Jak pieniądze dają urodę? - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-02-28, 09:26   #121
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: Jak pieniądze dają urodę?

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
Ale ja wlasnie tak wpisałam.
Z reszta można po prostu obejrzeć filmy z nia. Chodziło bardziej o to ze zdjęcie to co innego. Kwestia zdjecia i tyle. Polecam filmy. :p

Poza tym wyluzujcie sie haha :d

I napisałam ze nic nie jest nie tak. Po prostu wyświetla mi sie jej zdjęcie na którym nie wyglada jak ona :0 ktoś tu wstawił.

O to Załącznik 7451051

Po prostu nie patrzmy w jedna stronę. Piękne zdjęcie i piekna kobieta. Na moim rownież widze piekna kobietę i kadr z filmu
Wiec jakby No.... ktoś wstawi mniej korzystne zdjęcie i juz o co ci chodzi? Co chcesz przedstawić? Co chcesz nam wmówić? Skąd to w ogóle masz?
To samo moge powiedziec o tym czarno białym zdjęciu.

No. Sory w ogóle ze ośmieliłam sie wstawić tamto zdjęcie. Życie czasem boli.
Na tym zdjęciu które ty wstawiłaś (tym "mniej korzystnym") ona wg mnie wygląda bardziej jak ona niż na tym "korzystnym", które można by było równie dobrze podpisać jako Pola Raksa, Audrey Hepburn, itp. Na tym zdjęciu jest tak bardzo zrobiona, że to, co jest w niej charakterystyczne, jest baaaaardzo zatarte. Każdemu można zrobić ładne zdjęcie, ale prawdziwa uroda się sama obroni, nawet na nieładnym zdjęciu.
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-28, 11:45   #122
juliaczar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 9
Dot.: Jak pieniądze dają urodę?

Moim zdaniem, jak ktoś jest "biedny" to musi mieć talent, żeby inni mogli o nim powiedzieć ładny (bo zadbany to inna kwestia). I nie żartuję z tym talentem. O co mi chodzi? O to, że biorąc mnie za przykład wiem, że nie mam kompletnie talentu do zabiegów urodowych. Nie umiem ładnie sama pofarbować sobie włosów (nierówny koloryt, zafarbowana skóra głowy, niepożądane pasemka), nie umiem sobie równo zrobić kreski na oku (pomimo dużych nakładów czasowych na naukę), nie umiem zrobić żadnej fryzury (nawet włosy spięte w kuc wychodzą mi jakieś takie... chłopskie). Nie pomagają tutoriale, ani artykuły na wizazu. Po prostu tak mam - totalne beztalencie w kwestiach zrobienia czegoś samemu przy sobie. I dlatego, jakbym miała pieniądze na porządnego fryzjera raz w miesiącu (i farbowanie odrostów), na makijażystkę itp itd to uważam, że byłabym ładniejsza.
juliaczar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-28, 14:26   #123
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Jak pieniądze dają urodę?

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
e tam, laska w bikini na rowerze nie ma takich problemów
No tak, w końcu to Kate Moss

__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-28 15:26:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:12.