Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9 - Strona 152 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-11-05, 08:22   #4531
Calineczka81
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 1 299
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Dziewczyny, biję się z myślami. Sama nie wiem, czy dobrze robię. Jestem po wyleczonym stanie zapalnym endometrium. Miałam mieć dziś wizytę u Jurka, która przełożyłam. Planuję wrócić po rodzeństwo. W związku z tym, że jestem po przebytej gestozie będę potrzebowała w ciazy opieki świetnego ginekologa i kardiologa. W zasięgu 60km 1/3 personelu medycznego przebywa na kwarantannie. Mój wcześniejszy lekarz prowadzący obecnie w ogóle nie przyjmuje.
Nie wiem, czy dobrze zrobilam, że zrezygnowałam z ewentualnego transferu. Stan zapalny może wrocic po 3,4 miesiącach.
Pomagam w opiece nad 90 letnia babcia. Robię zakupy rodzicom, boję się ich narazic na ewentualne zakażenie. Zegar mi tyka, w przyszłym roku przekroczę magiczny prog 40 lat.
Czy tylko ja mam takie myśli i czekam na rozwój sytuacji? Czy Wy nie mysliscie o ewentualnym zakażeniu? Przełożyłam wizytę na grudzień, ale nie wiem, czy mój strach i obawy się zminimalizują.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Calineczka81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-05, 14:23   #4532
Ritchie
Raczkowanie
 
Avatar Ritchie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 183
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Cytat:
Napisane przez Calineczka81 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, biję się z myślami. Sama nie wiem, czy dobrze robię. Jestem po wyleczonym stanie zapalnym endometrium. Miałam mieć dziś wizytę u Jurka, która przełożyłam. Planuję wrócić po rodzeństwo. W związku z tym, że jestem po przebytej gestozie będę potrzebowała w ciazy opieki świetnego ginekologa i kardiologa. W zasięgu 60km 1/3 personelu medycznego przebywa na kwarantannie. Mój wcześniejszy lekarz prowadzący obecnie w ogóle nie przyjmuje.
Nie wiem, czy dobrze zrobilam, że zrezygnowałam z ewentualnego transferu. Stan zapalny może wrocic po 3,4 miesiącach.
Pomagam w opiece nad 90 letnia babcia. Robię zakupy rodzicom, boję się ich narazic na ewentualne zakażenie. Zegar mi tyka, w przyszłym roku przekroczę magiczny prog 40 lat.
Czy tylko ja mam takie myśli i czekam na rozwój sytuacji? Czy Wy nie mysliscie o ewentualnym zakażeniu? Przełożyłam wizytę na grudzień, ale nie wiem, czy mój strach i obawy się zminimalizują.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja boję się że zamkną klinikę w Krakowie w następnym tygodniu robię badania przed transferem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ritchie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-05, 14:32   #4533
Ada123x
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 193
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Ritchie doktor coś mówił na temat zamknięcia kliniki
Ada123x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-05, 14:35   #4534
Ritchie
Raczkowanie
 
Avatar Ritchie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 183
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Cytat:
Napisane przez Ada123x Pokaż wiadomość
Ritchie doktor coś mówił na temat zamknięcia kliniki
Nie nic nie mówił ale za tydzień znów będą restrykcje kto wie czy nie zamkną takich klinik

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ritchie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-05, 15:44   #4535
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Eee nie wydaje mi się, żeby ruszali lekarzy czy kliniki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-05, 16:25   #4536
Katia100
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 118
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Mi też się wydaje, że kliniki nie zamkną.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Katia100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-05, 16:44   #4537
Nikaa1987
Raczkowanie
 
