Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.79 - Strona 89 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-07-01, 19:51   #2641
pempek
Zakorzenienie
 
Avatar pempek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 277
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.79

Ja do friends nic nie mam, ale nigdy jakimś specjalnym fanem nie byłam
Dużo bardziej lubiłam how i met your mother
Teraz żadnych sit comow nie oglądam, bo chyba nie wychodzi nic godnego uwagi 🤷🏻☠♀️


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pempek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-01, 20:13   #2642
Paprotka_
Zakorzenienie
 
Avatar Paprotka_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4 488
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.79

"Przyjaciół" zaczęłam oglądać jakieś 15 lat temu, już jako dorosły człowiek. W latach 90 jakoś mnie ominęli. Lubię bardzo, taki klimat mają kojarzący się z domem i rodzinnymi popołudniami. "Sex w wielkim mieście" odpaliłam po raz pierwszy kilka lat temu i poległam na pierwszym odcinku. Zupełnie nie moja bajka. Lubiłam "Ally McBeal", oglądałam jak pierwszy raz leciało w TV w latach 90 ale kiedy parę lat temu próbowałam sobie odświeżyć to już znudził mnie. Big Banga bardzo lubiłam, HIMYM trochę mniej. I jeszcze IT Crowd oglądałam z przyjemnością. "Bill Cosby Show", "Pełna chata", "Allo,allo" chyba nie przetrwały dla mnie próby czasu. Wracam tylko do "Pan wzywał milordzie?". Kurcze, aż bym sobie obejrzała jakiś fajny sitcom. Coś polecacie?

Wysłane z mojego 2109119DG przy użyciu Tapatalka
__________________
Czasami bywa się gołębiem a czasami pomnikiem.
----------------------------------------------------------
PRETENSJONALNY nie oznacza "pełen pretensji"
Za słownikiem PWN:
pretensjonalny to
1. «zachowujący się sztucznie, krygujący się»
2. «zbyt wyszukany, świadczący o złym guście»
Paprotka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-01, 22:37   #2643
0fb2986dc06479a38c396fe4ec3c7ea3bc36c306_6584d2a18ec99
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 1 805
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.79

z tych starszych lubie Fresh Prince of Bel-Air i That 70s Show

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
0fb2986dc06479a38c396fe4ec3c7ea3bc36c306_6584d2a18ec99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-02, 07:23   #2644
Norluka
Wtajemniczenie
 
Avatar Norluka
 
Zarejestrowany: 2022-07
Wiadomości: 2 049
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.79

Cytat:
Napisane przez Paprotka_ Pokaż wiadomość
"Przyjaciół" zaczęłam oglądać jakieś 15 lat temu, już jako dorosły człowiek. W latach 90 jakoś mnie ominęli. Lubię bardzo, taki klimat mają kojarzący się z domem i rodzinnymi popołudniami. "Sex w wielkim mieście" odpaliłam po raz pierwszy kilka lat temu i poległam na pierwszym odcinku. Zupełnie nie moja bajka. Lubiłam "Ally McBeal", oglądałam jak pierwszy raz leciało w TV w latach 90 ale kiedy parę lat temu próbowałam sobie odświeżyć to już znudził mnie. Big Banga bardzo lubiłam, HIMYM trochę mniej. I jeszcze IT Crowd oglądałam z przyjemnością. "Bill Cosby Show", "Pełna chata", "Allo,allo" chyba nie przetrwały dla mnie próby czasu. Wracam tylko do "Pan wzywał milordzie?". Kurcze, aż bym sobie obejrzała jakiś fajny sitcom. Coś polecacie?

Wysłane z mojego 2109119DG przy użyciu Tapatalka
Ja Allo Allo uwielbiam do dziś.
Ze starych jeszcze świat według Bundych.

