo i tak się zastanawiam bo jestem na etapie szukania mieszkania (rynek wtórny) i trafiłam na fajne mieszkanko, na poddaszu, dość niskie, tylko z elektrycznym ogrzewaniem (w kamienicy, czynsz dość niski, więc rachunki za prąd częściowo zrekompensowane).

Mieszkanie na poddaszu w kamienicy z ogrzewaniem elektrycznym nie brzmi dobrze. To jest chyba najdroższa opcja. Do tego poddasze, to w lecie skwar, a w zimie zimno plus opcja, że dach może przeciekać.



[1=08c7cbc1c0d531be9e51934 d16bbb4732386b516_63def18 200ca5;89466815]Gdzie kupujecie dobrej jakości rzeczy "na co dzień" po domu?

Chodzi o koszulki, skarpety, bieliznę codzienną, jakieś dresy i podobne. Wiadomo, na co dzień i zupełne "bejziki", więc nie chcę przepłacać, ale nie chcę też, żeby po 2 praniach było do wyrzucenia.[/QUOTE]


Sinsay ma tanie, bawełniane, ale jakość taka sobie, ale po domu może być. Lepsze jakościowo to h&m, resreved, ogólnie każda sieciówka teraz takie ma, najlepiej polować na wyprzedażach.


Cytat:
Napisane przez Dobranka Pokaż wiadomość
Czu uważacie, że to normalne, kiedy piersi bolą mnie po dotknięciu? Ale nie takim lekkim, tylko bardziej intensywnym - w sensie w gruczołach wyczuwam, nie wiem jak to nazwać, rozrosty, zgrubienia (nie pojedyncze, ale zrośnięte z całym gruczołem), zarówno w lewej, jak i w prawej piersi, i kiedy intensywnie je dotykam, próbując ocenić te rozrosty (mam duży biust), to czuję później lekki dyskomfort, nawet po kilku godzinach. Szczególnie w lewej.

Gruczłowate piersi mają tendencje to bolenia zwłaszcza przed miesiączką i ogólnie są wrażliwe, ale najlepiej dla pewności iść na usg.
__________________
🍀🍀🍀🍀🍀
meliandra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-15, 16:20   #2287
Laief
Rozeznanie
 
Avatar Laief
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 995
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

Vinted
W jaki sposób sprzedajecie tam rzeczy? Mam na myśli czy wykupujecie podbijanie przedmiotów, albo same zagadujecie do ludzi, którzy dodają do obserwowanych? Chce się pozbyć kilku par ledwie używanych butów, bo mi zalegają, ale właśnie kończy się na tych obserwacjach, albo zagadują jakieś boty.
Laief jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-01-15, 16:25   #2288
Olushka
Zakorzenienie
 
Avatar Olushka
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Downtown
Wiadomości: 15 219
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

Cytat:
Napisane przez Laief Pokaż wiadomość
Vinted
W jaki sposób sprzedajecie tam rzeczy? Mam na myśli czy wykupujecie podbijanie przedmiotów, albo same zagadujecie do ludzi, którzy dodają do obserwowanych? Chce się pozbyć kilku par ledwie używanych butów, bo mi zalegają, ale właśnie kończy się na tych obserwacjach, albo zagadują jakieś boty.
Wystawiam i czekam aż kogoś zainteresuje mój przedmiot. Nie wkładam kasy w promowanie aukcji.
__________________
12.2015

redukcja od 05.2023
68 - 67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58
Olushka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-15, 16:58   #2289
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Ah tak, zapomniałam jest jeszcze EIC - express intercity lepszy niż IC. A najwyższy standard to właśnie EIP Jak kiedyś kupowałam bilety pierwszy raz na pendolino to sugerowałam się tym skrótem i czasem pokonania trasy, bo jak zobaczyłam Warszawa-Gdańsk bodajże 2 godziny z haczykiem to już wiedziałam, że to na bank jest pendolino
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-15, 17:33   #2290
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

Cytat:
Napisane przez Olushka Pokaż wiadomość
Wystawiam i czekam aż kogoś zainteresuje mój przedmiot. Nie wkładam kasy w promowanie aukcji.
Ja tak samo. Pilnuje też opisu i hashtagow.
Ewentualnie jak już naprawdę chce się pozbyć to obniżam trochę cenę dla osoby, która zaobserwuje, a po jakimś czasie schodzę też z wyjściowej ceny. Natomiast jak mi aż tak nie zależy to sobie to wisi, ale najdłużej miałam coś 1,5 miesiąca, zazwyczaj rzeczy mi schodziły w ciągu tygodnia.

