Kosmetyki M.A.C. cz. 11 - Strona 82 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-01-12, 13:19   #2431
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 11

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
kiedys moze go znowu dadzą do jakiejs kolekcji. Swoją droga mogliby repromotowac te fajne rzeczy a nie takie sobie

Mogliby
Cytat:
Napisane przez Zuela Pokaż wiadomość
Hej,
Wybaczcie, że wcinam się w wątek, ale mam trudną sytuację z moim MACowym zamówieniem i nie mam pojęcia kogo mogłabym się poradzić.
Z tego co czytałam, dość często zamawiacie w MACu kosmetyki z odbiorem w UPS Access Point. Czy zdarzyło Wam się kiedyś, że zamówienie zaginęło?
Pani prowadząca punkt mówi, że nic dla mnie nie ma, a UPS zapiera się, że paczka została dostarczona i czeka na odbiór. Niby to tylko jedna szminka, ale i tak mi strasznie szkoda
Wiesz... Może prawda leży pośrodku
Mac jeszcze do ubiegłego tygodnia wysyłał paczki, które nie miały wpisanego nazwiska nadawcy na kartoniku, w związku z czym osoba pracująca w Access Poincie nie ma pojęcia, kto po nią przyjdzie. Może dlatego nie chciała Ci jej wydać albo nie wiedziała nawet skąd ta paczka. Zdarzyło mi się tak ze 3 razy, ale na szczęście panowie z Access Pointu byli na tyle ogarnięci, że wydali mi paczkę bez problemu.
Zapytaj się tej pani czy ma jakąś paczkę bez nazwiska odbiorcy w czarnym kartoniku Jeśli nie, to kontaktuj się z UPS i nie daj się zbyć
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-12, 13:35   #2432
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 11

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość

Mogliby

Wiesz... Może prawda leży pośrodku
Mac jeszcze do ubiegłego tygodnia wysyłał paczki, które nie miały wpisanego nazwiska nadawcy na kartoniku, w związku z czym osoba pracująca w Access Poincie nie ma pojęcia, kto po nią przyjdzie. Może dlatego nie chciała Ci jej wydać albo nie wiedziała nawet skąd ta paczka. Zdarzyło mi się tak ze 3 razy, ale na szczęście panowie z Access Pointu byli na tyle ogarnięci, że wydali mi paczkę bez problemu.
Zapytaj się tej pani czy ma jakąś paczkę bez nazwiska odbiorcy w czarnym kartoniku Jeśli nie, to kontaktuj się z UPS i nie daj się zbyć
Dokładnie. A poza tym niech poszukają po numerze śledzenia. No i w punkcie odbioru tez na pewno podpisują przejęcie paczki.

Mi raz zostawili w punkcie ups, który od dnia nastepnego był zamknięty z powodu urlopu. A urlop się kończył już po dniu do którego paczka czeka do odbioru. Na szczescie pierwszego dnia po urlopie tż mi ją odebrał rano zaraz po otwarciu punktu.
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)

Edytowane przez pin3ska
Czas edycji: 2017-01-12 o 13:36
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-12, 17:27   #2433
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 11

Trzecia próba doręczenia paczki z maca wreszcie sie powiodła dostałam druga so dramatique i mini studio fix+ mgiełkę - bedzie na sypiące cienie i brokatowe

A propo nałożyłam dzisiaj na ryjek Pro longa nw13 i mimo ze z lekka różowawy to jednak ryjek wyglada mi w nim duuuzo lepiej niz w żółtym nc15
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-12, 17:30   #2434
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 11

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Dziękuje . Szkoda bo wyguglałam i się zakochałam .
Chociaż mam dużo innych produktów brązujących, w Taupe Shape mam już bardzo pokaźne denko, a niestety mimo tylu kolejnych kolekcji nie znalazłam niczego podobnego w ofercie MAC, zresztą w ofercie innych firm też nie
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-12, 17:36   #2435
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 11

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Chociaż mam dużo innych produktów brązujących, w Taupe Shape mam już bardzo pokaźne denko, a niestety mimo tylu kolejnych kolekcji nie znalazłam niczego podobnego w ofercie MAC, zresztą w ofercie innych firm też nie
U mnie prawie nowka No ale przy takiej ilosci bronzerow i rozy to nie dziwne
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-12, 17:39   #2436
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 11

