50 twarzy Greya - film/ksiązka/aktorzy - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-02-20, 10:49   #691
alamirka
Moderator
 
Avatar alamirka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 13 323
Dot.: 50 twarzy Greya - film/ksiązka/aktorzy

Cytat:
Napisane przez lapida Pokaż wiadomość
ja dzisiaj byłam w kinie, myslalam, że wszyscy już obejrzeli i będę miała w miarę pustą salę, a tu w południe ponad połowa miejsc zajęta szok
Czytałam na fb, że niektóre napalone laski były na filmie już po 3 razy w kinie, więc wiesz.. Chętnych się znajdzie na pewno dużo

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
Ja poszłam na bueno czwartek za 10zł
Trochę mnie rozpraszał bardzo pulchny koleś siedzący 2 siedzenia dalej... Na początku filmu wysypał cały popcorn na ziemię, jego dziewczyna go pozbierała "nie będziesz go jadł ale posprzątamy", po godzinie jednak nie wytrzymał i zaczął go jeść W trakcie przysypiał i chrapał a w scenach z seksami obleśnie sapał :/ Młody koleś 20 kilka lat a zachowywał się jak świnia :/
Miałam podobnie. koło nas usiadła para. Dziewczyna oglądała uważnie. A koleś, akurat siadł obok (był bardzo wielki i gruby i dosłownie wepchnął mnie w siedzenie, aż mu napęczniał ten fotel ) i robił chlew. Bo inaczej się tego nazwać nie da.
To że również wysypał popcorn, no ok, zdarza się Ale chrupał mi pół filmu A co gorsza miał plecak pełen piw w butelkach i co 10 minut wyciągtał nowe, brzęczał butelkami i raz nawet wywalił głośno przewracając butelkę
Jedna para z przodu w połowie filmu wyszła. Myślałam że taka para z boku tez wychodzi, ale nie. Poszli po obsługę i koleś został wyproszony. Alleluja
A jego panna została sama, chciała dokończyc film
__________________


Bo teraz serca mam dwa

Edytowane przez alamirka
Czas edycji: 2015-02-20 o 10:50
alamirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-20, 10:50   #692
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: 50 twarzy Greya - film/ksiązka/aktorzy

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
Nie wiem dlaczego pominęli fakt, że Grey miał swojego terapeutę, to dość istotne :P
Naprawdę pominęli? Kurde, bez jajec, równie dobrze mogli Anę pominąć w takim razie...
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-20, 10:52   #693
alamirka
Moderator
 
Avatar alamirka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 13 323
Dot.: 50 twarzy Greya - film/ksiązka/aktorzy

Pominęli niestety. W ogóle nic nie wiadomo dlaczego Grey był jaki był. W jednej tylko scenie w 2 zdaniach powiedział do Any jaką miał matkę. Ale zero wyjaśnienia skąd te pasy, skąd jego upodobania
W zasadzie wg filmu dowiadujemy się tyle, że to koleś który lubi ostry sex i miał ciężkie dzieciństwo. Tyle.
__________________


Bo teraz serca mam dwa
alamirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-20, 10:56   #694
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: 50 twarzy Greya - film/ksiązka/aktorzy

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
Naprawdę pominęli? Kurde, bez jajec, równie dobrze mogli Anę pominąć w takim razie...
Nie było też gosposi Greya (nie pamiętam już jak ta pani miała na imię), w książce było jej przecież sporo, robiła śniadanie, była milutka i dość ważna :P
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-20, 10:56   #695
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: 50 twarzy Greya - film/ksiązka/aktorzy

A kiedy w książce zostały wyjaśnione jego upodobania? W pierwszej części? Nie pamiętam
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-20, 11:05   #696
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: 50 twarzy Greya - film/ksiązka/aktorzy

A Taylor został ukazany jako po prostu kierowca, też go właściwie w tym filmie nie było :/ A przecież to niby przyjaciel i bardzo zaufany człowiek Film sam w sobie mi się podobał, bo czytałam trylogię i wiedziałam o co chodzi, a teraz jak sobie na zimno o tym myślę, to jednak reżyserka dała

---------- Dopisano o 12:00 ---------- Poprzedni post napisano o 11:59 ----------

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
A kiedy w książce zostały wyjaśnione jego upodobania? W pierwszej części? Nie pamiętam
Trochę mi się miesza pierwsza część z drugą, ale wydaje mi się że już w pierwszej coś tam było :P

