Scent Bar LIV - Strona 142 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-12-03, 17:58   #4231
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scent Bar LIV

Wy tu o diecie to się wypowiem, że wróciłam do chleba z serem dwa razy dziennie A d... rośnie.
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-03, 18:20   #4232
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Scent Bar LIV

Znad placków ziemniaczanych
Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość
dziękuję pięknie , już mam tam skład liści i komarów

Cytat:
faktoza , ostatnio zakazali szczepień przeciw polio dzieki czemu od poczatku tego roku jest juz prawie 100 zgonów , nie licząc porażeń a wirus się rozłazi po bliskim wschodzie
I chyba nawet akcja jakaś była z aresztowaniem/skazaniem na śmierć kogoś z "Lekarzy bez granic", że niby szczepionką ze zgniłego moralnie zachodu chcą podstępnie wytępić ich naród (Pakistan to był, albo Irak/n?)
Cytat:
piąty miesiąc jest po ukończeniu czwartego


---

Dowiedziałem się, że mój znajomy nie żyje. Wyjechał do UK 10 lat temu, wraz z pierwszą "falą" naszej lokalnej emigracji, krótko potem zerwał kontakty ze wszystkimi i nikt nie wiedział, co się z nim dzieje. W Polsce nie był ani razu przez te wszystkie lata (jego matka zmarła na raka jakieś 2 mies. temu; nie wiem nawet, czy wiedział o jej chorobie).

W zeszłym tygodniu samobójstwo popełnił fryzjer, młody chłopak, zostawił żonę i dziecko/dzieci.

Jakie to życie jest pokręcone...
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-03, 18:47   #4233
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Scent Bar LIV

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość

No to trzymam za cokolwiek potrzeba.
Przyda się w piątek o ile nie przełożą jak ostatnio już wiem że będę gadała z chirurgiem, lubię lekarzy o tej specjalizacji bo mają dystans do siebie i związane z tym specyficzne poczucie humoru które uwielbiam Może zaryzykuję joł joł na wstępie

No i proszę o rozgrzeszenie bo klikłam odlewkę zaa przymuszeniem przez męża ..... No i jakimś dziwnym zbiegiem okoliczności znowu na rozbiórce jest Tri

---------- Dopisano o 19:47 ---------- Poprzedni post napisano o 19:46 ----------

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Dowiedziałem się, że mój znajomy nie żyje. Wyjechał do UK 10 lat temu, wraz z pierwszą "falą" naszej lokalnej emigracji, krótko potem zerwał kontakty ze wszystkimi i nikt nie wiedział, co się z nim dzieje. W Polsce nie był ani razu przez te wszystkie lata (jego matka zmarła na raka jakieś 2 mies. temu; nie wiem nawet, czy wiedział o jej chorobie).

W zeszłym tygodniu samobójstwo popełnił fryzjer, młody chłopak, zostawił żonę i dziecko/dzieci.

Jakie to życie jest pokręcone...
Może to wyjaśnia sny ...
U mnie ostatnio 3 pogrzeby pod rząd niemal
__________________
"Chcę być pomylona , pomyleni mają w głowie Słoneczko ..."
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-03, 19:00   #4234
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Scent Bar LIV

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
Może zaryzykuję joł joł na wstępie

Cytat:
No i proszę o rozgrzeszenie bo klikłam odlewkę zaa przymuszeniem przez męża .....
To niech monsz prosi, nie Ty
Cytat:
Może to wyjaśnia sny ...
Oby nie...
Cytat:
U mnie ostatnio 3 pogrzeby pod rząd niemal
W snach?
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-03, 19:08   #4235
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar LIV

Czy łatwo jest wybrać dobrą szczoteczkę elektryczną? co jest ważne? Które są najlepsze? Philips, Oral-B, Braun? Jest jakaś różnica?

Edytowane przez rachell111
Czas edycji: 2014-12-03 o 19:10
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-03, 19:41   #4236
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Scent Bar LIV

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
Czy łatwo jest wybrać dobrą szczoteczkę elektryczną? co jest ważne? Które są najlepsze? Philips, Oral-B, Braun? Jest jakaś różnica?
Zadne najlepiej manualna curaprox
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-03, 19:51   #4237
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar LIV

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
Zadne najlepiej manualna curaprox
Ona u mnie się nie sprawdza. Głaska mi zęby, nie zbiera tego czegoś co się na zębach osadza, nie doczysza.

