Mamy Grudniowe 2019 - część II - Strona 129 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-08-20, 18:24   #3841
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez misiaq002 Pokaż wiadomość
Ja to bym odpuściła rajstopy bo jak je takiemu maluszkowi wciągnąć?
Tak jak ja czuję bez żadnych ściągawek to będę ubierać normalnie tak jak w domu plus spodenki welurowe np bo grubsze. Mam 2 kombinezony zimowe, śpiwór do wózka i myślę, że tu już nawet na mrozy wystarczy A w praktyce się okaże.


Witam się wieczorem z potwornym bólem głowy! Nie mogę nawet patrzeć bo światło wwierca mi się w głowę. Sama na własne życzenie sobie to zrobiłam bo mieliśmy rano wyjazd i musieliśmy spędzić na postoju kilka godzin w samochodzie. Ja trochę przysypiałam a w aucie brakowało powietrza bo upał na dworze. Dojechaliśmy do rodziny i usnęłam na jakąś godzinkę. No i od rana nic nie wypiłam. Umieram z bólu przysięgam. Już jestem w domu, amol, kąpiel i pompuje w siebie wodę ale już wiem, że wieczór przegrany. A było tak pięknie od kilku tyg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też nie wiem jak założyć rajstopy takiemu maluchowi, dobrze że będzie chłopiec to nie będę musiała

Podobno pomaga też trochę soli na język lub dodanie do szklanki z wodą, bo jak nic w ciągu dnia nie piłaś to może po prostu brakuje elektrolitów plus odwodnienie.

Cytat:
Napisane przez Ola0731 Pokaż wiadomość
Ja ostatnio jak zjadłam kilka cukierków to się tak zaslodzilam że potem jadłam kiszone ogórki

Ja ogólnie nie mam jakoś parcia na słodkie, ale za to owoce każde i w dużych ilościach.

Przejrzałam w końcu ubranka które kupiłam sama i dostałam od siostry i z rozm. 56/62 wygląda tak jak na zdjęciu. Rozm. 68 na razie schowałam, później będę kupować.

PS. Jeszcze jeden kocyk dostanę od mamy, a od siostry jeszcze jeden ręcznik.

Co byście jeszcze na moim miejscu kupiły?Załącznik 7688238

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Wg mnie przydałby się pajace na 62

Edit: spojrzałam na śpiochy a one chyba mało praktyczne więc nie było tematu
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez arya09
Czas edycji: 2019-08-20 o 18:25
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-20, 18:33   #3842
oglam
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 107
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez misiaq002 Pokaż wiadomość
Ja to bym odpuściła rajstopy bo jak je takiemu maluszkowi wciągnąć?
Tak jak ja czuję bez żadnych ściągawek to będę ubierać normalnie tak jak w domu plus spodenki welurowe np bo grubsze. Mam 2 kombinezony zimowe, śpiwór do wózka i myślę, że tu już nawet na mrozy wystarczy A w praktyce się okaże.


Witam się wieczorem z potwornym bólem głowy! Nie mogę nawet patrzeć bo światło wwierca mi się w głowę. Sama na własne życzenie sobie to zrobiłam bo mieliśmy rano wyjazd i musieliśmy spędzić na postoju kilka godzin w samochodzie. Ja trochę przysypiałam a w aucie brakowało powietrza bo upał na dworze. Dojechaliśmy do rodziny i usnęłam na jakąś godzinkę. No i od rana nic nie wypiłam. Umieram z bólu przysięgam. Już jestem w domu, amol, kąpiel i pompuje w siebie wodę ale już wiem, że wieczór przegrany. A było tak pięknie od kilku tyg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Faktycznie, mogłoby być ciężko zdziwiłam się nawet jak widziałam je w sklepie. W takim razie dokupię ciepłe spodenki i sweterki.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
oglam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-20, 18:42   #3843
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez arya09 Pokaż wiadomość
Też nie wiem jak założyć rajstopy takiemu maluchowi, dobrze że będzie chłopiec to nie będę musiała

Podobno pomaga też trochę soli na język lub dodanie do szklanki z wodą, bo jak nic w ciągu dnia nie piłaś to może po prostu brakuje elektrolitów plus odwodnienie.





