Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32 - Strona 97 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-07-06, 16:50   #2881
MartaBT
Przyczajenie
 
Avatar MartaBT
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 23
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Dziewczyny, a ja z innej beczki Po postu nie mogłam wyjść z Calzedonii hahaha
miałam kupić strój kąpielowy...no..i kupiłam cztery!
Jakie to cudowne mieć cycki! I muszę stwierdzić ze zupełnie normalnie mi się z nimi pływa, a jakoś tak dziwnie obawiałam się jakie to będzie uczucie - wariatka jestem )
__________________
OP. 04.03.2019
Mentor Xtra 285 CC HP
dr Ł.D Katowice
MartaBT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-06, 17:59   #2882
Nadzieja87
Zakorzenienie
 
Avatar Nadzieja87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 611
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Dziewczyny krótkie pytanie, bo mam rozkmine.
Będąc (prawie) 4 Msc po operacji mogę już chodzić bez stanika?

Kusi mnie założenie sukienki bez pleców

Wysłane z mojego G8141 przy użyciu Tapatalka
__________________
Op. 11.03.2019.
Lift + Motiva Ergonomix Full 500cc
Nadzieja87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-06, 19:06   #2883
serena001
Raczkowanie
 
Avatar serena001
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 188
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

No chyba nic się nie stanie jak od czasu do czasu wyjdziesz bez stanika

Widziałaś co profesor wstawił na insta story?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
serena001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-06, 20:00   #2884
Nadzieja87
Zakorzenienie
 
Avatar Nadzieja87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 611
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez serena001 Pokaż wiadomość
No chyba nic się nie stanie jak od czasu do czasu wyjdziesz bez stanika

Widziałaś co profesor wstawił na insta story?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Widziałam
Jakis czas temu mu wysłałam a dzisiaj pytał czy może dodać na ig xD

Wysłane z mojego G8141 przy użyciu Tapatalka
__________________
Op. 11.03.2019.
Lift + Motiva Ergonomix Full 500cc
Nadzieja87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-06, 21:20   #2885
justi8290
Przyczajenie
 
Avatar justi8290
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 12
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Ja z całego serca polecam dr M. P. ze Szczecina. Jestem 4 dzień po operacji i dopiero wracam do żywych jechałam do niego aż z Trójmiasta. Mam 300cc średni profil z Mentora. Wcześniej było 65 C. Zobaczymy co z tego wyjdzie ja bardziej bałam się przesadzić w drugą stronę i boję się żeby nie były za duże dziś jest pierwszy dzień kiedy nie boli aż tak bardzo, chociaż dokucza mi kręgosłup od spania w jednej pozycji i do tego podwyższonej żeby nie ciągnęło.

Czy też miałyście problem z piłką zamiast brzucha? 🤭 Jestem szczupłą osobą z płaskim brzuszkiem, a od operacji mam z 10 cm więcej! I wyglądam jakbym była w 3 msc ciąży!! Błagam powiedzcie, że to zejdzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez justi8290
Czas edycji: 2019-07-06 o 21:27
justi8290 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-06, 23:22   #2886
Nemi89
Raczkowanie
 
Avatar Nemi89
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 452
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez Judyta71 Pokaż wiadomość
czasem szukając niskiej ceny można zapłacić dwa razy
Dałam 16 tysięcy za swoją operację i chcę, żeby było wszystko jak należy.
__________________
Operacja 04.02.2019, Poznań.
Poprawka 18.11.2019
Motiva round 265cc demi - podmięśniowo.
Z dechy do 65E
Nemi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-07, 12:49   #2887
cinamona
Raczkowanie
 
Avatar cinamona
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Costa del Sol, ES
Wiadomości: 122
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez justi8290 Pokaż wiadomość

Czy też miałyście problem z piłką zamiast brzucha? 🤭 Jestem szczupłą osobą z płaskim brzuszkiem, a od operacji mam z 10 cm więcej! I wyglądam jakbym była w 3 msc ciąży!! Błagam powiedzcie, że to zejdzie
Chyba każda z nas była „ w ciąży” po op. Nie przejmuj się, brzuch wróci do normy po ok 2-3 tyg.

Helou cycatki

Dawno nie zaglądałam.
Moje mają już 6 miesięcy jedna z najlepszych decyzji w moim życiu.
Wyskoczyliśmy ze starym na 4 dni na urlop i bosko się czuję w bikini i lekkich letnich obcisłych ciuszkach. A jak super biust się prezentuje w ubraniach bez stanika...

Lewa pierś dalej ciut większa od prawej i taka trochę kanciasta i chyba za bardzo już się nie zmieni. Już się przyzwyczaiłam i już mnie to tak nie denerwuje. Idealne nie są ale i tak cudne

Rozmiar mam 70D lub jeszcze lepiej leży 65e ale u mnie w normalnych sklepach ciężko kupić obwód 65. Teraz byłam w PL to sobie jeden w esotiq kupiłam. Nie wiem jak wy ale ja się czuję najlepiej w stanikach miękkich, cieniutkuch, bez fiszbin i żadnych usztwnień. Być może dlatego że kiedyś nie mogłam nosić takich cudeniek.
__________________
Nowa Ja 03.01.2019
Mentor Extra Round Moderate Plus 325cc/350cc


........................
Nie ma kobiet niezrozumiałych, są tylko mężczyźni niedomyślni
cinamona jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-07-07, 23:50   #2888
mala_miii86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Walia
Wiadomości: 7
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez Xylo93 Pokaż wiadomość
Któraś z was ma piersi od Jarlińskiego z Wrocławia? Byłam na konsultacji, zaproponował mi mentory 300hp (moja wejściówka to 70D)
Efekt przy mierzeniu mi się podobal, wszystko spoko. Takie przymiarki są wiarygodne? Duża jest roznica jak inplant trafi pod mięsień?


