Nasz stosunek do parad równości i manifestowania orientacji seksualnej - Strona 44 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-08-02, 08:18   #1291
7ccce98bd1fb37e774261cb8463420b8c7814618_5eb735f295b28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 970
Dot.: Nasz stosunek do parad równości i manifestowania orientacji seksualnej

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Na pewno masz racje. Facet na bank był z Wiosny.
Wisi mi i powiewa twoj kibol, ktorym sie tak przejales ze zrobiles zdjecie jego zbrodni i wrzuciles na wizaz.

Mowie tylko, ze te wlepki nie zostaly zrobione/zaprojektowane przez srodowiska typu onr.
7ccce98bd1fb37e774261cb8463420b8c7814618_5eb735f295b28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-02, 08:18   #1292
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Nasz stosunek do nagości

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Ja bym jednak prosiła o powrót do tematu wątku, wątki w których próbuje się rozbijać beton braku wiedzy na temat homoseksualizmu już są.
O.
I bardzo mądrze mówisz.
Też optuję za powrotem do stosunku do NAGOŚCI.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-02, 08:21   #1293
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Nasz stosunek do parad równości i manifestowania orientacji seksualnej

Myślę, że czas wrócić do głównej myśli wątku.
I tak nie dojdziemy do consensusu w tej sprawie
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-02, 08:21   #1294
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Nasz stosunek do parad równości i manifestowania orientacji seksualnej

[1=7ccce98bd1fb37e774261cb 8463420b8c7814618_5eb735f 295b28;87048022]Wisi mi i powiewa twoj kibol, ktorym sie tak przejales ze zrobiles zdjecie jego zbrodni i wrzuciles na wizaz.

Mowie tylko, ze te wlepki nie zostaly zrobione/zaprojektowane przez srodowiska typu onr.[/QUOTE]

Dowód proszę.
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-02, 08:30   #1295
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Nasz stosunek do parad równości i manifestowania orientacji seksualnej

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Dowód proszę.
To akcja Stowarzyszenia Polska Walcząca Przeciw Faszyzmowi. Inicjatywy, w którą zaangażowani są sami powstańcy.
(https://wiadomosci.wp.pl/stowarzysze...7809782535809a)

Te naklejki zdaje się rozdawały same władze miasta Warszawy, bo parę dni temu jakaś radna PiS histeryzowała, że to atak na PiS.

Edytowane przez f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
Czas edycji: 2019-08-02 o 08:33
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-02, 08:31   #1296
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Nasz stosunek do parad równości i manifestowania orientacji seksualnej

Moi drodzy,
poprzenosiłam dyskusję z Monicą Bellucci z wątku o stosunku do nagości do tego wątku. Wszystkie posty się poprzenosiły, choć w dość dziwnej, jak dla mnie kolejnosci.
Mam też nadzieję, że dyskusja z Monicą także została już zakończona lub, że dalsza bedzie przebiegać spokojnie.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-02, 08:32   #1297
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Nasz stosunek do parad równości i manifestowania orientacji seksualnej

[1=f8c2d375a73595a7890227c bb2d3acee309191de_62181c3 c5fcdf;87048060]To akcja Stowarzyszenia Polska Walcząca Przeciw Faszyzmowi. Inicjatywy, w którą zaangażowani są sami powstańcy.
(https://wiadomosci.wp.pl/stowarzysze...7809782535809a)[/QUOTE]

O! Dziękuje Ci bardzo dobra kobieto.
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-08-03, 20:58   #1298
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 13 579
Dot.: Nasz stosunek do parad równości i manifestowania orientacji seksualnej

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Trudno. Musisz z tym zyc.
Bo nie zagaduje obcych w pociągu.
czasami warto pogadać zamiast wrzucać nieidentyfikowalne fotki na fioletowe forum.


Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Oj tak, do łóżka. Sama już zauważam, że mam podwójne widzenie i zaczynam gadać od rzeczy.
rozumiem. Bardzo Ci współczuję. Bardzo, bardzo Ci współczuję

Edytowane przez b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Czas edycji: 2019-08-03 o 21:00
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-04, 14:59   #1299
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Nasz stosunek do parad równości i manifestowania orientacji seksualnej

za dużo tego wszędzie jest i ulewa się. z 2 str jak się okazuje że w środku europy w blisko 2020 r odchodzą takie cyrki że ktoś kogoś szczuje za to co lubi w łóżku - rozumiem. ale skala wałkowania tego tematu i tak wg mnie stała się drażniąca.

nie podoba mi się przysposobienie tęczy jako symbolu.
powinno zostać wymyślone jakieś logo swego czasu.
teraz skutek jest taki że miej coś tęczowego - bo tęcza jest po prostu ładna kolorowa i fajna - i jest to postrzegane jako symbolika. i to jak dla mnie jest bardzo bardzo słabe.

do tego kilka dni temu czytałam natomiast o pani która wymyśliła za przeproszeniem cipkomaryjkę. dla mnie bzdura, prowokacja, celowe wywoływanie hejtu żeby potem móc się użalać. po takich pomysłach to się nie dziwię wzbudzaniu niechęci.

Edytowane przez Hultaj
Czas edycji: 2019-08-04 o 15:01
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-04, 15:05   #1300
Likka9
Zakorzenienie
 
Avatar Likka9
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 6 969
Dot.: Nasz stosunek do parad równości i manifestowania orientacji seksualnej

Hultaj
O to to.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Likka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-04, 15:23   #1301
Carol99
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Lokalizacja: Gdańsk, Genewa
Wiadomości: 143
Dot.: Nasz stosunek do parad równości i manifestowania orientacji seksualnej

Pierwotnie tęcza, jako symbol ruchu LGBT+ miała osiem kolorów, w tym różowy ("nad czerwonym") oraz turkusowy (między zielonym i granatowym). Co oznacza, że ją w zasadzie wymyślili, ponieważ barwy różowej nie można zaobserwować przy rozszczepieniu światła.
Carol99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-04, 15:38   #1302
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Nasz stosunek do parad równości i manifestowania orientacji seksualnej

Uwaga, wklejam link do dzenderowej piosenki. Homo-niewiadomo plus seksualizacja niewinnej dziatwy. Bedzie grubo, spodziewam sie pozwu

https://www.youtube.com/watch?v=4VWSDSeRS_4
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-04, 17:36   #1303
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Nasz stosunek do nagości

Cytat:
Pierwotnie tęcza, jako symbol ruchu LGBT+ miała osiem kolorów, w tym różowy ("nad czerwonym") oraz turkusowy (między zielonym i granatowym). Co oznacza, że ją w zasadzie wymyślili, ponieważ barwy różowej nie można zaobserwować przy rozszczepieniu światła.
ale tego się nie zauważa, po prostu, to tak jakbyś wzięła dowolne logo, dorysowała kropkę i udawała że o co chodzi, to zupełnie inny znak. więc jak dla mnie nikt tu niczego nie wymyślił, dla mnie to raczej cwaniactwo niż kreatywność choć oczywiście zakładam dobre intencje.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-04, 18:33   #1304
goldennight
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 787
Dot.: Nasz stosunek do parad równości i manifestowania orientacji seksualnej

[QUOTE=patiasym;87053441]Uwaga, wklejam link do dzenderowej piosenki. Homo-niewiadomo plus seksualizacja niewinnej dziatwy. Bedzie grubo, spodziewam sie pozwu

https://www.youtube.com/watch?v=4VWSDSeRS_4[/QUOT

Jeśli chodzi o Homo-niewiadomo to słabe oby zostało ukarane jeśli chodzi o seksualizację nie mam nic przeciwko już niektórzy znają moje zdanie na ten temat.
goldennight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-04, 18:41   #1305
Carol99
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Lokalizacja: Gdańsk, Genewa
Wiadomości: 143
Dot.: Nasz stosunek do nagości

