"Rolnik szuka żony"cz. III - Strona 107 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-10-31, 21:06   #3181
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 371
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Bardzo płynna rozmowa z Roksaną" ...
Stanislaw:
- No... yhmmm, hmmm, taaa


Kamila zrekrutowala do roboty przystojniaczka
"Będę się bardzo starał"

---------- Dopisano o 22:06 ---------- Poprzedni post napisano o 22:02 ----------

Na tym wschodzie Polski to szybko się sprawy toczą. I generalnie po linii partii

Starsi panowie to dialogi jak z "Rejsu".
No i emocje jak na rybach
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-31, 21:10   #3182
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

[1=71253839b04673f7804766e 160d807ea33c37805_6578f48 49ccb9;88973794]Bardzo płynna rozmowa z Roksaną" ...
Stanislaw:
- No... yhmmm, hmmm, taaa


Kamila zrekrutowala do roboty przystojniaczka
"Będę się bardzo starał"

---------- Dopisano o 22:06 ---------- Poprzedni post napisano o 22:02 ----------

Na tym wschodzie Polski to szybko się sprawy toczą. I generalnie po linii partii

Starsi panowie to dialogi jak z "Rejsu".
No i emocje jak na rybach [/QUOTE]Tomek mocno nagrabił sobie tym, że ośmielił się wytknąć Kamili, że może jednak to ona zachowała się niestosownie. Nieważne czy odważny czy głupi, na pewno skreślony od razu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-31, 21:24   #3183
Panthalones
Raczkowanie
 
Avatar Panthalones
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 224
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Krzysztofa i Kamila fajnie się ogląda, widać te iskry między nimi a wybrankami.
Ja wiem, że są ludzie mniej śmiali i mało wygadani(ja), tylko na kiego grzyba pchać się do tv jak się nie ma gadanego. Dla fejmu? Oglądanie scenek u Staśka to wręcz ból fizyczny. Nic tam z tego nie będzie, on w myślach odlicza pewnie każdą sekundę do końca tej szopki.
__________________
Panthalones jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-31, 21:54   #3184
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Dla mnie to jakieś takie dziwnie szybkie tempo u tego Krzysztofa juz wielka miłosć do kamery wyznaje ze ja kocha, dla mnie dziwne, ile oni sie znają ... 3 czy 4 dni

O co chodzi Pieczarce to ja zielonego pojęcia nie mam, dziwna jest i tyle. Chłopaki wydają sie spoko, tracą czas niestety
A wstawki ze Stachem tak zamulają ze tragedia, ciezko sie go ogląda. No i nie jest szczery w rozmowie z Roksaną cały czas patrzył w innym kierunku nie na nia.

Edytowane przez annav22
Czas edycji: 2021-10-31 o 21:55
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-01, 07:07   #3185
malgosiaw123
Zakorzenienie
 
Avatar malgosiaw123
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 24 524
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Ja nad miejscu Roksany nie wytrzymałabym i powiedziała parę słów. Totalnie ja Stanislaw ignorował.
Kamila dramat. Szacunek dla Janka ze walczył o prawde, kosztem relacji z Kamila. Ona to taka Dramat Queen. Zresztą wydaje mi sie jeszcze niedojrzala wbrew temu jaka chce sie pokazac. Z dwoch dojrzałych kandydatow, najbardziej chyba podoba jej sie trzeci - Adam który wyglada na typ lekkoducha i imprezowicza.

Wysłane z mojego LM-X430 przy użyciu Tapatalka
malgosiaw123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-01, 07:13   #3186
venir
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 586
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Przegapiłam jeden z poprzednich odcinków, o co chodziło z sytuacją u Kamili i jej kandydatów?