Wysłane z mojego 23049PCD8G przy użyciu Tapatalka
Norluka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-02, 08:09   #2645
natalcia250
sentimental animal
 
Avatar natalcia250
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 287
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.79

Cytat:
Napisane przez pempek Pokaż wiadomość
Ja do friends nic nie mam, ale nigdy jakimś specjalnym fanem nie byłam
Dużo bardziej lubiłam how i met your mother
Teraz żadnych sit comow nie oglądam, bo chyba nie wychodzi nic godnego uwagi 🤷🏻☠♀️


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
How I Met Your Mother to był mój serial numer 1 jak byłam nastolatką

Cytat:
Napisane przez magbeth Pokaż wiadomość
Ja to w ogole jestem rarog, bo mnie żaden ze wspomnianych tu seriali z lat 90tych nie wciągnął a próbowałam oglądać wszystkie. Jedyny, któremu się to udało, to była Ally McBeal. A i przepraszam, jeszcze wcześniej Miasteczko Twin Peaks, tylko tu jakby inny ciężar gatunkowy.
do dziś nie rozumiem fenomenu Miasteczka Twin Peaks, a to jest jedna z tych rzeczy, która powinna mi się podobać biorąc pod uwagę całokształt mojego gustu. to znaczy, ogląda się całkiem spoko, ale bez zachwytu, a pamiętam że był/jest? straszny hype na ten serial.
Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
A, to dla mnie ten sam typ serialu, ale racja, w oficjalnej klasyfikacji telewizyjnej to nie będzie to samo.


Myślę, że to po prostu kwestia tego, że Friends mnie nie śmieszą. Tak po prostu, zupełnie subiektywnie. Puścili nam kiedyś odcinek na angielskim. Ten, w którym Joey próbuje się uczyć francuskiego i powtarza za Phoebe. I za każdym razem jak on mówił to swoje dfkjrhgflergfherqough zamiast Je m'appele to ja byłam co najwyżej zażenowana, a niektórzy zdychali ze śmiechu. No tak działa humor, nie da się rozbawić wszystkich.


Założę się, że żarty, które ja uwielbiam też ktoś uzna za żenujące, nie próbuję tutaj jakoś jechać po serialu.


A w Seksie nawet jak mam lekki wewnętrzy cringe, bo żart był no taki średnio przyjemny politycznie powiedzmy, to i tak się zaśmieję albo uśmiechnę.
z jakiegoś powodu ciągle mi się wyświetlają filmiki z Friends na fb i widziałam tę scenę, masakra miałam kiedyś podejście do tego serialu, obejrzałam ze 2 odcinki, no i nie, nie moja bajka.


Czarodziejki też były super, pamiętam że kiedyś często leciały w weekend rano na Polsacie, do dziś sobie słucham czasem piosenki z intro. Chciałam to kiedyś obejrzeć w całości w internecie, ale nie znalazłam wszystkich sezonów, teraz jak mi się przypomniało to może poszukam znowu
__________________
You may think he's a sleepy-type guy
Always takes his time
Soon I know you'll be changing your mind
When you've seen him use a gun, boy
When you've seen him use a gun
natalcia250 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-02, 08:26   #2646
Olkaaaa_s
Zakorzenienie
 
Avatar Olkaaaa_s
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 363
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.79

Cytat:
Napisane przez Norluka Pokaż wiadomość
Ja Allo Allo uwielbiam do dziś.
Ze starych jeszcze świat według Bundych.

Wysłane z mojego 23049PCD8G przy użyciu Tapatalka
Tak! Moje dwa seriale z dzienstwa, które śmieszą mnie do dziś. Bardzo się cieszyłam, że Ed O'Neil był jednym z głównych aktorów w Modern Family. Uwielbiałam czytać teorie, że Al Bundy porzucił Peggy, porzucił sklep z butami, stal się biznesmenem i ożenił się z młodszą Latynoską bardzo lubię Modern Family

Że starych seriali uwielbiam też Co ludzie powiedzą/Keeping up appearances

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Olkaaaa_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-02, 08:42   #2647
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.79

Cytat:
Napisane przez Olkaaaa_s Pokaż wiadomość
Tak! Moje dwa seriale z dzienstwa, które śmieszą mnie do dziś. Bardzo się cieszyłam, że Ed O'Neil był jednym z głównych aktorów w Modern Family. Uwielbiałam czytać teorie, że Al Bundy porzucił Peggy, porzucił sklep z butami, stal się biznesmenem i ożenił się z młodszą Latynoską bardzo lubię Modern Family