Kliknięte z iPhone
Czasem słownik wie lepiej
Hej! Ja mam od dr.Jarlinskiego! Lekarz naprawdę zna się na rzeczy! Chcę aby jego pacjentki wyglądały na prawdę dobrze. Dobiera rozmiar idealnie choć przeszło mi przez myśl czy nie za małe... ale trzeba przed samą sobą zdecydować czy chcesz wyglądać Naturalnie pięknie czy tak aby to było widać na pierwszy rzut oka że ooo ta to ma cycki robione wszystko zależy od Ciebie czego oczekujesz. Mnie się podobaja i takie i takie rozwiązania ale Doktor jest raczej za naturalnym wyglądem powiedziałam o swoich oczekiwaniach co chce czego nie i spełnił je w każdy stopniu.

Dziewczyny kupiłam ten stan ik z esteicq na prawdę rewelacja! Nawet przy mojej szewsko kitzej klatce daje radę i pięknie je eksponuje !
mala_miii86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-08, 13:49   #2889
justi8290
Przyczajenie
 
Avatar justi8290
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 12
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Kiedy można kupić pierwszy stanik tak żeby za miesiąc się nie okazało, że jednak zbyt duży lub mały? Myślę o triumphie triaction żeby już po 2 tygodniach móc go chociaż zakładać do pracy, bo pooperacyjny to nawet pod najluzniejsza bluzka nie wygląda jakieś rady?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
justi8290 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-08, 14:17   #2890
Nemi89
Raczkowanie
 
Avatar Nemi89
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 452
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez cinamona Pokaż wiadomość
Nie wiem jak wy ale ja się czuję najlepiej w stanikach miękkich, cieniutkuch, bez fiszbin i żadnych usztwnień. Być może dlatego że kiedyś nie mogłam nosić takich cudeniek.
Ja nie mogłam nosić kiedyś i nie mogę nosić teraz... Jak założę, to zaraz odznaczają mi się sutki, które są krzywo i to widać. Bez stanika założyć sukienkę to też mogę sobie pomarzyć. Zrobiłam operację, żeby nie być skazaną na gąbki, zwłaszcza latem, a teraz i tak muszę się kisić pod usztywnianymi stanikami, żeby tylko sutki przypadkiem gdzieś nie "przebijały" O cieniutkich topach sportowych też mogę zapomnieć.

Cytat:
Napisane przez justi8290 Pokaż wiadomość
Kiedy można kupić pierwszy stanik tak żeby za miesiąc się nie okazało, że jednak zbyt duży lub mały?
Poczekaj 2 miesiące to będzie już dobry rozmiar.
__________________
Operacja 04.02.2019, Poznań.
Poprawka 18.11.2019
Motiva round 265cc demi - podmięśniowo.
Z dechy do 65E

Edytowane przez Nemi89
Czas edycji: 2019-07-08 o 14:19
Nemi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-08, 21:05   #2891
cinamona
Raczkowanie
 
Avatar cinamona
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Costa del Sol, ES
Wiadomości: 122
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez Nemi89 Pokaż wiadomość
Ja nie mogłam nosić kiedyś i nie mogę nosić teraz... Jak założę, to zaraz odznaczają mi się sutki, które są krzywo i to widać. Bez stanika założyć sukienkę to też mogę sobie pomarzyć. Zrobiłam operację, żeby nie być skazaną na gąbki, zwłaszcza latem, a teraz i tak muszę się kisić pod usztywnianymi stanikami, żeby tylko sutki przypadkiem gdzieś nie "przebijały" O cieniutkich topach sportowych też mogę zapomnieć.
Nemi aż tak widać różnice w wysokości?
U mnie czasem prawa brodawka stoi bo bardziej wrażliwa i się odznacza a lewa wcale, też czasem denerwujące to jest. Na początku to wogóle nie denerwowały te odstające brodawki i wstydziałam się. Teraz już mnie to tak nie rusza.

Justi8290 myśle że triaction możesz stosować wymiennie z pooperacyjnym i jeśli pooperacyjny nie nadaje się pod ubrania to kup triaction już nawet teraz. Ale z zakupem innych lepiej się jeszcze wstrzymać.
Chociaż ja pierwsze staniki kupiłam po miesiącu od op i dalej na mnie dobre a jestem już pół roku po. Ale może to też dlatego że te które kupiłam to staniki cieniutkie, bez żadnych usztywnień czy fiszbin i ich miseczka troszkę się rozciąga.
__________________
Nowa Ja 03.01.2019
Mentor Extra Round Moderate Plus 325cc/350cc


........................
Nie ma kobiet niezrozumiałych, są tylko mężczyźni niedomyślni
cinamona jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-08, 22:13   #2892
Nemi89
Raczkowanie
 
Avatar Nemi89
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 452
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez cinamona Pokaż wiadomość
Nemi aż tak widać różnice w wysokości?
Tak


