Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012 - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-04-22, 15:46   #1501
Katiaskaa
Zadomowienie
 
Avatar Katiaskaa
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1 277
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

Witam się po świętach Pogoda piękna, więc jesteśmy praktycznie cały czas na dworze
Cytat:
Napisane przez lourose Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Wrócilismy!

Piszę na szybko w sprawie Rossmanna akurat skończył mi się podkład a tu - 49% !

Napiszcie proszę z jakiego ostatnio byłyście zadowolone! Potrzebuję czegoś lekkiego, nawilżającego, co utrzyma się przynajmniej w pracy, ok. 6h.
Używam zamiennie Wake me up i Bourjois Helathy mix, ale chcę spróbować czegoś nowego. Koniec miesiąca ale z promocją da radę
Ja z lekkich właśnie Healthy mixa używam też, by się zmiana przydała. Kupiłam dzisiaj róż z Bourjois (zawsze mi szkoda wydać kasę na niego, a teraz ładna cena)


Cytat:
Napisane przez Kalpana Pokaż wiadomość
A możecie polecić jakiś fajny puder w kamieniu? Poszukuję bardzo jasnego odcienia (z podkładów odpowiedni jest najjaśniejszy Rimmmel Match Perfection, a jeszcze lepszy Oriflame Very Me o odcieniu Porcelain). Jakieś pomysły? Tylko żeby nie podkreślał suchych skórek bo mam z nimi problem :/

Ale u nas jest piękna pogoda Zaraz lecimy na polko korzystać, bo podobno pod koniec tygodnia deszcze...
Ja używam Bourjois Healthy balance, - odcień 52, moim zdaniem jeden z jaśniejszych
Cytat:
Napisane przez lourose Pokaż wiadomość
Mamy taką biedronkę:
http://allegro.pl/plecaczek-smycz-sz...152362982.html
Reakcje ludzi są różne uprzedzam
Dla mnie to było zbawienie, o babciach nie mówię - moja mama biedna biegła za nią przez pół parku
komentował ktoś nie przyjemnie?
Ja muszę Antkowi zacząć ubierać, bo nie chce chodzić za rączkę, a jedna koło nas dużo samochodów.
My mamy: http://allegro.pl/littlelife-animal-...097330253.html
Cytat:
Napisane przez Agnes!84!! Pokaż wiadomość
Witam!


My na początku spacerów ustaliliśmy proste zasady. Na trawniku i dróżkach np. w lesie możesz chodzić sama, a na chodniku tylko za rączkę. Na początku się zapominała i wyrywała się, tłumaczyłam kilka razy i szybko przyjęła do wiadomości.


Trochę i smutno. Nie mogę liczyć na pomoc mamy, bo twierdzi że mój brat potrzebuje stałej opieki Bratowa go wywaliła z domu. Być może skończy się rozwodem. Mama się nim zajmuje, robi śniadania, obiadki. Musi mu podać bo ręce niesprawne. A ja tylko potrzebuję żeby czasem przyjechała (przed południem) znieść małą ze schodów i poszła z nami na krótki spacer. Zabrałabym jej tylko 2 godziny, albo nawet nie. P. wchodzi po schodach za rączki więc wróciłabym sama. Inni ciągle mi powtarzają że nie powinnam dźwigać, a ona się tym nie przejmuje.
Lekarz powiedział że mam łożysko na przedniej ścianie i w związku z tym muszę bardziej na siebie uważać. Chociaż nie jest przodujące... Też tak miałyście?
Co do pogrubionego to masz grzeczne dziecko mój nie słucha, uważa sie za dorosłego
No to faktycznie przykre, że mama nie chce Ci pomóc
__________________
Moja miłość - Antek 16.09.2012
Katiaskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-22, 16:01   #1502
Konczita
Zakorzenienie
 
Avatar Konczita
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: aglomeracja
Wiadomości: 8 612
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez lourose Pokaż wiadomość
Tamlin a jaki masz odcień L'oreal True Match? Zawsze mam problem z doborem

on jest w kompakcie czy w płynie ?
może tez bym sobie taki dobrała a co ...


Cytat:
Napisane przez Iwoncia81 Pokaż wiadomość
bo rozmawiałam z tżtem na ten temat że chce mieć normalne swięta czyli bez kłótni, ochlanych pysków, głośnego gadania i śmierdzącego paskudnego kundla którego ma jego rodzina w domu.
Powiedziałam mu niech jedzie sam bo dawno tam nie był. Ostatnio w Boże Narodzenie. Niech pogada i wróci trzeźwy do nas.
Ja jego rodziny niestety nie trawie.
Już nie raz tu pisałam że to patologia... śmierdzi w tym domu stęchlizną i nieumytym psem...
On pojechał, a ja by nie kisić mnie i Alanka w domu poszłam do swoich rodziców o tej porze co tż wyjechał.
Moi rodzice po południu wyjeżdżali do mojego wujka na swieta więc ja byłam wcześniej
Tż wrócił od swojej rodziny,ja od swojej i reszta swiąt była nasza. W poniedziałek dzień cudny więc spacerek był

Dzisiaj też juz spacerek zaliczony, a ja jakaś wykończona po nim
Alan w nocy ostatnio sie nie budzi, za to wstaje przed 7





Wyżej napisalam

Wysłane przez słuchawkę za pomocą tapatalk

Iwuś dobrze zrobiłaś skoro źle się tam czujesz i jest jak jest to po co jeszcze do pieca dokładać sobie nerwów ? Tez bym nie pojechała ...


