Panny Młode 2020 cz. II - Strona 46 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-01-25, 18:19   #1351
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Ja też mam problem. Mam dwie "kandydatki" ale trzymamy się w 3 i ciężko będzie mi wybrać jedną z nich. Nie wiem czy nie powiedzieć TZ żeby wziął dwie osoby od siebie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-25, 18:22   #1352
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez BlueSky14 Pokaż wiadomość
To juz tak 2 razy zrobiłam. Raz napisałam ze za 2 tygodnie,( podałam konkretna datę) napisała: to dużo czasu i ona nie wie co będzie robić.
Po tym napisałam jej esej czy chcę być świadkowa to napisała że pojedzie, później że jej jednak nie pasuje ale pojechała (nudziło ja to). No i wczoraj się zapytałam czy ma plany na weekend to napisała: no mam więc już nic jej na to nie napisałam.
Nie wiem co z nią zrobić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To jej napisz, że liczyłaś na jej pomoc, ale ze względu na to, że widocznie zbytnią ją obciążasz, to nie będziesz jej kłopotać.

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-25, 18:43   #1353
Ashya_
Zakorzenienie
 
Avatar Ashya_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 4 242
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Ja to się jedynie martwię jak się będzie czuła moja świadkowa miesiąc po porodzie na moim ślubie za to 22go jadę oglądać sukienki, ze świadkowa, i 2 kumpelami, będę mieć świtę z prawdziwego zdarzenia, potem w drodze powrotnej obiad bo to kawałek od nas jednak ale każda sobie sobotę już zarezerwowała

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
`Jedyna niesłuszna w niej rzecz to to, że zapomina ile jest warta..`
Ashya_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-25, 19:03   #1354
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Ja chciałam muślinowy dół, ale wyglądałam jak w prześcieradle... Więc będzie tiul.

Co do świadkowania, to chyba zdecyduję się na świadka, ale też jeszcze nie podjęłam decyzji...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-25, 20:30   #1355
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Spontanicznie przymierzałam dziś taką sukienkę. I tak czuję, że to mój krój, oczy cały czas mi do niej uciekały, wszystko jest w niej super prócz złotej koronki. Martwię się, czy nie za bazarowo czy sztucznie. Kolor można zmienić, ale na jaki?

Proszę, wyraźcie swoje zdanie o niej, bo ja już nie wiem...785250ec11.jpg039a415309.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-25, 20:33   #1356
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez margaritaa Pokaż wiadomość
A ja jeszcze się nie zdecydowałam na świadkową.
Ja też nie. Moja siostra się do tego nie nadaje, nie mam żadnej super bliskiej koleżanki. Miałam jedną na studiach, ale teraz się to trochę rozjechało. Za to tż chce brata, który jest taki mało... Społeczny. A mamy kolegę, który by się super do tego nadał, mega go lubię ❤️ taki co to się ze wszystkimi dobrze bawi i nie wstyd go zabrać, więc będę na niego nalegać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-25, 21:16   #1357
olalaczynska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 221
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Spontanicznie przymierzałam dziś taką sukienkę. I tak czuję, że to mój krój, oczy cały czas mi do niej uciekały, wszystko jest w niej super prócz złotej koronki. Martwię się, czy nie za bazarowo czy sztucznie. Kolor można zmienić, ale na jaki?

Proszę, wyraźcie swoje zdanie o niej, bo ja już nie wiem...Załącznik 7705294Załącznik 7705295

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Może srebro?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olalaczynska jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-01-25, 21:34   #1358
angellka
Zadomowienie
 
Avatar angellka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 143
GG do angellka
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Ja właśnie wróciłam z 3 dniowej delegacji i znów mam kilka stron do nadrobienia.
Cytat:
Napisane przez pinkelephants Pokaż wiadomość
Dziewczyny a jeśli doczepy to skąd? Też myślę nad nimi. Mam dużo włosów, ale chodzi mi o długość...
Dwa tygodnie odstępu. Nie czuję rywalizacji, ale może dlatego, że już całe studia uczyłyśmy się razem najlepiej. Zawsze obie zgarnialysmy stypendium, bo miałyśmy identyczne średnie. Nie wiem. Wtedy jakoś nie rywalizowalysmy tylko się wspierałyśmy to i teraz. oj wiadomo że nie we wszystkim jest kolorowo, ona czasem w moje wesele nei wczuwa się jakoś specjalnie, a znowu jak przychodzi do jej to już co innego. Ja znowu staram się i o moim i o jej, ale pewnie i ona by mi coś tam zarzuciła.

