Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13 - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-06-27, 06:43   #4981
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za info

Sill

Darietta jakos ogarniam. Gorzej z myciem. Jest płacz :/
U mnie tez placz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-27, 07:54   #4982
pestycyda
Zakorzenienie
 
Avatar pestycyda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 5 600
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Emmos, jako słodziak🥰 gratulację! Odpoczywajcie!
Moja koleżanka też urodziła. Udało się sn ale nic więcej nie wiem w sumie bo nie chce dzwonic i ich niepokoić teraz

Morele, jaka Pestka cudowna!
ja daje witaminy d tsk 500-1000 jednostek teraz. mierzylismy pol roku temu poziom i bylo w normie.
Mam nadzieję że sinica szybko zejdzie a serduszko jest zdrowe. Jak dzisiaj zastój? Ściągnął młody?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:54 ---------- Poprzedni post napisano o 07:37 ----------

Dziś Wojtek zostaje na drzemkę w żłobku. Niby nie ma takiej potrzeby ale czuję się zmęczona i potrzebuje regeneracji. Trochę mam wyrzuty sumienia bo on teraz ma jakiś skok rozwojowy a ja zamiast mu poświęcać czas to go zostawiam w zlobku-.- ale od tygodnia nasz schemat wygląda tak: odbieram go ze żłobka, daje obiad( mimo że już jest po ale zawsze poskubie coś), on się nawet bawić nie chce tylko buczy/jęczy, potrafi się położyć na podłodze i 10 minut leżeć jęcząc. Nie chce wtedy na ręce tylko tak marudzi. Nie chce na drzemkę usypiać w łóżeczku (za gorąco?). Łazi po mnie jak leżymy na kanapie aż padnie. Jak się budzi to ja już w pracy jestem. Po drzemce trochę się pobawi z tżem ale głównie jęczy, na spacerze jest ok. Wieczorem nie chce się kąpać, nie wykazuje oznak zmęczenia czy to 20 czy 22. 1,5 roku go tż usypia a teraz jest płacz i dramat, musi być mama. Usypianie trwa godzinę. Myślałam że to przez zmianę tego mleka ale wróciliśmy do ulubionego i nic się nie zmienia.
Takim sposobem już trochę opadam z sił, dziś nie obudził mnie budzik i zaspaliśmy. Mam nadzieję że jak te dwa dni naładuje akumulatory to będzie mi łatwiej poświęcać mu czas bo cały lipiec jest tylko dla nas...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pestycyda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-27, 08:51   #4983
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Cytat:
Napisane przez pestycyda Pokaż wiadomość
Emmos, jako słodziak gratulację! Odpoczywajcie!
Moja koleżanka też urodziła. Udało się sn ale nic więcej nie wiem w sumie bo nie chce dzwonic i ich niepokoić teraz

Morele, jaka Pestka cudowna!
ja daje witaminy d tsk 500-1000 jednostek teraz. mierzylismy pol roku temu poziom i bylo w normie.
Mam nadzieję że sinica szybko zejdzie a serduszko jest zdrowe. Jak dzisiaj zastój? Ściągnął młody?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:54 ---------- Poprzedni post napisano o 07:37 ----------

Dziś Wojtek zostaje na drzemkę w żłobku. Niby nie ma takiej potrzeby ale czuję się zmęczona i potrzebuje regeneracji. Trochę mam wyrzuty sumienia bo on teraz ma jakiś skok rozwojowy a ja zamiast mu poświęcać czas to go zostawiam w zlobku-.- ale od tygodnia nasz schemat wygląda tak: odbieram go ze żłobka, daje obiad( mimo że już jest po ale zawsze poskubie coś), on się nawet bawić nie chce tylko buczy/jęczy, potrafi się położyć na podłodze i 10 minut leżeć jęcząc. Nie chce wtedy na ręce tylko tak marudzi. Nie chce na drzemkę usypiać w łóżeczku (za gorąco?). Łazi po mnie jak leżymy na kanapie aż padnie. Jak się budzi to ja już w pracy jestem. Po drzemce trochę się pobawi z tżem ale głównie jęczy, na spacerze jest ok. Wieczorem nie chce się kąpać, nie wykazuje oznak zmęczenia czy to 20 czy 22. 1,5 roku go tż usypia a teraz jest płacz i dramat, musi być mama. Usypianie trwa godzinę. Myślałam że to przez zmianę tego mleka ale wróciliśmy do ulubionego i nic się nie zmienia.
Takim sposobem już trochę opadam z sił, dziś nie obudził mnie budzik i zaspaliśmy. Mam nadzieję że jak te dwa dni naładuje akumulatory to będzie mi łatwiej poświęcać mu czas bo cały lipiec jest tylko dla nas...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