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
venir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-01, 07:51   #3187
malgosiaw123
Zakorzenienie
 
Avatar malgosiaw123
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 24 524
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Chyba najstarsi Indianie nie wiedza

Ja nie zrozumiałam dobrze ale chyba bylo tak ze ona rozmawiała z Adamem. Janek wychodzac z lazienki zlapal jakas muche usiadl obok nich i ta muche wypuscil. Ona sie przestraszyla. I tu domniemam - zrobila pewnie afere, ze ja przestraszyl czy coś znajac jej poczynania 2 programie. Uwaga skupiła sie ma Janku i tej nieszczesnej musze, a Adam sie obrazil ze przerwała z nim rozmowę i zaczęła z Jankiem. No i Janek stanal w obronie Adama chyba i to ja tak ubodlo. Ale wiele rzeczy musialam dopowiedzieć zeby ta pseudo drama zlozyla sie w całość

Wysłane z mojego LM-X430 przy użyciu Tapatalka
malgosiaw123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-11-01, 07:52   #3188
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez venir Pokaż wiadomość
Przegapiłam jeden z poprzednich odcinków, o co chodziło z sytuacją u Kamili i jej kandydatów?

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Bardzo ciekawa sytuacja.
Janek był w toalecie, kiedy Kamila rozmawiała z Adamem. Tam złapał muchę, a kiedy wrócił, usiadł pomiędzy Adamem i Kamilą i wypuścił muchę z ręki. Wtedy Kamila przerwała rozmowę z Adamem i zaczęła konwersację z Jankiem, przez co Adam poczuł się zlekceważony i nie omieszkał Kamili o tym powiedzieć, o co Kamila ma żal, że tak zareagował. Janek wczoraj w rozmowie miał odwagę powiedzieć Kamili, że jego zdaniem jednak niezbyt ładnie się zachowała w stosunku do Adama, o co Adam może mieć pretensje. To rozjuszyło Kamilę na tyle, aby podziękować mu za udział w programie.
Wniosek z tej sytuacji jest prosty - jeśli w programie pojawia się nowy, nieświadomy uczestnik (mucha, zdechła mysz), który tak miesza w fabule, to znak, że coś jest nie tak i należy uciekać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-01, 08:09   #3189
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez annav22 Pokaż wiadomość

O co chodzi Pieczarce to ja zielonego pojęcia nie mam, dziwna jest i tyle.
Tydzień temu na grupie rolnika na Fejsie ktoś wrzucił komentarz Kamili, niby z jej profilu

Dla mnie to była taka absurdalna wypowiedź, że myślałam, że to fejk.

Ale oglądając wczoraj Kamilę i jej słuchając, to dochodzę dow nioski, że sytuacja miała naprawdę miejsce




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Screenshot_20211101-090718_compress12.jpg (43,3 KB, 195 załadowań)
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-01, 09:40   #3190
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

No dobra, ale ten cały Jan to też się zachował jak patentowany głupek.
Wyszedł z kibla z muchą w garści (kuźwa, serio ??!), wlazł między dwie rozmawiające osoby, przerwał im tym samym rozmowę po to tylko żeby wypuścić tego owada ? (jeżeli na twarz tej dziewczynie to już w ogóle żenada). Odwrócił jej uwagę od rozmówcy (sorry, też bym zareagowała i przerwała dotychczasową rozmowę, no bo niby jak inaczej: udawać, że ten głupek nie wypuścił mi muchy na twarz ? ), przerwał im, a potem jeszcze kręcił gównoburzę, zamiast przeprosić za głupi żart i wyjść. I to jeszcze on jej wytyka, że się źle zachowała podczas rozmowy z Adamem ? Komedia.
Ogólnie to jest tak żenujące, że mi byłoby w ogóle wstyd o tym mówić publicznie.