---------- Dopisano o 12:05 ---------- Poprzedni post napisano o 12:00 ----------

A zapomniałam... pierwsze co zauważył mój mąż "ona miała nieogolone nodi, włosy na udach jej sterczały " i to że "cały film miła te same majtki".
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-20, 11:06   #697
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: 50 twarzy Greya - film/ksiązka/aktorzy

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
Trochę mi się miesza pierwsza część z drugą, ale wydaje mi się że już w pierwszej coś tam było :P
No właśnie też mi się te części mieszają Może faktycznie w drugiej więcej było wyjaśnione? A jak nie, to może postanowili w filmowej drugiej części to nakreślić, a teraz pozostawić widzów z pytaniem i zachęcić do przyjścia na drugą część?
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-20, 11:13   #698
Nusia1988
Zadomowienie
 
Avatar Nusia1988
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 621
Dot.: 50 twarzy Greya - film/ksiązka/aktorzy

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
Nie było też gosposi Greya (nie pamiętam już jak ta pani miała na imię), w książce było jej przecież sporo, robiła śniadanie, była milutka i dość ważna :P
Właśnie czekałam na tę scenę jak się Ana zawstydzi widząc gosposię a tu lipa..

---------- Dopisano o 12:13 ---------- Poprzedni post napisano o 12:12 ----------

Cytat:
Napisane przez alamirka Pokaż wiadomość
Pominęli niestety. W ogóle nic nie wiadomo dlaczego Grey był jaki był. W jednej tylko scenie w 2 zdaniach powiedział do Any jaką miał matkę. Ale zero wyjaśnienia skąd te pasy, skąd jego upodobania
W zasadzie wg filmu dowiadujemy się tyle, że to koleś który lubi ostry sex i miał ciężkie dzieciństwo. Tyle.
Jeszcze było wspomniane o Pani Robinson że to ona go wykorzystywała i to on był jej początkowo uległym..
__________________
03.04.2011
14.02.2014
30.05.2015
Nusia1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-20, 11:19   #699
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: 50 twarzy Greya - film/ksiązka/aktorzy

Cytat:
Napisane przez Nusia1988 Pokaż wiadomość
Właśnie czekałam na tę scenę jak się Ana zawstydzi widząc gosposię a tu lipa..

---------- Dopisano o 12:13 ---------- Poprzedni post napisano o 12:12 ----------


Jeszcze było wspomniane o Pani Robinson że to ona go wykorzystywała i to on był jej początkowo uległym..
Coś mi świta, że w pierwszej częsci prowadził też Anę do fryzjera do swojej byłej uległej i ona o tym wiedziała, pamiętacie coś takiego? Oczywiście w filmie tego nie było

---------- Dopisano o 12:19 ---------- Poprzedni post napisano o 12:17 ----------

Swoją drogą ciekawe jak to rozwiążą w kolejnych częściach filmu, skoro w pierwszej pominęli tyle postaci :P Na koniec przecież Ana poznaje terapeutę greya
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-20, 11:20   #700
paulinkka
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinkka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: fathije
Wiadomości: 2 273
Dot.: 50 twarzy Greya - film/ksiązka/aktorzy

Podobno ma być nowy reżyser 2 części
paulinkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-20, 11:28   #701
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: 50 twarzy Greya - film/ksiązka/aktorzy

Cytat:
Napisane przez paulinkka Pokaż wiadomość
Podobno ma być nowy reżyser 2 części
Słyszałam;p Oby nie zwalił Film był za krótki, powinien trwać minimum 2,5h a już na pewno 2 część gdzie bardzo dużo się dzieje.