nie miej wyrzutow sumienia. odetchniesz trochę i moze uda ci się coś wymyslic z usypianiem
moj mąż pomyslal, zeby ok 20.30 chodzic z Klaudią na spacer w wozku, ze moze oduczylaby się zasypiac przy piersi... zresztą do tej pory w wozku zawsze usypiala.
byl z nią wczoraj i przedwczoraj - nie zasnela, tryskala energią, wychodzila z wozka. No, ale za to jak ja wziełam do piersi to w moment zasypiała.

Morelle - Pestka wymiata!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-27, 09:14   #4984
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Cytat:
Napisane przez pestycyda Pokaż wiadomość
Emmos, jako słodziak🥰 gratulację! Odpoczywajcie!
Moja koleżanka też urodziła. Udało się sn ale nic więcej nie wiem w sumie bo nie chce dzwonic i ich niepokoić teraz

Morele, jaka Pestka cudowna!
ja daje witaminy d tsk 500-1000 jednostek teraz. mierzylismy pol roku temu poziom i bylo w normie.
Mam nadzieję że sinica szybko zejdzie a serduszko jest zdrowe. Jak dzisiaj zastój? Ściągnął młody?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:54 ---------- Poprzedni post napisano o 07:37 ----------

Dziś Wojtek zostaje na drzemkę w żłobku. Niby nie ma takiej potrzeby ale czuję się zmęczona i potrzebuje regeneracji. Trochę mam wyrzuty sumienia bo on teraz ma jakiś skok rozwojowy a ja zamiast mu poświęcać czas to go zostawiam w zlobku-.- ale od tygodnia nasz schemat wygląda tak: odbieram go ze żłobka, daje obiad( mimo że już jest po ale zawsze poskubie coś), on się nawet bawić nie chce tylko buczy/jęczy, potrafi się położyć na podłodze i 10 minut leżeć jęcząc. Nie chce wtedy na ręce tylko tak marudzi. Nie chce na drzemkę usypiać w łóżeczku (za gorąco?). Łazi po mnie jak leżymy na kanapie aż padnie. Jak się budzi to ja już w pracy jestem. Po drzemce trochę się pobawi z tżem ale głównie jęczy, na spacerze jest ok. Wieczorem nie chce się kąpać, nie wykazuje oznak zmęczenia czy to 20 czy 22. 1,5 roku go tż usypia a teraz jest płacz i dramat, musi być mama. Usypianie trwa godzinę. Myślałam że to przez zmianę tego mleka ale wróciliśmy do ulubionego i nic się nie zmienia.
Takim sposobem już trochę opadam z sił, dziś nie obudził mnie budzik i zaspaliśmy. Mam nadzieję że jak te dwa dni naładuje akumulatory to będzie mi łatwiej poświęcać mu czas bo cały lipiec jest tylko dla nas...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Dzięki trochę się martwię tym sercem

Dzięki za info o witaminie. My miałyśmy 1000. Dwa dni jej nie dawałam akurat przed badaniem. Dziś diagnostyka ma przerwę techniczną i nie mam jak spr.