Nienawidzę myć zębów, i chciałabym żeby mi się myły same
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-03, 19:59   #4238
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Scent Bar LIV

Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość
1.dziękuję pięknie , już mam tam skład liści i komarów
2.faktoza , ostatnio zakazali szczepień przeciw polio dzieki czemu od poczatku tego roku jest juz prawie 100 zgonów , nie licząc porażeń a wirus się rozłazi po bliskim wschodzie

dla nietopsza ?


1.zgadza się , rewolucja glutenowa nieaktualna , wprowadzanie śladowych ilości glutenu nieaktualne
BLW to raczej kolejna moda żywieniowa , za jakiś czas minie i będzie coś nowego tu masz co nieco http://pediatria.mp.pl/zywienie/show.html?id=73570
2.jak ma wagę na 50 a wzrost na 90 to ma trochę mało wagi do wzrostu , może być trochu głodna , skoro dwa razy w nocy je
3.niedrożności jelit nie ma z cała pewnością , natomiast może mieć tzw dyschezję niemowlęcą polegająca na nieumiejętności zgrania wypierania kupy z rozluźnieniem odbytu , co daje rzekome zaparcia czyli problemy z kupa typu kupa co dni kilka z płaczem i kłopotem , jest to cecha fizjologiczna niemowlęcia mijająca sama po 6 miesiącu
4.schemat dla karmionych piersią http://pediatria.mp.pl/zywienie/show.html?id=52544 jak zauważysz jest pewna sprzeczność - nowe pokarmy od 7 miesiąca , ale między 4 a szóstym pojawia się gotowość do przyjmowania nowych pokarmów , dlatego moim zdaniem należy z niej skorzystać , im did starszy tym trudniej go na cos owego namówic a tym okresie na ogół łatwo załapuje że trzeba cos nowego jeść .
Natomiast jeżeli idzie o jarzyny nie ma obowiązujących wytycznych co kiedy , zaczyna się od najmniej alergizujących czyli zimnior machefka dynia po kolei i potem się dodaje różniste zależnie od tego czy did toleruje czy nie . Oczywiście takie najciężej strawne typu fasole/grochy z suszu , kapusta czy kiszonki po pierwszym roku , tak samo papryka bo ciężkostrawna . Pietruszki na pierwszy ogień ani cebuli bym nie dawała ze względu na specyficzny smak nie dlatego że jakies przeciwwskazania zdrowotne .
5.jeżeli nie ma żadnych wyraźnych objawów a tylko rodzinne obciążenie , wprowadzamy nowe pokarmy jak u nieobciążonego z uważną obserwacją , jeżeli się coś po czymś dzieje to dany składnik wycofujemy z diety co najmniej na miesiąc.
6.piąty miesiąc jest po ukończeniu czwartego
7.glutenowe zalecenia już nieaktualne , a co do warzyw to paczaj wyżej
Dzieki


To teraz jak jest z tym glutenem?
Najpierw gluten czy bazgluten? I kedy i b jakich ilosciach.

A podobno na temat tej ekszycji na gluten byly jakies me. Badania, jakie to superskuteczne w zapobieganiu celiaki, i teraz sie okazalo ze jednak g...o prawda?

---------- Dopisano o 20:59 ---------- Poprzedni post napisano o 20:57 ----------

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
Ona u mnie się nie sprawdza. Głaska mi zęby, nie zbiera tego czegoś co się na zębach osadza, nie doczysza.

Nienawidzę myć zębów, i chciałabym żeby mi się myły same
A jaka metodaszczotkujesz?
I kiedy robilas skaling i piaskowanie

Edytowane przez Polly_
Czas edycji: 2014-12-03 o 20:01
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-03, 20:07   #4239
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar LIV

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość

A jaka metodaszczotkujesz?
I kiedy robilas skaling i piaskowanie
nie znam jej nazwy, dużo kolistych ale na początku takie wymiatanie od nasady zęba przy dziąśle. A te szczoteczki to one mnie głaskają. Zawsze myję długo zęby, min 5 minut, ale i tak efekt mizerny ze względu na złe narzędzie.

Skalingu i piaskowania nie robię, gdyż unikam dentysty bo miałam w życiu tylko traumatyczne przeżycia tam. Raz w życiu robiłam, sakramencki ból, krew, zniszczone dziąsła. Tydzień to leczyłąm Masakra.

Także potrzebuję automatycznego wymiatacza, co odwali robotę za mnie.
Juz 3 rok się zbieram do kupna takiej, nie wiem czym różni się soniczna od elektrycznej niesonicznej?