Cytat:
Napisane przez lilka00 Pokaż wiadomość
To jest myśl, chyba kupie taki plecaczek, Kinga też nie lubi chodzić za rękę Jaki masz plecaczek skip hop? Ja chyba któryś skip hop wezmę, ale nie wiem czy kotka, czy biedronkę, czy pszczółkę

---------- Dopisano o 15:19 ---------- Poprzedni post napisano o 15:17 ----------

Chyba sie zapytam Kingi po prostu, może sama wybierze
Cytat:
Napisane przez lourose Pokaż wiadomość
Mamy taką biedronkę:
http://allegro.pl/plecaczek-smycz-sz...152362982.html
Reakcje ludzi są różne uprzedzam
Dla mnie to było zbawienie, o babciach nie mówię - moja mama biedna biegła za nią przez pół parku

Ja również polecam, u nas sprawdzał się świetnie patent jak szliśmy w pobliżu drogi !!! teraz już nie używamy ...



Cytat:
Napisane przez Agnes!84!! Pokaż wiadomość
Witam!

My na początku spacerów ustaliliśmy proste zasady. Na trawniku i dróżkach np. w lesie możesz chodzić sama, a na chodniku tylko za rączkę. Na początku się zapominała i wyrywała się, tłumaczyłam kilka razy i szybko przyjęła do wiadomości.


Trochę i smutno. Nie mogę liczyć na pomoc mamy, bo twierdzi że mój brat potrzebuje stałej opieki Bratowa go wywaliła z domu. Być może skończy się rozwodem. Mama się nim zajmuje, robi śniadania, obiadki. Musi mu podać bo ręce niesprawne. A ja tylko potrzebuję żeby czasem przyjechała (przed południem) znieść małą ze schodów i poszła z nami na krótki spacer. Zabrałabym jej tylko 2 godziny, albo nawet nie. P. wchodzi po schodach za rączki więc wróciłabym sama. Inni ciągle mi powtarzają że nie powinnam dźwigać, a ona się tym nie przejmuje.
Lekarz powiedział że mam łożysko na przedniej ścianie i w związku z tym muszę bardziej na siebie uważać. Chociaż nie jest przodujące... Też tak miałyście?
u nas również już ta zasada przyjęta ale trochę trwało za nim przyjęła to do wiadomości ..
ehh z mamą trudna sytuacja ci powiem ...


Cytat:
Napisane przez Kalpana Pokaż wiadomość
Monarika ja miałam jeden puder sypki ale oddałam go mamie. Generalnie był całkiem fajny, ale całe ubranie miałam nim ufajdane Nie umiem się obchodzić z takimi produktami....

Zapomniałam się pochwalić.... Pisałam już, że Krystian wciąż jada miksowane zupki. Dzisiaj nałożyłam sobie pierogi ze śliwkami na talerz, a on przyszedł i tak mi się w ten talerz wpatrywał, więc mu dałam spróbować i zjadł.... 5 całych pierogów! Jakbym mu dała to by pewnie jeszcze zjadł, ale się bałam że go brzuch rozboli. Zjadł jeszcze trochę zupy pomidorowej (zupy akurat lubi). Może zacznie już jeść jak duży chłopiec, a nie jak dzidziuś W niedzielę przy śniadaniu zjadł spory kawałek kiełbaski ze święcenia, a wieczorem jak pojechaliśmy do moich rodziców zjadł 1,5 kromki z szynką A w domu nigdy się doprosić nie mogłam


ooo jak pięknie zjadł
__________________
Adunia
13.08.2012 godz 15:01
2532g i 50 cm naszej miłości
[*] .. dzieli nas już tylko czas ...
Konczita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-22, 16:09   #1503
Lewek
Zakorzenienie
 
Avatar Lewek
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4 449
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

Agnes no przykre że na mamę nie możesz liczyć.
A brat czemu ma niewladne ręce? Mamie widocznie to wydaje się bardziej utrudniające życie niż ciąża. No ale tak czy siak skoro prosisz to mogłaby Co pomóc.

Co do malowania to u mnie podklad to podstawa a czasem w połączeniu z bronzerem jedyny makijaż. Czasem wychodzę bez ale jak mam czas to chociaż ten podkład żeby ujednolicic kolorystyke.

Wysłane z mojego GT-I8190 za pomocą Tapatalk 2
Lewek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-22, 16:10   #1504
ula2689
Wtajemniczenie
 
Avatar ula2689
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 2 406
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez Lewek Pokaż wiadomość
Myślałam że mam na tego gnojka-niejadka mojego sposób bo ostatnio zajadal się plackami jednymi z ziemniaków i marchewki drugimi z ciecierzycy (a niedobre były) to dziś zrobiłam z cukinii ale gdzie tam. A głodny był bardzo. Znów mnie wkurzył, boszsz... I wiecie co zjadł na obiad... kawał kielbachy z całym ogorkiem szklarniowym czy on zacznie kiedyś jeść normalnie?

