Scent Bar LIV - Strona 162 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-12-12, 20:17   #4831
Florens
Zakorzenienie
 
Avatar Florens
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: mały biały domek
Wiadomości: 14 994
Dot.: Scent Bar LIV

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
dupki

trzeba ich zmusić

Procedura jednak jakaś być musi, paragraf o groźbach na bank się znajdzie w sensie co zgłoszenie przyjęte i do szuflady? Ja wiem, ze policja to kpina, wiem. Ale w przypadku, kiedy sama jestem w domu, to próbowałabym liczyć na przyzwoitość, niechby chociaż szopkę odstawili i odwiedzili mnie na chacie ze dwa razy.

Zgłosiłabym takie gluche telefony, w razie tfu tfu tfu tfu tfu W. Żeby mieć zabezpieczenie, że jakby nie daj bóg coś, to zgłaszałam, może się to potencjalnie przyda. Oby nie. Ale nie przemilczałabym
Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Ja się z Tobą zgadzam w 200% i też bym tego nie odpuściła, choćby dla zasady. Tylko z osobistego doświadczenia niestety wiem, że tu bardzo dużo robi czynnik ludzki - czyli zależy, na kogo się trafi.

W moim mieście policja ma w procedury, przepisy i prawo. Kwestia pogróżek esemesowych - raz. Kwestia opisywanej przeze mnie ze dwie strony temu kradzieży - dwa. Kwestia kradzież, którą ja usiłowałam zgłosić parę lat temu i zostałam wyśmiana - trzy. Latem tego roku usiłowałam zgłosić kradzież korespondencji ze skrzynki pocztowej przez tę tzw. administratorkę budynku (przestępstwo ścigane z urzędu) - i też mnie policja olała i to nawet nie w postaci przyjęcia zgłoszenia i schowania do szuflady, tylko w postaci odmowy przyjęcia zgłoszenia.

Skargi składane do komendanta nie skutkują, oni się tylko potrafią domagać nowej siedziby, rozmaitych dotacji i dodatkowych świadczeń, a nigdy w żaden sposób nie interweniują jak jest taka potrzeba.
no ale jak wezmą takie zgłoszenie to im statystyki spadną lepiej pijaczka na rowerze złapać i mamy 100%
więc do szuflady nie odłożą a i taka sytuacja jak u mnie też niefajna, bo się nękacz telefoniczny sam raczej nie zgłosi

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość


Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość

Flo, a może te telefony to jakie zakłócenia na łączach? U nas było ostatnio podobnie, co słuchawkę podnoszę, tam cisza, aż za którymś razem odezwała się babka z Orange w końcu


Po co taka sukienka? Wystarczy założyć sam szalik przecież
1. na to liczę na razie cisza
2.


Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość

mój ma "wigilię" jutro i idziemy razem, bo mają z osobami towarzyszącymi
W ogóle to niezła "wigilia" impreza na 600 osób
ho ho musisz się odstroić

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość

W Spodku?



wichurrra wróciła i łep mi pęka usiłowałam Was przelecieć ale nie widzę liter

i jeszcze Mam dzwoniła, że jeden z jej kotów umiera, nerki, niby ratują ale nasz wet nie daje mu szans smutny wieczór

---------- Dopisano o 21:17 ---------- Poprzedni post napisano o 21:07 ----------

Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość
No właśnie z mam jst problem, bo to typ wieczniekrytykujący , coś jak nietoperz Redziowy. Nie podoba jej sie wydawanie kasy na nia, bo szkoda, sobie mozna coś kupić. ale jak sobie kupisz, to i tak szkoda bo już tyle tego masz
Z zastawy dostawala od dwóch lat, rok temu zestaw filizanek, wczesniej talerze to odpada...na super fajny sprzet kuchenny nie stać mnie teraz, długopisy tudziez inne piśmidła drogie i osprzętowanie do nich odpada, bo to bez sensu...chyba jedynie cos do domu, najlepiej do salonu, żeby ludzie widzieli tylko żeby to było w rozsądnej cenie, 50 - 60 zl...max 100..serio wolę kupić coś drogie Mlodemu czy Tacie, bo wiem,że docenią....a tak to i tak sie na marudzenie narażę, bo albo szkoda kasy, albo brzydkie, albo drogie...najchętniej to bym kupiła paczkę cukierków, jak by jadła słodycze
Kosmetyki...no nie używa, jedynie podkład , ale to na mikołaki dostała...książki...czyta wszystko, ale 3x w yg w biblio jest, to sobie bierze jak leci...
krem co dostała na gwiazdkę 2 lata temu wywaliłam do polowy zuzyty jakoś w lato......
Normalnie we wspóżyciu córka matka jest super, tylko zbyt oszczędna, nawet jak swoich nie musi oszczędzać....
to może zróbcie składkę z dedim i bratem i kupcie coś wypaśnego do kuchni
albo sprezentuj jakieś super rękawiczki/czapkę/szalik

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
No, i to socjopatycznym, wychudzonym, niewyspanym i z brudnymi dłuższymi włosami
coś dla mnie
__________________
pomóż koniom

Prawdziwe piekło, to źle przeżyte życie

Toficzku zabrałaś ze sobą kawał mojego serca
28.05.2010
Fanaberia Fanybery Fany Fancia 06.04.2017

Edytowane przez Florens
Czas edycji: 2014-12-12 o 20:20
Florens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-12, 20:18   #4832
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar LIV

Cytat:
Napisane przez kamena Pokaż wiadomość
w ogóle to zapomniałam że rozlałam wczoraj coś na klawiaturę i zonk, niektóre klawisze baaardzo ciężko chodzą


u mnie to nawet nie o rozplątywanie chodzi, bo przed myciem rozczesuję a podczas mycia nie plączę włosów, tylko o to, że w mokre włosy mi grzebień nawet taki o szerokich zębach nie wchodzi a jak wejdzie to szarpie. nie pamiętam już jak wpadłam na to żeby poczekać aż wyschną ale byłam mile zaskoczona, że przy suchych obywa się bez płaczu, zgrzytania zębów i wyrywania kłaków w użytkowaniu moje włosy są same z siebie za to plątliwe, więc na co dzień nosze kok, czasem warkocz.