Wiesz u nas tez jest problem z zasypianiem. Jest za gorąco. Pestka szuka najchlodniejszego miejsca. Podłoga.
Juz jej wiatrak ustawilam w pokoju.
Dużo Twój tż siedzi z Wojtkiem. Co robią w domu? Przez te upały to nie ma jak wyjść na dwór po południu. U nas nie ma cienia. Kupiłam drugi basen, postawimy na dole. 1 przedziurawil się niestety. Ale to i tAK 1.5 h max

Nie kiej wyrzutow sumienia. On śpi.

Mam grudki , ale czy to zastój to nie wiem. Młody w ogóle nie chce ciągnąć od wczoraj. Puszcza mega baki jak ssie i się denerwuje wtedy.

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
nie miej wyrzutow sumienia. odetchniesz trochę i moze uda ci się coś wymyslic z usypianiem
moj mąż pomyslal, zeby ok 20.30 chodzic z Klaudią na spacer w wozku, ze moze oduczylaby się zasypiac przy piersi... zresztą do tej pory w wozku zawsze usypiala.
byl z nią wczoraj i przedwczoraj - nie zasnela, tryskala energią, wychodzila z wozka. No, ale za to jak ja wziełam do piersi to w moment zasypiała.

Morelle - Pestka wymiata!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Dobry pomysł z tym wózkiem ! Oby pomogło
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-27, 11:00   #4985
pestycyda
Zakorzenienie
 
Avatar pestycyda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 5 600
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Xzora, Właśnie Wojtek w wozku też nie usunie na bank. W sumie takie dotlenienie przed snem to dobry pomysł oby Wam pomógł. Bo na mojego nie działa. Potrafimy zejść po 20 z dworu, kolacja, kąpiel i spać nie chce:/

Morele, a Pestka też nie miała badanego serduszka?
Też wychodzi z Wojtkiem po 18 w takie upały. A tak to po 16 on dopiero z drzemki wstaje więc te dwie godziny to coś zjedzą, układają klocki, autka i mija jakoś. Może właśnie u nas problem że on ma drzemkę późno? Nie jestem w stanie go wcześniej niż o 14 uśpić. Aż się boję jak w żłobku dziś o 12 go uśpią. Ale w.zlobku to całkiem inaczej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pestycyda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-27, 11:17   #4986
darietta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 127
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Może wy mi podpowiecie. Co dla chłopca na 4 urodziny kwota 100 zł. Mam pustkę w głowie.
Samochodów ma mase bo kazdy mu kupuje. Chciałabym coś innego ale sama nie wiem co. A z Wiki latac po sklepach w te upały mi się nie chce. Ona mi nie usiedzi i nic nie zobacze.


I co wasze dzieci dostają na urodziny? My chcemy Wiki kupic stolik i krzesełka. Ale mamy pytania co kupić i tez brak pomysłów
darietta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-27, 11:41   #4987
siilmariien
Wtajemniczenie
 
Avatar siilmariien
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2 595
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Darietta może coś ze strony noskinoski Cię zainspiruje? Tam są super pomysłowe rzeczy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
siilmariien jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-06-27, 13:19   #4988
karolinuuusia
Zakorzenienie
 
Avatar karolinuuusia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 118
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Cytat:
Napisane przez darietta Pokaż wiadomość
Może wy mi podpowiecie. Co dla chłopca na 4 urodziny kwota 100 zł. Mam pustkę w głowie.
Samochodów ma mase bo kazdy mu kupuje. Chciałabym coś innego ale sama nie wiem co. A z Wiki latac po sklepach w te upały mi się nie chce. Ona mi nie usiedzi i nic nie zobacze.