Co do panieńskich też mamy różne ekipy, ale znowu ja znam jej ekipę i ona moja. I mamy też takie mocno otwarte łaski, więc myślę że spoczko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O włosach to myślałam z doczapiane.pl , strona ma dobre opinie, widzialam włosy od nich zamówione. No ale są dość drogie. Jak na jeden raz to jeszcze się zatsanawiam nad zamowieniem z Ali.

My mamy 4 tyg odstępu. W życiu nie ma między nami rywalizacji. Przy ślubie to też może nie rywalizacja, ale właśnie każda przeżywa bardziej swoje wesele, troche mi brakuję tu tego wsparcia jak na co dzień.
Panieńskie robimy od dzielnie, bo nasze ekipy się nie znają. Ja mam jeszcze ze studiów zgraną grupę.

Cytat:
Napisane przez pinkelephants Pokaż wiadomość
Swoją drogą wracam właśnie z Wiednia dziewczyny i wiem, że przede mną w pracy ciężkie miesiące... Jak tu w między czasie zająć się ślubem? Haha

A poza tym zaczęłam szukać powoli kiecki na drugi dzień i sukienki jako świadkowa na wesele przyjaciółki. Zamówiłam już kilka wysyłkowo. Skorzystałam z darmowych wysyłek i zwrotów i wiem że łatwo nie będzie.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja teraz styczeń mam wycięty z życia, oprócz normalnej pracy mam 4 delegacje + jeszcze druga praca. W ty miesiącu mam 2 dni wolne

O jakiej sukience myślisz jako świadkowa ? Też juz powoli się rozglądam,

Cytat:
Napisane przez paninowakowa Pokaż wiadomość
Możesz zdradzić co to za domek? Jakieś namiary podać?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W górach Świętokrzyskich nie pamiętam nazwy, widziałam parę zdjęć w przelocie
Cytat:
Napisane przez pinkelephants Pokaż wiadomość

[/COLOR]Dziewczyny a tak z ciekawości. Jakie macie lub chcecie mieć szerokość obrączki?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez angeegna Pokaż wiadomość
A ja się skłaniałam ku bardziej klasycznym, zaokrąglonym TŻ mnie na nie namówił

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez angeegna Pokaż wiadomość
My mamy 4mm. Namawiałam TŻ, by wziął sobie 5, ale stwierdził, że taka mu starczy.My mamy takie (zdjęcie z internetu).
W Polsce zwyczajowo obrączkę nosi się na prawej ręce. A zaręczynowy po ślubie gdzie chcesz ja przekładam na lewą rękę.Załącznik 7705188

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja chciałam klasyczne obrączki zaokrąglone z diamentem. Przymierzyłam i diament ginie na obrączce w zestawieniu z moim pierścionekiem, no i później jest problem ze zminą rozmiaru. Wiec weźmiemy zwykłe, ja szerokość 4mm Tż chyba też.
Za tydzień jedziemy na lokalne targi, jak będą dobre zniżki to tam zamówie.
__________________
angellka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-25, 23:25   #1359
pinkelephants
Rozeznanie
 