Że starych seriali uwielbiam też Co ludzie powiedzą/Keeping up appearances

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Znam kobiety które są wypisz wymaluj jak Hiacynta, nawet ton głosu i fryzura się zgadza, także ten serial bawi mnie niezmiennie od lat

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-07-02, 09:15   #2648
0fb2986dc06479a38c396fe4ec3c7ea3bc36c306_6584d2a18ec99
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 1 805
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.79

Cytat:
Napisane przez Norluka Pokaż wiadomość
Ja Allo Allo uwielbiam do dziś.
Ze starych jeszcze świat według Bundych.

Wysłane z mojego 23049PCD8G przy użyciu Tapatalka
ooo zapomniałam o Bundych, a też są w moich top 10
0fb2986dc06479a38c396fe4ec3c7ea3bc36c306_6584d2a18ec99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-02, 09:17   #2649
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.79

Mój serial z dzieciństwa to Zbuntowany Anioł a tak to oglądałam co leci w TV - dr House, Chirurdzy, Gotowe na wszystko - ale to jak już byłam starsza. Potem na studiach numerem jeden była Plotkara i L World.

Wysłane z mojego SM-S911B przy użyciu Tapatalka
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-02, 10:29   #2650
Milagros_90
Zakorzenienie
 
Avatar Milagros_90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 5 357
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.79

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
Mój serial z dzieciństwa to Zbuntowany Anioł a tak to oglądałam co leci w TV - dr House, Chirurdzy, Gotowe na wszystko - ale to jak już byłam starsza. Potem na studiach numerem jeden była Plotkara i L World.

Wysłane z mojego SM-S911B przy użyciu Tapatalka
U mnie też Zbuntowany anioł ️ zresztą wystarczy spojrzeć na mój nick

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Milagros_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-02, 10:52   #2651
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.79

Cytat:
Napisane przez natalcia250 Pokaż wiadomość
How I Met Your Mother to był mój serial numer 1 jak byłam nastolatką


do dziś nie rozumiem fenomenu Miasteczka Twin Peaks, a to jest jedna z tych rzeczy, która powinna mi się podobać biorąc pod uwagę całokształt mojego gustu. to znaczy, ogląda się całkiem spoko, ale bez zachwytu, a pamiętam że był/jest? straszny hype na ten serial.

z jakiegoś powodu ciągle mi się wyświetlają filmiki z Friends na fb i widziałam tę scenę, masakra miałam kiedyś podejście do tego serialu, obejrzałam ze 2 odcinki, no i nie, nie moja bajka.


Czarodziejki też były super, pamiętam że kiedyś często leciały w weekend rano na Polsacie, do dziś sobie słucham czasem piosenki z intro. Chciałam to kiedyś obejrzeć w całości w internecie, ale nie znalazłam wszystkich sezonów, teraz jak mi się przypomniało to może poszukam znowu
https://ww1.goojara.to/eZNm2v
Tutaj oglądam Charmed, są wszystkie odcinki też bardzo lubię ten serial.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-07-02, 11:51   #2652
Norluka
Wtajemniczenie
 
Avatar Norluka
 
Zarejestrowany: 2022-07
Wiadomości: 2 049
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.79

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
Mój serial z dzieciństwa to Zbuntowany Anioł a tak to oglądałam co leci w TV - dr House, Chirurdzy, Gotowe na wszystko - ale to jak już byłam starsza. Potem na studiach numerem jeden była Plotkara i L World.

Wysłane z mojego SM-S911B przy użyciu Tapatalka
Też to uwielbiałam, ale po latach nie da się tego oglądać.