Wg mnie przydałby się pajace na 62

Edit: spojrzałam na śpiochy a one chyba mało praktyczne więc nie było tematu
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Luzik🤣

I tak pewnie jeszcze coś dokupie tylko czekam na jakieś jesienne ubranka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-20, 18:44   #3844
oglam
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 107
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez Ola0731 Pokaż wiadomość
Ja ostatnio jak zjadłam kilka cukierków to się tak zaslodzilam że potem jadłam kiszone ogórki

Ja ogólnie nie mam jakoś parcia na słodkie, ale za to owoce każde i w dużych ilościach.

Przejrzałam w końcu ubranka które kupiłam sama i dostałam od siostry i z rozm. 56/62 wygląda tak jak na zdjęciu. Rozm. 68 na razie schowałam, później będę kupować.

PS. Jeszcze jeden kocyk dostanę od mamy, a od siostry jeszcze jeden ręcznik.

Co byście jeszcze na moim miejscu kupiły?Załącznik 7688238

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Ja bym dokupiła jeszcze body krótki rękaw, sweterki i pajacyki na 56 + kilka pajacyków na 62. Lepiej mieć trochę więcej ubranek i nie prać ich codziennie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
oglam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-20, 18:59   #3845
maddd
Wtajemniczenie
 
Avatar maddd
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 027
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Hej dziewczyny
Upał daje mi się nieźle we znaki, a Wy jak się czujecie?

Dziś robiliśmy z mężem objazd po sklepach z wózkami i fotelikami... Mam już mętlik w głowie, ale bardzo nam przypadł do gustu wózek z serii Paradise baby oraz trochę droższy Espiro Next..... macie może jakieś zdanie o tych wózkach?
No i w jednym że sklepów sprzedający nam bardzo polacal fotelik AVIONAUT PIXEL, kurczę, pokazywał jak fotelik się zachowuje w przypadku wypadku, i to mnie przekonało....No i nie jest bardzo ciężki, tylko cena z bazą trochę wysoka bo w tym sklepie ponad 1400zl.... baza niby potem się przyda też na fotelik dla starszego dziecka... nie wiem kurczę, a Wy znacie ten fotelik?
Albo jakie foteliki Wy polecacie?
Dajcie proszę znać

Tak piszecie o Waszych wyprawkach, to ja się zdolowalam bo ja to naprawdę jeszcze nic nie mam z dwie pary body, jakaś bluzeczka i ręcznik z kapturkiem , kilka par skarpetek wszysrko z lidla, A tak to NIC! Szwagierka ma nam dac w sobote jakieś kartony z ciuszkami po swojej już 7-letniej teraz córce, ale ciekawa jestem w jakim to jest stanie... No i chyba już czas kupić ten wózek i fotelik....

Edytowane przez maddd
Czas edycji: 2019-08-20 o 19:01
maddd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-20, 18:59   #3846
rzeczozn
Rozeznanie
 
Avatar rzeczozn
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 793
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Ola ja bym nic nie kupowała. Najwyżej jak będziesz rzadziej prała to dokupisz online

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
rzeczozn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-20, 19:11   #3847
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez rzeczozn Pokaż wiadomość
Ola ja bym nic nie kupowała. Najwyżej jak będziesz rzadziej prała to dokupisz online

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No właśnie muszę pomyśleć. Na pewno dokupie jeszcze body na krótki rękaw 62 bo i bluza i body na długi wydaje mi się że już byłoby za ciepło

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-08-20, 20:28   #3848
Ivi56
Rozeznanie
 
Avatar Ivi56
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 636
Mamy Grudniowe 2019 - część II

Hej kobitki

Ja tez po wizycie dzisiejszej i dopiero Was nadrobiłam.

U mnie sytuacja wyglada tak, ze dziec wazy 914g co mnie zdziwiło bo jestem dziś 24+5 aczkolwiek od początku liczymy wg OM a mały przy każdym USG był do przodu te kilka dni. A wg dzisiejszego badania jestem 26+2 i termin na 24.11.19
Szyjka skrócona do 28 mm prawdopodobnie przez twardy brzuch, wiec kolejna wizyta za 2 tyg a przez ten czas nospa, luteinę dopochwowo i wiele innych.
Aaa i wynik glukozy na pograniczu wiec będę powtarzała

Jeżeli chodzi o wyprawkę to ubrankowo mam prawie wszystko, ale cała resztę tj. Kosmetyki, wózek, fotelik, dostawka, komoda itd będę po trochu teraz kupować.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez Ivi56
Czas edycji: 2019-08-20 o 20:32
Ivi56 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-20, 20:53   #3849
milawo
Wtajemniczenie
 
