Warsztaty, szkolenia o zdrowym odżywainu, czy zapisujeci się? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-14, 10:53   #1
sa_marta28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1

Warsztaty, szkolenia o zdrowym odżywainu, czy zapisujeci się?


Czy zapisujecie się na warsztaty o zdrowym odżywianiu, jeżeli tak to jak tematyka was najbardziej was interesuje np. jak odżywiać dzieci, dieta dla matek, odchudzanie, wiesz co jesz? Czy może uważacie, że takie warsztaty to strata czasu?
sa_marta28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 21:43   #2
MagdaM46
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 95
Dot.: Warsztaty, szkolenia o zdrowym odżywainu, czy zapisujeci się?

byłam na kursie zdrowego odżywiania u nas w Oświęcimiu - nauczyłam się wtedy, jak ważne jest spożywanie śniadania przed wyjściem z domu (wcześniej przed wyjściem z domu wypijałam tylko kawę), a także, że warto poświecić czas dla siebie (zawsze wydawało mi się, że łatwiej gotuje się dla kilku osób, dla rodziny niż dla siebie samego) na ugotowanie zdrowego obiadu (gotowanie kojarzyło mi się z udręką, że znowu muszę siedzieć w kuchni, że muszę coś jeść). Nauczyłam się, że to co jadłam wcześniej to nie jedzenie a zapełniacze żołądka, śmieci, którymi zapełniam mój organizm. Jedzenie na mieście, gotowe produkty typu krokiety. I przychodziło mi to bezkarnie dopóki byłam szczupła. I jaki paradoks - przytyłam 30 kg nie od tego jedzenia śmieciowego, ale od leków na depresję i braku ruchu. A więcej na temat tego kursu, tutaj:
http://www.olimpia-zdrowie.pl/573/77701.html
MagdaM46 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:57.