Avatar Nikaa1987
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 448
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Cytat:
Napisane przez Calineczka81 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, biję się z myślami. Sama nie wiem, czy dobrze robię. Jestem po wyleczonym stanie zapalnym endometrium. Miałam mieć dziś wizytę u Jurka, która przełożyłam. Planuję wrócić po rodzeństwo. W związku z tym, że jestem po przebytej gestozie będę potrzebowała w ciazy opieki świetnego ginekologa i kardiologa. W zasięgu 60km 1/3 personelu medycznego przebywa na kwarantannie. Mój wcześniejszy lekarz prowadzący obecnie w ogóle nie przyjmuje.
Nie wiem, czy dobrze zrobilam, że zrezygnowałam z ewentualnego transferu. Stan zapalny może wrocic po 3,4 miesiącach.
Pomagam w opiece nad 90 letnia babcia. Robię zakupy rodzicom, boję się ich narazic na ewentualne zakażenie. Zegar mi tyka, w przyszłym roku przekroczę magiczny prog 40 lat.
Czy tylko ja mam takie myśli i czekam na rozwój sytuacji? Czy Wy nie mysliscie o ewentualnym zakażeniu? Przełożyłam wizytę na grudzień, ale nie wiem, czy mój strach i obawy się zminimalizują.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Myślę że każda z nas ma takie myśli i obawy Jeśli czujesz że tak jest lepiej to trzeba tak zrobić. Ja byłam w ciazy w szpitalu podczas pierwszej fali epidemii w maju kiedy wszyscy swirowali i nie bylo za ciekawie. Bez męża, bez odwiedzin, bez wsparcia. Najgorszy czas w moim życiu.
O Covidzie mogę powiedzieć że strasznie zaraźliwe to cholerstwo. W poniedziałek zachorowała moja teściowa, wczoraj mąż a dziś ja. Teściowa ma już pozytywny test więc wiemy że to jest niestety to. A teściowa to zdrowa rzutka emerytka, ktora bardzo uważała, jeździła do sklepu tylko raz w tygodniu żeby nie ryzykować i nie wiadomo skąd się zarazila.
To jest bardzo ciężka decyzja czy czekać ze staraniami/transferem czy nie i wiadomo że każda z nas musi zdecydować sama. Ja mimo tego wszystkiego jak tylko dostanę zielone światło to będę się starać


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nikaa1987 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-11-05, 17:09   #4538
BeataS1234
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 104
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Dziewczyny proszę was o interpretację moich wynikow. Jurek mi je zlecił że względu na brak pęcherzyków choć brałam lamette i cło nic się nie pojawiło, dodam że mam 34lata
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpeg Zrzutekranu_2020-11-05-18-05-30-406.jpeg (242,3 KB, 121 załadowań)
BeataS1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-05, 19:03   #4539
Asiontko1206
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 188
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Dziewczyny czy którejś z Was z Kir AA i męża hlac C2 udało się zajść na stymulacji w ciążę z włączonym accofilem od owulacji?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Asiontko1206 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-05, 21:07   #4540
MarzenaKS
Rozeznanie
 
Avatar MarzenaKS
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 650
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Cytat:
Napisane przez BeataS1234 Pokaż wiadomość
Dziewczyny proszę was o interpretację moich wynikow. Jurek mi je zlecił że względu na brak pęcherzyków choć brałam lamette i cło nic się nie pojawiło, dodam że mam 34lata
W którym dniu cyklu robiłaś te badania? I czy prolaktyna po dostinex czy bez lekarstw ?

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka
__________________
"Ponoć że - Bóg nie da Nam większego krzyża niż ten, który zdołamy unieść"
MarzenaKS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-05, 21:07   #4541
Calineczka81
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 1 299
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Cytat:
Napisane przez Nikaa1987 Pokaż wiadomość
Myślę że każda z nas ma takie myśli i obawy Jeśli czujesz że tak jest lepiej to trzeba tak zrobić. Ja byłam w ciazy w szpitalu podczas pierwszej fali epidemii w maju kiedy wszyscy swirowali i nie bylo za ciekawie. Bez męża, bez odwiedzin, bez wsparcia. Najgorszy czas w moim życiu.
O Covidzie mogę powiedzieć że strasznie zaraźliwe to cholerstwo. W poniedziałek zachorowała moja teściowa, wczoraj mąż a dziś ja. Teściowa ma już pozytywny test więc wiemy że to jest niestety to. A teściowa to zdrowa rzutka emerytka, ktora bardzo uważała, jeździła do sklepu tylko raz w tygodniu żeby nie ryzykować i nie wiadomo skąd się zarazila.
To jest bardzo ciężka decyzja czy czekać ze staraniami/transferem czy nie i wiadomo że każda z nas musi zdecydować sama. Ja mimo tego wszystkiego jak tylko dostanę zielone światło to będę się starać