Avatar milawo
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 2 073
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Ivi konkretna waga
Ja dopiero w nast czwartek dostane skierowanie na glukoze.
Dzis robilam plytki krwi ponownie- 114 tys. Norma od 150. Ciekawe co hematolog powie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
milawo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-20, 21:16   #3850
mychamycha
Zakorzenienie
 
Avatar mychamycha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9 767
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Ivi, to może być, że i w połowie listopada się rozpakujesz

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
mychamycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-20, 21:24   #3851
misiaq002
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 466
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez maddd Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Upał daje mi się nieźle we znaki, a Wy jak się czujecie?

Dziś robiliśmy z mężem objazd po sklepach z wózkami i fotelikami... Mam już mętlik w głowie, ale bardzo nam przypadł do gustu wózek z serii Paradise baby oraz trochę droższy Espiro Next..... macie może jakieś zdanie o tych wózkach?
No i w jednym że sklepów sprzedający nam bardzo polacal fotelik AVIONAUT PIXEL, kurczę, pokazywał jak fotelik się zachowuje w przypadku wypadku, i to mnie przekonało....No i nie jest bardzo ciężki, tylko cena z bazą trochę wysoka bo w tym sklepie ponad 1400zl.... baza niby potem się przyda też na fotelik dla starszego dziecka... nie wiem kurczę, a Wy znacie ten fotelik?
Albo jakie foteliki Wy polecacie?
Dajcie proszę znać

Tak piszecie o Waszych wyprawkach, to ja się zdolowalam bo ja to naprawdę jeszcze nic nie mam z dwie pary body, jakaś bluzeczka i ręcznik z kapturkiem , kilka par skarpetek wszysrko z lidla, A tak to NIC! Szwagierka ma nam dac w sobote jakieś kartony z ciuszkami po swojej już 7-letniej teraz córce, ale ciekawa jestem w jakim to jest stanie... No i chyba już czas kupić ten wózek i fotelik....
Ja kupuje Avionaut Pixel. Różnica zasadnicza na korzyść tego fotelika jest taka, że waży 2,5 kg. Przy cybexie który waży 4,8 to połowa mniej. I teraz wyobraź sobie pixela + dziecko czyli powiedzmy 6 kg a cybexa + dziecko co nam daje już 8,3 kg. A dziecko będzie rosło i te różnice w wadze fotelika poczujesz szybko. Ja właśnie nosiłam cybexa i ledwo mogłam go dygnąć. Także od razu szukałam czegoś lekkiego a to ponoć najlżejszy fotelik na rynku. We wrześniu będę zamawiać I również biorę z bazą z tym że u mnie to ok 1200-1300 wyjdzie bo nie wiem jaki rabat dostanę. Ale powiem Ci, że nie wiem czy baza pasuje na następny większy model fotelika. Nie mam pojęcia muszę spytać czy do większego nie potrzeba innej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
misiaq002 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-20, 21:43   #3852
maddd
Wtajemniczenie
 
Avatar maddd
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 027
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez misiaq002 Pokaż wiadomość
Ja kupuje Avionaut Pixel. Różnica zasadnicza na korzyść tego fotelika jest taka, że waży 2,5 kg. Przy cybexie który waży 4,8 to połowa mniej. I teraz wyobraź sobie pixela + dziecko czyli powiedzmy 6 kg a cybexa + dziecko co nam daje już 8,3 kg. A dziecko będzie rosło i te różnice w wadze fotelika poczujesz szybko. Ja właśnie nosiłam cybexa i ledwo mogłam go dygnąć. Także od razu szukałam czegoś lekkiego a to ponoć najlżejszy fotelik na rynku. We wrześniu będę zamawiać I również biorę z bazą z tym że u mnie to ok 1200-1300 wyjdzie bo nie wiem jaki rabat dostanę. Ale powiem Ci, że nie wiem czy baza pasuje na następny większy model fotelika. Nie mam pojęcia muszę spytać czy do większego nie potrzeba innej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Misiaq, dzięki za opinię!! tak, ta baza do niego pasuje również pod fotelik dla dziecka powyżej 13kg nawet w sklepie wpiął sprzedawca i pokazał kręciliśmy nosem na cenę tej bazy, i właśnie powiedział że na minimum 3 lata będziemy mieli z głowy myślenie o zakupie kolejnej, i że to się opłaca... Powiem.Ci że przekonał mnie chyba do tego fotelika, ale mąż jeszcze myśli .... Jutro przejedziemy się do jeszcze jednego sklepu, zobaczymy może coś jescze nowego się dowiemy
Misiaq, a wózek jaki chcesz kupić?