---------- Dopisano o 12:27 ---------- Poprzedni post napisano o 12:24 ----------

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Zazwyczaj jest tak, ze ekranizacja ksiazki jest o wiele gorsza, niz sama lektura... mysle, ze Grey to bedzie jedyny przypadek, gdzie bedzie odwrotnie ksiazka jest tak denna, ze trudno bedzie przebic ta 'dennosc'
Tutaj największym plusem filmu jest brak wewnętrznej bogini,która w książce strasznie irytowała na każdym kroku.
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-20, 11:54   #702
alamirka
Moderator
 
Avatar alamirka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 13 323
Dot.: 50 twarzy Greya - film/ksiązka/aktorzy

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
A kiedy w książce zostały wyjaśnione jego upodobania? W pierwszej części? Nie pamiętam
No w sumie tak do końca na amen to nie były, chociaż o matce było wiadomo To może i racja, że zostawili ten niedosyt. W książce Ana się już domysliła, czekała aż jej sam powie. W sumie jak w filmie pokazać, że jej inteligentna Bogini się domysliła

Ale i tak pominęli wiele ważnych kwestii. Scena z odejściem też mocno uprosczona. Ona tam została, poszła spać po tym biciu, on jej przyniósł nawet paracetamol.No i ona odchodząc zostawiła mu model szybowca do sklejenia. Nie zauważyłam aby to było


Ani razu w sumie nie pokazali że masuje jej zbolałą pupcię maścią Zabrakło mi tej sceny jeszcze w mieszkaniu Any, co ją ręką schłostał i wyszedł a ona łkała w poduszkę, wrócił biegiem i potem smarował pośladki.


No scenarzysta wyciął takie pierdułki, które dla czytelnika mogą być istotne

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
A zapomniałam... pierwsze co zauważył mój mąż "ona miała nieogolone nodi, włosy na udach jej sterczały " i to że "cały film miła te same majtki".
Tak, rzucało się to w oczy Z tymi majtkami to niezłe
A z włosami no hmm tak sobie wytłumaczyłam, że ona była niedoświadczona, wiemy, że się powygalała intymnie dopiero w kolejnych cześciach, to możę i włosy na nogach też zapuszczała
Ale mój małżonek robił często: Fuuuuu

Cytat:
Napisane przez Nusia1988 Pokaż wiadomość
Jeszcze było wspomniane o Pani Robinson że to ona go wykorzystywała i to on był jej początkowo uległym..
A tak, było Jedna scena, tez nie za dużo
__________________


Bo teraz serca mam dwa
alamirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-20, 11:59   #703
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: 50 twarzy Greya - film/ksiązka/aktorzy

Cytat:
Napisane przez paulinkka Pokaż wiadomość
Podobno ma być nowy reżyser 2 części
Z powodu uciachania takiej ilości książki w filmie?

Druga część jest bardzo dynamiczna i faktycznie przydałoby się nieco wydłużyć film. Wiem, że nie da się zekranizować całej książki, ale kurcze no...
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-20, 12:57   #704
alamirka
Moderator
 
Avatar alamirka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 13 323
Dot.: 50 twarzy Greya - film/ksiązka/aktorzy

Muzyka do filmu „50 Twarzy Greya" cieszy się ogromną popularnością po obu stronach oceanu. Poznaliśmy właśnie tygodniowe zestawienia amerykańskiego magazynu Billboard. Ścieżka dźwiękowa do „50 Twarzy Greya" zadebiutowała od razu na drugim (!) miejscu tego prestiżowego zestawienia, rozchodząc się w liczbie 258 tysięcy egzemplarzy. To największy wynik soundtracku od... 2009 r., kiedy to do sprzedaży trafiła muzyka do filmu „Thi Is It" Michaela Jacksona.

Doskonale radzi sobie również piosenka „Love me like you do" Ellie Goulding - od dwóch tygodni okupuje pierwszą pozycję w Wielkiej Brytanii, jest również w pierwszej piętnastce w Stanach Zjednoczonych. Dużą popularnością cieszy się także utwór The Weeknd „Earned it", w teledysku do którego pojawia się Dakota Johnson.

Z fb
__________________


Bo teraz serca mam dwa
alamirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-20, 13:10   #705
Celestia
Zakorzenienie
 
Avatar Celestia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: 3City
Wiadomości: 8 541
Dot.: 50 twarzy Greya - film/ksiązka/aktorzy

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
Słyszałam;p Oby nie zwalił Film był za krótki, powinien trwać minimum 2,5h a już na pewno 2 część gdzie bardzo dużo się dzieje.
No to kiszka. Nie lubię gdy w trylogii po pierwszej części jest zmieniany reżyser bo już były przypadki, ze pozostałe części były gorsze od pierwszej po zmianach.
__________________
Uzależniona od wizażu
Niepoprawna optymistka
Ćwiczę z XHIT, Mel B i Jillian
Celestia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-20, 13:23   #706
Kamilaa21
Bang Bang Lucky Luck !
 