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-15, 17:40   #2291
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

Cytat:
Napisane przez Laief Pokaż wiadomość
Vinted
W jaki sposób sprzedajecie tam rzeczy? Mam na myśli czy wykupujecie podbijanie przedmiotów, albo same zagadujecie do ludzi, którzy dodają do obserwowanych? Chce się pozbyć kilku par ledwie używanych butów, bo mi zalegają, ale właśnie kończy się na tych obserwacjach, albo zagadują jakieś boty.
Jak jesteś nowym użytkownikiem to masz darmowe podbicia, więc polecam użyć. Poza tym nowe osoby są chyba z automatu jakoś promowani, bo nigdy tyle nie sprzedałam jak wtedy jak założyłam konto.
Polecam również promowanie konta całego a nie jednej rzeczy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data

nikisa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-01-15, 17:44   #2292
SteveS
Zakorzenienie
 
Avatar SteveS
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 841
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Dla pewności poszłabym na USG piersi.

Na pocieszenie - ostatnio byłam na USG, też wspominałam o bólu i babka mi powiedziała, że zmiany rakowe nie bolą. Ale nie znaczy to, że trzeba bagatelizować , może to być kwestia hormonow, może to być kwestia innych zmian, na pewno warto regularnie się badać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Niestety nie jest to prawda. Zmiany przy nowotworach sutka są zazwyczaj niebolesne, ale nie jest zasadą, że zmiany nowotworowe nie bolą. Mogą boleć. Lekarz nie powinien wprowadzać w taki błąd, bo to niebezpieczne.
I żeby nie było, nie mówię z powietrza czy internetu. Jestem zagrożona nowotworem piersi, robię USG co pół roku, a obecnie towarzyszę przyjaciółce, która będzie miała usuwane dwie zmiany i miała robione dwie biopsje...
SteveS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-15, 18:45   #2293
jente1984
Bookworm ;)
 
Avatar jente1984
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 1 266
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

Cytat:
Napisane przez lightangel Pokaż wiadomość
Dziękuję, zapisałam. Widać bardzo wyraźnie. Jeszcze tylko dopytam, próbowałaś może piec od razu całość w jednej większej blaszce?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A tak, zawsze tak piekę, zapomniałam dopisać - w niedużej kwadratowej blaszce. I zamiast ksylitolu oczywiście może być inne słodziwo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"People who wonder
if the glass is half empty or half full
miss the point.
The glass is refillable."

jente1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-15, 19:01   #2294
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

Cytat:
Napisane przez Dobranka Pokaż wiadomość
Czu uważacie, że to normalne, kiedy piersi bolą mnie po dotknięciu? Ale nie takim lekkim, tylko bardziej intensywnym - w sensie w gruczołach wyczuwam, nie wiem jak to nazwać, rozrosty, zgrubienia (nie pojedyncze, ale zrośnięte z całym gruczołem), zarówno w lewej, jak i w prawej piersi, i kiedy intensywnie je dotykam, próbując ocenić te rozrosty (mam duży biust), to czuję później lekki dyskomfort, nawet po kilku godzinach. Szczególnie w lewej.
Też ostatnio mam bardzo tkliwe piersi, czasami nawet jak się myję to zaboli, umówiłam się na USG, żeby się upewnić co się dzieje, póki co czekam, bo mam termin dopiero na 13ty lutego Tobie też polecam zawsze warto sprawdzić.
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-15, 19:07   #2295
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

Cytat:
Napisane przez jente1984 Pokaż wiadomość
A tak, zawsze tak piekę, zapomniałam dopisać - w niedużej kwadratowej blaszce. I zamiast ksylitolu oczywiście może być inne słodziwo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziękuję, w takim razie jutro idę po fasolę i będę próbować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-15, 19:25   #2296
08c7cbc1c0d531be9e51934d16bbb4732386b516_63def18200ca5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2022-03
Wiadomości: 479
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

Cytat:
Napisane przez Dobranka
Czu uważacie, że to normalne, kiedy piersi bolą mnie po dotknięciu? Ale nie takim lekkim, tylko bardziej intensywnym - w sensie w gruczołach wyczuwam, nie wiem jak to nazwać, rozrosty, zgrubienia (nie pojedyncze, ale zrośnięte z całym gruczołem), zarówno w lewej, jak i w prawej piersi, i kiedy intensywnie je dotykam, próbując ocenić te rozrosty (mam duży biust), to czuję później lekki dyskomfort, nawet po kilku godzinach. Szczególnie w lewej.
Idź na badanie.