Dziewczyny, piszcie jakie wózki polecacie....I czy slyszałyście coś o wózkach paradise baby albo espiro next....

Edytowane przez maddd
Czas edycji: 2019-08-20 o 21:45
maddd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-20, 21:49   #3853
Smarfetka
Zakorzenienie
 
Avatar Smarfetka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 14 099
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez maddd Pokaż wiadomość
Misiaq, dzięki za opinię!! tak, ta baza do niego pasuje również pod fotelik dla dziecka powyżej 13kg nawet w sklepie wpiął sprzedawca i pokazał kręciliśmy nosem na cenę tej bazy, i właśnie powiedział że na minimum 3 lata będziemy mieli z głowy myślenie o zakupie kolejnej, i że to się opłaca... Powiem.Ci że przekonał mnie chyba do tego fotelika, ale mąż jeszcze myśli .... Jutro przejedziemy się do jeszcze jednego sklepu, zobaczymy może coś jescze nowego się dowiemy
Misiaq, a wózek jaki chcesz kupić?

Dziewczyny, piszcie jakie wózki polecacie....I czy slyszałyście coś o wózkach paradise baby albo espiro next....
Mu też myślimy nad espiro next. Pan w sklepie powiedział nam ze to ta sama firma co baby design. A te drugie są trochę tańsze no i nie wiem...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Smarfetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-20, 22:23   #3854
midusia86
Zakorzenienie
 
Avatar midusia86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: kk
Wiadomości: 4 863
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez maddd Pokaż wiadomość
Misiaq, dzięki za opinię!! tak, ta baza do niego pasuje również pod fotelik dla dziecka powyżej 13kg nawet w sklepie wpiął sprzedawca i pokazał kręciliśmy nosem na cenę tej bazy, i właśnie powiedział że na minimum 3 lata będziemy mieli z głowy myślenie o zakupie kolejnej, i że to się opłaca... Powiem.Ci że przekonał mnie chyba do tego fotelika, ale mąż jeszcze myśli .... Jutro przejedziemy się do jeszcze jednego sklepu, zobaczymy może coś jescze nowego się dowiemy
Misiaq, a wózek jaki chcesz kupić?

Dziewczyny, piszcie jakie wózki polecacie....I czy slyszałyście coś o wózkach paradise baby albo espiro next....


Maddd jak chcecie kupić ten fotelik z myślą dokupienie następnego fotelika również tej firmy (bo baza), to chociaż weźcie i przymierzanie sobie już teraz do auta ten drugi fotelik. Sam fotelik jest spoko - ma potrzebne testy i tal jak Misiaq pisze, jest najlżejszy na rynku i o ile dobrze kojarzę to ma jakaś mega fajna wkładkę dla noworodzia.
Tylko czy ten drugi fotelik również jest dobrym fotelikiem?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 23:23 ---------- Poprzedni post napisano o 22:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Smarfetka Pokaż wiadomość
Mu też myślimy nad espiro next. Pan w sklepie powiedział nam ze to ta sama firma co baby design. A te drugie są trochę tańsze no i nie wiem...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Oooo! Tak sobie spojrzałam na ten espiro u rzeczywiście mocno podobny do baby design. To ten sam producent? Bo jakby co, to ja baby design raczej polecam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
You are so much stronger than you think
midusia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-20, 22:46   #3855
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez misiaq002 Pokaż wiadomość
To żart? Skąd ona się urwała?

A ta teściowa ma już wnuki? No hit to co napisałaś Ja właśnie byłam taka harda na SN, że nie myślałam o niczym. Cały czas miałam w głowie, że kobieta jest do tego stworzona, że to takie naturalne i super.