Avatar Kamilaa21
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 10 032
Dot.: 50 twarzy Greya - film/ksiązka/aktorzy

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
Na cda jest cały film wrzucony ale po angielsku bez napisów;p

---------- Dopisano o 11:19 ---------- Poprzedni post napisano o 11:15 ----------

Ja poszłam na bueno czwartek za 10zł
Trochę mnie rozpraszał bardzo pulchny koleś siedzący 2 siedzenia dalej... Na początku filmu wysypał cały popcorn na ziemię, jego dziewczyna go pozbierała "nie będziesz go jadł ale posprzątamy", po godzinie jednak nie wytrzymał i zaczął go jeść W trakcie przysypiał i chrapał a w scenach z seksami obleśnie sapał :/ Młody koleś 20 kilka lat a zachowywał się jak świnia :/


hehe też pamiętam 1 tom przeczytałam w 2 dni, drugi też a trzeci męczyłam kilka tyg....
1) dzięki za cynk, ale chyba jeszcze poczekam jak będą gdzieś napisy
2) No ja mam do dupy kino w mieście więc u mnie szału pewnie nie będzie w nim, chociaż był remont to nie wiem czy coś się zmieniło... haha i tam jednak jak popatrzyłam to mogę wyhaczyć bilet za 12 zł xD najtaniej hahaha
3) Co do kolesia to współczuje Brrr.... a ten zjedzony popcorn z ziemi... okropieństwo ble
4) również 2 pierwsze tomy przeczytałam w parę dni, natomiast 3 to chyba z 2 tygodnie... i to na raty

---------- Dopisano o 14:23 ---------- Poprzedni post napisano o 14:14 ----------

Cytat:
Napisane przez paulinkka Pokaż wiadomość
Podobno ma być nowy reżyser 2 części
Wg FW tym nowym reżyserem ma być .... sama autorka książki
Kamilaa21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-20, 15:12   #707
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: 50 twarzy Greya - film/ksiązka/aktorzy

Cytat:
Napisane przez Celestia Pokaż wiadomość
No to kiszka. Nie lubię gdy w trylogii po pierwszej części jest zmieniany reżyser bo już były przypadki, ze pozostałe części były gorsze od pierwszej po zmianach.
Bo miała inna wizję niż sama autorka i sie podarly :d
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-20, 16:02   #708
lapida
Wtajemniczenie
 
Avatar lapida
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2 021
Dot.: 50 twarzy Greya - film/ksiązka/aktorzy

Cytat:
Napisane przez alamirka Pokaż wiadomość
Pominęli niestety. W ogóle nic nie wiadomo dlaczego Grey był jaki był. W jednej tylko scenie w 2 zdaniach powiedział do Any jaką miał matkę. Ale zero wyjaśnienia skąd te pasy, skąd jego upodobania
W zasadzie wg filmu dowiadujemy się tyle, że to koleś który lubi ostry sex i miał ciężkie dzieciństwo. Tyle.
ale w ksiązce też nic nie było wyjaśnione - w filmie nawet zdanie więcej
bo w ksiązce bylo dokładnie to: Moja matka była dziwką i ćpunką. A teraz śpij

a w filmie się rozgadał, że to pamięta i takie tam


Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
Coś mi świta, że w pierwszej częsci prowadził też Anę do fryzjera do swojej byłej uległej i ona o tym wiedziała, pamiętacie coś takiego? Oczywiście w filmie tego nie było \
fryzjer na 100% był w drugiej częsci
(przełom rozdziałów 4 i 5)


Osobiście brakowało mi tego płaczu Any i tego, kiedy Grey do niej przyjechał i został na noc
__________________
Za wolność naszą i Waszą! 11.11.2013
lapida jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-20, 16:20   #709
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: 50 twarzy Greya - film/ksiązka/aktorzy

Cytat:
Napisane przez lapida Pokaż wiadomość
ale w ksiązce też nic nie było wyjaśnione - w filmie nawet zdanie więcej
bo w ksiązce bylo dokładnie to: Moja matka była dziwką i ćpunką. A teraz śpij

a w filmie się rozgadał, że to pamięta i takie tam



fryzjer na 100% był w drugiej częsci
(przełom rozdziałów 4 i 5)


Osobiście brakowało mi tego płaczu Any i tego, kiedy Grey do niej przyjechał i został na noc
No to dziewczyny, wychodzi na to, że film nie pominął tylu scen, ile myślałyście, mamy znawczynię
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-20, 16:43   #710
Kamilaa21
Bang Bang Lucky Luck !
 