Niektóre kobiety "tak mają". Przy każdej kontroli i USG lekarz pyta się mnie, czy badam piersi i za każdym razem mówię, że jak badam to zawsze wyczuwam mnóstwo guzków i piersi często mnie bolą. A lekarz - za każdym razem inny - zawsze odpowiada, że po prostu mam taką budowę piersi. I tak od lat.

Nie nakręcaj się specjalnie, bo to pewnie nic groźnego, ale idź na kontrolę do gina i USG jeśli nie byłaś w ostatnich miesiącach.

Edytowane przez 08c7cbc1c0d531be9e51934d16bbb4732386b516_63def18200ca5
Czas edycji: 2023-01-15 o 19:31
08c7cbc1c0d531be9e51934d16bbb4732386b516_63def18200ca5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-15, 20:00   #2297
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

[1=08c7cbc1c0d531be9e51934 d16bbb4732386b516_63def18 200ca5;89467625]Idź na badanie.

Niektóre kobiety "tak mają". Przy każdej kontroli i USG lekarz pyta się mnie, czy badam piersi i za każdym razem mówię, że jak badam to zawsze wyczuwam mnóstwo guzków i piersi często mnie bolą. A lekarz - za każdym razem inny - zawsze odpowiada, że po prostu mam taką budowę piersi. I tak od lat.

Nie nakręcaj się specjalnie, bo to pewnie nic groźnego, ale idź na kontrolę do gina i USG jeśli nie byłaś w ostatnich miesiącach.[/QUOTE]
Też mam z tym problem - gruczołowa budowa, mało tłuszczu. Teraz to samo - bolesność przed okresem ale głównie w jednym miejscu, zawsze w lewej piersi, wyczuwalne gruczoły. Pocieszam się tylko tym, że to co wyczuwam nie przypomina tego "ziarenka pieprzu", które lekarz dał mi kiedyś pomacać na sztucznej piersi. Ale też schizuję za każdym razem jak coś wyczuję.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-15, 20:50   #2298
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

Gdzie polecacie kupić wannę, toaletę i umywalki? Najlepiej, gdybym mogła wszystko kupić w jednym miejscu i ponegocjować rabat

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-15, 21:01   #2299
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

Ja mam przed okresem zawsze pełne, i tkliwe piersi. Szczególnie boli mnie jedna, lewa. To też mnie martwiło, ale ona jest większa.
Myślę, że niepokoić można się wtedy gdy piersi bolą również po okresie, czyli jak progesteron opada, a także wtedy gdy się wyczuwa właśnie po okresie zgrubienia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-01-15, 22:36   #2300
meliandra
Zakorzenienie
 
Avatar meliandra
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6 222
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

Cytat:
Napisane przez Laief Pokaż wiadomość
Vinted
W jaki sposób sprzedajecie tam rzeczy? Mam na myśli czy wykupujecie podbijanie przedmiotów, albo same zagadujecie do ludzi, którzy dodają do obserwowanych? Chce się pozbyć kilku par ledwie używanych butów, bo mi zalegają, ale właśnie kończy się na tych obserwacjach, albo zagadują jakieś boty.
Z perspektywy kupującego powiem, że mnie zagadywanie strasznie denerwuje, no chyba, że ktoś zagaduje, że obniża cenę
__________________
🍀🍀🍀🍀🍀
meliandra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-16, 07:53   #2301
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

Korzystałyście kiedyś z portali z receptami? Czy w razie odmowy oddają kasę? Czy zawsze trzeba załączyć dokumentację? Czy to jest bezpieczne (w sensie ochrony danych wrażliwych)?
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-16, 08:21   #2302
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

Cytat:
Napisane przez effcia82 Pokaż wiadomość
Korzystałyście kiedyś z portali z receptami? Czy w razie odmowy oddają kasę? Czy zawsze trzeba załączyć dokumentację? Czy to jest bezpieczne (w sensie ochrony danych wrażliwych)?
Ja korzystałam dwa czy trzy razy z Dimedic, nigdy mi nie odrzucili, więc nie wiem jak ze zwrotem kasy, ale żadnej dokumentacji nigdy nie musiałam dołączać.
Też zależy co chcesz zamówić, ja "tylko" antykoncepcję.
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-16, 08:49   #2303
57d469676eb95e4afe06d5c46bd77df5270daf8d_6584d1a317847
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 3 214
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