Avatar pinkelephants
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 566
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez BlueSky14 Pokaż wiadomość
Mnie moja świadkowa też denerwuje. Za każdym razem gdy do niej piszę, czy pojedzie że mną przymierzyć suknie,to pisze że ma weekend zajęty (obie nie mamy czasu w tygodniu, a weekendy wolne) i już raz jej napisałam esej czy na pewno chce być moją świadkowa- tak bardzo chcę, ale jakoś nie widzę chęci pomocy (pisałam że potrzebuje świadkowej na której mogę polegać) i wczoraj do niej piszę czy ma plany na weekend a Ona: no mam .
Zastanawiam się czy nie poszukać sobie innej świadkowej..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hm... A kim ona właściwie dla Ciebie jest? To rodzina, przyjaciółka?
Dla mnie to mega przykre zachowanie. Gdybym miała kogoś lepszego na jej miejsce to chyba bym naprawdę zmieniła, ale myślę, że to mega odważna decyzja mimo wszystko...
Słyszałam o znajomychx którzy wzięli świadków którzy zaraz po oczepinach powiedzieli, że idą spać, bo są zmęczeni... Nie wyobrażam sobie czegoś takiego.
Cytat:
Napisane przez Lottie69 Pokaż wiadomość
Ja też nie. Moja siostra się do tego nie nadaje, nie mam żadnej super bliskiej koleżanki. Miałam jedną na studiach, ale teraz się to trochę rozjechało. Za to tż chce brata, który jest taki mało... Społeczny. A mamy kolegę, który by się super do tego nadał, mega go lubię ️ taki co to się ze wszystkimi dobrze bawi i nie wstyd go zabrać, więc będę na niego nalegać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie była taka sytuacja. Nie mogę powiedzieć że jego brat był mało społeczny, ale jak dla mnie nie pasował do tej roli. W końcu TŻ wziął swojego przyjaciela. Ja go po prostu uwielbiam. Jego żona też jest moja przyjaciółka, więc też będzie blisko mnie. Nie jest moja świadkowa, ale cieszę się, że będe otoczona w tym dniu ludźmi, którzy naprawdę są dla mnie dobrzy
Cytat:
Napisane przez angellka Pokaż wiadomość
Ja właśnie wróciłam z 3 dniowej delegacji i znów mam kilka stron do nadrobienia.


O włosach to myślałam z doczapiane.pl , strona ma dobre opinie, widzialam włosy od nich zamówione. No ale są dość drogie. Jak na jeden raz to jeszcze się zatsanawiam nad zamowieniem z Ali.

My mamy 4 tyg odstępu. W życiu nie ma między nami rywalizacji. Przy ślubie to też może nie rywalizacja, ale właśnie każda przeżywa bardziej swoje wesele, troche mi brakuję tu tego wsparcia jak na co dzień.
Panieńskie robimy od dzielnie, bo nasze ekipy się nie znają. Ja mam jeszcze ze studiów zgraną grupę.


Ja teraz styczeń mam wycięty z życia, oprócz normalnej pracy mam 4 delegacje + jeszcze druga praca. W ty miesiącu mam 2 dni wolne

O jakiej sukience myślisz jako świadkowa ? Też juz powoli się rozglądam,


W górach Świętokrzyskich nie pamiętam nazwy, widziałam parę zdjęć w przelocie






Ja chciałam klasyczne obrączki zaokrąglone z diamentem. Przymierzyłam i diament ginie na obrączce w zestawieniu z moim pierścionekiem, no i później jest problem ze zminą rozmiaru. Wiec weźmiemy zwykłe, ja szerokość 4mm Tż chyba też.
Za tydzień jedziemy na lokalne targi, jak będą dobre zniżki to tam zamówie.
Sukienkę na świadkowa chciałabym chyba długa albo taka midi. Tak naprawdę zobaczę w czym mi dobrze. Dostałam wytyczne jakich kolorów mieć nie mogę haha.
No właśnie. Jak to jest z targami. Serio można dorwac tam takie dobre zniżki? Nigdy nie byłam, mamy wwsyatko praktycznie poza jakimiś akcesoriami i obrączkami. Zastanawiam się czy warto.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pinkelephants jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-26, 02:52   #1360
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez pinkelephants Pokaż wiadomość
Hm... A kim ona właściwie dla Ciebie jest? To rodzina, przyjaciółka?
Dla mnie to mega przykre zachowanie. Gdybym miała kogoś lepszego na jej miejsce to chyba bym naprawdę zmieniła, ale myślę, że to mega odważna decyzja mimo wszystko...
Słyszałam o znajomychx którzy wzięli świadków którzy zaraz po oczepinach powiedzieli, że idą spać, bo są zmęczeni... Nie wyobrażam sobie czegoś takiego. U mnie była taka sytuacja. Nie mogę powiedzieć że jego brat był mało społeczny, ale jak dla mnie nie pasował do tej roli. W końcu TŻ wziął swojego przyjaciela. Ja go po prostu uwielbiam. Jego żona też jest moja przyjaciółka, więc też będzie blisko mnie. Nie jest moja świadkowa, ale cieszę się, że będe otoczona w tym dniu ludźmi, którzy naprawdę są dla mnie dobrzy Sukienkę na świadkowa chciałabym chyba długa albo taka midi. Tak naprawdę zobaczę w czym mi dobrze. Dostałam wytyczne jakich kolorów mieć nie mogę haha.
No właśnie. Jak to jest z targami. Serio można dorwac tam takie dobre zniżki? Nigdy nie byłam, mamy wwsyatko praktycznie poza jakimiś akcesoriami i obrączkami. Zastanawiam się czy warto.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jeśli chodzi o targi to często gęsto idzie dorwać zniżki. Ja się często spotykam z - 10/-15% albo kilkaset złotych mniej, zależy od usługodawcy. Dzisiaj chce upolować takie na obrączki, o ile sama cena będzie ok.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-26, 08:19   #1361
pinkelephants
Rozeznanie
 