Edytowane przez rachell111
Czas edycji: 2014-12-03 o 20:11
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-03, 20:16   #4240
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Scent Bar LIV

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
nie znam jej nazwy, dużo kolistych ale na początku takie wymiatanie od nasady zęba przy dziąśle. A te szczoteczki to one mnie głaskają. Zawsze myję długo zęby, min 5 minut, ale i tak efekt mizerny ze względu na złe narzędzie.

Skalingu i piaskowania nie robię, gdyż unikam dentysty bo miałam w życiu tylko traumatyczne przeżycia tam. Raz w życiu robiłam, sakramencki ból, krew, zniszczone dziąsła. Tydzień to leczyłąm Masakra.

Także potrzebuję automatycznego wymiatacza, co odwali robotę za mnie.
To sie nie uda, z zebami jest jak z umywalka, swiezo wyczyszczona pomalu lapie brud, ale jak sie zbierze osad to sie syfi blyskawicznie.
Masz kamien i osad i dlatego nie mozesz doczyscic zebow.to jest powodem a nie zle narzedzie, elektryczna ci w tym nie pomoze

I nie myjcie ludziekolkami...tak sie uczy dzieci bo to najprostsa metoda, potem czas zaczac myc zeby na powaznie

W sumie moglabym ci moja opylic, tydzien smigalam i porzucilam, a kosztowala kupe kasy wtedy ponad 300 zeta..eraz jest juz tansza, wtedy to super nowosc byla.

Powiem tylko tyle ze pytalam 3 dentystow i kazdy odradzil elektryczna, a ja nie chcialam w to wierzyc i tak sobie kupilam.a potem wrocilam do manualnej

Glaskanie vuraprox jest pozorne, ona swietnie czysci, ale osadu i kamienia nie usunie niestety, szczoteczka elektryczna tez nie

Zapomnialam napisac ze istnieje tez twardsza odmiana curAprox, jesli ktos nie ma problemu z dziaslami to moze wlasnie jej uzyc

Edytowane przez Polly_
Czas edycji: 2014-12-03 o 20:27
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-03, 20:21   #4241
Parabelka
Panaroja
 
Avatar Parabelka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 694
Dot.: Scent Bar LIV

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
Może nie
Zero wanilii to możliwe?
To dobrze może nie wycofują, bo trza byłoby flachon zanabyć
Zapamiętałam bo mnie to zdziwiło ,że takie sztywne zasady, a teraz nie..
Może nie... A zresztą lifting powiek jest tani
1.woleu nie rydzykować
2.najwyraźniej
3.przymierzam sie do trzydziestki od daaaawna tylko wciąż ważniejsze wydatki ,bo to tylko do wąchania by był0
4.no jusz nie
5.tani powiadasz
Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
Przyda się w piątek o ile nie przełożą jak ostatnio już wiem że będę gadała z chirurgiem, lubię lekarzy o tej specjalizacji bo mają dystans do siebie i związane z tym specyficzne poczucie humoru które uwielbiam Może zaryzykuję joł joł na wstępie

No i proszę o rozgrzeszenie bo klikłam odlewkę zaa przymuszeniem przez męża ..... No i jakimś dziwnym zbiegiem okoliczności znowu na rozbiórce jest Tri
1. są nieskąplikowani
2.rozgrzeszam a co klikłaś ?
Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
Dzieki


To teraz jak jest z tym glutenem?
Najpierw gluten czy bazgluten? I kedy i b jakich ilosciach.

A podobno na temat tej ekszycji na gluten byly jakies me. Badania, jakie to superskuteczne w zapobieganiu celiaki, i teraz sie okazalo ze jednak g...o prawda?
wszystko jedno co najpierw i jak każda inna kasza tak samo manna .
no więc z tym glutenem jest tak , że najpierw myślano że przez niego celiakia jak sie wcześnie wprowadza , dlatego zlikwidowano rzeczy typu mieszanka I i mieszanka II z mąką i zalecono gluten dopiero po 10 miesiącu . Jednakowoż okazało się , że celiakie dalej są jak były albo i lepiej , no i kilka lat temu tak kontrolnie zalecono ten wczesny gluten w ilościach śladowych , a równcześnie rozpoczęto badania na temat jak to naprawdę jest i wzięto didy na piersi i na sztucznym na bezgluten i gluten i obserwowano je przez kilka lat i okazało się , że celiakia występowała równie często w obu grupach niezależnie od momentu wprowadzania glutenu - czy wcześnie czy późno , i że wczesne wprowadzanie nie powoduje wytworzenia tolerancji a późne nie chroni , czyli generalnie czas wprowadzenia nie ma wpływu , jak ma być to i tak będzie , zatem glutena można traktować jak każdy inny pokarm i tak samo wprowadzać stopniowo od paru łyżeczek do więcej
__________________
Cezar się nie starzeje . Cezar dojrzewa