3. pogrubione - to samo się tyczy wawy, tzn. to o odległościach i cenach taxi, bo reszta wydaje mi się w miarę uniwersalna.
a metro jest ciut przereklamowane tyle że przemierza odległości szybciej niż autobus/tramwaj, a w zimie nie marzniesz czekając aż przyjedzie
za to na plus dla zbiorkomu zawsze mnie nastraja widok ludzików skrobiących szyby na mrozie
1. Kam, ja sobie tak po latach klawirkę załatwiłam, na szczęście wymieniona ( w lapie)

2. Tak, rozumiem już, że to taki typ włosów, aaaaaaaaaale, jest jedno ale - mnie też grzebień nie włazi i nie daje rady. Ale mam szcoztkę - która na mokro po odżywce i/lub specyfiku rozplątującym suuunie po wilgotnych włosach. Poza tym ani grzebienia ani szczotki nie wbijam od nasady, metoda rozczesu od końców, tu macie tak samo? Bo od nasady to jest jacha włacha że żaden grzebień nei sunie, ale tym się nie należy zrażać tylko, jak fryzjerki, rozczesywać od końców.


3. Pogrubione - To już baardzo duża różnica in plus. Podstawa. Serio uważam, że zawsze wygrywa.

Nie wszyscy skrobią, niektórzy mają webasto. Ale tak szczerze, dla mnie, zawsze większym komfortem są 3 minuty skrobania, (traktuję to jako sport, którego nie uprawiam) a potem spokojna jazda w samotności we własnym przytulnym miejscu, bez śmeirdzących i nieśmierdzących tłumów, z muzyczką etc. Korzystałam latami z miejskiej komunikacji w Kato i to był ścisk, smród, chamstwo, buractwo, obleśność i niebezpieczne sytuacje. A i strata czasu, bo jechałam 3 h do miejsca, gdzie autem jadę 45 min tą samą drogą.

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
No, i to socjopatycznym, wychudzonym, niewyspanym i z brudnymi dłuższymi włosami
Enemy nie widziałam ale se zorganizuję.

Kochaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam . Po drugiej sekundzie zwiastuna był mój


Zatem uważaj, nie żebym polecała, bo to specyficzne coś. Do zobaczenia i określenia czy ten rodzaj filmu komuś odpowiada. Nie chcę nic więcej mówić, pogadamy ewent after. Rzecz warta dla mnie uwagi ze względu na to, że pokazał troszki aktorstwa. Umie grać.
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-12, 20:34   #4833
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scent Bar LIV

Cytat:
Napisane przez Florens Pokaż wiadomość
coś dla mnie
Zboczenie, które mało kto rozumie

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
Kochaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam . Po drugiej sekundzie zwiastuna był mój

Zatem uważaj, nie żebym polecała, bo to specyficzne coś. Do zobaczenia i określenia czy ten rodzaj filmu komuś odpowiada. Nie chcę nic więcej mówić, pogadamy ewent after. Rzecz warta dla mnie uwagi ze względu na to, że pokazał troszki aktorstwa. Umie grać.
1. ba
2. dam znać po obejrzeniu.
Póki co oglądamy Zaginioną dziewczynę i czujemy się wciągnięci.
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-12, 20:42   #4834
Florens
Zakorzenienie
 
Avatar Florens
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: mały biały domek
Wiadomości: 14 994
Dot.: Scent Bar LIV

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Zboczenie, które mało kto rozumie


Póki co oglądamy Zaginioną dziewczynę i czujemy się wciągnięci.
ja jeszcze lubię nałogowców

zaginioną czytałam (takie se, ale raczej na +) ide szukać filmu
__________________
pomóż koniom

Prawdziwe piekło, to źle przeżyte życie

Toficzku zabrałaś ze sobą kawał mojego serca
28.05.2010
Fanaberia Fanybery Fany Fancia 06.04.2017
Florens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-12, 20:58   #4835
Parabelka
Panaroja
 
Avatar Parabelka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 694
Dot.: Scent Bar LIV

snad kothy
Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
1. Nie inaczej, dobrze to ujęłaś, tylko puszeczki im ładne zostały

2. Nisko Wysokopor szybko mokną szybko schną - wię bo mam i jednak zazdroszczę Wam niskoporowatym
1. a puszeczkami to się mogą .....obstawić
2.acha

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość


Wszystko psują jak widać, nie tylko perfumy



Ale ładne pudełka, sama przyznasz
ano spują i ano ładne , ale co s tego
Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość


Dodam jeszcze, że wszędzie na forum i blogach ostrzegają, że prostych włosów wręcz nie wolno czesać na mokro, bo się wtedy bardzo łamią i uszkadzają, na mokro to tylko kręcone
kiedyś miałam falujące i też mowy nie było , jeszcze bardziej nawet były nierozczesywalne

---------- Dopisano o 21:58 ---------- Poprzedni post napisano o 21:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość


Cytat:
Napisane przez kamena Pokaż wiadomość
w moich rejonach jaja sprzedają, czy może bardziej kiedyś sprzedawali, na dziale z warzywami i zaliczenie jaj do grupy nabiału nigdy mnie nie przekonywało


co do pogrubionego przecież właśnie na tym polega filozofia
1.
2.no bo ja wiem , jest różnica między np Kantem czy Platonem czy św.Augustynem i ich doktrynami czy jak tam to nazwać nad czym całę życie pracowali , a wymyślaniem takich głupot które do niczego nie prowadzą bo i tak nie wiesz jak sie zachowasz póki się w takiej sytuacji nie znajdziesz - a znajdują sie z reguły wyłącznie pohaterowi amerykańskich filmów sensacyjnych , gdzie i tak kawaleria zawsze przybywa na czas a bochaterka się rzuca bochaterowi w objęcia , no i zawsze jest milion innych czynników wpływających na sytuację a nieuwzględnionych bo np w przypowieści o grotołazie chciałabym zobaczyć grubego grotołaza i to tak grubego , że utknął w wejściu i jakim cudem kierownik wyprawy go wziął ze sobą i pozwolił tam wleźć
__________________
Cezar się nie starzeje . Cezar dojrzewa

-Morza się zagotują , krainy Dysku pękną , królowie runą w proch , a miasta będą niczym jeziora szkła . Uciekam w góry.
-Czy to pomoże ?[...]
-Nie , ale stamtąd będzie lepszy widok .
Terry P.
Parabelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-12, 21:39   #4836
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar LIV

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Zboczenie, które mało kto rozumie



1. ba
2. dam znać po obejrzeniu.
Póki co oglądamy Zaginioną dziewczynę i czujemy się wciągnięci.
1. Ja ja ja rozumie

3. Ja wciąż czekam z nią - to jest mój rekord czasowy i największe poświęcenie moje ever w ten związek że czekam na chuopina z tym filmem. Żeby obejrzeć razem. Zaintrygował mnie jak tylko weszły trailery eng przed premierą, a to się nie zdarzyło od lat kilku, żeby mnie trailer amerykańskiego thrillera zaintrygował. Nawet chciałam zbanować fakt banowania przez nas kina i przecierpieć ale mi Teżyk mówił poczekajmy, zróbmy to po swojemu, tak jak lubimy, nie psujmy sobie filmu. Serio dzisiejsza atmosfera kina psuje mi radość z oglądania filmów. Wyjątek jakieś Avatary ale no litości, nie to mnie kręci nie to mnie podnieca tylko "fabuła", scenariusz, suspens.