Avatar pinkelephants
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 566
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Wczoraj odebrałam zaproszenia i trocue się zdenerwowałam. Zamawiałam dwie tury. Jedne zaproszenia były papierowe dla wwsystskich godci i te są świetne i wsusysko z nimi gra, oprócz tego zamówiłam kilka zaproszeń na drewnianych tabliczkach. Takie dla najbliższej rodziny. Gdy dostałam próbki to do nich były takie śliczne koperty z nadrukowanym serduszkiem. Tworzylo to super duet.
Wyobraźcie sobie, że zamówiłam to 18 listopada. I przez ich opóźnienie otrzymałam to dopiero wczoraj. I otwieram a tam połowa takich najzwyklejszych kopert a reszta z serduszkiem.
Wiem, że to może tylko koperty, ale zdenerwowałam się, bo nie po to czekałam aż trzy miesiące, a po drugie daje to w najbliższej rodzinie. Chciałabym, żeby to było spójne. Szczególnie, że płaciłam za to sporo pieniędzy...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pinkelephants jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-01-26, 08:24   #1362
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez pinkelephants Pokaż wiadomość
Wczoraj odebrałam zaproszenia i trocue się zdenerwowałam. Zamawiałam dwie tury. Jedne zaproszenia były papierowe dla wwsystskich godci i te są świetne i wsusysko z nimi gra, oprócz tego zamówiłam kilka zaproszeń na drewnianych tabliczkach. Takie dla najbliższej rodziny. Gdy dostałam próbki to do nich były takie śliczne koperty z nadrukowanym serduszkiem. Tworzylo to super duet.
Wyobraźcie sobie, że zamówiłam to 18 listopada. I przez ich opóźnienie otrzymałam to dopiero wczoraj. I otwieram a tam połowa takich najzwyklejszych kopert a reszta z serduszkiem.
Wiem, że to może tylko koperty, ale zdenerwowałam się, bo nie po to czekałam aż trzy miesiące, a po drugie daje to w najbliższej rodzinie. Chciałabym, żeby to było spójne. Szczególnie, że płaciłam za to sporo pieniędzy...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pisz z reklamacją.

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-26, 10:46   #1363
olalaczynska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 221
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Pisz z reklamacją.

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
Dokładnie ! W końcu za to płaciłaś!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olalaczynska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-26, 11:50   #1364
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez pinkelephants Pokaż wiadomość
Wczoraj odebrałam zaproszenia i trocue się zdenerwowałam. Zamawiałam dwie tury. Jedne zaproszenia były papierowe dla wwsystskich godci i te są świetne i wsusysko z nimi gra, oprócz tego zamówiłam kilka zaproszeń na drewnianych tabliczkach. Takie dla najbliższej rodziny. Gdy dostałam próbki to do nich były takie śliczne koperty z nadrukowanym serduszkiem. Tworzylo to super duet.
Wyobraźcie sobie, że zamówiłam to 18 listopada. I przez ich opóźnienie otrzymałam to dopiero wczoraj. I otwieram a tam połowa takich najzwyklejszych kopert a reszta z serduszkiem.
Wiem, że to może tylko koperty, ale zdenerwowałam się, bo nie po to czekałam aż trzy miesiące, a po drugie daje to w najbliższej rodzinie. Chciałabym, żeby to było spójne. Szczególnie, że płaciłam za to sporo pieniędzy...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie dziwię się, że puściły Ci nerwy... Mam nadzieję, że szybko rozwiążą problem.
Ja jak reklamowałam jedno zaproszenie, to bardzo szybko wysłali poprawnie. Oby i Ciebie też tak było.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-26, 13:17   #1365
gothka152
Zakorzenienie
 