Ale zaczęło się od tego, że uświadomiono mnie, że przy porodzie SN nie ma lekarza a już napewno nie ma mojego lekarza prowadzącego chyba, że akurat ma dyżur. I już tłumaczę o co chodzi.. Chodzimy rodzinne do jednego gina od lat.. Kuzynka, która miała umówione cc została przyjęta na oddział podczas jego dyżuru, przez niego operowana, po porodzie przychodził interesował się. Druga zdecydowała się rodzić SN, męczyła się 3 dni na wywołaniu aż skończyło się CC u przypadkowego lekarza na dyżurze. Jej prowadzący nawet do niej nie przyszedł bo akurat go nie było wtedy.

Później zaczęłam się zastanawiać czy chcę iść w ciemno.. Przerobiłam kilkudziesięciu lekarzy podczas starań i widziałam jak bardzo mają w pacjentki wywalone. Przestraszyłam się tego, że jeśli nie załatwię sobie opieki to po prostu znowu ktoś będzie na mnie robił co będzie chciał.

I od tamtej chwili zaczęłam analizować co gorsze fizycznie.. Z jednej strony rana na brzuchu jest dla mnie przerażająca.. Ale później pomyślałam o kroczu.. Nietrzymaniu moczu.. Ogólnie o tym jak bardzo zmieni się ciało tam na dole.

Stąd moje dylematy. Chyba po prostu mam też cykora, że wody mi odejdą w domu, że nie będę wiedziała kiedy zacznę rodzić, że w szpitalu nikt się mną nie zajmie i będę miała po tym jakąś traumę. Widzę też niestety różnice jak ta kuzynka po cc psychicznie bezboleśnie to przeszła a druga ma coś na kształt delikatnej depresji poporodowej i czuję się rozczarowana porodem.

I weź tu bądź mądry Mam nadzieję, że jakoś logicznie to opisałam co mi leży

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Misia, mysle ze za bardzo analizujesz serio.
Polozna jest wykwalifikowana do odbierania porodów i musisz jej zaufać...

Nie mam kompletnie na nic czasu, urlop pełna parą, jutro wiecej napisze.


Tez bym mogla conieco o teściowej napisac ale nie bede publicznie nic wyjawiac ale mysle, Arya ze mogłyby sobie 5 przybic 🤷☠♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-21, 06:08   #3856
milawo
Wtajemniczenie
 
Avatar milawo
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 2 073
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

dziewczyny ta karte do tesco mozna ogarnac online, i zainstalowac aplikacje
milawo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-21, 06:57   #3857
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez milawo Pokaż wiadomość
dziewczyny ta karte do tesco mozna ogarnac online, i zainstalowac aplikacje
Dzień dobry z deszczowej Warszawy

Szkoda że w Tesco ubranek nie można kupować online. Ile to by ułatwiło

Ja rano byłam na badaniach, a teraz siedzę w pracy..

Macie jakieś sprawdzone sposoby na poparzenie ? Bo oczywiście taka sierota ze mnie że złapałam gorąca prostownice nie w tym miejscu gdzie trzeba i gotowe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-21, 07:02   #3858
kule_czka
Raczkowanie
 
Avatar kule_czka
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 282
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Dzięki dzewczyny za info o promocji w tesco! Kartę ogarnęłam online, jadę dziś na łowy!

My po badaniach wczoraj, chłopak bardzo grzeczny, pokazał wszystko co trzeba, mama wzruszona, w 21+4 waży 400g. Fajny ten mój syn, mówię Wam


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kule_czka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-21, 07:14   #3859
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez kule_czka Pokaż wiadomość
Dzięki dzewczyny za info o promocji w tesco! Kartę ogarnęłam online, jadę dziś na łowy!

My po badaniach wczoraj, chłopak bardzo grzeczny, pokazał wszystko co trzeba, mama wzruszona, w 21+4 waży 400g. Fajny ten mój syn, mówię Wam


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No to super mój nam nie chciał pokazać buźki

My dziś zaczynamy 22 tc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-21, 07:34   #3860
raficzyca
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 396
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Dzień dobry Mamy,


ja też po wizycie, ale znowu jestem średnio zadowolona. Co za koleś z tego mojego gina, normalnie jakby miał zaburzenia jakieś osobowościowe raz jest git, raz walnie jakimś tekstem, że mi w pięty idzie. Generalnie powiedział, że wszystko ok, dzieć w normie ( ale nie wiem jaka waga bo nie mówił), szyjka mega długa i twarda, więc chociaż ten problem odpadł.