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Życzę szybkiego powrotu do zdrówka.
Rozważałam moja decyzję z różnych stron. Musiałam rano się wyżalić, bo czułam ogromną niemoc. Niemoc do naszej służby zdrowia, która i tak wiem, że robi wszystko, by pomagać, choć poległa na całej linii.
I niemoc do obecnej sytuacji politycznej.
Też boję się zamknięcia kliniki.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Calineczka81
Czas edycji: 2020-11-05 o 21:08
Calineczka81 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-11-06, 03:54   #4542
BeataS1234
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 104
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Badania robiłam w 14dc, oczywiście że dostinex zażywam w 1dc i 10dc. Byłam również stymulowana lekami lametta 2x3 oraz clo 2x2
BeataS1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-06, 08:06   #4543
Klaudia0555
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 68
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Hej ja robiłam na warzywnej. Pobierał mi lekarz w gabinecie i zanosilam do laboratorium
Klaudia0555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-06, 11:30   #4544
MarzenaKS
Rozeznanie
 
Avatar MarzenaKS
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 650
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Cytat:
Napisane przez BeataS1234 Pokaż wiadomość
Badania robiłam w 14dc, oczywiście że dostinex zażywam w 1dc i 10dc. Byłam również stymulowana lekami lametta 2x3 oraz clo 2x2
W takim razie, moim zdaniem masz wszystkie te wyniki dobre, dr pewnie będzie mówił, że AMH jest robione inną metodą i mogłoby być wyższe ale zwykły ginekolog do niczego by się nie doczepil

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka
__________________
"Ponoć że - Bóg nie da Nam większego krzyża niż ten, który zdołamy unieść"
MarzenaKS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-06, 11:47   #4545
Dzasta11
Wtajemniczenie
 
Avatar Dzasta11
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 2 190
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Nikaa dużo zdrówka dla Was, obyście to przeszli jsk najłagodniej

Marzenka, a prolaktynę i Amh nie powinno się badać w 2/3dc?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty bo masz do przejścia całe życie".
Dzasta11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-06, 11:56   #4546
Sandra27x
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 533
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Cytat:
Napisane przez Dzasta11 Pokaż wiadomość
Nikaa dużo zdrówka dla Was, obyście to przeszli jsk najłagodniej

Marzenka, a prolaktynę i Amh nie powinno się badać w 2/3dc?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mi się wydaje że 2 albo 3 dc powinno się robić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sandra27x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-06, 12:11   #4547
MarzenaKS
Rozeznanie
 
Avatar MarzenaKS
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 650
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Cytat:
Napisane przez Dzasta11 Pokaż wiadomość
Nikaa dużo zdrówka dla Was, obyście to przeszli jsk najłagodniej

Marzenka, a prolaktynę i Amh nie powinno się badać w 2/3dc?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To prawda, powinno się badać w 2 lub 3 dc, zazwyczaj dr tak wszystkim zleca. Dlatego zapytałam o to który to dzień cyklu. Niewykluczone że wynik uzyskały z 2 lub 3 dc będzie inny

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka
__________________
"Ponoć że - Bóg nie da Nam większego krzyża niż ten, który zdołamy unieść"
MarzenaKS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-06, 12:33   #4548
Nikaa1987
Raczkowanie
 
Avatar Nikaa1987
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 448
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Cytat:
Napisane przez Calineczka81 Pokaż wiadomość
Życzę szybkiego powrotu do zdrówka.
Rozważałam moja decyzję z różnych stron. Musiałam rano się wyżalić, bo czułam ogromną niemoc. Niemoc do naszej służby zdrowia, która i tak wiem, że robi wszystko, by pomagać, choć poległa na całej linii.
I niemoc do obecnej sytuacji politycznej.
Też boję się zamknięcia kliniki.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziękuję bardzo kochana
Po to tu jesteśmy żeby czasem kogoś pocieszyć a czasem samemu się wyzalic A decyzję na pewno podjelas najlepszą z możliwych

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:33 ---------- Poprzedni post napisano o 13:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Dzasta11 Pokaż wiadomość
Nikaa dużo zdrówka dla Was, obyście to przeszli jsk najłagodniej

