Scent Bar LIV - Strona 164 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-12-15, 09:35   #4891
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Scent Bar LIV

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
Polecam makarony Nie trzeba prasować


Ależ Ci zazdroszczę, ja już witałam sie z gąską, już byłam w ogródku... no i szlag trafił wydatek an drzwi muszę przeznaczyć na auto A już serio wizje miałąm jak będzie dobrze z pełnymi drzwiami Tak jak zawsze chciałam

---------- Dopisano o 23:28 ---------- Poprzedni post napisano o 23:24 ----------



1. Wiem jakie, przepisu nie znam i chyba nie poznam, bo jednak odejszła mnie ochota na pieczenie ciasteczek. Przewidywałam, że tak będzie. Ale do świąt daleko. Może ze 3 razy zmienię zdanie jeszcze.

2. Pogrzało Cięęęęęęęęęęęęęęe???????? Świetna jest, aleś gópio zrobiła. Wyjątkowa, wszystko w niej jets piękne.

no koszulka bardzo mi sis spodobała,choc mogła by nie miec tej pseudoskorki pod szyją, w dodatku mialam kupona na -30 procent wiec cena tez byłaby duzo znośniejsza , no ale tak własnie stwierdzilam z czym do ludzi stara babo...i zostawiłam przy kasie



Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość




No cooo? Nie moja wina, że przepisów za dużo w sieciuni

No ale chyba chciałaś, żeby mało korzenne były?

Może wg tego przepisu? Albo tego? Ew. tego?


ale to chyba nie o takie mi chodzi , pewnie one maja nazwe jakas..nie wiem , w sklepach takie widze czasem, takie cieniuskie,chrupiace,dosy c słodkie i aromatyczne

i serio chcialam mało korzenne pierniczki? kurcze...nie pamietam

te co zrobiłam zostały juz w wiekszosci pozarte


Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
takom zrobiła i rozczesywanie poszło gładko nareszcie

o ile pamiętam, to Polly też nie bolało
Ani mnie, dopiero jak torbiel urosła na ponad centymetr

własni! juz kilka razy mialam pisac i zapomnialam, dokladnie tak było, dedła mi dwojka, bezboleśnie, 2 dentow potwierdzilo ze moze tak byc, bo tez sie z nimi kłóciłam ze to niemozliwe bo mnie nic nie bolało
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-15, 09:42   #4892
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Scent Bar LIV

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
1. No to choć tyle dobrze

2. Też zbieram I też walę drzwiami. Ja chcę takie klasyki, http://www.castorama.pl/katalog-prod...awe-biale.htmlżadnych prostokątów, widziałam je już u mnóstwa ludzi, są z castoramy, są tanie i tanie (ok 160 zeta) i białe Może do czasu jak uzbieram to naprodukują kasztanowe? Ostatnie czego pragnę to białe drzwi, niby u ludzi wygląda to ok, ale ja nie mogę mieć nic co łatwobrudzące, toż chuopin po mnie ścianę malował bo urąbałam ją wszystkim, a ściana ciemno ruda. A derwniane sprawdzone - nic nei tłumio ANwet podbijajo dźwięki No i zbyt "pracują" w zależności od wilgotności.

3. Powiem Ci, że żenua i to wyjątkowa, się nie spotkałam, jeszcze z takim "marketingiem"

---------- Dopisano o 10:25 ---------- Poprzedni post napisano o 10:21 ----------



Mój nosi i nawet myślałam coś kliknąć, ale nic mi się nie spodobało.

Szukam więc uchwytu na komórkę do samochodu
Niewykluczone zatem, że w desperacji klikneu koszulkę.

o! poruszylam druga moja tragedie drzwiowa , bo jesli drzwi to albo
1.drewniane tzn w fornirze
2.białe

ale fornirowane sa drogie a białe są piękne ale u kogoś, ja białego nie znosze w kozdej postaci, a bólem serca zamontowałam sobie białe okna i to jedyna biala rzecz w chaupie, no jesczze drzwi do kajbla, i taborety z ikei

wogle uwazam ze biale wnetrza sa sliczne,ale w katalogach i u ludzi, podobaja mi sie wizualnei ale źle sie czuje w otoczeniu bieli...i osobiscie uwazam ze to dziwny objaw zeby człowiek czuł sie źle pośród tego co mu sie podoba , no ale co poradze ze tak mam

co do estetyki skrzydła to jaodrzucam wszelkie wzory,jak pełne to pełne w pełnym tego słowa znaczeniu, czyli gładkie
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-15, 09:48   #4893
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar LIV