Cytat:
Napisane przez effcia82 Pokaż wiadomość
Korzystałyście kiedyś z portali z receptami? Czy w razie odmowy oddają kasę? Czy zawsze trzeba załączyć dokumentację? Czy to jest bezpieczne (w sensie ochrony danych wrażliwych)?
Kilka razy zdarzyło mi się korzystać z medicept (też antykoncepcja). Nigdy nie dołączałam dokumentacji i nigdy mi nie odmówili.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
57d469676eb95e4afe06d5c46bd77df5270daf8d_6584d1a317847 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-16, 09:12   #2304
Kalindaa
Zadomowienie
 
Avatar Kalindaa
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 127
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

Korzystałam z erecept, zamawiałam leki na alergię i też bez dokumentacji dostałam.
Kalindaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-16, 09:16   #2305
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

Chciałam zamówić leki na depresję. Mam dokumentację ale nie wiem czy wysyłać bo boję się wycieku takich rzeczy no i jest sprzed roku.
Myślałam też o jakimś retinoidzie ale nie wiem czy jak napisze, że to profilaktyka przeciwstarzeniowa to przejdzie czy muszę wpisać trądzik starczy
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-16, 10:30   #2306
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

Cytat:
Napisane przez Laief Pokaż wiadomość
Vinted
W jaki sposób sprzedajecie tam rzeczy? Mam na myśli czy wykupujecie podbijanie przedmiotów, albo same zagadujecie do ludzi, którzy dodają do obserwowanych? Chce się pozbyć kilku par ledwie używanych butów, bo mi zalegają, ale właśnie kończy się na tych obserwacjach, albo zagadują jakieś boty.

Podbijam zawsze ogłoszenia, na których najbardziej mi zależy żeby poszło. Nigdy nie wysyłam nikomu wiadomości pierwsza. Mój tż za to przeważnie wysyła, jak ktoś doda jego ogłoszenie do ulubionych i powiem szczerze - u niego to działa. Sprzedaje po jakimś czasie wszystko co ma wystawione, u mnie schodzi tylko część pomimo np 100 polubień.


Sent from my iPhone using Tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-16, 12:21   #2307
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 730
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

Pytanie do kociar o żwirek bentonitowy - co robicie z usuwaniem brudnego żwirku na bieżąco (np. po kupie?), między wymianą całego żwirku z kuwety. Póki stosowałam te roślinne, to spuszczałam w toalecie, bo tamte akurat w większości można.
Macie jakiś oddzielny kosz na śmieci czy jak? Ja obecnie wyrzucam do małego woreczka (jak psie kupy) i dopiero do kosza na śmieci, ale szukam sposobu na oszczędzanie tego plastiku i folii A bezpośrednio do kosza na śmieci nie wyrzucę, żeby nie śmierdziało odchodami.
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-16, 12:44   #2308
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

Dzisiaj od rana mam problemy z przełykaniem, dokładniej czuję dyskomfort w okolicach jednego migdałka i po tej samej stronie koło języka. Widzę też że mam powiększony węzeł chłonny po tej samej stronie. Do lekarza już się zapisałam, ale termin mam dopiero na piątek. Da się coś na to poradzić wcześniej, domowymi sposobami?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-16, 12:46   #2309
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość
Pytanie do kociar o żwirek bentonitowy - co robicie z usuwaniem brudnego żwirku na bieżąco (np. po kupie?), między wymianą całego żwirku z kuwety. Póki stosowałam te roślinne, to spuszczałam w toalecie, bo tamte akurat w większości można.
Macie jakiś oddzielny kosz na śmieci czy jak? Ja obecnie wyrzucam do małego woreczka (jak psie kupy) i dopiero do kosza na śmieci, ale szukam sposobu na oszczędzanie tego plastiku i folii A bezpośrednio do kosza na śmieci nie wyrzucę, żeby nie śmierdziało odchodami.
Może kosz taki jak na pieluchy?

U mnie dawno temu jak był bentonit, to szło do kosza i od razu się śmieci wynosiło.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-16, 13:15   #2310
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 371
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość
Pytanie do kociar o żwirek bentonitowy - co robicie z usuwaniem brudnego żwirku na bieżąco (np. po kupie?), między wymianą całego żwirku z kuwety. Póki stosowałam te roślinne, to spuszczałam w toalecie, bo tamte akurat w większości można.
Macie jakiś oddzielny kosz na śmieci czy jak? Ja obecnie wyrzucam do małego woreczka (jak psie kupy) i dopiero do kosza na śmieci, ale szukam sposobu na oszczędzanie tego plastiku i folii A bezpośrednio do kosza na śmieci nie wyrzucę, żeby nie śmierdziało odchodami.
ja do worków foliowych usuwam zabrudzony żwirek, zawiązuje i do zsypu. worki po np. chlebie czy warzywach zużywam wiec jakby z recyklingu
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-03-26 15:05:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:56.