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
U mnie prawie nowka No ale przy takiej ilosci bronzerow i rozy to nie dziwne
Jak się nim znudzisz, daj koniecznie znać, przygarnę natychmiast (to na serio, serio - oddam, co zechcesz )
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-12, 17:48   #2437
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 11

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Jak się nim znudzisz, daj koniecznie znać, przygarnę natychmiast (to na serio, serio - oddam, co zechcesz )
Bede pamiętać jednak sadzac, ze przez tyle czasu nie pozbyłam sie go, to raczej zostanie, ale ze mna nigdy nic do końca nie wiadomo, tez fakt
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-01-12, 18:03   #2438
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 11

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Bede pamiętać jednak sadzac, ze przez tyle czasu nie pozbyłam sie go, to raczej zostanie, ale ze mna nigdy nic do końca nie wiadomo, tez fakt
Bardzo na to liczę
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-12, 18:13   #2439
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 11

Też bym chciała Taupe Shape, póki co moim faworytem jest Taupe. A Next to skin gdzieś schowałam i o nim zapomniałam zaraz lecę szukać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-12, 18:24   #2440
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 11

U mnie leżakuje i Next to Skin i Taupe. Muszę je odkopać, bo wszystko to, czego używałam w ostatnich miesiącach, zaczyna się na mojej skórze ocieplać ponad miarę
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-12, 19:44   #2441
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 11

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Mi raz zostawili w punkcie ups, który od dnia nastepnego był zamknięty z powodu urlopu. A urlop się kończył już po dniu do którego paczka czeka do odbioru. Na szczescie pierwszego dnia po urlopie tż mi ją odebrał rano zaraz po otwarciu punktu.
Dobrze, że udało się odebrać
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Trzecia próba doręczenia paczki z maca wreszcie sie powiodła dostałam druga so dramatique i mini studio fix+ mgiełkę - bedzie na sypiące cienie i brokatowe

A propo nałożyłam dzisiaj na ryjek Pro longa nw13 i mimo ze z lekka różowawy to jednak ryjek wyglada mi w nim duuuzo lepiej niz w żółtym nc15

Muszę wypróbować w końcu Fix + z pigmentami
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
U mnie prawie nowka No ale przy takiej ilosci bronzerow i rozy to nie dziwne
Ja mam pewnie dużo mniej, a i tak denkowanie mi nie idzie, zwłaszcza że Maczki są wydajne
Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Też bym chciała Taupe Shape, póki co moim faworytem jest Taupe. A Next to skin gdzieś schowałam i o nim zapomniałam zaraz lecę szukać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
U mnie leżakuje i Next to Skin i Taupe. Muszę je odkopać, bo wszystko to, czego używałam w ostatnich miesiącach, zaczyna się na mojej skórze ocieplać ponad miarę
Jakby się Wam znudziły, to chętnie przygarnę

Udało mi się odebrać RockIt, ale jeszcze jej nie testowałam.
Compassion jest całkiem w porządku, ale użyłam go dopiero drugi raz. Dam znać, jak się będzie dalej sprawdzał
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-12, 20:04   #2442
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 11

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Jakby się Wam znudziły, to chętnie przygarnę

Udało mi się odebrać RockIt, ale jeszcze jej nie testowałam.
Compassion jest całkiem w porządku, ale użyłam go dopiero drugi raz. Dam znać, jak się będzie dalej sprawdzał
Ok, będę pamiętać

Ciekawa jestem Twoich dalszych wrażeń co do Compassion. Ja na razie boję się kolejnych podejść

Do mnie też dotarły pozostałe rzeczy zamówione z CJ.
Może mam jakieś urojenia albo obsesję, ale Tolerance i Authentic Red też wydają mi się przesadnie ciepłe
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-12, 20:20   #2443
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 11

Ja postanowiłam na razie nic nie odbierać z CJ. Mam czas do przyszłego piątku i do piątku bede myślec
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-13, 14:34   #2444
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 11

Zuela, sprawdz na powiadomieniu ze paczka juz jest do odbioru do jakiego punktu Ci ją dostarczyli, bo może jest w innym niż zamawiałaś.