Cytat:
Napisane przez Florens Pokaż wiadomość
ja jeszcze lubię nałogowców

zaginioną czytałam (takie se, ale raczej na +) ide szukać filmu
1.

---------- Dopisano o 22:39 ---------- Poprzedni post napisano o 22:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość
2.no bo ja wiem , jest różnica między np Kantem czy Platonem czy św.Augustynem i ich doktrynami czy jak tam to nazwać nad czym całę życie pracowali , a wymyślaniem takich głupot które do niczego nie prowadzą bo i tak nie wiesz jak sie zachowasz póki się w takiej sytuacji nie znajdziesz - a znajdują sie z reguły wyłącznie pohaterowi amerykańskich filmów sensacyjnych , gdzie i tak kawaleria zawsze przybywa na czas a bochaterka się rzuca bochaterowi w objęcia , no i zawsze jest milion innych czynników wpływających na sytuację a nieuwzględnionych bo np w przypowieści o grotołazie chciałabym zobaczyć grubego grotołaza i to tak grubego , że utknął w wejściu i jakim cudem kierownik wyprawy go wziął ze sobą i pozwolił tam wleźć


Ad pogrubione ten śmiech, ale kurtka to mi przywodzi na myśł, sytuację z błędnych skał, kiedy to jest jeden jakiś tam "przesmyk" ? przestrzeń między dwoma ścianami skał, gdzie pisze wyraźnie, że osoby pow ileś tam cm szer nie przejdą. I szłam tam z kumplem, co miał piwny brzusior i skontestował, to teeeraz mi mówice???????? Miał poważny problem, wszedł na wcisk.

Edytowane przez rachell111
Czas edycji: 2014-12-12 o 21:31
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-12, 21:45   #4837
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scent Bar LIV

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
Ja wciąż czekam z nią - to jest mój rekord czasowy i największe poświęcenie moje ever w ten związek że czekam na chuopina z tym filmem. Żeby obejrzeć razem.
Obejrzałam właśnie i świetna! Znaczy można się szybko domyślić ocb ale i tak pozostaje przyjemność z oglądania. Przy tym fajne dialogi (na początku dziewaczne) i urocza otoczka beznadziejności. Dam 8/10 a Strzelcowi 7.
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-12, 21:57   #4838
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar LIV

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Obejrzałam właśnie i świetna! Znaczy można się szybko domyślić ocb ale i tak pozostaje przyjemność z oglądania. Przy tym fajne dialogi (na początku dziewaczne) i urocza otoczka beznadziejności. Dam 8/10 a Strzelcowi 7.
Dzięki, tak właśnie sobie to wyobrażałam, widziałam cichcem kilka scen eng i taki trochę stary dobry usa thri, dobrze prowadzony w sensie, wiesz że baja i kogo zabili i uciekł ale i tak nie masz poczucia straconego czasu bo ktoś Ci ten czas zacnie uprzyjemnił

O Enemy nie mogę powiedzieć nic teraz, żadnych ocen bo się nie da, inna klasyfikacja, jeśli się nie wie co się ocenia a jak się już wie, to nie ma sensu oglądać. Wkurzył nas, delikatnie mówiąc , bo nie tego się spodziewaliśmy, ale fajne było odgadywanie w trakcie, domysły etc. Wiedząc z czym się ma do czynienienia, nie ma żadnej frajdy.
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-12, 22:03   #4839
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scent Bar LIV

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
O Enemy nie mogę powiedzieć nic teraz, żadnych ocen bo się nie da, inna klasyfikacja, jeśli się nie wie co się ocenia a jak się już wie, to nie ma sensu oglądać.
Czytałam inną książkę Saramago i styl pisania miał specyficzny więc podejrzewam, że film też może być dziwaczny. Ale spoko, na Galalalahada zawsze miło popaczeć, pomimo drwaloseksualnej brody.
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-12, 22:09   #4840
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar LIV

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Czytałam inną książkę Saramago i styl pisania miał specyficzny więc podejrzewam, że film też może być dziwaczny. Ale spoko, na Galalalahada zawsze miło popaczeć, pomimo drwaloseksualnej brody.
Ja myślę, że jedyny fun (poza skupianiem się na interpretacji Gylahalanhglahola) to niewiedza, nieświadomość tego o czym to jest. Serio. Tajemnica jest ciekawsza. Strasznie prosty to zabieg i hmmm tani, nie w moim stylu dlatego nie polecam, ale dla eksploatorów kina, lubiących się przekonać samemu na własnej skórce to w sumie warto "zaliczyć".

Aha, sorry, zapomłam dodać, że on z cyklu hmmm męsko damskich i ciążowych.

Edytowane przez rachell111
Czas edycji: 2014-12-12 o 22:15
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-12, 22:31   #4841
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Scent Bar LIV

tru
jakbys chciala to mam dla ciebie spodniczke, czarno z czerwono tiulowo wyłazonco warstwą spodniom, fajna, za free ofkors


fogle to moj swiat legł dzic w gruzach , bo ja sie szkole i cwicze w temacie fotografii i sie wkokufiam ze czemu to nie wychdzi tak jak innym, a dzis dosiadłam kompika by zgłebiac sieciunie w temacie i sie okazuje ze to wszydtko to jes photoshop
nie wiem czy tylka ja jestem taka najwna ze myslałam ze fotografia to fotografia, a poprawianie to co najwyzej podciagniecie kontrastu
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-12, 23:43   #4842
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar LIV

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
fogle to moj swiat legł dzic w gruzach , bo ja sie szkole i cwicze w temacie fotografii i sie wkokufiam ze czemu to nie wychdzi tak jak innym, a dzis dosiadłam kompika by zgłebiac sieciunie w temacie i sie okazuje ze to wszydtko to jes photoshop
nie wiem czy tylka ja jestem taka najwna ze myslałam ze fotografia to fotografia, a poprawianie to co najwyzej podciagniecie kontrastu
Nie znam się kompletnie na cyfrowości, photoszopach - ja zawsze byłam przekonana, że fotografia to jest sztuka, i liczy się ujęcie, emocje, etc etc. Ale jeśli dzisiejsza technika to zatępuje, to strasznie mi przykro. Bo na wuj te wszystkie konkursy, wystawy i inne galerie fotografii. Słynne na cały świat. Wychowałam się na innej szkole. Jako odbiorca amator, zaznaczam.

Do tej pory myślałam, że kunszt fotografii widać na zdjęciu, i widać fotoszopę, ale co dinozaur jestem? Nie ma tak?