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość


ale to chyba nie o takie mi chodzi , pewnie one maja nazwe jakas..nie wiem , w sklepach takie widze czasem, takie cieniuskie,chrupiace,dosy c słodkie i aromatyczne
Pewnie chodzi Ci otake http://detalic.pl/herbatniki-korzenn...00-g-p-72.html

Takie tylko te są mało atrakcyjne kształtem. http://tastefully.bloog.pl/id,610216...owe,index.html

W google wpisz ciasteczka korzenne. Dobre są, tzn domowo robione, jadłam wiele razy, imo lepsze niż pierniczki.

---------- Dopisano o 10:48 ---------- Poprzedni post napisano o 10:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
o! poruszylam druga moja tragedie drzwiowa , bo jesli drzwi to albo
1.drewniane tzn w fornirze
2.białe

wogle uwazam ze biale wnetrza sa sliczne,ale w katalogach i u ludzi, podobaja mi sie wizualnei ale źle sie czuje w otoczeniu bieli...i osobiscie uwazam ze to dziwny objaw zeby człowiek czuł sie źle pośród tego co mu sie podoba , no ale co poradze ze tak mam
Ale wiesz, to chyba kwestia chaupy i światła. Jakbym mieszkała w Kaliforni np. i miała ścianę okien to pewnie bym się poczuła lepiej

No w moich warunkach mieszkaniowych jednak pozostaję wierna przywiązaniu do kolorów drewna, bejc. No i widziałam takie kasztanowe, drewniane drzwi w wielu filmach (tak ja mam obsesję wnętrzarską, wszędzie się rozglądam) i kurcze do stylu, który mniej więcej mam/lubię (ciut etno, ciut kolonial, ale tak tyci tyci) to pasuje bardziej. W filmie Meet the parents cz 3. z De Niro i żydkiem - chwilowo zapomnaiłąm nazwiska (ok tytuł to Little Fockers a aktor to Ben Stiller )- tak mieli. Mrrrrrrr. Ale stykną mi takie http://drzwi-wewnetrzne.org/wp-conte...rzwi-pełne.jpg No totalnie cała ja - nazwa ich Porta Madryt (czyli styl espaniolski jak najbardziej pasuje) i cena od 736 No nie w tym życiu Potrzbne jest łącznie z kajblowymi i wejściem ba strych jedyne 7 sztuk. A Malaga jakie piękne. No nic, koniec marzeń, czas wybierać prezent

A no i jednak - mam tanie wnętrza zatem żeby wszystko grało muszą być tanie drzwi, jakbym nagle szarpła się na wypasione drzwi to by mocno komiczny efekt powstał. Wchodzisz jak do rezydencji a tam sofa z targu

Edytowane przez rachell111
Czas edycji: 2014-12-15 o 10:09
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-15, 10:08   #4894
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scent Bar LIV

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
Ja chcę takie klasyki, http://www.castorama.pl/katalog-prod...awe-biale.htmlżadnych prostokątów, widziałam je już u mnóstwa ludzi, są z castoramy, są tanie i tanie (ok 160 zeta) i białe Może do czasu jak uzbieram to naprodukują kasztanowe?

2. Powiem Ci, że żenua i to wyjątkowa, się nie spotkałam, jeszcze z takim "marketingiem"
1. to mój ulubiony fason ale właśnie - same białe. Nie lubię białych drzwi, kojarzą mi się z poczekalnią w przychodni Białe wnętrza doceniam u innych ale sama muszę mieć coś drewniano-domowo-babciowo-przytulnego. Póki co wynalazłam takie drzwi: http://www.leroy merlin/drzwi-wewnetrzne-i-schody/drzwi-i-oscieznice/drzwi-wewnetrzne/skrzydlo-drzwiowe-turyn-radex,p176629,l144.html (skasować spację) na żywo nie są takie sikowate tylko mają ładny kasztanowy odcień.
2. mnie już wcześniej dwa razy wkurzyli kiedy a) holenderska poczta ciągle im zwracała paczkę i b) nie mogli zwrócić kasy na konto, że niby niepoprawne. Pełna kultura ale te ciągłe prośby żebym podała "poprawny adres", "poprawny nr konta" sugerowały żem jakaś upośledzona. Nawet TŻ się wkurzył i podesłał im linka, w którym można zweryfikować czy numer konta walutowego jest poprawny żeby nie pitolili że zły.
No i teraz ta paczka... Jak poczta w drugą stronę też nie zadziała to zostawię Blacka sobie
__________________