Ja mam dokładnie taką sytuację. Zamawiałam do jednego, a zostawili w całkiem innym Myslalam już, ze sama sie pomyliłam, ale sprawdziłam w potwierdzeniu wysłania zamówienia z maca i tam mialam swój punkt podany. A paczka czeka całkiem w innym
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-13, 14:51   #2445
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 11

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ok, będę pamiętać

Ciekawa jestem Twoich dalszych wrażeń co do Compassion. Ja na razie boję się kolejnych podejść

Do mnie też dotarły pozostałe rzeczy zamówione z CJ.
Może mam jakieś urojenia albo obsesję, ale Tolerance i Authentic Red też wydają mi się przesadnie ciepłe
Jak zamawiałam Tolerance to liczyłam bardziej na brudny róż a w rzeczywistości to jest raczej takim miksem różu i brązu i faktycznie może być lekko ciepławy Nie przeszkadza mi to akurat, bardzo fajnie mi się nosi ten błyszczyk, szkoda tylko, że taka mała pjemność, wyglada na wielkoluda

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość

Muszę wypróbować w końcu Fix + z pigmentami

Udało mi się odebrać RockIt, ale jeszcze jej nie testowałam.
Compassion jest całkiem w porządku, ale użyłam go dopiero drugi raz. Dam znać, jak się będzie dalej sprawdzał
miałam tego maluszka Fixa + i faktycznie fajnie współpracuje z sypkimi, ale było mi go szkoda na to zużywać



czekam na dalsze relacje co do bronzera, bo mam na niego ochotę
maźnij jakiegoś słocza z bronzerem Ellie przy okazji
__________________

GALAXIA
Istanbul lover


Edytowane przez kicia555
Czas edycji: 2017-01-13 o 14:53
kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-13, 16:09   #2446
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 11

Dobra, zdecydowałam sie odebrać bronzer na razie tylko. Jeszcze nie macalam, bo dopiero weszłam do chaty
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-13, 17:54   #2447
szampejn
Raczkowanie
 
Avatar szampejn
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 246
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 11

Cześć dziewczyny,
kupiłam ostatnio korektor mineralny i mam z nim mały problem, być może, któraś z Was już to miała i rozpracowała jakiś sposób.
Używam tego korektora pod oczy, niestety wklepany palcami/pędzelkiem w ogóle nie chce się wpracować w podkład. Robią się dziwne dziury, jakby od razu schodził, a w niektórych miejscach wyraźnie widać gdzie jest korektor, a gdzie podkład. Dodam, że używam podkładu studio fix i kiedy w salonie MAC Pani mi go nakładała, nic takiego się nie zadziało. Próbowałam na dwóch różnych kremach, niestety bez zmian. Jedynie na bazie nałożonej pod oczy się nie rozwarstwił.

Czy któraś z Was używała prep+prime essential oils i mogłaby opisać swoje wrażwenia? Byłabym wdzięczna również, za zdjęcie składu, bo nigdzie nie mogę znaleźć.
szampejn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-13, 17:54   #2448
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 11

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ok, będę pamiętać

Ciekawa jestem Twoich dalszych wrażeń co do Compassion. Ja na razie boję się kolejnych podejść

Do mnie też dotarły pozostałe rzeczy zamówione z CJ.
Może mam jakieś urojenia albo obsesję, ale Tolerance i Authentic Red też wydają mi się przesadnie ciepłe


Sama nie wiem co o nim myślę


Szkoda by było Może szminka z chłodniejszą konturówką da radę hmm..
Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Zuela, sprawdz na powiadomieniu ze paczka juz jest do odbioru do jakiego punktu Ci ją dostarczyli, bo może jest w innym niż zamawiałaś.

Ja mam dokładnie taką sytuację. Zamawiałam do jednego, a zostawili w całkiem innym Myslalam już, ze sama sie pomyliłam, ale sprawdziłam w potwierdzeniu wysłania zamówienia z maca i tam mialam swój punkt podany. A paczka czeka całkiem w innym
Co za...

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
miałam tego maluszka Fixa + i faktycznie fajnie współpracuje z sypkimi, ale było mi go szkoda na to zużywać



czekam na dalsze relacje co do bronzera, bo mam na niego ochotę
maźnij jakiegoś słocza z bronzerem Ellie przy okazji
Właśnie do cieni sypkich go kupiłam na twarzy też przetestuję.