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Operacja 04.02.2019, Poznań.
Poprawka 18.11.2019
Motiva round 265cc demi - podmięśniowo.
Z dechy do 65E
Nemi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-08, 23:26   #2893
Olka19853
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 77
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez Nemi89 Pokaż wiadomość
Tak


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Nemi ja dalej uważam ze masz świetne cycki!!Ale jeśli tak Cię to meczy to nie czekaj pisz i wysyłaj zdjęcia do doktorka !!Nie po to tyle kasy wywaliłaś żeby być nie zadowolona !Moze to tylko kwestia naciągnięcia skory i nie będzie to skomplikowane do zrobienia , nie może się tak po prostu wypiąć ! Moje tez nie są idealne jedna trochę niżej i w bardzo głębokim dekoldzie to widać ale jest o niebo lepiej niż moje sprzed op.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Olka19853 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-09, 14:11   #2894
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Dziewczęta - pragnę dołączyć do Was już teraz!

Do tej pory powiększenie piersi było na etapie "chciaaaałabym, ale to drogie, trochę niebezpieczne też". Także to była ta faza pt. MOGĘ CHOCIAŻ POMARZYĆ, NIE?". Wspomnę jeszcze, że jestem taką M-ką. Wymiary: 94/62/89.

Od jakiegoś czasu jestem z Mężczyzną, który pochwala moją potrzebę zwiększenia biustu (mam 70D). Baaaa, jesteśmy w tracie dyskusji jakie będą dla NAS lepsze! Ja sądzę, że F. Z kolei mój najdroższy jest zdecydowanie za G - śmieszkując, że to pierwsza literka jego imienia "to musi być przecież znak"! Osobiście obawiam się, czy nie będą zbyt ogromne i czy kręgosłup to udźwignię (ważę obecnie 58 kg). Wyczytałam tutaj Was, że chirurdzy robią wizualizację i przymiarki, także dogadamy się podczas konsultacji i teraz... właśnie!!! Jajjjjjj, do kogo, do kogo?

Wyszukałam najwięcej pozytywnych opinii o dr T.K. z Krakowa (również na tym wątku, jak widzę, wiele z Was ma od niego swoje piłeczki!). Także widzę dr Paweł Sz. z dobrymi opiniami... najbardziej to sobie Wasze opinie jednak biorę do serduszka. A mój mężczyzna... już chce słyszeć, że jestem umówiona na wizyte konsultacyjną, a i ja sama baaardzo nie mogę się doczekać

Edytowane przez sylvia_doll
Czas edycji: 2019-07-09 o 14:18
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-09, 15:00   #2895
justi8290
Przyczajenie
 
Avatar justi8290
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 12
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
Dziewczęta - pragnę dołączyć do Was już teraz!

Do tej pory powiększenie piersi było na etapie "chciaaaałabym, ale to drogie, trochę niebezpieczne też". Także to była ta faza pt. MOGĘ CHOCIAŻ POMARZYĆ, NIE?". Wspomnę jeszcze, że jestem taką M-ką. Wymiary: 94/62/89.

Od jakiegoś czasu jestem z Mężczyzną, który pochwala moją potrzebę zwiększenia biustu (mam 70D). Baaaa, jesteśmy w tracie dyskusji jakie będą dla NAS lepsze! Ja sądzę, że F. Z kolei mój najdroższy jest zdecydowanie za G - śmieszkując, że to pierwsza literka jego imienia "to musi być przecież znak"! Osobiście obawiam się, czy nie będą zbyt ogromne i czy kręgosłup to udźwignię (ważę obecnie 58 kg). Wyczytałam tutaj Was, że chirurdzy robią wizualizację i przymiarki, także dogadamy się podczas konsultacji i teraz... właśnie!!! Jajjjjjj, do kogo, do kogo?

Wyszukałam najwięcej pozytywnych opinii o dr T.K. z Krakowa (również na tym wątku, jak widzę, wiele z Was ma od niego swoje piłeczki!). Także widzę dr Paweł Sz. z dobrymi opiniami... najbardziej to sobie Wasze opinie jednak biorę do serduszka. A mój mężczyzna... już chce słyszeć, że jestem umówiona na wizyte konsultacyjną, a i ja sama baaardzo nie mogę się doczekać
Ja od siebie baaaardzo polecam Michała P. ze Szczecina. Zobacz sobie jego 'prace' na stronie kliniki opieka przed i pooperacyjna naprawde pierwsza klasa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
justi8290 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-10, 15:55   #2896
Nemi89
Raczkowanie
 
Avatar Nemi89
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 452
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez Olka19853 Pokaż wiadomość
Nemi ja dalej uważam ze masz świetne cycki!!Ale jeśli tak Cię to meczy to nie czekaj pisz i wysyłaj zdjęcia do doktorka !!Nie po to tyle kasy wywaliłaś żeby być nie zadowolona !Moze to tylko kwestia naciągnięcia skory i nie będzie to skomplikowane do zrobienia , nie może się tak po prostu wypiąć ! Moje tez nie są idealne jedna trochę niżej i w bardzo głębokim dekoldzie to widać ale jest o niebo lepiej niż moje sprzed op.
W głębokim dekolcie właśnie u mnie mniej to widać, mogę poprawić bluzkę i jak tego pilnuję to jest ok, ale jak mam mały dekolt to jest tragedia i niczym nie idzie tego zamaskować. Podciąganie ramiączek z jednej strony nie pomaga. Dodałam zdjęcie, możesz zobaczyć jak to wygląda. Wg mnie jest tragicznie. W ogóle, ta pierś, która opadła jest brzydsza od tej, która jest wyżej. Zupełnie tak jakby opadła zbyt nisko.
__________________
Operacja 04.02.2019, Poznań.
Poprawka 18.11.2019
Motiva round 265cc demi - podmięśniowo.
Z dechy do 65E