Z tej złości na niego zapomniałam zapytać o ten mój mini brzuch, no ale zakładam, że jak dzieć się w normie mieści to ten brzuch kiedyś musi urosnąć. Cyknę Wam zaraz fotkę to mi powiecie czy może przesadzam

---------- Dopisano o 08:34 ---------- Poprzedni post napisano o 08:25 ----------

[QUOTE=kule_czka;87098754]Dzięki dzewczyny za info o promocji w tesco! Kartę ogarnęłam online, jadę dziś na łowy!

My po badaniach wczoraj, chłopak bardzo grzeczny, pokazał wszystko co trzeba, mama wzruszona, w 21+4 waży 400g. Fajny ten mój syn, mówię Wam


Wysłane z aplikacji Forum!
Super, że wszystko dobrze! Też dzisiaj się wybieram na łowy do Tesco, chłop idzie jakiś mecz oglądać, więc mam wolne popołudnie.


Powiem Wam jeszcze, że nie ogarniam tych swoich nastrojów. Z jednej strony tak mi się mega ta ciąża dłuży, że jakaś masakra, ale z drugiej jak sobie pomyślę, że zostały z 3 miesiące to mam cykora i wcale nie jest mi tak spieszno na porodówkę.
AAAA, dom z papieru jest cudowny **
raficzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-21, 07:37   #3861
kule_czka
Raczkowanie
 
Avatar kule_czka
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 282
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

[QUOTE=raficzyca;87098816]Dzień dobry Mamy,


ja też po wizycie, ale znowu jestem średnio zadowolona. Co za koleś z tego mojego gina, normalnie jakby miał zaburzenia jakieś osobowościowe raz jest git, raz walnie jakimś tekstem, że mi w pięty idzie. Generalnie powiedział, że wszystko ok, dzieć w normie ( ale nie wiem jaka waga bo nie mówił), szyjka mega długa i twarda, więc chociaż ten problem odpadł.

Z tej złości na niego zapomniałam zapytać o ten mój mini brzuch, no ale zakładam, że jak dzieć się w normie mieści to ten brzuch kiedyś musi urosnąć. Cyknę Wam zaraz fotkę to mi powiecie czy może przesadzam

---------- Dopisano o 08:34 ---------- Poprzedni post napisano o 08:25 ----------

Cytat:
Napisane przez kule_czka Pokaż wiadomość
Dzięki dzewczyny za info o promocji w tesco! Kartę ogarnęłam online, jadę dziś na łowy!

My po badaniach wczoraj, chłopak bardzo grzeczny, pokazał wszystko co trzeba, mama wzruszona, w 21+4 waży 400g. Fajny ten mój syn, mówię Wam


Wysłane z aplikacji Forum!
Super, że wszystko dobrze! Też dzisiaj się wybieram na łowy do Tesco, chłop idzie jakiś mecz oglądać, więc mam wolne popołudnie.


Powiem Wam jeszcze, że nie ogarniam tych swoich nastrojów. Z jednej strony tak mi się mega ta ciąża dłuży, że jakaś masakra, ale z drugiej jak sobie pomyślę, że zostały z 3 miesiące to mam cykora i wcale nie jest mi tak spieszno na porodówkę.
AAAA, dom z papieru jest cudowny **
Przeżywam to samo z jednej strony chciałabym, żeby czas szybko leciał i nie mogę się doczekać aż nasz chłopak będzie z nami. Z drugiej myślę jak to będzie?

Ja nadal mega płaczliwa, wzruszam się okropnie jak chociaż ktoś wspomni o szczęściu jakie daje małe dziecko.. wczoraj pobuczałam się na piosence


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kule_czka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-21, 07:53   #3862
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

[QUOTE=kule_czka;87098850]
Cytat:
Napisane przez raficzyca Pokaż wiadomość
Dzień dobry Mamy,


ja też po wizycie, ale znowu jestem średnio zadowolona. Co za koleś z tego mojego gina, normalnie jakby miał zaburzenia jakieś osobowościowe raz jest git, raz walnie jakimś tekstem, że mi w pięty idzie. Generalnie powiedział, że wszystko ok, dzieć w normie ( ale nie wiem jaka waga bo nie mówił), szyjka mega długa i twarda, więc chociaż ten problem odpadł.