Muszę dłużej potestować jeszcze hmm...
Spróbuję porównać jutro
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Dobra, zdecydowałam sie odebrać bronzer na razie tylko. Jeszcze nie macalam, bo dopiero weszłam do chaty

Daj znać jak wrażenia

RockIt jest naprawdę ładna, takie mlbb

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-14, 12:55   #2449
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 11

Cytat:
Napisane przez szampejn Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny,
kupiłam ostatnio korektor mineralny i mam z nim mały problem, być może, któraś z Was już to miała i rozpracowała jakiś sposób.
Używam tego korektora pod oczy, niestety wklepany palcami/pędzelkiem w ogóle nie chce się wpracować w podkład. Robią się dziwne dziury, jakby od razu schodził, a w niektórych miejscach wyraźnie widać gdzie jest korektor, a gdzie podkład. Dodam, że używam podkładu studio fix i kiedy w salonie MAC Pani mi go nakładała, nic takiego się nie zadziało. Próbowałam na dwóch różnych kremach, niestety bez zmian. Jedynie na bazie nałożonej pod oczy się nie rozwarstwił.

Czy któraś z Was używała prep+prime essential oils i mogłaby opisać swoje wrażwenia? Byłabym wdzięczna również, za zdjęcie składu, bo nigdzie nie mogę znaleźć.
Miałam to samo z korektorem, jak dla mnie jest po prostu beznadziejny Polecam Prep + Prime w pędzelku albo Pro Longwear.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-15, 21:09   #2450
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 11

Zrobiłam porównanie bronzerów, ale kolory są trochę przekłamane (zdjęcia robiłam niestety telefonem).
Na pierwszym zdjęciu od lewej: Matte Bronze, Compassion, Delicates, duo Ellie G., Laguna.

Na ręce od lewej: Inglot 505, Laguna, Matte Bronze, Delicates, Compassion, bronzer z duo Ellie G.

Wszystkie wydają się podobne na zdjęciu (poza Inglotem) ale najbardziej żółty jest Delicates, bronzer z duo Ellie ma najwięcej drobinek. Matte Bronze jest najbardziej stonowany.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20170114_131855.jpg (80,2 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20170114_132314.jpg (42,9 KB, 57 załadowań)
__________________
WYMIANKA

Edytowane przez neath
Czas edycji: 2017-01-15 o 21:10
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-16, 09:49   #2451
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 11

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Zrobiłam porównanie bronzerów, ale kolory są trochę przekłamane (zdjęcia robiłam niestety telefonem).
Na pierwszym zdjęciu od lewej: Matte Bronze, Compassion, Delicates, duo Ellie G., Laguna.

Na ręce od lewej: Inglot 505, Laguna, Matte Bronze, Delicates, Compassion, bronzer z duo Ellie G.

Wszystkie wydają się podobne na zdjęciu (poza Inglotem) ale najbardziej żółty jest Delicates, bronzer z duo Ellie ma najwięcej drobinek. Matte Bronze jest najbardziej stonowany.



piękna kolekcja, ja mam mało bronzerów
Compassion podoba mi się mogę klikać dopiero pod koniec miesiąca, ciekawe czy jeszcze będzie
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-16, 10:00   #2452
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 11

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość


piękna kolekcja, ja mam mało bronzerów
Compassion podoba mi się mogę klikać dopiero pod koniec miesiąca, ciekawe czy jeszcze będzie

To za dużo wg mnie ale staram się zużywać.

Compassion dużo lepiej wygląda nałożony duo-fiberkiem (u mnie teraz skośny z Haute Dogs ). Taki jest złocisty i delikatny.

Pewnie będzie, czytałaś hejt na Caitlyn na Facebooku?
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-16, 10:15   #2453
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 11

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość

To za dużo wg mnie ale staram się zużywać.

Compassion dużo lepiej wygląda nałożony duo-fiberkiem (u mnie teraz skośny z Haute Dogs ). Taki jest złocisty i delikatny.