---------- Dopisano o 00:11 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Florens Pokaż wiadomość
no ale jak wezmą takie zgłoszenie to im statystyki spadną lepiej pijaczka na rowerze złapać i mamy 100%
więc do szuflady nie odłożą a i taka sytuacja jak u mnie też niefajna, bo się nękacz telefoniczny sam raczej nie zgłosi


i jeszcze Mam dzwoniła, że jeden z jej kotów umiera, nerki, niby ratują ale nasz wet nie daje mu szans smutny wieczór
1. Czyżbyś podejrzewała kto dzwoni i w jakim celu?

2. Oł maaan, no nerki to nie ma szans, to lepiej kotkowi dać odpocząć od takiego życia Straszne to ale prawdziwe.

a propos, filozoficzne tematy kogo wysadzić dynamitem żeby uratować 10ciu już były. Ale jakoś realne kwestie - kiedy ktoś nam najbliższy ląduje w szpitalu jako przysłowiowe "warzywo" i mamy decydować o jego odcięciu od życia, umykają filozofom. Pewnie nie ich dziedzina

Od lat mi to spędza sen z powiek, gadamy o tym z małżem, i kurcze każde z nas ma na celu dobro drugiego - ale "lekarze" tudzież współczesna medycyna, tudzież media mówią nam co powinniśmy zrobić. Śmierć mózgu, śpiączki. Etc. Aczkolwiek po świecie chodzi pełno takich żywych i zdrowych. I komu ufać, w co wierzyć, chcemy oszczędzić cierpień komuś kto ma wegetować, bo ktoś nam wmówił że już nie "odżyje" nie powróci do funkcjonowania w tym świecie. 21 wiek i śliska wciąż sprawa. Takie teoretyzowanie jakie uprawiamy z chuopinem często, ma więszky sens, bo dotyczy naszych spraw. Bardzo prawdopodobych w dodatku. Dzisiaj żaden problem wpaść w śpiączkę po złym połknięciu wody, etc. Komu wierzyć? Co robić? Nie ma odpowiedzi, są tylko te, które dyktuje nasze sumienie. Myśmy ostatnio z chuopinem zmienili zdanie. ale nie wiemy czy na lepsze

---------- Dopisano o 00:43 ---------- Poprzedni post napisano o 00:11 ----------

Cytat:
Napisane przez kamena Pokaż wiadomość
bez kontekstu fajnie to brzmi

Edytowane przez rachell111
Czas edycji: 2014-12-12 o 23:26
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-13, 08:03   #4843
Betty83
Zakorzenienie
 
Avatar Betty83
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 8 073
Dot.: Scent Bar LIV

znad kaca i planów pójścia na Stonogę

Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
Ha, to się okaże, na pewno więcej samodzielności, i co za tym idzie odpowiedzialności i obowiązków, ale to akurat mnie nie zniechęca, bo tu kurna trochę byłam w roli przynieś-wynieś-pozamiataj. Ogólnie chyba masakrycznie do siebie nie psowałyśmy z szefową, albo to ja jestem nie do zycia i współpracy, nie wiem Ale czy płaciłaby mi w tej sytuacji przez dwa lata Już nic nie wiem, i ta zmiana jest mi bardzo potrzebna


Cytat:
Ze sto lat temu testowałam, wspominam jako ładne, elegancki kwiatki na piżmie, to możliwe czy z czymś mylę?
nie fię, ale ja piąty raz czytam o kwiatkach w piżamie

Cytat:
Betty


Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
też chyba zacznę tak robić, przypomniało mi się, że kiedyś miałam gładziutkie włosy, jak pakowałam biosilka na całą długość, ale jak wyczytałam, że ma alkohol w składzie, to go wywaliłam i zapomniałam o tym sposobie
no to zamiast biosilka chi, gp, olejek orientalny albo inny jedwab bezalko

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość

po trzech nocach wreszcie zamknęłam oboje oczu a nie jedno

1.
2.

[1=5ed20e359c6e02ff4b6d234 3033f9068648c91fd_610b1bf 2637d5;49310355]
Przejdzie
[/QUOTE]

już mnie medycy wyprowadzili z błędu, że samo przejdzie

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
mam pytanie o fejsika
w zakladce popularne wydarzenia w poblizu pokazuje mi prwie wyłacznie wydarzenia z wrocławia . o cp kaman? ja chce z krakowa , da sie to jakos przestawic?
to polub albo zaznajom lokalnych organizatorów i zdradź fejsikowi gdzie mieszkasz

Cytat:
Napisane przez golden_eye Pokaż wiadomość

M. ma na nadgarstku, pamiątka po siłowni, a brat M ma wysyp od 2 lat na głowie, w różnych miejscach, aktualnie jest po drugiej chemii bo stwierdzili wracze że to nowotwór jakiś ale to chyba nie to samo, to na ręce i to na głowie.

cudne

1. ja się już boję badać i odwlekam ile się da
ale to tylko potęguje......
jednego na ręce już mi chirurg usuwał, a teraz nawet nie przeciążałam niczym rąk i nie wiem skąd się wziął

2. w końcu ktoś mnie rozumie

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
fogle to moj swiat legł dzic w gruzach , bo ja sie szkole i cwicze w temacie fotografii i sie wkokufiam ze czemu to nie wychdzi tak jak innym, a dzis dosiadłam kompika by zgłebiac sieciunie w temacie i sie okazuje ze to wszydtko to jes photoshop
nie wiem czy tylka ja jestem taka najwna ze myslałam ze fotografia to fotografia, a poprawianie to co najwyzej podciagniecie kontrastu
bzdura

a o jakie efekty chodzi?

gadaj z tymi co na analogu dobre zdjęcia potrafią zrobić
po komunii zgrywałam zdjęcia prosto z aparatu siostry exa, żadne nawet lightroomem nie tknięte, wszystkie idealne, jakieś 4gb
ja się muszę wspomagać softem, z braku wiedzy, talentu, światła w obiektywie
__________________
today's rain is tomorrow's whisky
Betty83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-13, 09:27   #4844
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scent Bar LIV

Znowu mam pytanie do specjalistki Betty Tym razem muzyczne.
Czy znasz może inne utwory w takim guście:
https://www.youtube.com/watch?v=rvYgbXipvP8
https://www.youtube.com/watch?v=DaVA6sgOpws
czyli babski wokal z hmm, elektronicznym pierdyknięciem.
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-13, 09:40   #4845
Betty83
Zakorzenienie
 
Avatar Betty83
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 8 073
Dot.: Scent Bar LIV