I co wasze dzieci dostają na urodziny? My chcemy Wiki kupic stolik i krzesełka. Ale mamy pytania co kupić i tez brak pomysłów
Kotka interaktywnego, Play doh, myślę nad tipi jeszcze i od jednych i drugich dziadków kase

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Alicja



karolinuuusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-27, 15:06   #4989
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Cytat:
Napisane przez pestycyda Pokaż wiadomość
Xzora, Właśnie Wojtek w wozku też nie usunie na bank. W sumie takie dotlenienie przed snem to dobry pomysł oby Wam pomógł. Bo na mojego nie działa. Potrafimy zejść po 20 z dworu, kolacja, kąpiel i spać nie chce:/

Morele, a Pestka też nie miała badanego serduszka?
Też wychodzi z Wojtkiem po 18 w takie upały. A tak to po 16 on dopiero z drzemki wstaje więc te dwie godziny to coś zjedzą, układają klocki, autka i mija jakoś. Może właśnie u nas problem że on ma drzemkę późno? Nie jestem w stanie go wcześniej niż o 14 uśpić. Aż się boję jak w żłobku dziś o 12 go uśpią. Ale w.zlobku to całkiem inaczej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak mi się wydaje ze to wina późnej drzemki. U na tez w żłobku o 12. W domu tak wcześnie się nie da. 14-15. Ale najpóźniej budzę ją o 17. Hałasuje żeby wstała

Miała badane bo miała szmer. Strunę ma dodatkową.

---------- Dopisano o 16:03 ---------- Poprzedni post napisano o 16:01 ----------

Cytat:
Napisane przez darietta Pokaż wiadomość
Może wy mi podpowiecie. Co dla chłopca na 4 urodziny kwota 100 zł. Mam pustkę w głowie.
Samochodów ma mase bo kazdy mu kupuje. Chciałabym coś innego ale sama nie wiem co. A z Wiki latac po sklepach w te upały mi się nie chce. Ona mi nie usiedzi i nic nie zobacze.


I co wasze dzieci dostają na urodziny? My chcemy Wiki kupic stolik i krzesełka. Ale mamy pytania co kupić i tez brak pomysłów
Dla chłopca lego

Stolik i krzesełka mamy. Ja jej kupiłam od nas rowerek. Który jest w reklamacji bo pedal odpadł. Na dzień dziecka hulajnoge.
Siostra kupuje lego duplo. Reszta sie nie pyta.
Mama jej kupiła zestaw dla lekarza i ksiazke. Ciocia ubrania i huśtawke do domu.
Nie wiem co chrzestny.

---------- Dopisano o 16:06 ---------- Poprzedni post napisano o 16:03 ----------

Cytat:
Napisane przez karolinuuusia Pokaż wiadomość
Kotka interaktywnego, Play doh, myślę nad tipi jeszcze i od jednych i drugich dziadków kase

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kotek super sprawa. Ja kupiłam Pestce w zimie. Bardzo go.lubi.
Play doh tez mamy ale za mała chyba jeszcze jest. Bo mamy zestaw z motorkami do tworzenia zwierząt. Taki zwykły byłby lepszy
Tipi tez fajny pomysł. Mamy baldachim i jest to fajne miejsce do lezakowania i czytania książek.

---------- Dopisano o 16:06 ---------- Poprzedni post napisano o 16:06 ----------

Emmos odezwij się
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-27, 16:26   #4990
emmos
Zakorzenienie
 
Avatar emmos
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 485
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Dziekuje dziewczyny bardzo Pionizacje miałam rano, w tej kwestii wszystko ok. Poszło lepiej niż z Ami. Cesarka juz gorzej, w brzuchu podobno dramat. Trwała ponad 1.5h. Na razie nie mam kropli mleka co tez mnie dołuje bardzo. Nie wyjdziemy stad do wtorku, bo w pon mamy usg nerek małego. Malutki jest cudowny, ale krzyknąć tez potrafi


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Sama napiszę swoją historię
emmos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-27, 16:42   #4991
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Oj strasznie długo. Ale najważniejsze że wszystko ok. W sumie lepiej ze długo bo dokladniej. Moja trwała teraz 15 min....

Usg nerek? Z jakiegoś powodu czy profilaktyka?