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
ale tego się nie zauważa, po prostu, to tak jakbyś wzięła dowolne logo, dorysowała kropkę i udawała że o co chodzi, to zupełnie inny znak. więc jak dla mnie nikt tu niczego nie wymyślił, dla mnie to raczej cwaniactwo niż kreatywność choć oczywiście zakładam dobre intencje.
Czyli Stanford musi wymyślić własny gatunek drzew, a Harvard własny język (widnieje słowo "veritas"), aby przypadkiem nie używali czegoś istniejącego, jako ich symbolu? ;-) Może Stonesi powinni zmienić logo, skoro każdy ma usta i język? Idąc dalej - może PiS-owi zabronisz symbolu ich partii? W końcu do istniejącego ptaszka dodali istniejące literki...
Carol99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-05, 13:16   #1306
miNino
Raczkowanie
 
Avatar miNino
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 140
Dot.: Nasz stosunek do parad równości i manifestowania orientacji seksualnej

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość

do tego kilka dni temu czytałam natomiast o pani która wymyśliła za przeproszeniem cipkomaryjkę. dla mnie bzdura, prowokacja, celowe wywoływanie hejtu żeby potem móc się użalać. po takich pomysłach to się nie dziwię wzbudzaniu niechęci.
Ale wiesz, że cipkomaryjka powstała juz dwa lata temu i wtedy jakos nikogo to nie obchodzilo? Dopiero jak autorka domalowała jej tęcze to prawica znalazła sobie nowego chlopca do bicia.
miNino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-05, 13:38   #1307
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 129
Dot.: Nasz stosunek do nagości

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
ale tego się nie zauważa, po prostu, to tak jakbyś wzięła dowolne logo, dorysowała kropkę i udawała że o co chodzi, to zupełnie inny znak. więc jak dla mnie nikt tu niczego nie wymyślił, dla mnie to raczej cwaniactwo niż kreatywność choć oczywiście zakładam dobre intencje.
W 90% tak powstają symbole i hasła.

Ateiści biorą sobie atom i domalowali A w środku, albo w rybkę chrześcijańską wpisują "DARWIN" i domalowują nóżki.

I bez narzekania, bo rybka też jest kradziona I zanim przejęli ją chrześcijanie była waginą.

Tak powstają symbole. Bo one coś znaczą, ktoś sobie dorabia swoje dodatkowe znaczenie i bum, mamy nowy symbol.

O swastyce wykład to sobie daruję, bo chyba każdy wie, że sobie teraz nawet symbolu buddyzmu (moja ulubiona religia razem z szamanizmem i manaizmem) nie mogę powiesić na ścianie, bo mi CBŚ wbije na chatę oknem z helikoptera, że promuję nazizm.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-05, 13:58   #1308
goldennight
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 787
Dot.: Nasz stosunek do parad równości i manifestowania orientacji seksualnej

Cytat:
Napisane przez miNino Pokaż wiadomość
Ale wiesz, że cipkomaryjka powstała juz dwa lata temu i wtedy jakos nikogo to nie obchodzilo? Dopiero jak autorka domalowała jej tęcze to prawica znalazła sobie nowego chlopca do bicia.
Nie słyszałam nigdy o takim czymś ale mnie to w jakiś sposób obraża i uderza w mój światopogląd i jest wyrazem agresji wobec wierzących.
goldennight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-05, 13:58   #1309
miNino
Raczkowanie
 
Avatar miNino
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 140
Dot.: Nasz stosunek do nagości

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość

O swastyce wykład to sobie daruję, bo chyba każdy wie, że sobie teraz nawet symbolu buddyzmu (moja ulubiona religia razem z szamanizmem i manaizmem) nie mogę powiesić na ścianie, bo mi CBŚ wbije na chatę oknem z helikoptera, że promuję nazizm.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A ja tylko dodam, że swastyka miala kariere nawet w polskim wojsku, będąc przed wojną symbolem strzelców podhalańskich.

https://forum.dobroni.pl/foto_forum/21289-1.jpg
miNino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-05, 14:42   #1310
Carol99
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Lokalizacja: Gdańsk, Genewa
Wiadomości: 143
Dot.: Nasz stosunek do nagości

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
W 90% tak powstają symbole i hasła.