Wysłane z mojego 23049PCD8G przy użyciu Tapatalka
Norluka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-02, 11:52   #2653
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.79

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
https://ww1.goojara.to/eZNm2v
Tutaj oglądam Charmed, są wszystkie odcinki też bardzo lubię ten serial.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oo dzięki, z chęcią sobie obejrzę

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-02, 12:14   #2654
brandie
Wtajemniczenie
 
Avatar brandie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2 169
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.79

Czarodziejki ubóstwiałam, chciałam wyglądać jak Phoebe.
brandie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-02, 12:33   #2655
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.79

Cytat:
Napisane przez brandie Pokaż wiadomość
Czarodziejki ubóstwiałam, chciałam wyglądać jak Phoebe.
Ja chciałam być jak Prue choć romansować chciałam jak Phoebe

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-02, 13:15   #2656
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.79

Haha a ja chciałam mieć moce Piper

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-02, 13:47   #2657
Laief
Rozeznanie
 
Avatar Laief
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 995
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.79

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
Chirurdzy, Gotowe na wszystko - ale to jak już byłam starsza. Potem na studiach numerem jeden była Plotkara i L World.
Też oglądałam te, które wymieniłaś powyzej. Swego czasu Greys Anatomy sledzilam na bieżąco. Przerwałam jakoś w pierwszej połowie 16 sezonu jeśli dobrze pamiętam. Czy ktoś wie gdzie mogę wznowić oglądanie po pl? Chociaz ostatnie serie znacznie mniej mi sie podobały, to z ciekawości z checia zerkne co tam się dzieje.
Plotkarę uwielbiałam, a dzięki Tobie przypomniałam sobie, że chciałam zobaczyć 2 sezon 2.0 zanim zniknie. Jednak dziwię się jak ktokolwiek mogl pomyśleć, że wypuszczenie reboota to dobry pomysł. Nie wiem co musiałoby się znaleźć w scenariuszu, żeby ta produkcja mogła się choć zbliżyć poziomem do oryginalnej Gossip Girl.
Natomiast TLW to jedyny serial, do którego co jakiś czas wracam. Nigdy nie udało mi się trafić na jakiś inny lgbt, który mógłby go przebić. Niestety sequel kompletnie do mnie nie przemawia. Mam lekki dysonans gdy widzę te nowoczesnosc połączona ze starymi postaciami.
Laief jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-02, 13:54   #2658
kaylla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 259
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.79

Cytat:
Napisane przez Laief Pokaż wiadomość
Też oglądałam te, które wymieniłaś powyzej. Swego czasu Greys Anatomy sledzilam na bieżąco. Przerwałam jakoś w pierwszej połowie 16 sezonu jeśli dobrze pamiętam. Czy ktoś wie gdzie mogę wznowić oglądanie po pl? Chociaz ostatnie serie znacznie mniej mi sie podobały, to z ciekawości z checia zerkne co tam się dzieje.
Plotkarę uwielbiałam, a dzięki Tobie przypomniałam sobie, że chciałam zobaczyć 2 sezon 2.0 zanim zniknie. Jednak dziwię się jak ktokolwiek mogl pomyśleć, że wypuszczenie reboota to dobry pomysł. Nie wiem co musiałoby się znaleźć w scenariuszu, żeby ta produkcja mogła się choć zbliżyć poziomem do oryginalnej Gossip Girl.
Natomiast TLW to jedyny serial, do którego co jakiś czas wracam. Nigdy nie udało mi się trafić na jakiś inny lgbt, który mógłby go przebić. Niestety sequel kompletnie do mnie nie przemawia. Mam lekki dysonans gdy widzę te nowoczesnosc połączona ze starymi postaciami.
Greys anatomy jest na platformie disney.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kaylla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-02, 13:56   #2659
Laief
Rozeznanie
 
Avatar Laief
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 995
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.79

Cytat:
Napisane przez kaylla Pokaż wiadomość
Greys anatomy jest na platformie disney.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ooo pięknie dziękuję! A czy jest tam możliwość oglądania w przyspieszeniu?
Laief jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-07-02, 14:56   #2660
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 125
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.79

Cytat:
Napisane przez chacaos Pokaż wiadomość
Mam wrażenie, że Friends mimo nieco boomerskiego z dzisiejszej perspektywy humoru potrafiło się miejscami ,,rehabilitować'' i chociaż tyle, że np. była ta scena pojednania z niesławnym ojcem, Chandler został sczelendżowany za swoją fatfobię, a Ross dostawał pstryczka w nos za narcystyczne zachowania. Mnie serial bawił tam, gdzie aktorzy mogli pokazać swój talent komediowy i tchnąć trochę życia w skrypt. Rossa nie cierpiałam, ale i tak nie był dla mnie tak płaską postacią jak strasznie przerysowani Joey i Phoebe.