Avatar gothka152
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Dolina Dzikiej Róży
Wiadomości: 19 132
GG do gothka152
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez ama09 Pokaż wiadomość
A jak macie poplanowane makijaże i fryzury?
My ślub mamy prawdopodobnie o 16 i o ile fryzjerkę mogłabym mieć wcześniej, o tyle makijaż chcę jak najpóźniej, żeby był w miarę świeży W sierpniu może być gorąco, ja mam dodatkowo tłustą cerę, która nie ułatwia sprawy makijażu.

Cytat:
Napisane przez margaritaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny ile salonów odwiedziłyście, zanim znalazłyście tę jedyną suknię?
Żadnego Moja własna suknia ślubna będzie pierwszą i jedyną, jaką będę mieć na sobie

Wczoraj właśnie miałam pierwsze spotkanie ze swoją krawcową. Zmierzyła mnie i wstępnie pokazała kilka próbek materiałów.
Ostatecznie do 9 marca mam sobie wybrać koronkę i dopiero po tym ona zacznie szyć moją suknię.

Cytat:
Napisane przez pinkelephants Pokaż wiadomość
Dziewczyny a tak z ciekawości. Jakie macie lub chcecie mieć szerokość obrączki?
Ja chyba zdecyduje się na 4 mm. Chcę zwykłą, klasyczną obrączkę bez żadnych zdobień i kamyczków.

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
To widzę że świadkowe to ogólny problem :/
Dlatego ja mam świadka
__________________
17. 09. 2016 r.
Mieszkamy razem
07. 08. 2018 r.
08. 08. 2020 r.
Tekla


15/2023
gothka152 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-26, 13:59   #1366
pinkelephants
Rozeznanie
 
Avatar pinkelephants
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 566
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Zgłosiłam reklamację od razu po tym jak przyszły zaproszenia. Zobaczymy jak zareagują. Już mnie tam znają, bo kilkakrotnie tam pisałam po tym jak przekroczyli czas realizacji (:

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pinkelephants jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-26, 14:08   #1367
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez pinkelephants Pokaż wiadomość
Zgłosiłam reklamację od razu po tym jak przyszły zaproszenia. Zobaczymy jak zareagują. Już mnie tam znają, bo kilkakrotnie tam pisałam po tym jak przekroczyli czas realizacji (:

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
I tak się dziwię, że starczyło Ci cierpliwości, ja bym po miesiącu poprosiła o zwrot pieniędzy.
Moje zaproszenia przyszły tydzień po akceptacji projektu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-26, 14:23   #1368
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez pinkelephants Pokaż wiadomość
Zgłosiłam reklamację od razu po tym jak przyszły zaproszenia. Zobaczymy jak zareagują. Już mnie tam znają, bo kilkakrotnie tam pisałam po tym jak przekroczyli czas realizacji (:

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A gdzie zamawiałaś?

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-26, 14:45   #1369
pinkelephants
Rozeznanie
 
Avatar pinkelephants
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 566
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
A gdzie zamawiałaś?

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
UVdruk :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pinkelephants jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-01-26, 15:11   #1370
Mademoiselle Bernadette
Raczkowanie
 
Avatar Mademoiselle Bernadette
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Ziemia
Wiadomości: 229
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Nie pamiętam czy już było, które z Was decydują się na winetki a które tylko na numerację stołów? Macie jakiś system jak usadowić gości?
Jak planujecie Wasz stół? Będziecie siedzieć obok rodziców, świadków a może tylko sami?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mademoiselle Bernadette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-26, 15:17   #1371
margaritaa
Wtajemniczenie
 
Avatar margaritaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 932
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Dziewczyny a co sądzicie o takich pudełkach na podziękowania dla gości. ofc wypełnionych cukierkami?