Ateiści biorą sobie atom i domalowali A w środku, albo w rybkę chrześcijańską wpisują "DARWIN" i domalowują nóżki.

I bez narzekania, bo rybka też jest kradziona I zanim przejęli ją chrześcijanie była waginą.

Tak powstają symbole. Bo one coś znaczą, ktoś sobie dorabia swoje dodatkowe znaczenie i bum, mamy nowy symbol.

O swastyce wykład to sobie daruję, bo chyba każdy wie, że sobie teraz nawet symbolu buddyzmu (moja ulubiona religia razem z szamanizmem i manaizmem) nie mogę powiesić na ścianie, bo mi CBŚ wbije na chatę oknem z helikoptera, że promuję nazizm.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Swastyka, cetlyckie symbole solarne, runy. Z antyku salut rzymski - podrowienie nazistów i faszystów, od słowa fasces wzięła się nazwa faszyzmu.
Carol99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-05, 14:57   #1311
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 129
Dot.: Nasz stosunek do parad równości i manifestowania orientacji seksualnej

Cytat:
Napisane przez goldennight Pokaż wiadomość
Nie słyszałam nigdy o takim czymś ale mnie to w jakiś sposób obraża i uderza w mój światopogląd i jest wyrazem agresji wobec wierzących.
Ktoś tu nie wie, czym jest przejaw agresji.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-05, 15:17   #1312
miNino
Raczkowanie
 
Avatar miNino
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 140
Dot.: Nasz stosunek do parad równości i manifestowania orientacji seksualnej

Cytat:
Napisane przez goldennight Pokaż wiadomość
Nie słyszałam nigdy o takim czymś ale mnie to w jakiś sposób obraża i uderza w mój światopogląd i jest wyrazem agresji wobec wierzących.
Wyrazem agresji byłby banner nawołujący do mordowania albo bicia chrześcijan. Wyrazem agresji byłoby też skandowanie takich haseł.

Nie wiem czy tworzenie "stref wolnych od katolicyzmu" to byłby przejaw agresji, ale na pewno dyskryminacji zahaczającej niebezpiecznie o faszystowską logikę. Podobnie jak akcja "Stop pedofilii", która szczułaby na wierzących społeczeństwo za pomocą szczekaczki głoszącej, że każdy katolik to pedofil który tylko marzy o tym zeby dzieci były zindoktrynowane pod kątem seksualizowania ich. Albo pubiczne szopki, które wśród największych grzechów i mocy piekielnych wymieniałyby katolicyzm.

Wyrazem agresji może być też zaatakowanie idącej procesji i rzucanie cegłami w jej uczestników. Przecież jakby sie nie obnosili ze swoja wiarą i siedzieli w domach to nic by sie nie stało.

Wyrazem agresji byłoby też wyrywanie uczestnikom flag albo krzyży i potem wrzucanie na fejsa zdjeć z ich palenia.

A dziwnym trafem wszystkie opisane powyzej przyklady miały miejsce - tylko że, cóż za zaskoczenie, działały w drugą stronę i były atakiem konserwatystów i katolików na w gruncie rzeczy niewinne osoby, włącznie z kobietami, osobami starszymi i dziećmi.

Ale tak, płaczcie dalej jak jesteście atakowani bo ktoś zrobił sobie posążek albo obrazek Maryjki. Przecież to większa zbrodnia niż bicie dzieciaka przez stado przypakowanych zwierząt krzyczacych coś o Bogu, wartościach i ojczyźnie.