---------- Dopisano o 17:42 ---------- Poprzedni post napisano o 17:41 ----------

Sill Pestce wyszła wit D 33.80. Czyli norma. Ale od 2 dni nie brała Wit D. Teraz nie wiem czy dawać czy nie. 1000 to chyba za dużo bo słońce jest.
03 07 mamy bilans 2 latka. Chyba poczekam te kilka dni.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-06-27, 19:23   #4992
karolinuuusia
Zakorzenienie
 
Avatar karolinuuusia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 118
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Tak mi się wydaje ze to wina późnej drzemki. U na tez w żłobku o 12. W domu tak wcześnie się nie da. 14-15. Ale najpóźniej budzę ją o 17. Hałasuje żeby wstała

Miała badane bo miała szmer. Strunę ma dodatkową.

---------- Dopisano o 16:03 ---------- Poprzedni post napisano o 16:01 ----------



Dla chłopca lego

Stolik i krzesełka mamy. Ja jej kupiłam od nas rowerek. Który jest w reklamacji bo pedal odpadł. Na dzień dziecka hulajnoge.
Siostra kupuje lego duplo. Reszta sie nie pyta.
Mama jej kupiła zestaw dla lekarza i ksiazke. Ciocia ubrania i huśtawke do domu.
Nie wiem co chrzestny.

---------- Dopisano o 16:06 ---------- Poprzedni post napisano o 16:03 ----------



Kotek super sprawa. Ja kupiłam Pestce w zimie. Bardzo go.lubi.
Play doh tez mamy ale za mała chyba jeszcze jest. Bo mamy zestaw z motorkami do tworzenia zwierząt. Taki zwykły byłby lepszy
Tipi tez fajny pomysł. Mamy baldachim i jest to fajne miejsce do lezakowania i czytania książek.

---------- Dopisano o 16:06 ---------- Poprzedni post napisano o 16:06 ----------

Emmos odezwij się
Którego kotka macie?
Cytat:
Napisane przez emmos Pokaż wiadomość
Dziekuje dziewczyny bardzo Pionizacje miałam rano, w tej kwestii wszystko ok. Poszło lepiej niż z Ami. Cesarka juz gorzej, w brzuchu podobno dramat. Trwała ponad 1.5h. Na razie nie mam kropli mleka co tez mnie dołuje bardzo. Nie wyjdziemy stad do wtorku, bo w pon mamy usg nerek małego. Malutki jest cudowny, ale krzyknąć tez potrafi


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Cudownie mleko na pewno będzie, ja po cesaece dopiero w 3 dobie miałam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Alicja



karolinuuusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-27, 20:05   #4993
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Cytat:
Napisane przez karolinuuusia Pokaż wiadomość
Którego kotka macie?Cudownie mleko na pewno będzie, ja po cesaece dopiero w 3 dobie miałam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Takiego
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 76f75dde4d10823f58a67047d312.jpg (97,6 KB, 55 załadowań)
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-27, 22:01   #4994
karolinuuusia
Zakorzenienie
 
Avatar karolinuuusia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 118
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Takiego
Też na niego patrzyłam. Biance my dostaniemy. Zapomniałam dopisać co do Play doh, nasze dzieci już spokojnie ogarniaja. Moja ma na razie tylko foremki i potrafi bawić się godzinę ta ciastolina, polecam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Alicja



karolinuuusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-28, 07:56   #4995
emmos
Zakorzenienie
 
Avatar emmos
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 485
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Cytat:
Napisane przez karolinuuusia Pokaż wiadomość
Którego kotka macie?Cudownie mleko na pewno będzie, ja po cesaece dopiero w 3 dobie miałam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Dzis 3 doba i pojawiły sie krople


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Sama napiszę swoją historię
emmos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-28, 07:57   #4996
emmos
Zakorzenienie
 
Avatar emmos
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 485
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Oj strasznie długo. Ale najważniejsze że wszystko ok. W sumie lepiej ze długo bo dokladniej. Moja trwała teraz 15 min....

Usg nerek? Z jakiegoś powodu czy profilaktyka?

---------- Dopisano o 17:42 ---------- Poprzedni post napisano o 17:41 ----------

Sill Pestce wyszła wit D 33.80. Czyli norma. Ale od 2 dni nie brała Wit D. Teraz nie wiem czy dawać czy nie. 1000 to chyba za dużo bo słońce jest.
03 07 mamy bilans 2 latka. Chyba poczekam te kilka dni.