Edytowane przez Nemi89
Czas edycji: 2019-07-10 o 15:58
Nemi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-10, 18:36   #2897
Nadzieja87
Zakorzenienie
 
Avatar Nadzieja87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 611
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez Nemi89 Pokaż wiadomość
W głębokim dekolcie właśnie u mnie mniej to widać, mogę poprawić bluzkę i jak tego pilnuję to jest ok, ale jak mam mały dekolt to jest tragedia i niczym nie idzie tego zamaskować. Podciąganie ramiączek z jednej strony nie pomaga. Dodałam zdjęcie, możesz zobaczyć jak to wygląda. Wg mnie jest tragicznie. W ogóle, ta pierś, która opadła jest brzydsza od tej, która jest wyżej. Zupełnie tak jakby opadła zbyt nisko.
Jeśli cię to pocieszy to u mnie też jedna jest niżej, ale wynika to z asymetri jeszcze przed op. Tego widać nie było wcześniej. A teraz jest. Gdy wspomniałam o tym lekarzowi po operacji to zaproponowal mi to słynne uszczypniecie w rok po operacji. Co oznacza że w znieczuleniu miejscowym założy mi kilka szwów i pierś pójdzie wyżej.

Wysłane z mojego G8141 przy użyciu Tapatalka
__________________
Op. 11.03.2019.
Lift + Motiva Ergonomix Full 500cc
Nadzieja87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-10, 21:45   #2898
Nemi89
Raczkowanie
 
Avatar Nemi89
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 452
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez Nadzieja87 Pokaż wiadomość
Jeśli cię to pocieszy to u mnie też jedna jest niżej, ale wynika to z asymetri jeszcze przed op. Tego widać nie było wcześniej. A teraz jest. Gdy wspomniałam o tym lekarzowi po operacji to zaproponowal mi to słynne uszczypniecie w rok po operacji. Co oznacza że w znieczuleniu miejscowym założy mi kilka szwów i pierś pójdzie wyżej.

Wysłane z mojego G8141 przy użyciu Tapatalka
U mnie to trzeba by chyba skóry trochę wyciąć od spodu bo zauważyłam, że jak tam naciągane to sutek idzie na swoje miejsce a implant podchodzi wyżej i wszystko się wyrównuje. Ciekawe czy taki zabieg jest możliwy i czy jest płatny.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Operacja 04.02.2019, Poznań.
Poprawka 18.11.2019
Motiva round 265cc demi - podmięśniowo.
Z dechy do 65E
Nemi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-11, 07:34   #2899
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Just, dziekuje

---------- Dopisano o 08:34 ---------- Poprzedni post napisano o 08:31 ----------

Justi - dziękuję za polecenie! Za szybko wysłała mi się wiadomość..



A chciałam jeszcze Was podpytać. Moje wymiary są wyżej - czy uważacie, że rozmiar G będzie w porządku? Czy F byłoby lepsze? Wkurza mnie to, że nie mogę nigdzie zobaczyć jak wyglądają piersi przy danym wzroście i WADZE. Wiecie jak w katalogu IKEA - przeglądam, wybieram, mówię: "TO JA TE BYM CHCIAŁA"

Edytowane przez sylvia_doll
Czas edycji: 2019-07-11 o 13:49
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-11, 09:29   #2900
mala_miii86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Walia
Wiadomości: 7
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez Nemi89 Pokaż wiadomość
W głębokim dekolcie właśnie u mnie mniej to widać, mogę poprawić bluzkę i jak tego pilnuję to jest ok, ale jak mam mały dekolt to jest tragedia i niczym nie idzie tego zamaskować. Podciąganie ramiączek z jednej strony nie pomaga. Dodałam zdjęcie, możesz zobaczyć jak to wygląda. Wg mnie jest tragicznie. W ogóle, ta pierś, która opadła jest brzydsza od tej, która jest wyżej. Zupełnie tak jakby opadła zbyt nisko.
A może jeszcze wszystko się wyrówna? Mój lekarz twierdzi ,że tak naprawdę te pierwsze 3 miesiące są do wygojenia blizn wewnętrznych ale piersi kształtują się do roku! Zadzwoń może do lekarza, zapytaj czy możesz coś robić aby ta jedna pierś opadła,może potrzeba właśnie jedno ramiacKo utrzymać normalnie a drugie z ta piersia co jest wyżej zostawić luźniej? Może masuj ja codziennie od góry przesuwając lekko w dół? Na pewno coś da się jeszcze teraz zrobić!!! Będzie dobrze ! 😘
mala_miii86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-11, 13:52   #2901
Nadzieja87
Zakorzenienie
 
Avatar Nadzieja87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 611
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez Nemi89 Pokaż wiadomość
U mnie to trzeba by chyba skóry trochę wyciąć od spodu bo zauważyłam, że jak tam naciągane to sutek idzie na swoje miejsce a implant podchodzi wyżej i wszystko się wyrównuje. Ciekawe czy taki zabieg jest możliwy i czy jest płatny.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Efekt naciagniecia ma dać właśnie kilka szwów. Zresztą nie ma co gdybać. Najlepiej jak się umowisz na konsultacje u swojego lekarza