Edytowane przez Redhaired Witch
Czas edycji: 2014-12-15 o 10:10
Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-15, 10:13   #4895
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: Scent Bar LIV

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
100 % Ciebie w butach ? Tak mi się wydaje
Dobrze Ci się wydaje, jak weszłam do Wojasa to spłynął na nie snop światła, okazało się, że jest mój rozmiar i już są moje Wolałabym całe czarne, ale trudno, to miłość od pierwszego wejrzenia była

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Tia
A prasowanie firanek to najgorsze zło, i tak są później wymiętoszone.
Podrzucę Ci koszulę H. po jego wcześniejszej próbie prasowania nie dość, że mokre zawsze rozwiesza maksymalnie pomiętolone to jeszcze narobił żelazkiem nadprogramowych zakładeczek

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
o ile pamiętam, to Polly też nie bolało
Ani mnie, dopiero jak torbiel urosła na ponad centymetr
To co ta moja dentystka się tak dziwiła

Ulżyło mi, nie jestem mutantem

Cytat:
Napisane przez aileenn Pokaż wiadomość
Wojas zmienił projektantów? Świetne są
Nie mam pojęcia, ale naprawdę sporo było fajnych butów, z takich na obcasie to jeszcze były fajne glanopodobne na słupku, klasyczne kozaki, dużo fajnych a la motocyklowe i oficerek, skórzane kosztują tyle co plastikowe z Aldo, i nie wiem jak reszta, ale te moje są ocieplane!

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
no koszulka bardzo mi sis spodobała,choc mogła by nie miec tej pseudoskorki pod szyją, w dodatku mialam kupona na -30 procent wiec cena tez byłaby duzo znośniejsza , no ale tak własnie stwierdzilam z czym do ludzi stara babo...i zostawiłam przy kasie
Buagam bez takich
Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
własni! juz kilka razy mialam pisac i zapomnialam, dokladnie tak było, dedła mi dwojka, bezboleśnie, 2 dentow potwierdzilo ze moze tak byc, bo tez sie z nimi kłóciłam ze to niemozliwe bo mnie nic nie bolało
Uff, to może jestem normalna
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-15, 10:17   #4896
melkmeisje
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 690
GG do melkmeisje
Dot.: Scent Bar LIV

Też mam z Wojasa fajne ocieplane buty
Kupowałam w tamtym roku i wtedy to były jedyne ocieplane botki w całym sklepie
melkmeisje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-15, 10:42   #4897
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar LIV

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
2. mnie już wcześniej dwa razy wkurzyli kiedy a) holenderska poczta ciągle im zwracała paczkę i b) nie mogli zwrócić kasy na konto, że niby niepoprawne. Pełna kultura ale te ciągłe prośby żebym podała "poprawny adres", "poprawny nr konta" sugerowały żem jakaś upośledzona. Nawet TŻ się wkurzył i podesłał im linka, w którym można zweryfikować czy numer konta walutowego jest poprawny żeby nie pitolili że zły.
No i teraz ta paczka... Jak poczta w drugą stronę też nie zadziała to zostawię Blacka sobie
Pamiętam, dlatego mówię że żen roku Kpina.