Często łapałam załamkę na Big Bang Theory. Gdyby było serialem ponad trzydziestoletnim jak Friends, przymknęłabym oko, ale nie jest. Humor i tematykę bardzo lubiłam, ale postaci z osobna niezbyt. A jeśli chodzi o 20/30-minutowce ogólnie, najbardziej podchodzi mi Brooklyn 9-9, jest to dla mnie przykład serialu, który umie bawić bez ,,chłop za babę się przebrał, nienooo trzymajta mnie''.
B99 uwielbiam. To jest porządnie zrobiony sitcom.

BBT jest... niewykorzystanym potencjałem. Obejrzałam, bo wiele osób mi mówiło "musisz to obejrzeć, to jest serial o tobie", nawet moja mama jak przyszła do pokoju kiedy oglądałam zapytała "o, Limonka, co robisz w telewizji".

Ale przesadzili z humorem w każdą stronę, a do tego humor polega na tym, że haha, Leonard zamiast z latarką przyszedł świecić mieczem świetlnym, no boki zrywać albo Sheldon powiedział wektor prędkości zamiast prędkość na egzaminie na prawo jazdy.

Nie wiem, jak wam to wytłumaczyć, żebyście mnie zrozumiały. To był humor, który polegał na tym, że kojarzysz jakieś randomowe wstawki z nauki i popkultury, ale nie było w tym głębszego sensu.

W sensie wyszło bardziej śmianie się z nerdów, niż śmianie się z nerdami. A na to trochę liczyłam. Nie powiem, że się nie uśmiałam czasem, ale mogło być lepiej i to mnie trochę uwiera. Bo był potencjał, a wyszło jak zwykle. O mizogini, seksizmie, uprzedmiotowaniu Penny (która nie miała nawet nazwiska, a na samym końcu wrobili ją w ciążę, której wyraźnie wcześniej nie chciała) i całej reszcie to ja nawet nie.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.

Edytowane przez Limonka2738
Czas edycji: 2023-07-02 o 14:59
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-02, 15:51   #2661
olabambola
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 1 538
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.79

Dziwią mnie osoby, które chcą sobie budować dom poza miastem, mając małe dziecko. To już któryś przypadek - znajoma sama ma 45 at, dziecko obecnie 8 at i za 3 lata chcą się wyprowadzić do już wybudowanego domu poza miastem. Dziecko chodzi do szkoly muzycznej i na tańce. Ja bym porzadnie przemyslała sprawę dla dobra dziecka.
olabambola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-02, 16:33   #2662
SteveS
Zakorzenienie
 
Avatar SteveS
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 841
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.79

Cytat:
Napisane przez olabambola Pokaż wiadomość
Dziwią mnie osoby, które chcą sobie budować dom poza miastem, mając małe dziecko. To już któryś przypadek - znajoma sama ma 45 at, dziecko obecnie 8 at i za 3 lata chcą się wyprowadzić do już wybudowanego domu poza miastem. Dziecko chodzi do szkoly muzycznej i na tańce. Ja bym porzadnie przemyslała sprawę dla dobra dziecka.
Ach, gdyby sprawa była taka prosta i liczyło się tylko dobro dziecka...
SteveS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-02, 16:49   #2663
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.79

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
B99 uwielbiam. To jest porządnie zrobiony sitcom.

BBT jest... niewykorzystanym potencjałem. Obejrzałam, bo wiele osób mi mówiło "musisz to obejrzeć, to jest serial o tobie", nawet moja mama jak przyszła do pokoju kiedy oglądałam zapytała "o, Limonka, co robisz w telewizji".

Ale przesadzili z humorem w każdą stronę, a do tego humor polega na tym, że haha, Leonard zamiast z latarką przyszedł świecić mieczem świetlnym, no boki zrywać albo Sheldon powiedział wektor prędkości zamiast prędkość na egzaminie na prawo jazdy.