Wysłane z mojego GT-I8190 za pomocą Tapatalk 2
No przeca je normalnie,jak stary chłop

Cytat:
Napisane przez Kalpana Pokaż wiadomość
Dziewczyny myślicie że to jest dobry czas na rowerek biegowy, czy lepiej na przyszły rok?
Nie,za rok.
Cytat:
Napisane przez Agnes!84!! Pokaż wiadomość
Trochę i smutno. Nie mogę liczyć na pomoc mamy, bo twierdzi że mój brat potrzebuje stałej opieki Bratowa go wywaliła z domu. Być może skończy się rozwodem. Mama się nim zajmuje, robi śniadania, obiadki. Musi mu podać bo ręce niesprawne. A ja tylko potrzebuję żeby czasem przyjechała (przed południem) znieść małą ze schodów i poszła z nami na krótki spacer. Zabrałabym jej tylko 2 godziny, albo nawet nie. P. wchodzi po schodach za rączki więc wróciłabym sama. Inni ciągle mi powtarzają że nie powinnam dźwigać, a ona się tym nie przejmuje.
Lekarz powiedział że mam łożysko na przedniej ścianie i w związku z tym muszę bardziej na siebie uważać. Chociaż nie jest przodujące... Też tak miałyście?
A jak dużo macie tych schodów?Rozumiem że windy nie macie?
No faktycznie przykre że nie możesz liczyć na mamę,może szczera rozmowa pomoże?
O łożysku przodującym nic nie wiem.

Cytat:
Napisane przez Kalpana Pokaż wiadomość
Zapomniałam się pochwalić.... Pisałam już, że Krystian wciąż jada miksowane zupki. Dzisiaj nałożyłam sobie pierogi ze śliwkami na talerz, a on przyszedł i tak mi się w ten talerz wpatrywał, więc mu dałam spróbować i zjadł.... 5 całych pierogów! Jakbym mu dała to by pewnie jeszcze zjadł, ale się bałam że go brzuch rozboli. Zjadł jeszcze trochę zupy pomidorowej (zupy akurat lubi). Może zacznie już jeść jak duży chłopiec, a nie jak dzidziuś W niedzielę przy śniadaniu zjadł spory kawałek kiełbaski ze święcenia, a wieczorem jak pojechaliśmy do moich rodziców zjadł 1,5 kromki z szynką A w domu nigdy się doprosić nie mogłam
No widzisz sam się prosi o normalne jedzonko

My dziś cały dzień na dworze,idę czorty wrzucić do wanny bo czarne są
ula2689 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-22, 16:52   #1505
aga_ton
Wtajemniczenie
 
Avatar aga_ton
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2 833
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

dziewczyny, jakie macie plany na majówkę?
my na pewno pojedziemy do zoo i może uda się wyskoczyć nad wodę ale poza tym pomysłów brak
aga_ton jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-22, 17:03   #1506
lilka00
Wtajemniczenie
 
Avatar lilka00
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 447
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

Mojej mamie powiedziałam o tym plecaczku i tez jej się ten pomysł, żeby dziecko prowadzić na smyczy bardzo nie spodobał No ale trudno, chyba i tak kupię, plecaczek się w końcu przyda
.
Kinga nie posłuchałaby, próbowałam już jej dużo rzeczy tłumaczyć, że nie można biec na ulice, że nie można wchodzić na stół, ale nie słucha.

Na majówkę jeszcze nie wiem jakie mam plany, najwyżej pojedziemy w bory tucholskie nad jeziorko na spacer, bo blisko, do zoo raczej, kiedy będzie mniejszy ruch.
lilka00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-22, 17:06   #1507
tamlin111
Zakorzenienie
 
Avatar tamlin111
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: ZWA :)
Wiadomości: 12 988
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez Kalpana Pokaż wiadomość
Dziewczyny myślicie że to jest dobry czas na rowerek biegowy, czy lepiej na przyszły rok?
Za rok my kupujemy.

Cytat:
Napisane przez Kalpana Pokaż wiadomość
Zapomniałam się pochwalić.... Pisałam już, że Krystian wciąż jada miksowane zupki. Dzisiaj nałożyłam sobie pierogi ze śliwkami na talerz, a on przyszedł i tak mi się w ten talerz wpatrywał, więc mu dałam spróbować i zjadł.... 5 całych pierogów! Jakbym mu dała to by pewnie jeszcze zjadł, ale się bałam że go brzuch rozboli. Zjadł jeszcze trochę zupy pomidorowej (zupy akurat lubi). Może zacznie już jeść jak duży chłopiec, a nie jak dzidziuś W niedzielę przy śniadaniu zjadł spory kawałek kiełbaski ze święcenia, a wieczorem jak pojechaliśmy do moich rodziców zjadł 1,5 kromki z szynką A w domu nigdy się doprosić nie mogłam
Super zjadł

Cytat:
Napisane przez Konczita Pokaż wiadomość

on jest w kompakcie czy w płynie ?
może tez bym sobie taki dobrała a co ...
W płynie jest.
Z tej serii są też prasowane w kamieniu.

Cytat:
Napisane przez aga_ton Pokaż wiadomość
dziewczyny, jakie macie plany na majówkę?
my na pewno pojedziemy do zoo i może uda się wyskoczyć nad wodę ale poza tym pomysłów brak
Na pewno na jeden dzień nad morze skoczymy, poza tym przyjeżdża do nas wujek z Warszawy, więc działeczka, gillowanie
__________________
Paulinka terrorystka
Boczuś
tamlin111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-22, 17:21   #1508
anesh_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 576
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

Agnes ja z Maja miałam na ścianie.przedniej i też mówiła,żebym nie dzwigala,teraz mam na tylniej.
anesh_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-22, 17:33   #1509
Konczita
Zakorzenienie
 
Avatar Konczita
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: aglomeracja
Wiadomości: 8 612
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez lilka00 Pokaż wiadomość
Mojej mamie powiedziałam o tym plecaczku i tez jej się ten pomysł, żeby dziecko prowadzić na smyczy bardzo nie spodobał No ale trudno, chyba i tak kupię, plecaczek się w końcu przyda
.
Kinga nie posłuchałaby, próbowałam już jej dużo rzeczy tłumaczyć, że nie można biec na ulice, że nie można wchodzić na stół, ale nie słucha.

