Dietetyka sportowa - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-07-07, 15:12   #1
tissable
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 25

Dietetyka sportowa


Słyszałam, że dietetyka sportowa jest przyszłościowa. Widziałam ofertę studiów podyplomowych na awf-ie w Warszawie i tam jest taki kierunek dotyczący żywienia w sporcie. Dodam, że teraz jestem na licencjacie z dietetyki. Czy ktoś ma styczność z dietetyką w sporcie i może mi napisać jak to wygląda w praktyce? Czy naprawdę warto się tym zająć? Czy kończąc studia podyplomowe z tym związane jest się dietetykiem sportowym?
tissable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-11, 14:33   #2
Pati246
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-05
Wiadomości: 1
Dot.: Dietetyka sportowa

Dietetyka w sporcie to bardzo przyszłościowy kierunek. Prawda jest taka, że coraz więcej ludzi chce świadomie się odżywiać, dodatkowo jeszcze u sportowców to konieczność. Nigdy w tej dziedzinie nie zabraknie pracy. Ja ukończyłam studia podyplomowe z dietetyki w sporcie na WSKZ. Koniecznością to nie jest, ale jestem zdania, że w momencie, w którym stajemy się odpowiedzialni za zdrowie drugiej osoby, samokształcenie i aktualizowanie wiedzy to podstawa.
Pati246 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-11 15:33:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:26.