Avatar Kamilaa21
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 10 032
Dot.: 50 twarzy Greya - film/ksiązka/aktorzy

Artykuł o nowym reżyserze

http://www.filmweb.pl/news/E.L.+Jame...reya%22-109877
Kamilaa21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-20, 16:50   #711
alamirka
Moderator
 
Avatar alamirka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 13 323
Dot.: 50 twarzy Greya - film/ksiązka/aktorzy

Nie, po prostu w książce był pokazany stosunek Greya do wielu tematów, min właśnie do matki, tak no hmm bardzo powierzchownie. W filmie poruszyli wiele kwestii jak dla mnie zbyt płytko, min też awersję do dotykania. No w filmie tego nie odzworowali, co wiem że ciężkie by było bo to są emocje, przemyślenia, to trudniej pokazać. Łatwiej opisać. Ale mi osobiście zabrakło jakiejś głębi w filmie.
Poziom emocjonalny bardzo spłaszczyli, choćby właśnie przez pominięcie zupełne faktu, że Grey był w trakcie terapii.

Czuję niedosyt osobiście

---------- Dopisano o 17:50 ---------- Poprzedni post napisano o 17:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Kamilaa21 Pokaż wiadomość
I to może byc dobra wiadomość. Może jak sama autorka napisze scenariusz to waznych kwestii nie pominie No bo jak pokazać w filmie, że Christian potem da jej bransoletkę w prezencie, do kórej będą doczepione rózne zawieszki min z lodem, jak sie nie wprowadziło w filmie pojęcia waniliowy seks? To ma mieć ręce i nogi, niech by trwało i 3 godziny

Czytałam że na DVD wyjdzie wersja ze sceną wyciętą, jej nie było w filmie. Jak Ana rozstała się na końcu z Christianem i stoi w deszczu płacząc.
__________________


Bo teraz serca mam dwa
alamirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-20, 17:01   #712
lapida
Wtajemniczenie
 
Avatar lapida
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2 021
Dot.: 50 twarzy Greya - film/ksiązka/aktorzy

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
No to dziewczyny, wychodzi na to, że film nie pominął tylu scen, ile myślałyście, mamy znawczynię
a tam od razu znawczynię

wczoraj miałam nocną zmianę i żeby nie zasnąć, czytalam obie części, więc jestem na bieżąco
__________________
Za wolność naszą i Waszą! 11.11.2013
lapida jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-20, 20:36   #713
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: 50 twarzy Greya - film/ksiązka/aktorzy

Ja też planuję odświeżyć sobie i znowu 2 pierwsze tomy przeczytać

---------- Dopisano o 21:36 ---------- Poprzedni post napisano o 21:13 ----------

Ale śliczna jest ta piosenka Ellie Goulding ciary przechodzą Ale za to ta Earned It kompletnie mi nie pasi:/ koleś śpiewa jakby mu ktoś na jajca nadepnął i stał :/
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-20, 21:06   #714
alamirka
Moderator
 
Avatar alamirka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 13 323
Dot.: 50 twarzy Greya - film/ksiązka/aktorzy

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
Ale śliczna jest ta piosenka Ellie Goulding ciary przechodzą Ale za to ta Earned It kompletnie mi nie pasi:/ koleś śpiewa jakby mu ktoś na jajca nadepnął i stał :/



Wysłane z mojego Tracer GT3 przy użyciu Tapatalka
__________________


Bo teraz serca mam dwa
alamirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-20, 21:21   #715
Kamilaa21
Bang Bang Lucky Luck !
 