---------- Dopisano o 10:40 ---------- Poprzedni post napisano o 10:33 ----------

Cytat:
Napisane przez annav22 Pokaż wiadomość
Dla mnie to jakieś takie dziwnie szybkie tempo u tego Krzysztofa juz wielka miłosć do kamery wyznaje ze ja kocha, dla mnie dziwne, ile oni sie znają ... 3 czy 4 dni

No dziwne to jest. Kojarzy mi się z postawą bohaterów z Chłopaków do wzięcia - oni też wyznają miłość po jednym spotkaniu albo przez SMSy

Edytowane przez a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Czas edycji: 2021-11-01 o 09:36
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-01, 09:40   #3191
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;88974204]No dobra, ale ten cały Jan to też się zachował jak patentowany głupek.
Wyszedł z kibla z muchą w garści (kuźwa, serio ??!), wlazł między dwie rozmawiające osoby, przerwał im tym samym rozmowę po to tylko żeby wypuścić tego owada ? (jeżeli na twarz tej dziewczynie to już w ogóle żenada). Odwrócił jej uwagę od rozmówcy (sorry, też bym zareagowała i przerwała dotychczasową rozmowę, no bo niby jak inaczej: udawać, że ten głupek nie wypuścił mi muchy na twarz ? ), przerwał im, a potem jeszcze kręcił gównoburzę, zamiast przeprosić za głupi żart i wyjść. I to jeszcze on jej wytyka, że się źle zachowała podczas rozmowy z Adamem ? Komedia.
Ogólnie to jest tak żenujące, że mi byłoby w ogóle wstyd o tym mówić publicznie.[/QUOTE]Mi też by było wstyd.

U mnie, w Wlkp jest takie powiedzenie "kłócić się o gów.no w Kaliszu" ( wiecie, takie bezsensowne utarczki).

Myślę że na potrzeby programu powinno być zmienione na :kłócić się o muchę z kibla"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-11-01, 09:45   #3192
magda2291
Wtajemniczenie
 
Avatar magda2291
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2 784
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Ale Janek podobno nie usiadł pomiędzy rozmawiających Kamilę z Adamem, tylko pomiędzy Kamilę a Tomasza
__________________

Kopciuszek jest wręcz idealnym przykładem na to,
jak buty potrafią zmienić kobiece życie.


"... czasem ukruszy się dzień,
czasem życie tonami się wali..."
magda2291 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-01, 09:50   #3193
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Mi też by było wstyd.

U mnie, w Wlkp jest takie powiedzenie "kłócić się o gów.no w Kaliszu" ( wiecie, takie bezsensowne utarczki).

Myślę że na potrzeby programu powinno być zmienione na :kłócić się o muchę z kibla"




Dorośli ludzie...

---------- Dopisano o 10:50 ---------- Poprzedni post napisano o 10:47 ----------

Cytat:
Napisane przez magda2291 Pokaż wiadomość
Ale Janek podobno nie usiadł pomiędzy rozmawiających Kamilę z Adamem, tylko pomiędzy Kamilę a Tomasza

No dobra, ale zrobił coś tak dziwnego, że skupił uwagę na sobie i przerwał tamtym rozmowę. On wprowadził zamieszanie i to czymś dość obrzydliwym więc dla mnie to absurd, że teraz ON robi zarzuty dziewczynie o brak taktu.

Ale nie zamierzam się o to sprzeczać, dla mnie to komedia i aż trudno uwierzyć, że bohaterami tego zdarzenia są dorośli ludzie.
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-01, 12:15   #3194
Agoorka
Zadomowienie
 
Avatar Agoorka
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: My room
Wiadomości: 1 859
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Mnie z kolei bardzo się rzuciło podczas rozmowy Kamili z Tomaszem,że ona go jakby rekrutowała do pracy u siebie.Do tego jeszcze opowiadała jak w tym temacie jej zaimponował Adam.Oba chyba ma grono pracowników,ale nie wiem,kogo szuka tak naprawdę
Do tego bardzo było widać podczas rozmowy z Jankiem nadchodzące jakieś jej załamanie, drżący głos,ta mina,pretensje w głosie.Co jak co,ale dojrzała to ona mi się nie wydaje
Mistrz odcinka to wg mnie Krzysztof.Kilka dni i już miłość.Gdzies mi mignelo,że ktoś pisał o jego ślubie z Bogusią w najbliższym czasie,choć może to tylko plotka.On chyba mówi tak jak czuje w danej chwili,a może też tak bardzo potrzebuje tej miłości