Wysłane z mojego G8141 przy użyciu Tapatalka
__________________
Op. 11.03.2019.
Lift + Motiva Ergonomix Full 500cc
Nadzieja87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-11, 14:34   #2902
Nemi89
Raczkowanie
 
Avatar Nemi89
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 452
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez mala_miii86 Pokaż wiadomość
A może jeszcze wszystko się wyrówna? Mój lekarz twierdzi ,że tak naprawdę te pierwsze 3 miesiące są do wygojenia blizn wewnętrznych ale piersi kształtują się do roku! Zadzwoń może do lekarza, zapytaj czy możesz coś robić aby ta jedna pierś opadła,może potrzeba właśnie jedno ramiacKo utrzymać normalnie a drugie z ta piersia co jest wyżej zostawić luźniej? Może masuj ja codziennie od góry przesuwając lekko w dół? Na pewno coś da się jeszcze teraz zrobić!!! Będzie dobrze ! 😘

Właśnie opaść to opadły już obie, tyle, że ta lewa za nisko. Regulowanie ramiączek nic nie daje. Na początku sierpnia minie pół roku a ja będę mieć urlop więc umówię się na kontrolę i zobaczymy, co mi powie. Tak jak pisze Nadzieja - tu chyba będzie trzeba podnieść tą lewą pierś naciągając skórę od dołu, bo sutek jest za wysoko mimo, że cały implant za nisko.

Co ja się nadenerwuję tymi implantami Pół roku prawie, człowiek chciałby już wrócić do normalności, a tu kolejny problem, oszaleć można.
__________________
Operacja 04.02.2019, Poznań.
Poprawka 18.11.2019
Motiva round 265cc demi - podmięśniowo.
Z dechy do 65E
Nemi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-11, 20:34   #2903
Olka19853
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 77
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez Nemi89 Pokaż wiadomość
W głębokim dekolcie właśnie u mnie mniej to widać, mogę poprawić bluzkę i jak tego pilnuję to jest ok, ale jak mam mały dekolt to jest tragedia i niczym nie idzie tego zamaskować. Podciąganie ramiączek z jednej strony nie pomaga. Dodałam zdjęcie, możesz zobaczyć jak to wygląda. Wg mnie jest tragicznie. W ogóle, ta pierś, która opadła jest brzydsza od tej, która jest wyżej. Zupełnie tak jakby opadła zbyt nisko.


OK Nemi obejrzałam zdjęcia i moje spostrzeżenia są takie :
1.Faktycznie ta lewa pierś bardzo opadła coś z tym trzeba zrobić .(widać jak jesteś bez stanika)
2.Sutki się bardzo wyrównały wyglądają lepiej niż wcześniej (porównaj sobie zdjęcia po tak ok 2 miesiącach to ten lewy był dużo wyżej )
3. Z tym dekoltem to jak nie wiesz to się nie zorientujesz!! (Ja tez z jednej strony mam większa ,,bułeczkę,, niż z drugiej ).Żaden facet na to uwagi nie zwróci chyba ze mu powiesz!, kobitka popatrzy i sobie pomyśli ze stanik masz nierówno ściągnięty .
4. Wyglada to na dosyć łatwe do naprawienia i ja bym doktorka cisnęła żeby to zrobił za darmo. Jak się będzie stawiać to go postraszyć ze jak nie naprawi to podzielisz się swoimi doświadczeniami na forach społecznościowych.
Muszę w końcu jakieś zdjęcia wrzucić ale aż mi wstyd wy wszystkie takie idealne figury a mnie się wszędzie wylewa Niedługo to brzuch od cycków będę miała większy
Nie czekaj do sierpnia tylko już do niego pisz żeby się oswoił z sytuacja.
U mnie tez jedna pierś była większa przed i powiedział ze to już jest w jego kwestii i zrobi żeby było równo. Nie do końca wyszło ale ja jestem zadowolona bo cycki przed miałam słabe (ciagle chudniecie tycie i ba obwisły ).



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Olka19853 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-11, 22:01   #2904
Irisz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 19
Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Dziewczyny ja chciałam się pochwalićJestem 4,5 miesiaca po operacji i jestem szczęśliwą posiadaczką rozm 65F/70D piersi są równe i wkońcu mogę je do siebie zbliżyć żeby uzyskać rowek-chociaż tak naprawdę dopiero od niedawna.U mnie było tak że ja nie miałam zaleconego pasa pooperacyjnego, operacja przeprowadzona bez użycia drenów i lekarz nie kazał stosować maści na blizny. Jeżeli cięcie było zrobione w porządku to blizny same się zagoją. Efekt jest dla mnie w 100% zadowalający. I powiem Wam że póki co jestem bardzo szczęsliwa posiadaczką pięknych piersi i polecam wszystkim ktorzy się wachaja bo komfort życia nieporownywalny z tym co bylo przedPozdrawiam!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez Irisz
Czas edycji: 2019-07-11 o 22:04
Irisz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-12, 00:10   #2905
Olka19853
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 77
Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
Dziewczęta - pragnę dołączyć do Was już teraz!