---------- Dopisano o 11:42 ---------- Poprzedni post napisano o 11:34 ----------

Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
Dobrze Ci się wydaje, jak weszłam do Wojasa to spłynął na nie snop światła, okazało się, że jest mój rozmiar i już są moje Wolałabym całe czarne, ale trudno, to miłość od pierwszego wejrzenia była
Ale uwielbiam ten stan. A wiesz, że ze dwa lata chyba wstecz, mieli niemal identyczne czarne Wiem bo mierzyłam, też były fajerwerki, ale niestety skonstatowałam, że to nie do końca ja Jestem workero-girl i koturno-girl, No i grzecznie odłożyłam na półeczkę. pomachałąm im na dowidzenia. Takie łyżwiarki trochę, ale przyznam wyglądały oszałamiająco. Gdyby były tańsze wzięlibyśmy je sobie do zabawy w dom
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-15, 11:25   #4898
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Scent Bar LIV

Cytat:
Napisane przez melkmeisje Pokaż wiadomość
Też mam z Wojasa fajne ocieplane buty
Kupowałam w tamtym roku i wtedy to były jedyne ocieplane botki w całym sklepie

jakie
te z wyłazącym lekko futerkiem?
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-15, 11:28   #4899
melkmeisje
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 690
GG do melkmeisje
Dot.: Scent Bar LIV

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
jakie
te z wyłazącym lekko futerkiem?
tak.
wolałabym, żeby nie wystawało, ale i tak je kocham
melkmeisje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-15, 11:35   #4900
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Scent Bar LIV

Joł joł baru

snad kanapek z dżemem porzeczkowym włsnej roboty kwaskowym zw zmielonymi pestamy

Maja Myślałam długo o Twoich włosach i mam dwie teorie

1 Może za mało odzywek kładziesz w sensie ilości po myciu i w rozumieniu że odzywkę trza czasem na skórę głowy dać . Jak masz mega gęste i długie włosy to i więcej odżywki żeby wszędzie dotarła.
2 Może odżywek za dużo . Włosy są obciążone lub przeproteinowane . Wtedy można im reset zrobić i zacząć zmiękczać i zamykać łuski
__________________
"Chcę być pomylona , pomyleni mają w głowie Słoneczko ..."
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-15, 11:38   #4901
tricolor
Wtajemniczenie
 
Avatar tricolor
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2 443
Dot.: Scent Bar LIV

Melk jak dawno Cię nie widziałam!

I Tru jest

Miłego dnia całemu Baru
__________________
Szukam książkowo: Stanisław Płaza Historia prawa w Polsce na tle porównawczym X-XVIII w., t. I-IV. Tom II Polska pod zaborami najbardziej
tricolor jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-15, 11:38   #4902
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Scent Bar LIV

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
Maja Myślałam długo o Twoich włosach i mam dwie teorie

1 Może za mało odzywek kładziesz w sensie ilości po myciu i w rozumieniu że odzywkę trza czasem na skórę głowy dać . Jak masz mega gęste i długie włosy to i więcej odżywki żeby wszędzie dotarła.
2 Może odżywek za dużo . Włosy są obciążone lub przeproteinowane . Wtedy można im reset zrobić i zacząć zmiękczać i zamykać łuski
mega gęstych, to ja nie mam nawet gęstych już nie
A na włosy wystarczyło nałożyć jedwab lub tym podobny wynalazek po umyciu i już rozczesują się bez problemu po wyschnięciu

Edytowane przez Maja102
Czas edycji: 2014-12-15 o 11:39
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-15, 11:39   #4903
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Scent Bar LIV

red ta holenderia to niezła zenua , by sie normalnie nie błaźnili z odsyłaniem po takich przejsciach


Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
Pewnie chodzi Ci otake http://detalic.pl/herbatniki-korzenn...00-g-p-72.html

Takie tylko te są mało atrakcyjne kształtem. http://tastefully.bloog.pl/id,610216...owe,index.html

W google wpisz ciasteczka korzenne. Dobre są, tzn domowo robione, jadłam wiele razy, imo lepsze niż pierniczki.

---------- Dopisano o 10:48 ---------- Poprzedni post napisano o 10:42 ----------



Ale wiesz, to chyba kwestia chaupy i światła. Jakbym mieszkała w Kaliforni np. i miała ścianę okien to pewnie bym się poczuła lepiej