-Morza się zagotują , krainy Dysku pękną , królowie runą w proch , a miasta będą niczym jeziora szkła . Uciekam w góry.
-Czy to pomoże ?[...]
-Nie , ale stamtąd będzie lepszy widok .
Terry P.
Parabelka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-03, 20:22   #4242
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar LIV

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
To sie nie uda, z zebami jest jak z umywalka, swiezo wyczyszczona pomalu lapie brud, ale jak sie zbierze osad to sie syfi blyskawicznie.
Masz kamien i osad i dlatego nie mozesz doczyscic zebow.

I nie myjcie ludziekolkami...tak sie uczy dzieci bo to najprostsa metoda, potem czas zaczac myc zeby na powaznie

W sumie moglabym ci moja opylic, tydzien smigalam i porzucilam, a kosztowala kupe kasy wtedy ponad 300 zeta..eraz jest juz tansza, wtedy to super nowosc byla.

Powiem tylko tyle ze pytalam 3 dentystow i kazdy odradzil elektryczna, a ja nie chcialam w to wierzyc i tak sobie kupilam.a potem wrocilam do manualnej

Glaskanie vuraprox jest pozorne, ona swietnie czysci, ale osadu i kamienia nie usunie niestety, szczoteczka elektryczna tez nie
Dzięki (rozważę takie odkupienie, jeśli byłby to model na który się zdecyduję, jutro jadę oglądać).

Ja nie czuję potrzeby doczyszczenia kamienia i osadu, ja wiem o co chodzi. Ja czuję potrzebę wymiatania tego wszystkiego co doń przylega. A dużo przylega, bo dużo jem. No i fakt, że nie lubię czyścić zębów, żadną metodą, nie lubię tego machania, nienawidzę wprost, sprawia, że chciałąbym automata co mi to wymiecie.

Powiem Ci, że każda z osób, którym zamówiłam Curaprox miała wręcz przeciwne wrażenia. Wyrzucili szybciej niż ja. Stwierdzili, ze nigdy nie mieli gorszej szczoteczki, wrażenie niedomytych zębów etc.
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-03, 20:37   #4243
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Scent Bar LIV

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
Dzięki (rozważę takie odkupienie, jeśli byłby to model na który się zdecyduję, jutro jadę oglądać).

Ja nie czuję potrzeby doczyszczenia kamienia i osadu, ja wiem o co chodzi. Ja czuję potrzebę wymiatania tego wszystkiego co doń przylega. A dużo przylega, bo dużo jem. No i fakt, że nie lubię czyścić zębów, żadną metodą, nie lubię tego machania, nienawidzę wprost, sprawia, że chciałąbym automata co mi to wymiecie.

Powiem Ci, że każda z osób, którym zamówiłam Curaprox miała wręcz przeciwne wrażenia. Wyrzucili szybciej niż ja. Stwierdzili, ze nigdy nie mieli gorszej szczoteczki, wrażenie niedomytych zębów etc.
Ale mi chodzi o to ze do zebow z kamieniem sie bardziej przylepia syf i nawet mimo umycia jest uczucie niedomytych zebow. A kamien sie robi choc go nawet nie widac. Nie namawiam,tylko nie wiem czy sobie nie obiecujesz zbyt wiele po elektrycznej.

Co do curaprox to moj dentysta pod mikroskopem potwierdzil jej skutecznosc w moje osobistej paszczy,moze ini maja inne warunki paszczowe.

Edytowane przez Polly_
Czas edycji: 2014-12-03 o 20:40
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-03, 20:43   #4244
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar LIV

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
Ale mi chodzi o to ze do zebow z kamieniem sie bardziej przylepia syf i nawet mimo umycia jest uczucie niedomytych zebow. A kamien sie robi choc go nawet nie widac. Nie namawiam,tylko nie wiem czy sobie nie obiecujesz zbyt wiele po elektrycznej.

Co do curaprox to moj dentysta pod mikroskopem potwierdzil jej skutecznosc w moje osobistej paszczy
1. No tak, ale kamienia nie ma na całej powierzchni, a mi chodzi o te powierzchnie gładkie, bezkamienne

2. No widzisz, a mnie by mógł potwierdzić ale jak czuję dyskomfort to na nic mi powtierdzenia naukowe Tu chodzi o moje odczucia. Mój osobisty komfort.