Jaki to bedzie styl? boho, glamur, rustykalny, srustykalny? Jaki to?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg HTB1NaHvLXXXXXcUXXXXq6xXFXXXX.jpg (201,0 KB, 49 załadowań)
__________________
Znamy wiele przypadków kobiet posiadających nieskazitelnie czyste mieszkania i wyjątkowo brudne dusze.
margaritaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-26, 15:29   #1372
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez Mademoiselle Bernadette Pokaż wiadomość
Nie pamiętam czy już było, które z Was decydują się na winetki a które tylko na numerację stołów? Macie jakiś system jak usadowić gości?
Jak planujecie Wasz stół? Będziecie siedzieć obok rodziców, świadków a może tylko sami?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Winietki obowiązkowo. Nie ma walki o miejsca, którą niejednokrotnie widziałam.
Planu jeszcze nie mam; czekam na ostateczną listę gości.
Nie sadzamy nikogo ze sobą, bo i tak nas za bardzo nie będzie przy tym stoliku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-26, 15:33   #1373
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

U nas tylko my + świadkowie

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-26, 15:39   #1374
pinkelephants
Rozeznanie
 
Avatar pinkelephants
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 566
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez Mademoiselle Bernadette Pokaż wiadomość
Nie pamiętam czy już było, które z Was decydują się na winetki a które tylko na numerację stołów? Macie jakiś system jak usadowić gości?
Jak planujecie Wasz stół? Będziecie siedzieć obok rodziców, świadków a może tylko sami?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja także winietki obowiązkowo. My dopiero w lipcu będziemy się zajmować usadzaniem jak już będzie lista gości. Jak to zrobię. Nie mam pojęcia. Na pewno będzie wiele dylematów.

Ja ustawiam sobie długi stół młodych koło siebie. Wiadomo długi przy stole nie będziemy, ale jak już będę siadać chce mieć przyjaciół przy sobie. Byłam na podobnych weselach i dla mnie taki układ sprawdzał się najlepiej ald mówię oczywiście subiektywnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pinkelephants jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-26, 15:40   #1375
tulipan1994
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 13 053
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez margaritaa Pokaż wiadomość
Nie macie wrażenia, że jak się zarezerwuje salę i fotografa (oczywiście jeśli sie planuje wesele dużo wcześniej) to później jest długo, długo nic.
A dekoracje jakie?
To prawda

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Spontanicznie przymierzałam dziś taką sukienkę. I tak czuję, że to mój krój, oczy cały czas mi do niej uciekały, wszystko jest w niej super prócz złotej koronki. Martwię się, czy nie za bazarowo czy sztucznie. Kolor można zmienić, ale na jaki?

Proszę, wyraźcie swoje zdanie o niej, bo ja już nie wiem...Załącznik 7705294Załącznik 7705295

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dla mnie nie jest bazarowo
Cytat:
Napisane przez Mademoiselle Bernadette Pokaż wiadomość
Nie pamiętam czy już było, które z Was decydują się na winetki a które tylko na numerację stołów? Macie jakiś system jak usadowić gości?
Jak planujecie Wasz stół? Będziecie siedzieć obok rodziców, świadków a może tylko sami?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie winietki i będziemy siedzieć ze świadkami i ich osobami towarzyszącymi
tulipan1994 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-26, 16:12   #1376
Ashya_
Zakorzenienie
 
Avatar Ashya_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 4 242
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez Mademoiselle Bernadette Pokaż wiadomość
Nie pamiętam czy już było, które z Was decydują się na winetki a które tylko na numerację stołów? Macie jakiś system jak usadowić gości?
Jak planujecie Wasz stół? Będziecie siedzieć obok rodziców, świadków a może tylko sami?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mnie i winietki i plan stołów żeby nikt nie latał i szukał gdzie jego imię a przy naszym stole planujemy świadków i przyjaciół

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
`Jedyna niesłuszna w niej rzecz to to, że zapomina ile jest warta..`
Ashya_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-26, 16:25   #1377
pinkelephants
Rozeznanie
 