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Być zagadką, której nikt nie zdąży zgadnąć, nim minie czas"


Agoorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-01, 13:02   #3195
Pinakoladka2008
Wtajemniczenie
 
Avatar Pinakoladka2008
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 679
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Co tam się wyrabia

Kamil - zupełnie mi nie po drodze z zasadami jakie wyznają on i jego kandydatki, młodzi ludzie a już ślub, dzieci, ale za to u niego najbardziej naturalnie to wygląda i nie ma intryg. Szkoda mi tej dziewczyny w okularach, szczególnie gdy powiedziała coś w stylu: co ja sobie myślałam, że jakiś chłopak i ja - tak jakby nie wierzyła, że komuś się może spodobać, a przecież fajna babka Ta, która wybrał pasuje do niego, z resztą plotki o zaręczynach pewnie nie są tylko plotkami.

Krzysztof to szkoda gadać, pytał się Kasi czemu odjeżdża, jeżdżę na randkę chciał ją zapraszać, a już kocha Bogusię

Stanisław - nie wiem czy te nudy udawane, czy co, ale nie da się tego oglądać.

Pani - ciągle zapominam jak ona się nazywa, ale tu wiadomo, że Marek zostanie

Kamila - mam wrażenie że zgubiłam się w fabule. 3 fajnych facetów, fajna babka i coś się straszliwe psuje z powodu muchy (?!) To już pewne, że wybierze tego z brodą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
bloguję.
Instagram: czokomorena

"
Nie mów mi nigdy, że za zło trzeba płacić
Są takie rzeczy, które robię dla zwykłej draki"
Pinakoladka2008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-01, 19:59   #3196
Naomi21
Zakorzenienie
 
Avatar Naomi21
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10 085
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Mnie wyznawanie miłosci przez Krzysztofa nie dziwi, wbrew pozorom jest mnóstwo takich facetów. Sama akurat nie miałam przyjemności być z takimi w relacjach, ale moje koleżanki/przyjaciółki wielokrotnie wspominały o wyznaniach na drugiej czy trzeciej randce. Co ciekawe, zazwyczaj były zachwycone tym i reagowały dość agresywnie, gdy sugerowałam, ze to niekoniecznie dobry znak. Znam też chłopaka, który oświadczył się po 2 tygodniach związku (nie wiem jaki był koniec, ale byli później ze sobą min. 5 lat) oraz parę, która zamieszkała ze sobą nawet się nie spotykając, tylko po 2-tygodniowej wymianie wiadomości na fb (obecnie małżeństwo z 2 córkami). To nie moja bajka, ale u niektórych takie zabójcze tempo jak widać się sprawdza

Co do Kamili, to na podstawie tego, co widać w TV ona wydaje sie jedną z tych męczących osób, które łapią za słowa i ciągle się czepiają, a człowiek boi się cokolwiek powiedzieć, bo zaraz obraza lub awantura. Może tylko ją na taką kreują

Elżbieta i jej wizja "związku" trochę mnie zdziwiła. Do kina czy do knajpy można pójść z kolegą czy koleżanką. Myślałam, że ona szuka kogoś na jesień życia, a nie kolegi do wieczornych wyjść. Marek jest fajny
__________________
Książki 2021 98
(2020-125, 2019 - 67, 2018 - 87, 2017 - 108, 2016 - 56, 2015 - 54, 2014 - 42, 2013 - 66)
Naomi21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-01, 20:45   #3197
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-17 o 20:11
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-01, 20:57   #3198
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

A czy Kamila w swoim pierwszym filmiku wspominała, że szuka partnera który będzie z nią prowadził firmę? Osobiście tego nie rozumiem, że mogłaby chcieć, żeby ktoś rzucił wszystko, żeby robić w pieczarkach. Rozumiem wsparcie, jakąś pomoc, ale żeby obce osoby nagabywać i wypalać z takimi pytaniami. Dziwne...
Bogusia, to chyba mogłaby nawet samodzielnie dom Krzysztofa otynkować i pomalować na nowo. Jak ją zobaczyłam, jak się wzięła za porządki po koleżankach to padlamno kobieta robót, żadnej pracy się nie boi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-02, 08:59   #3199
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Nadrobiłam dwa ostatnie odcinki.