No w moich warunkach mieszkaniowych jednak pozostaję wierna przywiązaniu do kolorów drewna, bejc. No i widziałam takie kasztanowe, drewniane drzwi w wielu filmach (tak ja mam obsesję wnętrzarską, wszędzie się rozglądam) i kurcze do stylu, który mniej więcej mam/lubię (ciut etno, ciut kolonial, ale tak tyci tyci) to pasuje bardziej. W filmie Meet the parents cz 3. z De Niro i żydkiem - chwilowo zapomnaiłąm nazwiska (ok tytuł to Little Fockers a aktor to Ben Stiller )- tak mieli. Mrrrrrrr. Ale stykną mi takie http://drzwi-wewnetrzne.org/wp-conte...rzwi-pełne.jpg No totalnie cała ja - nazwa ich Porta Madryt (czyli styl espaniolski jak najbardziej pasuje) i cena od 736 No nie w tym życiu Potrzbne jest łącznie z kajblowymi i wejściem ba strych jedyne 7 sztuk. A Malaga jakie piękne. No nic, koniec marzeń, czas wybierać prezent

A no i jednak - mam tanie wnętrza zatem żeby wszystko grało muszą być tanie drzwi, jakbym nagle szarpła się na wypasione drzwi to by mocno komiczny efekt powstał. Wchodzisz jak do rezydencji a tam sofa z targu

własnie o takie mi chodzi wizualnie te ciatka-jat te z 1 linka

i sie zastanawam czy to jednak nie cos takiego? jadl ktoś?

http://www.mojewypieki.com/post/pepparkakor


sam fakt ze skandynawskie mi sie podoba

no i nie zgadzam sie z pogrubionym, to dziala dokldnie na odwrót, 1 porzadna rzecz potrafi zrobic wnętrze, a tania reszta przy tym zaczyna wyglądac ze "tak własnie miało byc". ofkors nie zawsze,ale czesto to sie udaje, ze tansze rzeczy "drozeją" wizualnie w blasku tych droższych.zwłasczza tyczy sie to detali


prosty przykłąd-mozna kupic płytki do łazienki za 19,90, a jak sie do tego doda wypasiony kajbel to kazdy pomysli ze płytki po 2 stówy za metr były.

drzwi moga zrobic cały stajl w chaupie

mozna tez robic wnetrze podkreslajac jego taniosc/sniszczenia, np mam odrapane sciany to wyglada lkiepsko,ale mozna odrapac w kilku miejscach do zywej cegły i bedzie wygladało jak z 1 stron magazynów wnętrzarskich

Edytowane przez Polly_
Czas edycji: 2014-12-15 o 11:47
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-15, 11:52   #4904
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Scent Bar LIV


Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
nowe firanki chyba dopiero w nowym mieszkaniu
Szykuje się przeprowadzka?
Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
A prasowanie firanek to najgorsze zło, i tak są później wymiętoszone
Ale nie wszystkie trzeba prasować, niektóre wystarczy zawiesić na oknie lekko wilgotne
Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
no ale tak własnie stwierdzilam z czym do ludzi stara babo...i zostawiłam przy kasie

Cytat:
ale to chyba nie o takie mi chodzi , pewnie one maja nazwe jakas..nie wiem , w sklepach takie widze czasem, takie cieniuskie,chrupiace,dosy c słodkie i aromatyczne
Holenderskie? Cieniutkie, mało piernikowe, na sodzie chyba (ja przynajmniej ją wyczuwam)
Cytat:
i serio chcialam mało korzenne pierniczki? kurcze...nie pamietam
Tak pisałaś
Cytat:
te co zrobiłam zostały juz w wiekszosci pozarte
I jak, dobre wyszły?
Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
wogle uwazam ze biale wnetrza sa sliczne,ale w katalogach i u ludzi, podobaja mi sie wizualnei ale źle sie czuje w otoczeniu bieli...

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
jakbym nagle szarpła się na wypasione drzwi to by mocno komiczny efekt powstał. Wchodzisz jak do rezydencji a tam sofa z targu


---------- Dopisano o 12:52 ---------- Poprzedni post napisano o 12:44 ----------

Cytat:
Napisane przez tricolor Pokaż wiadomość
Miłego dnia całemu Baru

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
własnie o takie mi chodzi wizualnie te ciatka-jat te z 1 linka

i sie zastanawam czy to jednak nie cos takiego? jadl ktoś?

http://www.mojewypieki.com/post/pepparkakor


sam fakt ze skandynawskie mi sie podoba
No ale to pierniki są (Pepparkakor to piernik) Ja zrobiłbym wg tego przepisu, ale zastąpił przyprawę do piernika cynamonem, imbirem i kardamonem/goździkami, a zamiast proszku dał sodę

---

Nie wierzę!