Do tej pory powiększenie piersi było na etapie "chciaaaałabym, ale to drogie, trochę niebezpieczne też". Także to była ta faza pt. MOGĘ CHOCIAŻ POMARZYĆ, NIE?". Wspomnę jeszcze, że jestem taką M-ką. Wymiary: 94/62/89.

Od jakiegoś czasu jestem z Mężczyzną, który pochwala moją potrzebę zwiększenia biustu (mam 70D). Baaaa, jesteśmy w tracie dyskusji jakie będą dla NAS lepsze! Ja sądzę, że F. Z kolei mój najdroższy jest zdecydowanie za G - śmieszkując, że to pierwsza literka jego imienia "to musi być przecież znak"! Osobiście obawiam się, czy nie będą zbyt ogromne i czy kręgosłup to udźwignię (ważę obecnie 58 kg). Wyczytałam tutaj Was, że chirurdzy robią wizualizację i przymiarki, także dogadamy się podczas konsultacji i teraz... właśnie!!! Jajjjjjj, do kogo, do kogo?

Wyszukałam najwięcej pozytywnych opinii o dr T.K. z Krakowa (również na tym wątku, jak widzę, wiele z Was ma od niego swoje piłeczki!). Także widzę dr Paweł Sz. z dobrymi opiniami... najbardziej to sobie Wasze opinie jednak biorę do serduszka. A mój mężczyzna... już chce słyszeć, że jestem umówiona na wizyte konsultacyjną, a i ja sama baaardzo nie mogę się doczekać


OK wiec ja prosto z mostu pojadę ;
Facet dzisiaj jest jutro go nie ma !!(w związku od 14 lat 2 lata małżeństwa ) a co się nacierpisz to twoje ( i tak nie dotknie porządnie do 3 miesiąca u mnie 5 miesiąc a prawego sutka dalej do końca nie czuje a lewy nie jest tak czuły jak przed )
Ja przed op miałam 75b/c (jak my się oszukuje my) we wszystkich sieciówkach a teraz 80D ale te piersi są pełne cały stanik wypełniają i wyglądają rewelacja naprawdę naturalnie.Zależy czego szukasz. Znajdź fajne piersi na necie w rozmiarze który byś chciała i pokarz lekarzowi, nie sugeruj się rozmiarami bo jeśli piersi są pełne to naprawdę zupełnie inaczej wyglądają .Facet niech spada na drzewo jak mu się nie podoba to co masz.Ja postawiłam mojego męża przed faktem dokonanym : chce sobie zrobić cycki bo mi się moje nie podobają i są za małe a on to zaakceptował !! Rozmiar wybierałam sama i sama za nie zapłaciłam !!
To ja mam z nimi żyć i się dobrze czuć przez następne pare lat !!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez Olka19853
Czas edycji: 2019-07-12 o 00:13
Olka19853 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-12, 15:03   #2906
Nemi89
Raczkowanie
 
Avatar Nemi89
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 452
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez Olka19853 Pokaż wiadomość
OK wiec ja prosto z mostu pojadę ;
Facet dzisiaj jest jutro go nie ma !!(w związku od 14 lat 2 lata małżeństwa ) a co się nacierpisz to twoje ( i tak nie dotknie porządnie do 3 miesiąca u mnie 5 miesiąc a prawego sutka dalej do końca nie czuje a lewy nie jest tak czuły jak przed )
Ja przed op miałam 75b/c (jak my się oszukuje my) we wszystkich sieciówkach a teraz 80D ale te piersi są pełne cały stanik wypełniają i wyglądają rewelacja naprawdę naturalnie.Zależy czego szukasz. Znajdź fajne piersi na necie w rozmiarze który byś chciała i pokarz lekarzowi, nie sugeruj się rozmiarami bo jeśli piersi są pełne to naprawdę zupełnie inaczej wyglądają .Facet niech spada na drzewo jak mu się nie podoba to co masz.Ja postawiłam mojego męża przed faktem dokonanym : chce sobie zrobić cycki bo mi się moje nie podobają i są za małe a on to zaakceptował !! Rozmiar wybierałam sama i sama za nie zapłaciłam !!
To ja mam z nimi żyć i się dobrze czuć przez następne pare lat !!
Popieram w 100%!

Sylvia, to Ty się będziesz męczyć po operacji, a nie on. Dziewczyny znoszą to różnie, ja natomiast zniosłam niebywale źle (pewnie przez to, że ciasny opatrunek miałam przez cały pierwszy tydzień), aż myślałam sobie "na co mi to było". Oddychać było bardzo ciężko, noce nieprzespane, nawet facet mi podpaski musiał zmieniać, bo ja sama nie dałam rady a dzień po operacji dostałam okres.

Co to się dzieje z tymi facetami? Ostatnio rozmawiałam ze znajomym (on akurat wiedział, że zamierzam powiększyć piersi) i powiedział, że moje bardzo mu się podobają i od pewnego czasu stara się namówić na operację swoją dziewczynę. Kopara mi opadła, dostał ode mnie taką zj**kę, że masakra. I potem się dziwią, że kobiety czują się niedowartościowane, a sami im mówią "cycki se zrób". Ta sytuacja mnie tak zdenerwowała, że miałam ochotę mu trzasnąć w papę. Gdyby mój facet mnie namawiał na powiększenie piersi, a ja potem cierpiałabym tak jak cierpiałam, to bym go na oczy nie chciała widzieć za to, przez co mi kazał przejść. Niezmiernie się cieszę, że to był mój pomysł a nie mojego faceta, bo bym go znienawidziła podczas rekonwalescencji. I też sama sobie uzbierałam całą kwotę, bo nie wyobrażam sobie sytuacji, gdybym miała zakończyć związek a on wyleciałby z tekstem "oddawaj kasę za operację".