Avatar Kamilaa21
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 10 032
Dot.: 50 twarzy Greya - film/ksiązka/aktorzy

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
Ja też planuję odświeżyć sobie i znowu 2 pierwsze tomy przeczytać
Nie przeszkadza Ci to, że już czytałaś tą książkę kiedyś , znasz akcję itd wszystko po kolei mniej więcej i znowu to samo czytasz ? :P Bo ja osobiście nie umiem czytać 2 razy tej samej książki, chociaż nie wiem jak by była dobra i mi się podobała to nie potrafię...
Kamilaa21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-20, 22:01   #716
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: 50 twarzy Greya - film/ksiązka/aktorzy

Cytat:
Napisane przez Kamilaa21 Pokaż wiadomość
Nie przeszkadza Ci to, że już czytałaś tą książkę kiedyś , znasz akcję itd wszystko po kolei mniej więcej i znowu to samo czytasz ? :P Bo ja osobiście nie umiem czytać 2 razy tej samej książki, chociaż nie wiem jak by była dobra i mi się podobała to nie potrafię...
Ale czytałam ją 2 lata (jakoś tak?) temu i już nie pamiętam za bardzo ;p No i będę mogła lepiej ocenić film bo będę wiedziała co było w 2cz a ja czekałam na ten moment w kinie
Potrafię 4-5 razy obejrzeć ten sam film i być w napięciu, więc z książkami jest tak samo

Edytowane przez GrumpyCat
Czas edycji: 2015-02-20 o 22:02
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-20, 22:11   #717
Kamilaa21
Bang Bang Lucky Luck !
 
Avatar Kamilaa21
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 10 032
Dot.: 50 twarzy Greya - film/ksiązka/aktorzy

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
Ale czytałam ją 2 lata (jakoś tak?) temu i już nie pamiętam za bardzo ;p No i będę mogła lepiej ocenić film bo będę wiedziała co było w 2cz a ja czekałam na ten moment w kinie
Potrafię 4-5 razy obejrzeć ten sam film i być w napięciu, więc z książkami jest tak samo
Wow ja to zawsze podziwiam ludzi takich co czytają kilka razy tą samą książkę lub oglądają film i dalej są tym zachwyceni itd

Greya też czytałam w 2013r
Kamilaa21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-20, 22:20   #718
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: 50 twarzy Greya - film/ksiązka/aktorzy

W ogóle znalazłam gdzieś w necie niezły komentarz Koleś wkleił zdjęcie ślimaka co zostawia za sobą taki wielki mokry ślad i było napisane "to samo zostawiają kobiety na fotelach w kinie"
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-20, 22:22   #719
girlonthebridge
Zakorzenienie
 
Avatar girlonthebridge
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Jermolandia
Wiadomości: 29 536
GG do girlonthebridge
Dot.: 50 twarzy Greya - film/ksiązka/aktorzy

Cytat:
Napisane przez Kamilaa21 Pokaż wiadomość
Nie przeszkadza Ci to, że już czytałaś tą książkę kiedyś , znasz akcję itd wszystko po kolei mniej więcej i znowu to samo czytasz ? :P Bo ja osobiście nie umiem czytać 2 razy tej samej książki, chociaż nie wiem jak by była dobra i mi się podobała to nie potrafię...
Greya bym akurat pewnie nie przeczytała ponownie ale są książki do których wracam bo co czytam na nowo tym na inne szczegóły zwracam uwagę i takie właśnie książki lądują w mojej prywatnej bibliotece ))

---------- Dopisano o 23:22 ---------- Poprzedni post napisano o 23:21 ----------

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
W ogóle znalazłam gdzieś w necie niezły komentarz Koleś wkleił zdjęcie ślimaka co zostawia za sobą taki wielki mokry ślad i było napisane "to samo zostawiają kobiety na fotelach w kinie"
u mnie na sali 50% facetów było i powiem Ci, że co drugi z rumieńcami wstawał po seansie :P
__________________
girlonthebridge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-21, 18:00   #720
lapida
Wtajemniczenie
 
Avatar lapida
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2 021
Dot.: 50 twarzy Greya - film/ksiązka/aktorzy

Cytat:
Napisane przez Kamilaa21 Pokaż wiadomość
Nie przeszkadza Ci to, że już czytałaś tą książkę kiedyś , znasz akcję itd wszystko po kolei mniej więcej i znowu to samo czytasz ? :P Bo ja osobiście nie umiem czytać 2 razy tej samej książki, chociaż nie wiem jak by była dobra i mi się podobała to nie potrafię...
no co ty

nie powiem, że Greya, bo to raczej z nudów i wynikające z sytuacji, że byłam na seansie, ale np takiego Harrego Pottera to przeczytałam tyle razy, że można to liczyć w setkach
__________________
Za wolność naszą i Waszą! 11.11.2013
lapida jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-03-03 17:17:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:15.