Ale dzięki za opinię, doceniam, zwłąszcza Twoje zdanie, bo wiele przeszłaś w tym temacie.

Edytowane przez rachell111
Czas edycji: 2014-12-03 o 20:45
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-03, 20:56   #4245
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Scent Bar LIV

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
1. No tak, ale kamienia nie ma na całej powierzchni, a mi chodzi o te powierzchnie gładkie, bezkamienne

2. No widzisz, a mnie by mógł potwierdzić ale jak czuję dyskomfort to na nic mi powtierdzenia naukowe Tu chodzi o moje odczucia. Mój osobisty komfort.

Ale dzięki za opinię, doceniam, zwłąszcza Twoje zdanie, bo wiele przeszłaś w tym temacie.

kamien i osad sie robia na całej powierzchni i dlatego przy profesjonalnym czyszczeniu z kamienia szlifuje sie całe zęby specjalnumi pilnikami

ale jakbys zrobila skaling to poczucie dyskomfortu by zniklo niemniej jednak zycze znalezienia superszczotki elektrycznej, moze zainteresuj sie sonicznymi? ja je odrzucilam bo gdzies wyczytalam ze przy duzych wypełnieniach sie nie powinno ich uzywac, ale nie wiem czy źródło było wiarygodne,ale wolalam nie ryykowac
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-03, 21:10   #4246
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Scent Bar LIV

Cytat:
Napisane przez winter76 Pokaż wiadomość
Ja tu kupiłam http://mintishop.pl/
o rany tam to bym fortunę wydała
dobrze ze wczoraj mi tego nie podesłałaś
Cytat:
Napisane przez aileenn Pokaż wiadomość

Szczegółowo o moim żarciu:

rany, ja bym nie potrafiła tylu rzeczy wyeliminować
w ogóle beznadziejna jestem w dietach Koniecznie powinnam stosować dietę o niskim IG, ale też mi się grzeszki zdarzają, nie potrafię tak w 100%


Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
To może jakiś nagłówek rozluźniająco-nieformalny wprowadź, może właśnie "Joł Joł Dyrekcjo Szpitala!"?

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość

Dowiedziałem się, że mój znajomy nie żyje. Wyjechał do UK 10 lat temu, wraz z pierwszą "falą" naszej lokalnej emigracji, krótko potem zerwał kontakty ze wszystkimi i nikt nie wiedział, co się z nim dzieje. W Polsce nie był ani razu przez te wszystkie lata (jego matka zmarła na raka jakieś 2 mies. temu; nie wiem nawet, czy wiedział o jej chorobie).

W zeszłym tygodniu samobójstwo popełnił fryzjer, młody chłopak, zostawił żonę i dziecko/dzieci.

Jakie to życie jest pokręcone...
ano
Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
Czy łatwo jest wybrać dobrą szczoteczkę elektryczną? co jest ważne? Które są najlepsze? Philips, Oral-B, Braun? Jest jakaś różnica?
Soniczne podobno są świetne, ale to już jest baaardzo konkretny wydatek
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-03, 21:37   #4247
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar LIV

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
kamien i osad sie robia na całej powierzchni i dlatego przy profesjonalnym czyszczeniu z kamienia szlifuje sie całe zęby specjalnumi pilnikami

ale jakbys zrobila skaling to poczucie dyskomfortu by zniklo niemniej jednak zycze znalezienia superszczotki elektrycznej, moze zainteresuj sie sonicznymi? ja je odrzucilam bo gdzies wyczytalam ze przy duzych wypełnieniach sie nie powinno ich uzywac, ale nie wiem czy źródło było wiarygodne,ale wolalam nie ryykowac
Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość


Soniczne podobno są świetne, ale to już jest baaardzo konkretny wydatek
no ale to jest włąśnie moje główne zapytanie - jaka jest różnica między sonicznymi a elektrycznymi? Ja tej różnicy nei pojmuję, nie pytałąm o różnicę między zwykłą a na prąd, tylko o tą różnicę w obrębie elektrycznych. Bo jak różnica jest warta tego konkretnego wydatku, to może się uda, jako kiedyś niezamówiony prezent, teraz mam możliwość rozważenia, tylko właśnie, czy warto? Z tego co wiem Philips ma soniczną. Co to w ogóle jest? Czym się różni od innych an prąd. ? Wie ktoś?

Of kors szukam sobie na neciku, i wkurza mnie, ze wszędzie widzę drogie zestawy, ale jakby była jedna to spoko. No ale nie ma. Jutro w sklepie popytam.