Edytowane przez miNino
Czas edycji: 2019-08-05 o 15:27
miNino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-05, 20:41   #1313
goldennight
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 787
Dot.: Nasz stosunek do parad równości i manifestowania orientacji seksualnej

Cytat:
Napisane przez miNino Pokaż wiadomość
Wyrazem agresji byłby banner nawołujący do mordowania albo bicia chrześcijan. Wyrazem agresji byłoby też skandowanie takich haseł.

Nie wiem czy tworzenie "stref wolnych od katolicyzmu" to byłby przejaw agresji, ale na pewno dyskryminacji zahaczającej niebezpiecznie o faszystowską logikę. Podobnie jak akcja "Stop pedofilii", która szczułaby na wierzących społeczeństwo za pomocą szczekaczki głoszącej, że każdy katolik to pedofil który tylko marzy o tym zeby dzieci były zindoktrynowane pod kątem seksualizowania ich. Albo pubiczne szopki, które wśród największych grzechów i mocy piekielnych wymieniałyby katolicyzm.

Wyrazem agresji może być też zaatakowanie idącej procesji i rzucanie cegłami w jej uczestników. Przecież jakby sie nie obnosili ze swoja wiarą i siedzieli w domach to nic by sie nie stało.

Wyrazem agresji byłoby też wyrywanie uczestnikom flag albo krzyży i potem wrzucanie na fejsa zdjeć z ich palenia.

A dziwnym trafem wszystkie opisane powyzej przyklady miały miejsce - tylko że, cóż za zaskoczenie, działały w drugą stronę i były atakiem konserwatystów i katolików na w gruncie rzeczy niewinne osoby, włącznie z kobietami, osobami starszymi i dziećmi.

Ale tak, płaczcie dalej jak jesteście atakowani bo ktoś zrobił sobie posążek albo obrazek Maryjki. Przecież to większa zbrodnia niż bicie dzieciaka przez stado przypakowanych zwierząt krzyczacych coś o Bogu, wartościach i ojczyźnie.
Jak widać każdy broni swojego ja tego nie widzę o czym ty piszesz zawsze się znajdzie grupa ludzi co będzie się atakować nawzajem i tak się dzieje to nie nowość.Ja nie mogę odpowiadać za katolików co sieją agresję ani ludzi z lgbt co głoszą hasła wrogie pod kierunkiem katolików.Mówienie że jedna strona w tym całym konflikcie jest agresywna nie jest prawdą.

Odnośnie tego co nazwałam agresją nie jest to agresja fizyczna jak wiadomo ale może zostać zinterpretowane jako obraza symboliczna Maryi.Ciekawe jak by coś analogicznie zostało przedstawione w stronę lgbt widziałam transparent nagiego mężczyzny geja, z podobizną kobiety co jak się można domyśleć uwłaczało takiemu człowiekowi w sensie że to taka "panienka".

Takie obrazowe zaczepki będą zawsze tak interpretowane.

Edytowane przez goldennight
Czas edycji: 2019-08-05 o 20:42
goldennight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-05, 21:06   #1314
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Nasz stosunek do parad równości i manifestowania orientacji seksualnej

Ja już pisałam, że dla mnie te cipkowe maryjki to po prostu głupi pomysł i kicz. Wielkiej obrazy i agresji tu nie widzę a przynajmniej naprawdę nie wieksza, niż te plastikowe szkaradki z odkręcaną główką, o których tu też mówiłysmy.