Pewnie będzie, czytałaś hejt na Caitlyn na Facebooku?
Delikates też mi się podoba, trochę żałuję, że nie wzięłam
Ellie u Ciebie wyglada pięknie, u mnie zdarte tłoczenie i dziura ale w sumie tylko tego używam ostatnio Compassion ma fajną formułę, minerałek, tak jak lubię, ehhh
tylko $$$ już mało

czytałam to znaczy zaczęłam i już dalej nie mogłam czytać ... co by mi ciśnienie nie skakało
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-16, 10:56   #2454
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 11

A na jakim tle ten hejt? Kolekcja nieudana czy raczej osobiste wycieczki ?
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-16, 11:11   #2455
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 11

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
A na jakim tle ten hejt? Kolekcja nieudana czy raczej osobiste wycieczki ?
to drugie wlazłam z ciekawości poczytać o kolekcji, ale dość szybko opuściłam "towarzystwo"
__________________

GALAXIA
Istanbul lover


Edytowane przez kicia555
Czas edycji: 2017-01-16 o 11:14
kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-16, 11:27   #2456
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 11

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Zrobiłam porównanie bronzerów, ale kolory są trochę przekłamane (zdjęcia robiłam niestety telefonem).
Na pierwszym zdjęciu od lewej: Matte Bronze, Compassion, Delicates, duo Ellie G., Laguna.

Na ręce od lewej: Inglot 505, Laguna, Matte Bronze, Delicates, Compassion, bronzer z duo Ellie G.

Wszystkie wydają się podobne na zdjęciu (poza Inglotem) ale najbardziej żółty jest Delicates, bronzer z duo Ellie ma najwięcej drobinek. Matte Bronze jest najbardziej stonowany.



Corii,
a jak Twoje wrażenia odnośnie Compassion?
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-16, 11:42   #2457
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 11

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość


Corii,
a jak Twoje wrażenia odnośnie Compassion?
Pozytywne Nie jest on chłodny, jak w opisie stoi, ale podoba mi sie i bede używać z przyzjmnoscia
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-16, 12:50   #2458
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 11

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
Delikates też mi się podoba, trochę żałuję, że nie wzięłam
Ellie u Ciebie wyglada pięknie, u mnie zdarte tłoczenie i dziura ale w sumie tylko tego używam ostatnio Compassion ma fajną formułę, minerałek, tak jak lubię, ehhh
tylko $$$ już mało

czytałam to znaczy zaczęłam i już dalej nie mogłam czytać ... co by mi ciśnienie nie skakało
Delikatesa uwielbiam na lato
Ellie prawie nie używałam, także stąd wygląd

Compassion ma bardzo przyjemną konsystencję i wykończenie Nie żałuję, że kliknęłam.

Też nie mogłam już czytać
Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
A na jakim tle ten hejt? Kolekcja nieudana czy raczej osobiste wycieczki ?
Of kors pojawiły się komentarze nt. Caitlyn Jenner

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Pozytywne Nie jest on chłodny, jak w opisie stoi, ale podoba mi sie i bede używać z przyzjmnoscia
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-16, 13:48   #2459
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 11

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość

Też nie mogłam już czytać

Of kors pojawiły się komentarze nt. Caitlyn Jenner


Dla mnie pisanie takich komentarzy jest poniżej krytyki. Sama nie przepadam za CJ, ale nie interesuje mnie to co zrobiła czy nie zrobiła,etc. skupiam sie na kolekcji, a nie na osobie. Ale wiadomo, ze lud zawsze musi coś hejtnąć, bo jakżeby inaczej




Ja odebrałam Deep Rooted (jestem lekko przerażona)
i cien brązowy CJ - piekny jest Użyje, jak odbiorę reszte, bo chciałam wszystkie 3 wykorzytać na oku

A jak szminka Rockit?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-16, 15:14   #2460
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 11

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Dla mnie pisanie takich komentarzy jest poniżej krytyki. Sama nie przepadam za CJ, ale nie interesuje mnie to co zrobiła czy nie zrobiła,etc. skupiam sie na kolekcji, a nie na osobie. Ale wiadomo, ze lud zawsze musi coś hejtnąć, bo jakżeby inaczej



Ja odebrałam Deep Rooted (jestem lekko przerażona)
i cien brązowy CJ - piekny jest Użyje, jak odbiorę reszte, bo chciałam wszystkie 3 wykorzytać na oku

A jak szminka Rockit?
Ja tam CJ nie będę hejtować ani bronić, bo specjalnie mnie nie interesuje, a poza tym kupuję przede wszystkim produkt, nie otoczkę


Kusi mnie ten złoty cień, ale nie mam wolnych $$$ na razie. Jak zostanie do końca miesiąca to może kliknę

Mam ją na ustach, bardzo fajna jest

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-06 20:01:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:57.