FRYZURY Z KRĘCONYCH WŁOSÓW - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-12-08, 14:30   #1
Eksia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 13
Wyślij wiadomość przez ICQ do Eksia GG do Eksia Wyślij wiadomość przez Yahoo do Eksia

FRYZURY Z KRĘCONYCH WŁOSÓW


DZIEŃ DOBRY!!! PROSIŁABYM O NADESŁANIE JAKIŚ FRYZUREK Z KRĘCONYCH WŁOSÓW.NA WIECZÓR NA CODZIEŃ. JAK SIĘ UCZESAĆ !!! DZIĘKUJĘ ... DO WIDZENIA
Eksia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-08, 15:04   #2
pannaM
Rozeznanie
 
Avatar pannaM
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 526
Re: FRYZURY Z KRĘCONYCH WŁOSÓW

Poszukaj na forum wiele razy ta prośba już padała i na pewno sporo znajdziesz jak pogrzebiesz

pannaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-08, 22:50   #3
Eksia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 13
Wyślij wiadomość przez ICQ do Eksia GG do Eksia Wyślij wiadomość przez Yahoo do Eksia
Re: FRYZURY Z KRĘCONYCH WŁOSÓW

NIESTETY SZUKAŁA I SZUKAŁAM W SLUBNYCH WIECZOROWYCH I ZNALAZŁAM ZALEDWIE 3 MOŻLIWE FRYZURKI NA LATO,ALE NIC NA WIECZÓR,A MAM NIEDŁUGO STUDNIÓWKĘ I TAK SOBIE MYŚLĘ ...UWAŻAM ŻE JEST ZA MAŁO ZDJĘĆ Z MODELKAMI KTLÓRE MAJĄ KRĘCONE WŁOSY,WSZYSTKIE MAJĄ POKRĘCONE LOKÓW CZY CZYMŚ TAM ALBO MAJĄ PROSTE.CZJĘ SIĘ ZAWIEDZIONA
Eksia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-08, 22:52   #4
Eksia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 13
Wyślij wiadomość przez ICQ do Eksia GG do Eksia Wyślij wiadomość przez Yahoo do Eksia
Re: FRYZURY Z KRĘCONYCH WŁOSÓW

PRZEPRASZAM ZA BŁĘDY ALE JESTEM ZMĘCZONA.
Eksia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-09, 20:00   #5
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: FRYZURY Z KRĘCONYCH WŁOSÓW


ja jednak mysle ,ze na tej stronie jest baaaaardzo duzo fryzurek na studniówke i inne okazje, i nie masz byc czym rozczarowana, chyba ze chodzi o to ze mozesz nic dla ciebia znależc, bo masz inna wizje! ale to jedyne wyjscie zeby Ci doradził stylista po konsultacji z Twoja osoba!
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-10, 15:09   #6
Eksia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 13
Wyślij wiadomość przez ICQ do Eksia GG do Eksia Wyślij wiadomość przez Yahoo do Eksia
Re: FRYZURY Z KRĘCONYCH WŁOSÓW

Przepraszam a jakie TY masz włosy proste,falowane czy kręcone ???Bo ja mam pokręcone jak nie wiem co i mam problem z wymyśleniem fryzurki,eleganckiej jak i zarówno dziewczęcej a nie postarzającej(upięcie włosów na maksa w kok).Szukałam naprawdę długo pod różnymi hasłam:fryzury,kręcone włosy...i nie ma,jak są to 2 na lato a pozostałe falowane tzn.ułożone po przez wałki,lokówki itp. .A nie natyralnie skecone włosy (a to jest różnica!!!)
Eksia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-10, 18:55   #7
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: FRYZURY Z KRĘCONYCH WŁOSÓW