Marzenka, a prolaktynę i Amh nie powinno się badać w 2/3dc?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzięki Dzasta oby wszyscy przechodzili tak łagodnie jak my już byliśmy na wymazie i czekamy na potwierdzenie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nikaa1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-06, 14:18   #4549
Aga202020
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 15
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Dziewczyny, czy orientujecie się jak sytuacja na monitoringu dziś u doktora?
Aga202020 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-11-07, 05:56   #4550
BeataS1234
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 104
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Mam się wstawić u Jurka z tymi wynikami w przyszłą sobotę a to już będzie 23dc, mam nadzieję że nie każe mi powtarzać tych badań? One są strasznie drogie. Ale dziękuję wam za pomoc z tymi wyniki kami
BeataS1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-07, 07:36   #4551
MarzenaKS
Rozeznanie
 
Avatar MarzenaKS
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 650
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Cytat:
Napisane przez BeataS1234 Pokaż wiadomość
Mam się wstawić u Jurka z tymi wynikami w przyszłą sobotę a to już będzie 23dc, mam nadzieję że nie każe mi powtarzać tych badań? One są strasznie drogie. Ale dziękuję wam za pomoc z tymi wyniki kami
Ogólnie wszystkie badania są drogie i wiadomo, że powtarzanie ich to ból dla portfela.
__________________
"Ponoć że - Bóg nie da Nam większego krzyża niż ten, który zdołamy unieść"

Edytowane przez MarzenaKS
Czas edycji: 2020-11-11 o 16:26
MarzenaKS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-07, 08:05   #4552
Australia28
Raczkowanie
 
Avatar Australia28
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 248
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Hej. W Tarnowie w Diagnostyce robilam badanie ana1 i poprosiłam o zrobienie ana2 jesli ana1 będzie pozytywy. No i jest pozytywny. Dlugo czekałyście na wynik ana2? Bo nie wiem czy zapomnieli czy mam czekać... badania robilam 30.09

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Starania od czerwca 2015 r.; po laparo- oba jajowody drożne; brak endometriozy prolaktyna 1/2 Bromek; przed histero; Pierwszy cykl z CLO+ Symletrol+Ovia; testowanie 3.01.2017

2017 musi być nasz!
Australia28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-07, 10:58   #4553
Kaka1989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 13
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Najlepiej zadzwonić do Diagnostyki i się spytać, ja robiłam kiedyś mutacje protrombiny i dzwoniłam bo nie byli wyniku mimo terminu. Miła Pani sprawdziła i na drugi dzień wynik był.
Kaka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-07, 13:34   #4554
Australia28
Raczkowanie
 
Avatar Australia28
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 248
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Cytat:
Napisane przez Kaka1989 Pokaż wiadomość
Najlepiej zadzwonić do Diagnostyki i się spytać, ja robiłam kiedyś mutacje protrombiny i dzwoniłam bo nie byli wyniku mimo terminu. Miła Pani sprawdziła i na drugi dzień wynik był.
Tak zrobię thx

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Starania od czerwca 2015 r.; po laparo- oba jajowody drożne; brak endometriozy prolaktyna 1/2 Bromek; przed histero; Pierwszy cykl z CLO+ Symletrol+Ovia; testowanie 3.01.2017