Z tej złości na niego zapomniałam zapytać o ten mój mini brzuch, no ale zakładam, że jak dzieć się w normie mieści to ten brzuch kiedyś musi urosnąć. Cyknę Wam zaraz fotkę to mi powiecie czy może przesadzam

---------- Dopisano o 08:34 ---------- Poprzedni post napisano o 08:25 ----------

Przeżywam to samo z jednej strony chciałabym, żeby czas szybko leciał i nie mogę się doczekać aż nasz chłopak będzie z nami. Z drugiej myślę jak to będzie?

Ja nadal mega płaczliwa, wzruszam się okropnie jak chociaż ktoś wspomni o szczęściu jakie daje małe dziecko.. wczoraj pobuczałam się na piosence


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mi na szczęście wahania nastrojów minęły ja się nie mogę doczekać ciaza mi się strasznie dłuży.

Co prawda mam obawy bo większość dnia będę sama z synem, ale skoro były rozmowy ze chcemy dziecko to musimy sobie poradzić tym bardziej, że ja też nie chce od nikogo pomocy. Nie tak jak moja siostra. Ta to ma życie jedna babcia na emeryturze, druga co prawda pracuje ale od 15 w domu i jeszcze prababcia na miejscu więc ma sporo pomocy przy 2 dzieciaków



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-21, 08:02   #3863
kule_czka
Raczkowanie
 
Avatar kule_czka
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 282
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Ola ja też niby nie chcę prosić o pomoc, ale moja mama już wpisała sobie 3 tyg urlopu po świętach, bo jak to ona ma chodzić do pracy a ja z małym dzieckiem sama?! Na szczęście to jest nasza opoka rodzinna, serce na dłoni i jak wyczuwa, że przekracza granice między pomocą a wchodzeniem butami w życie to się wycofuje. Podziwiam ją bo na codzień ma 2 wnuczki w domu, jest z nimi wlasciwie na okrągło i nieźle jej dają w tyłek... ale dla rodzyneczka już ma kupę miłości

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kule_czka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-21, 08:02   #3864
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez milawo Pokaż wiadomość
Ivi konkretna waga
Ja dopiero w nast czwartek dostane skierowanie na glukoze.
Dzis robilam plytki krwi ponownie- 114 tys. Norma od 150. Ciekawe co hematolog powie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wczoraj mi mówił, że płytki krwi poniżej 80 tys. to dopiero powód do zmartwień, u mnie na razie spadają ale obecnie są na poziomie 180 tys.

[QUOTE=raficzyca;87098816]Dzień dobry Mamy,


ja też po wizycie, ale znowu jestem średnio zadowolona. Co za koleś z tego mojego gina, normalnie jakby miał zaburzenia jakieś osobowościowe raz jest git, raz walnie jakimś tekstem, że mi w pięty idzie. Generalnie powiedział, że wszystko ok, dzieć w normie ( ale nie wiem jaka waga bo nie mówił), szyjka mega długa i twarda, więc chociaż ten problem odpadł.

Z tej złości na niego zapomniałam zapytać o ten mój mini brzuch, no ale zakładam, że jak dzieć się w normie mieści to ten brzuch kiedyś musi urosnąć. Cyknę Wam zaraz fotkę to mi powiecie czy może przesadzam

---------- Dopisano o 08:34 ---------- Poprzedni post napisano o 08:25 ----------

Cytat:
Napisane przez kule_czka Pokaż wiadomość
Dzięki dzewczyny za info o promocji w tesco! Kartę ogarnęłam online, jadę dziś na łowy!

My po badaniach wczoraj, chłopak bardzo grzeczny, pokazał wszystko co trzeba, mama wzruszona, w 21+4 waży 400g. Fajny ten mój syn, mówię Wam


Wysłane z aplikacji Forum!
Super, że wszystko dobrze! Też dzisiaj się wybieram na łowy do Tesco, chłop idzie jakiś mecz oglądać, więc mam wolne popołudnie.


Powiem Wam jeszcze, że nie ogarniam tych swoich nastrojów. Z jednej strony tak mi się mega ta ciąża dłuży, że jakaś masakra, ale z drugiej jak sobie pomyślę, że zostały z 3 miesiące to mam cykora i wcale nie jest mi tak spieszno na porodówkę.
AAAA, dom z papieru jest cudowny **

Powiem Ci, że ja też mam mieszane uczucia co do swojego gin. Na pewno kolejnej ciąży bym u niego nie poprowadziła. Też wali takie teksty czasem widać, że nie bardzo chyba lubi kobiety. Jedyne co to, że jest dokładny i niczego nie bagatelizuje jeśli chodzi o wyniki badań. Bo już np. jak mówię że boli mnie krocze to on, że tak bywa bo się wszystko rozciąga i tyle a ja czasem wstać z kanapy nie mogę.