Lubię prowokacje artystyczne, jednak ciężko akurat te maryjki nazwać jakąś przemyślaną prowokacją. Ot, chciała kobita zaistnieć w internetach. Przynajmniej ja to tak odbieram.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-05, 21:08   #1315
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Nasz stosunek do parad równości i manifestowania orientacji seksualnej

Cytat:
Napisane przez goldennight Pokaż wiadomość
Ja nie mogę odpowiadać za katolików co sieją agresję ani ludzi z lgbt co głoszą hasła wrogie pod kierunkiem katolików.Mówienie że jedna strona w tym całym konflikcie jest agresywna nie jest prawdą.
Poproszę o jakiś konkretny przykład wrogich haseł LGBT skierowanych przeciwko katolikom.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-05, 21:47   #1316
goldennight
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 787
Dot.: Nasz stosunek do parad równości i manifestowania orientacji seksualnej

[1=f8c2d375a73595a7890227c bb2d3acee309191de_62181c3 c5fcdf;87057189]Poproszę o jakiś konkretny przykład wrogich haseł LGBT skierowanych przeciwko katolikom.[/QUOTE]

A co wierzysz że ich nie ma no proszę cie.
goldennight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-05, 21:51   #1317
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Nasz stosunek do parad równości i manifestowania orientacji seksualnej

Cytat:
Napisane przez goldennight Pokaż wiadomość
A co wierzysz że ich nie ma no proszę cie.
Skoro są, to je przytocz.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-05, 21:51   #1318
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Nasz stosunek do parad równości i manifestowania orientacji seksualnej

Cytat:
Napisane przez goldennight Pokaż wiadomość
A co wierzysz że ich nie ma no proszę cie.
Nie wiem czy są, czy nie ma. Dlatego poprosiłam o przykład.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-05, 22:13   #1319
goldennight
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 787
Dot.: Nasz stosunek do parad równości i manifestowania orientacji seksualnej

[1=f8c2d375a73595a7890227c bb2d3acee309191de_62181c3 c5fcdf;87057343]Nie wiem czy są, czy nie ma. Dlatego poprosiłam o przykład.[/QUOTE]

Już ktoś tu pisał o słynnym nagraniu gdzie jakaś dziewczyna krzyczy o pisowskich ku... i że czeka kiedy wymrą.Poza tym róże transparenty i filmiki oglądałam w necie już jakiś czas temu.Zawsze się znajdą ludzie, którzy w ten sposób chcą manifestować coś.Tak samo jak na stadionie są rodziny dzieci normalni ludzie ale są kibole, którzy niby są sprzymierzeńcami swojej drużyny ale sieją pogardę.

Identycznie jest z aborcją brałam udział w czarnym marszu ale niektóre kobiety nie pomagały wtym aby uzyskać poparcie i wymierzony cel tylko swoją mową nienawiści tylko karmiły pro-life i zostawało to potem wykorzystywane.

Edytowane przez goldennight
Czas edycji: 2019-08-05 o 22:16
goldennight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-05, 22:26   #1320
Nuova
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar Nuova
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 437
Dot.: Nasz stosunek do parad równości i manifestowania orientacji seksualnej

Cytat:
Napisane przez goldennight Pokaż wiadomość
Już ktoś tu pisał o słynnym nagraniu gdzie jakaś dziewczyna krzyczy o pisowskich ku... i że czeka kiedy wymrą.Poza tym róże transparenty i filmiki oglądałam w necie już jakiś czas temu.Zawsze się znajdą ludzie, którzy w ten sposób chcą manifestować coś.Tak samo jak na stadionie są rodziny dzieci normalni ludzie ale są kibole, którzy niby są sprzymierzeńcami swojej drużyny ale sieją pogardę.

Identycznie jest z aborcją brałam udział w czarnym marszu ale niektóre kobiety nie pomagały wtym aby uzyskać poparcie i wymierzony cel tylko swoją mową nienawiści tylko karmiły pro-life i zostawało to potem wykorzystywane.
A coś konkretnego? Bo to są jakieś losowe, chaotyczne przykłady (które w ogóle ciężko zrozumieć). Z góry piszę, że jestem hetero itp, więc nie "bronię swoich".
Nuova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-11 10:16:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:05.