Na majówkę jeszcze nie wiem jakie mam plany, najwyżej pojedziemy w bory tucholskie nad jeziorko na spacer, bo blisko, do zoo raczej, kiedy będzie mniejszy ruch.

Powiedz mamie, że nie będziecie jej prowadzić na smyczy ciągle, że tylko przy ulicy u nas nie trwały długo spacery z plecaczkiem ... teraz podarowałam go koleżance i sobie chwali

Też chciałabym do zoo ale wszystko zależy od pogody przede wszystkim ...


Cytat:
Napisane przez tamlin111 Pokaż wiadomość

W płynie jest.
Z tej serii są też prasowane w kamieniu.

Na pewno na jeden dzień nad morze skoczymy, poza tym przyjeżdża do nas wujek z Warszawy, więc działeczka, gillowanie

Działeczka i grillowanie to i u nas
luknę sobie na tę serię jak podejdę do roska jutro
__________________
Adunia
13.08.2012 godz 15:01
2532g i 50 cm naszej miłości
[*] .. dzieli nas już tylko czas ...
Konczita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-22, 18:33   #1510
anesh_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 576
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez Iwoncia81 Pokaż wiadomość
Zadowoleni nie byli podobno, a za bardzo mnie to nie obchodzi bo ja zadowolona nie byłam nigdy jak tam pojechałam a wszyscy ochlani a najstatszy że sie tak wyraże zapawiowany, więc mogą sobie myśleć co chcą. Ja dziecka na takie "atrakcje" wozić nie będe. Zresztą powiedziałam ( naściemniałam) troche siostrze tżta że Alan jeszcze na antybiotyku

Jakie klocki kupilaś Krystiankowi?
Kurcze nam by sie cos edukacyjnego przydało ale za piernika nie wiem co
Alan sie nie bawi zabawkami tylko różnosciami co w domu mozna znalesc. Zabawki są na 5min.


Wysłane przez słuchawkę za pomocą tapatalk

U nas na czasie są lego duplo, mamy taka farmę i ludka z karetka jak na razie.

---------- Dopisano o 19:33 ---------- Poprzedni post napisano o 19:31 ----------

My chyba nigdzie nie pojedziemy na majówkę, moze do rodziców na grupa lub u siebie zrobimy.

Mamusie dzieciaczków z problemamy skórnymi co używacie do kąpieli, nawilżania ciała dla maluchów?

Bylam dziś w sh, udało mi sie upolowac dla Majuli płaszczyk, czapeczkę, bluzeczkę i spódniczkę,ale taka tylko.do.zdjec;p.

Jtr.maz znowu wyjeżdża,musi zabrać auto niestety, ciekawe jak sobie bez auta poradzę,chociaż myślę,ze trzy dni to ogarne;p. Dziś też pieszodo miasta szlam,tylko co innego isc po zakupy;p

Edytowane przez anesh_
Czas edycji: 2014-04-22 o 18:48
anesh_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-22, 18:59   #1511
Iwa844
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa844
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 898
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez Kalpana Pokaż wiadomość

Dziewczyny myślicie że to jest dobry czas na rowerek biegowy, czy lepiej na przyszły rok?
Z tego co słyszałam to rowerki biegowe bardzo niekorzystnie wpływają na postawę i chód. My nie kupujemy

Dziewczynki, czy w tych słynnych paputkach http://allegro.pl/paputki-kapcie-pap...133392702.html nie poci się stópka?
Iwa844 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-22, 21:16   #1512
Agnes!84!!
Rozeznanie
 
Avatar Agnes!84!!
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 874
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez Lewek Pokaż wiadomość
Agnes no przykre że na mamę nie możesz liczyć.
A brat czemu ma niewladne ręce? Mamie widocznie to wydaje się bardziej utrudniające życie niż ciąża. No ale tak czy siak skoro prosisz to mogłaby Co pomóc.

Co do malowania to u mnie podklad to podstawa a czasem w połączeniu z bronzerem jedyny makijaż. Czasem wychodzę bez ale jak mam czas to chociaż ten podkład żeby ujednolicic kolorystyke.

Wysłane z mojego GT-I8190 za pomocą Tapatalk 2
Po tym kolejnym wypadku motocyklowym. Jedną rękę ma jeszcze unieruchomioną a w drugiej ma częściową martwicę i podnosi tylko do pewnego poziomu. Nie znaczy to że nie można go odstąpić na krok.





Cytat:
Napisane przez ula2689 Pokaż wiadomość
No przeca je normalnie,jak stary chłop


Nie,za rok.

A jak dużo macie tych schodów?Rozumiem że windy nie macie?
No faktycznie przykre że nie możesz liczyć na mamę,może szczera rozmowa pomoże?
O łożysku przodującym nic nie wiem.


No widzisz sam się prosi o normalne jedzonko

My dziś cały dzień na dworze,idę czorty wrzucić do wanny bo czarne są
Czwarte piętro w bloku bez windy... marzę o tym żeby mieszkać chociaż na parterze.
Wy macie dobrze. Całe dnie na powietrzu mieszkacie w domku z rodzicami czy sami?

Aga i Anesh a czy w związku z tym łożyskiem też miałyście zakaz seksu?