Właśnie wczoraj skonczylam oglądać Dom z papieru. 3 sezon może być ale jednak swą pierwsze były jak dla mnie lepsze

może polecicie coś do obejrzenia ? Mam zapisany do obejrzenia drugi sezon Dark i Mindhunter.

Cytat:
Napisane przez milawo Pokaż wiadomość
dziewczyny ta karte do tesco mozna ogarnac online, i zainstalowac aplikacje


Tak, właśnie ogarnęłam i dziś też ruszam



Pati korzystaj z urlopu


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-21, 08:05   #3865
purple noise
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 685
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Ja pójdę jutro na krzywa o ile nie zamule rano pały i nie pojadę prosto do roboty, chyba sobie muszę na kierownicy przykleić kartkę, dokąd mam jechać a na lodówkę, ze mam nie jeść

A w Tesco to chyba letnie ciuszki bardziej?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
purple noise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-21, 08:06   #3866
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Odespałam w końcu ostatnie 4 dni gdyby nie siku to jeszcze bym nie wstała ale oczywiście obudziłam się z bólem głowy, odsłaniam okno i wszystko jasne czemu deszczowo i pochmurnie. Standard


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 09:06 ---------- Poprzedni post napisano o 09:05 ----------

Cytat:
Napisane przez purple noise Pokaż wiadomość
Ja pójdę jutro na krzywa o ile nie zamule rano pały i nie pojadę prosto do roboty, chyba sobie muszę na kierownicy przykleić kartkę, dokąd mam jechać a na lodówkę, ze mam nie jeść

A w Tesco to chyba letnie ciuszki bardziej?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Na wyprzedażach letnie, ale te w standardowych cenach są już cieplejsze nawet kombinezony były u mnie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-21, 08:09   #3867
raficzyca
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 396
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez arya09 Pokaż wiadomość
Odespałam w końcu ostatnie 4 dni gdyby nie siku to jeszcze bym nie wstała ale oczywiście obudziłam się z bólem głowy, odsłaniam okno i wszystko jasne czemu deszczowo i pochmurnie. Standard


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 09:06 ---------- Poprzedni post napisano o 09:05 ----------


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Upał idzie, jeszcze zdąży nam wysoka temperatura zbrzydnąć ja tam sie cieszę, ze jest ciut chłodniej, chociaż przez ten deszcz głowa sama na biurko opada.


Dziewczyny, przypomnijcie jak wygląda ta rozmiarówka F&F, standard? I pochwalcie się co kupicie, ja nie potrafię szukać, więc potrzebna mi inspiracja. Przejrzałam te ciuszki co już kupiłam i wszytsko jakieś takie pstrokate, nic do niczego nie pasuje. No jakbym jakiegoś zaćmienia dostała jak kupowałam, na przykład żółte spodnie z jakimś badziewnym nadrukiem. Gdzie ja miałam oczy?!?

Edytowane przez raficzyca
Czas edycji: 2019-08-21 o 08:11
raficzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-21, 08:10   #3868
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez raficzyca Pokaż wiadomość
Upał idzie, jeszcze zdąży nam wysoka temperatura zbrzydnąć ja tam sie cieszę, ze jest ciut chłodniej, chociaż przez ten deszcz głowa sama na biurko opada.


Ja też się cieszę, tylko te bóle głowy na zmianę pogody dokuczają widziałam niestety prognozy i przyszły tydzień znowu hardcor pogodowy.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-21, 08:11   #3869
milawo
Wtajemniczenie
 
Avatar milawo
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 2 073
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez arya09 Pokaż wiadomość



Na wyprzedażach letnie, ale te w standardowych cenach są już cieplejsze nawet kombinezony były u mnie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
dokładnie jest już jesienna kolekcja, kombinezony sweterki bluzy..
milawo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-21, 08:23   #3870
raficzyca
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 396
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez milawo Pokaż wiadomość
dokładnie jest już jesienna kolekcja, kombinezony sweterki bluzy..
Milawo, kupiłaś coś ciekawego? Poka poka poka
raficzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-09-04 10:37:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:25.