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Znowu mam pytanie do specjalistki Betty Tym razem muzyczne.
Czy znasz może inne utwory w takim guście:
https://www.youtube.com/watch?v=rvYgbXipvP8
https://www.youtube.com/watch?v=DaVA6sgOpws
czyli babski wokal z hmm, elektronicznym pierdyknięciem.
a pełno tego pewnie jest
sunday munich obczaj
__________________
today's rain is tomorrow's whisky
Betty83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-13, 11:02   #4846
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Scent Bar LIV

Cytat:
Napisane przez Betty83 Pokaż wiadomość









to polub albo zaznajom lokalnych organizatorów i zdradź fejsikowi gdzie mieszkasz
ale mam polubionych




Cytat:
bzdura

a o jakie efekty chodzi?

gadaj z tymi co na analogu dobre zdjęcia potrafią zrobić
po komunii zgrywałam zdjęcia prosto z aparatu siostry exa, żadne nawet lightroomem nie tknięte, wszystkie idealne, jakieś 4gb
ja się muszę wspomagać softem, z braku wiedzy, talentu, światła w obiektywie
głównie o plastyke i kolorystyke zdjecia. i chodzi mi o niemowlaki.
np kolor skóry noworodka, mi młoda wychodziłą w pierwszym miesiacu zielono fioletowa i sie wkurfialam,a tu sie okazuje ze to norma . 2 rzecz to swiatło i takie miejscowe rozświetlenia, trzecia to kontrast.

moze znajde jakis przyklad w sieciuni

edit-mam ,przeciez sobie wczoraj zapisalam..chociaz tu uwazam ze za duzo jest tego swiatła dodanego, no ale pbrazuje dokladnie te 3 rzeczy ktorych mi brakowało w moich fotach prosto z aparatu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2a3e2872a92e4947c672c134d307c168.jpg (53,8 KB, 32 załadowań)

Edytowane przez Polly_
Czas edycji: 2014-12-13 o 11:06
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-13, 12:31   #4847
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Scent Bar LIV

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
W Spodku?

nie, tutaj: http://www.restauracja-bialydom.pl/paniowki/
podobno do 500 osób tam wchodzi + jeszcze ma być ogrzewany namiot
Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Rejcz, oglądałaś Wolnego strzelca (Nightcrawler)? Jeśli nie to zapraszam na seans choć mógłby bardziej trzymać w napięciu. Ale co najważniejsze jest ciacho
widziałam kiedyś trailer i mnie zainteresował
Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość

nie no, ja zawsze rozkminiam, przecież bym nie była sobą, a jeszcze teraz, jak mam wolne, mam czas na klasyczne "thinking leads to overthinking" nie lubię tego w sobie
też to mam
dlatego lepiej mieć mniej czasu na rozkminy, bo jak sie ma więcej to można zwariować
zdrówka
Cytat:
Napisane przez melkmeisje Pokaż wiadomość
Nie, będzie i facet, i rodzina. Dla mnie to jasne, że jadę do domu, a dla niego to jasne, że jedzie ze mną. A że jego ojciec zrobił o to wielką aferę i na mnie nawrzeszczał, to inna sprawa, ale jego akurat mam w i nie o to chodzi. Po prostu nie mam ochoty, wiem, że i tak się nie zresetuję, nie wyłączę, nie odpoczną psychicznie.

Cytat:
Napisane przez Florens Pokaż wiadomość

ho ho musisz się odstroić
ano nie chce mi się

Cytat:
Napisane przez Florens Pokaż wiadomość
i jeszcze Mam dzwoniła, że jeden z jej kotów umiera, nerki, niby ratują ale nasz wet nie daje mu szans smutny wieczór

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Póki co oglądamy Zaginioną dziewczynę i czujemy się wciągnięci.
mnie się bardzo podobało
Cytat:
Napisane przez Betty83 Pokaż wiadomość
1.


Znad niczego i wstania o 12.12 az łeb mnie od tego spania boli
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-13, 14:15   #4848
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Scent Bar LIV

Znad żurku
Cytat:
Napisane przez Florens Pokaż wiadomość
Mam dzwoniła, że jeden z jej kotów umiera, nerki, niby ratują ale nasz wet nie daje mu szans smutny wieczór

Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość
chciałabym zobaczyć grubego grotołaza i to tak grubego , że utknął w wejściu i jakim cudem kierownik wyprawy go wziął ze sobą i pozwolił tam wleźć

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
nie, tutaj: http://www.restauracja-bialydom.pl/paniowki/
podobno do 500 osób tam wchodzi + jeszcze ma być ogrzewany namiot
Fajnie będzie
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-13, 17:59   #4849
Parabelka
Panaroja
 
Avatar Parabelka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 694
Dot.: Scent Bar LIV

snad drącej się ile fabryka dała kothy
Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
Ad pogrubione ten śmiech, ale kurtka to mi przywodzi na myśł, sytuację z błędnych skał, kiedy to jest jeden jakiś tam "przesmyk" ? przestrzeń między dwoma ścianami skał, gdzie pisze wyraźnie, że osoby pow ileś tam cm szer nie przejdą. I szłam tam z kumplem, co miał piwny brzusior i skontestował, to teeeraz mi mówice???????? Miał poważny problem, wszedł na wcisk.
dobrze że nie utknął , byłby dylemat




Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość

fogle to moj swiat legł dzic w gruzach , bo ja sie szkole i cwicze w temacie fotografii i sie wkokufiam ze czemu to nie wychdzi tak jak innym, a dzis dosiadłam kompika by zgłebiac sieciunie w temacie i sie okazuje ze to wszydtko to jes photoshop
nie wiem czy tylka ja jestem taka najwna ze myslałam ze fotografia to fotografia, a poprawianie to co najwyzej podciagniecie kontrastu
ja sieu nie snam dla mnie fotografia to zawsze była czarna magia , ale za fotografię uważam robienie zdjęć na normalnej kliszy , normalnym aparatem , tu potrzeba i wiedzy i talentu , żeby wybrać obiekt , ustawić , wykadrować , jakieś czasy naświetlania , przesłony , insze cuda dobrać i dopiero trzasnąć zdjęcie takie że proszę siadać , bez żadnych obróbek , tylko kliszę do kuwety , wywołać , odbić , jest . A nie cyk elektroniką jak leci , a potem ziu do fotoszopa , podkręcić kolory , kontrast , to usunąć , tamtego dodać i się chwalić . Nie sztuka zrobić zdjęcie jak 3/4 roboty komp odwala . Ale powtarzam - ja się nie znam , lajkonik jestem

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
Nie znam się kompletnie na cyfrowości, photoszopach - ja zawsze byłam przekonana, że fotografia to jest sztuka, i liczy się ujęcie, emocje, etc etc. Ale jeśli dzisiejsza technika to zatępuje, to strasznie mi przykro. Bo na wuj te wszystkie konkursy, wystawy i inne galerie fotografii. Słynne na cały świat. Wychowałam się na innej szkole. Jako odbiorca amator, zaznaczam.