Szczerze mówiąc to płakałam w nocy przez sprawę z mamą. Nie mogłam spać. Jestem padnięta. Mama zawsze faworyzowała brata. Później opowiem Wam dlaczego.
Pauli wychodzą w końcu kolejne ząbki. Miała tylko dolne jedynki. Teraz przebiła się górna jedynka i widać w drodze dwójkę i trójkę. Na szczęście nie jest marudna, świetnie znosi póki co. No ale najgorsze są podobno czwórki i kolejne.
Zapytałam w żartach: czemu tak długo czekałaś z tymi ząbkami? a mój mąż odparł: czekałam na promocję pasty do zębów
__________________
Agnes!84!! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-22, 21:17   #1513
Iwoncia81
Zakorzenienie
 
Avatar Iwoncia81
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 451
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

Kalpana sortery ma ale go nie interesują jakoś... on ogólnie zajmuje sie wszystkim kilka minut i koniec zabawy. Wraca do nich ale rewelacji nie ma. Myślałam i chciałam mu kupić tableta dotykowego gdzie są zwierzątka na ktore sie naciska to wydają odgłosy, gra, świeci itp ale jak słyszałam jak to skrzeczy to mi sie odechciało
Fajne te klocki kupiłas Krystiankowi, ale mojemu na bank by nie podpasowało bo on i klocki to tylko do kulania albo rzucania
Nad duplo tez sie zastanawiam
Co do rowerka biegowego to zdcydowanie za rok tzn. w naszym przypadku w tym roku jest za wcześnie dzisiaj widziałam dzieciaka starszego conajmniej o rok od mojego Alana i tak fajnie zapierniczał na nim że sie uśmiałam
Potem poleciał na huśtawke i nie widziałam nic złego na co miałby wpływać ten rowerek. Ani w jego postawie ani chodzeniu
za dorosłe jedzenie dla K.


My na majówke nic nie planujemy.
Jak zaplanuje to sie spartaczy


Wysłane przez słuchawkę za pomocą tapatalk

Edytowane przez Iwoncia81
Czas edycji: 2014-04-22 o 21:22
Iwoncia81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-22, 21:33   #1514
kasiam187
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiam187
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 714
GG do kasiam187 Wyślij wiadomość przez MSN do kasiam187 Send a message via Skype™ to kasiam187
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez Iwa844 Pokaż wiadomość
Z tego co słyszałam to rowerki biegowe bardzo niekorzystnie wpływają na postawę i chód. My nie kupujemy

Dziewczynki, czy w tych słynnych paputkach http://allegro.pl/paputki-kapcie-pap...133392702.html nie poci się stópka?

pierwszy raz słyszę, coś takiego. Ja same pozytywne artykuły na ten temat czytała, podobnie jak o hulajnodze. gdzie o tym sie dowiedziałaś?
my kupujemy ale jak skończy 2 latka. na razie mamy w planach hulajnogę.


Konczi
jaki serwis kupiłaś Dusi? ja sie zastanawialam nad metalowymi w koszyku piknikowym/walizce lub drewniany.
__________________
Giulia 21.09.2012

kasiam187 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-22, 21:43   #1515
Iwa844
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa844
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 898
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez kasiam187 Pokaż wiadomość
pierwszy raz słyszę, coś takiego. Ja same pozytywne artykuły na ten temat czytała, podobnie jak o hulajnodze. gdzie o tym sie dowiedziałaś?
my kupujemy ale jak skończy 2 latka. na razie mamy w planach hulajnogę.
znajoma usłyszała to od lekarza
Iwa844 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-22, 21:44   #1516
anesh_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 576
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

Agnes ja nie miałam zakazu seksu. Cały czas tylko powtarzała,by nie dźwigać.

Ja też tylko.dobre opinie słyszałam o rowerkach biegowych.
anesh_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-22, 22:35   #1517
Dearlie
Zakorzenienie
 
Avatar Dearlie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 206
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

Nadrobiłam Was w końcu po kilku dniach nieobecności. Mam nadzieję, że teraz uda mi się być na bieżąco. Przepraszam, że nie cytuję, ale już niedługo północ, więc lecę do wyrka.
__________________
ANTOŚ 28.10.2012
Dearlie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-23, 06:09   #1518
aga_ton
Wtajemniczenie
 
Avatar aga_ton
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2 833
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez Iwa844 Pokaż wiadomość
Z tego co słyszałam to rowerki biegowe bardzo niekorzystnie wpływają na postawę i chód. My nie kupujemy

Dziewczynki, czy w tych słynnych paputkach http://allegro.pl/paputki-kapcie-pap...133392702.html nie poci się stópka?
Lenie się nie pocą. Mamy już drugą parę
aga_ton jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-23, 06:14   #1519
Iwa844
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa844
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 898
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez aga_ton Pokaż wiadomość
Lenie się nie pocą. Mamy już drugą parę
dzięki
Iwa844 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-23, 06:47   #1520
aga_ton
Wtajemniczenie
 
Avatar aga_ton
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2 833
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez Agnes!84!! Pokaż wiadomość
Po tym kolejnym wypadku motocyklowym. Jedną rękę ma jeszcze unieruchomioną a w drugiej ma częściową martwicę i podnosi tylko do pewnego poziomu. Nie znaczy to że nie można go odstąpić na krok.






Czwarte piętro w bloku bez windy... marzę o tym żeby mieszkać chociaż na parterze.
Wy macie dobrze. Całe dnie na powietrzu mieszkacie w domku z rodzicami czy sami?