2017 musi być nasz!
Australia28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-08, 08:20   #4555
Asiontko1206
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 188
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Dziewczyny został którejś menopur na zbyciu?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Asiontko1206 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-08, 10:30   #4556
Drobiazgowa2018
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 22
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Cześć Dziewczyny!
Jestem tu zupełnie nowa. Funkcjonuję głównie na ovufriend, ale tam nie ma osobnego wątku na temat dr. Przybycienia. W Macierzyństwie leczyłam się u dr K, przeszłam punkcję, miałam dwa zarodki. Transfer przeprowadził dr M - nieudany. Teraz chciałabym pójść do dr. Przybycienia, bo czytałam o nim dobre opinie i Wy również super się o nim wypowiadacie. Ale boję się, że nie będzie chciał mnie przyjąć, bo to już będzie 3 lekarz w tej klinice... A poza tym - jeśli będę chciała podejść do transferu na cyklu naturalnym, gdzie monitoringi są konieczne co dwa dni, obawiam się, że znów trafię do dr M i to będzie dziwna sytuacja. Możecie mi coś doradzić? Mam pakiet w klinice, więc jeszcze ten ostatni transfer byłby darmowy, więc nie chcę przenosić zarodków do innej kliniki :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Drobiazgowa2018
Czas edycji: 2020-11-09 o 17:57
Drobiazgowa2018 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-08, 10:43   #4557
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Nie bój się o monitoringi - Jurek jest w Krakowie tak często, że na pewno u niego będziesz je miala. Być może trzeba będzie wziąć urlop w pracy, bo zazwyczaj są rano, ale jak z nim porozmawiasz to możliwe, że wypisze Ci wcześniej zwolnienie (mi proponował od momentu stymulacji do punkcji, gdybym miała mieć problem z wolnym).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-08, 11:09   #4558
Katia100
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 118
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Myśle ze dr nie będzie zwracał uwagi ze byłaś już u dwóch lekarzy w klinice. Na pewno wszystkie monitoringi będziesz mieć u dr Przybycienia. Ja miałam dwie procedury i nigdy nie zdażyło mi się żebym miała monitoring u kogoś innego. Chodziłam do Krakowa do kliniki ale jak mi w Krakowie nie pasowało to mogłam podjechać do Tarnowa na monitoring, gdzie dr jest codziennie. Ewentualnie możesz dostać L4 bo z tym nie ma u dr problemu.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Katia100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-08, 11:41   #4559
foluna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 278
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Ja na poczatku zaczelam chodzic do Przybycienia to bylo jeszcze w 2016?roku. Jakos nie moglam zlapac z nim wtedy dobrego kontaktu i przenioslam sie wlasnie do dr K. Zupelnie inne podejscie, nie wszystko mi pasowalo - juz nie chce o tym nawet pisac. Stymulacja przebiegala zle, na dodatek dwa dni przed transferem dowiedzialam sie ze dr K. idzie na urlop i punkcje mi bedzie robil Wyroba. Wredy to ja do niej stracilam zaufanie. Oczywiscie po tej nie do konca trafionej stymulacji mialam 10 komorek i 0 zarodkow jak sie okazalo. Wiadomo nie jedt to wina lekarza... nie wiem ... nie bede szukac winnego. Z podkulonym ogonem wrocilam do Przybycienia ktory nigdy nie robil mi zadnych problemow. Potem sie zgralismy i go uwielbiam teraz po prostu. Z dr P przeszlam jeszcze dwie punkcje. Mase badan w miedzyczasie, glownie immunologiczne. Kilka transferow bylo, w tym dwie stracone ciaze. A teraz jestem w 23 tygodniu ciazy. Mam nadzieje ze juz nic zlego sie nie podzieje.
Suma sumarum Przybycien jest w porzadku i nie powinien robic zadnych problemow.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:41 ---------- Poprzedni post napisano o 12:39 ----------

Mysle ze powinno sie podtawic sprawe jasno. Powiedziec co i jak bylo z dr K. i ze teraz chcesz aby to on prowadzil cie dalej.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
foluna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-08, 11:42   #4560
Drobiazgowa2018
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 22
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

O to super, pocieszyłyście mnie! Z wyjściem z pracy nie ma na szczęście problemu Czy Wy czekałyście po nieudanym transferze z kolejnym podejściem? Bo ja nie bardzo wiem, co zrobić. Badań już mam sporo zrobionych:
- anty-TG, anty-TPO (ponad normę, bo mam Hashimoto)
- przeciwciała przeciwplemnikowe, przeciw otoczce jądrowej (ujemne)
- homocysteina (była koło 13, po dwóch miesiącach zbiłam do 10, nadal mam zamiar brać Homocystex plus)
- krzywe cukrowe i insulinowe (ok, choć cukier na czczo delikatnie powyżej normy, ale jestem na wszelki wypadek na diecie z niski IG)
- histeroskopia z HSG (ok)
- KIR (ok, Bx, wszystkie dobre)
- komórki NK (robiłam tylko z krwi i wyszły 24%)
- ANA (słabo dodatnia ze względu na Hashimoto)
- antykoagulant toczniowy (ujemny)
- test na trombofilię (MTHR hetero i PAI homo)

Oczywiście zrobiłam też mnóstwo badań podstawowych, które są ok.
Mąż ma fragmentację DNA 28%.
Nie wiem, czy przed wizytą u dr. P zrobić jeszcze jakieś badania immuno - CBA i cytotoksyczność komórek NK? Czy doktor zwraca na to uwagę? Nigdy nie byłam w ciąży. Przy poprzednim transferze byłam tylko na metypredzie 4mg. Neoparin oczywiście też ze względu na mutację PAI.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Drobiazgowa2018 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-01-03 11:16:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:12.