Kamil - nie byłam jego fanką, ale wydaje się być najbardziej normalnym z bohaterów "Rolnika". Miał swoje założenia (i chyba prawdziwe, jeśli plotki o zaręczynach się potwierdzą), zachowuje się bardzo w porządku (gdy odchodziła Justyna, gdy podziękował Izie). Tak że tutaj wszystko na plus.

Krzysztof - tu zabrakło klasy, żenujące było dla mnie wyznanie miłości tego samego dnia (chyba), w którym wcześniej żałował odejścia Kasi, bo chciał z nią porandkować. Niemniej Bogusia do niego najbardziej pasuje. A Kasia to w ogóle nie wyglądała na 50 lat, spokojnie co najmniej 10 mniej bym jej dała.

Elżbieta - ta z kolei wygląda na więcej lat, ale nie o tym chcę. Od początku widać, że jej faworytem jest Marek, co nie było zbyt spójne z tym, jak zaganiała panów do pracy (w sumie chyba u niej najwięcej było obowiązków do wykonania, u takiego Stanisława kojarzę chyba tylko przebieranie cebuli), a Mareczek to raczej woli kopytka wywalić na leżaku. Acz w ostatnim odcinku zdziwiło mnie, że Elżbieta niby szuka luźnej znajomości. Chyba że to były teksty pod tego konkurenta Marka (nie pamiętam imienia).

Stanisław - tu się zgadzam z wszystkim wyżej piszącymi - nudy, nudy, nudy. Nawet nie wiem, co mam komentować. Faktycznie wygląda, jakby Stanisław odliczał dni do końca programu. Szkoda jego kandydatek, bo wyjątkowo fajne dziewczyny, wszystkie.

Kamila - wisienka na torcie tej edycji programu. Taka niby idealna, a wyszło szydło z worka. Drama queen jak Magda z poprzedniej edycji. Historii z muchą nie wyłapałam, ale po jej przeczytaniu tutaj i po tym, co było potem, uważam, że słabo wypadła. Te dąsy, że chłopacy chcą z nią pobyć sama na sam, no heloł. A wywalenie gościa za to, że ją skrytykował (acz zgadzam się, że to z pupy trochę było, cały zresztą ten amabaras z muchą), cienkie. Ale przynajmniej ta mucha ożywiła klimat, bo gdyby nie to, to bym orzekła, że nudy jak u Stanisława.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-11-02, 10:58   #3200
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 371
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez Naomi21 Pokaż wiadomość

Elżbieta i jej wizja "związku" trochę mnie zdziwiła. Do kina czy do knajpy można pójść z kolegą czy koleżanką. Myślałam, że ona szuka kogoś na jesień życia, a nie kolegi do wieczornych wyjść. Marek jest fajny
Mnie nie zdziwiło, bo pewnie zdaję sobie sprawę,że w tym wieku trudno się dopasować w życiu na codzien ze swoimi utrwalobymi nawykami i człowiek w wieku 50+ już nie jest taki elastyczny w tym, a że dzieci raczej wspólnych wychowywać nie będą to nie potrzebują tak być razem non stop. Pewnie Elżbieta zaobserwowała, ze panowie niewyrywni do domowych obowiązków więc po co ma chłopa sprowadzać na chate- żeby go opierać., karmić i oporządzać? A taki przyjaciel do pogadania, wyjazdu gdzieś to zawsze w cenie. Może jeszcze widzów zaskoczy i wybierze ziomala właśnie
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-02, 12:05   #3201
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