Aga i Anesh a czy w związku z tym łożyskiem też miałyście zakaz seksu?


Szczerze mówiąc to płakałam w nocy przez sprawę z mamą. Nie mogłam spać. Jestem padnięta. Mama zawsze faworyzowała brata. Później opowiem Wam dlaczego.
Pauli wychodzą w końcu kolejne ząbki. Miała tylko dolne jedynki. Teraz przebiła się górna jedynka i widać w drodze dwójkę i trójkę. Na szczęście nie jest marudna, świetnie znosi póki co. No ale najgorsze są podobno czwórki i kolejne.
Zapytałam w żartach: czemu tak długo czekałaś z tymi ząbkami? a mój mąż odparł: czekałam na promocję pasty do zębów
ja miałam zakaz seksu od 3 trymestru i ogólnie musiałam leżeć plackiem wstając tylko na siusiu. Ale to było związane z tym że mała była bardzo nisko, łożysko raczej nie miało na to wpływu. Ale skoro lekarz Ci zabronił to lepiej go posłuchać

---------- Dopisano o 07:47 ---------- Poprzedni post napisano o 07:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Iwoncia81 Pokaż wiadomość
Kalpana sortery ma ale go nie interesują jakoś... on ogólnie zajmuje sie wszystkim kilka minut i koniec zabawy. Wraca do nich ale rewelacji nie ma. Myślałam i chciałam mu kupić tableta dotykowego gdzie są zwierzątka na ktore sie naciska to wydają odgłosy, gra, świeci itp ale jak słyszałam jak to skrzeczy to mi sie odechciało
Fajne te klocki kupiłas Krystiankowi, ale mojemu na bank by nie podpasowało bo on i klocki to tylko do kulania albo rzucania
Nad duplo tez sie zastanawiam

Wysłane przez słuchawkę za pomocą tapatalk
z mojej strony polecam lego duplo i karty do gry memory, Lena uwielbia je od kilu miesięcy i wcale się jej nie nudzą. bawimy się tak, że pokazuję jej obrazek a ona szuka drugiego identycznego. radzi sobie doskonale z kilkudziesięcioma kartami. teraz będę dokupowała kolejny zestaw

mam na myśli coś takiego:

http://merlin.pl/Zwierzaki-gra-memor...6,1003702.html
aga_ton jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-23, 07:14   #1521
ula2689
Wtajemniczenie
 
Avatar ula2689
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 2 406
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez aga_ton Pokaż wiadomość
dziewczyny, jakie macie plany na majówkę?
my na pewno pojedziemy do zoo i może uda się wyskoczyć nad wodę ale poza tym pomysłów brak
U mnie plany takie że mam komplet gości,pełna góra plus na domku,więc będę siedzieć i ich pilnować coby nie narozrabiali

Cytat:
Napisane przez Agnes!84!! Pokaż wiadomość
Czwarte piętro w bloku bez windy... marzę o tym żeby mieszkać chociaż na parterze.
Wy macie dobrze. Całe dnie na powietrzu mieszkacie w domku z rodzicami czy sami?
Sami

Cytat:
Napisane przez Iwoncia81 Pokaż wiadomość
Kalpana sortery ma ale go nie interesują jakoś... on ogólnie zajmuje sie wszystkim kilka minut i koniec zabawy. Wraca do nich ale rewelacji nie ma. Myślałam i chciałam mu kupić tableta dotykowego gdzie są zwierzątka na ktore sie naciska to wydają odgłosy, gra, świeci itp ale jak słyszałam jak to skrzeczy to mi sie odechciało
My mamy ten tablet strasznie wyje

Hej!U nas znowu letnia pogoda i nawet burza nas wczoraj ominęła.
ula2689 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-23, 07:16   #1522
Iwa844
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa844
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 898
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

aga_ton a polecisz może sprawdzonego sprzedawcę z paputkami?
Iwa844 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-23, 07:44   #1523
Iwoncia81
Zakorzenienie
 
Avatar Iwoncia81
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 451
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez aga_ton Pokaż wiadomość

z mojej strony polecam lego duplo i karty do gry memory, Lena uwielbia je od kilu miesięcy i wcale się jej nie nudzą. bawimy się tak, że pokazuję jej obrazek a ona szuka drugiego identycznego. radzi sobie doskonale z kilkudziesięcioma kartami. teraz będę dokupowała kolejny zestaw

mam na myśli coś takiego:

http://merlin.pl/Zwierzaki-gra-memor...6,1003702.html

oooooooo może być ciekawie
Dzięki za pomysł




Cytat:
Napisane przez ula2689 Pokaż wiadomość
My mamy ten tablet strasznie wyje
No własnie
Już jedną wyjącą zabawke mamy, a własciwie lampke nocną wiecej nie chce

Wysłane przez słuchawkę za pomocą tapatalk
Iwoncia81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-23, 08:40   #1524
tamlin111
Zakorzenienie
 
Avatar tamlin111
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: ZWA :)
Wiadomości: 12 988
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez Agnes!84!! Pokaż wiadomość
Pauli wychodzą w końcu kolejne ząbki. Miała tylko dolne jedynki. Teraz przebiła się górna jedynka i widać w drodze dwójkę i trójkę. Na szczęście nie jest marudna, świetnie znosi póki co. No ale najgorsze są podobno czwórki i kolejne.
U nas najgorsze były górne trójki. Czwórki wychodziły bez problemu, a przy tych trójkach masakra jakaś. Dolna teraz wyszła nawet nie wiem kiedy.