Edytowane przez gryx82
Czas edycji: 2014-12-15 o 11:53
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-15, 11:53   #4905
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Scent Bar LIV

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Chociaż... w sumie to mnie to przeraża bardziej, niż śmieszy...

Popsuł się, to prawda Ale nie ja odpowiadam tutaj za zaopatrzenie
O! Czuję się zaintrygowany W torebkach? Im mocniejsza, tym lepsza i bardziej ekonomiczna (nie piszę o robieniu 2 albo 3 herbat z jednej, to domena mojej mamy ), bo np. taki liściasty Twinings "Książę Walii" słabizna straszna, na kubek dwie łyżeczki sypać trzeba (moc naparu dwa listki, z sześciu chyba, edit: z pięciu)
A ja myślałam że omamy mam Myślałam że może to przez filtr do wody , zmieniłam i nic to nie dało ... W końcu stwierdziłam że to ten lipton musi być coś nie teges ...Z kontrabandy miałam na myśli tych sprzedawców którzy handlują towarem z Niemiec. Ta którą mam to dokładnie Ahmad english breakfast z czerwonym paskiem i pakowana na Sri Lance To ważne jest ... A i cena 100 torebek + gratis w postaci sypkiego greya 7 zł
__________________
"Chcę być pomylona , pomyleni mają w głowie Słoneczko ..."
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-15, 11:53   #4906
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Scent Bar LIV

pozatym ja jestem wyznawcą prawdy miejsca i lubie autentycznie takie myki ze se chaupe wyremontuje a drzwi zostawie oryginalne z lat 70tych, tylko podrasowane, np kolorkiem

---------- Dopisano o 12:53 ---------- Poprzedni post napisano o 12:53 ----------

chyba bede miec auto
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-15, 11:58   #4907
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Scent Bar LIV

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
Z kontrabandy miałam na myśli tych sprzedawców którzy handlują towarem z Niemiec.
A! U nas z kontrabandy jedynie art. higieniczne i środki piorąco-czyszczące
Cytat:
Ta którą mam to dokładnie Ahmad english breakfast z czerwonym paskiem i pakowana na Sri Lance To ważne jest ... A i cena 100 torebek + gratis w postaci sypkiego greya 7 zł
Tak tanio?!
Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
pozatym ja jestem wyznawcą prawdy miejsca i lubie autentycznie takie myki ze se chaupe wyremontuje a drzwi zostawie oryginalne z lat 70tych, tylko podrasowane, np kolorkiem
Najlepsze są przedwojenne chałupy (najlepiej z czerwonej cegły) + białe, bezczelne plastiki w oknach, nierzadko "wpasowane" na siłę (wiem, że tanie i nie każdego stać na drewniane, tak se tylko narzekuem)
Cytat:
chyba bede miec auto
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-15, 12:00   #4908
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Scent Bar LIV

Cytat:
Napisane przez melkmeisje Pokaż wiadomość
tak.
wolałabym, żeby nie wystawało, ale i tak je kocham
i ciepłe są? widzialam je wczoraj i znowu sie zastanawialam

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość


Szykuje się przeprowadzka?

Ale nie wszystkie trzeba prasować, niektóre wystarczy zawiesić na oknie lekko wilgotne


Holenderskie? Cieniutkie, mało piernikowe, na sodzie chyba (ja przynajmniej ją wyczuwam)
Tak pisałaś
I jak, dobre wyszły?





---------- Dopisano o 12:52 ---------- Poprzedni post napisano o 12:44 ----------




No ale to pierniki są (Pepparkakor to piernik) Ja zrobiłbym wg tego przepisu, ale zastąpił przyprawę do piernika cynamonem, imbirem i kardamonem/goździkami, a zamiast proszku dał sodę

---

Nie wierzę!

ale w tym przepisie jest imbir, cynamon i inne,

a te z twojego linka wyszły całkiem dobre, ale nie jakies rewelacyjne
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-15, 12:04   #4909
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Scent Bar LIV