Nie wiem, jak wam to wytłumaczyć, żebyście mnie zrozumiały. To był humor, który polegał na tym, że kojarzysz jakieś randomowe wstawki z nauki i popkultury, ale nie było w tym głębszego sensu.

W sensie wyszło bardziej śmianie się z nerdów, niż śmianie się z nerdami. A na to trochę liczyłam. Nie powiem, że się nie uśmiałam czasem, ale mogło być lepiej i to mnie trochę uwiera. Bo był potencjał, a wyszło jak zwykle. O mizogini, seksizmie, uprzedmiotowaniu Penny (która nie miała nawet nazwiska, a na samym końcu wrobili ją w ciążę, której wyraźnie wcześniej nie chciała) i całej reszcie to ja nawet nie.
Z tą ciążą Penny to absolutnie przegięli. Był potencjał na bardzo ładne zakończenie serialu i prawie im się udało, ale ta ciąża mnie tak uwiera... Już lepiej by wyszło, gdyby w ogóle nie wprowadzali wątku, że Penny nie chce dzieci, tylko tak że wyszło to wyszło i trudno... Zresztą przecież u hollowitzów było tak samo - facet chciał, kobieta nie, ostatecznie doczekali się potomka, a nawet nie jednego! WTF? Tak bardzo na siłę te dzieci zostały im wepchnięte. Jeszcze u Bernadette to może i bym przełknęła, ale Penny zdecydowanie wolałabym jako niezależną kobietę sukcesu, która sama decyduje o swoim rozrodzie, a nie że zostaje tym przypadkiem 1:10000, gdy antykoncepcja zawodzi.
Jednak mimo tych zgrzytów ten serial też bardzo lubię i czasami z sentymentem popatrzę jednym okiem.
Na pewno nie ma serialu, gdzie wszystko by było tak tip-top, poprawne politycznie i społecznie i w ogóle dla każdego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-02, 18:08   #2664
kaylla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 259
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.79

Cytat:
Napisane przez Laief Pokaż wiadomość
Ooo pięknie dziękuję! A czy jest tam możliwość oglądania w przyspieszeniu?
Wydaje mi się że nie ma.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kaylla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-02, 18:49   #2665
kici88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 470
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.79

Dziwią (i szczerze mówiąc śmieszą) mnie ludzie, którzy nadają swoim zwierzętom ludzkie imiona i określają je mianem swoich dzieci.
kici88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-02, 19:00   #2666
milka_70
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 2 273
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.79

Cytat:
Napisane przez kici88 Pokaż wiadomość
Dziwią (i szczerze mówiąc śmieszą) mnie ludzie, którzy nadają swoim zwierzętom ludzkie imiona i określają je mianem swoich dzieci.
Ludzkie imiona mnie nie dziwią. Określanie zwierząt swoimi dziećmi zdecydowanie tak.

Wysłane z mojego SM-A536B przy użyciu Tapatalka
milka_70 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-02, 19:06   #2667
Norluka
Wtajemniczenie
 
Avatar Norluka
 
Zarejestrowany: 2022-07
Wiadomości: 2 049
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.79

Cytat:
Napisane przez kici88 Pokaż wiadomość
Dziwią (i szczerze mówiąc śmieszą) mnie ludzie, którzy nadają swoim zwierzętom ludzkie imiona i określają je mianem swoich dzieci.
Mnie nie, ludzie często chyba nie mają pomysłu na imię.

Wysłane z mojego 23049PCD8G przy użyciu Tapatalka
Norluka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-02, 19:08   #2668
NocnaWiedma
Lady in red.
 
Avatar NocnaWiedma
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 67 023
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.79

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
B99 uwielbiam. To jest porządnie zrobiony sitcom.

BBT jest... niewykorzystanym potencjałem. Obejrzałam, bo wiele osób mi mówiło "musisz to obejrzeć, to jest serial o tobie", nawet moja mama jak przyszła do pokoju kiedy oglądałam zapytała "o, Limonka, co robisz w telewizji".