Cytat:
Napisane przez Iwa844 Pokaż wiadomość
Z tego co słyszałam to rowerki biegowe bardzo niekorzystnie wpływają na postawę i chód. My nie kupujemy
Pierwsze słyszę. Spotkałam się z samymi pozytywnymi opiniami.
Tutaj fajnie opisane: http://www.aktywnysmyk.pl/content/61...egowy-poradnik
__________________
Paulinka terrorystka
Boczuś

Edytowane przez tamlin111
Czas edycji: 2014-04-23 o 08:41
tamlin111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-23, 09:19   #1525
aga_ton
Wtajemniczenie
 
Avatar aga_ton
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2 833
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez Iwa844 Pokaż wiadomość
aga_ton a polecisz może sprawdzonego sprzedawcę z paputkami?
kupuję u tego sprzedawcy:

http://allegro.pl/paputki-kapcie-pap...092267649.html


Lena nosi dopiero rozmiar m, malutką ma stopę
aga_ton jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-23, 09:32   #1526
Kalpana
Zakorzenienie
 
Avatar Kalpana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 363
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez Lewek Pokaż wiadomość
Kalpana brawo dla Krystianka. 5 pierogów! Misiek to może 2 zjadł na raz
Trzymam kciuki, żeby w końcu zaczął więcej jeść
A jak Michaś reaguje na braciszka? Zadowolony jest i chce pomagać, czy raczej zazdrosny?

Cytat:
Napisane przez Katiaskaa Pokaż wiadomość
Ja używam Bourjois Healthy balance, - odcień 52, moim zdaniem jeden z jaśniejszych
A nie wiesz czy jest on dostępny w rossmannie?

Cytat:
Napisane przez ula2689 Pokaż wiadomość
No widzisz sam się prosi o normalne jedzonko
Raz mu się zdarzyło. Zawsze latam za nim i proszę żeby chociaż spróbował i zazwyczaj ucieka i nie chce nawet spojrzeć

Cytat:
Napisane przez aga_ton Pokaż wiadomość
dziewczyny, jakie macie plany na majówkę?
my na pewno pojedziemy do zoo i może uda się wyskoczyć nad wodę ale poza tym pomysłów brak
My z K. jedziemy do moich rodziców, a w tym czasie TŻ będzie pryskał ściany na grzyba i malował. Marzyło mi się jechać do Zakopanego ale cóż....Są sprawy ważne i ważniejsze. Może w wakacje.

Cytat:
Napisane przez Iwoncia81 Pokaż wiadomość
Kalpana sortery ma ale go nie interesują jakoś... on ogólnie zajmuje sie wszystkim kilka minut i koniec zabawy. Wraca do nich ale rewelacji nie ma. Myślałam i chciałam mu kupić tableta dotykowego gdzie są zwierzątka na ktore sie naciska to wydają odgłosy, gra, świeci itp ale jak słyszałam jak to skrzeczy to mi sie odechciało
Fajne te klocki kupiłas Krystiankowi, ale mojemu na bank by nie podpasowało bo on i klocki to tylko do kulania albo rzucania
Nad duplo tez sie zastanawiam
Co do rowerka biegowego to zdcydowanie za rok tzn. w naszym przypadku w tym roku jest za wcześnie dzisiaj widziałam dzieciaka starszego conajmniej o rok od mojego Alana i tak fajnie zapierniczał na nim że sie uśmiałam
Potem poleciał na huśtawke i nie widziałam nic złego na co miałby wpływać ten rowerek. Ani w jego postawie ani chodzeniu
za dorosłe jedzenie dla K.


My na majówke nic nie planujemy.
Jak zaplanuje to sie spartaczy


Wysłane przez słuchawkę za pomocą tapatalk
No to nie wiem. Może zaprowadź go do sklepu, niech poogląda, pobawi się czym chce i zobaczysz co mu się spodoba

Cytat:
Napisane przez Konczita Pokaż wiadomość
ooo jak pięknie zjadł
Cytat:
Napisane przez tamlin111 Pokaż wiadomość
Super zjadł
Oby to nie był tylko jednorazowy wyskok

Cytat:
Napisane przez Iwa844 Pokaż wiadomość
Z tego co słyszałam to rowerki biegowe bardzo niekorzystnie wpływają na postawę i chód. My nie kupujemy
Nie słyszałam o czymś takim. Właśnie zastanawiam się czy kupić biegowy, czy lepiej taki zwykły z dopinanymi bocznymi kółkami

Cytat:
Napisane przez anesh_ Pokaż wiadomość
U nas na czasie są lego duplo, mamy taka farmę i ludka z karetka jak na razie.

Mamusie dzieciaczków z problemamy skórnymi co używacie do kąpieli, nawilżania ciała dla maluchów?
Ja planuję duplo kupić dopiero na mikołaja
My używamy serii Oilan- płyn do kąpieli i balsam.