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
ale w tym przepisie jest imbir, cynamon i inne
Ale przyprawa piernikowa i tak będzie górą, jeśli o smak chodzi
Cytat:
a te z twojego linka wyszły całkiem dobre, ale nie jakies rewelacyjne
Pfff!
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-15, 12:12   #4910
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Scent Bar LIV

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
fogle to moj swiat legł dzic w gruzach , bo ja sie szkole i cwicze w temacie fotografii i sie wkokufiam ze czemu to nie wychdzi tak jak innym, a dzis dosiadłam kompika by zgłebiac sieciunie w temacie i sie okazuje ze to wszydtko to jes photoshop
nie wiem czy tylka ja jestem taka najwna ze myslałam ze fotografia to fotografia, a poprawianie to co najwyzej podciagniecie kontrastu
Bo po co się porównowywać ??? Robić swoje czyli zdjęcia
A to że poprawiane zdjęcia lepiej wyglądają to nie dziwi , to normalne.
Sprokacizna zawsze jest bardziej popularna , wygląda "ładniej' ale nie naturalniej i to trzeba sobie założyć na początku do czego dążymy

---------- Dopisano o 13:12 ---------- Poprzedni post napisano o 13:10 ----------

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
A! U nas z kontrabandy jedynie art. higieniczne i środki piorąco-czyszczące

Tak tanio?!
:
Dopytaj ich przecież mogą zamówić.
U nas nie tylko ale też głównie chemia
__________________
"Chcę być pomylona , pomyleni mają w głowie Słoneczko ..."
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-15, 12:15   #4911
melkmeisje
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 690
GG do melkmeisje
Dot.: Scent Bar LIV

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
i ciepłe są? widzialam je wczoraj i znowu sie zastanawialam
Bardzo cieple i wygodne
melkmeisje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-15, 12:21   #4912
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Scent Bar LIV

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
Dopytaj ich przecież mogą zamówić.
Na pewno, w końcu często jeżdżą do De na zakupy A tymczasem nowy zapas Liptona przywędrował pod strzechę
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-15, 12:40   #4913
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Scent Bar LIV

No i se napisałam o fotografiiii
Neta mi docięło neta iiii
__________________
"Chcę być pomylona , pomyleni mają w głowie Słoneczko ..."
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-15, 12:48   #4914
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scent Bar LIV

Czy flakony Rouge Bunny Rouge są w którymś warszawskim Douglasie?
I czy Bottega Veneta Essence Armatique znajdę w Syforze?
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-15, 12:49   #4915
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Scent Bar LIV

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
Bo po co się porównowywać ??? Robić swoje czyli zdjęcia
A to że poprawiane zdjęcia lepiej wyglądają to nie dziwi , to normalne.
Sprokacizna zawsze jest bardziej popularna , wygląda "ładniej' ale nie naturalniej i to trzeba sobie założyć na początku do czego dążymy

---------- Dopisano o 13:12 ---------- Poprzedni post napisano o 13:10 ----------



Dopytaj ich przecież mogą zamówić.
U nas nie tylko ale też głównie chemia

na tym polega rozwoj w kazdej dziedzinie, na podglądaniu mistrzów i patzreniu jak to robi aci ktorzy robią to lepiej niz my. samozachwyt nad własnymi dokonaniami nie prowadzi do rozwoju

robie zdjecia ale mi sie nie podobają wiec szukam co tu zrobic zeby były plepsze
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-15, 13:17   #4916
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Scent Bar LIV

Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość
ja sieu nie snam dla mnie fotografia to zawsze była czarna magia , ale za fotografię uważam robienie zdjęć na normalnej kliszy , normalnym aparatem , tu potrzeba i wiedzy i talentu , żeby wybrać obiekt , ustawić , wykadrować , jakieś czasy naświetlania , przesłony , insze cuda dobrać i dopiero trzasnąć zdjęcie takie że proszę siadać , bez żadnych obróbek , tylko kliszę do kuwety , wywołać , odbić , jest . A nie cyk elektroniką jak leci , a potem ziu do fotoszopa , podkręcić kolory , kontrast , to usunąć , tamtego dodać i się chwalić . Nie sztuka zrobić zdjęcie jak 3/4 roboty komp odwala . Ale powtarzam - ja się nie znam , lajkonik jestem