Co do kontroli.. chyba faktycznie napiszę tego maila, wyślę zdjęcia, niech dzieje się co chce...
__________________
Operacja 04.02.2019, Poznań.
Poprawka 18.11.2019
Motiva round 265cc demi - podmięśniowo.
Z dechy do 65E

Edytowane przez Nemi89
Czas edycji: 2019-07-12 o 15:07
Nemi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-12, 20:30   #2907
Nadzieja87
Zakorzenienie
 
Avatar Nadzieja87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 611
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez Nemi89 Pokaż wiadomość
Właśnie opaść to opadły już obie, tyle, że ta lewa za nisko. Regulowanie ramiączek nic nie daje. Na początku sierpnia minie pół roku a ja będę mieć urlop więc umówię się na kontrolę i zobaczymy, co mi powie. Tak jak pisze Nadzieja - tu chyba będzie trzeba podnieść tą lewą pierś naciągając skórę od dołu, bo sutek jest za wysoko mimo, że cały implant za nisko.

Co ja się nadenerwuję tymi implantami Pół roku prawie, człowiek chciałby już wrócić do normalności, a tu kolejny problem, oszaleć można.
No przecież o tym mówię to szycie od dolu ma być. Przynajmniej u mnie jeśli się zdecyduje

Wysłane z mojego G8141 przy użyciu Tapatalka
__________________
Op. 11.03.2019.
Lift + Motiva Ergonomix Full 500cc
Nadzieja87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-12, 21:53   #2908
Nemi89
Raczkowanie
 
Avatar Nemi89
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 452
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez Nadzieja87 Pokaż wiadomość
No przecież o tym mówię to szycie od dolu ma być. Przynajmniej u mnie jeśli się zdecyduje

Wysłane z mojego G8141 przy użyciu Tapatalka
Szkoda, że trzeba z tym czekać do roku, bo to oznacza, że jeszcze przez pół będę się z tą asymetrią męczyć. O ile w ogóle dostanę taką propozycję. Gdybym mogła, to chciałabym to mieć naprawione od razu

Wysłałam maila ze zdjęciami, ciekawe jaką dostanę odpowiedź.
__________________
Operacja 04.02.2019, Poznań.
Poprawka 18.11.2019
Motiva round 265cc demi - podmięśniowo.
Z dechy do 65E

Edytowane przez Nemi89
Czas edycji: 2019-07-15 o 01:07
Nemi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-15, 05:30   #2909
cinamona
Raczkowanie
 
Avatar cinamona
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Costa del Sol, ES
Wiadomości: 122
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez Olka19853 Pokaż wiadomość
OK wiec ja prosto z mostu pojadę ;
Facet dzisiaj jest jutro go nie ma !!(w związku od 14 lat 2 lata małżeństwa ) a co się nacierpisz to twoje ( i tak nie dotknie porządnie do 3 miesiąca u mnie 5 miesiąc a prawego sutka dalej do końca nie czuje a lewy nie jest tak czuły jak przed )
Ja przed op miałam 75b/c (jak my się oszukuje my) we wszystkich sieciówkach a teraz 80D ale te piersi są pełne cały stanik wypełniają i wyglądają rewelacja naprawdę naturalnie.Zależy czego szukasz. Znajdź fajne piersi na necie w rozmiarze który byś chciała i pokarz lekarzowi, nie sugeruj się rozmiarami bo jeśli piersi są pełne to naprawdę zupełnie inaczej wyglądają .Facet niech spada na drzewo jak mu się nie podoba to co masz.Ja postawiłam mojego męża przed faktem dokonanym : chce sobie zrobić cycki bo mi się moje nie podobają i są za małe a on to zaakceptował !! Rozmiar wybierałam sama i sama za nie zapłaciłam !!
To ja mam z nimi żyć i się dobrze czuć przez następne pare lat !!
W punkt. Najlepsze rozwiązanie to wyszukanie fotek z cyckami marzeń i z tym na konsultacje.
Wlaśnie i rozmiarem nie ma się co tak sugerować. Pełny jędrny biust wygląda całkiem inaczej niż np obwisły w tym samym rozmiarze.

Cytat:
Napisane przez Nemi89 Pokaż wiadomość
Szkoda, że trzeba z tym czekać do roku, bo to oznacza, że jeszcze przez pół będę się z tą asymetrią męczyć. O ile w ogóle dostanę taką propozycję. Gdybym mogła, to chciałabym to mieć naprawione od razu

Wysłałam maila ze zdjęciami, ciekawe jaką dostanę odpowiedź.
Nemi ciekawe co odpisze.
Faktycznie widoczne to bardzo i nie dziwię ci się że jesteś niezadowolona. Napewno jakoś to można poprawić.
__________________
Nowa Ja 03.01.2019
Mentor Extra Round Moderate Plus 325cc/350cc


........................
Nie ma kobiet niezrozumiałych, są tylko mężczyźni niedomyślni

Edytowane przez cinamona
Czas edycji: 2019-07-15 o 05:33
cinamona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-16, 16:02   #2910
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez cinamona Pokaż wiadomość
W punkt. Najlepsze rozwiązanie to wyszukanie fotek z cyckami marzeń i z tym na konsultacje.
Wlaśnie i rozmiarem nie ma się co tak sugerować. Pełny jędrny biust wygląda całkiem inaczej niż np obwisły w tym samym rozmiarze.
"wyszukanie fotek z cyckami marzeń" właśnie ich znaleźć nie mogę... tzn. tak, kilka widziałam, ale co innego na kimś, co innego na mnie. A tablic z rozmiarami ciała przy konkretnym biuście- ni ma nigdzie?