Do tej pory myślałam, że kunszt fotografii widać na zdjęciu, i widać fotoszopę, ale co dinozaur jestem? Nie ma tak?



Od lat mi to spędza sen z powiek, gadamy o tym z małżem, i kurcze każde z nas ma na celu dobro drugiego - ale "lekarze" tudzież współczesna medycyna, tudzież media mówią nam co powinniśmy zrobić. Śmierć mózgu, śpiączki. Etc. Aczkolwiek po świecie chodzi pełno takich żywych i zdrowych. I komu ufać, w co wierzyć, chcemy oszczędzić cierpień komuś kto ma wegetować, bo ktoś nam wmówił że już nie "odżyje" nie powróci do funkcjonowania w tym świecie. 21 wiek i śliska wciąż sprawa. Takie teoretyzowanie jakie uprawiamy z chuopinem często, ma więszky sens, bo dotyczy naszych spraw. Bardzo prawdopodobych w dodatku. Dzisiaj żaden problem wpaść w śpiączkę po złym połknięciu wody, etc. Komu wierzyć? Co robić? Nie ma odpowiedzi, są tylko te, które dyktuje nasze sumienie. Myśmy ostatnio z chuopinem zmienili zdanie. ale nie wiemy czy na lepsze
1.
2.ja bym wolała żeby mnie odłączyli od aparatury bądź nie ratowali jakby co , niż wegetować jako bezwładna półroślina w całości zależna od otoczenia , bo tak się kończą długie śpiączki w 99,9% przypadków . Obumarła kora mózgowa nigdy nie zregeneruje się w stopniu umożliwiającym danej osobie funkcjonowanie jak przedtem .
Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość


głównie o plastyke i kolorystyke zdjecia. i chodzi mi o niemowlaki.
np kolor skóry noworodka, mi młoda wychodziłą w pierwszym miesiacu zielono fioletowa i sie wkurfialam,a tu sie okazuje ze to norma . 2 rzecz to swiatło i takie miejscowe rozświetlenia, trzecia to kontrast.
jaaki śliczny didek


byłam z kothą u weta bo jej się słabo syf goi i dostała nowy antybiotyk , ale po wizycie łazi po domu i drze paszczę diabli wiedzą o co , i próbuje nawiać z chałupy pewnie będziemy mieć koncertującą noc pt koci serenady pod drzwiami wyjściowymi
i poszłabym pierogi robić , ale właśnie uwaliła mi się na kolanach
__________________
Cezar się nie starzeje . Cezar dojrzewa

-Morza się zagotują , krainy Dysku pękną , królowie runą w proch , a miasta będą niczym jeziora szkła . Uciekam w góry.
-Czy to pomoże ?[...]
-Nie , ale stamtąd będzie lepszy widok .
Terry P.
Parabelka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-13, 20:23   #4850
kamena
ʞɐɯǝuɐ
 
Avatar kamena
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: powązki
Wiadomości: 6 987
Dot.: Scent Bar LIV

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
2. Tak, rozumiem już, że to taki typ włosów, aaaaaaaaaale, jest jedno ale - mnie też grzebień nie włazi i nie daje rady. Ale mam szcoztkę - która na mokro po odżywce i/lub specyfiku rozplątującym suuunie po wilgotnych włosach. Poza tym ani grzebienia ani szczotki nie wbijam od nasady, metoda rozczesu od końców, tu macie tak samo? Bo od nasady to jest jacha włacha że żaden grzebień nei sunie, ale tym się nie należy zrażać tylko, jak fryzjerki, rozczesywać od końców.


3. Pogrubione - To już baardzo duża różnica in plus. Podstawa. Serio uważam, że zawsze wygrywa.
ad. szczotka oooo, nie, szczotek to ja się boję nawet na suchych włosach rozczesywanie od końcówek to dla mnie oczywista oczywistość, więc nawet o tym nie wspomniałam

ad. metro, ale poza tymi plusami jest jak w innych środkach komunikacji, a na minus - jak się zepsuje pomiędzy stacjami to nie wyjdziesz no i ma baaaardzo ograniczony zasięg

Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość
2.no bo ja wiem , jest różnica między np Kantem czy Platonem czy św.Augustynem i ich doktrynami czy jak tam to nazwać nad czym całę życie pracowali , a wymyślaniem takich głupot które do niczego nie prowadzą bo i tak nie wiesz jak sie zachowasz póki się w takiej sytuacji nie znajdziesz -
ha! skąd wiedziałam, że tak odpowiesz czyli Twoim zdaniem filozofować może taki Sokrates a nie zwyczajny człowiek tu i teraz, bo jak Sokrates myśli to jest filozofia a jak myśli ktoś zwyczajny, to są już głupoty? czy może utylitaryzm jest głupotą? i czy filozofowanie musi koniecznie do czegoś prowadzić?


Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
Ad pogrubione ten śmiech, ale kurtka to mi przywodzi na myśł, sytuację z błędnych skał, kiedy to jest jeden jakiś tam "przesmyk" ? przestrzeń między dwoma ścianami skał, gdzie pisze wyraźnie, że osoby pow ileś tam cm szer nie przejdą. I szłam tam z kumplem, co miał piwny brzusior i skontestował, to teeeraz mi mówice???????? Miał poważny problem, wszedł na wcisk.


Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość
za fotografię uważam robienie zdjęć na normalnej kliszy , normalnym aparatem , tu potrzeba i wiedzy i talentu , żeby wybrać obiekt , ustawić , wykadrować , jakieś czasy naświetlania , przesłony , insze cuda dobrać i dopiero trzasnąć zdjęcie takie że proszę siadać , bez żadnych obróbek , tylko kliszę do kuwety , wywołać , odbić , jest . A nie cyk elektroniką jak leci , a potem ziu do fotoszopa , podkręcić kolory , kontrast , to usunąć , tamtego dodać i się chwalić . Nie sztuka zrobić zdjęcie jak 3/4 roboty komp odwala . Ale powtarzam - ja się nie znam , lajkonik jestem
oj tam, klisza czy karta pamięci to przecież tylko medium, komputerek nie odwala za fotografa 3/4 roboty, a retusz i obróbka istniały od początku fotografii.
__________________
"This is a ticket for the bus that inkubi, suckubi, and serialbi ride to work. There's only one bus, because otherwise it'd be a bi, and then it'd be too busy exploring dating options to pick anyone up."