Ja mam krecone włosy,i wiem ze sa trudne do utrzymania prostej fryzurki, lecz po zastosowaniu srodkow do stylizacji, ktore sa po to przeciez ,aby je poskromić, mozna uzyskać naprawde rózne fryzurki.I własnie z kreconych włoskow, mozna otrzymac fajne rozne loczki, loki, w dodatku trzymaja sie kilka dni, a nie tak jak prosciaki włosiaki!!co do upiec , nie musza byc upiete na maxa!mozna je upiac w romantyczny koczek, lub w kilku miejscach.Niestety nie mozesz miec do nas pretensji ze nie ma zbyt duzo lub ze nie mam nic co sie Tobie podoba, poniewaz bardzo trudno jest znależc cokolwiek z wlosami kreconymi naturalnie, nawet mnie, a mam naprawde sporo katalogow z fryzurami i nie bardzo mam z czego wybrac,byc moze dla tych co je tworza krecony wlos nie jest ciekawym obiektem do fotek ( ja jestem innego zdania, bo nawet lubie swoje wloski)
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-12-21, 21:20   #8
Ashnah
Przyczajenie
 
Avatar Ashnah
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 13
GG do Ashnah
Re: FRYZURY Z KRĘCONYCH WŁOSÓW

Witam szanowne posiadaczki włoskow kreconych, ale NATURALNIE. Do niedawna bylam bardzo nieszczesliwa, bo tez, podobnie jak Wy, mam naturalnie skrecone wloski Przedwczoraj odwiedzilam fryzjera. Zrobilam sobie balejage i zafundowalam prostowanie. Bardzo serdecznie pozdrawiam panie z salonu KADUS z Bydgoszczy (a swoja droga, ciekawa jestem dlaczego w Waszym katalogu nie ma zadnego salonu fryzjerskiego z mojego miasta, mimo, ze sa godne polecenia). Jak juz wspomnialam, do tej pory mialam ogromne klopoty z ulozeniem moich wlosow. Jednak teraz jest zupelnie inaczej. Narazie mam proste, ale tylko do pierwszego mycia. A jesli chodzi o fryzurki z kreciolkow, to poszukaj dokladnie. Ja sama tez poruszylam na forum ten temat. Wystarczy tylko wizyta w DOBRYM salonie fryzjerskim, odpowiednie sciecie lub "wyprofilowanie", kilka odpowiednich dla twoich wlosow kosmetykow (np wosk lub serum) i bedzie super. Zreszta sama mozesz ocenic efekty pracy mojej fryzjerki. Jako zalacznik przesylam swoje fotki: jedna w kreconych wlosach, z wakacji, a druga (juz w prostych) aktualna (ale do pierwszego mycia). Nie zalamuj sie i nie obwiniaj nikogo, ze nie mozesz znalesc odpowiedniej fryzury dla siebie. A przede wszystkim uwierz: (to zdanie mojego chlopaka) "Krecone wloski sa naprawde wspaniale". Jemu tez o wiele bardziej podobam sie w tych spiralkach na glowie, niz takich prostych jakie mam teraz. Tak niewiele potrzeba, by tak wiele osiagnac. Pozdrawiam Ciebie i wszystkie "zakrecone" dziewczyny. Trzymajcie sie. Pa.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0041.jpg (87,1 KB, 100 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0308.jpg (29,2 KB, 66 załadowań)
Ashnah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-22, 00:02   #9
baba_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 9
Re: FRYZURY Z KRĘCONYCH WŁOSÓW

menzczyzna ma racje- slicznie wygladasz z kreconymi wloskami wystarczy je troszke rozczesac- grzebin z szeroko rozstawionymi zebami i stosowac serum. wazne jest zeby kosmetyki te byly kupione w profesjonalnych zakladach. sukces murowany
acha, pamietaj tez ze wlosy krecone sa inaczej zbudowane niz proste a co za tym idzie sa z natury suche, dlatego 3ba je odzywaiac!
pozdraiwam
baba_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-23, 20:19   #10
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: FRYZURY Z KRĘCONYCH WŁOSÓW

hi!
no i o to chodzi!mozna je poskromić(wLoski oczywiście)
W naszym katalogu nie ma Ashnah ponieważ nikt nie podał takiego adresu, wiec jezeli mozesz to prosze podaj! dzieki papa!
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:51.