Krystian znowu się budził w nocy Wysmarowałam mu dziąsła ale nie pomogło, co 5 minut mnie wołał. W końcu wzięłam go do nas do łóżka i już ani razu się nie obudził Teraz ryczy o wszystko

Zna się któraś na elektronice i takich duperelkach? Warto kupić nawigację samochodową za 300zł, czy będzie niewiele warta?
__________________

K

Sz
Kalpana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-23, 10:11   #1527
Iwoncia81
Zakorzenienie
 
Avatar Iwoncia81
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 451
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez Kalpana Pokaż wiadomość

No to nie wiem. Może zaprowadź go do sklepu, niech poogląda, pobawi się czym chce i zobaczysz co mu się spodoba


Krystian znowu się budził w nocy Wysmarowałam mu dziąsła ale nie pomogło, co 5 minut mnie wołał. W końcu wzięłam go do nas do łóżka i już ani razu się nie obudził Teraz ryczy o wszystko
To może boi sie sam spać
Co do pogrubionego to by w sklepie zrobił rozpierduche
Pobawiłby sie wszystkim po max 5minut. On taki po prostu jest ze zabawki go bawią na chwile, a poza tym z nim trzeba sie bawic bo sam to nieeeee

Wysłane przez słuchawkę za pomocą tapatalk
Iwoncia81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-23, 11:01   #1528
Lewek
Zakorzenienie
 
Avatar Lewek
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4 449
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

Cześć Dziewczynki

Cytat:
Napisane przez Kalpana Pokaż wiadomość
Trzymam kciuki, żeby w końcu zaczął więcej jeść
A jak Michaś reaguje na braciszka? Zadowolony jest i chce pomagać, czy raczej zazdrosny?
Reaguje raczej obojetnie. Tzn nie widzę jakiejś wyraźnej zazdrości. A z pomocy to czasem pieluszke wyniesie do kosza poza tym to nie mam go za bardzo do czego angażować.

Poza tym juz jakby mniej go bije przytula się i glaszcze. No ale za każdym razem tłumaczę no i nie zostawiam ich samych.

Dziś jestem sama. Tż pojechał na jeden dzień do pracy. Jakoś ogarniam, ale nocki mi energię zżeraja. I siedzę bezmyślnie i oczy mi się zamykają. Bartuś mi coś często ulewa. Wczoraj to dwa razy tak porządnie chlusnal. I często trzeba go podnosić do odbijania. I męczy go to bo się drze. Może to jakieś problemy refluksowe, znacie się?
Agaton dzięki za podpowiedź z kartami, muszę i ja dla Miśka kupić.

Kalpana a jakiej firmy ta nawigacja? Ja mam tom toma i polecam tą firmę.

Wysłane z mojego GT-I8190 za pomocą Tapatalk 2
Lewek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-23, 11:04   #1529
kajaja
Zadomowienie
 
Avatar kajaja
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: lubelskie LKS
Wiadomości: 1 636
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

Hejka my od dziś bez cyca kukiłam gorzki paluszek i cyc bee
Pogoda super i my non stop na dworze
Dziewczyny co polecacie na suchy kaszel zeby sie odrywało???
__________________
25.07.2009 tak - powiedzieliśmy sobie
tak - na zwsze
30,09,2012JULITKA ZUZANNA
30.03.2016 Antek Fabian
kajaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-23, 11:32   #1530
aga_ton
Wtajemniczenie
 
Avatar aga_ton
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2 833
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez Lewek Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczynki



Reaguje raczej obojetnie. Tzn nie widzę jakiejś wyraźnej zazdrości. A z pomocy to czasem pieluszke wyniesie do kosza poza tym to nie mam go za bardzo do czego angażować.

Poza tym juz jakby mniej go bije przytula się i glaszcze. No ale za każdym razem tłumaczę no i nie zostawiam ich samych.

Dziś jestem sama. Tż pojechał na jeden dzień do pracy. Jakoś ogarniam, ale nocki mi energię zżeraja. I siedzę bezmyślnie i oczy mi się zamykają. Bartuś mi coś często ulewa. Wczoraj to dwa razy tak porządnie chlusnal. I często trzeba go podnosić do odbijania. I męczy go to bo się drze. Może to jakieś problemy refluksowe, znacie się?
Agaton dzięki za podpowiedź z kartami, muszę i ja dla Miśka kupić.

Kalpana a jakiej firmy ta nawigacja? Ja mam tom toma i polecam tą firmę.

Wysłane z mojego GT-I8190 za pomocą Tapatalk 2
Lewek, różne mogą być przyczyny.
może Bartek za dużo na raz zjada, może porządnie mu się nie odbija a mogą to też być objawy refluksu, ciężko teraz powiedzieć.
niektóre dzieci ulewają bardzo długo a później mija jak ręką odjął.
chociaż mi kiedyś lekarz tłumaczył, że jest różnica między ulewaniem a wymiotami (to właśnie chlustanie pod dużym ciśnieniem, Lenie zdarzyło się nieraz obrzygać podłogę). i o ile ulewanie jest normalne, to wymioty niepokoją.
u Leny to był objaw wodniaków w główce, ale były też inne symptomy więc spokojnie, nie denerwuj się, że Bartkowi coś dolega.
po prostu obserwuj go, dłużej pionizuj po jedzeniu. ale myślę, że jak zdarza się tylko dwa, trzy razy w ciągu dnia to nie ma problemu. wyrośnie z tego

---------- Dopisano o 12:32 ---------- Poprzedni post napisano o 12:28 ----------

Cytat:
Napisane przez kajaja Pokaż wiadomość
Hejka my od dziś bez cyca kukiłam gorzki paluszek i cyc bee
Pogoda super i my non stop na dworze
Dziewczyny co polecacie na suchy kaszel zeby sie odrywało???
jak ma suchy kaszel to nie podawaj leków wykrztuśnych.
teraz możesz podać syrop prawoślazowy albo sinecod lub psikaj tantum verde czy unibenem.

dopiero jak kaszel się zmieni w mokry można podać flegaminę albo mucosolvan.
aga_ton jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-09-20 19:07:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:42.