Ale przesadzili z humorem w każdą stronę, a do tego humor polega na tym, że haha, Leonard zamiast z latarką przyszedł świecić mieczem świetlnym, no boki zrywać albo Sheldon powiedział wektor prędkości zamiast prędkość na egzaminie na prawo jazdy.

Nie wiem, jak wam to wytłumaczyć, żebyście mnie zrozumiały. To był humor, który polegał na tym, że kojarzysz jakieś randomowe wstawki z nauki i popkultury, ale nie było w tym głębszego sensu.

W sensie wyszło bardziej śmianie się z nerdów, niż śmianie się z nerdami. A na to trochę liczyłam. Nie powiem, że się nie uśmiałam czasem, ale mogło być lepiej i to mnie trochę uwiera. Bo był potencjał, a wyszło jak zwykle. O mizogini, seksizmie, uprzedmiotowaniu Penny (która nie miała nawet nazwiska, a na samym końcu wrobili ją w ciążę, której wyraźnie wcześniej nie chciała) i całej reszcie to ja nawet nie.
Wyświetlił mi się kiedyś na YouTube materiał Niezdarny Mizoginizm w BBT czy coś takiego. W każdym razie był to zagraniczny materiał z polskimi napisami. Serial nie był porywający jak dla mnie, ale na wyrywki lubiłam oglądać i był w sumie to dla mnie ciekawy materiał traktujący o tym.
Cytat:
Napisane przez olabambola Pokaż wiadomość
Dziwią mnie osoby, które chcą sobie budować dom poza miastem, mając małe dziecko. To już któryś przypadek - znajoma sama ma 45 at, dziecko obecnie 8 at i za 3 lata chcą się wyprowadzić do już wybudowanego domu poza miastem. Dziecko chodzi do szkoly muzycznej i na tańce. Ja bym porzadnie przemyslała sprawę dla dobra dziecka.
Też mnie dziwi. Nastolatki potrzebują kontaktu z rówieśnikami, życzę powodzenia z wożeniem im tyłka.

Wysłane z mojego RMX3624 przy użyciu Tapatalka
__________________
NocnaWiedma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-02, 19:10   #2669
0fb2986dc06479a38c396fe4ec3c7ea3bc36c306_6584d2a18ec99
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 1 805
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.79

Cytat:
Napisane przez kici88 Pokaż wiadomość
Dziwią (i szczerze mówiąc śmieszą) mnie ludzie, którzy nadają swoim zwierzętom ludzkie imiona i określają je mianem swoich dzieci.
co jakis czas ktos taki sie tu pojawia

mnie dziwi, ze ludzi to dziwi; po tym widac ze czlowiek kocha swoje zwierzaki jak czlonkow rodziny (a do kogo porownac zwierze jak nie do malego dziecka) i dba o nie zarowno finansowo jak i emocjonalnie.

np. nie znam zadnego kociego rodzica, ktory karmi swoje zwierzaki karma z marketu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
0fb2986dc06479a38c396fe4ec3c7ea3bc36c306_6584d2a18ec99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-02, 19:11   #2670
karawanna
Zakorzenienie
 
Avatar karawanna
 
Zarejestrowany: 2020-11
Lokalizacja: Ciemna Strona Mocy
Wiadomości: 8 317
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.79

Cytat:
Napisane przez NocnaWiedma Pokaż wiadomość
Też mnie dziwi. Nastolatki potrzebują kontaktu z rówieśnikami, życzę powodzenia z wożeniem im tyłka.

Wysłane z mojego RMX3624 przy użyciu Tapatalka
Jeśli jest to teren pod dużym miastem, niedaleko kolejki, która często jeździ, to może się to udać. W innych przypadkach jestem na nie. Sama pochodze z małego miasta, ale dzieciaki, które mieszkały na wsiach, to były praktycznie wykluczone ze sporej części imprez, bo autobus jeździł z dwa razu dziennie, a rodzice często nie mieli możliwości ich zawozić i odwozić. Ewentualnie musieli się wkręcać do innych na nocowanie.

Wysłane z mojego SM-S901B przy użyciu Tapatalka
karawanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-09-07 12:37:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:32.