Usg będzie, ponieważ jedna miedniczka nerkowa była poszerzona. Mało też młody sika.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Sama napiszę swoją historię
emmos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-28, 08:14   #4997
pestycyda
Zakorzenienie
 
Avatar pestycyda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 5 600
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Morele, 33 to niby w normie a jednak nie za wysoko. Wiem że na laboratoryjnych normach dla dzieci to chyba do 80 jest górna granica ale nawet jak poczytasz to takim maluchom do 100 dobijają. Ja bym nie rezygnowała z suplementacji szczególnie że Pestka też sporo choruje.
Wczoraj Wojtek w żłobku miał drzemkę 12-14 spał ładnie , na wieczór zero oznak zmęczenia poza lekkim rozdrażnieniem. Znowu mamoza przy usypianiu, wychodzenie z łóżeczka, cuda wianki. Padł okolo 21.30 ale ja zasnęłam razem z nim i się obudziłam po 22. W nocy płakał. Nie wiem co jest grane. Nie widzę żeby mu górne 5 wychodziły. Może emocje związane ze żłobkiem lub skok...

Emmos, świetnie że masz mleczko kciuki za badania. U nas w rodzinie dzieciaczek się urodził bez jednej nerki a lekarze zorientowali się dopiero pod koniec ciąży. Ostatnio też spotkałam na placu zabaw tatę z chłopcem w wieku Wojtka który tak około 9 miesiąca ciągle miał ZUMy i też się okazało że ma coś z miedniczką. Dali antybiotyk i profilaktycznie badania co miesiąc, wszystko się unormowało.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pestycyda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-28, 08:28   #4998
karolinuuusia
Zakorzenienie
 
Avatar karolinuuusia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 118
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Cytat:
Napisane przez emmos Pokaż wiadomość
Dzis 3 doba i pojawiły sie krople


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
To już z górki. mi pomogły hektolitry wody

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Alicja



karolinuuusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-28, 10:10   #4999
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Cytat:
Napisane przez karolinuuusia Pokaż wiadomość
Też na niego patrzyłam. Biance my dostaniemy. Zapomniałam dopisać co do Play doh, nasze dzieci już spokojnie ogarniaja. Moja ma na razie tylko foremki i potrafi bawić się godzinę ta ciastolina, polecam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Foremki ogarnia, ale tam są takie mechaniczne elementy do robienia stworów. Nie wiem czy jest sens to rozpakowywac

Ten kot jest super. Pestka go uwielbia.

---------- Dopisano o 11:07 ---------- Poprzedni post napisano o 11:06 ----------

Cytat:
Napisane przez emmos Pokaż wiadomość
Usg będzie, ponieważ jedna miedniczka nerkowa była poszerzona. Mało też młody sika.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Pestka tez tak miała. Usg mieliśmy 2 razy. W 1 i 3 Mc. Taka jej uroda. Oby u was też tak było

---------- Dopisano o 11:10 ---------- Poprzedni post napisano o 11:07 ----------

Cytat:
Napisane przez pestycyda Pokaż wiadomość
Morele, 33 to niby w normie a jednak nie za wysoko. Wiem że na laboratoryjnych normach dla dzieci to chyba do 80 jest górna granica ale nawet jak poczytasz to takim maluchom do 100 dobijają. Ja bym nie rezygnowała z suplementacji szczególnie że Pestka też sporo choruje.
Wczoraj Wojtek w żłobku miał drzemkę 12-14 spał ładnie , na wieczór zero oznak zmęczenia poza lekkim rozdrażnieniem. Znowu mamoza przy usypianiu, wychodzenie z łóżeczka, cuda wianki. Padł okolo 21.30 ale ja zasnęłam razem z nim i się obudziłam po 22. W nocy płakał. Nie wiem co jest grane. Nie widzę żeby mu górne 5 wychodziły. Może emocje związane ze żłobkiem lub skok...

