Zestaw Bioderma White Objective - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-26, 00:05   #1
marcin21wr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4

Zestaw Bioderma White Objective


Witam,mam pytanie odnośnie zestawu Bioderma White Objective-czyli kompleksowego zestawu na przebarwienia skóry.Parę dni temu kupiłem cały zestaw,czyli serum,płyn micelarny oraz krem na dzień.I w związku z tym mam parę pytań: 1.Czy ktoś używał dłużej tego zestawu,sa efekty?Co mnie zdziwiło,to fakt,że chociaż zdobył on(tyle wyczytałem z ulotki,którą dostałem od dermatolog) w 2007 nagrodę stowarzyszenia dermatologów polskich,to np na forach w internecie dosłownie nikt nic o nim nie pisze,żadnych niemal recenzji użytkowników,poza kilkoma nieprzychylnymi komentarzami na jednej stronie ,na której produkt się pojawił 2.W zestawie jest krem na dzień,SPF 27,UVA 14,czyli mała ochrona,szczególnie UVA,mam na to stosować jeszcze jeden krem w wyższym filtrem? 3.Serum-czy po wklepaniu serum na noc,odczekaniu(serum zawiera kwas glikolowy),mogę uzyć tylko kremu np nawilżającego,czy żel Auriga AuridermXO na naczynka może tez być?A może moge użyć zamiast tego po serum jakiś inny krem tez na przebarwienia?Jak to jest z serum-jaka jest zasada stosowania kremów po nałożeniu serum-trochę szukałem na ten temat,ale za wiele nie znalazłem 4.Wczesniej używałem Skinoren żel na przebarwienia,ale tylko przez 2 tyg około-i czułem że działa,bo lekko szczypało,skóra dobrze go znosiła,tyle że kwas azelainowy wyciągnął na wierzch dużo "nieczystości",w efekcie skóra za świetnie nie wyglądała,nie wiem w ile by sie oczyściła,czytałem ,że przy kwasie tym wyciąganie zanieczyszczeń zależy od skóry ,może trwać nawet miesiąc-dwa,a dopiero pózniej jest ładny już efekt i z górki.Natomiast serum na noc-kompletnie żadnego uczucia pieczenia,nic-zupełnie jakbym używał kremu nawilżającego,ale pani aptekarka powiedziała że serum ma duże stęzenie kwasu glikolowego i jest skuteczniejsze od kwas azelainowego...Sam nie wiem,czy pozostać przy zestawie w całości,czy zrezygnować z serum na noc,a zamiast tego nadal stosować Skinorem lub Acnederm? Trochę dużo tych pytań,mam nadzieję że na część z nich ktoś będzie w stanie mi odpowiedzieć
marcin21wr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-26, 11:23   #2
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Zestaw Bioderma White Objective

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=178029

myślę że jak zdecydowałes się to stosować to nie czepiaj się innych produktów, bo możesz za bardzo namieszać
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-26, 17:28   #3
marcin21wr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4
Dot.: Zestaw Bioderma White Objective

Namieszać?Nie sądzę...Wiem,że mogę używać na noc serum,lub kwas azaleinowy-który nie należy do zestawu ,ale w żaden sposób się nie gryzie z pozostałymi produktami,czyli płynem micelarnym i kremem na dzień.I moje pytanie było takie,co jest skuteczniejsze na noc,bo wiadomo że krem na dzień i płyn micelarny moga jedynie wspomagać,a działania leczniczego/aktywnego jako takiego nie mają,w przeciwieństwie do skinorenu/acne dermu czy właśnie serum na noc. Dzięki za podpowiedz,ale liczę na osoby,które te preparaty,o których mowa wypróbowały lub takie,które mają jakąś konkretną wiedzę na ten temat

---------- Dopisano o 18:28 ---------- Poprzedni post napisano o 18:24 ----------

Właśnie to mnie zdziwiło,ten link na Wizażu oczywiście widziałem wcześniej...ale to tylko suche informacje z ulotki,którą sam mam...Szkoda że nie ma nigdzie na necie jakiejś miarodajnej liczby komentarzy na temat zestawiku,już nie raz tak niestety zakupiłem drogie produkty,które poleciła mi dermatolog,a pózniej czytałem na necie komentarze,i ...żałowałem;d Z reguły potwierdzał sie efekt z opiniami internautów;p
marcin21wr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:15.