Edytowane przez rachell111
Czas edycji: 2014-12-03 o 21:52
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-03, 22:20   #4248
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Scent Bar LIV

Znad herbaty "owoce leśne"
Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
To sie nie uda, z zebami jest jak z umywalka
O właśnie! Ad sinupret - jak Twój zlewozmywak? Wypracowałaś jakąś satysfakcjonującą a nieskomplikowaną metodę czyszczącą?
Cytat:
I nie myjcie ludziekolkami...tak sie uczy dzieci bo to najprostsa metoda, potem czas zaczac myc zeby na powaznie
Ja kółkami myję, odkąd w jakiejś gazetce dla dzieci przeczytałem to zalecenie, jakieś 10 lat miałem może A to całe "wymiatanie od dziąseł ku górze" to w praktyce upierdliwe musi być strasznie, musiałbym na mycie zębów pół godziny przeznaczyć
Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
Powiem Ci, że każda z osób, którym zamówiłam Curaprox miała wręcz przeciwne wrażenia. Wyrzucili szybciej niż ja. Stwierdzili, ze nigdy nie mieli gorszej szczoteczki, wrażenie niedomytych zębów etc.
Powiadasz? A jeszcze parę dni temu przyglądałem się im w sieciuni, w ramach hipotetycznego zanabycia
Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
kamien i osad sie robia na całej powierzchni i dlatego przy profesjonalnym czyszczeniu z kamienia szlifuje sie całe zęby specjalnumi pilnikami
A jeśli po umyciu mam gładkie zęby (językiem sprawdzam), to to wcale nie musi oznaczać, że są czyste? I czy kamień i osad to synonimy? Czy osad to wstęp do kamienia? Bo takie coś ciemnego mi się na dole od wewnątrz robi, między zębami
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-03, 22:25   #4249
aileenn
Mother of Cats
 
Avatar aileenn
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: BB
Wiadomości: 6 813
Dot.: Scent Bar LIV

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
Powiem Ci, że każda z osób, którym zamówiłam Curaprox miała wręcz przeciwne wrażenia. Wyrzucili szybciej niż ja. Stwierdzili, ze nigdy nie mieli gorszej szczoteczki, wrażenie niedomytych zębów etc.
No popatrz, jak rozbieżne mogą być opinie! Ja curaproxy pokochałam, TŻ też zachwycony.

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
A to całe "wymiatanie od dziąseł ku górze" to w praktyce upierdliwe musi być strasznie, musiałbym na mycie zębów pół godziny przeznaczyć
Upierdliwe dopóki się nie przyzwyczaisz, potem idzie sprawnie


Pozwolę sobie na niedyskretne pytanie: nitkujecie zęby codziennie czy poprzestajecie na myciu i ew. płukaniu?
__________________

aileenn jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-03, 22:29   #4250
Florens
Zakorzenienie
 
Avatar Florens
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: mały biały domek
Wiadomości: 14 994
Dot.: Scent Bar LIV

ojojoj zemby mój temat ulubiony

cze robaczki
__________________
pomóż koniom

Prawdziwe piekło, to źle przeżyte życie

Toficzku zabrałaś ze sobą kawał mojego serca
28.05.2010
Fanaberia Fanybery Fany Fancia 06.04.2017
Florens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-03, 22:34   #4251
aileenn
Mother of Cats
 
Avatar aileenn
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: BB
Wiadomości: 6 813
Dot.: Scent Bar LIV

I jeszcze: kto ma doświadczenia z grypką żołądkową? TŻ zachorzał w poniedziałek, będąc poza Krk. Już mu przechodzi, jutro planuje wracać do mnie. Co robić - oprócz mycia rączków, klamek, kibelków itp. oraz niecałowania się - żeby nie złapać wirusa?
__________________

aileenn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-03, 22:34   #4252
Florens
Zakorzenienie
 
Avatar Florens
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: mały biały domek
Wiadomości: 14 994
Dot.: Scent Bar LIV

Cytat:
Napisane przez aileenn Pokaż wiadomość
No popatrz, jak rozbieżne mogą być opinie! Ja curaproxy pokochałam, TŻ też zachwycony.