Cytat:
Napisane przez Nadzieja87 Pokaż wiadomość
No przecież o tym mówię to szycie od dolu ma być. Przynajmniej u mnie jeśli się zdecyduje
A to zawsze tak jest, że asymetria przez 3-6 miesięcy po zabiegu?

Cytat:
Napisane przez Olka19853 Pokaż wiadomość
OK wiec ja prosto z mostu pojadę ;
Facet dzisiaj jest jutro go nie ma !!(w związku od 14 lat 2 lata małżeństwa ) a co się nacierpisz to twoje ( i tak nie dotknie porządnie do 3 miesiąca u mnie 5 miesiąc a prawego sutka dalej do końca nie czuje a lewy nie jest tak czuły jak przed )
Ja przed op miałam 75b/c (jak my się oszukuje my) we wszystkich sieciówkach a teraz 80D ale te piersi są pełne cały stanik wypełniają i wyglądają rewelacja naprawdę naturalnie.Zależy czego szukasz. Znajdź fajne piersi na necie w rozmiarze który byś chciała i pokarz lekarzowi, nie sugeruj się rozmiarami bo jeśli piersi są pełne to naprawdę zupełnie inaczej wyglądają .Facet niech spada na drzewo jak mu się nie podoba to co masz.Ja postawiłam mojego męża przed faktem dokonanym : chce sobie zrobić cycki bo mi się moje nie podobają i są za małe a on to zaakceptował !! Rozmiar wybierałam sama i sama za nie zapłaciłam !!
To ja mam z nimi żyć i się dobrze czuć przez następne pare lat !!
Cytat:
Napisane przez Nemi89 Pokaż wiadomość
Popieram w 100%!

Sylvia, to Ty się będziesz męczyć po operacji, a nie on. Dziewczyny znoszą to różnie, ja natomiast zniosłam niebywale źle (pewnie przez to, że ciasny opatrunek miałam przez cały pierwszy tydzień), aż myślałam sobie "na co mi to było". Oddychać było bardzo ciężko, noce nieprzespane, nawet facet mi podpaski musiał zmieniać, bo ja sama nie dałam rady a dzień po operacji dostałam okres.

Co to się dzieje z tymi facetami? Ostatnio rozmawiałam ze znajomym (on akurat wiedział, że zamierzam powiększyć piersi) i powiedział, że moje bardzo mu się podobają i od pewnego czasu stara się namówić na operację swoją dziewczynę. Kopara mi opadła, dostał ode mnie taką zj**kę, że masakra. I potem się dziwią, że kobiety czują się niedowartościowane, a sami im mówią "cycki se zrób". Ta sytuacja mnie tak zdenerwowała, że miałam ochotę mu trzasnąć w papę. Gdyby mój facet mnie namawiał na powiększenie piersi, a ja potem cierpiałabym tak jak cierpiałam, to bym go na oczy nie chciała widzieć za to, przez co mi kazał przejść. Niezmiernie się cieszę, że to był mój pomysł a nie mojego faceta, bo bym go znienawidziła podczas rekonwalescencji. I też sama sobie uzbierałam całą kwotę, bo nie wyobrażam sobie sytuacji, gdybym miała zakończyć związek a on wyleciałby z tekstem "oddawaj kasę za operację".
Nemi... Ojejku, nie zdaję sobie chyba sprawy jeszcze jak wyglada cały ten proces rekonwalescencji... Muszę się doedukować. Miałam operację na przepuklinę - tu zniosłam bezproblemowo totalnie wszystko, włącznie z uśpieniem. Jednak z tego co czytam, operacja cyckowa będzie bardziej poważną sprawą - skoro jest ciężko oddychać po operacji? nie żartujesz? dziewczyny, to prawda?! ale się wpakuję...

Olka, Co do sytuacji "oddawaj hajsy za cycki" to słyszałam właśnie o takiej kuriozalnej akcji Spokojnie, nie potrzebuję ciągnąć z czyjegoś portfela
A jeśli chodzi o to, że ciekawe czy sam by sobie zrobił - odpowiadam - tak. Cierpieć chce ze mną misio. Jednak ja to go proszę, aby nie robił, bo już teraz jest zbyt okazały i wiecie

***
Ok, dziewczyny najdroższe żeby była jasność - ja od 5 lat wiem, że chcę mieć operację. To, że mi wystarczyłoby F, a on jest za G - nie zmienia tego faktu. Również nie zmienia to faktu, iż to jest mój pomysł, to ja zaczęłam to wszystko - i to zanim go poznałam - fakt, robię to przecież dla Nas, ale to ja ja ja ja wpadłam na ten pomysł i jaajaja chcę

Super, że można powybierać i zrobić tą wizualizację - na pewno to ja będę miała ostatnie słowo

Edytowane przez sylvia_doll
Czas edycji: 2019-07-16 o 16:03
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-07 15:14:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:54.