EVERY WOMAN IS A STAR
kamena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-13, 22:54   #4851
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: Scent Bar LIV

Cytat:
Napisane przez kamena Pokaż wiadomość
a ja się przyznam nieśmiało, że nie jestem na stówkę pewna, czy lubelskie, bo teraz to różnie z tym jest
Lublin jest stolicą lubelskiego

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
2. No ale jak ząb umrze to i czucia brak. Dednięty nie boli. A czy musiał być zepsuty? Co ona na to? Skomentowała to jakoś? Nie każde zapalenie ucha boli, moja przyjaciółka ma non stop, nawracające, i na pewnym etapie jeszcze nie boli.
Ale proces umierania zęba boli, a ten parę miesięcy temu był prześwietlany i było wszystko w najlepszym porządku, tylko plomba do wymiany bo się amalgamat rozszczelnił, no więc została wymieniona i nic się z nim nie działo, a przynajmniej żyłam w tym przekonaniu, teraz poszłam na usuwanie kamienia i jakoś tuż przed tym jakieś paskudztwo mi się zrobiło na dziąśle, pokazałam dentystce, a ona mnie natychmiast na prześwietlenie. Wokół korzenia jesień średniowiecza po prostu, obu nam szczeny opadły, szanse na uratowanie zęba, znaczy utrzymanie go w żuchwie w ogóle ocenia na 50% I jest w szoku, że mnie nie bolało
Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość
Mam problem prezentowy...
Dla ojca mam już dwie fajowe koszule, dla Młodego fajowa koszula, perfumy i koszulka za☠☠☠ista, jedna dostał na mikolajki i zachwycony, druga na gwiazdkę, tylko dla mamy nie mam nic i nie mam pomysłu....perfumy odpadają ( dostaje moje jak jej się spodobaja i i tak rzadko używa), ciuchy też, bo mamy całkiem rózne gusta...nie wiem, może jakiś świecznik czy co?
Swojej kupiłam książkę i perfumę, ale rozważałam jeszcze jedwabną apaszkę, fensi lakier do paznokci, albo pafnącą świeczkę

Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość
No właśnie z mam jst problem, bo to typ wieczniekrytykujący , coś jak nietoperz Redziowy.
A to rózga się należy

Cytat:
Napisane przez melkmeisje Pokaż wiadomość
Nie, będzie i facet, i rodzina. Dla mnie to jasne, że jadę do domu, a dla niego to jasne, że jedzie ze mną. A że jego ojciec zrobił o to wielką aferę i na mnie nawrzeszczał, to inna sprawa, ale jego akurat mam w i nie o to chodzi. Po prostu nie mam ochoty, wiem, że i tak się nie zresetuję, nie wyłączę, nie odpoczną psychicznie.


Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
tru
jakbys chciala to mam dla ciebie spodniczke, czarno z czerwono tiulowo wyłazonco warstwą spodniom, fajna, za free ofkors
O, brzmi jakbym mogła chcieć. W poniedziałek po południu to nawet będę w Twoich okolicach chyba

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
Do tej pory myślałam, że kunszt fotografii widać na zdjęciu, i widać fotoszopę, ale co dinozaur jestem? Nie ma tak?
Jak ktoś się zna to widzi fotoszopę, ale czasem jest naprawdę sprytnie zrobiona, parę lat temu była afera, bo jakiś konkurs wygrało zdjęcie na którym fotoszopą dodano więcej dymu dla dodania dramatyzmu, jakieś zdjęcie z wojny, konkurs typu World Press Photo, nie pamiętam dokładnie

Cytat:
Napisane przez Betty83 Pokaż wiadomość




Cytat:
Napisane przez Betty83 Pokaż wiadomość
nie fię, ale ja piąty raz czytam o kwiatkach w piżamie
To widocznie coś w tym jest

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
też to mam
dlatego lepiej mieć mniej czasu na rozkminy, bo jak sie ma więcej to można zwariować
Ano Przegadaliśmy sprawę z H., od razu mi lepiej
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-14, 01:53   #4852
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Scent Bar LIV

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Fajnie będzie
no nawet fajnie było
Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość
snad drącej się ile fabryka dała kothy

Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
Ale proces umierania zęba boli, a ten parę miesięcy temu był prześwietlany i było wszystko w najlepszym porządku, tylko plomba do wymiany bo się amalgamat rozszczelnił, no więc została wymieniona i nic się z nim nie działo, a przynajmniej żyłam w tym przekonaniu, teraz poszłam na usuwanie kamienia i jakoś tuż przed tym jakieś paskudztwo mi się zrobiło na dziąśle, pokazałam dentystce, a ona mnie natychmiast na prześwietlenie. Wokół korzenia jesień średniowiecza po prostu, obu nam szczeny opadły, szanse na uratowanie zęba, znaczy utrzymanie go w żuchwie w ogóle ocenia na 50% I jest w szoku, że mnie nie bolało
oj, nieźle
Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość

Ano Przegadaliśmy sprawę z H., od razu mi lepiej
no to super

Znad powrotu z imprezy
było jednak ponad 700 osób ale nawet fajnie było, czas szybko zleciał. TŻ ma sympatycznych współpracowników (nie miałam wcześniej okazji poznać)
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-14, 09:56   #4853
aileenn
Mother of Cats
 
Avatar aileenn
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: BB
Wiadomości: 6 813
Dot.: Scent Bar LIV

Pierwsza?
__________________

aileenn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-14, 09:58   #4854
winter76
RENTGEN RZĄDZI!
 
Avatar winter76
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Niu Jork, Niu Jork!
Wiadomości: 28 418
GG do winter76
Dot.: Scent Bar LIV

Druga?
__________________
Jestę hejterę, snobę, trollę i wizażystkom

Jeżeli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można....
Bądź uprzejmy, zachowuj się profesjonalnie, ale zawsze miej w głowie plan zabójstwa każdej napotkanej osoby
winter76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-14, 10:35   #4855
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Scent Bar LIV

Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
Lublin jest stolicą lubelskiego



Ale proces umierania zęba boli, a ten parę miesięcy temu był prześwietlany i było wszystko w najlepszym porządku, tylko plomba do wymiany bo się amalgamat rozszczelnił, no więc została wymieniona i nic się z nim nie działo, a przynajmniej żyłam w tym przekonaniu, teraz poszłam na usuwanie kamienia i jakoś tuż przed tym jakieś paskudztwo mi się zrobiło na dziąśle, pokazałam dentystce, a ona mnie natychmiast na prześwietlenie. Wokół korzenia jesień średniowiecza po prostu, obu nam szczeny opadły, szanse na uratowanie zęba, znaczy utrzymanie go w żuchwie w ogóle ocenia na 50% I jest w szoku, że mnie nie bolało








O, brzmi jakbym mogła chcieć. W poniedziałek po południu to nawet będę w Twoich okolicach chyba