Emmos, świetnie że masz mleczko kciuki za badania. U nas w rodzinie dzieciaczek się urodził bez jednej nerki a lekarze zorientowali się dopiero pod koniec ciąży. Ostatnio też spotkałam na placu zabaw tatę z chłopcem w wieku Wojtka który tak około 9 miesiąca ciągle miał ZUMy i też się okazało że ma coś z miedniczką. Dali antybiotyk i profilaktycznie badania co miesiąc, wszystko się unormowało.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Poczekam do wt co powie lekarz.
U nas tez pobudka. Wrzask straszny 15 min. Leżenie na podłodze. Totalna histeria. Myślę że to przez ugryzienia komarów. Ma bąble z góry na dół. Fenistil średnio pomaga. Potem zaczęła się pewnie nakręcac ze nie śpi. Pp kwadransie dala się dotknąć.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-06-28, 12:58   #5000
karolinuuusia
Zakorzenienie
 
Avatar karolinuuusia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 118
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Foremki ogarnia, ale tam są takie mechaniczne elementy do robienia stworów. Nie wiem czy jest sens to rozpakowywac

Ten kot jest super. Pestka go uwielbia.

---------- Dopisano o 11:07 ---------- Poprzedni post napisano o 11:06 ----------



Pestka tez tak miała. Usg mieliśmy 2 razy. W 1 i 3 Mc. Taka jej uroda. Oby u was też tak było

---------- Dopisano o 11:10 ---------- Poprzedni post napisano o 11:07 ----------



Poczekam do wt co powie lekarz.
U nas tez pobudka. Wrzask straszny 15 min. Leżenie na podłodze. Totalna histeria. Myślę że to przez ugryzienia komarów. Ma bąble z góry na dół. Fenistil średnio pomaga. Potem zaczęła się pewnie nakręcac ze nie śpi. Pp kwadransie dala się dotknąć.
To rzeczywiście nie warto jeszcze otwierać, ale jak jakiś fryzjer czy maszynka do robienia makaronu to już ogarnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Alicja



karolinuuusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-28, 13:24   #5001
calineczka3
Zadomowienie
 
Avatar calineczka3
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1 585
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Hej

Morelle ale miło czytać o tym, ja Pestka przyjęła brata
Niesamowite, że dwulatka tak rozumie!


Emmos gratulacje!
Synek jest śliczny
Oby badania wyszły dobrze i niech Was szybko puszczą do domu.

Siil doczytałam o tej szkole. Brzmi super!


Idę nadrabiać dalej póki nie zamknęłyście wątku a młody śpi

---------- Dopisano o 13:24 ---------- Poprzedni post napisano o 13:07 ----------

Cytat:
Napisane przez emmos Pokaż wiadomość

Oczywiście smarkam dziś pol dnia, bo moj syn urodzi się w urodziny mojej śp. Babci. Że ja muszę być taka sentymentalna

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
To piękna data!

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
Moje dziecko zjadlo dzis cos ze smakiem szok.... to byly pieczone frytki z cukinii. Az lzy szczescia mialam w oczach jak jadla.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Frytki z cukinii? Jak je robisz?
Myślałam, że cukinia jest za mokra na frytki.

Ja w końcu kupiłam gofrownicę
Jak macie jakieś dobre przepisy na gofry (zwłaszcza warzywne) to podeślijcie proszę.

Cytat:
Napisane przez pestycyda Pokaż wiadomość

Ja teraz mam na terapii dzieciaczka który ma 21 miesięcy i nie chodzi (!) . Nie mówi też i co najwyżej sylabizuje i to licho. Mam wrażenie że Wojtek na takim etapie rozwoju to był góra w 10 miesiącu. Ciaza powikłana toksoplazmozą,.do tego delikatnie wcześniak bo 36. tydzień . Tylko pewnie by to szybciej ruszyło ale matka taka hmmm prosta, nie wykształcona,.niekumata. szkoda dzieciaka tylko://

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Biedne dziecko
Dobrze, że do Was trafili chociaż.