Pozwolę sobie na niedyskretne pytanie: nitkujecie zęby codziennie czy poprzestajecie na myciu i ew. płukaniu?
1. ja też
2. kilka razy dziennie, ale nie nitką (upierdliwa jest ) używam tego http://www.izba.pmail.pl/nic/3szt.jpg
__________________
pomóż koniom

Prawdziwe piekło, to źle przeżyte życie

Toficzku zabrałaś ze sobą kawał mojego serca
28.05.2010
Fanaberia Fanybery Fany Fancia 06.04.2017
Florens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-03, 22:37   #4253
aileenn
Mother of Cats
 
Avatar aileenn
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: BB
Wiadomości: 6 813
Dot.: Scent Bar LIV

Cytat:
Napisane przez Florens Pokaż wiadomość
2. kilka razy dziennie, ale nie nitką (upierdliwa jest ) używam tego http://www.izba.pmail.pl/nic/3szt.jpg
Wytłuszczone - rany, jak dobrze, że to napisałaś! Czyli nie jestem dziwadłem z dwiema lewymi rączkami do nitki
__________________

aileenn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-03, 22:38   #4254
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar LIV

Cytat:
Napisane przez Florens Pokaż wiadomość
2. kilka razy dziennie, ale nie nitką (upierdliwa jest ) używam tego http://www.izba.pmail.pl/nic/3szt.jpg
Me too

Mam lepsze panowanie nad sytuacją, a nitka potrafi zaszkodzić, bo o ranki nietrudno. Chyba że ktoś jest mistrzem nitki no to szapoba

Edytowane przez rachell111
Czas edycji: 2014-12-03 o 22:40
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-03, 22:49   #4255
Florens
Zakorzenienie
 
Avatar Florens
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: mały biały domek
Wiadomości: 14 994
Dot.: Scent Bar LIV

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Powiadasz? A jeszcze parę dni temu przyglądałem się im w sieciuni, w ramach hipotetycznego zanabycia

A jeśli po umyciu mam gładkie zęby (językiem sprawdzam), to to wcale nie musi oznaczać, że są czyste? I czy kamień i osad to synonimy? Czy osad to wstęp do kamienia? Bo takie coś ciemnego mi się na dole od wewnątrz robi, między zębami
1. kup, u nas wszyscy obdarowani, tak dla odmiany, zachwyceni
2. kamień i usuń, bo to siedlisko bakterii i na cały organizm "sieje", że o paradontozie nie wspomnę

---------- Dopisano o 23:49 ---------- Poprzedni post napisano o 23:39 ----------

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
no ale to jest włąśnie moje główne zapytanie - jaka jest różnica między sonicznymi a elektrycznymi? Ja tej różnicy nei pojmuję, nie pytałąm o różnicę między zwykłą a na prąd, tylko o tą różnicę w obrębie elektrycznych. Bo jak różnica jest warta tego konkretnego wydatku, to może się uda, jako kiedyś niezamówiony prezent, teraz mam możliwość rozważenia, tylko właśnie, czy warto? Z tego co wiem Philips ma soniczną. Co to w ogóle jest? Czym się różni od innych an prąd. ? Wie ktoś?

Of kors szukam sobie na neciku, i wkurza mnie, ze wszędzie widzę drogie zestawy, ale jakby była jedna to spoko. No ale nie ma. Jutro w sklepie popytam.
ogólnie i z tego co pamiętam
elektrisze szoruje obrotowo, znaczy może podsuwać płytkę nazębną pod dziąsła
soniczna oparta jest na ultra?? dźwiękach (wysoka częstotliwość i zwierzęta nie lubią ) i "pulsując" rozbija ową płytkę ???
Koza polecał mi soniczną jeszcze nie mam, katuję się czasami elektrisze, ale wolę curaproxa
__________________
pomóż koniom

Prawdziwe piekło, to źle przeżyte życie

Toficzku zabrałaś ze sobą kawał mojego serca
28.05.2010
Fanaberia Fanybery Fany Fancia 06.04.2017
Florens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-03, 22:50   #4256
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Scent Bar LIV

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
no ale to jest włąśnie moje główne zapytanie - jaka jest różnica między sonicznymi a elektrycznymi? Ja tej różnicy nei pojmuję, nie pytałąm o różnicę między zwykłą a na prąd, tylko o tą różnicę w obrębie elektrycznych. Bo jak różnica jest warta tego konkretnego wydatku, to może się uda, jako kiedyś niezamówiony prezent, teraz mam możliwość rozważenia, tylko właśnie, czy warto? Z tego co wiem Philips ma soniczną. Co to w ogóle jest? Czym się różni od innych an prąd. ? Wie ktoś?