[1=71253839b04673f7804766e 160d807ea33c37805_6578f48 49ccb9;88976077]Mnie nie zdziwiło, bo pewnie zdaję sobie sprawę,że w tym wieku trudno się dopasować w życiu na codzien ze swoimi utrwalobymi nawykami i człowiek w wieku 50+ już nie jest taki elastyczny w tym, a że dzieci raczej wspólnych wychowywać nie będą to nie potrzebują tak być razem non stop. Pewnie Elżbieta zaobserwowała, ze panowie niewyrywni do domowych obowiązków więc po co ma chłopa sprowadzać na chate- żeby go opierać., karmić i oporządzać? A taki przyjaciel do pogadania, wyjazdu gdzieś to zawsze w cenie. Może jeszcze widzów zaskoczy i wybierze ziomala właśnie [/QUOTE]Pamiętam jak mówiła, że Stanisław to jej faworyt i wydaje mi się, że to właśnie jego wybierze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-02, 13:22   #3202
alternative1
Zadomowienie
 
Avatar alternative1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 338
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

z tego co czytałam to wybierze Marka, ale już "po ptokach", wyszło szydło z worka i że ma pecha do wyboru takich a nie innych facetów.
alternative1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-02, 17:44   #3203
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

O Marku to w ogóle na Fb były grube komentarze ze to typowy leser i tylko bujał sie przy bogatych paniach całe zycie, na grupe ktos taki komentarz wrzucił, i pod nim córka Elki napisała że "niestety to wszystko prawda" czyli przekaz jasny...
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-03, 09:53   #3204
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Pudełek donosi, że Adrian z poprzedniej edycji ma nowa partnerkę. Tym razem szatynka. Na insta wstawił zdjęcie z Ogrodzieńca.
Natomiast gdzieś w internetach Wyczytałam, że ślub Krzysztofa i Bogusi już, teraz 27 listopada

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-03, 11:33   #3205
ZamyslonaRoztargniona
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5 580
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Taka jej uroda niestety. Też tak mam obojętnie czy zima czy lato, czy nałożę coś na twarz czy nie. Co 10min musiałabym twarz myć albo bibułki matujące używać. Czasem ludzie pytają czy jest mi tak gorąco, że jstem tak spocona. A mi może być zimno, a twarz tak się świeci. No tak już jest
ZamyslonaRoztargniona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-03, 11:36   #3206
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-17 o 20:10
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-03, 17:09   #3207
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Nogi wyglądały jak nasmarowane oliwką
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-03, 19:48   #3208
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
Nogi wyglądały jak nasmarowane oliwką
Nogi na bank miała wysmarowane oliwka.

W sumie to się dziwnie świeciła, tak mocno, jakby była po godzinnym cardio.
Rozumiem, że lato, ale to był już zmierzch, więc nie wiem, gdzie ona się tak spociła (?)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-03, 21:39   #3209
alternative1
Zadomowienie
 
Avatar alternative1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 338
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Nogi na bank miała wysmarowane oliwka.

W sumie to się dziwnie świeciła, tak mocno, jakby była po godzinnym cardio.
Rozumiem, że lato, ale to był już zmierzch, więc nie wiem, gdzie ona się tak spociła (?)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W upały wieczorami potrafi być ponad 25st, duża wilgotność i tak się się robi, no przynajmniej u mnie

Wysłane z mojego RMX3171 przy użyciu Tapatalka
alternative1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-04, 08:01   #3210
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez Natuś-77 Pokaż wiadomość
Pudełek donosi, że Adrian z poprzedniej edycji ma nowa partnerkę. Tym razem szatynka. Na insta wstawił zdjęcie z Ogrodzieńca.
Natomiast gdzieś w internetach Wyczytałam, że ślub Krzysztofa i Bogusi już, teraz 27 listopada

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Co oni tak się spiesza

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:01 ---------- Poprzedni post napisano o 10:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
No właśnie, twarz okej, ale nogi?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-02 12:41:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:53.