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość

Taki szogun przyszedł dziś rano do mnie
Jakie ona ma długie włosy
Dziewczyna Tarzana

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Takiego
Co robią te kotki? Chodzą, miałczą?
calineczka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-28, 13:48   #5002
siilmariien
Wtajemniczenie
 
Avatar siilmariien
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2 595
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Ejj no właśnie, kto założy nowy wątek?

Emmos kciuki za usg i rozkręcenie laktacji! Szybkiego powrotu do domu!

Morelle potwierdzam, play doh z maszynką do makaronu robi furorę u nas
siilmariien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-28, 17:37   #5003
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Kroisz i maczasz najpierw w jajku z mlekiem i ulubionymi ziolami a potem obtaczasz w bolce tartej i do piekarnika. Dokladny przepis jest na kwestii smaku

---------- Dopisano o 18:37 ---------- Poprzedni post napisano o 18:36 ----------

Calineczka to do Ciebie cos mi apka walnela
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-28, 22:04   #5004
calineczka3
Zadomowienie
 
Avatar calineczka3
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1 585
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Anusia dziękuję, to już wyższa szkoła jazdy
calineczka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-29, 06:57   #5005
pestycyda
Zakorzenienie
 
Avatar pestycyda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 5 600
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
Kroisz i maczasz najpierw w jajku z mlekiem i ulubionymi ziolami a potem obtaczasz w bolce tartej i do piekarnika. Dokladny przepis jest na kwestii smaku

---------- Dopisano o 18:37 ---------- Poprzedni post napisano o 18:36 ----------

Calineczka to do Ciebie cos mi apka walnela
Ja tak robiłam w formie krążków muszę znowu zrobić bo wtedy mały raczej gardził.

Ostra Io byłam w szoku bo moje dziecko zaczęło szparagi jeść

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pestycyda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-29, 10:06   #5006
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Cytat:
Napisane przez karolinuuusia Pokaż wiadomość
To rzeczywiście nie warto jeszcze otwierać, ale jak jakiś fryzjer czy maszynka do robienia makaronu to już ogarnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Musze kupić taki zestaw

Cytat:
Napisane przez calineczka3 Pokaż wiadomość
Hej

Morelle ale miło czytać o tym, ja Pestka przyjęła brata
Niesamowite, że dwulatka tak rozumie!


Emmos gratulacje!
Synek jest śliczny
Oby badania wyszły dobrze i niech Was szybko puszczą do domu.

Siil doczytałam o tej szkole. Brzmi super!


Idę nadrabiać dalej póki nie zamknęłyście wątku a młody śpi

---------- Dopisano o 13:24 ---------- Poprzedni post napisano o 13:07 ----------


To piękna data!


Frytki z cukinii? Jak je robisz?
Myślałam, że cukinia jest za mokra na frytki.

Ja w końcu kupiłam gofrownicę
Jak macie jakieś dobre przepisy na gofry (zwłaszcza warzywne) to podeślijcie proszę.


Biedne dziecko
Dobrze, że do Was trafili chociaż.


Jakie ona ma długie włosy
Dziewczyna Tarzana


Co robią te kotki? Chodzą, miałczą?


Miałczy. Mlaska jak mu się daje rybkę. Złości się - prycha. Mruczy. Zależy gdzie i jak dotkniesz.

Cytat:
Napisane przez siilmariien Pokaż wiadomość
Ejj no właśnie, kto założy nowy wątek?

Emmos kciuki za usg i rozkręcenie laktacji! Szybkiego powrotu do domu!

Morelle potwierdzam, play doh z maszynką do makaronu robi furorę u nas
Ja mogę


Emmos co u was?

My mamy dziś 1 Mc
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=232

Pestka jutro 2 urodziny
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-29, 10:11   #5007
gr8ania
Moderator
 
Avatar gr8ania
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród
Wiadomości: 14 691
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Zapraszam
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1268309
__________________
Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie.
— Jan Paweł II
gr8ania jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-06-29 11:11:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:45.