Jak ktoś się zna to widzi fotoszopę, ale czasem jest naprawdę sprytnie zrobiona, parę lat temu była afera, bo jakiś konkurs wygrało zdjęcie na którym fotoszopą dodano więcej dymu dla dodania dramatyzmu, jakieś zdjęcie z wojny, konkurs typu World Press Photo, nie pamiętam dokładnie









To widocznie coś w tym jest



Ano Przegadaliśmy sprawę z H., od razu mi lepiej

po południu tsn koło ktorej?

koło mnie jest nienajgorsza knajpa, mozna kawe wypić

---------- Dopisano o 11:35 ---------- Poprzedni post napisano o 11:12 ----------

co do fotografi to ja sie zgadzam z kameną ,ale...ale teraz mozliwosci retuszu i obrobki sa jednak o wiele większe i w sumie nie wiem czy to dobrze czy źle
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-14, 11:29   #4856
Parabelka
Panaroja
 
Avatar Parabelka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 694
Dot.: Scent Bar LIV

snad kothy i kawusi
Cytat:
Napisane przez kamena Pokaż wiadomość
ha! skąd wiedziałam, że tak odpowiesz czyli Twoim zdaniem filozofować może taki Sokrates a nie zwyczajny człowiek tu i teraz, bo jak Sokrates myśli to jest filozofia a jak myśli ktoś zwyczajny, to są już głupoty? czy może utylitaryzm jest głupotą? i czy filozofowanie musi koniecznie do czegoś prowadzić?




oj tam, klisza czy karta pamięci to przecież tylko medium, komputerek nie odwala za fotografa 3/4 roboty, a retusz i obróbka istniały od początku fotografii.
1.hyhy pewnie że filozofować może każdy , natomiast co z tego wychodzi to inna sprawa filozofowanie to teoria , teorie można sobie snuć do woli , natomiast praktyczne zastosowanie i akceptację społeczną i moralną zyskuje tylko część z nich , no i muszą opierać się na prawdziwych , rzetelnych założeniach inaczej padną . Co do grotołaza cały pomysł był oparty na fałszywych przesłankach , dlatego był idiotyczny . O jakości filozofowania świadczy również jakość branego w obróbkę tematu - właśnie czy jest od początku do końca oparty na prawdziwych założeniach . Rozważanie fałszu mija się z celem bo i wnioski będą fałszywe .
2.ale nie w takim stopniu jak dziś , kiedy obróbką cyfrową można całkowicie zmienić zdjęcie .
Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość


Znad powrotu z imprezy
było jednak ponad 700 osób ale nawet fajnie było, czas szybko zleciał. TŻ ma sympatycznych współpracowników (nie miałam wcześniej okazji poznać)
1.
2.o mamo


leeejeeee

macie coś na śfięta już gotowe ?
__________________
Cezar się nie starzeje . Cezar dojrzewa

-Morza się zagotują , krainy Dysku pękną , królowie runą w proch , a miasta będą niczym jeziora szkła . Uciekam w góry.
-Czy to pomoże ?[...]
-Nie , ale stamtąd będzie lepszy widok .
Terry P.
Parabelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-14, 11:34   #4857
anastazjaaa2
Zakorzenienie
 
Avatar anastazjaaa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 245
Dot.: Scent Bar LIV

Dobry



Mamuśka dostanie duży notes z kalendarzem i kolorowe talerze I moooże apaszkę jakąś, ale to się jeszcze okaże



Bosz...dajce mi śnieg i slońce. 8 stopni na plusie i ciemno jak w dupie....okropna pogoda
anastazjaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-14, 11:45   #4858
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: Scent Bar LIV

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
Znad powrotu z imprezy
było jednak ponad 700 osób ale nawet fajnie było, czas szybko zleciał. TŻ ma sympatycznych współpracowników (nie miałam wcześniej okazji poznać)
Grubo

Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość
Mamuśka dostanie duży notes z kalendarzem i kolorowe talerze I moooże apaszkę jakąś, ale to się jeszcze okaże
No i powinno być ok


Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość
Bosz...dajce mi śnieg i slońce. 8 stopni na plusie i ciemno jak w dupie....okropna pogoda
W Krk też ciepło i rzadko spotykane zjawisko: słońce!
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-14, 11:55   #4859
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Scent Bar LIV

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość

co do fotografi to ja sie zgadzam z kameną ,ale...ale teraz mozliwosci retuszu i obrobki sa jednak o wiele większe i w sumie nie wiem czy to dobrze czy źle
No właśnie chyba i dobrze i źle. Bo dobry fotograf i tak się wybroni, bo jego zdjęcia będę dobre i bez PS, tam sobie tylko zatuszuje i ulepszy to co koniecznie potrzebne i zrobi to z klasą. Gorzej ze przez PS jest teraz pełno beznadziejnych fotografów, którzy mydlą ludziom oczy nadmierną obróbką i jak ktoś jest laikiem to sie często na to nabiera. Mój TŻ jest grafikiem, więc bez problemu wyłapuje działania PS, w związku z tym jak wybieraliśmy fotografa na ślub to takich co go nadużywają skreślał od razu (mnie się zdarzało nabrać niestety, niewprawne oko )
Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość

2.o mamo
nie było tak źle
na szczęście byli w czterech różnych salach, więc nie widziało sie tego tłumu

Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość

macie coś na śfięta już gotowe ?
tzn np co?
ja nie uznaję spinania się przez xxx dni, bo Święta idą, więc na razie olewam temat Dziś planuję jedynie firanki wyprać bo już dawno nie prałam i wyglądają średnio ale to jest niezależna od Świąt, po prostu kiedyś trzeba
W przyszłym tygodniu ubiorę choinkę + może, jak mi sie zechce jednak upiekę pierniczki. No i tyle, reszta w wigilię
Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość

Bosz...dajce mi śnieg i slońce. 8 stopni na plusie i ciemno jak w dupie....okropna pogoda
póki nie ma śniegu to jest pięknie
chociaż fakt, że wolałabym 8 stopni na plusie plus słonce, jak np wczoraj było
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-14, 11:58   #4860
aileenn
Mother of Cats
 
Avatar aileenn
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: BB
Wiadomości: 6 813
Dot.: Scent Bar LIV

Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość
macie coś na śfięta już gotowe ?
Nic nie macie gotowe. Nie wiecie nawet, gdzie i z kim spędzicie święta. W ogólnym zdegustowaniu sytuacją zaczynam się przychylać do wersji: święta li i jedynie z kotami, kutią i serialami


Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
W Krk też ciepło i rzadko spotykane zjawisko: słońce!
Właśnie, właśnie


A w ogóle to macham znad nadrabiania zaległości pracowych
__________________


Edytowane przez aileenn
Czas edycji: 2014-12-14 o 12:00
aileenn jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-16 13:57:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:56.