Avatar pinkelephants
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 566
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Plan stołów to jest super pomysł, chociaż też trochę zajmuje zanim się ten ktoś odnajdzie.
Ale lepiej już szukać siebie na planie niż przy stole krzesełko po krzesełku haha

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pinkelephants jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-26, 16:33   #1378
SorbetMalinowy
Zakorzenienie
 
Avatar SorbetMalinowy
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Birmingham//Białystok
Wiadomości: 4 958
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Dzięki za odpowiedzi dotyczące obrączek, uspokoiłyście mnie

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Spontanicznie przymierzałam dziś taką sukienkę. I tak czuję, że to mój krój, oczy cały czas mi do niej uciekały, wszystko jest w niej super prócz złotej koronki. Martwię się, czy nie za bazarowo czy sztucznie. Kolor można zmienić, ale na jaki?

Proszę, wyraźcie swoje zdanie o niej, bo ja już nie wiem...Załącznik 7705294Załącznik 7705295

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Może rose gold?


Widzę, że jest poruszyłyście temat świadków. Ja na świadkową wybrałam swoją przyjaciółkę i jedyny problem między nami jaki wynikną to jej osoba towarzysząca. Początkowo mówiliśmy, że wolelibyśmy, żeby nasi świadkowie nie brali osób towarzyszących na co przystali. Po czym po 3 miesiącach napisała do mnie moja świadkowa z wyrzutem, że zmuszam ją do spędzania czasu ze świadkiem TŻ'ta i że ona chce wziąć osobę towarzyszącą Przystaliśmy na to i poprosiliśmy drugiego świadka, żeby też znalazł sobie kogoś do towarzystwa.
Zrobiło mi się, jednak przykro, bo na początku nie miała z tym żadnego problemu, a potem stwierdziła, że chciałam, żeby się źle bawiła na moim ślubie


Dziewczyny, powiedziecie co sądzicie o takim dużym podświetlanym napisie LOVE lub MIŁOŚĆ na zewnątrz przed salą weselną? Zamówiłam ten napis dobre pół roku temu i napisał teraz do mnie podwykonawca czy potwierdzam termin, a mnie dopadły wątpliwości, bo już sama nie wiem czy chce ten napis.

Edytowane przez SorbetMalinowy
Czas edycji: 2020-01-26 o 16:36
SorbetMalinowy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-26, 16:37   #1379
Mademoiselle Bernadette
Raczkowanie
 
Avatar Mademoiselle Bernadette
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Ziemia
Wiadomości: 229
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez SorbetMalinowy Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedzi dotyczące obrączek, uspokoiłyście mnie



Może rose gold?


Widzę, że jest poruszyłyście temat świadków. Ja na świadkową wybrałam swoją przyjaciółkę i jedyny problem między nami jaki wynikną to jej osoba towarzysząca. Początkowo mówiliśmy, że wolelibyśmy, żeby nasi świadkowie nie brali osób towarzyszących na co przystali. Po czym po 3 miesiącach napisała do mnie moja świadkowa z wyrzutem, że zmuszam ją do spędzania czasu ze świadkiem TŻ'ta i że ona chce wziąć osobę towarzyszącą Przystaliśmy na to i poprosiliśmy drugiego świadka, żeby też znalazł sobie kogoś do towarzystwa.
Zrobiło mi się, jednak przykro, bo na początku nie miała z tym żadnego problemu, a potem stwierdziła, że chciałam, żeby się źle bawiła na moim ślubie


Dziewczyny, powiedziecie co sądzicie o takim dużym podświetlanym napisie LOVE lub MIŁOŚĆ na zewnątrz przed salą weselną? Zamówiłam ten napis dobre pół roku temu i napisał teraz do mnie podwykonawca czy potwierdzam termin, a mnie dopadły wątpliwości, bo już sama nie wiem czy chce ten napis.
A wasi świadkowie to single?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mademoiselle Bernadette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-26, 16:49   #1380
SorbetMalinowy
Zakorzenienie
 
Avatar SorbetMalinowy
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Birmingham//Białystok
Wiadomości: 4 958
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez Mademoiselle Bernadette Pokaż wiadomość
A wasi świadkowie to single?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
SorbetMalinowy jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-09-22 14:44:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:45.