2.ja bym wolała żeby mnie odłączyli od aparatury bądź nie ratowali jakby co , niż wegetować jako bezwładna półroślina w całości zależna od otoczenia , bo tak się kończą długie śpiączki w 99,9% przypadków . Obumarła kora mózgowa nigdy nie zregeneruje się w stopniu umożliwiającym danej osobie funkcjonowanie jak przedtem .

jaaki śliczny didek


byłam z kothą u weta bo jej się słabo syf goi i dostała nowy antybiotyk , ale po wizycie łazi po domu i drze paszczę diabli wiedzą o co , i próbuje nawiać z chałupy pewnie będziemy mieć koncertującą noc pt koci serenady pod drzwiami wyjściowymi
i poszłabym pierogi robić , ale właśnie uwaliła mi się na kolanach
1 Do pogrubionego . Nie do końca bez obróbki... Się kadruje na powiększalniku lub robi się tzw foto -montaże, lub dorysowuje się na kliszy itp. Dodatkowo kontrast dodaje się lub odejmuje nie tylko za pomocą czasu naświetlania ale i dzięki twardości papieru fotograficznego itp .
I kiedyś było podobnie jak teraz jak słabe zdjęcie było to i obróbka mu nie pomagała a czy zdjęcie dobre czy nie o tym decyduje tylko i wyłącznie odbiorca, identycznie jak z perfumami

2 Noooo nie do końca . może lepiej dodać że "na obecny stan wiedzy naukowejObumarła kora mózgowa nigdy nie zregeneruje się w stopniu umożliwiającym danej osobie funkcjonowanie jak przedtem

3 Biedna kotha się skarży

---------- Dopisano o 14:13 ---------- Poprzedni post napisano o 14:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
na tym polega rozwoj w kazdej dziedzinie, na podglądaniu mistrzów i patzreniu jak to robi aci ktorzy robią to lepiej niz my. samozachwyt nad własnymi dokonaniami nie prowadzi do rozwoju

robie zdjecia ale mi sie nie podobają wiec szukam co tu zrobic zeby były plepsze
Oki to z innej strony .Co jest najważniejsze w fotografii?

---------- Dopisano o 14:14 ---------- Poprzedni post napisano o 14:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Czy flakony Rouge Bunny Rouge są w którymś warszawskim Douglasie?
I czy Bottega Veneta Essence Armatique znajdę w Syforze?
Są na pl Wilsona
ale słabe są

---------- Dopisano o 14:17 ---------- Poprzedni post napisano o 14:14 ----------

Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
Ale proces umierania zęba boli, a ten parę miesięcy temu był prześwietlany i było wszystko w najlepszym porządku, tylko plomba do wymiany bo się amalgamat rozszczelnił, no więc została wymieniona i nic się z nim nie działo, a przynajmniej żyłam w tym przekonaniu, teraz poszłam na usuwanie kamienia i jakoś tuż przed tym jakieś paskudztwo mi się zrobiło na dziąśle, pokazałam dentystce, a ona mnie natychmiast na prześwietlenie. Wokół korzenia jesień średniowiecza po prostu, obu nam szczeny opadły, szanse na uratowanie zęba, znaczy utrzymanie go w żuchwie w ogóle ocenia na 50% I jest w szoku, że mnie nie bolało
O jaaaa
__________________
"Chcę być pomylona , pomyleni mają w głowie Słoneczko ..."
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-15, 13:19   #4917
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scent Bar LIV

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
Są na pl Wilsona
Hmm, znaczy w Arkadii?
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-15, 13:24   #4918
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Scent Bar LIV

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Hmm, znaczy w Arkadii?
Nie ...przy wyjściu z metra perfumeria jest...
__________________
"Chcę być pomylona , pomyleni mają w głowie Słoneczko ..."
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-15, 13:36   #4919
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: Scent Bar LIV

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Hmm, znaczy w Arkadii?
No się właśnie zastanawiam, gdzie na P. Wilsona jest Douglas?
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-15, 13:46   #4920
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Scent Bar LIV

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
No się właśnie zastanawiam, gdzie na P. Wilsona jest Douglas?
To perfumeria nie sieciowa Nie da się tam potestować...
__________________
"Chcę być pomylona , pomyleni mają w głowie Słoneczko ..."
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-16 13:57:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:14.