Of kors szukam sobie na neciku, i wkurza mnie, ze wszędzie widzę drogie zestawy, ale jakby była jedna to spoko. No ale nie ma. Jutro w sklepie popytam.
http://www.czyste-zeby.pl/szczoteczk...dnik-n-14.html


Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Znad herbaty "owoce leśne"

O właśnie! Ad sinupret - jak Twój zlewozmywak? Wypracowałaś jakąś satysfakcjonującą a nieskomplikowaną metodę czyszczącą?
Ja kółkami myję, odkąd w jakiejś gazetce dla dzieci przeczytałem to zalecenie, jakieś 10 lat miałem może A to całe "wymiatanie od dziąseł ku górze" to w praktyce upierdliwe musi być strasznie, musiałbym na mycie zębów pół godziny przeznaczyć

Powiadasz? A jeszcze parę dni temu przyglądałem się im w sieciuni, w ramach hipotetycznego zanabycia

A jeśli po umyciu mam gładkie zęby (językiem sprawdzam), to to wcale nie musi oznaczać, że są czyste? I czy kamień i osad to synonimy? Czy osad to wstęp do kamienia? Bo takie coś ciemnego mi się na dole od wewnątrz robi, między zębami
roll,stillmann i bass
jak masz gładkie to dobrze,ale nie musi odznaczac ze sa czyste
osad to wstep do kamienia, zeby skomplikowac to istnieje jesczez faza posrednia
ciemnego miedzy zebami to juz pewnie kamien

Cytat:
Napisane przez aileenn Pokaż wiadomość
No popatrz, jak rozbieżne mogą być opinie! Ja curaproxy pokochałam, TŻ też zachwycony.


Upierdliwe dopóki się nie przyzwyczaisz, potem idzie sprawnie


Pozwolę sobie na niedyskretne pytanie: nitkujecie zęby codziennie czy poprzestajecie na myciu i ew. płukaniu?
nitkujecie ale nie codziennie

Cytat:
Napisane przez Florens Pokaż wiadomość
1. ja też
2. kilka razy dziennie, ale nie nitką (upierdliwa jest ) używam tego http://www.izba.pmail.pl/nic/3szt.jpg

ale jak sie tego uzywa zeby sobie nie posiekać dziąseł?
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-03, 22:52   #4257
Florens
Zakorzenienie
 
Avatar Florens
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: mały biały domek
Wiadomości: 14 994
Dot.: Scent Bar LIV

Cytat:
Napisane przez aileenn Pokaż wiadomość
Wytłuszczone - rany, jak dobrze, że to napisałaś! Czyli nie jestem dziwadłem z dwiema lewymi rączkami do nitki

kup te cięciwki, są boskie (ale płaskie, bo te ze "sznurkiem" , np. z rossa, robią ała)

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
Me too

Mam lepsze panowanie nad sytuacją, a nitka potrafi zaszkodzić, bo o ranki nietrudno. Chyba że ktoś jest mistrzem nitki no to szapoba
ament
__________________
pomóż koniom

Prawdziwe piekło, to źle przeżyte życie

Toficzku zabrałaś ze sobą kawał mojego serca
28.05.2010
Fanaberia Fanybery Fany Fancia 06.04.2017
Florens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-03, 22:54   #4258
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Scent Bar LIV

nie rozkminiam cieciwki

zamiast nitki mozna uzyc irygatora, no ale to droższe rozwiazanie
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-03, 22:55   #4259
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar LIV

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość

ale jak sie tego uzywa zeby sobie nie posiekać dziąseł?
Normalnie, z wyczuciem. Ma się pełną kontrolę jak rzeźbiarz kurde nad dłutkiem.
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-03, 22:57   #4260
Florens
Zakorzenienie
 
Avatar Florens
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: mały biały domek
Wiadomości: 14 994
Dot.: Scent Bar LIV

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość

ale jak sie tego uzywa zeby sobie nie posiekać dziąseł?
obsługa jest b. prosta, to b. delikatne urządzenie, delikatniejsze od nitki i skuteczniejsze (takie są moje wrażenia z czyszczenia )

---------- Dopisano o 23:56 ---------- Poprzedni post napisano o 23:55 ----------

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
nie rozkminiam cieciwki

zamiast nitki mozna uzyc irygatora, no ale to droższe rozwiazanie
Koza mówi, że irygator nie doczyści

---------- Dopisano o 23:57 ---------- Poprzedni post napisano o 23:56 ----------

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
Normalnie, z wyczuciem. Ma się pełną kontrolę jak rzeźbiarz kurde nad dłutkiem.
no ale coś w ten stajl
__________________
pomóż koniom

Prawdziwe piekło, to źle przeżyte życie

Toficzku zabrałaś ze sobą kawał mojego serca
28.05.2010
Fanaberia Fanybery Fany Fancia 06.04.2017
Florens jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-16 13:57:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:49.